Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.22. 14:28:26

aynas írta: én, ha elnök lennék
De nem Te vagy [-o<
.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.02.22. 14:27:50

aynas írta:mo- mindenki ért a focihoz, de senki sem tud focizni :wink:
betis elleni x után egy szót sem írtam. guardiola nyilatkozgatja: tudjunk mik a hibáink, azon vagyunk, hogy kijavítsuk. erre szöglet után kitudja hányadik gólt kapjuk. kb. ovóda szint.

iniesát nem tudjuk pótolni ez van.
Sylvinho megérdemelte volnam, hogy kezdjen. a mutatott játéka jobb, mint abidalé. espanol ellen támadni kell ezt előre lehetett tudni. ő jobban tud, mint a francia. lyon és a. madrid a francia kezdett volna.
de még cserének se rakja be. puyolnak játszania kell? játszon középső védőt. ha van balhátvédem, akkor őt játszatom.
Eto'ot lehozza 2-1 nél mikor gólt kéne rúgni. valaki írta, hogy jogosan cserélte le, mert nem ment neki a játák :shock: kinek ment?
gólt kell rúgni, erre a gólkirályt lehozza. ha ezt épp ésszel valaki megtudja magyarázni. nem lehet, mint ahogy azt sem, hogy behozza gudit samu helyett. kívánsi vagyok hányan húzták volna meg ezt a cserét. sztem még a komplett idóták sem. én, ha elnök lennék azonnal kirúgnám guardiolát.
ha bent hagyja samut és felteszi bojan az uccsó negyedórára. esetleg kapunk még 1et ok. egy szót nem szólók. azt lássam, hogy gólt akarunk rógni minden áron, nem alibizni.

ügye azt se nem gondolja komolyan , hogy az őszi menetelés valaha is megismétlődik. soha nem fog. félek még pár meccs és a végén a bajnokság is elúszik.
Na ez már azért nem semmi.... :lol:
De javított a hangulatomon! :wink:

Ne küldjük már el ilyen hamar Pep-et! :lol:

Egy vereség, és hatalmas világvége hangulat egyeseknél!
Nyugalom, van még rengeteg mérkőzés, van még 7 pont előnyünk, nem kell azonnal kétségbeesni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TZS 2009.02.22. 14:34:03-kor.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.02.22. 14:21:54

aynas írta:mo- mindenki ért a focihoz, de senki sem tud focizni :wink:
betis elleni x után egy szót sem írtam. guardiola nyilatkozgatja: tudjunk mik a hibáink, azon vagyunk, hogy kijavítsuk. erre szöglet után kitudja hányadik gólt kapjuk. kb. ovóda szint.

iniesát nem tudjuk pótolni ez van.
Sylvinho megérdemelte volnam, hogy kezdjen. a mutatott játéka jobb, mint abidalé. espanol ellen támadni kell ezt előre lehetett tudni. ő jobban tud, mint a francia. lyon és a. madrid a francia kezdett volna.
de még cserének se rakja be. puyolnak játszania kell? játszon középső védőt. ha van balhátvédem, akkor őt játszatom.
Eto'ot lehozza 2-1 nél mikor gólt kéne rúgni. valaki írta, hogy jogosan cserélte le, mert nem ment neki a játák :shock: kinek ment?
gólt kell rúgni, erre a gólkirályt lehozza. ha ezt épp ésszel valaki megtudja magyarázni. nem lehet, mint ahogy azt sem, hogy behozza gudit samu helyett. kívánsi vagyok hányan húzták volna meg ezt a cserét. sztem még a komplett idóták sem. én, ha elnök lennék azonnal kirúgnám guardiolát.
ha bent hagyja samut és felteszi bojan az uccsó negyedórára. esetleg kapunk még 1et ok. egy szót nem szólók. azt lássam, hogy gólt akarunk rógni minden áron, nem alibizni.

ügye azt se nem gondolja komolyan , hogy az őszi menetelés valaha is megismétlődik. soha nem fog. félek még pár meccs és a végén a bajnokság is elúszik.
Tisztelt hölgyeim és uraim, az alábbiakban olvashatták, az év legviccesebb hozzászólását. :lol:

Guardiola még simán versenyben van az év edzője címért, ha folytatjuk a jó teljesítményt, te meg küldenéd el.

Hatalmas pali vagy :!: :twisted: Csak ne mondd el senkinek. :lol:
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.02.22. 14:19:24

barca99 írta:
aynas írta:...én, ha elnök lennék...
Már rég tüntetnénk ellened, hiszen egy csapatnak sem jó, ha 3 meccsenként cserélgeti az edzőit.

szerk.: Kovi, az Eto'o mondta. :)
Igaz, csak a cikk Xavit emeli ki. :oops:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.22. 14:17:26

aynas írta:...én, ha elnök lennék...
Már rég tüntetnénk ellened, hiszen egy csapatnak sem jó, ha 3 meccsenként cserélgeti az edzőit.

szerk.: Kovi, az Eto'o mondta. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.02.22. 14:04:14

aynas írta:mo- mindenki ért a focihoz, de senki sem tud focizni :wink:
betis elleni x után egy szót sem írtam. guardiola nyilatkozgatja: tudjunk mik a hibáink, azon vagyunk, hogy kijavítsuk. erre szöglet után kitudja hányadik gólt kapjuk. kb. ovóda szint.

iniesát nem tudjuk pótolni ez van.
Sylvinho megérdemelte volnam, hogy kezdjen. a mutatott játéka jobb, mint abidalé. espanol ellen támadni kell ezt előre lehetett tudni. ő jobban tud, mint a francia. lyon és a. madrid a francia kezdett volna.
de még cserének se rakja be. puyolnak játszania kell? játszon középső védőt. ha van balhátvédem, akkor őt játszatom.
Eto'ot lehozza 2-1 nél mikor gólt kéne rúgni. valaki írta, hogy jogosan cserélte le, mert nem ment neki a játák :shock: kinek ment?
gólt kell rúgni, erre a gólkirályt lehozza. ha ezt épp ésszel valaki megtudja magyarázni. nem lehet, mint ahogy azt sem, hogy behozza gudit samu helyett. kívánsi vagyok hányan húzták volna meg ezt a cserét. sztem még a komplett idóták sem. én, ha elnök lennék azonnal kirúgnám guardiolát.
ha bent hagyja samut és felteszi bojan az uccsó negyedórára. esetleg kapunk még 1et ok. egy szót nem szólók. azt lássam, hogy gólt akarunk rógni minden áron, nem alibizni.

ügye azt se nem gondolja komolyan , hogy az őszi menetelés valaha is megismétlődik. soha nem fog. félek még pár meccs és a végén a bajnokság is elúszik.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát esküszöm feldobtad a vasárnapom :D ekkora f.szságot. ennyi miatt? akkor szezononként legalább 6 edzőt ennénk, ha az egyszer is rosszul cserél és nem nyer 2 meccsen keresztül...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vicc
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2009.02.22. 14:00:31

aynas írta:mo- mindenki ért a focihoz, de senki sem tud focizni :wink:
betis elleni x után egy szót sem írtam. guardiola nyilatkozgatja: tudjunk mik a hibáink, azon vagyunk, hogy kijavítsuk. erre szöglet után kitudja hányadik gólt kapjuk. kb. ovóda szint.

iniesát nem tudjuk pótolni ez van.
Sylvinho megérdemelte volnam, hogy kezdjen. a mutatott játéka jobb, mint abidalé. espanol ellen támadni kell ezt előre lehetett tudni. ő jobban tud, mint a francia. lyon és a. madrid a francia kezdett volna.
de még cserének se rakja be. puyolnak játszania kell? játszon középső védőt. ha van balhátvédem, akkor őt játszatom.
Eto'ot lehozza 2-1 nél mikor gólt kéne rúgni. valaki írta, hogy jogosan cserélte le, mert nem ment neki a játák :shock: kinek ment?
gólt kell rúgni, erre a gólkirályt lehozza. ha ezt épp ésszel valaki megtudja magyarázni. nem lehet, mint ahogy azt sem, hogy behozza gudit samu helyett. kívánsi vagyok hányan húzták volna meg ezt a cserét. sztem még a komplett idóták sem. én, ha elnök lennék azonnal kirúgnám guardiolát.
ha bent hagyja samut és felteszi bojan az uccsó negyedórára. esetleg kapunk még 1et ok. egy szót nem szólók. azt lássam, hogy gólt akarunk rógni minden áron, nem alibizni.

ügye azt se nem gondolja komolyan , hogy az őszi menetelés valaha is megismétlődik. soha nem fog. félek még pár meccs és a végén a bajnokság is elúszik.
:twisted: :shock:

úhh ezt te sem gondolod komolyan ugye?ez szánalmas hogy két rossz meccs után elküldöd gorudiolát.... :twisted: :twisted: :twisted:
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.02.22. 13:56:25

Tegnap nagyon borúsan láttam a helyzetet, de most már tudom, hogy hülyeség volt. Nincs olyan csapat, aki 1 vereséggel végigtolja a bajnokságot. Ügye ezt senki nem gondolja? Nincs olyan csapat, amelyiknek nincs egy-két rossz meccse. Volt két gyengébb meccsünk, simán belefér. Borzasztó, hogy csak 7 pont az előnyünk. Ráadásul tegnap tényleg minden összejött: rossz játékvezetés, gyenge játékosok, féreg Espanyol. Nem kell túldramatizálni a dolgot. Majd akkor lehet, amikor egy meccsen belül lesz a Madrid.

Addig pedig, Xavi után szabadon:
„Azoknak kell aggódniuk, akik hátrébb vannak”
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.02.22. 13:50:24

mo- mindenki ért a focihoz, de senki sem tud focizni :wink:
betis elleni x után egy szót sem írtam. guardiola nyilatkozgatja: tudjunk mik a hibáink, azon vagyunk, hogy kijavítsuk. erre szöglet után kitudja hányadik gólt kapjuk. kb. ovóda szint.

iniesát nem tudjuk pótolni ez van.
Sylvinho megérdemelte volnam, hogy kezdjen. a mutatott játéka jobb, mint abidalé. espanol ellen támadni kell ezt előre lehetett tudni. ő jobban tud, mint a francia. lyon és a. madrid a francia kezdett volna.
de még cserének se rakja be. puyolnak játszania kell? játszon középső védőt. ha van balhátvédem, akkor őt játszatom.
Eto'ot lehozza 2-1 nél mikor gólt kéne rúgni. valaki írta, hogy jogosan cserélte le, mert nem ment neki a játák :shock: kinek ment?
gólt kell rúgni, erre a gólkirályt lehozza. ha ezt épp ésszel valaki megtudja magyarázni. nem lehet, mint ahogy azt sem, hogy behozza gudit samu helyett. kívánsi vagyok hányan húzták volna meg ezt a cserét. sztem még a komplett idóták sem. én, ha elnök lennék azonnal kirúgnám guardiolát.
ha bent hagyja samut és felteszi bojan az uccsó negyedórára. esetleg kapunk még 1et ok. egy szót nem szólók. azt lássam, hogy gólt akarunk rógni minden áron, nem alibizni.

ügye azt se nem gondolja komolyan , hogy az őszi menetelés valaha is megismétlődik. soha nem fog. félek még pár meccs és a végén a bajnokság is elúszik.
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2009.02.22. 13:45:21

Biztos velem van a probléma,de még mindig nagyon jó a közérzetem.
Izguljon csak az,aki a seggünket nézi.

Nem játszunk jól,de ez nem is várható el,az idény ezen szakaszában,amikor már számtalan meccs van a játékosok lábában,nem mellesleg,még mindhárom porondon érdekeltek vagyunk.Továbbá...van még 7,azaz HÉT PONT difi a két csapat között,ergo a sorsunk a saját kezünkben van.Nem hinném,h csak azért mert a madrid nyeregeti mostanság a meccseit,máris sírni kéne,h" jaj mekkora baj van",meg az edzőt elővenni és még sorolhatnám...kis türelemmel kell lenni a csapat irányába,azt hiszem erre azért már rászolgáltak.
A probléma(egyike) nyílván a sorozatterhelés,amit nem egyszerű megoldani,még pihentetéssel sem.Pl,a 05/06-os menetelésnél sem sikerült mindhárom trófeát abszolválni,emlékeim szerint,a végefelé ott is szépen kiengedtünk néhány pontot a zsebünkből,de mégis meglett két cím.Idén,2 rosszabb meccs után,azért ne akarjuk már kirúgni az edzőt,mint néhány szakértő vmelyik topicba,tegnap illetve ma...gyerekek,idén már nem igen várhattok a csapattól gálákat,azok az idők elmúltak.Ellenben,ha csak szenvedős játékkal is,de trófeák várhatók...akár 3 is.Ezt tartsátok szem előtt.
Üdv
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.02.22. 13:29:33

én egyáltalán nem szidalmaztam meg nem fikáztam (le is írtam h nagyon jól végzi a dolgát) csak anyit tettem hozzá h sztem tegnap egy-két dolgogban nem jól döntött DE lehet nincs igazam mert nem tudom mi lett volna ha.... itt nincs ha. és különben is ő az edző ő tudja mit kell tenni. én ezt tudom jól, és különben is az idény során majdnem csak mindig bejöttek a húzásai. most nem de ez nem lehet mindig így.
de mindenesetre nagyon jó edző!!!!!!!!!!!!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.02.22. 13:26:48

az utóbbi két bejegyzőnek:
remélem nem nekem cimeztétek ezeket a kedves beszólásokat mert ha végigolvastátok azt amit írtam akkor tudjátok h mit írtam Pepről.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.02.22. 13:23:42

Hát igen,ilyenkor aztán megy a fikázás, szidni Guardiolát,mert 2 meccsen nem nyertünk...húúú

mintha a 2. forduló után lennénk,akkor is már elkezdte mindenki fikázni. ezek aztán nagy szurkolók.
mondjátok a véleményeteket,hogy mben vétett Guardiola, de aki szidalmazza, az kicsit gondolkozzon mielőtt megszólal. 2 hete még a fenekét fényesre nyaltátok, most meg ilyen hülye olyan hülye.

Mintha ez lenne a megoldás. Ha huzamosabb lesz az ilyesfajta eredmények, kiesünk a BL-ből esetleg Kupából is, akkor lehet fikázni, addig NEM!
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
barca's claw
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.12.10. 22:26:12

2009.02.22. 13:16:48

currahee írta:nem szeretnék túl sok mindent hozzáfűzni a tegnapi meccshez; aki látta az tudja mi zajlott az este...

de azért megjegyeznék ezt-azt:
több dolog is volt a meccs folyamán ami sejtette hogy itt nem lesz egy jó eredmény... amellett hogy nem ment valami jól a csapatnak -pontatlan,ötlettelen játék- ; amihez persze az is hozzájárult hogy az espanyol játékosi ott tördeltek ahol és ahogy tudtak. nem volt valami sok az effektív játék. aztán persze a játékvezetői tevékenykedésről sem mehetünk el szó nélkül; persze nem a sporit kell elsősorban okolni de azért talán nem így kellett volna fújni ezt a meccset amin elég sok volt az adok-kapok, balhé stb... de Xavi is megmondta hogy a bírók is emberek és ők is hibázhatnak; bár én hozzáteszem hogy ilyen szinten azért nem ezt várná az ember. na mind1...

ugyanakkor egy-két megjegyzéshez itt a fórumon, akik azt gondolják hogy Pep nem érti a dolgát, vagy hogy esetleg hibázott; hozzátenném azt hogy én úgy gondolom hogy ő igenis tudja mit csinál és h mit kell tenni; és sztem ez látszott a csapat eddigi idénybeli teljesítményén is. ugyanakkor őszíntén megmondva én is tegnap kicsit gyengébnek éreztem a helyzetfelismerését illetve a döntéseit a meccs folyamán. kicsit talán máshogy kellett volna cserélni, de aztán lehet h akkor is ugyanez lett volna ha máshogy cserél; de ez mind1 ez történt le kell nyelni.

egy kicsit azt érzem én is az utóbbi időben mintha lenne egy kisebb hullámvölgy v legalábbis fáradtság a csapatban; DE úgy gondolom hogy nem kell ezt a csapatot félteni, már eddig is sok nagy dolgot mutattak; belefér egy vereség mert ugye nem lehet mindig csak nyerni, és azért mostanában már volt egy-két olyan meccs ahol azért alakulhatott volna rosszabbul is a vége, amit néha csak a szerencsének köszönhettünk. na de összegzésként nem hinném h ez a csapat rosszabb lenne most mit amilyen korábban volt az évben, szóval biztos h újra sorra fogják nyerni a meccseket mint ahogy azt tették ezidáig is nagyrészben!!

még egy sajnálatos dolog h Abidal megsérült és sajnos hosszabb időre ami mindenképp rosszkor jött mert elég fontos mérkőzésekről maradhat így le, de azt hiszem van olyan jó a keret h egy időre tudja nélkülözni ha már így alakult. mindenesetre érdekes lesz a következő bajnoki mert lesz egy-két eltiltott...

na de a lényeg hogy hajrá BARCA!!!! és nem nekünk kell aggódni hanem azoknak akik mögöttünk vannak!
Pep munkálatainak témájához annyit fűznék hozzá, hogy TV-n keresztül, meg utólag könnyű gondolkodni, meg beszélni. Pep az edző, kik vagyunk mi, hogy kritizáljuk? Tehát csak annyi, hogy Ő jobban tudja, hogy mit kell tenni, mint mi.

Szerintem tényleg kicsit ellazult 1-2 játékos, így a Betis meccs után csak úgy gondolták, hogy van ilyen, de nem lesz többet. Ezzel a vereséggel szerintem észhez térnek a játékosok, észreveszik, hogy nem verhetetlenek, és elkezdenek ismét játszani.

Abidal sérülésével Sylvinho több lehetőséget kap majd. Ez azért lesz jó, mert Syl-nek nagyon jó, és erős beadásai vannak.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.02.22. 13:04:26

nem szeretnék túl sok mindent hozzáfűzni a tegnapi meccshez; aki látta az tudja mi zajlott az este...

de azért megjegyeznék ezt-azt:
több dolog is volt a meccs folyamán ami sejtette hogy itt nem lesz egy jó eredmény... amellett hogy nem ment valami jól a csapatnak -pontatlan,ötlettelen játék- ; amihez persze az is hozzájárult hogy az espanyol játékosi ott tördeltek ahol és ahogy tudtak. nem volt valami sok az effektív játék. aztán persze a játékvezetői tevékenykedésről sem mehetünk el szó nélkül; persze nem a sporit kell elsősorban okolni de azért talán nem így kellett volna fújni ezt a meccset amin elég sok volt az adok-kapok, balhé stb... de Xavi is megmondta hogy a bírók is emberek és ők is hibázhatnak; bár én hozzáteszem hogy ilyen szinten azért nem ezt várná az ember. na mind1...

ugyanakkor egy-két megjegyzéshez itt a fórumon, akik azt gondolják hogy Pep nem érti a dolgát, vagy hogy esetleg hibázott; hozzátenném azt hogy én úgy gondolom hogy ő igenis tudja mit csinál és h mit kell tenni; és sztem ez látszott a csapat eddigi idénybeli teljesítményén is. ugyanakkor őszíntén megmondva én is tegnap kicsit gyengébnek éreztem a helyzetfelismerését illetve a döntéseit a meccs folyamán. kicsit talán máshogy kellett volna cserélni, de aztán lehet h akkor is ugyanez lett volna ha máshogy cserél; de ez mind1 ez történt le kell nyelni.

egy kicsit azt érzem én is az utóbbi időben mintha lenne egy kisebb hullámvölgy v legalábbis fáradtság a csapatban; DE úgy gondolom hogy nem kell ezt a csapatot félteni, már eddig is sok nagy dolgot mutattak; belefér egy vereség mert ugye nem lehet mindig csak nyerni, és azért mostanában már volt egy-két olyan meccs ahol azért alakulhatott volna rosszabbul is a vége, amit néha csak a szerencsének köszönhettünk. na de összegzésként nem hinném h ez a csapat rosszabb lenne most mit amilyen korábban volt az évben, szóval biztos h újra sorra fogják nyerni a meccseket mint ahogy azt tették ezidáig is nagyrészben!!

még egy sajnálatos dolog h Abidal megsérült és sajnos hosszabb időre ami mindenképp rosszkor jött mert elég fontos mérkőzésekről maradhat így le, de azt hiszem van olyan jó a keret h egy időre tudja nélkülözni ha már így alakult. mindenesetre érdekes lesz a következő bajnoki mert lesz egy-két eltiltott...

na de a lényeg hogy hajrá BARCA!!!! és nem nekünk kell aggódni hanem azoknak akik mögöttünk vannak!
barca's claw
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.12.10. 22:26:12

2009.02.22. 12:50:58

Én annak örülnék nagyon, ha Alves újra olyan 30m-es szabadrúgásokat lőne, mint év eleje felé. Juhúúú milyen ágyúk voltak azok :D .
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.22. 12:39:17

Eto'o lehozatala teljesen indokolt volt ezen a meccsen, egy sárgával a zsebben örültem, hogy lehozza Samut. Ha valakit kiszórtak volna még tegnap, az tuti ő lett volna.

Az érem másik oldala, hogy a helyére becserélt játékos nem a legszerencsésebb választás volt.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 12:26:27

Tegnap a játékvezető mellett azért Pep sem volt csúcsformában. Hátrányban lehozza Eto'ot, és Busquetset küldi fel előre...kb. ott úszott el a hajó végleg. Ennek ellenére gond egy szál sem, van egy kis gödör, de azért gyüjtöttünk ennyi pontelőnyt, hogy ez nyugodtan beleférjen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.02.22. 11:55:11

barca's claw írta:Nem hibáztatom én Pepet. Csak tapasztalatlan, így lenne mellette valaki aki segítené, ha olyan helyzetbe kerülne. Amúgy most nem igazán az aktuális helyzet miatt mondtam, inkább a BL meccsek miatt. A spanyol focit kiismerheti, de a BL-ben hétről hétre más nemzetiségű és egyéniségű csapatokkal játszunk, ezért jól jönne egy kis segítség amíg bele nem ér. Amúgy igazad van, szinte tökéletes munkát végez.
ok,így már elfogadom :D lehet, hogy még igazad is van, de szerintem így is megálljuk a helyünk, és nem leszek elkeseredve, ha esetleg "csak" 1 címet, vagy annyit se nyerünk, mivel ez pep ELSŐ éve, ahhoz képest.... zseniális edző, remélem a mi fergink lesz még jó sokáig :D
barca's claw
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.12.10. 22:26:12

2009.02.22. 11:50:43

palesz77 írta:
barca's claw írta:Azon gondolkoztam, hogy lehet kéne valamilyen tapasztalt másodedző Guardiola mellé.
:?: :?: :?: azért, mert 2 meccsen nem tudtunk nyerni? ez vicc. ha nem gálázunk 6-0-ra, akkor már világvége van? bocsi, de ezt a kijelentést nem értem. minek? tökéletes munkát végez eddig , semmi kivetnivalót nem látok a munkájában, zseniális. és még a játékosokat is meg tudja fogni, egyikük se szállt el, pedig egyeseknek lett volna mire...
Nem hibáztatom én Pepet. Csak tapasztalatlan, így lenne mellette valaki aki segítené, ha olyan helyzetbe kerülne. Amúgy most nem igazán az aktuális helyzet miatt mondtam, inkább a BL meccsek miatt. A spanyol focit kiismerheti, de a BL-ben hétről hétre más nemzetiségű és egyéniségű csapatokkal játszunk, ezért jól jönne egy kis segítség amíg bele nem ér. Amúgy igazad van, szinte tökéletes munkát végez.
barca's claw
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.12.10. 22:26:12

2009.02.22. 11:45:44

LM10 írta:Én a csapaton tegnap nem éreztem a hullámvölgyet az első 30 percben.Ha akkor 1 vagy 2 gólt szerzünk még a meccs is meglehetett volna de így ez nem jött össze.Még jól is játszottunk ez alatt a fél óra alatt de a kiállítás, az idegesség a fejekben és a széttördelt játék mind ellenünk szólt.A Lyon ellen biztos vagyok hogy nyerünk!
Valóban, legalább annak a Titi fejesnek be kellett volna mennie :(. De mindegy.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.02.22. 11:45:37

barca's claw írta:Azon gondolkoztam, hogy lehet kéne valamilyen tapasztalt másodedző Guardiola mellé.
:?: :?: :?: azért, mert 2 meccsen nem tudtunk nyerni? ez vicc. ha nem gálázunk 6-0-ra, akkor már világvége van? bocsi, de ezt a kijelentést nem értem. minek? tökéletes munkát végez eddig , semmi kivetnivalót nem látok a munkájában, zseniális. és még a játékosokat is meg tudja fogni, egyikük se szállt el, pedig egyeseknek lett volna mire...
barca's claw
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.12.10. 22:26:12

2009.02.22. 11:42:10

Azon gondolkoztam, hogy lehet kéne valamilyen tapasztalt másodedző Guardiola mellé.
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 11:35:48

Az a vicc, hogy milyen sokan vagyunk akik csak és kizárólag érzelmi alapon alkotnak véleményt. Ahogy én is, hirtelen felindulásból a pokolba kívántam volna tegnap a csapatot! DE! Ha felszáll a köd az agyamból, akkor józan ésszel átgondolva és Pep helyébe képzelve magam egész másként látom a helyzetet.
Először is, ha kedden megyek Lyonba, akkor én nem tudnék szombaton arra koncentrálni, hogy mit kezdjek pontosan egy Espanyollal. Pláne, hogy tudom mire számíthatok tőlük (bunyó) és hogy nem tisztelnek minket, ahogyan szerintem sajnos mi sem őket. Pedig egy városban élünk, egymást kéne segítenünk, ehelyett gyűlöljük egymást. Ebből is látszik, hogy ez nem csak magyar virtus.
Másodszor, már kijárt nekik ez a győzelem, nekünk meg csak a hasznunkra válik ez a vereség. Látható volt, hogy mekkora feszkót kelt a játékosokban az, ha állandóan győzelmet várnak el tőlük és robotoknak tekintik őket. Most legalább kijött ez a feszültség és örülök neki, hogy ilyen olcsón megúsztuk.
Ha úgy vesszük, Keita volt az áldozat. Szerintem abban a szituban igen is meg kellett lépni egy piros lapot, megértem a bírókat, pláne hogy előtte már Seydou kezdett törlesztgetni. Ezt a bírók is látták és az ő feladatuk a megelőzés is!
Abidal sérülése pedig tökéletes bizonyíték számomra, ahol bazi nagy feszültség van ott jön a szakadás! Csak saját magát hibáztathatja emiatt. Már a korábbi nyilatkozataiból is lejött, nem nagyon bírja már cérnával.
Harmadszor: naná hogy behozom Puyolt, elég sokat kihagyott, Lyon ellen kell, pörögjön csak fel a harci kedve! A többi meg csak folyamodványa volt az egésznek...
Pep és a csapat is ugyanaz a Barca ami eddig volt, de el kell fogadnunk, hogy lehet mindig csak a győzelemre törekedni, az élet (foci) azért nem ilyen egyszerű. Ahhoz, hogy értékeld a sikert, el is kell buknod néha!
A Madrid meg csak jöjjön nyugodtan feljebb, ha tényleg mi vagyunk a dreamteam2, akkor nagyot kell alkotnunk! Ehhez pedig nagy ellenfelek is kellenek. Én nem akarok egy laza bajnokságot nyerni, én a poklot is meg akarom járni, mert én az FC BARCELONA vagyok!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.02.22. 11:25:46

hát az eneso hozza a formáját... úgy közölte le Xavi és Eto'o nyilatkozatát, mintha mind2en "bíróznának" jah és Pep nyilatkozatát le se közölték, ergo direkt úgy adták le, h a kis s-zaros realosok vérszemet kapva fikázhassák a csapatunkat...
Lezárt