Üzenetek mindenkinek - archív

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.08.19. 21:52:47

Szandi írta:
Mondjuk Angliában egy kicsit többet is keresnek, és Magyarországon még ez a 8000 is elég soknak számít.
Mondjuk egy zenészt nem nagyon zavar, hogy hol mennyit keresnek, amikor pl. JLo lemegy moszkvába egy esküvőre, s kap 3 millió dollárt 15 perc hakniért.

Idén a szigeten max 20% volt magyar, nem is hozzánk mérik az árakat.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.19. 20:05:47

rhynn írta:


8000-es napijegyért mit vársz? Angliában egy gyengébb fesztiválon vannak 80.000en 120.000 forintos 3napijegyekkel. Világsztár kispénzért nem jön.
Mondjuk Angliában egy kicsit többet is keresnek, és Magyarországon még ez a 8000 is elég soknak számít.
rhynn írta: RHCP nem vállalja.
Mert a Stadium Arcadium után megmondták, hogy minimum 2 évig nem vállalnak koncerteket meg semmit, pihenni akarnak, nehéz volt összerakni ezt a dupla cd-t.
ezt is rhynn írta: Az alább felsoroltakból talán ha Pink az, aki nagyobb világsztár a Killers - Kooks duónál.
Radiohead, Faithless, NIN, Chemical Brother, Placebo. (nekem még a morcheeba is de ez már szubjektív) Ezek szerintem mind nagyobb sztárok és többet tettek le az asztalra, mint pl ez a Kooks, aki meglovagolja ezt a legyen mindenki indie hullámot és az egyforma számait nyomatja minden egyediség és újdonság nélkül.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.19. 17:47:18

rhynn írta:Az alább felsoroltakból talán ha Pink az, aki nagyobb világsztár a Killers - Kooks duónál
Azért sztem még a rádiófejűket is ide lehet sorolni.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.08.19. 16:48:34

rhynn írta:Világsztárok:

Madonna kb. annyiért jönne, amennyi a sziget költségvetése. Ő világsztár. Metallica, RHCP nem vállalja. Az alább felsoroltakból talán ha Pink az, aki nagyobb világsztár a Killers - Kooks duónál, akik fejenként 100 milláért jöttek. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem jó együttesek, vagy nem népszerűek, de azért az árazásban van különbség. Mondjuk úgy,hogy az elmúlt években rendszeresen volt 3-4 B listás előadó, idén egy A listás is, a többiek nem vállalják.
Killers volt tavaly is, mellé befért még Faithless, NIN, Pink, Manu Chao, The Chemical Brothers
szóval egyszerűen nem értem a gyenge felhozatal okát :roll: viszont így is teltház volt, úgyhogy lehet hogy jövőre még gyengébb lesz 8)
mondjuk lehet, hogy a külföldieknek ezek a zenék jönnek be, és mivel már lassan többen mennek ki, mint a magyarok, ebben az irányban fog továbbhaladni a Sziget, amit sajnálok

szerk: inkább egy idézet:

"bar a sziget nagyszinpada az elmult par evben nem a hangositasarol volt hires, igyekeztem mindig ugy helyezkedni hogy azert elvezzem a fellepok musorat - nem keves kompromisszummal es seritallal. Iden egyetlenegy fellepo erdekelt igazan a nagyszeru felhoztatlabol - serj tankian - de a hangositas miatt en ilyen elvezhetetlen 'mit is' ? meg nem lattam. Elhiszem hogy a nyugdijasnak nem telik fuldugora, hogy a III. keruleti polgarmester egy felisten a sziget ideje alatt es nem lehet elegge megkenni, de annak mi ertelme van hogy idecitalnak kulfoldi nagysagokat es adnak egy pocsek koncertet, onhibajukon kivul.
es ez mar nem vajtful kerdese."

8)
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.08.19. 16:34:49

Világsztárok:

Madonna kb. annyiért jönne, amennyi a sziget költségvetése. Ő világsztár. Metallica, RHCP nem vállalja. Az alább felsoroltakból talán ha Pink az, aki nagyobb világsztár a Killers - Kooks duónál, akik fejenként 100 milláért jöttek. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem jó együttesek, vagy nem népszerűek, de azért az árazásban van különbség. Mondjuk úgy,hogy az elmúlt években rendszeresen volt 3-4 B listás előadó, idén egy A listás is, a többiek nem vállalják.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.08.19. 15:37:25

rhynn írta:
Soad felbomlott gyakorlatilag. Nem koncerteznek, nem csinálnak albumot. Mindenki szólózik. Pl. ezért nem hozták el. Tavalyelőtt volt ausztriában koncertjük, 20.000 ember, 18.000-es jegyek... Számold ki mennyi pénz. Hívták őket az elmúlt 5 évben, most szeméylesen is megkérdezték, jövőre jönnének-e, de mondta, hogy nem koncerteznek.

8000-es napijegyért mit vársz? Angliában egy gyengébb fesztiválon vannak 80.000en 120.000 forintos 3napijegyekkel. Világsztár kispénzért nem jön.
ezt inkább betudnám annak, hogy Müller Péternek elege lett abból, hogy "veszteséges" a Sziget (amit mondjuk nem nagyon hiszek el)
idén 100 milliós pluszban zártak, érdekes...

márpedig világsztárok igenis voltak a Szigeten, az utóbbi 3 év termése:

- Korn
- Morcheeba
- Natalie Imbruglia
- Sean Paul
- The Wailers
- Ministry
- Radiohead
- Prodigy
- Faithless
- The Chemical Brothers
- Skatalites
- Manu Chao
- Pink
- Nine Inch Nails
- Tool
- Placebo
- Iggy & The Stooges
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.08.19. 14:45:46

Los Banditos írta:Valaki volt idén Szigeten innen?
Jaja, MGMT, fürgerókalábak, Kooks :D
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.08.19. 14:44:23

képzeld, tudom ki az a Serj Tankian! csak ha X év alatt nem tudták elhozni a System Of A Down-t, kicsit idegesít, hogy őt meg lazán elhozzák...
és azt szerintem te is elismerheted, hogy a SOAD-hoz képest szólóban sehol nincs a srác...
és igen, egy koRn-hoz, Prodigy-hez, Nine Inch Nails-hez képest visszalépés

szerk.: te vagy az elmebeteg :P[/quote]

Soad felbomlott gyakorlatilag. Nem koncerteznek, nem csinálnak albumot. Mindenki szólózik. Pl. ezért nem hozták el. Tavalyelőtt volt ausztriában koncertjük, 20.000 ember, 18.000-es jegyek... Számold ki mennyi pénz. Hívták őket az elmúlt 5 évben, most szeméylesen is megkérdezték, jövőre jönnének-e, de mondta, hogy nem koncerteznek.

8000-es napijegyért mit vársz? Angliában egy gyengébb fesztiválon vannak 80.000en 120.000 forintos 3napijegyekkel. Világsztár kispénzért nem jön.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.19. 14:43:36

Van egy kevés ellentmondás a 2 hozzászólásos között, amibe lazán bele lehetne kötni, meg alapból ebben a zavaros magyarázkodó trutyiban minden tagmondatba, de nem látom értelmét a vitának, főképp, hogy "lesrácozol" egy 41 éves férfit.



Igen, elmebeteg vagyok. Remélem jó estéd lesz ettől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szandi 2008.08.19. 14:44:49-kor.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.08.19. 14:33:24

Szandi írta: Hát te elmebeteg vagy? :shock: :shock: :shock:
Te tudod egyáltalán, hogy kiről beszélsz? :shock: Serj Tankian-nel szúrják ki az ember szemét? Hát b+. Kummára örülnék én akármikor egy ilyen szemszúrásnak. Csak miatta mentem ki. Az egy dolog, hogy nem ismered, vagy nem szereted, de ennyire nem elismerni. Hatalmas frenetikus koncert volt, imádtam az egészet. Ha nem tudsz róla semmit, írj egy püt és majd felvilágosítalak. Ezkész. Még ha a zenéjét nem is szereted, mint embert akkor is el kellene ismerned. Eznagyondurva. Mielőtt ilyen pélóságokat írsz, egy kicsit tájékozódj.
képzeld, tudom ki az a Serj Tankian! csak ha X év alatt nem tudták elhozni a System Of A Down-t, kicsit idegesít, hogy őt meg lazán elhozzák...
és azt szerintem te is elismerheted, hogy a SOAD-hoz képest szólóban sehol nincs a srác...
és igen, egy koRn-hoz, Prodigy-hez, Nine Inch Nails-hez képest visszalépés

szerk.: te vagy az elmebeteg :P
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.19. 12:59:31

Frank Rijkaard írta:
lui1698 írta: Innen nem megy valaki?
Én megyek SZIN-re, már meg is van a bérletem 8)
Az idei választék az utóbbi évek egyik legjobbja, itt lesz többek közt az:
Alvin és a mókusok; Aljas kuszóbab; Belga; Tankcsapda; Magna Cum Laude; Kiscsillag; Roy és Ádám; Kowalsky meg a Vega; Depresszió; Quimby; Kispál és a Borz; Kaukázus; 30Y; Animal Cannibals; Sub Bass Monster; Péterfy Bori; Vad Fruttik; Mattafix (UK), ja és a Godot dumaszínház Bődöccsel, KAP-pal és Kiss Ádámmal.
Szerintem nagyon jó lesz :)
Én nem megyek, de ez a névsor elég ütős, ezek közül jó párat nagy birok. Biztos nagyon jó lesz :wink:
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.19. 12:48:06

senzu írta: az előző 3 évben kinnvoltam 1 hétig, de ez az idei Sziget nevetséges volt, ugyanannyiba került a jegy pedig 2 nappal kevesebb volt, nagyon nyomatták, hogy mivel kevesebb napra kell előadókat hívni, jobb programok lesznek, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen Serj Tankianokkal szúrják ki az ember szemét...
ráadásul ahogy fórumokon olvasgattam, a hangosítás idén még trébb volt mint eddig, köszönhetően az óbudai rinyapináknak (pedig nem kevés pénz leesik a kerületnek)
ja és idén 5ezerrel több embert engedtek be mint eddig, pedig már így is túl sok volt...
de hát pénz beszél
Hát te elmebeteg vagy? :shock: :shock: :shock:
Te tudod egyáltalán, hogy kiről beszélsz? :shock: Serj Tankian-nel szúrják ki az ember szemét? Hát b+. Kummára örülnék én akármikor egy ilyen szemszúrásnak. Csak miatta mentem ki. Az egy dolog, hogy nem ismered, vagy nem szereted, de ennyire nem elismerni. Hatalmas frenetikus koncert volt, imádtam az egészet. Ha nem tudsz róla semmit, írj egy püt és majd felvilágosítalak. Ezkész. Még ha a zenéjét nem is szereted, mint embert akkor is el kellene ismerned. Eznagyondurva. Mielőtt ilyen pélóságokat írsz, egy kicsit tájékozódj.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.08.19. 11:33:41

Frank Rijkaard írta:
lui1698 írta: Innen nem megy valaki?
Én megyek SZIN-re, már meg is van a bérletem 8)
Az idei választék az utóbbi évek egyik legjobbja, itt lesz többek közt az:
Alvin és a mókusok; Aljas kuszóbab; Belga; Tankcsapda; Magna Cum Laude; Kiscsillag; Roy és Ádám; Kowalsky meg a Vega; Depresszió; Quimby; Kispál és a Borz; Kaukázus; 30Y; Animal Cannibals; Sub Bass Monster; Péterfy Bori; Vad Fruttik; Mattafix (UK), ja és a Godot dumaszínház Bődöccsel, KAP-pal és Kiss Ádámmal.
Szerintem nagyon jó lesz :)
Hát igen...hatalmas buli lesz biztos.Irigylem is hugomat, hogy ők mennek.
Nekem sajna nem úgy jöttek össze idén a dolgok. :?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.08.19. 11:20:12

Los Banditos írta:Valaki volt idén Szigeten innen?
az előző 3 évben kinnvoltam 1 hétig, de ez az idei Sziget nevetséges volt, ugyanannyiba került a jegy pedig 2 nappal kevesebb volt, nagyon nyomatták, hogy mivel kevesebb napra kell előadókat hívni, jobb programok lesznek, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen Serj Tankianokkal szúrják ki az ember szemét...
ráadásul ahogy fórumokon olvasgattam, a hangosítás idén még trébb volt mint eddig, köszönhetően az óbudai rinyapináknak (pedig nem kevés pénz leesik a kerületnek)
ja és idén 5ezerrel több embert engedtek be mint eddig, pedig már így is túl sok volt...
de hát pénz beszél
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.08.19. 09:14:29

lui1698 írta: Innen nem megy valaki?
Én megyek SZIN-re, már meg is van a bérletem 8)
Az idei választék az utóbbi évek egyik legjobbja, itt lesz többek közt az:
Alvin és a mókusok; Aljas kuszóbab; Belga; Tankcsapda; Magna Cum Laude; Kiscsillag; Roy és Ádám; Kowalsky meg a Vega; Depresszió; Quimby; Kispál és a Borz; Kaukázus; 30Y; Animal Cannibals; Sub Bass Monster; Péterfy Bori; Vad Fruttik; Mattafix (UK), ja és a Godot dumaszínház Bődöccsel, KAP-pal és Kiss Ádámmal.
Szerintem nagyon jó lesz :)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.08.19. 00:00:25

Los Banditos írta:Valaki volt idén Szigeten innen?
Én sajna idén se jutottam ki, pedig szeretnék majd 1szer!
Hatalmas buli lehet.
Hugomék mennek majd a SZIN-re!Azt mondják az se piskóta!
Innen nem megy valaki?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.08.18. 23:26:51

Valaki volt idén Szigeten innen?
in to exile
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.08.18. 13:26:22

Húúú gyerekek, megfogtam az Isten lábát. Korombeli, szép, katalán lányokat pesztrálok, akik Barca drukkerek. És nyertem az Eurosporton is strandröplabda játékon :D Az élet szép...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.08.16. 14:53:04

az mitől lehet hogy egyes gombok megnyitogatnak valamit,meg hirtelen mondjuk az msn bezáródik,meg ha az Esc-t nyomom meg akkor meg a Sajátgép ugrik elő... és a ctrl+a parancsra se reagálja a teljes kijelölést,hanem egy 0-t ír

ez nagyon zavaró :?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.08.15. 20:04:34

Náunk is volt ilyen jó pár éve. Hirtelen mi is, Anya, az utolsó körbe jutott a nyereményjátékban, csak egy autó kulcsát kellett megtalálni, ami lám illett a helyére, meg egy kis kapargatás. Semmi más dolgunk nem volt, mint rendelni egy kis ezt meg azt 1 éves előfizetéssel, és jöhet is a nagy döntő, ahol "néhány" nyertessel együtt megküzdhetünk az autóért. . . .

Tamás: Visszafelé még a Balaton északi partja mellett is végig kocsikáztunk, hogy véletlenül se kerüljünk haza előbb (lepasszoltuk főnök fiát a nyaralójukba). A hp-ra nem mértünk rá egyébként, mert a megrendelőtől kapott anyagban volt egy pont, amiről a magasságot átvittük, pontosabban amire (és az eltérésekkel) módosítottuk a gps-szel mért magasságokat.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.15. 18:50:14

Slither írta:Kapott már vki a Reader's Digest Kiadótól levelet, hogy bekerült a nyereményjátékukba? Ha igen, résztvettetek benne? Vagy kamu az egész? Megnéztem a honlapjukat, és minden rendesen le van írva, sőt még az ideji győztesről is van egy videó, meg felsorolják a győzteseket. Vélemények? :roll:
Humbug.
Anyám megrendelte, és azóta hetente kapja a leveleket, hogy a nyereményjáték következő fordulójába került, és már csak egy forduló van hátra. Ja, mindig még egy. Szerintem, kamu az egész.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.08.15. 18:45:29

Kapott már vki a Reader's Digest Kiadótól levelet, hogy bekerült a nyereményjátékukba? Ha igen, résztvettetek benne? Vagy kamu az egész? Megnéztem a honlapjukat, és minden rendesen le van írva, sőt még az ideji győztesről is van egy videó, meg felsorolják a győzteseket. Vélemények? :roll:
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.08.15. 12:05:58

Sony MP4-hez hol tudnék képernyőt venni, mert tele van hajszálrepedésekkel... :cry:
..................................
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2008.08.15. 11:39:43

Ha bárkinek van valamilyen Sony Ericsson-os témában kérdése, hozzám nyugodtan fordulhat, megpróbálok segíteni.
Gyakorlott vagyok már szoftverfrissítésben, flash-elésben, és nagyon sok Sony Ericsson-os cuccom van.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.15. 11:37:39

Nem kell valakinek egy Kingston 1 GB-s MicroSD memóriakártya? Ha jól tudom minden Nokiába jó, vadi új, nem volt használva, csak véletlenül rosszat vettem meg (nekem MemoryStick M2 kell...) és nem tudtam visszacserélni. Eredeti csomagolásban 1 év garanciával. Tényleg csak azért adom el mert az én telefonomba nem jó. Szal ha valakit érdekel akkor írjon a dnamenyi@citromail.hu címre.
Lezárt