Offtopic #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik korcsoportba tartozol?

10 alatt
2
0%
10-15
52
12%
15-20
191
46%
20-25
114
27%
25-35
47
11%
35-50
7
2%
50+
5
1%
 
Szavazatok száma: 418
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.12.05. 18:35:37

kennyke írta:Ezt amugy en sem ertem, hogyha az eurobarcat bongeszem a proci teljesitmeny kb 50% -ra ugrik, viszont ha bezarom az eurobarcat, akkor egybol vissza esik 2-3%-ra. (operat hasznalok)
Ugyanez van nekem is, nekem 40 %-ra ugrott fel, ami egyébként 10-en volt. Nagy kár...
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
kennyke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2005.04.28. 16:33:57
Tartózkodási hely: hol vagyok?????
Kapcsolat:

2008.12.05. 18:23:27

Ezt amugy en sem ertem, hogyha az eurobarcat bongeszem a proci teljesitmeny kb 50% -ra ugrik, viszont ha bezarom az eurobarcat, akkor egybol vissza esik 2-3%-ra. (operat hasznalok)
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.12.05. 18:17:21

VIII.Henrik írta:Ez egyébként remek, hogy csak egy böngészővel működik/ne rendesen az oldal. :(
Hát igen, ez eléggé gáz!! :( De miért csak ezzel az egyel? Mi a sz*r van az oldallal?
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.12.05. 17:59:07

Ez egyébként remek, hogy csak egy böngészővel működik/ne rendesen az oldal. :(
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.12.04. 17:23:14

Demonhunter írta:Sok szerencsét barátom! :D
1000 hála, már abból a szempontból is jó, hogy holnap lesz a szóbelim, mert a földrajz tanárunknak kissé elborult az agya és az összefoglaló órán kb a fél füzetet nyálaztuk végig, és mikor bejelentettem óra végén hogy miért vigyorgok annyit, általános lincshangulat volt a baráti körömben!!! :D
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2008.12.04. 17:19:46

Sok szerencsét barátom! :D
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.12.04. 10:04:49

Holnap esedékes az angol középfokú nyelvvizsgám szóbeli része, szurkoljatok srácok!!! :D
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.03. 17:23:54

ozsimiki írta:
Varga Tamás írta: Így van, miután lm19 beírta az észrevételek topikba, hogy többet ebben a témában hsz-t nem kérünk, te mégis megtetted...
Hülye nem vagyok, és az órát is ismerem.
és ha már nincs ott,akkor a te itteni hszednek van valóságalapja? főleg úgy,h előbb lett onnan törölve, mint te azt ide írtad?

"ha én írok valamit, az törlésre kerül, ha a haver, akkor, nem. " nem lett törölve a 'haveré'?

nem lenne nehéz elismerni,h benézted.
Én nem néztem be semmit, csakhát mindenki védi a saját kutyája kölykét.
Ragozhatod Miki száz évig is, ti néztétek be.
Igen, a haveré is törölve lett, miután én ezt szóvá tettem, mert qummára kilógott a lóláb.

Több hszt nem áldozok lehetetlenre,h te beismerj vmit, szóval ide írom így:

ez a lényeg, onnan előbb törölte lio, mint ide bevésted a hszt. ezt írtam a LEGELSŐ itteni hszemben, ami felett sikeresen átléptél :D részemről vége, jó szórakozást a továbbiakhoz.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.12.03. 17:21:01

Varga Tamás írta: Így van, miután lm19 beírta az észrevételek topikba, hogy többet ebben a témában hsz-t nem kérünk, te mégis megtetted...
Hülye nem vagyok, és az órát is ismerem.
és ha már nincs ott,akkor a te itteni hszednek van valóságalapja? főleg úgy,h előbb lett onnan törölve, mint te azt ide írtad?

"ha én írok valamit, az törlésre kerül, ha a haver, akkor, nem. " nem lett törölve a 'haveré'?

nem lenne nehéz elismerni,h benézted.

Észrevételekben kérte azt lio amit kért, nem itt. és onnan lettek is törölve a dolgok, ez teljesen világos.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.03. 17:18:04

Perrero írta:
Varga Tamás írta:Miki!
Erre a topikra...
Amint azt lm19 és Perrero is tudja.
Terelni pedig a juhász szokott, meg a puli - meg te....
Egyet mondj, hogy mikor tereltem.. Pulim meg van.. érdekes, sztem se erre a topikra gondoltál, tekintve, hogy ebbe a topikba enyém volt az első témába vágó hsz...
Így van, miután lm19 beírta az észrevételek topikba, hogy többet ebben a témában hsz-t nem kérünk, te mégis megtetted...
Hülye nem vagyok, és az órát is ismerem. Ő 16:40-kor írta az ilyen tartalmú hsz-ét, te pedig 16:47-kor ide az ilyen tartalmú hsz-et, amit lm19 vagy te saját magad törölt a hsz-ed végéről, ahová utána odakerült a "cenzúrázva" szó.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.12.03. 17:17:51

Perrero írta:Miki, hagyd, úgyis csak elkezd terelni...
hagyom.

innen szerintem semmi sem lett törölve, az ő hsz e is itt van,ahonnan idéztem. mind1, nem nagyon fontos, csak fura :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.03. 17:14:32

Miki!
Erre a topikra...
Amint azt lm19 és Perrero is tudja.
Terelni pedig a juhász szokott, meg a puli - meg te....
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.12.03. 17:08:15

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta:Tamás jó a szemed :?: :roll: én lio hsze után nem látok hszt észrevételek topicban,már legalább 5perce.
régebb óta mint te ide írtad ezt.


Más:

nekem sem lassú az eurobarca,pedig még torrent is megy egyfolytában. :roll:
Nem is ott kellett keresni...
Egyébként pedig bizonygathatjátok napestig, akkoris az eurobarca lassítja a gépet és a netet. Még ha ezerszer leírjátok, akkor is ez a helyzet. Ha nem így lenne, akkor más internetes oldalak esetén is fennállna ugyanez a helyzet.
És vagyok annyira alapos, hogy előbb több dolognak is utánanézek, mielőtt itt megteszem az észrevételt. Pl. szolgáltató, pl. szakembernél, aki ért a géphez, aki összerakta, aki feltelepíti a legújabb programokat. Nem vagyok 3 éves, még ha van aki ennyinek gondol is.
és a szakembered arra nem ad választ,h a fórum egyik részének miért nem lassítja :?: :o

Lio írta: "Akkor most rövidre zárjuk a dolgot, több hozzászólást nem kérünk ebben a témában. " észrevételek topicban...

Te írtad ide: " Érdekes, hogy a rövidre zárjuk a kérdést után, ha én írok valamit, az törlésre kerül, ha a haver, akkor, nem."

ezek alapján arra lehet gondolni,h arra a topicra célzol :wink: ha nem arra,akkor melyikre?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.03. 17:04:07

ozsimiki írta:Tamás jó a szemed :?: :roll: én lio hsze után nem látok hszt észrevételek topicban,már legalább 5perce.
régebb óta mint te ide írtad ezt.


Más:

nekem sem lassú az eurobarca,pedig még torrent is megy egyfolytában. :roll:
Nem is ott kellett keresni...
Egyébként pedig bizonygathatjátok napestig, akkoris az eurobarca lassítja a gépet és a netet. Még ha ezerszer leírjátok, akkor is ez a helyzet. Ha nem így lenne, akkor más internetes oldalak esetén is fennállna ugyanez a helyzet.
És vagyok annyira alapos, hogy előbb több dolognak is utánanézek, mielőtt itt megteszem az észrevételt. Pl. szolgáltató, pl. szakembernél, aki ért a géphez, aki összerakta, aki feltelepíti a legújabb programokat. Nem vagyok 3 éves, még ha van aki ennyinek gondol is.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.03. 16:57:38

Varga Tamás írta:Érdekes, hogy a rövidre zárjuk a kérdést után, ha én írok valamit, az törlésre kerül, ha a haver, akkor, nem.
A kérdés költői, választ nem várok...mert tudom rá a választ. :o
Egyrészt nem írtál még költői kérdést sem, másrészt pedig mindenkiét töröltem, és fogom is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.12.03. 16:57:31

Tamás jó a szemed :?: :roll: én lio hsze után nem látok hszt észrevételek topicban,már legalább 5perce.
régebb óta mint te ide írtad ezt.


Más:

nekem sem lassú az eurobarca,pedig még torrent is megy egyfolytában. :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.03. 16:55:16

Érdekes, hogy a rövidre zárjuk a kérdést után, ha én írok valamit, az törlésre kerül, ha a haver, akkor, nem.
A kérdés költői, választ nem várok...mert tudom rá a választ. :o
Kép
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2008.12.03. 16:43:26

Geforce 7300 gt videókártya (másfél éves,de állítólag hibátlan) megér 9000 Ft-t??
Mert én nem nagyon értek hozzá...
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.12.02. 15:13:53

Pár hete, a segítségeteket kértem egy balesettel kapcsolatban. Erre milyen cím jelenik meg a newsbaromon?

"Megsérült rajongóját keresi a Belmondo együttes"

Ő volt az a lány, akiről írtam, azért nagyon szép egy gesztus szerintem, ha már a kidobók, meg a tulaj akkora taplók voltak.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.12.02. 12:37:53

Szandi írta:
Bányász írta:
De télleg tanácstalan vagyok mer a telefonba azt mondta a csávó,h ismerni kell a zenét.. :)
Biztos csak egy alapvető szinten. Nem kell túlzottan belemenni a dolgokba. Csak az a fontos, hogy ha valaki bemegy, akkor meg tudd mondani, hogy van-e az a cucc vagy nincs, ami meg nem tudás kérdése, mert gondolom ott van a számítógépben vagy ilyesmi. ( ha rock kérdésed van, szólj. illetve hát Tim is elég nagy spíler mi tagadás... :P )

Ő, hát lányok, üdv itt.asszem. 8-[
(én nem vagyok szemét télleg télleg nem.elején lehet énis ilyen voltam.)
Tim, jössz nekem képekkel :P bocsi de érdekel :)
Ja...hát elmentem majd meglátjuk mi lesz...reméljük a legjobbakat.Érdekes volt mindenesetre...és azt mondta a csávó majd hív,h megfelelek e vagy sem...

De most ott tartok,h én se vagyok benne biztos,h kell nekem ez a meló...eléggé szívás ami az idő/pénz arányt illeti.Mindenesetre ha lesz rockos kérdésem akkor kereslek titeket ;)

Más:Bödöcs parádés volt tegnap...én behaltam rajta :) egyértelműen a legjobb....
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt