Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.08. 18:33:00

Na ha ez igaz hogyha Decó tényleg elhúzna a Chealseahez akkor valószinű
hogy nagy az esély Moutinhó érkezésére.Szerintettek???
vvv666
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.05.08. 15:14:10

2008.06.08. 18:25:36

krisz100 írta:sztem a legjob az lenne ha ronaldinho visszatérne.
szerintem meg nem
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2008.06.08. 18:14:49

sztem a legjob az lenne ha ronaldinho visszatérne.
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.08. 18:11:16

krisz100 írta:http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803

erről valaki vmi infót tudna adni?
Amennyiben Lampard végül az Interhez igazol Mourinho keze alá, aki szeretné őt ott látni, akkor szinte bizonyos, hogy egy 15 millióhoz közeli összegért Deco fogja pótolni őt, és ez azért is jó mert vagy Frank, vagy Scolari lesz jövőre a kékek edzője.

Megjegyzem ha odamegy Scolari, és végül Deco, akkor olyan duóról csúsztunk le, ami könnyedén magasba vihetett volna minket jövőre. Reméljük akárhogy lesz, mi is jók leszünk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2008.06.08. 18:07:47

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803

erről valaki vmi infót tudna adni?
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2008.06.08. 18:00:56

fele ugyis mindig sérült lesz,ha ilyne fizikai felkészités van
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.06.08. 17:25:44

DaNNy írta: unverzális játékos volt Zambrotta is mégis alig játszott. Most ha megvesszük Macinit,Hlebet, Mutinho-t még menniy középpályásunk lesz?
xavi,Ini,Toure,Keita,Hleb,Moutinho
ők azok akik kicsit hátrébb játszanának,mint Messi,Ronaldinho a széleken,vagyis visszáb szoktak. most ez a 6 ember lenne 3 helyre sztem kicsit sok és ha 3meber érkezik abbol 1nek csatárnak kéne lennie. szoval Mancini(silva), Moutinho,hleb 3masból 1 tuti hogy ki fog esni.
Xavi,Ini,Toure kezdők voltak 80%ban. most vennénk melléjük 3embert padra? vagy nem tudom,kit padoztatnánk Toure,Xavi,Ini 3masból
Moutinho egyelőre pletyka szint. De, ha jönne akkor valszeg elején még padozna. Nem lehet egyből elvárni tőle, h egy ekkora csapatban megállja helyét. Ő majd szépen lassan beépül. Keitát eleve padra vettük, szóval csak Xavi és Iniesta közül kellene választani, h melyik üljön.

Mancini/Silva-----------------------------Messi

------------Hleb----------------Iniesta---------

------------------------Touré-------------------

Moutinho, Keita, Xavi

Erre az 5helyre az a 8ember annyira nem is sok. De jó, h mind lehetne akár potenciális kezdő, mert annyira jók.

Ezt már egyszer leírtam. Rengeteg variáció. Azt kezdene, aki jobb formában van.

Touré helyett tudna Keita. Keita tud játszani középen is, Hleb és Iniesta helyett is. Hleb tud középen, bal oldalt és jobb oldalt is. Iniesta is tud középen, bal oldalt, jobb oldalt. Moutinho és Xavi középen, Mancini bal és jobb szélen.

Guardiola nagyon intelligens, tudná ezt úgy csűrni - csavarni, h tökéletes legyen.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.06.08. 17:13:59

Idén csinált már a vezetőség egy két érdekes húzást!Eddig én az Alvesnek örülök a legjobban meg Keita érkezését megfelelőnek tartom a másik kettővel úgy vagyok hogy majd bizonyítanak!Giovani eladása is elég érdekes nem hinném hogy abból a 6 millából akarnák kiegyenlíteni a kiadási és bevételi mutatókat!Ha mi adtunk Casceresért majd 20 at akkor azért ennyi erővel mi elkérhettünk volna Dos Santosért ennyit!Most Ronaldinho meg Deco fog következni!Kíváncsian várom a fejleményeket!Eddig ugye Dinho meg se hallotta a City érdeklődését most meg érdekli a dolog hát kíváncsi leszek!Minden esetre ha megy azért remélem húzunk le róla egy kis lóvét!Deco-val más a helyzet ő azért szerintem nincs ilyen gödörbe és egy nagy klubba köt majd ki!Ami az árát lentebb tolja majd az a kora lesz!Benne azért meg van az hogy megújuljon egy másik klubban!
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.08. 17:09:49

depth írta:
DaNNy írta: Ha megvesszük max bal oldalon lesz, Messit sosem fogja kitúrni a jobb oldalról,úgyhogy max ha sérült lesz Messi akkor mehet jobb szélre de akkor nem lesz ember bal oldalra. Szoval ugyanannyit ér poszt szerint,mint Silva .
Ha megsérül Messi, akkor Mancini mehet jobb oldalra, Hleb meg bal oldalra. Azért írtam Hlebet, mert nagyon valószínű, h jön és Arsenalban sokszor széleken játszott, ő is univerzális játékos.. De akár mehet jobb oldalra is Hleb és akkor Mancini maradhat a helyén.

Ezért jó ilyen univerzális játékosokat venni, mert számtalan taktikai variáció rejlik bennük. És akkor még Iniestát ide se soroltam.
unverzális játékos volt Zambrotta is mégis alig játszott. Most ha megvesszük Macinit,Hlebet, Mutinho-t még menniy középpályásunk lesz?
xavi,Ini,Toure,Keita,Hleb,Moutinho
ők azok akik kicsit hátrébb játszanának,mint Messi,Ronaldinho a széleken,vagyis visszáb szoktak. most ez a 6 ember lenne 3 helyre sztem kicsit sok és ha 3meber érkezik abbol 1nek csatárnak kéne lennie. szoval Mancini(silva), Moutinho,hleb 3masból 1 tuti hogy ki fog esni.
Xavi,Ini,Toure kezdők voltak 80%ban. most vennénk melléjük 3embert padra? vagy nem tudom,kit padoztatnánk Toure,Xavi,Ini 3masból
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.06.08. 17:02:33

DaNNy írta: Ha megvesszük max bal oldalon lesz, Messit sosem fogja kitúrni a jobb oldalról,úgyhogy max ha sérült lesz Messi akkor mehet jobb szélre de akkor nem lesz ember bal oldalra. Szoval ugyanannyit ér poszt szerint,mint Silva .
Ha megsérül Messi, akkor Mancini mehet jobb oldalra, Hleb meg bal oldalra. Azért írtam Hlebet, mert nagyon valószínű, h jön és Arsenalban sokszor széleken játszott, ő is univerzális játékos.. De akár mehet jobb oldalra is Hleb és akkor Mancini maradhat a helyén.

Ezért jó ilyen univerzális játékosokat venni, mert számtalan taktikai variáció rejlik bennük. És akkor még Iniestát ide se soroltam.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.08. 16:56:05

barca0417 írta:
DaNNy írta:Miért akarjak ennyien Mancinit a csapatban látni? Szerintem nem nagy durranás a srác ,sokkal többre tartom Silva-t,mint őt.
mert sokak szerint, ahogy szerintem is, Mancini semmivel sem gyengébb játékos mint Silva, viszont kb. feleannyiba kerül. ráadásul univerzális játékos, mindkét szélen bevethető, támadóként és középpályásként is.
Ha megvesszük max bal oldalon lesz, Messit sosem fogja kitúrni a jobb oldalról,úgyhogy max ha sérült lesz Messi akkor mehet jobb szélre de akkor nem lesz ember bal oldalra. Szoval ugyanannyit ér poszt szerint,mint Silva .
Remélem,hogy nem fog jönni Silva árából is lehetne alkudni a Valencia eléggé anyagi gondokkal küzdd nem nagyon háborognának.
Én meglátásom szerint 2-3 támadó szellemű játékos kellene:
Moutinho,Silva,Benzema vagy Villa(de csak ha Eto'o megy )
És akkor egy ilyesmi felállás:
VV,Alves,Puyol,Milito(marquez,casceres),Abidal,Xavi,Moutinho(ini),Messi,Silva(ronaldinho),Eto'O, Henry
Van der Vaart-al mivan?
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
vvv666
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.05.08. 15:14:10

2008.06.08. 16:54:26

A Sky Italia szerint a katalánok edzője, Pep Guardiola a következő szezonban Pirlo köré akarja építeni a középpályát, és úgy gondolja, hogy Flamini érkezésével bizonytalanná vált az olasz játékos helyzete a piros-feketéknél.

Ennek teljes mértékben ellentmond Pirlo nyilatkozata, miszerint jól érzi magát Milánóban.

”Ez nem pénz kérdése. Egy millióval több, vagy kevesebb, nem jelenet különbséget. Más dolgok számítanak, nem a pénz. Én Európa egyik legsikeresebb csapatában játszok, és ez az, ami számít. Érdekes lenne új tapasztalatokat szerezni, és bizonyos ajánlatok hízelgőek, de én jól érzem magam a Milannál. Itt már mindent megnyertem. A következő szezonban a célunk a bajnoki cím megszerzése. Ezt eddig csak egyszer sikerült megnyerni, és a második nagyon sokat jelentene a számomra. Boldog vagyok a Milannál.” (acmilan.hu)


már a topfoci.hu-n is fent van


szerintem eljöhetne
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.06.08. 16:54:15

DaNNy írta:Miért akarjak ennyien Mancinit a csapatban látni? Szerintem nem nagy durranás a srác ,sokkal többre tartom Silva-t,mint őt.
Mert eddigi pályafutása során sokkal többet mutatott, mint a fiatal spanyol. Ebben az évben is egyik alapembere volt a nagyon jó Romanak. Silvának meg idén annyira nem ment a játék, de ott van benne az a plusz, h hatalmas játékos lehet belőle.

Rutinosabb, beért játékos, de mégsem öreg. 27éves, a legjobb korban. Tipikus olyan aki tökéletesen beleillene a Barcába és remekül bejátszaná a bal oldalt. Szvsz technikailag is képzettebb, mint Silva, neki még sokat kell fejlődnie.

Ezért szeretnék sokan Mancinit. Olcsóbb (kb. 15 milla), és egyelőre még jobb játékos is.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.06.08. 16:53:30

most olvasom hogy vinnék deco-t többen is. jól játszik most az EB-n, és remélem megemelik így az árát.. (úgyis menni akar)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.06.08. 16:49:46

DaNNy írta:Miért akarjak ennyien Mancinit a csapatban látni? Szerintem nem nagy durranás a srác ,sokkal többre tartom Silva-t,mint őt.
mert sokak szerint, ahogy szerintem is, Mancini semmivel sem gyengébb játékos mint Silva, viszont kb. feleannyiba kerül. ráadásul univerzális játékos, mindkét szélen bevethető, támadóként és középpályásként is.
Kép
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.06.08. 16:43:16

lehet,hogy bennem van a hiba,de én sem deco-t se moutinho-t nem találtam tegnap olyan fenomenálisnak...
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.08. 16:40:45

Miért akarjak ennyien Mancinit a csapatban látni? Szerintem nem nagy durranás a srác ,sokkal többre tartom Silva-t,mint őt.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 16:25:15

Mental_Theo írta:Ronnit ha nem viszi senki, egy referendumban közölném vele, hogy fele fzut kapja, ha maradni kíván, és ha jól játszik és bizonyít kap prémiumot. ha igazi sportember, elvállalná...dehát a mai focisták nagy része nem kimondottan az...
u.i.: Villa,Silva jöjjön, aki nem akar maradni ne is maradjon (Eto'o, Deco)
Tényleg nem kukacoskodás, de nem referendumot akartál sztm írni, inkább ultimátum, ilyesmi....
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2008.06.08. 16:20:02

Ronnit ha nem viszi senki, egy referendumban közölném vele, hogy fele fzut kapja, ha maradni kíván, és ha jól játszik és bizonyít kap prémiumot. ha igazi sportember, elvállalná...dehát a mai focisták nagy része nem kimondottan az...
u.i.: Villa,Silva jöjjön, aki nem akar maradni ne is maradjon (Eto'o, Deco)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.08. 16:11:50

merx írta:off
laza: (SAJNOS) ez itt nem úgy van...
on
a csapat védekező része kész van (sztem), mostantól már csak 2 nevet szeretnék, mancini, d.villa és még vki a kpra de nem tom ki :lol:
Moutinho természetesen :lol:
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.06.08. 15:41:32

1, Támadó ill. középpályás szekcióról még mindig semmi konkrét?
2, Laza szerintem egy ideig nem fog hozzászólni :lol:
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2008.06.08. 15:41:28

off
laza: (SAJNOS) ez itt nem úgy van...
on
a csapat védekező része kész van (sztem), mostantól már csak 2 nevet szeretnék, mancini, d.villa és még vki a kpra de nem tom ki :lol:

sajnos-sajnos... szerintem egyáltalán nem nagy kérés, hogy a millió variációból a vastagítottat, és a pirosat ne használjátok, mert az másra való. :roll:
Kép
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 14:14:26

xbalix írta: Egyetértek! Sajnos fukarkodunk. A MU-s Andersont pl mi is figyeltük már régen, csak az angolok kicsenegettek érte 25 millát. Naninál ugyanennyit. Már most nagyon jók, de hatalmas játékosok lehetnek, és sztem lesznek is!
Könnyen teszik, szinte senkit nem visznek fel a csapathoz a saját neveléseikből. Egyébként meg egy darabig most nem is nyertek a fiatalokkal semmit. Most kezdenek ők is elég tapasztaltak lenni, most már van egy nyerő csapatuk, de azért Frgie egy elég kemény fiatalításon van túl, amikor annyira nem voltak sikeresek.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.08. 14:11:46

DaNNy írta:
Grege írta: Azért ezt vicces egy olyan csapatra mondani, ahol Messi, Giot idehozták fiatalon...vagy ahol Bojan felnőtt.
Amúgy meg a MU-t hajtogatta mindenki Alvesnél is, aztán csak mi tettük be azt az összeget, ami elég lett. Hozzáteszem, h azért egyelőre még sehol nem olvasni, h annyira rágerjedt volna a barca vezetősége Moutinhora...
Nem érted amit mondok. Messi tizenéves korában jött ide bojan is, én arról beszélek,hogy 18-22 éves tehetséges jáékosokat nem veszünk észre és elhappolják előlünk,mert mikor mar bejelentkeztek érte 5en akkor mi is teszünk egy fukar ajánlatot...
Értem én, h ezt mondod, de erre írtam tegnap is, h nem célja sztm a Barcának Arsenal funkcióját betölteni. Általában az ilyen csapatok, akik lecsapnak rájuk korán nem nyernek egy jó darabig semmit, míg nem lesznek elég tapasztaltak. Nálunk fontos, h rögtön tudjanak annyira pörögni, h esélyünk legyen nyerni velük bármit. Ez alól egyszer-egyszer lehet kivételt tenni, de az egész csapat nem állhat tapasztalatlan 20 körüliekből. Nálunk a tapasztalatlanságot most a saját nevelésüek adják, mert spec most egy igen jó garnitúra jött ki a La Masiából, de ha melléjük is fiatalokat veszünk csak, akkor az sok lesz.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.08. 14:11:43

Pirlo,Trez mind a kettő kiöregedő félben van. Tegyük fel még ha el is tudnánk hozni a 2őt olyan 35misiért , és itt lenne mindkettő 2-2évet. De ha megvennénk egy Benzemat vagy Villat-t 30ért, meg egy Moutinho-t 30-40ért az igaz,hogy 2x annyi pénz,de sokkal több ideig lennének itt mint trez,meg pirlo. nem értem miért az ilyen öregedő játékosokat akarja a vezetőség megszerezni
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Lezárt