Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.03.02. 18:48:00

Erre semmi szükség.Köszi.
B.
madridista
Avatar
-Prince-
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.02. 18:04:00
Kapcsolat:

2009.03.02. 18:42:11

Más az amikor valaki leírja, hogy mennyire örül, hogy 4 pont és más az amikor elkezdi a régi meccseinket is máknak titulálni... Mindegy milyen szurkoló... Akár a mi oldalunkon is.. Az ilyen emberek Taügetosz pozitív... Egyáltalán minek mentek át a madridistára emberek??? olyan jó? Annyival igényesebb mint az eurobarca??? Akik meg idejönnek legalább ne legyenek parasztok a szó szoros értelmében...
Szerintem mind a két félnek voltak "mákos" mérkőzései. Talán idén több volt a Barcelonának, mert ősszel amikor nem voltunk jobbak az ellenfélnél, akkor elég gyakran ellenünk tévedett a játékvezető, és azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy nagyon gyengén rajtoltunk. A Barcelona meggyőzően kezdett, viszont télre kissé elfogyott a lendület, sok mérkőzést tényleg szerencsével nyernek. De a szerencsével semmi bajom, az a játék része. Engem az idegesít, amikor látványosan tévednek a játékvezetők, de ez egy másik téma, és nem szeretnék ismét passzív vitába kezdeni. :o

Én egyébként kedvelem, ha hozzánk átjönnek szurkolók, és az értelmeseket védeni is szoktam. Ugyanis ha csak egyféle álláspontból indulunk ki, az elfogultsághoz vezethet. Ehhez képest ha meghallgatjuk a másik fél véleményét is, akkor talán észhez térünk :wink:

A két honlapot nem szeretném összehasonlítani, természetesen elfogult vagyok a saját munkánkkal szemben, de ettől függetlenül sem érdemes ezen vitát nyitni.
Üdv. Prince a fórumon... Köszi, hogy életemben másodszor is megkaptam a szélsőséges jelzőt... (Az elsőt azért mert Ákost hallgatok:D)
Nem mondtam konkrétan senkire, hogy szélsőséges, általánosságban beszéltem mindkét szurkolótábor egy bizonyos rétegéről :)
Azt gondolom, hogy az indulatok hűtését végezd el odaát, hiszen az a Te pályád. Másrészt, ez a "mindkét fél részéről" nagyon sánta, és semmi szükség nincs rá. Ugyanis: ez a Barcelona drukkerek honlapja, így majd az eurobarca adminjai-moderátorai ezt elvégzik. Úgyhogy ne haragudj majd, ha a te kérésednek, ne adj Isten, felszólításodnak nem teszek eleget. Arra ott van lm19, Drigo, Tim és a többiek nagyszerű és pontos munkája. Hogy magyarán fejezzem ki magam: nekik van ehhez joguk, neked nincs - itt NINCS. Legalábbis az én irányomban semmiféleképp sem.
Tudod, nem csak figyelmeztetés létezik, mint ezek szerint elképzeled, hanem ép ésszel történő meggyőzés is, amihez nem kell moderátornak és adminnak lenni. Ehhez pedig egészen addig, ameddig megfelelek a moderálási szabályzatotoknak, jogom van :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -Prince- 2009.03.02. 18:50:24-kor.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.03.02. 18:29:24

-Prince- írta:Szervusztok :) Néhányan már ismerhetnek a madridista fórumáról, úgy gondoltam, hogy időnként ide is írok egy-két hozzászólást, hogy belátásom szerint igyekezzek hűteni az indulatokat és szélsőségeket mind a két fél részéről. Mert rengeteg ilyen van.

Először is:
Az is ok, hogy idejönnek a madridisták és megosztják a "gondolataikat"... Viszont egy kicsit vicces és gyerekes is, hogy amikor nem megy a Barcának egyszeribe olyan sokan regisztráltok...Very Happy
Ez így van, Spanyolországtól Amerikán át Magyarországig, egyaránt a Real Madrid és a Barcelona szurkolói részéről. A kárörvendés nagy úr, nálunk is akkor regisztrál a legtöbb Barcelona-szurkoló, amikor vereséget szenvedünk, és megértem, ha nálatok is. Nem lehet ezt a tényezőt kiirtani, nem egyformán higgadt és megfontolt emberek fórumoznak. A moderátorok feladata, hogy ezeket kiszűrjék és megfelelő módon szankcionálják :wink:

Más az amikor valaki leírja, hogy mennyire örül, hogy 4 pont és más az amikor elkezdi a régi meccseinket is máknak titulálni... Mindegy milyen szurkoló... Akár a mi oldalunkon is.. Az ilyen emberek Taügetosz pozitív... Egyáltalán minek mentek át a madridistára emberek??? olyan jó? Annyival igényesebb mint az eurobarca??? Akik meg idejönnek legalább ne legyenek parasztok a szó szoros értelmében...

Üdv. Prince a fórumon... Köszi, hogy életemben másodszor is megkaptam a szélsőséges jelzőt... (Az elsőt azért mert Ákost hallgatok:D)
Avatar
-Prince-
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.02. 18:04:00
Kapcsolat:

2009.03.02. 18:21:03

Szervusztok :) Néhányan már ismerhetnek a madridista fórumáról, úgy gondoltam, hogy időnként ide is írok egy-két hozzászólást, hogy belátásom szerint igyekezzek hűteni az indulatokat és szélsőségeket mind a két fél részéről. Mert rengeteg ilyen van.

Először is:
Az is ok, hogy idejönnek a madridisták és megosztják a "gondolataikat"... Viszont egy kicsit vicces és gyerekes is, hogy amikor nem megy a Barcának egyszeribe olyan sokan regisztráltok...Very Happy
Ez így van, Spanyolországtól Amerikán át Magyarországig, egyaránt a Real Madrid és a Barcelona szurkolói részéről. A kárörvendés nagy úr, nálunk is akkor regisztrál a legtöbb Barcelona-szurkoló, amikor vereséget szenvedünk, és megértem, ha nálatok is. Nem lehet ezt a tényezőt kiirtani, nem egyformán higgadt és megfontolt emberek fórumoznak. A moderátorok feladata, hogy ezeket kiszűrjék és megfelelő módon szankcionálják :wink:

Másodszor pedig:
Nagyon szép dolog, hogy a Real Madrid feljött négy pontra, de ettől még nem esélyese a bajnokságnak. A négy pont az négy pont, és a hazai El Clasico nem jelent automatikusan győzelmet. Nem annyira meggyőző a Real Madrid játéka, hogy biztosra venném a győzelmet, sőt... ráadásul a Barcelona sorsolása is lényegesen könnyebb. Éppen ezért mondom, hogy jelen pillanatban a Barcelona a favorit. A Real Madrid akkor nyerhet bajnokságot, ha a Barcelona továbbjut a Bajnokok Ligájában, mi viszont nem, illetve ha további pontokat veszít a katalán csapat a következő fordulókban, ameddig a Real Madrid folytatja a menetelést... sok a "ha", ebből is látszik, hogy nem olyan egyszerű a dolog. Meg lehet csinálni, mint ahogyan sikerült 2007-ben, de nem tudhatjuk, hogy meddig tartanak a jó és rossz sorozatok.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.03.02. 17:59:57

ra95 írta:Többnyire tisztelettudó embernek tartom magam, de nálam Cruyff nyilatkozatai általában kiverik a biztosítékot. A játékos és edzői multjába nem akarok és nem is tudnék belekötni, de ha olyanokat mond, h a Barca elajándékozta a legutóbbi 2 bajnokságot, meg, hogy egy vereség a városi rivális ellen, az a Barcának tökéletes, akkor viselje a következményeit.

Azért említetteem meg, mert már akkor is nagy butaságnak tartottam, amit mondott, de nem bizonyosodott be, most viszont, hogy igen mki elfelejti, mintha mi sem történt volna :roll:

Figyi.. Cruyff nyilatkozatai nem hiszem hogy olyan durvák lennének.. Ha kikapsz a városi riválistól, minnél előbb kárpótolni akarod a közönséget, így a hullámvölgyből hamarabb kijöhetsz... De te így látod...


Más... Az ok, hogy van Barca vs Real topik... Az is ok, hogy idejönnek a madridisták és megosztják a "gondolataikat"... Viszont egy kicsit vicces és gyerekes is, hogy amikor nem megy a Barcának egyszeribe olyan sokan regisztráltok...:D Az egyik paraszt berak egy mozgó képet a meleg gutiról, a másik máknak titulálja az eddigi meccseinket... Elkezdődik a sláger, hogy csak gyenge csapatok ellen tudunk nyerni (mikor Barca-Valencia 4-0, Sevilla- Barca 0-3, Barca-Real 2-0...)...stb. A régi arcok is eltűntek kthomka..stb Pár kivételével, de most még adrenalin is újregisztrált... Hát kívánom, hogy soha nagyobb örömetek ne legyen, minthogy már csak 4 pont a hátrányotok...
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2009.03.02. 17:48:01

7_Barna_7 írta:Legalább mi barcások ne arcoskodjunk mint a madridisták.Inkább reménykedjünk,hogy újra beindulunk.(Nem tudom minek regisztrál az Eurobarcára madridista...nincs más dolgotok?amikor megy a reálnak itt arcoskodnak pedig kb. 2 meccset láttak amikor meg nem megy nekik a Barcának pedig igen akkor meg elhordják a Barcát mindennek...nem értelek titeket...)
Meg tekintve hogy Barca vs. Real a topik címe, kb pont hogy ide jöjjenek a madridisták, és az ilyen dolgokat ne a bajnoki topikba írják.
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2009.03.02. 15:35:16

Többnyire tisztelettudó embernek tartom magam, de nálam Cruyff nyilatkozatai általában kiverik a biztosítékot. A játékos és edzői multjába nem akarok és nem is tudnék belekötni, de ha olyanokat mond, h a Barca elajándékozta a legutóbbi 2 bajnokságot, meg, hogy egy vereség a városi rivális ellen, az a Barcának tökéletes, akkor viselje a következményeit.

Azért említetteem meg, mert már akkor is nagy butaságnak tartottam, amit mondott, de nem bizonyosodott be, most viszont, hogy igen mki elfelejti, mintha mi sem történt volna :roll:
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.03.02. 15:21:53

ra95 írta:OK, megpróbálom máshogy.

Szóval Cruyff az Espanyol elleni vereség után, azt mondta, h az pont jókor jött a Barcának. Sztem most már ti is beláthatjátok, h butaságot mondott, ahogy az utóbbi időben sokszor.
Neked aztán van önbizalmad!(netán te vagy VárhidihozzáértőPéter)

Lássuk be hogy a nagy Johan butaságot beszél?
Akinek a nevéhez fűződik a dreaam team?
Barátom!!!sokkal nagyobb szerénységel és alázattal viseltess iránta légyszives
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.02. 15:08:15

mademan írta:
az atlético még ha akarná sem tudná megverni a realt!!!! ebben az évezredben még szerintem egyzser sem verték meg őket!!! MINDEN ÉVBEN EZ VAN: bernabeuban egy X, hazai pályán meg kapnak kettőt
Sztem szeretne az Atletico városi rangadót nyerni, csak nem tudnak, tele van a gyatyájuk a Real ellen, Akkor is RM tartanám esélyesnek a madridi városi rangadón, ha a Real a 20., az Atletico meg az első lenne veretlenül.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.03.01. 22:16:10

7_Barna_7 írta:Nem tudom minek regisztrál az Eurobarcára madridista...nincs más dolgotok?amikor megy a reálnak itt arcoskodnak pedig kb. 2 meccset láttak amikor meg nem megy nekik a Barcának pedig igen akkor meg elhordják a Barcát mindennek...nem értelek titeket...
Miért ne regisztrálhatna ide madridista?! Legalább ennnyi barca fan jár át a madridistára.
És a legtöbbjükkel értelmesen el lehet beszélgetni,vitatkozni. Aki meg nem tud viselkedni,attól búcsút veszünk..
Kép
Yaffa
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:59:24

2009.03.01. 22:13:29

Nem tudom mér kell fikázni a Real-t. Nem miatta bukjátok el mostanában a bajnokikat! Minden csapatnak vannak hullámvölgyei, ezt a barca sem kerülheti el! A Realnál viszont most mennek a dolgok, de még bármi megtörténhet. Kétségtelen hogy a Barcának jobb kerete van és a világ legjobb játékosa is a katalánoké (Messi).A csapategység viszont jelen pillanatban a Realnál jobb. BL-ben viszont még 1 meccs hátra van:D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.01. 22:12:15

Kedves Madridisták,kedves Mindenki!

El kell ismerni,hogy a Real így-vagy úgy,de magára talál,találgat.
Szerintem Lass-al hatalmasat fogtak,egy uj Makalele lehet belőle.
De a legnagyobbat Ramossal fogták. Akárki akármit mondd,ő még tudja motiválni Rault több száz meccs után,és tudja motiválni ez egész csapatot.
Meg is van az eredménye,és ahogy Gekkodan fogalmazott:
3honap szép játékra nem adnak címeket.
Az eredmény a fontos. Remélem,hogy idén utoljára,de most megtapsolom Ramost és a Realt. Valóban hatalmas akarás eredménye az amit csinálnak.

Barcának viszont össze kell szednia magát,és Pepnek megmutatni,hogy nem hiába ültették őt le a kispadra.
Újra rendet,fegyelmet és szerénységet kell bevezetni az öltözőbe,mert ezek az erények nagyon eltűntek az utóbbi 2hétben. Nagy a mellény,és az arc,sokkal sokkal vissza kell venni,és a játékra koncentrálni!
Én bízom Pep-ben és a keretben nem hiába volt 12pont előnyünk.

Most fordult a kocka a Real nyer,mi szívunk. De bízni és szorítani kell a csapatért.
Mi lenne,ha minden szurkoló elfordulna a csapattól 2-3ilyen meccs után?!
Messiék is csak emberek,meg kell érteni.

FORCA BARCA!
Avatar
zolibravo
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.29. 19:18:03

2009.03.01. 22:08:28

Kedves Barna! remélem nem rám gondoltál, én nem rossz indulatból vagyok itt , igaz több mint két évvel hamarabb regisztráltam ide az eurobarcara mint te , nem szoktam beírni pont emiatt hogy ne vegyék arcoskodásnak. érdekel hogy mivan a barcaval , igaz nem ugy mint a madriddal..

7_Barna_7 írta:Legalább mi barcások ne arcoskodjunk mint a madridisták.Inkább reménykedjünk,hogy újra beindulunk.(Nem tudom minek regisztrál az Eurobarcára madridista...nincs más dolgotok?amikor megy a reálnak itt arcoskodnak pedig kb. 2 meccset láttak amikor meg nem megy nekik a Barcának pedig igen akkor meg elhordják a Barcát mindennek...nem értelek titeket...)
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2009.03.01. 22:02:29

OK, megpróbálom máshogy.

Szóval Cruyff az Espanyol elleni vereség után, azt mondta, h az pont jókor jött a Barcának. Sztem most már ti is beláthatjátok, h butaságot mondott, ahogy az utóbbi időben sokszor.
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2009.03.01. 21:57:55

szajko írta:Engem 3 dolog aggaszt:

1. A Barca ellen minden csapat meg akar halni a győzelemért, míg a Real ellen sz@rt se csinálnak. pl: Betis küzd, hajt, megörül azért az 1 pontért,Ricardo szemkápráztató bravúrokat mutat be, madridba meg amit összeművelt ő, és a csapata. :D
És az espanyol is ilyen példa.

2. Guardiola miért nem bír cserélni? Elképesztő.... :?

3. 3 rugott góllal a meccsek 95%-át hozni kéne, de ez a Marquez amit összeművel, és mostanság Puyol is....ráadásul Alves is kezd visszaesni ide.

Tűzbe tenném a kezem, hogy az Atlético se fog úgy küzedni a Real ellen,
mint ellenünk, hiába városi rangadó az...

Mind1 meglesz még ez...

Csak a BARCA!


firebird ne itt oszd az észt, és ha a bírók értelmesen fújnak a szezonba még mindig 10 pont, osasuna - real, barca - espanyol meccs...nem kell reagálni.

az atlético még ha akarná sem tudná megverni a realt!!!! ebben az évezredben még szerintem egyzser sem verték meg őket!!! MINDEN ÉVBEN EZ VAN: bernabeuban egy X, hazai pályán meg kapnak kettőt
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
7_Barna_7
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.12.14. 17:07:21
Tartózkodási hely: Kecskéd

2009.03.01. 21:49:37

Legalább mi barcások ne arcoskodjunk mint a madridisták.Inkább reménykedjünk,hogy újra beindulunk.(Nem tudom minek regisztrál az Eurobarcára madridista...nincs más dolgotok?amikor megy a reálnak itt arcoskodnak pedig kb. 2 meccset láttak amikor meg nem megy nekik a Barcának pedig igen akkor meg elhordják a Barcát mindennek...nem értelek titeket...)
Més qué un Club!
Visca el Barca!
Katalán a szív,kék a lélek,BARCELONA fan maradok amíg élek!
szeg
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.04.09. 17:10:59

2009.03.01. 21:48:12

vd17 írta:
szeg írta:Aki meg Puyolt lehordja a sárga földig egy meccs miatt, azt csak csókoltatni tudom. Bizni kell és hajtani továbbra is!...
Úgy gondolom Puyolt NEM egyetlen meccs miatt hordták itt le többen! Bár egyesek túlzásba vitték,ezt bevallom!Felesleges dolog őt,vagy a csapat akár egész védekezését ajnározni,mert pocsék volt!-Ez is tény!Az emberek azt hiszik ha nem ismerik el,hogy valami nem jó,akkor megjavul,ezt felejtsük el...Nézzük meg a teljesítményt,egyik madridista szurkoló írta,hogy ennyi helyzetet 10 meccsen sem dolgoztak ki ellenünk és kis túlzással igaza volt!Pep meg dícsérgeti a védőit...

Arra gondoltam, hogy ők a mi játékosaink, és nem tartom jó dolognak, hogy úgy beszélünk róluk, mint senkiházi sz.rokról. Főleg nem úgy, hogy pár nappal ez előtt mondjuk agyon lettek dicsérve.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.03.01. 21:48:02

Naaaa! nem kell rosszmájunak lenni az az 1 az 2!!!

pool el lessz dádázva:)
Nagyon remélem... mert nem volt vicces, hogy amíg mi hetente két meccset játszunk, addig ti csak 1-et... hónapok óta. Szóval csak minél messzebb a BL-ben. A végső győzelemre ott nem sok esélyetek van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2009.03.01. 21:50:56-kor.
Avatar
zolibravo
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.03.29. 19:18:03

2009.03.01. 21:42:03

Naaaa! :) nem kell rosszmájunak lenni az az 1 az 2!!!

pool el lessz dádázva:)


Bestbarca írta:
zolibravo írta:sok van még hátra!
Nekünk mondjuk több, mert mi még 3 kupában allunk, nem csak 1-ben :D :D :D

Egyébként na ennyit a visszacinkelésekről, én azt mondom az nevet aki a végén nevet, szal visszább a madridi arcokkal, mert itt még nagy sírások lesznek.
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.03.01. 21:41:54

szeg írta:Aki meg Puyolt lehordja a sárga földig egy meccs miatt, azt csak csókoltatni tudom. Bizni kell és hajtani továbbra is!...
Úgy gondolom Puyolt NEM egyetlen meccs miatt hordták itt le többen! Bár egyesek túlzásba vitték,ezt bevallom!Felesleges dolog őt,vagy a csapat akár egész védekezését ajnározni,mert pocsék volt!-Ez is tény!Az emberek azt hiszik ha nem ismerik el,hogy valami nem jó,akkor megjavul,ezt felejtsük el...Nézzük meg a teljesítményt,egyik madridista szurkoló írta,hogy ennyi helyzetet 10 meccsen sem dolgoztak ki ellenünk és kis túlzással igaza volt!Pep meg dícsérgeti a védőit...
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
szeg
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.04.09. 17:10:59

2009.03.01. 21:31:47

Akármennyire nem megy most, én meg vagyok róla győződve, hogy meg lesz a bajnoki cim. Próbáljatok úgy nézni a tabellára, hogy nem vesztek tudomást az eddigi eredményekről. 4 pont. Örültünk volna a szezon elején ennek az állásnak nem is kicsit. A Bilbaót mindenképpen meg kell verni a következő fordulóban, és várni, hogy a Real pontot, pontokat veszitsen. Mert fognak, ebben biztos vagyok. Olyan nincs, hogy behúzzák az összes meccset a szezon végéig. Be lesz húzva a Mallorca elleni kupameccs, aztán a Bilbaot megverjük otthon, majd továbbjutunk a Lyon ellen és vissza is áll a rend. Ebben bizzon mindenki, hisz a csapatunkról van szó. Aki meg Puyolt lehordja a sárga földig egy meccs miatt, azt csak csókoltatni tudom. Bizni kell és hajtani továbbra is!...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.03.01. 21:29:46

socio66 írta:
fir3bird írta: remélem BL-ben továbbjut a Barca, és akkor mégjobban kiveszi az erejüket a bajnokságból! :twisted:
Már bocs,de ez a tipikus vesztes szöveg. Gondolom Te még örülsz is a Real kiesésének,így legalább csak a bajnokságra kell figyelniük..
Halkan megjegyzem,h több BARCA szurkerről tudok,aki szintén ebből az indokból szurkol a margónak BL-ben :wink: Akkor az is tipikus szöveg?Mert ha mindkét fél "vesztes",akkor ki fog nyerni? :idea: :roll: :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.03.01. 21:25:21

lionelmessi19 írta:Ejjha. 4 pont. Nem mintha a madridnak köze lett volna ahhoz a meccshez, node nálunk jobbak voltak most.
csak jobban küzdöttek érte, mi kicsit ellazultuk.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2009.03.01. 21:22:45

szajko írta:Engem 3 dolog aggaszt:

1. A Barca ellen minden csapat meg akar halni a győzelemért, míg a Real ellen sz@rt se csinálnak. pl: Betis küzd, hajt, megörül azért az 1 pontért,Ricardo szemkápráztató bravúrokat mutat be, madridba meg amit összeművelt ő, és a csapata. :D
És az espanyol is ilyen példa.

2. Guardiola miért nem bír cserélni? Elképesztő.... :?

3. 3 rugott góllal a meccsek 95%-át hozni kéne, de ez a Marquez amit összeművel, és mostanság Puyol is....ráadásul Alves is kezd visszaesni ide.

Tűzbe tenném a kezem, hogy az Atlético se fog úgy küzedni a Real ellen,
mint ellenünk, hiába városi rangadó az...

Mind1 meglesz még ez...

Csak a BARCA!


firebird ne itt oszd az észt, és ha a bírók értelmesen fújnak a szezonba még mindig 10 pont, osasuna - real, barca - espanyol meccs...nem kell reagálni.
szerintem nem te fogod ezt eldönteni :wink: mellesleg nem osztom az észt..

másik: most felhoztad az uccsó 3 meccset, amin így alakult. de talán kifelejtetted pl a Sevilla elleni, vagy a Valencia elleni meccset? a Barca alázta őket, előbbit 0-2-re, utóbbit 4-0-ra, Sevilla elvert minket 4-3-ra, Valenciat meg nyögvenyelősen vertük 1-0-ra..és ez is csak két meccs. vagyis 4 :mrgreen:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.03.01. 21:22:21

zolibravo írta:sok van még hátra!
Nekünk mondjuk több, mert mi még 3 kupában allunk, nem csak 1-ben :D :D :D

Egyébként na ennyit a visszacinkelésekről, én azt mondom az nevet aki a végén nevet, szal visszább a madridi arcokkal, mert itt még nagy sírások lesznek.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Lezárt