FC Barcelona 08/09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted ki volt az idény legjobbja?

Messi
114
33%
Xavi
88
26%
Iniesta
95
28%
Eto'o
8
2%
Henry
12
4%
Touré
7
2%
Alvés
1
0%
Puyol
0
0 szavazat
Piqué
16
5%
Más
1
0%
 
Szavazatok száma: 342
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.22. 15:56:28

Pedig ezlesz:(a felkészülési meccsekre tuti)

1.Váldes
2.Abidal
3.Milito
4.Márquez
5.Puyol
6.Xavi
7.Hleb
8.Iniesta
9.Drogba
10.Messi
11.Dani Alves
12.Caceres
13.Pinto
14.Henry
15.Keita
16.Sylvinho
17.
18.Bojan
19.
20.
21.
22.Piqué
23.
24.Touré
25.Jorquera
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.22. 15:41:23

Fernando írta:Hleb miért nem a 13-asba nyomja? Guddy is elment az edzőtáborba...
A 13-ast azt Pinto kapta. :wink:

Most olvastam a Mundo-n, hogy ezek még nem konkrét mezszámok, csak a következő felkészülési meccsekre vonatkoznak. Pl. a Mundo-n Keitának a 20-ast vagy a 21-est írják. De ezek szerint akkor kimarad a 17-es, 20-as, 21-es, 23-as.

Remélem a végén ezeket is kiosztják. Tényleg Keita lehetne a 20-as. Plussz ha még jön David Silva akkor ő 17-es, vagy 21-es. Egy a tuti: Messi10 :)

Na majd meglátjuk...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.22. 15:36:26

éS írta:Hát sztem ebben a formában jobb lenne:

Alves:2
Hleb:7
Bojan:9
Messi:10
Cáceresnek és Keitának tökéletes.
és ha drogba jönne övé lenne a 11-es, bár végüls mind1.
Krkic sztem megkaphatta volna Messi 19-esét, de lehet, hogy szándékosan nem akarta, és ezért lett a 18-as. Sztem is Alvesnek dukált volna a 2-es,de ő tudja, ha a 9-est nem osztották ki, akkor az lehet Drogbáé, és nemkell a 11-es, a 20-ast meg talán a feltételezett új szélsőnek(Arsavin,Silva) tartogatják.
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.07.22. 15:35:43

Fernando lehet, hogy én vagyok a vak de kihagytad Alves tezsvíírünket nem :?: :wink:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8701
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.22. 15:33:51

Hleb miért nem a 13-asba nyomja? Guddy is elment az edzőtáborba...

simán így osztottam volna ki:

1 Valdés
2 Cáceres
3 Milito
4 Márquez
5 Puyol
6 Xavi
7 még Guddy, utána talán Bojan
8 Iniesta
9 Eto'o
10 Messi
11 ha jönne akkor Drogba
12 Piqué
13 Hleb
14 Henry
15 Keita
16 Sylvinho
17 Bojan
18 lehetne Pinto a 13-as helyett
19 Touré
20
21
22 Abidal
23
24
25 Jorquera
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.22. 15:32:06

Hát sztem ebben a formában jobb lenne:

Alves:2
Hleb:7
Bojan:9
Messi:10
Cáceresnek és Keitának tökéletes.
és ha drogba jönne övé lenne a 11-es, bár végüls mind1.
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.07.22. 15:26:27

Alves 11-es? Erdekes :roll: Nem ertettem mar Zambrottanal sem, hogy miert 11-es. Azt a 11-es szamot szerintem Krkicnak kellett volna adni, valahogy nem hatved szam. Na de vegulis mindegy, a lenyeg, hogy jok legyunk!!!! Forca Barca!!!
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
bojan95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:24:48
Tartózkodási hely: Egyházasrádoc
Kapcsolat:

2008.07.22. 15:22:09

ezek a végleges számok v a z előkészületi mecsekre adták ezeket :?:
Visca del Barca
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.22. 15:15:48

Ekkora marhaságot. Mióta játszik a balhátvéd 2-es számú mezben. Bár, lehet, hogy Alvesnak fenntartásai vannak ezzel a számmal.
Kép
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.07.22. 14:37:09

Fura h a 20-ast nem osztották ki senkinek.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.22. 14:27:00

A SPORT szerint elkészültek a hiányzó mezszámok kiosztásai. Ez még korántsem végleges, csak gondolom a felkészülési meccseken lesznek majd ezek a számok. Illetve még ugye van 3 távozó akiknek a mezszámait még majd kiosztják. (Eto'o, Oleguer, Guddy)

-Messi lesz az új 10-esünk Ronaldinho után.
-Daniel Alvés lesz Zambrotta után a 11.
-Eric Abidal a 22-est lecseréli és Beletti után ő lesz az új 2-es.
-Így a 22-es mezt Gerard Piqué kapja majd.
-Majd miután Guddy eligazol, minden bizonnyal Hlebé lesz a 7-es mez.
-Cáceres az üresen álló 12-es mezben virít majd.
-Az új csatár természetesen majd Eto'o után a 9-esben.
-Keita, Edmílson után a 15-ösben.
-Bojan is megkapja az elsőcsapat mezszámainak egyikét, ő lesz a 18-as Ezquerro után.

Hát kb ennyi változás van, a többiek maradtak.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.21. 12:21:02

Jah igen Henrik!De ő hol van már?Én most a tavalyi szezonra gondoltam!Henry ha idén nem mutat többet mint tavaly szerintem akkor már kár bármire is hivatkoznia neki lefőtt a kávé!Bojan igen ő nagy reménység!És igazad van 10 gól nem semmi teljesítmény ráadásul a válogatottban is kulcsszerep hárul rá szerintem neki az idő a kezére dolgozik nem úgy mint francia csapattársáéra!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.21. 11:56:13

Azért 1 vki, mikor kellett, tudta Etoot pótolni: Larsson. 2006-ban is volt Afrika kupa, és akkor nem éreztük meg a hiányát, Henke meglőtte a gólokat helyette. Az azonban igaz, h Guddynak és Henrynek nem sikerült. Előbbi nem akkora klasszis, utóbbival meg csak találgatni lehet, mi történt...De ott még Bojan, aki fiatal kora ellenére azért 10 gólt lőtt...idén én már enneka dupláját is kinézem belőle.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.21. 09:50:59

Szia!Nem baj hogy hosszú legalább tartalmas volt!Negyrészt igazad van ami a keretet illeti!Annyival nem értek egyet hogy én nem szajkóztam Ronaldinho meg Deco maradását!Sőt...Valahol örültem neki hogy lezárúlt a cirkusz főleg a cseszta brazil körül!Továbbá nem emlegettem soha C.Ronaldo nevét mert attól a figurától rosszul vagyok!Lehet említettem Diego-t mert valahol őt megfelelőnek tartom!A másik arra a posztra akinek igazán örültem volna az Lucho volt!Az ő neve fel is merült csak aztán eltűnt a feledés homályában!talán azért mert Hleb egy összetettebb játékos!Oké ez valóban így van!Még a másik!Azt mondod ilyen kerettel a háta mögött bárkinek sikerül annyi gólt rúgnia mint Eto'o-nak!Na erre volt esélye nagy és kevésbé nagy neveknek is az a helyzet hogy senkinek nem sikerült mikor ő nem volt meg voltunk vágva,többen itt is már térden állva várták hogy visszatérjen az Afrika kupáról vagy a sérülésből és jött és még ezzel a viszonylag gyenge teljesítményű kerettel sérülésből felépülve is rúgdosta a gólokat!Szerintem ez nem mindegy!Hogy elmegy ez tuti hogy kit hoznak helyette az még nem.Kíváncsian várom a döntést ami szerintem igazán nehéz lesz!Guardiolat meg se nem méltattam se nem szidtam oly mértékben hogy én lennék a legnagyobb ellenlábasa!Egy biztos neki is bizonyítani kell ahhoz hogy elfogadja a nép nagyrésze!Mert aki azt kérdezi mire fel van dilettánsozva hagy teljen el legalább a szezon fele ahhoz hogy kritikával illesük attól meg én kérdezem mire fel van felsztárolva?!Ennyit akartam!És minden sértés nélkül!!!Legjobbakat!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.20. 23:58:14

albicelesteX írta:Szevasztok!Lehet most itt 10-12 évesezni az embert csak azért mert nem bízik és hisz!Nem feltétlen hiszem hogy itt mások is jobban hisznek Guardiolaban meg az új igazolásokban mint én vagy azok akik kritizálták és bizalmatlakodtak velük!Csak jobban hangzik 1000 hozzászólás fölöttikeknek hogy egymás mellet állnak mégha nem feltétlen egyformán gondolkodnak is!Ne mondja már nekem senki hogy a Madridnak nincsen világklasszis kerete!!!Csak néhány:Casillas,Ramos,Sneijder,Robinho,van Nisterooy stb.!Én se azt mondtam hogy az éppen aktuális aranylabdást kéne idehozni mint anno ők mert akkor tényleg azt csinálták!De azért kicsit nagyobb nevek jöhettek volna!Ottvan pl. Alves szerintem ő klasszis de nem aranylabdás világsztár!A villarealnak meg volt egy jó szezonja de ahhoz kellett a barca töketlenkedése is ennyi!Majd ha több évig dobogért küzdenek akkor emlegessék őket hogy semmi nevekből micsoda csapat!Nagy focihoz nagy nevek is kellenek bárki bármit mondjon!
Marad itt igy is elég nagy név igy is, annyi bőven, mint a Realban. Ne feledjük, h a BL győztes csapatukban is voltak akikre finoman fogalmazva nem illik a sztár jellző. Ronie, Etoo, és Deco, persze ők tették a legtöbbet a sikerért, de kellett oda Oleguer, aki élete legjobbját nyujtotta, kellett a jó öreg Henke, kellett a győztes gólt szerző Béla, Gyula barátunk, kellettek Gio, és Sylvinho, akik a bal oldalt oldották meg, de Edmilsoneról és Mottáról se feledkezzünk meg, na meg ugye a sokak által kritizált Valdes :arrow: Ő nélkülük nem lett volna meg :!: 11 világklasszisból álló csapatot is lehetne összevásárolni, de az gyenge, mert nincsenek zongoracipelők :!: Láthattuk az elmúlt két évet, mi történt velünk. Láttuk mekkorát borultak a galaktikusok. Láttuk a brazilok égését a VB-n. Az agyonsztárolt portugálok a VB-n megborultak a munkás németek ellen. A győztes spanyoloknál is Senna és Xavi voltak a legjobbak, a hatalmas mezőnymunkájukkal :!: Asszem kimondhassuk: a kirakat csapatok gyengék.
Vannak akik sirnak, h Deco, Ronie, Etoo elm1....De miért :?: A kamerunit haggyuk tul van már igy is tárgyalva, és konkrétumot még senki nem tdu...
Ronie és Deco....miért is maradjanak :?: Ha két évik nem voltak jók, akkor most mitől lennének azok :?: Ja, meg, kimondta, h ők maradni akarnak, ha annyira maradni akartak volna, akkor talán nem [auto_cenzúra] volna le jó magasról a csapatot nem :?: Ugyhogy akkor se kell vissza sirni őket, ha az új klubbukban ujra régi önmagukat idézik, mert ők választották ezt az utat, nem volt mit tenni.
Na most, hozzhatunk hasonló kategóriájú embereket. ....de várjuk, nektek ki jó, mindenkire fanyalogtok :?: :twisted: Gondolkodjunk egy kicsit, ki lehet olyan jó, mint a régi Ronaldinho, jajj, most nem ugrik be hirtelen senki :oops: Jaj, ott van a muba C. Roni, télleg, hozzuk el, adjunk 100 misit a munak, annyiért elengedik, marha jó ötlet nem :?: :roll:
Nézzük Decot, ide se ugrik be senki, most komolyan kit vártatok. Kakát :?: Ő jó irányitó, csak 1. megszerezhetetlen, 2. egészen más tipusú játékos, mint Deco, igy nem tudná helyettesiteni, akármennyire is nagy spiler, mert a mezőnymunkája bizony elhenyagolható...Ki van még, Nasri :?: , ja de őtt már megvette az Arsenal....Na még Diegot szoktátok itt emlegetni....1. drága, viszont még nem játszott nagy csapatban, nem tuhatjuk, h a Barában meg állná-e a helyét 2. ugyanaz, mit Kakánál, csak ő még nem is akkora spiler, ráadásul sok meccset teljesen eltünik. Meg arról se feledkezzünk meg, ha braziloknak van olyan "mellékhatásuk", h pár jó szezon után megunják a focit.
Egyenlőre, akinek van helyettese, az Deco. Hleb érkezett...Na most, elősször is, csak ugy kiváncsiságból, megkérdezném itt a fanyalgó népet, láttátok-e a tavalyi Arsenalos játékát. Akik nem, azokra nem pazarlom a szót, akik igen...Mi nem tetszett rajta :?: Nem lő gólokat, ok, aláirom, de már ez is tul lett tárgyalva, majd más meglövi helyette, ő meg csak gólpasszokat ad.
A régi Roniet ugye nem lehet pótolni...szóval mit tudunk tenni, vagy hozzunk egy klasszikus balszélsőt, vagy rábizzuk azt a posztot Inire meg Hlebre, akik megtudják simán oldani.
Marad Etoo pótlása....Igen, sok gólt lő a kameruni...de olyan kiszolgálással, amilyen a Barcában van, bármely klasszis csatár lő 20 gólt simán....Az 1. számú jelölt Adebayor, nekem is vannak föntartásaim vele kapcsolatban, amit már többször le is irtam: 1 nagy szezonja volt eddig, az is meglepett mindenkit...szóval zsákbamacsak, benne van pakliban, h marha jó lesz, az is, h nem. Nem magával a leigazolásával van a bajom, hanem az árával. Egy jó szezonja volt, szóval nem ér 35-40 milliót, de egy 25 misiért igen jó üzlet lenne. De a mai világban olyanok vannak, h az istencsászár Pepe ára 30 millió stb....szóval amig a Realnal meg a Chelseanél [auto_cenzúra] a pénzt, addig nekünk is mélyen a pénztárcába kell nyúlni egy játékosért. Szóval lehet, ha 30-33 misiben sikerül megegyezni jól járunk.....Nagy focihoz nagy nevek kellenek. Itt van Puyol-a védőknél igen nagy név. Dani Alves-posztján nagyon-nagyon messze a legjobb a világon, Xavi-most az EB után már igazán ő is kiérdemli a nagy név jelzőt. Henry-nem kell bemutatni Messi-őt duplán nem.....Aztán meg Milito, Abidal, Iniesta, Rafa, Valdes neve se hangzik rosszul. Touré :arrow: minden esélye megvan rá, h a posztján az 1ik legnagyobb legyen. Bojan :arrow: a fiatalok között az egész világon a legnagyobb név.
Az uj igazolások :arrow: Keita, Pique :arrow: rájuk inkább csereként számitanak
Henrique, Caceres :arrow: Tehetséges, fiatal védők, a jövő Barcájának meghatározó védői lehetnek.
Hleb :arrow: Deco is csak későn lett nagy sztár, Hlebnek is megvan minden esélye, h itt a Barcában nagyot alakitson.
Etoo helyettesét még várjuk meg...
Szóval nem kell félni, h nem lesz elég erős a keret, enné jóval gyengéb keretek nyertek már bajnokságot meg BL-t is :!:

Továbbá: Hidd el nyugodtan, én hiszek Guardiolában :!: Persze ez nem kötelező, elfogatom, ha vki másképp gondolja. A bajom azzal van, h már most sokan dilettánsozzák, elküldik melegebb éghajlatra stb...legalább várjuk ki a szezon felét, aztán lehet itélkezni :!:

Az meg nem érdekel, h hsz-om van nekem, meg hány másnak. Attól nem leszek semmivel jobb, evvel tisztában vagyok :!: Nem tartunk össze, csak ebben a kérdésben 1ezik a véleményünk pát emberrel.
Azt azonban szeretném elismerni, h az általad emlegetett hsz-ban elvetettem a sujkot, sajnálom, h ezzel vkit megbántottam, elnézést érte :!: Azt tettem, amit én is nagyon utállok, megkérdőjeleztem vki hozzáértését, olyannak, akit 1. nem ismerek, 2. én se vagyok semilyen szakértő, szóval igen, elismerem, nem volt jogom ehhez, sajnálom, h elszaladt velem a ló, bocs még1x.
Na ennyi lenne, bocs, h hosszú, meg az esetleges hibák véget, de késő van. :wink:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.20. 23:33:35

Félreértessz!Nem az aranylabdához kötöttem a sztárság fogalmát!És nem is C.Ronaldo leigazolására gondoltam!Őt semmi pénzért nem látnám szívesen!Egyszerűen csak olyan játékosokra gondoltam akik klasszis szinten képesek játszani és korábbi (barcelona előtti) klubjaikban is kulcs szerepet töltöttek be, és magas szinten voltak képesek hozzátenni a játékhoz!Na már most!Az eddig érkezők Közül ilyen Alves,Keita,és talán Hleb bár felőle vannak kételyeim!Én nem akkor lettem barcelona drukker amikor idejött Ronaldinho ezt hagy tudjam én!Nem gondolom egyébként hogy sok bolondságot írtam volna mert azért valljuk be és tedd a szívedre a kezed nagy lutrikat igazoltunk és ezt kint is többen elismerték!!Az meg hogy mit nevezünk tavalyi sztár igazolásnak az csak nézőpont kérdése!Henry a neve nagy volt a játéka meg mélyen maga alatt(persze persze a sérülések meg a klíma változás)Abidal nem gondolnám nagy sztárnak de klasszis szerintem, nem volt rossz döntés ahogy a másik kettősem itt igazából Henry nem tudott alkotni a nevéhez képest!Én csak azt mondom vízhordókból nem lehet felépíteni egy nagy csapatot!Azok IS kellenek de nem ezen a szinten 11 vízhordó nem fér bele!
Kép
dezso 10
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.09. 22:28:44
Kapcsolat:

2008.07.20. 23:29:00

hellosztok szerintem jo lett a csapat bar ronit nem kellett volna eladniuk!o az iden jo lesz ez egy rosz eve volt!nem atam volna el dos santost se
Szerintem adebajor vagy Drogba kellenne a csapatba de eto'o is kenne maradjon lam mit tesz s ha rosz majd telen eladjak! szeretnem kerdezni ki szeret football managerezni az irjon s jatszunk halozaton!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.07.20. 23:03:03

albicelesteX írta:...
Sajnos nincs értelme annak, amit mondasz...
Ahogyan a Madrid-nál, úgy itt is vannak sztárok, továbbiak igazolása nem szükségszerű, az pedig egyszerűen hülyeség, hogy valaki aranylabdás sztár, vagy nem... Az a fontos, hogy csapatként hogy teljesítenek, s nem az, hogy egyénileg. Nagy butaságokat hordtál össze, kész.
Még egy mondattal visszatérve a "sztárok" igazolásához: úgy hiszem az elmúlt két év elég tanulsággal szolgált a Barca számára a sztárokról, s akkor még nem beszéltünk más klubok hasonló emlékeiről (mint a Blancok).
A jelenlegi keret elég erősnek tűnik, vannak kulcsjátékosok, senkire nem nehezedik extra nyomás, nincs túlzott elvárás a korábbi teljesítménye miatt. nincs nagyképűség, hiszti, munkakerülés, hanem áldozatra kész, keményen dolgozó profi futballisták. Értelmetlen világsztárt igazolni, egyébként is, ki az? C. Ronaldo, vagy ki? itt inkább az a gond, hogy sokan csak azért kezdtek szimpatizálni a klubbal, mert volt Ronaldinho, s Bl győzelem, most hiányzik nekik, de azt mindig elfelejtik, hogy Ronaldinho előtt is létezett (sikeres) Barca, az pedig tény, hogy mindenki halandó, s egyszer fent, majd egyszer lent, azonban ha valaki azért ellenzi a klub döntéseit, mert nem igazol számára nyálelválasztást beindító nevet, akkor talán ebben a pontban kezdhetjük meghatározni a divatszurkoló fogalmát.
A Villareal számára nem csupán ez a szezon sikerült jól, talán össze kellene hasonlítani a Villareal-hoz mérten sztárok tömkelegével rendelkező At. Madrid-dal. A sárga tengeralattjáró 2006-ban egy kis szerencsével Bl-döntőt játszhatott volna az utóbbi évek legerősebb Barcelona-jával... Ez, s az elmúlt évek kiegyensúlyozottnak nevezhető teljesítménye sem téged igazol...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
salvatore
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2007.10.30. 18:25:47

2008.07.20. 22:47:39

Bautista írta:------------------váldes---------------------

alvés------puyol-------cáceres------abidal


------------keita--------touré---------------

--------------------xavi---------------------

messi-----------------------------------hleb
-------------------henry---------------------

én igy képzelem a jövö évi barcát! :D
Ez nem rossz felallas ,ha Keita inkabb tamadni fog mint vedekezni :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.20. 22:01:39

Szevasztok!Lehet most itt 10-12 évesezni az embert csak azért mert nem bízik és hisz!Nem feltétlen hiszem hogy itt mások is jobban hisznek Guardiolaban meg az új igazolásokban mint én vagy azok akik kritizálták és bizalmatlakodtak velük!Csak jobban hangzik 1000 hozzászólás fölöttikeknek hogy egymás mellet állnak mégha nem feltétlen egyformán gondolkodnak is!Ne mondja már nekem senki hogy a Madridnak nincsen világklasszis kerete!!!Csak néhány:Casillas,Ramos,Sneijder,Robinho,van Nisterooy stb.!Én se azt mondtam hogy az éppen aktuális aranylabdást kéne idehozni mint anno ők mert akkor tényleg azt csinálták!De azért kicsit nagyobb nevek jöhettek volna!Ottvan pl. Alves szerintem ő klasszis de nem aranylabdás világsztár!A villarealnak meg volt egy jó szezonja de ahhoz kellett a barca töketlenkedése is ennyi!Majd ha több évig dobogért küzdenek akkor emlegessék őket hogy semmi nevekből micsoda csapat!Nagy focihoz nagy nevek is kellenek bárki bármit mondjon!
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.07.20. 20:32:48

Fernando írta:Kedves Saviola!
Én nemtudom neked mibajod van Hlebbel, de szerintem többet tett le az asztalra mint a Barca előtt Deco. Deconak volt 1-2 elfogadhato szezonja, meg egy kiemeledkő. Hlebnek a Stuttgartban és az Arsenalban is volt kiemelekedő szezonja és hullámvölgyek nélkül alázatosan játszik. Berbatov. Én emlékszek a Leverkusenbe ontotta a gólókat semmilyen szögből is. Eszement játékos. Fekszik neki a Premier League, vadássza a Manchester is. Tudod, nemcsak akkor tesz le egy játékos valamit az asztalra ha címeket nyer, hanem ha jól játszik. De Berbatov csak egy példa volt. Nem vele pótolnám Eto'ot. Keita nálam nagy talány. 28 éves. Tavaly kielekedően nagyon nyújtott, meg előtte is a Lille-ben gondolom rancia viszonylatban amiért megvette a Sevilla. Szerintem, ő akár lehet itt a világ egyik legjobbja is de akár lehet egy rosz igazolás is.
Nem tudom,Hleb unszimpi,ennyi,s nem is tartom nagyra.Hozza amit vártok tőle,s nekem szavam nem lesz . 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8701
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.20. 13:47:10

Bautista grat, leírtad a mostani felállásunkat cska más nevekkel. Újakkal. Amugy keita jobb oldalon? esélytelen. Hüyeségeket ne írkáljatok már. Minek kell mkinek leírni a felállását? Játsszon a manageres játékával vagy a FIFÁ-val. Igaz énis csináltam egy felállást, de mindent kifejtettem mit miért és hogyan, és csak azért írtam le h egykét ember tisztában legyen már a dolgokkal. Több komolyságot. Písz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.07.20. 12:23:24

Hát lehet jobban jártunk volna ha 2 védővel kevesebb van ,de veszünk egy jobb kapust,bár akkor csak Buffon,VdSar,(Casillas) a többi nem biztos h jobb nála vagy mit szólnátok Rüstühöz,elég magabiztos lett :)!
Ugy néz ki lassan kész az egész keret , valszeg ézkezik még egy klasz. csatár és bal oldali támadó!Ezek tükrében....

---------------------------Valdes-------------------------

D.Alves------------Puyol--------Cáceres--------Abidal

---------------------------Toure--------------------------
(Keita)
--Messi-------------------Xavi---------------------Iniesta
(Hleb) (Arshavin/Silva)
--------------- Henry---------------Drogba/Ade-------------
(Bojan)
vagy :kontrára

------------------------Valdes---------------------------

--------------Puyol---------------Cáceres--------------

-D.Alves----------Xavi----------Keita-----------Abidal

---Messi------------------Hleb-----------------Iniesta--

--------------------------Henry---------------------------


Akárki is jön végül a jelöltek közel szerintem jó,erős keretünk lesz, és Messi vezényletével min. a ligát hozni kell....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.20. 12:21:03

mindorokke_barca írta:nem eleg h a barca igazolasok topicot telehanyjatok a a felallasaitokkal? most ebben a topicban is kezditek....
Hát igen. Egy idő után elég unalmas ugyan azt elolvasni 20adszorra is csak más kiszerelésben.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.07.20. 12:06:08

nem eleg h a barca igazolasok topicot telehanyjatok a a felallasaitokkal? most ebben a topicban is kezditek....
Lezárt