Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.24. 23:55:19

Kizártnak tartom, hogy visszamenjen Madridba. Szerintem vissza se vennék a történtek után, nomeg Samunak is van becsülete.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.24. 23:03:43

Miközben az AS arról ir, hogy a realba akar menni, addig Calderón cáfol.
De vmi mégis lehet, mert Txiki is nyilatkozott az ügyben és kijelentette, amennyiben a real vinni akarja, úgy ki kell fizetniük Eto'o lelépti diját, ami 150millió euró.
yasofix
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.05.06. 21:44:13

2008.07.24. 22:57:07

Az lenne a legjobb ha maradna...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.07.23. 18:35:16

Schuster beveheti az ukrán pacinak,s elfelejtheti Eto'ot. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.23. 18:34:18

A MD arról ir, hogy Schuster Eto'o-t akarja...
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.23. 09:36:49

vaLe5 írta:
chi omega írta:
jobbnak tartom eto'o-t, de hogy SOKKAL jobb lenne, az vicc. nem technikásabb szerintem (sőt), a sérülései óta nem is gyorsabb, a rúgótechnika meg drogbától egyedülálló (emlékezzetek a 2006/2007es BL csoportmeccseire, hogy mekkora gólt vágott puyol mellől a stamford bridge-en). amiben eto'o jobb (vagy jobb volt régebben), az a robbanékonyság, mélységből indulás. más típusú csatárok igazából.
Eto'o jobba rövidpasszos játékban , ő nem egy tank csatár mint Drogba , és mi ugye rövidpasszokkal akarunk játszani , így Drogba teljesen hüje ötlet.
nem sokszor láthattad játszani. megkockáztatom, drogba még inteligensebben tudja kiszolgálni a társait, mint eto'o. akárcsak henry, drogba is rendelkezik némi irányítói tehetséggel, aki nézte az afrika kupát például, az tudja.
a kora nem feltétlenül gond, azt kell nézni, hogy milyen régóta van a világelitben. és ez nem olyan sok, úgyhogy még messze nem égett ki. fizikálisan meg nem hiszem, hogy komoly gondjai lennének.
az már nagyobb probléma, hogy állítólag sérült, és még 3-4 hét amíg edzésbe állhat.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.07.23. 09:34:16

Azzal egyet értek,hogy meghatározó,befejező 9-est kell keresnünk,de nem mindenképp hosszú távra.Remélhetőleg 2-3 év alatt Bojan teljesen beérik és egyértelműen az első szám csatárunkká válik.
2-3 évig pedig még Drogba simán képes lehet a legmagasabb szinten teljesíteni,az már egy másik kérdés,hogy mire menne a La Ligában.
eredetileg én Adebayornak jobban örültem volna,de a nyilatkozatai után ne jöjjön ide, a Barcában nem olyan játékosok szerepelnek,akiknek csak a pénz számít.

Szóval ha már Eto'o-nak mindenképp menni kell,akkor az Ade-Berbatov-Drogba hármasból és Drogbára szavazok.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.07.23. 09:23:36

MQuC írta:Ez hüLYeség. Drogba is jó passzjátékban. Tökéletes csere lenne, DE 30 ÉVES.....
szerintem, nem cserét keresünk erre a posztra! :-s
- hanem egy meghatározó, befejező 9-est hosszútávra és nem a padra.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.07.23. 09:10:50

De szerintem teljesen más a 2 eset. Samu tudja hogy mindenképpen bent lesz a csapatban ha marad, így megenged bizonyos dolgokat magának.
Viszont Drogba meg olyan hogy új klub, új környezet stb. Bizonyitani akar, visszafogja magát. Szerintem ezért akarják annyira ha igazak azok amiket olvasni lehet...[/quote]

hátsz.. szerintem pedig Samunak sem biztos a helyzete a csapatba kerülésre, ha marad, mert érthetően elmondták, hogy nem számolnak vele, így elé kerül a csapatban: Henry, Bojan, talán még Ezquerro is! (na jó, Ő talán még nem :lol:
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2008.07.23. 07:50:10

Csak a Barca! írta:Meg tudná nekem valaki mondani, hogy Samunak mennyi az éves fix fizuja?
Ha jól tudom 8,5 millió euró.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.07.23. 07:35:06

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy Samunak mennyi az éves fix fizuja?
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.22. 21:51:31

westerngom írta: - nem a magaviselete és a hozzáállása a probléma, a játéktudásáról és játék intelligenciájáról nem is beszélve mert ezeket látjuk, hogy milyen magas szinten van.
Szerintem is inkább arról lehet szó, hogy Pepsi nem képes a "kezelésére", bár önmagamat cáfolva ezen elvek alapján Drogbát sem lenne képes. #-o
De szerintem teljesen más a 2 eset. Samu tudja hogy mindenképpen bent lesz a csapatban ha marad, így megenged bizonyos dolgokat magának.
Viszont Drogba meg olyan hogy új klub, új környezet stb. Bizonyitani akar, visszafogja magát. Szerintem ezért akarják annyira ha igazak azok amiket olvasni lehet...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.22. 21:40:03

Ez hüLYeség. Drogba is jó passzjátékban. Tökéletes csere lenne, DE 30 ÉVES.....
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.07.22. 21:13:25

Eto'o jobba rövidpasszos játékban , ő nem egy tank csatár mint Drogba , és mi ugye rövidpasszokkal akarunk játszani , így Drogba teljesen hüje ötlet.[/quote]

Ebben teljesen igazad van! Csak akkor valaki szóljon Pepnek is, hogy ezt észre vegye! :lol:
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.22. 21:10:04

chi omega írta:
Replay írta:Bár nincsenek meg a háttérinfok (hogy miért), de ha Eto'o-t elküldjük és jön Drogba...az igen érdekes lesz.

Mert ha tényleg Guardiola kivánsága a fenti csere, akkor el kell gondolkozni bizonyos dolgokról, úgymint: hogy a fenébe nem látja, hogy Eto'o sokkal jobb támadó, gyorsabb, technikásabb, jobb rúgótechnikájú, nem szinészkedik, nem utolsó sorban fiatalabb.

Egész egyszerüen Drogba minden tekintetben visszalépés Samuhoz képest, de sztem ezzel nem mondtam újat.
jobbnak tartom eto'o-t, de hogy SOKKAL jobb lenne, az vicc. nem technikásabb szerintem (sőt), a sérülései óta nem is gyorsabb, a rúgótechnika meg drogbától egyedülálló (emlékezzetek a 2006/2007es BL csoportmeccseire, hogy mekkora gólt vágott puyol mellől a stamford bridge-en). amiben eto'o jobb (vagy jobb volt régebben), az a robbanékonyság, mélységből indulás. más típusú csatárok igazából.
Eto'o jobba rövidpasszos játékban , ő nem egy tank csatár mint Drogba , és mi ugye rövidpasszokkal akarunk játszani , így Drogba teljesen hüje ötlet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.07.22. 21:00:25

Pluszba még Drogba elég hisztis,önző játékos, nem egyszer csinált hülyeséget, pl. a BL döntőn is kiállíttatta magát, ahogy 2005-ben ellenünk is.
Sztem ha Eto'o a magaviselete miatt megy el, akkor kizárt, hogy Drogba lenne a megoldás.[/quote]

- nem a magaviselete és a hozzáállása a probléma, a játéktudásáról és játék intelligenciájáról nem is beszélve mert ezeket látjuk, hogy milyen magas szinten van.
Szerintem is inkább arról lehet szó, hogy Pepsi nem képes a "kezelésére", bár önmagamat cáfolva ezen elvek alapján Drogbát sem lenne képes. #-o
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.22. 19:30:20

Replay írta:Bár nincsenek meg a háttérinfok (hogy miért), de ha Eto'o-t elküldjük és jön Drogba...az igen érdekes lesz.

Mert ha tényleg Guardiola kivánsága a fenti csere, akkor el kell gondolkozni bizonyos dolgokról, úgymint: hogy a fenébe nem látja, hogy Eto'o sokkal jobb támadó, gyorsabb, technikásabb, jobb rúgótechnikájú, nem szinészkedik, nem utolsó sorban fiatalabb.

Egész egyszerüen Drogba minden tekintetben visszalépés Samuhoz képest, de sztem ezzel nem mondtam újat.
jobbnak tartom eto'o-t, de hogy SOKKAL jobb lenne, az vicc. nem technikásabb szerintem (sőt), a sérülései óta nem is gyorsabb, a rúgótechnika meg drogbától egyedülálló (emlékezzetek a 2006/2007es BL csoportmeccseire, hogy mekkora gólt vágott puyol mellől a stamford bridge-en). amiben eto'o jobb (vagy jobb volt régebben), az a robbanékonyság, mélységből indulás. más típusú csatárok igazából.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.22. 18:40:04

Sztem kb. 1szint a 2 játékos, viszont Etoo fiatalabb, ennyi előnye van. De ha Etoo a magaviselete miatt nem kell, akkor pont Drogba helyette, hát nemtudom. Ha már Etoonak "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" mennie, akkor inkább Adebyort látnám szivesen, mint Drogbát.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.07.22. 16:26:00

Replay írta:Bár nincsenek meg a háttérinfok (hogy miért), de ha Eto'o-t elküldjük és jön Drogba...az igen érdekes lesz.

Mert ha tényleg Guardiola kivánsága a fenti csere, akkor el kell gondolkozni bizonyos dolgokról, úgymint: hogy a fenébe nem látja, hogy Eto'o sokkal jobb támadó, gyorsabb, technikásabb, jobb rúgótechnikájú, nem szinészkedik, nem utolsó sorban fiatalabb.

Egész egyszerüen Drogba minden tekintetben visszalépés Samuhoz képest, de sztem ezzel nem mondtam újat.
Itt a pont,ezt nem látja a vezetőség. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.22. 16:14:43

Replay írta:Bár nincsenek meg a háttérinfok (hogy miért), de ha Eto'o-t elküldjük és jön Drogba...az igen érdekes lesz.

Mert ha tényleg Guardiola kivánsága a fenti csere, akkor el kell gondolkozni bizonyos dolgokról, úgymint: hogy a fenébe nem látja, hogy Eto'o sokkal jobb támadó, gyorsabb, technikásabb, jobb rúgótechnikájú, nem szinészkedik, nem utolsó sorban fiatalabb.

Egész egyszerüen Drogba minden tekintetben visszalépés Samuhoz képest, de sztem ezzel nem mondtam újat.
Pluszba még Drogba elég hisztis,önző játékos, nem egyszer csinált hülyeséget, pl. a BL döntőn is kiállíttatta magát, ahogy 2005-ben ellenünk is.
Sztem ha Eto'o a magaviselete miatt megy el, akkor kizárt, hogy Drogba lenne a megoldás.
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.22. 16:09:35

Bár nincsenek meg a háttérinfok (hogy miért), de ha Eto'o-t elküldjük és jön Drogba...az igen érdekes lesz.

Mert ha tényleg Guardiola kivánsága a fenti csere, akkor el kell gondolkozni bizonyos dolgokról, úgymint: hogy a fenébe nem látja, hogy Eto'o sokkal jobb támadó, gyorsabb, technikásabb, jobb rúgótechnikájú, nem szinészkedik, nem utolsó sorban fiatalabb.

Egész egyszerüen Drogba minden tekintetben visszalépés Samuhoz képest, de sztem ezzel nem mondtam újat.
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.21. 23:53:15

Lehet, h volt róla már szó, de Eto'o a földön maradt az edzésen egy Piquével történt találkozás után. Azt mondják, h nincs komolyabb baja. Kedd reggel már újra Pep rendelkezésére állhat.
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.07.21. 22:47:19

Sajnalom az Eto'o gyereket :cry: Nagyon jo csatar es jobb mint Drogba es Adebayor. Na de ha mejen akkor szivesen latnam a csapatban Berbatovot. Klassz jatekos Berbatov, megfigyelhettuk nala hogy nem jatszodt nagy sztar csapatokanal es megis milyen jo jatekos lett belole. Eto'o helyet szivesen latnam :D Persze ha Eto'o maradna akkor lennek a legboldogabb :D Viva Catalunya!!!
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.21. 22:41:33

cruyff!
te nem értettél meg,mert nem akartál megérteni...
a primadonna nem ott kezdődik,hogy valaki sminkel a pályán,hanem ha az a valaki úgy gondolja többet megengedhet magának mint a többiek:paraszt módon beszólok a reálnak,az utolsó 5 percre nem megyek be mint csere,beszerzek egy sárgát pedig a csapat valószínűleg hasznomat látná...
na ez a primadonna!
messivel meg mi a baj?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 22:39:53

cruyff írta:
tudomka958 írta:nekem semmi bajom e'tooval minden góljának nagyon tudtam örülni,DE...
vegyük már észre,hogy egy más stílusú CSAPAT(MÉGEGYSZER csapat!) épül ahonnan a primadonnáknak menni kell...
ha pedig e'tooról és az alázatról lelkendeztek akkor nézzétek meg messit...
Hát ezt azért nm kellett volna mondanod..primadonna??? Miért??? Hát ha valaki nem primadonna, az éppen Eto'o. Mondtál volna bármi mást vazzeg! Hogy összeférhetetlen, hogy nem jön ki senkivel a csapatban, hogy visszapofázós, hogy "túl" őszinte a sajtóval, stb...de hogy primadonna lenne???? Te ne is haragudj, de hol voltál az előző 4 év során? Hát ha volt ember aki megszakadt a csapatért a pályán, az pont ő volt! Igen, egy csatár nyilván nem úgy fog játszani mint mondjuk egy Puyol de tőle nem is ezt várják el! Egyszer sem láttam például sérülést szimulálni, fetrengeni.... ha ő lent maradt a gyepen, akkor tényleg baj volt! Hát ez éppen Messiről nem mondható el.... ugye.....
Ezen kívül még szerintem simán CSAPATJÁTÉKOS,MÉGEGYSZER C S A P A T J Á T É K O S :twisted: Nekem legalábbis azt tűnt fel,h jól össze tudott játszani eddig is a társaival.Korrekten tette a dolgát,mert önzőnek sem mondható.Az idők során azonosult a mi rövidpasszos játékunkkal,hányszor 3 szögelték ki az ellenfél védelmét?Sztem az új felállásban is nagy szerepe lesz ennek a gyors,pattogós játéknak,csapatjátéknak!És ő igenis h belepasszolna szerintem,MÉGEGYSZER szerintem! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt