Üzenetek mindenkinek - archív

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.30. 13:22:43

Nem igen szóltam még hozzá, mert elég éles véleményem van a vétkesről ilyen esetben...és hát ugye egyik fórumozó társunk ismerőse. Természetesen sajnálom én is,hogy halálos következménye lett a balesetnek. :(

De ha már vki ennyire hülye,akkor menjen inkább egy fának a felelőtlen vezetése miatt,mintsem,hogy egy teljesen szabályszerűen közlekedő életét IS veszélyeztesse. Mai közlekedésben nem elég,hogy jó vezetőnek tartod magad,és tartanak mások is,egyszerűen ha már kicsit sem figyelsz olyanra,amire elvileg nem is kellene,akkor csúnyán végezheted. Ezt nem erre az esetre mondtam. De rengetegszer előfordul velem is,hogy főuton haladok,látom kereszteződésben vár a kocsi,és a baromállatja csak egyik felé néz,de a nyaka úgy is marad,véletlenül se nézne arra,amerről én jövök....nem egy esetben lett volna 'telitalálatom' ha nem szúrom ki az ilyesmiket, mert persze,h kiindúl elém...szerencsésebb esetben meg is áll,de volt,h másik sávig elrántottam kormányt mivel nem jött akkor szembe semmi...na akkor van gond,ha onnan is jött volna,bár akkor azt a marhát választom. (persze ha nincs nagyon nagy árok,akkor behúzom a gazba inkább)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.08.30. 12:59:57

Azért ebbe a balesetbe azt is vegyük bele, hogy azon az útszakaszon mindenki azt képzeli, hogy ő a "Jani"! Viszonylag könnyen bevehető kanyarok, széles út stb... Csak az a gond, hogy nem veszik mellé azt a nem elhanyagolható tényezőt, hogy nincsenek egyedül.
Sok baromarcú kijön a csodálatos Mecsextrém-ből, durrog az agya az adrenalintól, és üvöltve suhan. Ahogy láttam ráadásul közvetlenül a Pécs utáni egyenes szakaszon ütköztek. Ekkora balszerencsét! (mármint az ártatlan félnek.)
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21335
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.30. 12:39:32

Ez igy van, ahogy mondod, csak ahogy te is irtad, nem mindenkinek telik nagyobb autóra. Amugy nekem a kamionosokkal van tele a tököm...tudják, h balesetnél ugysem ők szivnak, és ez látszik is a vezetési stilusokon, vadbarmok, tisztelet a kivételnek.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.30. 12:33:16

gojo írta:
lionelmessi19 írta: :(

Most nézzétek meg ezt a piros régi 'mit is' ?, aztán azt a másik autót amivel ütközött.
Ezen még a hátsóülések is gyűrődnek kb, a másiknál a motortér mögött egy karcolás se. :roll:

Ezek az 1-2 milliós autók életveszélyesek. A legújabbak is.
a piros kocsi egy kisautó, a másik meg egy nagy. a nagy autóban több esélyed van túlélni egy arkámilyen balesetet, mint egy kicsiben. a nagyobb autó biztonságosabb, de nem azért, mert drágább, hanem, mert nagyobb. nem az autók az életveszélyesek, hanem a sofőrök. azoknak meg tök mindegy, hogy mekkora kocsiban ülnek...
Azért ez nem teljesen így működik... igazad van, de azért ekkora különbség nincs, mint amit a képen látsz.
Nyilván ha nincs sofőr nincs baleset, de az emberi tényező állandó. Innentől az autóknak van nagy szerepük.
Ha megnézel teszemazt egy Opel, Wolksvagen sedant, hogy mit csinál vele a villanyoszlop, és aztán megnézel egy felső(bb) kategóriás ugyanilyen méretű autót, hogy mit csinál a villanyoszloppal...
Nem csak a márkát fizetik az emberek, ezt te is tudhatod.
Az a szomorú, hogy itt tart a technika, de akinek nem elérhető, és nincs szerencséje, ottmaradhat az úton. :(

szerk.:
Most jöttem haza, az 51esen megint volt 1 'szép' baleset, autó kontra fa.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.08.30. 12:22:24

Ordog írta:
Perrero írta:Ma bementem a fradi stadionba és kb 1 órát ott töltöttem :? :?
Ugye milyen gyönyörű hely??? A zöld-fehér szentély!! És milyen szép lesz az új stadion!
a piros-fehér jobban mutat :wink: Di-ós-győr, Diósgyőr!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.30. 12:06:32

Szandi írta:
Perrero írta:Ma bementem a fradi stadionba és kb 1 órát ott töltöttem :? :?

Szandi, majd msnen/pübe jelezd h mikor vannak meccseid, kiugorhatok néha 8) )
Az még egy dolog, de a székházban ücsörögni? :shock: :P

6.-án fél1-től vagyok és itthon...ellenfélnek nincs pályája. Majd ha vége megyek oda és szurkolok az új B csapat első tornáján. 8) ( ha kikapunk ideges leszek majd,de nyugi, nemfogunk)

Am Vété, valszeg megyünk majd Szhelyre is meccsre :D
Majd írd meg pontosan mikor, melyik pályán játszotok, és feltétlenül kimegyek.
Hajrá Fradi! :wink:
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.30. 12:04:18

Perrero írta:Ma bementem a fradi stadionba és kb 1 órát ott töltöttem :? :?

Szandi, majd msnen/pübe jelezd h mikor vannak meccseid, kiugorhatok néha 8) )
Az még egy dolog, de a székházban ücsörögni? :shock: :P

6.-án fél1-től vagyok és itthon...ellenfélnek nincs pályája. Majd ha vége megyek oda és szurkolok az új B csapat első tornáján. 8) ( ha kikapunk ideges leszek majd,de nyugi, nemfogunk)

Am Vété, valszeg megyünk majd Szhelyre is meccsre :D
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2008.08.30. 00:24:18

lionelmessi19 írta: :(

Most nézzétek meg ezt a piros régi 'mit is' ?, aztán azt a másik autót amivel ütközött.
Ezen még a hátsóülések is gyűrődnek kb, a másiknál a motortér mögött egy karcolás se. :roll:

Ezek az 1-2 milliós autók életveszélyesek. A legújabbak is.
a piros kocsi egy kisautó, a másik meg egy nagy. a nagy autóban több esélyed van túlélni egy arkámilyen balesetet, mint egy kicsiben. a nagyobb autó biztonságosabb, de nem azért, mert drágább, hanem, mert nagyobb. nem az autók az életveszélyesek, hanem a sofőrök. azoknak meg tök mindegy, hogy mekkora kocsiban ülnek...

minden héten legalább egyszer elmegyünk a kispályás csapatunkkal ezen a szakaszon. félelmetes egy rész. alig néhány hónapja kb ugyanitt volt egy hasonló eset. a tv ben is nyilvánosságot kapott motoros baleset néhány kilóméterrel arrébb, de ugyanezen a szakaszon volt. szerencsére a marha motorosokat leállították a rendőrök, idén már nincsenek. a hülye autósokat sajnos nehezebb kiszűrni errefelé. tele van keresztekkel ez a néhány kilóméteres útszakasz pécstől komlóig. olyan, mint egy temető...nem egyszer kellett már nekem is szembejövő autó miatt lassítani a saját sávomban...most csütörtökön is volt egy...sajnos mások kevésbé voltak szerencsések, mint mi...

mindig [auto_cenzúra] olvasni ha valaki meghal, de hogy ennyire fiatalon...az még rá is tesz...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.29. 23:00:02

Perrero írta:A Fradinak ez a 3ik éve "lent", a Haladás mennyit töltött ott :?:
Négyet.
A kiesés oka Bíró Péter, a tavalyelőtti feljutást pedig az MLSZ akadályozta meg.
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.08.29. 22:23:33

1 valamiben jobb a Haladás a Fradinál, de azt teljes mértékig elismerem... Ott játszott Illés Béla a KIRÁLY!!!! :cry: A nyomotokba nem vagyunk:(((

BÉLA IDE MIÉRT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM????? :cry:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.29. 18:30:31

Ordog írta:
Perrero írta:Ma bementem a fradi stadionba és kb 1 órát ott töltöttem :? :?
Ugye milyen gyönyörű hely??? A zöld-fehér szentély!! És milyen szép lesz az új stadion!
Hát, ja. A másodosztály legjobban felszerelt stadionja, az tuti. :lol:
Nekem a Rohonci úti stadion jobban tetszik. :wink:
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.08.29. 18:22:06

Perrero írta:Ma bementem a fradi stadionba és kb 1 órát ott töltöttem :? :?
Ugye milyen gyönyörű hely??? A zöld-fehér szentély!! És milyen szép lesz az új stadion!
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2008.08.29. 17:18:23

Fogadd őszinte részvétem! :(
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.29. 16:44:36

Morminho írta:http://www.bama.hu/index.php?apps=cikk&cikk=170529

Két haverom és két ismerősöm ült a kocsiban. Ketten már meghaltak, az egyik életéért küzdenek, de lehet, hogy a lábai bánják az egészet, a negyedikről nem tudok még semmit...
Záróvonalon át, kanyarban...Hatalmas felelőtlenség.
Az elhunytaknak örök nyugodalmat, az életben maradottaknak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!

Lehet tapintatlanságnak nevezni, de ez a figyelmetlenség - amennyiben így történt - nagyon sokba került. Sajnálom az elhunytakat, és a sérülteket, de nem tudom megérteni. Ismerős az útszakasz, ha Pécsre megyünk rokonokhoz, mi is onnan közelítjük meg a várost.
Szörnyű. Béke poraikra! :cry:
Kép
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.08.29. 13:27:29

Enrique írta:Jóég... Tényleg a gólyatáborból mentek haza? :(

Nem szabad kanyarban előzni...
Nehez kommentálni, sajnálom őket...

Meg ez a helikopteres is, hülye egy világ ez...
Igen gólyatáborból jöttek haza és 50 méter múlva már pécsen lettek volna... Szerdán még együtt voltunk a városban.
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.08.29. 13:27:21

Sajnálatos, de, aki akkora barom, hogy a kanyarban akar előzni az így jár. És ilyenkor az a rossz, hogy a vétlen, aki normálisan tudott vezetni issza meg a levét. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Banditos 2008.08.29. 13:27:55-kor.
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.29. 13:23:29

Morminho írta:http://www.bama.hu/index.php?apps=cikk&cikk=170529

Két haverom és két ismerősöm ült a kocsiban. Ketten már meghaltak, az egyik életéért küzdenek, de lehet, hogy a lábai bánják az egészet, a negyedikről nem tudok még semmit...
:(

Most nézzétek meg ezt a piros régi 'mit is' ?, aztán azt a másik autót amivel ütközött.
Ezen még a hátsóülések is gyűrődnek kb, a másiknál a motortér mögött egy karcolás se. :roll:

Tegnapelőtt láttam egy kis balesetet. Egy utcában kicsit gyorsan, olyan 40nel jött egy idősebb ember, nembírta kikerülni a parkoló kocsit, belecsapódott. CSak 40el, csak egy álló kocsiba. Új Suzuki volt, légzsák valamiért nemfújódott fel rendesen, de volt, működnie kellett volna. Biztonsági öv is becsatolva, és mégis a fazonnak kiröpült a maradék foga, és felszakadt a homloka.

Ezek az 1-2 milliós autók életveszélyesek. A legújabbak is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.08.29. 13:19:33

Jóég... Tényleg a gólyatáborból mentek haza? :(

Nem szabad kanyarban előzni...
Nehez kommentálni, sajnálom őket...

Meg ez a helikopteres is, hülye egy világ ez...
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.08.29. 13:16:41

Sörös Milos 27 éves mentőápoló volt. 2008. július 31.-én épp egy súlyosan megégett 2 éves kisfiún próbált segíteni, amikor a kórház felé tartó helikopter lezuhant. Sörös Milos azonnal életét vesztette. A fiatal mentőápoló a még csak járni tudó kisgyermekét és várandós feleségét hagyta maga után. Ha valaki úgy érzi segíteni tud és akar az árván maradottaknak, a Dunamelléki Református Egyházkerület (DRE) e célból nyitott számlaszámára küldhet adományt.
Érdeklődni a 06 30 552 3871-es telefonszámon és a regeczye@dmrek.hu e-mail címen lehet.
Számlaszám: 10918001-00000014-94920043

aki tud, segítsen. ismerem a családot, a feleség 22 éves. higyjétek el, nincsenek egyszerű helyzetben. aki tud, SEGÍTSEN.
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.08.29. 13:09:08

http://www.bama.hu/index.php?apps=cikk&cikk=170529

Két haverom és két ismerősöm ült a kocsiban. Ketten már meghaltak, az egyik életéért küzdenek, de lehet, hogy a lábai bánják az egészet, a negyedikről nem tudok még semmit...
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.08.29. 02:19:49

Grat Bercy a gyerekhez :!: :)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Lezárt