Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.12.14. 10:37:06

khtomka írta:"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
Faterom mindig egyet mond.,,A végeredmény számít!" :wink:

Am meg, ha nem játszott jól a Barca, meg nem tudta teljesíteni azt amit akart, grat ennek a véleményezőnek.Győzni akartunk és azt hiszem az meglett?
Vagy én lekéstem és a Klicsko meccset néztem?Végülis ott is K.O. lett. :lol:
Kép
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 10:34:07

Tipikus madridi dolog volt a tegnap esti is. Beszélnek itt arról, hogy nyerni megyünk meg nem az egy pontért, aztán meg se próbálták. Mint az edzőváltásnál, nem küldjük aztán mégis. Semmi se olyan ott, mint amilyennek lennie kell. Főleg nem a játékuk.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.12.14. 10:32:53

Ha az tizivel nyerünk akkor sem szólhattak volna egy szót sem. :P

A madrid tegnap eljött védekezni,inkább szégyelljék magukat,hogy ezt focinak nevezik.Mint valami angol vagy olasz csapat,szánalom antifoci.A meccs elején meg a fél madrid kaphatott volna sárgát,mert lerugdostak mindenkit,de mivel a kedves spori is nektek fújt,ez sem történt meg.Szóval én a helyetekben inkább a saját csapatommal foglalkoznék,s elismerném,hogy tegnap is jobbak voltunk. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.12.14. 10:27:59

khtomka írta:"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
Mert gondolom madridista újságokból olvastál! :D Egyébként antifocit játszottak Higuain és Raúl is a saját térfelén védekezett sőt volt hogy a tizenhatos előterében szerelt Raúl is!Nem tudom miért nem lehet elismerni hogy idén jobb a Barca a madridnál!Mert jobb és kész!És nem csak ezen a meccsen derült ez ki!Felkéne fogni hogy nem csak a real madrid van a világon!
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.14. 10:26:55

khtomka írta:"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
Értem Tamás!
És ki nyerte a tegnapi meccset?
Melyik csapat van 12 pontos hátrányban?
Melyik csapat játszott bunkerfocit?
Hagyd, ne válaszolj rá!
És nem érdekelnek az újságok. Engem az eurabarca és a saját véleményem érdekel. Mert tudod, szólás- és véleményszabadság van.
Ne kezdd el már megint a siketek párbeszédét. :wink:
Kép
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 10:26:07

khtomka írta:"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
Gondolom őket cenzúrázzák. Egyébként hiába emelsz ki két sort, lehet a többiben végig a barcat dicsérik. De ha tényleg tegnap a Real játszott jól és a Barca rosszul, akkor még égőbb a 2-0. Mi lett volna ha jól is játszunk. Egyébként ha bárkit csak 2-0 ra győzünk le a Bl-ben elégedettek leszünk.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.12.14. 10:23:46

Nem értem. A madridisták azt várták, hogy gála és kapnak egy jó nagy verést? A kommentátor egyetlen jó megállapítását idnézném: A rangadókon nem gálázni, hanem nyerni kell.
És a ha-val kezdődö mondatokat el lehet felejteni.
Mert ha a szapporói divizió 1-es vb-, megadja a gólbíró Japán szabályos gólját 3-2-es magyar vezetésnél akkor...
HA Messit nem iktatják ki a tavalyi Classico előtt...
De ez mind-mind felesleges. Megérdemelten győzelem. Ezek a tények. Lehet szépíteni, de a biztató vereség és a majdnem pontszerzés kétlem, hogy vigasztalja az ottani madridistákat.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 10:22:01

Hát ez igazán szép volt! Én mondjuk nem vártam gálát, de nagyon tetszett a játékunk, a Madrid pedig valljuk be, hogy jól védekezett (ami azért az utóbbi időben szokatlan tőlük). Én is örülök, hogy nem az a tizi döntött. Szétordítottam magam a sálam meg össsze-vissza tekergettem a madridista haverom mellett :lol: . Ő nem örült annyira :twisted:
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.12.14. 10:18:01

"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.12.14. 09:29:56

Hálistennek, h nem azzal a tizivel nyertünk esetleg 1-0ra, mert mi lett volna akkor. :twisted:

Tegnap megőrültünk a meccs végén. :lol:
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2008.12.14. 09:27:27

A barcában tegnap Puyol és Touré voltak a legjobbak.
Viszont minden tiszteletem Iker Casillasé. A másik oldalon csak ő nyújtott színvonalas teljesítményt. Ha ő nem lett volna tényleg úgy nyert volna a barca ahogy néhányan itt megmondták (pl 5:0)
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.12.14. 09:13:51

Ha nyert volna a madrid, vagy döntetlen, vagy úgy kap ki hogy látszik rajtuk hogy akarnak focizni, nem csak védekeznek, nem gyilkolják Messit, nem húzák az időt a kezdéstől fogva akkor !gratuláltam! volna minden madridistának. De így? Nem ezt várja az ember egy real madridtól.. ráadásul sérülések ide vagy oda nem volt olyan gyenge az a kezdőtizenegy. Akit megtudok dícsérni az Casillas, megmutatta megint hogy a világ egyik legjobb kapusa.
Ahogy már előttem leírták: tavaly egy szétesett Barca ment madridba, sorfalt álltak, de még se álltak be védekezni. Igaz csúnya vereség lett belőle de legalább megpróbálták. 8éve vagyok Barca szurkoló, sose láttam antifocit a csapattól, de tegnap a madrid.. ha a legelvakultabb szurkolók is magukba néznek, szerintem rájönnek hogy amit tegnap a blancok "műveltek" az szégyen a csapatra, a címere és a szurkolókra.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.12.14. 09:03:54

Kemény meccs volt de meglepő volt számomra a real védekezése!de sztem így is egyértelmű h a Barca irányította a meccset de nagyon húzós volt főleg a 11-es kihagyása után sztem!de amikor továbblépett a csapat bemutatta h tudnak küzdeni, sztem Classico szintű mérkőzés volt!Visca el Barca!
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2008.12.14. 09:01:08

petiamadridista írta:Mitől lennék elfogult??

Tamás, volt a Realnak 2-3 komoly gólszerzési lehetősége.. A Barcanak 5-6..
Ennyi.. Jobbak voltak.. Végül nyertek..
De a fociban nem mindig a jobb nyer.. Ha a Real Madridnak kicsivel több szerencséje van, akár nyerhetett is volna..
ez is tény.. Nem elfogultság.. Tény..

Más: Mi volt ebben a megalázó?? Ki kellett volna támadni?? Nah igen, akkor valószínűleg megalázó lett volna a vége..
Nem az lett.. Vagy az volt?? Az az elfogultság, ha valki erre azt mondja, hogy igen.. Na az elfogultság..
Nyert a jobb és kész.. A Camp Nouban nem szégyen kikapni.
Így nem.. A körülményeket, az esélyeket figyelmeb véve, nem az.. Nem szégyen, egy percig sem az.. Mint ahogy egy percig sem megalázó..
Hülyeség ha valki egy kicsit is annak tartja..

Én meg nem lepődtem meg, hogy itt más vélemény is van.. Mielőtt elkezdenéd.. Érzem, nem vagyok neked szimpatikus, de hát ez van.. Fogadd el madridista mivoltom, saját, egyéni stílusom..


Én elfogadom... Egy dolog: Azt mondta khtomka, hogy nem volt megalázó mint a 4-1-es sikeretek... Nos valóban neked is neki is igazatok van... Nem volt megalázó az eredmény. A meccs már annál inkább... Tudod miért tudtatok nyerni akkor 4-1-re? Mert kb ilyen jó formában voltatok mint a Barca most és a Barca nem védkezett 11 emberrel... Ha egy Real Madrid (jöhet a Castillás szöveg, szánalmas és baromság... korábban leírtam miért..) BUNKERFOCIT játszik az már igenis MEGALÁZÓ... PLÁNE EGY EL CLÁSICON!!!!! Ezt kéne felfogni...
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2008.12.14. 08:59:55

Bejött az,amit sokan jósoltak és egy nagyon küzdelmes meccsen győzött a jobbik csapat!A madrid játékstílusa kicsit gusztustalan volt, a numancia vagy a hozzá hasonló kiscsapatok is hasonló taktikával fognak fellépni a Camp Nou-ban,ez azért sokat elmond a real jelenleg képviselt játékerejéről...Én személy szerint még nem láttam olyan Classico-t,ahol egyik vagy másik fél 90 percen keresztül védekezett volna,de ezt is megéltük.A lényeg a lényeg:F.C.Barcelona-Real Madrid-2-0!!!(a 12 pont előnyről nem is beszélve)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.12.14. 08:41:14

szaar dolog lehet, amikor nincs más a taktikai repertoárban egy brigádnál csak az, h az ellenfél legjobbját kinyírják... casillas viszont állat volt, megint nem rajta múlt, h megégtek. nem tudom, h meddig bírja cérnával sok tehetetlen gyerek között. kiváncsi vagyok, h ramos mit fog kihozni belőlük a szezon során.

ha nem is volt gála, de azért ennyi különbség mindenképpen van a két csapat között. le a kalappal a csapat és elsősorban guardiola előtt, tavaly az ilyen bugit buktuk volna.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.12.14. 08:35:30

Amugy nem is volt ügyetlen a gyerek, főleg, h 1ből bedopták a mély vizbe. Télleg, akkor most Sneijder megint lesérült :?: Ennek nem örülnék.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2008.12.14. 08:23:53

A madridisták Pelenkának örülhetnek CSAK a meccset látva :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.12.14. 08:11:43

Amiket a meccs előtt leirtam, mind bejött. A szoros meccs, a szűkös győzelem, a madrid bunkerfocija. De nagyon örülök, h igy is sikerült megnyerni a meccset, nagyon meg kellett küzdeni érte. Fölszivta magát rendesem a Madrid, főleg a védelme. Metzelder sztem nagyon jó volt, de én ezen nem lepődök meg, a válogatottban is jól szokta tolni, a Madridban is jó lenne, ha többet játszana. Salgado is sokkal jobb volt, mint, ugy általában, igaz, Henry ellen ez még gyakran igy is kevés volt, de a francia most nagy formában van. Casillas is az elmúlt hónapokban gyenge volt, de most az igazi Casillast láttuk védeni, rajta nem múlott semmi. Grat a Madridnak, meg tudták szorongatni a sokkal jobb formában lévő Barcát, igaz, elég takony játékkal, de más lehetőség nincs ez ellen a Barca ellen. És igaza van Petinek, a Madridnak is volt 1-2 nagyon veszélyes kontra támadása, melyekből komoly helyzet alakult ki, de szerencsére Valdes, és Puyolék megoldoddák. Ez a győzelem nagyon fontos volt a Barcának, egy x, vagy egy vereség könnyen megtörhette volna a lendületet. A következő meccsünk is nehéz, meg gondolom ez a meccs is sokat kivett belőlünk, szóval nehéz lesz a Villarreal ellen. De a Madridnak még rosszabb, sztem simán kikapnak.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.12.14. 08:07:51

Azt azért le lehet szögezni,hogy az,aki ezek után azt mondja,hogy van stílusa a Realnak,az vagy nem látta a tegnapi meccset vagy nem nagyon ért a focihoz...Egy REALNAK akkor sem szabad beállnia védekeznie,ha a Castillaval állnak ki.Csak összehasonlításképpen:nem tudom elképzelni,hogy a Barca valamely napon majd ilyen taktikával menjen ki a pályára,esetleg úgy,hogy önszántán kívül védekeznie kell,mert olyan jó lesz a Madrid...

Az meg a másik,hogy Ramos,Guti,Drenthe,nem is tudom,minek lehetne nevezni őket azután,hogy nem is a labdát,hanem Messi lábát nézték...És ez is egy óriási különbség a két csapat között...

Összeségében jó meccs volt,bár a Real egy falusicsapat módjára játszott.Én kiemelném Valdes-t ebből a tengapi Barcából,mert ilyen egy jó kapus:3 helyzete volt a Madridnak,mind a 3at fogta,ebből 2 ziccer!Yaya ismét lenyűgöző volt,egy kicsit Messi játéka maradt el a várakozástól,dehát egy ilyen védősor,amely miatt az első 20 percben többet feküdt a pályán,mint futott,amellett én sem nagyon mertem volna cselezgetni!Tisztelet Leonak,hogy egyáltalán nem kért cserét =D>

A Realból viszont a defenzív játék miatt,kiemelném Cannavarot,aki eszméletlenül jól játszott(bár nem tudom,ha nem ilyen szűk területen védekeznek,mire lett volna képes),illetve Drenthe,aki hát,tudjuk,mekkora ziccert hibázott,de ennek ellenére jól játszott!

Jó kis meccs volt,így tovább fiúk :!:
.
Avatar
Ronaldinho.
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:57:12
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.12.14. 07:50:57

96.000 néző milyen érzés lehet egy olyan pályára kifutni ahol ennyi ember tombol
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.12.14. 07:00:19

Nem vitás a rugdosodás, a labdabirtoklás végül a gyözelem. Étékes azért is mert meg kellett küzdeni érte. De mégis ugy látom, hogy nem csak a
bunkerfoci miatt volt nehezebb nyerni. Egyrészt Toure kivételével csak átlagos szintet hoztak egyénileg a spilerek, és nem volt 1-2 kimelkedő teljesitmény, föleg támadásban. Ráadásul nem használtuk a széleket, Heny és Messi is közép felé indult és ezzel tovább tömöritette a Reált, és nehezebb volt kombinálni. Távoli lövések is hiányoztak. De az elszántság, a hajtás nagyon tetszett. A gyözem vitathatlan, de egy kis szerencse is jól jött.
Fecó
vasdi
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.12.14. 06:22:55

2008.12.14. 06:37:46

petiamadridista írta:...
Peti,

Azt kérdezted, mi nem tetszett?

- 1 "Galaktikus" csapattól, megalázó és szégyenteljes, az anti foci, bunkerfoci, vagy hívjuk akárminek.

- 2 első 20 percet, ha nézted, akkor gondolom láttad, mit csináltak Messivel..
Az a gerinctelenség netovábbja volt, ahol nekik 1 érdekük volt, mégpedig, hogy lerúgják őt. Végig néztem, felvettem és vissza néztem a teljes meccset, ezt le nem mossátok magatokról! De, ha ti erre vagytok büszkék...akkor bocsánat, nem büszkeséget akarok rombolni, csak próbálok a tényekre támaszkodni, ahogy te is tetted :wink:

- 3 Azt írta valamelyik társad, de lehet te voltál nem tudom, hogy 1 Getafe meccsre máshogy készül 1 csapat..
Ebben azt hiszem, Pep a biztosíték, hogy nem így van, ő feltüzeli a csapatot minden egyes meccsre, mert ő is tudja, NEM 1 meccs a lényeg, hanem nagyon sokszor a kiscsapatok elleni mérkőzéseken többet szerzett pontok miatt nyer 1 csapat. Azt hiszem ebből érted, hogy miért nézem le a madridot, hiszen a Getafenak sikerült pontot rabolni és ellenetek is nyertek, vagy az nem számit? (Hiszen te mondtad, a Getafe nem olyan fontos..)

Nem kötekedés céljából irtam, hanem egyfajta véleménycsere, hiszen te kérdezted!
Várom mielőbbi válaszod!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.12.14. 02:51:39

van Bommel írta: 73-27. Szerintem mmindent elmond. Aki érti, tudja mire gondolok. VISCA el BARCA
Bezony,sokat elárul ez az adat.
Pölö,h a második félidőben kifejezetten gyengék voltunk,mert félidőben 75-25 volt még!!! :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.12.14. 02:47:59

Sokkal nagyobb élvezet úgy nyerni, hogy van egy jó ellenfél. Az ember nem ezt várja a Madridtól. Agyonrugni minket?? Ahogy Léderer mondta a szünetben "Messi-likvidálási taktika". Ez a Madrid, akármilyen összeállításban??? Ez a meccs - bár gyengén toltuk- megmutatta a különbséget. 73-27. Szerintem mmindent elmond. Aki érti, tudja mire gondolok. VISCA el BARCA
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Lezárt