Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
badboyracing
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.06.21. 09:50:58
Tartózkodási hely: nou camp?
Kapcsolat:

2008.07.15. 09:45:01

tottingetosz írta:Az igazolások nekem igen csak a 4-5-1-es hadrendet vetítik előre multi-skill középpályásokkal. Xavi, Iniesta,Hleb, Messi mind tudnak játszani minden oldalon (Xavi a legkevésbé talán), mögöttük egy szűrővel. A kérdés, hogy meg tudjuk-e támogatni kellőképpen azt az egy szem (bizonytalan még) ékünket. Ha másképp látjátok, érdekel...
nekem ez tetszene ,csak tényleg az a kérdés mennyire tudnák meg játszani henry-eto'o- bojan- esetleg adebayort a kpk.
Visca Barca,Visca Catalunya..!(L)

G.Dos Santos 4 év műlva újra velünk ..!
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.15. 09:18:39

nem hiszem hogy az eb-n kivül látta volna játszani :lol:
mert 1 év múlva nem lesz jobb valdesnél 8)
Én láttam játszani a CSZKA-ban játszani, Casillas szintű kapus. Szerintem Ti láttátok csak az EB-n és nem tudjátok mire képes.
Avatar
per@z
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.07.14. 10:23:07
Tartózkodási hely: mezőlak
Kapcsolat:

2008.07.15. 08:44:31

Quaresma kéne ide!!!Ő is szélső tökéletes lenne vele a baloldal!!!Ő megoldana minden gondot!!!Gyors elegáns és elég technikás is!!!!!!Lehet hogy már játszott itt,de az már régen volt!!!!Azóta sokat fejlődött!!!
Hajrá barcelona!!!!!!!!Messi a legjobb mindörökre!!!!!!44
badboyracing
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.06.21. 09:50:58
Tartózkodási hely: nou camp?
Kapcsolat:

2008.07.15. 08:16:29

Dzsudzsák kéne ide, megoldaná ő a bal oldalt :D :D
Visca Barca,Visca Catalunya..!(L)

G.Dos Santos 4 év műlva újra velünk ..!
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2008.07.15. 01:13:37

lionelmessi19 írta:
Szemmértéken kívül ez még mire alapozod? Hány meccsét láttad az elmúlt 3-4 idényben?

2őt az EB-n?
...
:roll:
nem hiszem hogy az eb-n kivül látta volna játszani :lol:
mert 1 év múlva nem lesz jobb valdesnél 8)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.14. 23:40:57

DaNNy írta:
elbandi írta:Igor Akinfeev :lol:
cserének jó lesz de biztos nálam nem lenne kezdő :)
azt meg ne mond hogy jobb valdesnél :!: :roll:
Elolvasnád a HSZ-t végig..
2éven belül világ legjobbjai 1ike lesz. Valdesnel meg 1even belül jobb lesz.
Szemmértéken kívül ez még mire alapozod? Hány meccsét láttad az elmúlt 3-4 idényben?

2őt az EB-n?
...
:roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2008.07.14. 23:20:13

Elolvastam...ha egy év múlva jobb lesz valdesnél akkor
meghivlak egy sörre :lol: de hát nem fogunk sörözni :D
talán 3év múlva...talán... 8)
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.07.14. 23:15:48

Bestbarca írta:
Xavinho írta:Szerintem Eto'o fejjátékát bőven pótolják a góljai, egyébként meg Henry is meg ő is jobbak Adebayornál.
A kiismerhetőségről meg annyit,h ha megvesszük Adebayort,akkor elég egyértelmű lesz,h a kapu előtt mire fogunk játszani...
Maradjon csak szépen Eto'o és bizonyítsa be Pepnek,h igenis helye van a csapatban!
90%-ba negyetérte. Mint írtam Henryt én se venném ki. A kismerhetőségről annyit, hogy nem mindíg fejre játszanánk, csak ott lenne az a lehetőség is. Azért nem hiszem ,hogy ha még ott lenne Henry, Messi, Xavi... a pályán akkor csak Ade fejére játszanánk. Én csak azt vázoltam hogy miben gondolkodhat Pep, mert különben én sem értem az Ade-Eto'o cserét, nem kérdés, hogy Eto'o legalább 2x jobb.
A fejre játszás nem is a Barca stílusa. Legalábbis nem a régié. Rijkaard a földön tartotta a labdát, igaz a csapat nagyrésze aprótermetű. Eddig a spanyolos mélységi passzból lettek a helyzeteink, de lehet Pep taktikájában kell egy fejelő ember. Remélem marad eto.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.14. 23:14:48

elbandi írta:Igor Akinfeev :lol:
cserének jó lesz de biztos nálam nem lenne kezdő :)
azt meg ne mond hogy jobb valdesnél :!: :roll:
Elolvasnád a HSZ-t végig..
2éven belül világ legjobbjai 1ike lesz. Valdesnel meg 1even belül jobb lesz.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2008.07.14. 23:02:58

Igor Akinfeev :lol:
cserének jó lesz de biztos nálam nem lenne kezdő :)
azt meg ne mond hogy jobb valdesnél :!: :roll:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.14. 22:37:29

Xavinho írta:Szerintem Eto'o fejjátékát bőven pótolják a góljai, egyébként meg Henry is meg ő is jobbak Adebayornál.
A kiismerhetőségről meg annyit,h ha megvesszük Adebayort,akkor elég egyértelmű lesz,h a kapu előtt mire fogunk játszani...
Maradjon csak szépen Eto'o és bizonyítsa be Pepnek,h igenis helye van a csapatban!
90%-ba negyetérte. Mint írtam Henryt én se venném ki. A kismerhetőségről annyit, hogy nem mindíg fejre játszanánk, csak ott lenne az a lehetőség is. Azért nem hiszem ,hogy ha még ott lenne Henry, Messi, Xavi... a pályán akkor csak Ade fejére játszanánk. Én csak azt vázoltam hogy miben gondolkodhat Pep, mert különben én sem értem az Ade-Eto'o cserét, nem kérdés, hogy Eto'o legalább 2x jobb.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.14. 22:36:19

elbandi írta:Na végre ezt vártam...hetente mindig ez megtörténik hogy valamilyen okos ember benyögi hogy új kapus kell :shock:
te kit hoznál valdes helyébe nagyokos?esetleg a chelsea jó kis kapusát aki miatt kiestek a csehek?vagy esetleg buffont vagy casillas-t akik megszerezhetetlenek?más kapus nem jobb valdesnél szóval szerintem ezt lezárhatjuk :!: 8)
Igor Akinfeev.
2éven belül világ 3legjobb kapusai egyike lesz,ha kap egy szerződést.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.14. 22:35:12

Egyébként mi az, hogy Guardiola nem Eto'o-val képzeli el a csapatot? Nem fér bele az elképzeléseibe? A világ jelenleg (meggyőződésem) még mindig első számú csatára, akit nem feltétlenül kell helyzetbe hozni, mert maga is ki tudja azt alakítani egydül? Hát..Pep barátom.... én ezt a Barcelonát még mindig jobban el tudom képzelni Eto'o-val, mint Peppel a kispadon...bocs.... :evil:
VISCA EL BARCA!
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2008.07.14. 22:30:10

Xavinho írta:Szerintem Eto'o fejjátékát bőven pótolják a góljai, egyébként meg Henry is meg ő is jobbak Adebayornál.
A kiismerhetőségről meg annyit,h ha megvesszük Adebayort,akkor elég egyértelmű lesz,h a kapu előtt mire fogunk játszani...
Maradjon csak szépen Eto'o és bizonyítsa be Pepnek,h igenis helye van a csapatban!
ezzel egyetértek
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.07.14. 22:28:16

Szerintem Eto'o fejjátékát bőven pótolják a góljai, egyébként meg Henry is meg ő is jobbak Adebayornál.
A kiismerhetőségről meg annyit,h ha megvesszük Adebayort,akkor elég egyértelmű lesz,h a kapu előtt mire fogunk játszani...
Maradjon csak szépen Eto'o és bizonyítsa be Pepnek,h igenis helye van a csapatban!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.14. 22:19:57

lluisllach89 írta:de ugye láttad h Arsenal-Milan Bl meccsen az uccsó percben Adebayor az ötösről üres kapura fölső kapufát fejelt, ugye?
Attól még fejelhet jól. Egyszer Ronaldinho középpályán elkezdett cselezni, lecselezett 2 játékost, majd elkezdebb lejönni a lábáról a cípő, letaposta a sarkát anélkül, hogy lendületet vesztett volna, lecselezett még 2 védőt, elfektette a kapust, majd fél méterről üres kapura, a kapufát találta el. :lol: :lol: :lol: - kihagyta de ettők még sztár volt, és senki nem mondta, hogy nem tud kapura lőni. Mindenki hibázhat ,sőt a legnagyobbak... pl. Baggio :twisted:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.07.14. 22:13:41

de ugye láttad h Arsenal-Milan Bl meccsen az uccsó percben Adebayor az ötösről üres kapura fölső kapufát fejelt, ugye?
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.14. 21:54:52

"Ezt soha sem fogom megérteni, miért jó az, hogy az a játékos akivel az edző tervezne, akit meg akar szerezni, azt nem tudjuk megvenni?" - Varga az eurobarca fórumról.

Ebben azért van valami. Könnyen lehet, hogy Pep azt tervezi, hogy megszűnteti azt a "sablonos" játékot, amit már évek óta játszunk. Ezt úgy értem, hogy nincs fejjátékunk. Mindent laposan akarunk megjátszani, ami jól is megy ha van egy-két zseniális passz benne, de ha ezek nem jönnek meghaltunk. Nagyon kiismerhető a játékunk, és fel lehet belőle készülni. Ez ellen akar szerintem(remélem) tenni pep, ugyanis ha zseniális lapos játék mellett lenne középen 2 jól fejelő csatárunk, hát... :twisted: Persze a sok rövid passzos gyönyörű játékunkon alapvetően nem szeretném ha változtatnánk, de kell bele mértékkel a beíveléses játék is. Ehhez a feladathoz megvan Titi, ő jól fejel, és hát ott van Eto'o, aki szintén képes rá, de mióta ideigazolt ez nem a profilja és amennyire elötte követtem a pályafutását(a sport1 indulása óta a létező összes összefoglaló, +sok Mallorca meccs) , igazából akkor sem volt az. Nem mondom, hogy nem képes rá, sőt, 2006-ban a Chelsea ellen idegenben a győztes gól káprázatosan fejelte be, de e tekintetben számomra sötét ló. Persze ez a csapat eddigi játékából is ered, nem játszottunk beívelésekre, valszeg a 168 átlag magas középpályánk miatt sem. Lehet hogy Pep-ben is hasonló játszódik le és ezért nem kell neki, de félre ne értsetek, szerintem ez max a dolog 20%-a lehet. Az viszont tény, hogy tavaly 100 szöglet kellett 1 gól eléréséhez, ami szégyen. Ezen a szinten ezt nem lehet. Ha szögletet kaptunk az egyenlő volt az ellenfélnek a felszabadítással. Régebben persze ez a mutató jobb volt, de akkor is csapnivaló(persze kit érdekelt :lol: ). Szóval a fejjátékon szerintem javítani kellene, és most hogy itt van Alves aki pazarul ad be jobb szélről+ Abidal se rossz ezen a téren, szerintem ezt orvosolni kellene. Nem tudom hogy Eto'o képese e világszínvonalú fej játékra, minden esetre én nagyon sajnálnám ha elmenne, mindíg is nagy kedvencem volt. Az továbbá jó kérdés, hogy Adebayor kell e ide, vagy más, nem tudom ,de szerintem ez lehet az oka hogy érdeklődünk a togói iránt.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.14. 21:35:53

Akinfejev szerintem egy nagyon jó megszerezhető kapus, de Valdes is jó, úgyhogy nem nagyon kell igazolni.
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2008.07.14. 21:19:05

Na végre ezt vártam...hetente mindig ez megtörténik hogy valamilyen okos ember benyögi hogy új kapus kell :shock:
te kit hoznál valdes helyébe nagyokos?esetleg a chelsea jó kis kapusát aki miatt kiestek a csehek?vagy esetleg buffont vagy casillas-t akik megszerezhetetlenek?más kapus nem jobb valdesnél szóval szerintem ezt lezárhatjuk :!: 8)
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2008.07.14. 21:16:31

Rüstü is itt volt mint sztárkapus, mégsem került be. Igaz, most nem Rijkaard az edző, de mindenesetre az azutolsó poszt amin változtatnék, nem Valdes miatt buktuk el a bajnokságot, bár Casillast elhozhatnánk, hátha a Madrid elengedi nekünk a jó viszonyunkra való tekintettel:)
alig várom az 1. meccset, hogy lássam milyen felállással képzeli el az idényt Guardiola. Kinek milyen szerepet szán, és hogy miért nem illik bele Eto'o az elképzeléseibe, és Henry, Krkics miért igen. ( Gyanítom az eddigi magaviselete miatt akarja elküldeni)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.14. 20:55:06

Bautista írta:ez igaz minek akarsz egy olyan játékost akit nem is ismersz?
aza szabadrugás tényleg durva de azért MINDEN FÉLE KÉPPEN EGY ÚJ KAPUS KELL!!!!!!!!! ÉS SILVA!!!!!!!!
Áruld már el, minek dobjunk ki egy kapusért euromilliókat, amikor Valdes megbízhatóan véd?
Kép
darmian
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.02.24. 14:45:09

2008.07.14. 20:38:34

Szerintem nincs egy focis szurkolói oldal sem, ahol a drukkerek ne akarnák csapatukba tudni ezt a T. Neves gyereket így a Libertadores kupa döntője után. :)

Szvsz azért jobban járna vele a Barca mint Hernanessel.
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.14. 20:08:55

ez igaz minek akarsz egy olyan játékost akit nem is ismersz?
aza szabadrugás tényleg durva de azért MINDEN FÉLE KÉPPEN EGY ÚJ KAPUS KELL!!!!!!!!! ÉS SILVA!!!!!!!!
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.14. 19:40:58

Varga írta:
Varatrix írta:Henry, Bojan, Eto'o, Gudjohnsen, marad! Akkor kell e 5. ?
nem hinném h gudjohnsen szeptemberbem még a Barcában lesz... szal csak egy 4. kell. sztem
Lezárt