Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.12.28. 14:11:49

Jó, jó, most Gervinho a felkapott szuperhős, de én még mindig szívesebben hallanék arról, hogy Sylvinho most marad e vagy nem, és ha megy, akkor most ki érkezik a helyére? Taiwo? Zsirkov? Vagy ki a kutyafája?

Amúgy, hogyha ez a Gervinho télleg olyan jó játékos, akkor én leigazolnám, de úgy, hogy megveszem a játékjogát, de egyből kölcsön is adom. Mint Henriquét. A játékjoga a miénk, de kölcsönben még maradhatna a Le Mans-ban. Amit olvastam róla, nem olyan rossz dolgok, 4.000.000 €-ért később biztos el tudnánk adni! :wink: Gyerünk Txiki, húzzunk bele! :wink: :D
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2008.12.28. 14:06:15

1. Ki az a Gervinho?
2. Most minek igazolnának, ha jól megy a szekér?
3. Így is kevés lehetőséget kapnak a cserék és minek újjab vetélytársak nekik?
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.12.28. 14:00:27

Varga Tamás írta:Ahhoz képest, hogy nem igazolunk senkit,a Kedves Fórumozóknak már 8 oldalt sikerült teleírniuk. Szép, mondhatom gyönyörű. :lol:

Felesleges itt arról elmélkedni, ki-hogyan-merre-meddig, mert a Barcelona senkit sem fog leigazolni a téli átigazolási időszakban. Az elmúlt 5-6 évben csupán Edgar Davids érkezett a Klubhoz télen. Igaz, ő létfontosságú volt akkor. Másra, legalábbis meghatározó emberkére nem emlékszem.
Éppen ezért írtam ki a cikkből azt, h a jövőben jöhet hozzánk, most aligha. :wink: Illetve a posztját is odaírta:univerzális támadó, vagyis középcsatárt és mindkét oldalon szélsőt is tud játszani!
A Fifa egy szégyen
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.12.28. 14:00:14

lluisllach89 írta:
OvaMind írta:Szerintem akiket a pletykák említenek, pl. Agüero vagy Villa, egyikükre sincsen szükség.

Szerintem a keret jó így, ahogy van, Sylvinho utódját elég a nyáron megtalálni. Talán Messi posztjára kellene egy csereember, ha az argentin lesérülne, bár Iniestát tartom akkora zseninek, hogy ott is helyt álljon.

Nagyon erős az idei keret, szerintem Európában a legjobb. Sztár érkezése szerintem csak rombolná a csapategységet.
Hogy rombolná szerinted a csapategységet? Nem küzdenének egymásért vagy elfelejtenének focizni? Fejtsd ki bővebben mert érdekel ez a rész.
Szerintem ha sok az oroszlán az ugaron, az megbontja a csapategységet, ld.:
realnál a galaktikus éra, vagy a tavalyi Barca, ahol fantasztikus négyesről beszéltek, ehelyett a jóllakott Ronaldinho és Deco inkább hátrányára volt a csapatnak. Szerintem egy jó csapatban 2-3 igazi sztár kell (ők se szálljanak el maguktól), a többi játékos pedig legyen igazi csapatember, hasznos játékos.

Arra utaltam a hozzászólásban, hogy szerintem a 2-3 sztár az idei Barcában megvan, igazi sztárnak Eto'o, Messi és Henry számít. Emellett az olyan hasznosan futballozó, posztjukon szintén klasszis playak, mint Xavi, Iniesta, Puyol, Touré vagy Alves ott vannak a csapatban, viszont egyikük sem az a kirakatember.

Ahogy az egyik kolléga is leírta, a FIFA-ban működnek dolgok, a valóságban nem létezik, hogy egy David Villa, Agüero vagy Fabregas padoztatása ne okozna viszályokat csapaton belül. A brusztolós emberek legalább annyira kellenek, mint az ilyen "óriásposzteres" sztárok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára OvaMind 2008.12.28. 14:02:05-kor.
I'm a legend
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2008.11.29. 21:15:58
Tartózkodási hely: Memphis,Tennessee

2008.12.28. 13:47:32

MichaaBee írta:ne haragudjatok, de szerintem a FIFA is ártalmas az igazolásk topicra :roll:
ott annyi játékost veszel ahányat akarsz, lehetnek 90-95-ös cseréid, világklasszisok, de a valóságban nem működne!!! fifában lehetnek RvN,Samu,Zlatan kaliberű támadóid, de a valóságban csak tönkretenné a csapatot. fifában megteheted, h a 90 milláért vásárolt játékosod mögé 15-ért veszel egy 85-ös cserét, aki "cserének tökéletes", de nem itt. fifában ha jó vagy, akármilyen csapattal porrá alázod az ellenfelet, itt nem. úgyhogy kérek mindenkit, h ne dobálózzunk már tökéletes csere nevekkel, mert van belőlük elég!!! FM és stb. játékok ugyanilyen hatással lehetnek, csak ott legalább tapasztalod, hogy széthullik a csapatösszhang...
Babel? Robbie Keane mögött padozik, Eto'o és Titi mellett nem padozna? mennyit játszana szerintetek? Gervinho? akármilyen jó játékos, nem hiszem, h Ini,Xavi,Yaya,Messi,Sergi kaliber lenne...

elnézést kérek, ha nagyon átnyúltam az offba, de újabban nagyon idegesít ez az össze-vissza igazolás, sokkal jobban, mint pl. tavaly, bár már akkor sem voltam híve... köszönöm annak aki elolvasta. és annak méginkább aki tudomásul vette :)

szerk.: és a nyáron lejárt neveket hagyjuk már a **...!!!
Ách!!!
Megsporoltál nekem 5 percet,mert leirtad helyettem!! :lol: :lol: :lol: Köszönöm!
Am sztem is felesleges lenne télen igazolni ,teli vagyunk tehetséges fiatalokkal,Titi kezd belelendülni,Abidal most tért vissza a sérüléséből,sztem még adjunk neki időt.....sérülése előtt nagyon jól játszott!Herny-t is hányan elakarták küldeni és tessék!Mostanra a csapat fontos tagja lett!!
Ebbe a csapatba most nemkell senki!!Kérlek értsétek már meg! :roll:
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.12.28. 13:46:03

Látom egy két forumos "kartásnál" elpattant a húr :lol:
teljes joggal egyébként.javasolnám a sok hülyeség
elkerülése végett hogy a topic csak a nyári uborka szezonba
legyen nyitva.és a legtöbb ökörséget beírok között
blikk előfizetést sorsoljanak vagy bekerülhetnének a nagy évvégi szavazásba
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.12.28. 13:43:21

Varga Tamás írta:Ahhoz képest, hogy nem igazolunk senkit,a Kedves Fórumozóknak már 8 oldalt sikerült teleírniuk. Szép, mondhatom gyönyörű. :lol:

Felesleges itt arról elmélkedni, ki-hogyan-merre-meddig, mert a Barcelona senkit sem fog leigazolni a téli átigazolási időszakban. Az elmúlt 5-6 évben csupán Edgar Davids érkezett a Klubhoz télen. Igaz, ő létfontosságú volt akkor. Másra, legalábbis meghatározó emberkére nem emlékszem.
Én is ezt mondom. Rekodrokat dönt a csapat,05-06-s szezonban nem zártuk ennyi ponttal az évet,de sokaknak kell Villa,Lahm meg a többi hasznos igazolás. :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.28. 13:36:50

Ahhoz képest, hogy nem igazolunk senkit,a Kedves Fórumozóknak már 8 oldalt sikerült teleírniuk. Szép, mondhatom gyönyörű. :lol:

Felesleges itt arról elmélkedni, ki-hogyan-merre-meddig, mert a Barcelona senkit sem fog leigazolni a téli átigazolási időszakban. Az elmúlt 5-6 évben csupán Edgar Davids érkezett a Klubhoz télen. Igaz, ő létfontosságú volt akkor. Másra, legalábbis meghatározó emberkére nem emlékszem.
Kép
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2008.12.28. 13:21:45

lionelmessi19 írta:Egy szélső támadóról beszélünk. :roll:
Én erről a gyerekről még életemben nem hallotam.De biztosan tudhat valamit hogyha a barca érdeklődik iránta.Mindenestre ha már szélsőtámadóról van szó, akkor én már inkább Silvátt,vagy Arshavint vagy Ben Arfátt preferálnám mert ők legalább már letettek valamit az asztalra . 8)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.12.28. 13:20:39

ne haragudjatok, de szerintem a FIFA is ártalmas az igazolásk topicra :roll:
ott annyi játékost veszel ahányat akarsz, lehetnek 90-95-ös cseréid, világklasszisok, de a valóságban nem működne!!! fifában lehetnek RvN,Samu,Zlatan kaliberű támadóid, de a valóságban csak tönkretenné a csapatot. fifában megteheted, h a 90 milláért vásárolt játékosod mögé 15-ért veszel egy 85-ös cserét, aki "cserének tökéletes", de nem itt. fifában ha jó vagy, akármilyen csapattal porrá alázod az ellenfelet, itt nem. úgyhogy kérek mindenkit, h ne dobálózzunk már tökéletes csere nevekkel, mert van belőlük elég!!! FM és stb. játékok ugyanilyen hatással lehetnek, csak ott legalább tapasztalod, hogy széthullik a csapatösszhang...
Babel? Robbie Keane mögött padozik, Eto'o és Titi mellett nem padozna? mennyit játszana szerintetek? Gervinho? akármilyen jó játékos, nem hiszem, h Ini,Xavi,Yaya,Messi,Sergi kaliber lenne...

elnézést kérek, ha nagyon átnyúltam az offba, de újabban nagyon idegesít ez az össze-vissza igazolás, sokkal jobban, mint pl. tavaly, bár már akkor sem voltam híve... köszönöm annak aki elolvasta. és annak méginkább aki tudomásul vette :)

szerk.: és a nyáron lejárt neveket hagyjuk már a **...!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2008.12.28. 13:23:38-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.12.28. 13:17:37

socio66 írta: Gondolom rengeteget láttad már játszani.. :roll:
Mondok neked ilyen jelzővel illethető embereket:Xavi,Fabregas,Deco..ők igen,de Gervinho? Istenem..ha csinálok magamról egy videót,amiben dekázok ötöt,csinálok két cselt,meg lövök két gólt egy üres kapura akkor én is kiváló játékos leszek :?: :roll:
Sőt,ha még photoshoppal szerkesztesz magadra egy Le Mans mezt, a topikban már biztos benne leszel :lol: :lol:

ON:Nem láttam ezt a gyereket még játszani, most hallom először a nevét. Azért hülyeség ezekre a posztokra valakiket is venni,plána ilyen Gervinhokat, mert ott van Pedro,Jeffren,Gai...Szélső támadót csak akkor vennék,ha valaki klasszisban gondolkoznánk, de a jövő tehetségeit nem kell EU-ban vagy azon kívül fürkészni, azok a Barca korosztályos csapataiban is vannak,elég szép számmal!
.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.28. 13:13:24

Egy szélső támadóról beszélünk. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
socio66

2008.12.28. 13:11:42

lopakodo írta:
én nagyon örülnék Gervinhonak.Kiváló játékszervező, Xavi cseréjének tökéletes, s nagyon olcsó is.4-5 év múlva kezdő is lehet, persze ha addig bírja a padozást... :)
Gondolom rengeteget láttad már játszani.. :roll:
Mondok neked ilyen jelzővel illethető embereket:Xavi,Fabregas,Deco..ők igen,de Gervinho? Istenem..ha csinálok magamról egy videót,amiben dekázok ötöt,csinálok két cselt,meg lövök két gólt egy üres kapura akkor én is kiváló játékos leszek :?: :roll:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.12.28. 13:05:56

OvaMind írta:Szerintem akiket a pletykák említenek, pl. Agüero vagy Villa, egyikükre sincsen szükség.

Szerintem a keret jó így, ahogy van, Sylvinho utódját elég a nyáron megtalálni. Talán Messi posztjára kellene egy csereember, ha az argentin lesérülne, bár Iniestát tartom akkora zseninek, hogy ott is helyt álljon.

Nagyon erős az idei keret, szerintem Európában a legjobb. Sztár érkezése szerintem csak rombolná a csapategységet.
Hogy rombolná szerinted a csapategységet? Nem küzdenének egymásért vagy elfelejtenének focizni? Fejtsd ki bővebben mert érdekel ez a rész.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.12.28. 12:51:23

noname írta:Azért tevékenyek vagyunk.Ha jól értem akkor az Le Mansba játszó Gervinho,aki amúgy univerzális támadó is a jövendőbeli jelöltjeink közt lehet, ugyanis már 2 meccsen is kint voltak a megfigyelőink.
Itt a cikk:LINK
Itt pedig a játékosról néhány adat: LINK
én nagyon örülnék Gervinhonak.Kiváló játékszervező, Xavi cseréjének tökéletes, s nagyon olcsó is.4-5 év múlva kezdő is lehet, persze ha addig bírja a padozást... :)
Avatar
Leo19
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.06.26. 21:00:16
Tartózkodási hely: Szfvár

2008.12.28. 12:45:41

Gervinho szerintem nagyon tehetséges játékos bár csak az olimpián láttam de az ottani játéka megfogott :D :lol:
Mes que un club!!!!Hajrá Barca!!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.28. 12:15:01

Varatrix írta:Elfenbeinküste= Elefáncsontpart?
Vagy tévedek?
Nem, pontosak az információid.
És ha azzal a megnevezéssel találkozol, hogy Cote d'Ivorie, akkor ez is Elefántcsontpartot takarja, csak francia nyelven. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.12.28. 12:47:07-kor.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.12.28. 12:14:07

Elfenbeinküste= Elefáncsontpart?
Vagy tévedek?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.12.28. 12:07:23

Azért tevékenyek vagyunk.Ha jól értem akkor az Le Mansba játszó Gervinho,aki amúgy univerzális támadó is a jövendőbeli jelöltjeink közt lehet, ugyanis már 2 meccsen is kint voltak a megfigyelőink.
Itt a cikk:LINK
Itt pedig a játékosról néhány adat: LINK
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.28. 11:55:46

OvaMind írta:Szerintem akiket a pletykák említenek, pl. Agüero vagy Villa, egyikükre sincsen szükség.

Szerintem a keret jó így, ahogy van, Sylvinho utódját elég a nyáron megtalálni. Talán Messi posztjára kellene egy csereember, ha az argentin lesérülne, bár Iniestát tartom akkora zseninek, hogy ott is helyt álljon.

Nagyon erős az idei keret, szerintem Európában a legjobb. Sztár érkezése szerintem csak rombolná a csapategységet.
Felhívnám a figyelmed Pedrora, aki eddig kivétel nélkül mindig jól játszott, ha becserélték. Jobbszélre. :)

Arról nem is beszélve, h Hleb is tud ott teljesíteni..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.12.28. 01:54:36

Szerintem akiket a pletykák említenek, pl. Agüero vagy Villa, egyikükre sincsen szükség.

Szerintem a keret jó így, ahogy van, Sylvinho utódját elég a nyáron megtalálni. Talán Messi posztjára kellene egy csereember, ha az argentin lesérülne, bár Iniestát tartom akkora zseninek, hogy ott is helyt álljon.

Nagyon erős az idei keret, szerintem Európában a legjobb. Sztár érkezése szerintem csak rombolná a csapategységet.
Figinho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2006.04.05. 19:30:26

2008.12.28. 01:41:12

cicinho1010 írta:Wenger lehet hogy megy a realba és vinni akarja magával Fabregast. Erről mit tudtok?????
Engem is vinni akar, nem tudtad??
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.28. 01:12:05

Mielőtt valami okos benézne a Mundora, még most szólok: azok ott csak és kizárólag újságírói spekulációk a nevekkel kapcsolatban, és egyébként is csak a jövő évi Barca esetleges újításairól van szó.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2008.12.27. 13:24:48

Lampiao írta:Ettől féltem... Megnyílt a topik és jön a sok sületlenség...:D Egybként egyetlen poszt sem szorul erősítésre, mert jelenleg a srácok nagyon egymásrataláltak... Úgyhogy ha hoznánk valakit ez csak megbomlana... Abidalt meg a 29 éve ellenére itt mindenki temet...:D Xavi 1 évvel fiatalabb.... Egyébként egyedüli problémája a csapatnak, hogyha kidő Xavi nincs olyan aki szervezze a játékot... Láthattuk a Bilbao ellen... Ha ő nincs nincs középpályánk...:(

ha nincs középpályán Xavi, szerintem a Touré-Buskquets-Iniesta/Gudi/Hleb hármas képes lanne szervezni. tourét még előrébb, busuets védekezőbe, oszt a maradék kreatív emberek tudnának szervezni. persze nem olyan jól, de azért Xavi kihullása esetén se dőlne össze a rendszer. (adja isten, hogy sose történjen meg :D ) tökéletes a keret, senkit nem fogunk igazolni télen, szerintem ez biztos
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2008.12.27. 13:16:17

Ettől féltem... Megnyílt a topik és jön a sok sületlenség...:D Egybként egyetlen poszt sem szorul erősítésre, mert jelenleg a srácok nagyon egymásrataláltak... Úgyhogy ha hoznánk valakit ez csak megbomlana... Abidalt meg a 29 éve ellenére itt mindenki temet...:D Xavi 1 évvel fiatalabb.... Egyébként egyedüli problémája a csapatnak, hogyha kidő Xavi nincs olyan aki szervezze a játékot... Láthattuk a Bilbao ellen... Ha ő nincs nincs középpályánk...:(
Lezárt