Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 11:31:26

Nekem nagyon nem tetszett tegnap az, hogy Messit és Henryt minden 2. percben felrúgták, amíg nem kaptak egy sárgát...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.12.14. 11:29:47

Gratulálok.

Érvényesült most a papírforma, az egyetlen aminek örülhetünk hogy sikerült valamennyire megfognunk benneteket. A Barca az egyértemű favorit a bajnokságban.

Ugyanakkor továbbra is Hala Madrid!
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 11:28:52

johnnie84 írta:
karika880616 írta:Sziasztok!

Én Real szurkoló vagyok. Csak szeretnék gratulálni a győzelemhez, egyértelműen megérdemelt.
Köszönjük, végre vki aki nem próbálja kimagyarázni.
Szerintem eddig se nagyon próbálták.. :roll:
Csak a mi felháborodásunkon megy a téma. :idea:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 11:27:28

karika880616 írta:Sziasztok!

Én Real szurkoló vagyok. Csak szeretnék gratulálni a győzelemhez, egyértelműen megérdemelt.
Köszönjük, végre vki aki nem próbálja kimagyarázni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 11:24:30

khtomka írta: "A Barcelona talán az őszi idényben először igazán komoly ellenféllel találta magát szemben, a Real Madrid ugyanis rendkívüli taktikai fegyelmezettséggel 83 percig eredményesen védekezett vele szemben. A végig támadó felfogásban játszó Barca akcióból valószínűleg nem tudott volna győztes gólt szerezni a Real jó defenzív játéka miatt,"

Ez már hiteles számodra? Erről írtam hajnalban, ezt nem értették néhányan.

Tegnap jobbak voltatok!!!! Nem vitattam egyetlen hsz-ben sem.
Ez nem defenzív játék sejj. :D
A defenzív játék a 4 védő, 2 vkp, mondjuk. Nem a 8 védő, 2 vkp.
Arról nem is beszélve, hogy az az igen komoly ellenállás, meg taktikai fegyelmezettség megtört volna nagyjából 3-4szer még a két gólon kívül, ha nem a világ legjobb kapusa áll ott. Ennek nem lenne értelme igazán, de egész egyszerűen nevetségesnek találom amikor ezt leírják a REAL MADRIDRÓL. Casillas fegyelmezett, emberfeletti. A védelem még 10 emberrel is csak közepes volt.

Amúgy madridistáról van? Meglehetősen úgy cseng a dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2008.12.14. 11:28:12-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.12.14. 11:24:04

sergi1989 írta:mert mikor még ha az ellenünk játszott meccskre gondolsz?
mer az 3 éve volt kb utoljára meg tegnap este!
ha bajnokságra egészére akko jogos!
A bajnokság egészére,természetesen. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.12.14. 11:24:03

Örülök, hogy győztünk. :)

Sajnos egy war miatt nem tudtam élőbe nézni .mostmár sajnálom ,hogy nem a meccset néztem,mert buggal elfoglalták a várunkat.Természetesen szeverről húztam el azoonnal,simán, ingyen elajándékoztam azt is amire 2 hónapig gyűjtöttem. :evil:
karika880616
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.12.09. 18:42:45
Tartózkodási hely: Helvécia
Kapcsolat:

2008.12.14. 11:23:58

Sziasztok!

Én Real szurkoló vagyok. Csak szeretnék gratulálni a győzelemhez, egyértelműen megérdemelt.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.14. 11:18:12

Aki valaha futballozott már akármilyen szinten, az tudja, hogy 40 méterre beállni a saját kapu elé 10 mezőnyjátékossal mit jelent. Gondoljunk bele: 40-50 méteren belül tolong legalább 19 játékos. Ez nem egetrengető taktika, amire büszkének kell lenni. A területek leszűkítése, és a tömörülés arra tényleg jó, hogy a támadó csapat kegyetlenül megizzadjon. Ehhez nem kell nagy ész, és nem kell Juande Ramosnak lenni. Ez azon kiscsapatok fegyvere, akiknek egy céljuk van: Megúszni a hatalmas zakót. Az ilyen csapatok nem futballozni jönnek. Sok ilyet láttunk már a Nou Campban. Tegnap is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2008.12.14. 11:15:53

Saviola írta:Ha az tizivel nyerünk akkor sem szólhattak volna egy szót sem. :P

A madrid tegnap eljött védekezni,inkább szégyelljék magukat,hogy ezt focinak nevezik.Mint valami angol vagy olasz csapat,szánalom antifoci.A meccs elején meg a fél madrid kaphatott volna sárgát,mert lerugdostak mindenkit,de mivel a kedves spori is nektek fújt,ez sem történt meg.Szóval én a helyetekben inkább a saját csapatommal foglalkoznék,s elismerném,hogy tegnap is jobbak voltunk. 8)
mert mikor még ha az ellenünk játszott meccskre gondolsz?
mer az 3 éve volt kb utoljára meg tegnap este!
ha bajnokságra egészére akko jogos!
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.12.14. 11:14:43

De szép reggelre ébredtünk... Másnaposan :D :D :D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
csipa10
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008.12.12. 11:39:36

2008.12.14. 11:12:43

johnnie84 írta:Most nézem, hogy a Real kapta a 3. legtöbb gólt a 15 forduló alatt (bár még nem teljes) :)
Többet kaptak mint bármelyik kieső együttes :lol:
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 11:03:36

Most nézem, hogy a Real kapta a 3. legtöbb gólt a 15 forduló alatt (bár még nem teljes) :)
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 10:59:14

khtomka írta:"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
"A Barcelona nem gálázott, azonban egyértelműen jobban játszott ellenfelénél az „el clásicón”, megérdemelten nyerte meg a rangadót, és növelte előnyét a pontvadászatban."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.12.14. 10:56:16

KHT!
egyéni szociális probléma :) nem írhatják meg a lapok, h "ocsmányul" játszott a madrid! kívülálló semleges szurkoló fejében biztos, h az általad idézett mondatok fogalmazódtak meg!
nekem nem is annyira az antifoci, sokkal inkább a Messi vs Real Madrid idegesített... a realnak ebben a helyzetben valóban csak ez az antifoci elmélet vezethetett volna "sikerhez". de amikor 30 perc alatt 6x felbaxxák hátulról az ellenfél legjobbját, arra nekem ne mondják már, h szervezett futball
:evil: :evil:

elnézést a trágár kifejezésekért, de qra felhúznak az efféle emberkék, akik csak a magukat fényező tényeket hozzák fel, megfeledkeznek róla, h miből indult elsősorban a vita
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 10:53:32

jelwaz írta:Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy próbálja meg nem ráhúzni a meccsre az alázó jelzőt! Komolyan mondom! Alázás az, amikor egy meccsen simán vág 5-6 gólt úgy, hogy 4-5 ziccer mellé megy, mert elszórakozzák, vihorásznak, pacsizgatnak. Kérdem én mi jött ebből be? Ki.aszottul küzdelmes meccs volt, s a jelenlegi helyzetben nem is egy klasszikus El Clásico, most ez tényleg csak egy meccs volt, a soronkövetkező. Nem is feltétlenül kell foglakozni a Reallal, egyes helyzetekben kiállították a maguk szegénységi bizonyátványát, ezt mi tudjuk, a madridisták meg nem. És a Real tegnap sajnos valamiben jobb volt; lelkesedésben. És ne haragudjatok, de ezt nem vitathatjuk el tőlük. Drenthe helyzeténél, talán Gago tapsolt és spanolta a többieket, nálunk sajnos egy ilyen jelenet sem volt, és ez megijeszt, hogy mi lesz, ha a csapat hullámvölgybe jut. És azért két Realos megmozdulást kiemelnék: Henry 100%os ziccer, egy láb még odaér. Nem nagy cucc, de lelkesedés nélkül nem ért volna oda. Illetve Cannavaro Messi emelésénél, nem mérlegelt, csak azt tudta, hogy ki kell szednie a labdát...
Persze ettől még nem szeretem a Real-t, de sokan vizet prédikálnak és bort isznak az objektívitást illetően...
Nálunk 95000-en tapsoltak végig. És sztem amikor Puyol is szólóba kezd, mert viszi a szive akkor nem lehet gond a lelkesedéssel.
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.12.14. 10:53:00

Barcaforever írta:khtomka

A Racing ellen xeltünk itthon.Ők is kb 9-10 emberrel védekeztek.A többiek szerettek volna 3 pontot szerezni és végig jöttek támadni.

Szal ez a győzelem maximálisan jó.
Ezt nem is vitatom.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.12.14. 10:51:15

Ezt a rúgunk egyet az amúgy is szegény madridon ezt hagyjuk már!Tavaly mi milyen formában mennyi sérüléssel kaptunk ki???Akkor melyik madridista jött hogy szegény kicsi Barca ne rúgjunk rajtuk még egyet?

Szerk:Jah megy hogy találtgól!Hány meg hány olyan alkalom volt hogy van Nisterooy belebotlott a labdába és gólt lőtt?Meg még a többi csudacsatár is...És akkor nem volt baj mert a madrid lőtte ennyi!Ez is ilyen magyarázom a bizonyítványom dolog!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2008.12.14. 10:54:09-kor.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.12.14. 10:50:12

khtomka

A Racing ellen xeltünk itthon.Ők is kb 9-10 emberrel védekeztek.A többiek szerettek volna 3 pontot szerezni és végig jöttek támadni.

Szal ez a győzelem maximálisan jó.
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.12.14. 10:49:30

Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy próbálja meg nem ráhúzni a meccsre az alázó jelzőt! Komolyan mondom! Alázás az, amikor egy meccsen simán vág 5-6 gólt úgy, hogy 4-5 ziccer mellé megy, mert elszórakozzák, vihorásznak, pacsizgatnak. Kérdem én mi jött ebből be? Ki.aszottul küzdelmes meccs volt, s a jelenlegi helyzetben nem is egy klasszikus El Clásico, most ez tényleg csak egy meccs volt, a soronkövetkező. Nem is feltétlenül kell foglakozni a Reallal, egyes helyzetekben kiállították a maguk szegénységi bizonyátványát, ezt mi tudjuk, a madridisták meg nem. És a Real tegnap sajnos valamiben jobb volt; lelkesedésben. És ne haragudjatok, de ezt nem vitathatjuk el tőlük. Drenthe helyzeténél, talán Gago tapsolt és spanolta a többieket, nálunk sajnos egy ilyen jelenet sem volt, és ez megijeszt, hogy mi lesz, ha a csapat hullámvölgybe jut. És azért két Realos megmozdulást kiemelnék: Henry 100%os ziccer, egy láb még odaér. Nem nagy cucc, de lelkesedés nélkül nem ért volna oda. Illetve Cannavaro Messi emelésénél, nem mérlegelt, csak azt tudta, hogy ki kell szednie a labdát...
Persze ettől még nem szeretem a Real-t, de sokan vizet prédikálnak és bort isznak az objektívitást illetően...
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.12.14. 10:49:13

Üdv!
Ezt nem szeretem itt mikor ez megy.Tegnap nyert a világ legjobb formájába lévő csapata.Nem kell a vita vezethettünk volna a 3. percben is ha messi jobban helyezi és több erőt visz bele,vezethetett volna a margit is ha drente berúgja.Nem tette.Ahogy eto'o se rúgta be a 11-est a vége 2-0 lett mi örülünk a madrid szurkolók meg nem tudom mit csinálnak mert 14 pont az előny 8 pont pedig az elsőkkel ez mutat valamit sőt a gól külömbségünk is messze a legjobb.TEgnap nagyon jó mérkőzést látam meg kell mondani ezzel a kontrázással nem is fogtak mellé de a végén csak sikerült.
Bravó Barcelona Bravó Pep!
Üdv M.Lopez
johnnie84
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.10.04. 09:26:52

2008.12.14. 10:48:01

kakaszilajos írta:ezt azért ti sem gondoljátok komolyan, hogy majd ramos odamegy barszelónába feltartott kézzel és mondjuk 3 emberrel védekezik, a többivel támad? :) és ugye azt sem gondoltátok komolyan hogy egy palanca, drenthe, higuain támadósor a madrid első számú támadó alakzata :) ezt lehetett csak játszani amit játszottak. lehet magyarázni itt, győzött a barca, örüljetek ennek és ne abba a madridba rúgjatok mégegyet, ami a földön fekszik, mert elég keményen kitettek magukért a játékosok és a 83. percben egy talált góllal győztetek, hozzáteszem a játék képe alapján megérdemelten.
A palanca gyerek sztem csere volt, Higu meg amikor 4-et lőtt pár hete még olyan klasszis volt mint Eto. Most meg már nagyon gyenge. Egyébként ott volt a padon van der vaart is.Az hogy miért nem hozták be korábban már edzői döntés. Kitettek magukért, nem is a védekezés a gond, hanem hogy rugdosás volt Messi irányába főképp. És az hogy próbáljátok itt a szerencsére fogni a gólt. Ha nem lettek volna 10-es mindig a 16-on belül lettek volna szebb gólok is. Mint pl a 2.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.12.14. 10:46:54

kakaszilajos írta:ezt azért ti sem gondoljátok komolyan, hogy majd ramos odamegy barszelónába feltartott kézzel és mondjuk 3 emberrel védekezik, a többivel támad? :)
Akkor viszont mi sem gondoljuk komolyan,hogy a Real a nagy vetélytársunk,mert ezt,amit ti tegnap csináltatok,Palancával vagy nélküle...

Ezt még a Numancia is meg tudja csinálni...

Különben meg,néha olvastam,hogy milyen büszke a Real a történelmére!Akkor miért is nem ápolják?Mert nem ezért a defenzív bunkerofociért nevezték a realt a 20. század legjobb csapatának...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B. Tamás 2008.12.14. 10:48:37-kor.
.
kakaszilajos
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.01.28. 13:56:23

2008.12.14. 10:42:19

ezt azért ti sem gondoljátok komolyan, hogy majd ramos odamegy barszelónába feltartott kézzel és mondjuk 3 emberrel védekezik, a többivel támad? :) és ugye azt sem gondoltátok komolyan hogy egy palanca, drenthe, higuain támadósor a madrid első számú támadó alakzata :) ezt lehetett csak játszani amit játszottak. lehet magyarázni itt, győzött a barca, örüljetek ennek és ne abba a madridba rúgjatok mégegyet, ami a földön fekszik, mert elég keményen kitettek magukért a játékosok és a 83. percben egy talált góllal győztetek, hozzáteszem a játék képe alapján megérdemelten.
csak a madrid
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.12.14. 10:38:53

Varga Tamás írta:
khtomka írta:"a Barcelona pedig megtapasztalhatta, mi vár rá, ha a Bajnokok Ligájában olasz csapatot sodor az útjába a sorsolás."

"Egyik csapat sem játszott jól, de míg a Madrid a mérkőzés nagy részében teljesítette a tervét, a katalánok semmit nem tudtak kezdeni a fővárosiak szervezett játékával."

Néhány újságcikk. sehol nem olvasom, hogy féreg,mocskos ocsmány volt a Madrid játéka
Értem Tamás!
És ki nyerte a tegnapi meccset?
Melyik csapat van 12 pontos hátrányban?
Melyik csapat játszott bunkerfocit?
Hagyd, ne válaszolj rá!
És nem érdekelnek az újságok. Engem az eurabarca és a saját véleményem érdekel. Mert tudod, szólás- és véleményszabadság van.
Ne kezdd el már megint a siketek párbeszédét. :wink:
"A Barcelona talán az őszi idényben először igazán komoly ellenféllel találta magát szemben, a Real Madrid ugyanis rendkívüli taktikai fegyelmezettséggel 83 percig eredményesen védekezett vele szemben. A végig támadó felfogásban játszó Barca akcióból valószínűleg nem tudott volna győztes gólt szerezni a Real jó defenzív játéka miatt,"

Ez már hiteles számodra? Erről írtam hajnalban, ezt nem értették néhányan.

Tegnap jobbak voltatok!!!! Nem vitattam egyetlen hsz-ben sem.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Lezárt