HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.18. 19:43:06

Vito írta:
Demonhunter írta:Holnap vasárnap és utállom a vasárnapot mert azután suli!!! :evil: :x
utána viszont hosszú hétvége!
pár éve még nem gondoltam, hogy ilyet mondok, de addig örülj, amíg suliba jársz! :D nekem január 1 óta kb 3-4 szabadnapom volt és ez tavaly sem volt másképp.
pár év múlva majd eszedbe jutok :D
Főleg,hogy ő iskolás 12 nap szünet!

Csütörtöktől...jövő hét utáni hét hétfőjéig... :wink:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.10.18. 19:37:21

Demonhunter írta:Holnap vasárnap és utállom a vasárnapot mert azután suli!!! :evil: :x
utána viszont hosszú hétvége!
pár éve még nem gondoltam, hogy ilyet mondok, de addig örülj, amíg suliba jársz! :D nekem január 1 óta kb 3-4 szabadnapom volt és ez tavaly sem volt másképp.
pár év múlva majd eszedbe jutok :D
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2008.10.18. 19:14:21

Holnap vasárnap és utállom a vasárnapot mert azután suli!!! :evil: :x
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.14. 14:14:23

Vaterának volt 500ft tartozásom.Gondoltam ráérek befizetni mert hát nem olyan vészes összeg meg hát ezért besétálni a bankba aztán befizetni a számlájukra ezt a pénzt érdekes lett volna szvsz.Különben meg nem is értettem mi után kell fizetnem de hát mindegy.

Nem is ez az érdekes hanem,h rámküldtek egy behajtó céget. :)
Ez sztem vicces 500ft miatt.De ami meg szomorú az az,h az 500ft tartozásból lett 3000. :shock: :) Hát ez milyen szomorú már....

Mert ezek a kedves emberek rátettek 2400ft adminisztrációs díjat. :? :) és ha ez nem lenne elég még 10ft késedelmi kamatom is. :)

Egyébként tudom,h én vagyok a hülye meg minden mert ez nem lenne ha befizettem volna a lóvét...na de akkor is...500ból 3000...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.10.03. 21:07:08

Drága Timem! Pálinkaprofesszor Úr!
Az való igaz, hogy Klaus Schulze-tól, a Tangerine Dream-től
és a Berlin School alkotóitól egy halom FTP-s felvételem van,
de sajnos a letöltések nem voltak mindig makulátlanok,
ráadásul az onnan kicsípett átiratokat nem mindig olvasta be
a Yamaha CDX 393-as CD-játszóm, pedig kiválóan szól a
Cambridge Audio ATAC 3 nevű erősítőmmel és a Mission 702-es
hangfalpárammal együtt!
Szóval tótágast áll ez az egész, mert a netes paradicsom nem
mindig hoz elégedett letöltőket is, sajnos...
Az eredeti CD viszont problémamentesen használható a játszómban,
ráadásul legális is!
Mint egy igazi "Fütyülős Barack"...!
K.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.10.03. 20:20:53

Krojf írta:Hát igen...
A letöltés, meg az ingyenesség...
Én már tapasztaltam, hogy jópár letöltött anyag minősége nem
megfelelő, főleg zenéké, így mostanában inkább eredeti CD-ket
veszek.
Sokba kerül, dolgoznom kell érte, de legalább nem pattog,
nem ugrosik, nomeg rendben vannak az audio-paraméterek is.
Szóval hajrá "original edition"!
K.
Krojf koma! Te egy jellem vagy,ezt mindig tudtam :wink:
Viszont mi a helyzet a beszerezhetetlen zenékkel,amit nem kapsz már meg sehol,nem beszélve a kiadatlan ,ritka magyar felvételekkel?
A data nem rossz,de nem hiszem hogy valaki feltenne egy 6-8 gigás iso-t
hogy "tőcsétek ingyé van". Persze lehetnek jótét lelkek :lol:
Kép
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2008.10.03. 19:40:28

ha adok torrentet visszatöltöd 1-es arányig?
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.10.03. 19:22:10

Hát igen...
A letöltés, meg az ingyenesség...
Én már tapasztaltam, hogy jópár letöltött anyag minősége nem
megfelelő, főleg zenéké, így mostanában inkább eredeti CD-ket
veszek.
Sokba kerül, dolgoznom kell érte, de legalább nem pattog,
nem ugrosik, nomeg rendben vannak az audio-paraméterek is.
Szóval hajrá "original edition"!
K.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.03. 19:14:54

Tim írta:
socio66 írta: 2:Nem hiszem hogy mindenki ilyen típusú oldalakról szedné,belinkelgették itt a mininovát,meg a kalózöbölt,de én konkrét linket kérnék,amire van biztosíték hogy gyors is,és működik is.
Ehh..ez a "mindent akarok,de azonnal" hozzáállás annyira jellemző mostanában :roll: Nem fogsz ilyen linket kapni,illetve tudok adni de a direkt letöltős oldalak fizetősek,és mivel te nem akarsz fizetni,kénytelen leszel várni amíg letöltődik! Ha lassan megy annak ezer oka lehet a beállításoktól,a netedtől,a seederek számától kezdve,és még lehetne sorolni.
Ha kevés a seed annak meg leginkább az az oka hogy mindenki kilövi a torrentet mihelyt letöltötte..ez van.Nem hiszem hogy romba dölne az életed ha 2-3 nap alatt lenne meg a letöltés,ugye?!
Megoldás a data.hu, ami nm fizetős, elég gyors, és megbízható. Hála a lelkes magyaroknak, szinte mindent meg lehet találni rajta...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.10.03. 18:56:42

socio66 írta: 2:Nem hiszem hogy mindenki ilyen típusú oldalakról szedné,belinkelgették itt a mininovát,meg a kalózöbölt,de én konkrét linket kérnék,amire van biztosíték hogy gyors is,és működik is.
Ehh..ez a "mindent akarok,de azonnal" hozzáállás annyira jellemző mostanában :roll: Nem fogsz ilyen linket kapni,illetve tudok adni de a direkt letöltős oldalak fizetősek,és mivel te nem akarsz fizetni,kénytelen leszel várni amíg letöltődik! Ha lassan megy annak ezer oka lehet a beállításoktól,a netedtől,a seederek számától kezdve,és még lehetne sorolni.
Ha kevés a seed annak meg leginkább az az oka hogy mindenki kilövi a torrentet mihelyt letöltötte..ez van.Nem hiszem hogy romba dölne az életed ha 2-3 nap alatt lenne meg a letöltés,ugye?!
Kép
socio66

2008.10.03. 15:57:55

Perrero írta:nem szupergyors, csak vártam amig lesz elég seeder
én a sok seeder-es torrentel is rosszul jártam..túl sokan szedték le éppen,és valószínűleg azoknak gyengébb teljesítményű volt a nete..
socio66

2008.10.03. 15:53:39

Perrero írta:
1. lehet, hogy mert lassú neted..
2. lehet, hogy mert meghívós, zárt oldalról van meg az embereknek:?:

csak hogy szívd a fogad: nekem kb 40 perc alatt lenn volt

szerk.: amúgy meg az elején nyilván lassan jön.. több a letöltő mint a fel..
1:lehet hogy lassú,de ha netem képességeihez mérten a leggyorsabban jönne le,már elégedett lennék..
2:Nem hiszem hogy mindenki ilyen típusú oldalakról szedné,belinkelgették itt a mininovát,meg a kalózöbölt,de én konkrét linket kérnék,amire van biztosíték hogy gyors is,és működik is.

Örülök hogy neked ilyen hamar lejött,de nem mindenkinek van pénze szupergyors netre..
socio66

2008.10.03. 15:31:18

1.:Miért van az,hogy minden torrent,amit leszedek lassú???
2.:Miért van az,hogy senki nem képes egy linket sem dobni,ami gyors is,és jó is?már vagy 8 embertől kértem,egyik sem adott konkrét linket..
Ja,a Fifa 09-ről beszélek..
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.10.03. 01:25:48

miihii írta:
gekkodan írta:Jól összekaptatok itt a semmin. mihii kiöntötte magát már tegnap este, lenyugodott, de azért jól átdumáltátok :lol:
Jah,egy sima kis hsz-nek indítottam.de amint látom jól megkavartam az állóvizet...Pillangó hatás :lol:
nice one
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.03. 00:03:02

gekkodan írta:Jól összekaptatok itt a semmin. mihii kiöntötte magát már tegnap este, lenyugodott, de azért jól átdumáltátok :lol:
Jah,egy sima kis hsz-nek indítottam.de amint látom jól megkavartam az állóvizet...Pillangó hatás :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.03. 00:01:59

Los Banditos írta: Nullával, eddig a nyári munkáimon kívül nem sok munkát végeztem, de azt hiszem 14 évesen nem is nagyon kéne dolgozzak. Mindenesetre ez a főnök-alkalmazott dolog akkor is így lesz, amikor én is dolgozni fogok, és bár én is hasonlóan fogok panaszkodni hogy a k.cs.g főnököm nem engedi, hogy Barca meccset nézzek és közbe jó hangosakat kurjongjak, akkor is így van rendjén a dolog nagyjából, ahogy az elöbb leírtam.
Nah,ma más területen vok,így tiszta a levegőm,reakciózom is... :wink: Megegyszer kiemelném,h nem néztem a meccset,cs olvasgattam az élő topicot.Valamint azt,h nem ott ültem a gép előtt fél órát,hanem jöttem-mentem,tehát nem esett vissza a termelésem egy fikarcnyit sem.A kurjongatás sem az volt,h végig ott ordibáltam,hanem a végén ünnepeltem egy pöppet,cirka 5-6 mp-es örömkitörés volt,ami ismétlem:nem hallható nálunk olyan 5 méteren kívül a zaj miatt!És szintén ismételve,h ennyit,amit neteztem,még a nagyvezér is elnézne nekem,és a műszakvezetőm is elnézi :arrow: másoknak!Szal olyan nagy fegyelmezetlenséget nem követtem el,cs épp olyanja volt a dinnyefejű górémnak,h fitogtatja egyet az erejét... :roll:
Ettől függetlenül úgy van (lenne) rendjén a dolog,ahogy írtad.De kívánom a kis országunknak,h a legnagyobb munkahelyi fegyelmezetlenség,szabálytalanság ez az én 15 perces lazításom legyen!És ebben benne foglaltatik a mindenütt éppen regnáló vezetőségek tagjai is,a simlikkel együtt...
Valamint azt,h az általad leírt munkahelyi képet érezd majd a magadénak akkor is,amikor arra kerül a sor és munkaviszonyod lesz.Járj élen a kiváló munkáddal a dolgozók közt és mutass jó példát mindannyiunknak! :wink: Aztán semmi lazítás ám!!! :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2008.10.03. 00:12:50-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.10.02. 22:34:33

Jól összekaptatok itt a semmin. mihii kiöntötte magát már tegnap este, lenyugodott, de azért jól átdumáltátok :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.10.02. 21:59:40

Los Banditos írta: torrestoni: Az építőiparról Magyarországon ilyen téren már kár beszélni, mert azon kívül, hogy az építésvezetők a munkásokkal együtt lopják a napot és ennek köszönhetően késnek a határidők, nem termelnek, és hatalmas körbetartozásokat csinálnak a külföldi óriásvállalatok , aminek az a vége, hogy elég sok cég csődbe megy, az emberek pedig munka és fizetés nélkül maradnak.[/color]
omfg!
azért nem kell az EGÉSZ építőipart leírni, családomnak van egy építőipari vállalkozása, érdekes a határidővel sosincs baj, max a ki nem fizetéssel
mondjuk az autópályaépítés más tészta (nem is a lassúsággal van az igazi probléma, hanem hogy pár tag zsebébe súlyos 100 milliók folynak be :roll:)
:D
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.10.02. 21:31:12

Varga Tamás írta:Ja, és egy kérdés így a végén: hány éves munkaviszonnyal rendelkezel?
Béke. :wink:
Nullával, eddig a nyári munkáimon kívül nem sok munkát végeztem, de azt hiszem 14 évesen nem is nagyon kéne dolgozzak. Mindenesetre ez a főnök-alkalmazott dolog akkor is így lesz, amikor én is dolgozni fogok, és bár én is hasonlóan fogok panaszkodni hogy a k.cs.g főnököm nem engedi, hogy Barca meccset nézzek és közbe jó hangosakat kurjongjak, akkor is így van rendjén a dolog nagyjából, ahogy az elöbb leírtam.

torrestoni: Az építőiparról Magyarországon ilyen téren már kár beszélni, mert azon kívül, hogy az építésvezetők a munkásokkal együtt lopják a napot és ennek köszönhetően késnek a határidők, nem termelnek, és hatalmas körbetartozásokat csinálnak a külföldi óriásvállalatok , aminek az a vége, hogy elég sok cég csődbe megy, az emberek pedig munka és fizetés nélkül maradnak.
in to exile
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.10.02. 20:44:52

Varga Tamás írta: Egy kis segítség. Ha két év múlva nyugdíjazzák, akkor védett korba lép. Azaz: nem rúghatják ki, hacsak nem csinál valami nagy ostobaságot. De, ahogy beszámolsz róla, ennél több esze van.
Nekem az a szerény véleményem, hogy hagyjátok békében egymást élni. ha már pár évet kibírtál vele, a maradékot fél lábon is. Legalább Benned legyen némi empátia. Nyugdíj előtt álló emberke nem fog könnyen munkát találni, és nem mindegy, hogy mennyi lesz a nyugdíja. Egy kicsi emberséget kérek - még, ha az öreg nem is szolgál/t rá. :wink:
Nincs több esze,hidd el!Csinál akkora állatságokat,h cs na és ezzel nekünk szolgáltat még több melót.Viszont annyi esze van,h másra kenje a balhét.Általában ilyenek után fölsúgja a nagygórénak,h én csesztem el vmit...Én meg utólag,másnap v pár nap múlva már hiába próbálom magyarázni a "bizonyítványt". :evil: Én megpróbáltam átlépni ezen az egészen,nem törődni vele,játszani a láthatatlan embert.Legyünk el egymás mellett,nem kell jóban lennünk ahhoz,h egy munkahelyen dolgozzunk.Nem jött be!Ha rossz napja van -ami előfordul,egy-egy súlyosabb elhajlás után.Megissza a magáét,sőt még másét is... - általában megtalál vmiért,bármibe beleköt,ami eszébe jut.Szal a toleranciahányadosom már igencsak kiakadóban van vele szemben.Ezt a videós dolgot már régebben kitaláltam,de nem az én stílusom ez,ezért nem folyamodtam "tettlegességhez".Pedig valszeg elég szépen belemártottam volna a kakiba,de sajna ez nem az én világom...De most már komolyan elgondolkodtam a dolgon,mert ezt már kezdem nem naon bírni.Ha leakadna rólam,annyiban hagynám én is a dolgot.De így viszont felveszem a kesztyűt,ennyire én is konok vagyok.Pedig mondták már,h okosan,mert úgyis én húzom a rövidebbet.De ha körültekintően vok g.ci,akkor kijöhetnék ügyesen a játékból.Nem tudom még mi lesz,nem könnyű ez a szitu.Dolgoztam már pár helyen,de ekkora f :oops: sz emberrel még nem taliztam.Majd alakul vhogy.Azért a szavaidat megfontolom!
Most viszont zárjuk ezt a témát,mert ez nem a miihii panaszai topic! :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.02. 20:05:59

miihii írta: A tegnapi után elhatároztam,h mivel kamerás telcsim van,szépen felveszem a pasziánszozós cuccost az utókornak :wink: Lehetőleg,amikor mások is ott legyeskednek körülötte,teljes legyen a kép.Kummára utálom az ilyen vamzerkedést,de úgy látom,h másképp nem megy.Nem merülök bele mélyebben a mi belső kis világunkba,de pár éve már megy az egymás elleni aknamunka.Nekem is van segítségem,neki is van támogatója,így lényegében kettő-kettőben megy a hirig.A nőneműek az ő sleppje,mert őket nem szívatja a pötsömöccse.Bíztatóan áll a "harc" ,múltkor a nagyfőnök fülébe jutott a mi kis villongásunk és egy órás eszmecserénk volt az ügyben.Majd meg lett kérdezve még pár emberke.A végén annyit súgott meg a nagygóré,h nyugi,ne balhézzunk,elvileg 2 év múlva nyugdíjazzák,de SZERINTE ELŐTTE LETELIK A MANDÁTUMA :twisted: Erről ennyit,eléggé OFF-os ez már így is :wink:
Egy kis segítség. Ha két év múlva nyugdíjazzák, akkor védett korba lép. Azaz: nem rúghatják ki, hacsak nem csinál valami nagy ostobaságot. De, ahogy beszámolsz róla, ennél több esze van.
Nekem az a szerény véleményem, hogy hagyjátok békében egymást élni. ha már pár évet kibírtál vele, a maradékot fél lábon is. Legalább Benned legyen némi empátia. Nyugdíj előtt álló emberke nem fog könnyen munkát találni, és nem mindegy, hogy mennyi lesz a nyugdíja. Egy kicsi emberséget kérek - még, ha az öreg nem is szolgál/t rá. :wink:
Kép
Lezárt