Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Valentino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2008.12.16. 08:29:20
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Gellénháza

2009.01.27. 12:37:11

A többi játékos is érdeklődve vizsgálgatta Eto'o új haját a videón... főleg Yaya :D
Kép
Hattrick: FCBalcsi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.01.27. 06:45:22

Hát érdekes az biztos :lol:
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.01.27. 00:58:43

Lehetséges :) remélem még alakít rajta mért nem csinálja meg olyanra mint anno a Rossz fiúnak volt a szuper csapatba az nagyon durva lenne :D
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2009.01.27. 00:51:38

Még a végén majd megint divatba jön a bili style. :lol:
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2009.01.26. 20:35:08

Eto'onak komoly új haja van 8) :lol: Sajnos képet nem tudok benyomni.. Elmundon van egy videó:)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.25. 17:33:09

lionelmessi19 írta: Szerintem egy rúgott gól, és rengeteg helyzet elég jó mérleg egy csatártól, még akkor is ha sokat kihagyott. Nekem nagyon tetszett a tegnapi játéka. Arról nem is beszélve hogy ti csak a gólokra bírtok gondolni, de én mindig a játékról is, sőt inkább arról beszélek, és Samu bizony tegnap nagyon jól teljesített.
Szerintem mindenki igyekszik alapvetően a játék alapján megítélni a focistát, de egy csatár játékánál akkor is a legfontosabb dolog, hogy a gólokat / helyzetkihasználásokat nézem (amellett, hogy a jó helyezkedés, pontos passz - amiben Eto'o pl. tegnap sem volt jó!!!- , gyors helyzetfelismerés is idetartozik)
lionelmessi19 írta: 2009 eddigi legjobbja tőle természetesen.. bár nemtom. Ha az összképet nézem, hogy mennyire jól játszott a társakkal, milyen jól helyezkedett, és tényleg még gólt is rúgott, plusz az a néhány nagyon szép rész, ahol helyzetbe hozta magát... 2009 legjobb csatárprodukciójának is talán beraknám.
Messit biztos nem übereli, hiszen Messi tegnap is jobban játszott :) Eto'o tegnapi teljesítménye a "javuló" kategória, mindketten (mindannyian) tudjuk, hogy ő ennél többre képes, és lesz is. (Ehhez jobb helyzetkihasználás, és pontosabb passzok kellenek újra)

A személyeskedésekre nem reagálok túlságosan, mert nem érzem saramnak (én ugyan nem követeltem, hogy ne írj az Henry-topikba, stb.) Max. nagyon igazságtalannak érzem a túlzásaidat, de ezért fórum a fórum, hogy vitázzunk.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.25. 17:21:52

Mikaos írta:
lionelmessi19 írta: Eto'o szerintem baromi jól játszott tegnap
Ez azért nagyon erős túlzás (pl. Henryt már biztos agyonszidnád ennyi kihagyott helyzet után :D ), de most már kezd végre újra a régi lenni. Viszont nem ártott volna tegnap még több gólt lőnie - viszont az se baj, ha Espanyol ellen tartogatja :)
lionelmessi19 írta:Eto'o...2009 eddigi legjobbját nyújtotta
Ez viszont igaz, mármint ha a saját legjobb teljesítményére gondoltál.
Na igen, Henry nem engedheti meg magának olyan mértékben, mint Eto'o. De erősen kétlem hogy 3 gólos vezetésnél őt ezért szídtam volna sokkal jobban, mint Samut most.

De egyrészt befejezhetnétek végre azt, hogy ilyeneket irogattok (mint a kiemelt rész), másrészt pedig nem gondolom fairnek, méghozzá nagyon nem, hogy kizárólag a ti idegrendszeri problémáitok miatt megígérem, hogy nem reagálok semmire a Henry topicban, mégis sorozatosan megszólítotok ott, vagy akár máshol ebben a témában.

Szerintem egy rúgott gól, és rengeteg helyzet elég jó mérleg egy csatártól, még akkor is ha sokat kihagyott. Nekem nagyon tetszett a tegnapi játéka. Arról nem is beszélve hogy ti csak a gólokra bírtok gondolni, de én mindig a játékról is, sőt inkább arról beszélek, és Samu bizony tegnap nagyon jól teljesített.

2009 eddigi legjobbja tőle természetesen.. bár nemtom. Ha az összképet nézem, hogy mennyire jól játszott a társakkal, milyen jól helyezkedett, és tényleg még gólt is rúgott, plusz az a néhány nagyon szép rész, ahol helyzetbe hozta magát... 2009 legjobb csatárprodukciójának is talán beraknám. Ide értve őt, Henryt, Iniestát, Hlebet, Bojan, de még Messit is majdnem, bár ő az Atletico ellen valami egészen durvát játszott, rúgott is egy hármast.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.25. 17:03:25

lionelmessi19 írta: Eto'o szerintem baromi jól játszott tegnap
Ez azért nagyon erős túlzás (pl. Henryt már biztos agyonszidnád ennyi kihagyott helyzet után :D ), de most már kezd végre újra a régi lenni. Viszont nem ártott volna tegnap még több gólt lőnie - viszont az se baj, ha Espanyol ellen tartogatja :)
lionelmessi19 írta:Eto'o...2009 eddigi legjobbját nyújtotta
Ez viszont igaz, mármint ha a saját legjobb teljesítményére gondoltál.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.25. 16:29:30

gergo9 írta:
Henry talán egyszer szórakozott el nagyobbacska helyzetet de nagyon fontos gólt lőtt. Sőt megkockáztatom az döntötte el végleg a meccset. De gyenge volt ez tény. De Eto'o is mint a harmat. 5-6 100% ziccerből egyet sem sikerült gólra váltani. Ez nálam gyengébb teljesítmény mintha a gólja után eltűnt volna. Olyan labdákat adott neki Messi meg Ini hogy egy közepes csatár ebből 2-t bevág nem 0-t a világ legjobb befejező csatárjaként. De a fontos pillanatokban ezeket be szokta vágni ugyhogy nem aggódom.
Arról, hogy mi a különbség szerintem az elpuskázott helyzet és elpuskázott helyzet közt, lentebb kicsivel olvashatod a véleményem.

Eto'o szerintem baromi jól játszott tegnap, 2009 eddigi legjobbját nyújtotta, más kérdés hogy rengeteg ziccert kihagyott, de már 3 gólos vezetésnél. De ne mondj már ilyeneket, hogy gyengébb teljesítmény, mint ha eltűnt volna... ezt te sem gondolod komolyan. Nem csak Iniesta vagy Messi kell ahhoz, hogy jó labdát kapjon, hanem az is hogy baromi jól helyezkedjen, sőt az hogy lerázza magát a védőkről, eljusson közvetlen a kapuig, szintén komoly dolog. Arról nem is beszélve hogy a kihagyott ziccerek egy részét magának teremtette ziccerré.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.25. 15:40:12

G-Jay írta:Sanama!


Szerk.: elolvastam mégegyszer, és rosszul értelmeztem bocs. Hetek óta a legjobbját produkálta alatt azt akarod mondani ugye, hogy hetek óta most először ment neki?
Igen. szal,hogy eddig eléggé el volt magának. Tegnap pedig szerintem jól játszott,a kihagyott helyzetei ellenére is.
Amúgy az elmúlt 2-3hétben valóban jobb volt Henry,de tegnap szerintem Eto'o sokkal jobban játszott ,mint a francia.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.25. 15:37:15

Sanama!

Henry topikba írod hogy Eto'o hetek óta formában van. Hát szerintem meg pontosan az elmúlt hetekben nagyon is gyengén játszott, Henry simán jobb volt az utóbbi időben. Ezt azért el kell ismerni. Év elején tényleg isten volt, és most ismét kezd belendülni, de az utóbbi hetekben nem volt valami jó...

Szerk.: elolvastam mégegyszer, és rosszul értelmeztem bocs. Hetek óta a legjobbját produkálta alatt azt akarod mondani ugye, hogy hetek óta most először ment neki?
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.01.25. 11:47:17

Én is így gondolom, ahogy Andris írta, ebben egyetértünk.
Kimaradtak a helyzetei, de nem volt létfontosságú, max. a góllövőlistán erősítette volna meg a vezető helyét. Persze, még egyet azért lőhetett volna, de nincs hiányérzetem.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.01.25. 11:42:37

Így van!
Abszolút megbocsájthatóak a kimaradt helyzetei.
Amíg ien játékot nézhetünk, addig ünnep lesz minden hétvége!

Már írták néhány topicban, de valóban ez egy új fantasztikus 3-mas a kaou előtt. Középen meg ott a legjobb páros a földön!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.25. 11:39:11

No a Henry topicban felmerült ,de oda nem írok ugye, meg amúgy sem oda tartozik:

Szerintem nem olyan botrányos az a sok kimaradt helyzet, ez történt. Ha mondjuk xeltünk volna, vagy csak 1el megyünk, mikor kimarad vagy 4 nagy ziccer, akkor oké, de szvsz 3as előnynél ezek nem nagy dolgok. Eleve nem úgy állnak oda a fiúk, próbálnak örömfocizni, nyilván rúgnák a gólokat szivesen, csak nincs meg a maximális koncentrálóképesség, ez óhatatlan. Szerintem helyzetkihasználásról, mint komoly szempontról, addig kell beszélni, amíg nem teljesen biztos a győzelem. Tegnap a kimarad helyzetek nagyrésze már ez után volt..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.01.24. 23:59:54

Mikaos írta:
noname írta:Ma megint nagyot játszik.Utóbbi néhány meccsen nem volt túl jó, de ma Iniesta mellett a meccs embere!
Akkor lett volna a meccs embere, ha a maradék 4 ajtó-ablak helyzetét berúgja :D
És akkor legalább a 5.000-ik gólunk is meglenne:D
A hszt még azelőtt írtam hogy kihagyta azokat a helyzeteket :p .
A Fifa egy szégyen
Avatar
Traditional
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.07.06. 11:29:45
Tartózkodási hely: Barcelona/Dabas

2009.01.24. 23:59:27

A végén már az istenért sem akart összejönni a gól...sebaj...így is le a kalappal eto'o előtt...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.24. 23:59:01

szerintem ma jó volt. látszott rajta,hogy játszani akar és nagyon elszánt. Ha van egy kis szerencséje,illetve ha nem ilyen rossz az időjárás , akkor 2-t 3-t lőhetett volna.

Eto'o, szép volt!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.24. 23:55:54

Sejj. Legközelebb be kéne rúgni azt a 8ast.

Amúgy megrúgta az 1 gólt, baromi jól helyezkedik, megjátszható, és ami hatalmas dolog, nagyon tetszik: csinál magának is helyzetet, illetve sokszor kiszorított helyzetből nagyon jól jön vissza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.01.25. 00:02:55-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.24. 23:54:48

noname írta:Ma megint nagyot játszik.Utóbbi néhány meccsen nem volt túl jó, de ma Iniesta mellett a meccs embere!
Akkor lett volna a meccs embere, ha a maradék 4 ajtó-ablak helyzetét berúgja :D
És akkor legalább a 5.000-ik gólunk is meglenne:D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.01.24. 23:41:31

Ma megint nagyot játszik.Utóbbi néhány meccsen nem volt túl jó, de ma Iniesta mellett a meccs embere!
A Fifa egy szégyen
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.22. 15:08:59

Grege írta:
madmushroom írta:Azoknak mondom akik nem látták a sporttv-n a meccset, hogy a kommentátor azt mondta, hogy túl vehemensen és agresszívan játszott az edzésen és többször túlságosan keményen lépett oda a csapattársainak és Pep ezért küldte be.
És ezt szinte biztos, h az eurobarca kishíreiből olvasta ki :lol: ,szóval ne vegyük autentikusabbnak.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem annyiról volt szó, hogy a nyújtást nem végezte el rendesen. Valahol ezt is olvastam, úgy emlékeztem, hogy itt... :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.22. 13:14:01

Grege írta:És ezt szinte biztos, h az eurobarca kishíreiből olvasta ki :lol: ,szóval ne vegyük autentikusabbnak.
Farkas Norbi az egyik legfelkészültebb szakkommentátor. Mivel spanyolul (is) kiválóan beszél, ezért nem hiszem, hogy az Ő meccs előtti információ gyűjtési tevékenysége KIZÁRÓLAG az eurobarcára korlátozódna.
Nem azt mondom, hogy Ő tudja mi történt a tegnapi edzésen, de Ő legalább megfelelőképpen tájékozott. Szerintem 8)
PEACE
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.22. 13:03:03

chi omega írta:
Grege írta:Tényleg, azt hiszem itt végülis nem jelent meg a hír a kisfiának az állítólagos molesztálásáról...

Múltkor olvastam egy cikket, h felmentették a pasast, aki korábban Samu barátja volt, és babysitterkedett neki olykor, amikor ő neki vmi dolga akadt, aztán vhogy kiderült, hogy talán molesztálta a picurt.

Azóta nem hallottam semmit a dologról, de már akkor is furcsáltam, h hogyan tudták ennyire titokban tartani, ha még bírósági ügy is lett belőle.

No mind1, csak eszembe jutott, Samu problémái felvetésre :roll: .
az a múltkori hír arról szólt, hogy a barátját felmentették a vádak alól, de mindegy.
Mester, olvasd újra, mit írtam, és rájössz, h pontosan ezt!!! :wink:
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.01.22. 12:56:34

Grege írta:Tényleg, azt hiszem itt végülis nem jelent meg a hír a kisfiának az állítólagos molesztálásáról...

Múltkor olvastam egy cikket, h felmentették a pasast, aki korábban Samu barátja volt, és babysitterkedett neki olykor, amikor ő neki vmi dolga akadt, aztán vhogy kiderült, hogy talán molesztálta a picurt.

Azóta nem hallottam semmit a dologról, de már akkor is furcsáltam, h hogyan tudták ennyire titokban tartani, ha még bírósági ügy is lett belőle.

No mind1, csak eszembe jutott, Samu problémái felvetésre :roll: .
az a múltkori hír arról szólt, hogy a barátját felmentették a vádak alól, de mindegy.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.22. 12:29:05

madmushroom írta:Azoknak mondom akik nem látták a sporttv-n a meccset, hogy a kommentátor azt mondta, hogy túl vehemensen és agresszívan játszott az edzésen és többször túlságosan keményen lépett oda a csapattársainak és Pep ezért küldte be.
És ezt szinte biztos, h az eurobarca kishíreiből olvasta ki :lol: ,szóval ne vegyük autentikusabbnak.
Lezárt