Labdarúgó EB 2008

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted ki nyeri az EB-t?

Portugália
36
10%
Spanyolország
186
52%
Olaszország
16
5%
Hollandia
52
15%
Franciaország
30
8%
Németország
21
6%
Címvédés lesz, azaz Görögország
2
1%
Más
12
3%
 
Szavazatok száma: 355
Avatar
bandi06
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.02.18. 20:11:26
Tartózkodási hely: BP. csepel

2008.06.21. 15:19:22

Szerintem Hollandia túljut az Oroszokon és a Spanyol Olasz gyöztesével csatázik,a döntőbejutásért!Sztem aki azt a meccset megnyeri az az Eb-t is!
MOCSKOS REAL
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.21. 15:06:11

Majd meglátjuk,h a spanyolok mennyire 'könnyen' verik el a digókat,utána lehet elemezni,h a Hollandok ennyire jók (szntem igen) vagy az olaszok ennyire trék.

Ma este 2-1et tippelek,de izgalmak terén nem leszünk gondban.

GO HOLLANDIA!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.06.21. 15:02:31

Most arról h nem akárkik játszottak...

Az oalsz válogatott egy azaz egyetlen egy csatára sem lőtt gólt eddig az EB-n. Harmatgyengék. Franicák még náluk is gyengébbek voltak. Csak a nevek alapján kár erősnek titulálni ezt a két öregedő válogatottat. Románia kidurrant a végére. Szinte helyzetük sem volt, amiről nem feltétlenül a hollandok dícsérete vonható maga után. Erős a holland keret, összetartó a csapat, de azt aláírom, hogy nagy nehézségekbe nem ütköztek.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.06.21. 15:01:15

hát ez a tegnapi este...1-0-ra tippeltem a horvátokra, nézem a meccset, 118. perc semmi...mondom oda a tippem...erre 119.-ben berúgják a horvátok, tökre megörültem, erre az utolsó utáni pillanatban kiegyenlítenek a törökök :oops: és ráadásul kiis ejtették a sógorokat.ma holland győzelem kell.
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2008.06.21. 15:01:11

Kaka10 írta:Te fociztál valaha az életedbe????
...sztem többet mint te...de hülyeségeket írtál...
várom a megfejtésed... :wink:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.06.21. 14:38:42

riboo írta: Mérget senki ne vegyen az Oranjéra.... halálcsoport ide, vagy oda, a hollandusok nagy ellenállásba nem őtköztek még a csoportkörben, ez a lendületes kontrajáték pedig hatásos lehet a kissé nehézkes holland védelem ellen.
Azért ne felejtsük el hogy ez a "nehézkes" holland védelem összesen 1 azaz egyetlen gólt kapott három meccs alatt,pedig nem akárkik ellen játszott..
A gólarányuk pedig 9-1(az oroszoké 4-4) tehát tudnak ők gólt is rúgni,nem kell feltétlen a védekezésre hagyatkozniuk.
Természetesen nem írom le az orosz csapatot,de szerintem kb. a VB-re fognak igazán összeállni,elég sok hibával játszanak még.

U.I: A kontrából lőtt gólokról meg nem nagyon van mit tanítani a hollandoknak :wink:
Kép
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.21. 14:30:59

balboa7 írta:
Kaka10 írta:Csak annak van szerencséje aki kűzd hajt meghal a pályán azér hogy nyerjen!!!!
...nah, akkor láthattuk, h kell küzdeni fél perc alatt, és még azt is , h hogy kell meghalni a pályán fél perc alatt...bár annyira gyorsan történt, h nehéz volt követni...:D :lol:
Te fociztál valaha az életedbe????
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Pocs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.14. 20:49:22
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.21. 12:40:19

gonosz írta:
G-Jay írta:Hát akkor mostmár elég is volt a meglepikből, innentől legyen holland és spanyol siker! Legalább akkor garantálható lenne, hogy lesz egy csapat a döntőben, akiért lehet is szorítani. Egy német-olasz döntő szinte a világ vége lenne. Fujj, belegondolni is rossz

G.
Német-olasz döntő??? Áh, Isten ments! Remélem behúzzák a spanyolok..a hollandok biztos lerendezik az oroszokat.
Én nem vagyok benne olyan biztos, hogy a hollandok lerendezik az oroszokat, simán benne van az orosz győzelem, ha úgy játszanak, mint a svédek ellen és jobb helyzet kihasználással.
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.06.21. 12:35:21

én még mindig nem tértem magamhoz tegnap óta. elképesztő volt! úgy sajnáltam a horvátokat..nem csoda, hogy 3 11est kihagytak a 4-ből, hisz össze voltak zuhanva teljesen. kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak majd felmutatni a törökök a németek ellen, úgy ,hogy a fél csapat nem játszhat. valaki azért mert sérült, valaki meg azért mert el van tiltva.
nagyon érdekes lesz!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.06.21. 12:08:38

Boldog is vagyok, mert kiestek a horvátok...Ettől függetlenül Németeknek szurkolok.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.06.21. 11:36:46

el fuero írta:Inkább a töröknek szurkolok, mint a tirpák horvátoknak...
Egészségedre. Remélem akkor most nagyon boldog vagy, h továbbjutottak a nagyon szimpatikus, cuki és ártatlan kis törökök

Ja és maradjunk annyiban, hogy inkább a törökök ellen szurkoltam, mint a horvátoknak...
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.06.21. 11:21:35

Sharky írta:Gondolom azon a bizonyos MAGYAR-török meccsen is ennyire kis cuki, szimpatikus, aranyos csapat volt a török, a jogtalan kiállítással, meg a sok paraszt kifütyülte Fülöpöt meg Gerát.... Én is annyira szurkoltam nekik :roll:
Akkor gondolom Te a horvátoknak szurkoltál. Magyar-Horvát meccsre emlékszel? Himnusz alatt az a sok paraszt fütyült meg énekelt. A jogtalan kiálításról biztos a török játékosok tehetnek. Inkább a töröknek szurkolok, mint a tirpák horvátoknak...
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.06.21. 11:19:28

:shock: Ez ami a legjobb 8 között folyik eddig, ez egészen embertelen.
Portugál-Német: Az eddig szemképráztató focit bemutató Portugálokat gyakorlatilag simán blokkolta a Német szív-élek játék. Ezt én 2 okra vezetném vissza.
-A luzitánoknál nincs olyan befejezőcsatár, aki színte minden európai elitválogatottnál párosával van a keretben....
Nuno nagy tehetségnek indult, de meggyőződésem, ha már lenne egy Güiza szintű befejezőjűk, akkor Gomes mérföldekre lenne a kezdőtöl...
De Nuno még a jobbak között van, találjunk rajta kívül 3 portugál '9-est', aki válogatott színtű!
-A másik ok, hogy Ronaldo nem igazi vezér. Amikor a csapat hátrányban van, akkor az eget nézi, törölgeti a könnyeit, eltemeti az arcát a tenyerében, és várja a megváltót! Nem kell messzire menni, nézzük csak Nihatot, aki a csehek ellen a 86. percben 1-2 nél, amikoris Kazim Kazim létszámfölényben önző módon kereszbelőtte a labdát passz helyett....
A kis török képes volt nyugalomra inteni társát, s mutatni a saját térfél felé, hogy irány védekezni. Na számomra ilyen egy igazi vezér, és ez nem a mítikus 10es számtól, vagy a támadóközéppályástól kell várni, hanem aki ilyen ember. Ezt pedig nem az évi 40 góllal szívja magába valaki.
Vagy ottvan példának okáért még Gattuso, aki olykor képes győzelembe üldözni a társakat!

A másik meccsenaz 1000%-on pörgő, túlfanatizált Török csapat Fortunának is, továbbá mentalitásuknak köszönhezően legyőzték a tökéletes szervezettséget bemutató Horvát csapatot...
Csodálatra méltó a maga nemében mindkét együttes, s állítom, mindkettőnek ehlye van a négyközött, de ilyen a sors, hogy a pizzazabálók, még játszhatnak az elődöntőért....Modricék meg már mennek a reptérre...

Ma Holland-Orosz: Totális foci mindkét részről, az Oroszok ha el is buknak, sajnálnám őket, mert kicsit kedvezőbb ágon még a döntő sem lett volna elképzelhetetlen.
Mérget senki ne vegyen az Oranjéra.... halálcsoport ide, vagy oda, a hollandusok nagy ellenállásba nem őtköztek még a csoportkörben, ez a lendületes kontrajáték pedig hatásos lehet a kissé nehézkes holland védelem ellen.
Mindenesetre remek meccs elé nézünk....A két csapa nagyon hasonló focit játszik, előbbi az egyéni képességekből adódóan talán precízebben teszi.

Spanyol-Olasz: A románok feltartott kezes játéka, és a sülyedő hajó jellemezte Franciák ellen aratott győzelem csak a totális lebőgéstől mentette meg a digókat. Remélem mindez csak arra volt elég, hogy menjenek még egy kört. Igazságtalannak érzem a továbbjutásuk tényét is...
Majd Iniestáék felkoncolják az azurrikat.... ( bár a forgatókönyvet ismerve.. a csoportkörben mutatott gyenge játék, bemákolt továbbjutás, és izzasztó verekedés a döntőig, ott meg lesz valami- jellemzi az olaszokat. )

Remélem most a futball mindig igazságtalan istene a játékot tartja szem előtt, és további szemkápráztató meccsek sorozata után dől el, ki is lesz európa legjobb nemzeti csapata.

Nincs más dolgunk, csak végignézni....
Több, mint egy klubb...
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.06.21. 11:08:16

el fuero írta:Na jól van ez a tippem is bejött. 8) Hihetetlen, hogy ezek a törökök soha nem adják fel. Hála Isten kiestek a horvátok.

Ma pedig szóljon a: "Rossiya — svyashchennaya nasha derzhava...". Ha bejön az orosz továbbjutás akkor elmegyek jósnak.
Hát török "barátaink" 150 évig a nyakunkon voltak míg a Horvátok egy Jelasics féle kilengéstől mindig jó fejek voltak velünk, nagyon sajnálom őket! Azért hatalmas meccs és dráma volt a tegnap!

Ezért szép a foci! :wink:

Este Oranje parádé lesz remélem! :D

Ajánlom nekik, hogy jól játszanak, mert Győrbe fogom kivetítőn nézni, nem akarok csalódni bennük! Ünnepelni akarok utánna Bridgeben! :D 8)
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.06.21. 10:58:18

Gondolom azon a bizonyos MAGYAR-török meccsen is ennyire kis cuki, szimpatikus, aranyos csapat volt a török, a jogtalan kiállítással, meg a sok paraszt kifütyülte Fülöpöt meg Gerát.... Én is annyira szurkoltam nekik :roll:
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.06.21. 10:48:54

Na jól van ez a tippem is bejött. 8) Hihetetlen, hogy ezek a törökök soha nem adják fel. Hála Isten kiestek a horvátok.

Ma pedig szóljon a: "Rossiya — svyashchennaya nasha derzhava...". Ha bejön az orosz továbbjutás akkor elmegyek jósnak.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.06.21. 10:27:07

hát ez a tegnapi meccs :) .. tényleg nem volt semmi. igaz, csak az utolsó 2 hosszabítást láttam, de szerintem elég volt :D. de mennyire éreztem hogy nincs vége 1:0 nál :D. örülök a törököknek
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.21. 10:15:03

G-Jay írta:Hát akkor mostmár elég is volt a meglepikből, innentől legyen holland és spanyol siker! Legalább akkor garantálható lenne, hogy lesz egy csapat a döntőben, akiért lehet is szorítani. Egy német-olasz döntő szinte a világ vége lenne. Fujj, belegondolni is rossz

G.
Német-olasz döntő??? Áh, Isten ments! Remélem behúzzák a spanyolok..a hollandok biztos lerendezik az oroszokat.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.06.21. 10:10:07

G-Jay írta:
visca el barca írta:bocs, de kérdeznék egy hulyeséget. itt ugye nincs bronzmecss? a két elődöntő vesztese kap érmet?
Így van nincs bronz meccs. Azt nemtom hogy ki kap érmet, de bronzmeccs az itt nincs.

G.
Mindkettő automatikusan megkapja.
badboyracing
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.06.21. 09:50:58
Tartózkodási hely: nou camp?
Kapcsolat:

2008.06.21. 09:54:54

ez a török csapat félelmetes...:)
jót meccselnek majd a németekkel szerintem..:)
Visca Barca,Visca Catalunya..!(L)

G.Dos Santos 4 év műlva újra velünk ..!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.21. 09:41:12

visca el barca írta:bocs, de kérdeznék egy hulyeséget. itt ugye nincs bronzmecss? a két elődöntő vesztese kap érmet?
Így van nincs bronz meccs. Azt nemtom hogy ki kap érmet, de bronzmeccs az itt nincs.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.21. 09:39:43

noh :D

mondtam én, hogy német-török lesz :D

sajna a törököknek az elödöntő lesz a végállomás.

ma holland, holnap pedig olasz öröm.

bocs, de kérdeznék egy hulyeséget. itt ugye nincs bronzmecss? a két elődöntő vesztese kap érmet?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.21. 08:55:17

Hát akkor mostmár elég is volt a meglepikből, innentől legyen holland és spanyol siker! Legalább akkor garantálható lenne, hogy lesz egy csapat a döntőben, akiért lehet is szorítani. Egy német-olasz döntő szinte a világ vége lenne. Fujj, belegondolni is rossz

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.06.21. 08:43:10

A következő meccsen a Hollandoknak szurkolok, de úgy érzem az Oroszok be fogják húzni. A Spanyol-Olaszon meg remélem 4-1-re nyernek a spanyolok.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Mosquito

2008.06.21. 08:32:23

Pocs írta:Erről a meccsről, pedig csak annyit, hogy a horvátok megnyerhették volna a rendes játékidőben, kár arról vitázni, hogy mákosok-e a törökök vagy nem...
Dehogy nyerhették volna meg. Ugyanúgy felpörögtek volna a törökök és egyenlítettek, majd fordítottak volna. Nihaték, ha elkapják a fonalat bármelyik csapatot képesek legyőzni és eddig úgy néz ki a gépszíj csak akkor rántja be őket, ha nagy a baj(hátrányban vannak).
Lezárt