Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 14:08:12

xbalix írta: Hát ja az meg a másik. :? Nagyon zsebbe kell nyúlni majd érte, ha egyáltalán ide akar majd jönni. Mondjuk nálunk tuti kezdő lenne, a többinél nem biztos(Scholes/Anderson/Carrick, Pirlo/Kaká, Sneijder/Guti). Szal ha azt nézzük nálunk kisebb a konkurencia, mondjuk tegnap a portugáloknál is hátrébb játszott, Deco irányított. Hát nemtom, de nem lenne rossz. Télleg Pirloról nem tud vki? A goal.comon olvastam h érdeklődünk...
Az kamu lesz, vagy ha nem is kamu, akkor is esélytelen, Pirlo már nem fog eljönni külföldre, kb mintha a Milanról terjesztenék, h érdekli őket Xavi, abszurd...
Pirlo sztm onnan fog visszavonulni 2-3 év múlva.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.08. 14:06:39

Grege írta:
DaNNy írta:Én egy valamit nem értek meg. Azt,hogy a csapatnál milyen játékos megfigyelők vannak? Mert az hihetetlen,hogy fiatal játékosaink mind saját nevelés és külföldi tehetségekre nem tudunk lecsapni, A MU-val és az Arsenallal szemben. És ez nagy ciki. Moutinho-ra is már rég le kellett volna csapni, a MU be fog érte lökni egy akkroa összeget,hogy azonnal fel fogjuk függeszteni a transfert.... :( :( És ezzel megint a szurkolók szivnak mert sosem birunk venni normalis tehetségeket FIATALON ! Persze vegyük meg Trez-t 32évesen, nagyon jó lesz..
Azért ezt vicces egy olyan csapatra mondani, ahol Messi, Giot idehozták fiatalon...vagy ahol Bojan felnőtt.
Amúgy meg a MU-t hajtogatta mindenki Alvesnél is, aztán csak mi tettük be azt az összeget, ami elég lett. Hozzáteszem, h azért egyelőre még sehol nem olvasni, h annyira rágerjedt volna a barca vezetősége Moutinhora...
Nem érted amit mondok. Messi tizenéves korában jött ide bojan is, én arról beszélek,hogy 18-22 éves tehetséges jáékosokat nem veszünk észre és elhappolják előlünk,mert mikor mar bejelentkeztek érte 5en akkor mi is teszünk egy fukar ajánlatot...
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 14:06:07

André T. írta:Ime egy link ahol állitólag friss átigazolási hireket mondanak:
http://totalclubfootball.com/

Esetleg Titinhó vagy valaki más úgy nagyjábból letudnátok
forditani hogy miről van szó???Én amit eddig úgy letudtam
szűrni az az volt hogy a Chealseanek is kell Moutinhó.
Eto'onál ugyanazt írják, mint a többi lap, h tényleg nagyon-nagyon közel áll a Milanhoz, Villaról azt, h egy csomó angol csapatot érdekel, és hogy úgy néz ki, h már 17 milla fontért megszerezhető, pedig eleinte 30-ért árulták.
Moutinho pedig közel van a Chelseahez, ahogy írtad is, elhoznák a MU orra elől 20 millió fontért, ami a kivásárlási ára. Egyébként a játékos gondolkozott még, h egy évet ne maradjon még a Sportingban.
Kb ennyi.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 14:02:00

DaNNy írta:Én egy valamit nem értek meg. Azt,hogy a csapatnál milyen játékos megfigyelők vannak? Mert az hihetetlen,hogy fiatal játékosaink mind saját nevelés és külföldi tehetségekre nem tudunk lecsapni, A MU-val és az Arsenallal szemben. És ez nagy ciki. Moutinho-ra is már rég le kellett volna csapni, a MU be fog érte lökni egy akkroa összeget,hogy azonnal fel fogjuk függeszteni a transfert.... :( :( És ezzel megint a szurkolók szivnak mert sosem birunk venni normalis tehetségeket FIATALON ! Persze vegyük meg Trez-t 32évesen, nagyon jó lesz..
Azért ezt vicces egy olyan csapatra mondani, ahol Messi, Giot idehozták fiatalon...vagy ahol Bojan felnőtt.
Amúgy meg a MU-t hajtogatta mindenki Alvesnél is, aztán csak mi tettük be azt az összeget, ami elég lett. Hozzáteszem, h azért egyelőre még sehol nem olvasni, h annyira rágerjedt volna a barca vezetősége Moutinhora...
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.08. 13:58:14

Én egy valamit nem értek meg. Azt,hogy a csapatnál milyen játékos megfigyelők vannak? Mert az hihetetlen,hogy fiatal játékosaink mind saját nevelés és külföldi tehetségekre nem tudunk lecsapni, A MU-val és az Arsenallal szemben. És ez nagy ciki. Moutinho-ra is már rég le kellett volna csapni, a MU be fog érte lökni egy akkroa összeget,hogy azonnal fel fogjuk függeszteni a transfert.... :( :( És ezzel megint a szurkolók szivnak mert sosem birunk venni normalis tehetségeket FIATALON ! Persze vegyük meg Trez-t 32évesen, nagyon jó lesz..
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.08. 13:57:58

Ime egy link ahol állitólag friss átigazolási hireket mondanak:
http://totalclubfootball.com/

Esetleg Titinhó vagy valaki más úgy nagyjábból letudnátok
forditani hogy miről van szó???Én amit eddig úgy letudtam
szűrni az az volt hogy a Chealseanek is kell Moutinhó.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.08. 13:53:31

xbalix írta:
Laza írta:na mi van már Hleb-bel??mára volt igérve nem??mautinho-val is kezdene kéne már valamit...
Moutinho sztem már csak az EB után lehet meg. Addigra viszont a duplája lesz, látva hogy játszott tegnap is... :shock:
Komolyan mondom, hihetetlen. Semmit sem csinált, ami jobb volt az átlagnál. :roll:

És Laza: felejtsd el a vastagított szöveget! Csak ha kiemelsz valamit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 13:52:57

xbalix írta:
Laza írta:na mi van már Hleb-bel??mára volt igérve nem??mautinho-val is kezdene kéne már valamit...
Moutinho sztem már csak az EB után lehet meg. Addigra viszont a duplája lesz, látva hogy játszott tegnap is... :shock:
És látva, h máris rágerjedt a MU, a Milan és a Madrid is...
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.08. 13:51:57

Laza írta:na mi van már Hleb-bel??mára volt igérve nem??mautinho-val is kezdene kéne már valamit...
Moutinho sztem már csak az EB után lehet meg. Addigra viszont a duplája lesz, látva hogy játszott tegnap is... :shock:
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 13:50:24

Varga Tamás írta:
Grege írta: Sejtettem, h ebbe bele fogsz kötni, igazad van, amúgy ez teljesen normális dolog, nálam is azon volt a lényeg, h 2 hónappal előbb-később jobb ötlet lett volna... Ki fogja aláírni Ronnie, Eto'o, Deco eladási szerződését? Az ideiglenes tanács nincsen ilyesmire feljogosítva...
Gondolom, ennek is megvannak a jogtechnikai megoldásai. Nem áll meg az élet, biztos lesz kijelölve erre a jogkörre egy vezető.
És Te ennyire biztos vagy Ronnie távozásában? Én nem tenném rá a pénzemet, nem fogadnék rá nagy tételben.
Eto'o-ban sajnos kezdek biztos lenni, Decoban is eléggé, pedig ők kedvenceim, Ronnieban vok a legkevésbé biztos, de azért az is valószínű sztm.
Sajnos múltkor olvastam, h ilyenkor ha a referendum "sikeres", akkor egy korlátozott jogkörű ideiglenes tanács fogja irányítani a klubot, aminek ilyen dolgokra, mint játékos vásárlás-eladás nincs ráhatása. Ez van.

Hozzáteszem, h az, h még nem adtunk el játékost, sztm egyben a vezetőség kampányának része, nem akarják elveszteni a Deco-Ronnie-Eto'o fanokat. Ha nem sikerült a ref, gyorsan be fognak indulni ezek a dolgok. Csak akkor még legyen időnk pótolni őket, és még legyen a piacon olyan játékos, aki megfelel rá.

u.i.: felőlem maradhat is Ronnie, csak kicsit drága ahhoz, reménykedjünk benne
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.06.08. 13:47:48

na mi van már Hleb-bel??mára volt igérve nem??mautinho-val is kezdene kéne már valamit...
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.08. 13:47:14

Grege írta:
xbalix írta:Akárki akármit is mond ETO'O a legjobb csatárunk!!! A csatárt a góljai minősítik! A fél szezont kihagyta, mégis ő lőtte a legtöbbet... Ha más nem a góljai hiányozni fognak, de azok nagyon. Ennyi meccsen ennyi gólt a Barcában nagyon rég nem rúgott senki és sztem egy jó darabig nem is fog! Ja és sztem 1 hibája volt a pályán h önző, de sztem ezt is megcáfolta idén, tud ő és szeret is gólpasszokat adni! Hatalmas hiba lenne őt eladni :!: :!: :!:
A lényeg azon van, ahogy én látom, h Ő szeretne elmenni...ez van, tiszteletben kell tartani, ha tényleg így döntött.
Jövőre igen, ha nem nyerünk semmit! Legalábbis utoljára ő ezt nyilatkozta. Akkor ne adjuk már el előre könyörgöm!!! :lol: Teljesen érthető, ha télleg címek nélkül maradunk, akkor abban ő is benne van és nem tud már segíteni a csapatán... :arrow: váltani kell. De én per pillanat nem tudok senkit mondani aki ilyen mutatókkal rendelkezik... (legalábbis hasonló szinten)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.06.08. 13:42:30

Grege írta:
Varga Tamás írta: Akkor Laporta is lázadó.
Komolyra fordítva a szót. Miért jelent az lázadást, ha majd' 10000 sociónak nem tetszik az, amit az elmúlt két évben látott, és ezért az Elnök Urat - IS - felelőssé teszi. Szerintem, ez teljesen normális dolog. Ez olyan, mint a politikában, csak egy kicsit kisebben.
Sejtettem, h ebbe bele fogsz kötni, igazad van, amúgy ez teljesen normális dolog, nálam is azon volt a lényeg, h 2 hónappal előbb-később jobb ötlet lett volna... Ki fogja aláírni Ronnie, Eto'o, Deco eladási szerződését? Az ideiglenes tanács nincsen ilyesmire feljogosítva...
Gondolom, ennek is megvannak a jogtechnikai megoldásai. Nem áll meg az élet, biztos lesz kijelölve erre a jogkörre egy vezető.
És Te ennyire biztos vagy Ronnie távozásában? Én nem tenném rá a pénzemet, nem fogadnék rá nagy tételben.
Kép
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 13:38:43

xbalix írta:Akárki akármit is mond ETO'O a legjobb csatárunk!!! A csatárt a góljai minősítik! A fél szezont kihagyta, mégis ő lőtte a legtöbbet... Ha más nem a góljai hiányozni fognak, de azok nagyon. Ennyi meccsen ennyi gólt a Barcában nagyon rég nem rúgott senki és sztem egy jó darabig nem is fog! Ja és sztem 1 hibája volt a pályán h önző, de sztem ezt is megcáfolta idén, tud ő és szeret is gólpasszokat adni! Hatalmas hiba lenne őt eladni :!: :!: :!:
A lényeg azon van, ahogy én látom, h Ő szeretne elmenni...ez van, tiszteletben kell tartani, ha tényleg így döntött.
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.08. 13:36:55

Akárki akármit is mond ETO'O a legjobb csatárunk!!! A csatárt a góljai minősítik! A fél szezont kihagyta, mégis ő lőtte a legtöbbet... Ha más nem a góljai hiányozni fognak, de azok nagyon. Ennyi meccsen ennyi gólt a Barcában nagyon rég nem rúgott senki és sztem egy jó darabig nem is fog! Ja és sztem 1 hibája volt a pályán h önző, de sztem ezt is megcáfolta idén, tud ő és szeret is gólpasszokat adni! Hatalmas hiba lenne őt eladni :!: :!: :!:
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 13:31:27

Varga Tamás írta: Akkor Laporta is lázadó.
Komolyra fordítva a szót. Miért jelent az lázadást, ha majd' 10000 sociónak nem tetszik az, amit az elmúlt két évben látott, és ezért az Elnök Urat - IS - felelőssé teszi. Szerintem, ez teljesen normális dolog. Ez olyan, mint a politikában, csak egy kicsit kisebben.
Sejtettem, h ebbe bele fogsz kötni, igazad van, amúgy ez teljesen normális dolog, nálam is azon volt a lényeg, h 2 hónappal előbb-később jobb ötlet lett volna... Ki fogja aláírni Ronnie, Eto'o, Deco eladási szerződését? Az ideiglenes tanács nincsen ilyesmire feljogosítva...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.06.08. 13:27:23

Grege írta:http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=727712

Ha ez igaz, és tényleg 21-én már szavazások lesznek, akkor lehet, h Hleb lesz az utolsó igazolásunk egy ideig...az is lehet, h végleg, ha veszítenek Laportáék.
A f....m ki van ezzel a referendummal, mintha direkt keresztbe akartank volna tenni a csapatnak. Nem lehetett volna 2 hónappal előbb vagy később? grrrr

Így max drukkolhatunk, h Hleb időben befejeződjön,(mondjuk ma) és akkor még hátha lesz 1-2 hét alatt lehetőség még vkit behúzni.

Az egy dolog, h örülünk, h milyen gyorsan sikerült szerezni milyen sok embert, de ebben azért az is benne van, h így azért mindegyik 1-2 millióval drágább lett, mert hajtották Txikiék, h lezárják az igazolásokat még időban. Olyan, mintha elvették volna az igazolási időszakunk felét. Grat a lázadóknak! :evil:
Akkor Laporta is lázadó.
Komolyra fordítva a szót. Miért jelent az lázadást, ha majd' 10000 sociónak nem tetszik az, amit az elmúlt két évben látott, és ezért az Elnök Urat - IS - felelőssé teszi. Szerintem, ez teljesen normális dolog. Ez olyan, mint a politikában, csak egy kicsit kisebben.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.06.08. 13:21:29

d.OR írta:Moutinho szerintem tökéletes lenne Eto'o helyére. a tegnap esti meccsen egész jól játszott, volt pár kiemelkedő megmozdulása és nagyon jól irányított a középpályán, persze emelett támadott is. szerintem ő abszolút beleillene a Barca keretébe!
Jó lenne!DE nem Eto'o helyére!Nem ugyan az a poszt!
Kép
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.08. 13:20:51

d.OR írta:Moutinho szerintem tökéletes lenne Eto'o helyére. a tegnap esti meccsen egész jól játszott, volt pár kiemelkedő megmozdulása és nagyon jól irányított a középpályán, persze emelett támadott is. szerintem ő abszolút beleillene a Barca keretébe!
eto'o helyére??????Moutinho irányító középpályás!!!Deco helyére lenne jó!!!Deco helyett jönne egy "Deco"!!Á de kó lenne!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaka10 2008.06.08. 13:23:49-kor.
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.06.08. 13:19:41

Az eddig hangoztatott Moutinho-ról nem nyilatkoztam mivel nem igen ismertem a játékát neki!De a tegnapi egy meccséből leszűrve igen igen nagy jövő áll előtte és érdemes igazolás lenne valóban ügyes a srác és még fiatal is!Szerintem még a Piqué-s üzlet is megérné ami nem valósznű hogy létre jön nem gondolom hogy leigazolták és már egyből tovább is adnák!
Kép
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.06.08. 13:18:48

Moutinho szerintem tökéletes lenne Eto'o helyére. a tegnap esti meccsen egész jól játszott, volt pár kiemelkedő megmozdulása és nagyon jól irányított a középpályán, persze emelett támadott is. szerintem ő abszolút beleillene a Barca keretébe!
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 13:15:23

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=727712

Ha ez igaz, és tényleg 21-én már szavazások lesznek, akkor lehet, h Hleb lesz az utolsó igazolásunk egy ideig...az is lehet, h végleg, ha veszítenek Laportáék.
A f....m ki van ezzel a referendummal, mintha direkt keresztbe akartank volna tenni a csapatnak. Nem lehetett volna 2 hónappal előbb vagy később? grrrr

Így max drukkolhatunk, h Hleb időben befejeződjön,(mondjuk ma) és akkor még hátha lesz 1-2 hét alatt lehetőség még vkit behúzni.

Az egy dolog, h örülünk, h milyen gyorsan sikerült szerezni milyen sok embert, de ebben azért az is benne van, h így azért mindegyik 1-2 millióval drágább lett, mert hajtották Txikiék, h lezárják az igazolásokat még időban. Olyan, mintha elvették volna az igazolási időszakunk felét. Grat a lázadóknak! :evil:

SZERK: meg az is érdekelne, h ha leváltják őket, akkor nem adunk el idén senkit? 30 fős kerettel megyünk neki a köv idénynek?lehet, h legatysodik a klub ha fizetni fogjuk az összes itt ragadt sztár fizetését...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Grege 2008.06.08. 13:26:12-kor.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.06.08. 13:02:57

HA Eto'o megy, akkor a legjobb megoldás Villa vagy Benzema lenne. Én inkább a spanyolt hoznám, persze őt könnyebb is lenne megszerezni
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 13:02:10

lionelmessi19 írta:Ádám és Éva culék voltak.. meg persze a kezdetkor az egysejtű.
Én is mindig ezt magyarázom, de senki sem hisz nekem :lol: !
Persze, h nincs igazán jelentősége az ilyen dolgoknak, mert profi játékosok, és ha bmelyik nagyklub megkínálja őket egy jó szerződéssel, akkor bolondok lennének nem elfogadni, de olyankor ha két ugyanolyan szerződés van előtte, talán van jelentősége.

Amúgy én sem ragaszkodom hozzá, de ha Eto'o elmegy, és fiatal, tapasztalt csatárt akarunk, az sztm ő lehet max jelenleg.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.06.08. 12:54:20

Villának nagyon örülnék, most h [auto_cenzúra] anyagi helyzetben van az El Che, egész olcsón megszerezhetjük...Moutinho tegnap nagyon jól játszott, agilisabb és mozgákonyabb mint Deco, ráadásul roppant fiatal...ha csak ők ketten jönnek, tökéletesen elégedett leszek az idei átigaolásokkal...Ronaldo te meg maradj a MUban, a Realban te is "megkecskülnél" mint a többi sztár...:)
Lezárt