Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.03.02. 16:16:16

henry talan a legjobb formaba levo barca jatekos.2 mecs 3 gol + 1 golpassz, szeritem ezek az adatok magukert beszelnek :) most sajnos hullamvolgybe kerult a csapat, de en egeszen bisztos vagyok benne, hogy az a hibakat elemezni fogjak s tanulni fognak beloluk. nem kell ketsegbe esni meg van 4 pont elony(12 is volt igaz :( ) a BL-be is jol all a csapat es meg a Kiralyi kupa is megnyerheto.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.02. 14:37:29

Mikaos írta:Barca legjobbja volt ma.
2 gól és 1 assist. Magyarul mindhárom gólból maximálisan kivette a részét.
Nagy kár, hogy ez a produkció beárnyékolódik :?
Igy van. Első góljára sokáig fogunk emlékezni, azthiszem. Messi góljánál gólpaszt adott, + okosan magára vonta a védők figyelmét, igy megnyitva Messi előtt a területet. A 3 gólnál nem volt olyan nehéz dolga, de azért oda kellett rá érni.
A 11-st meg nem lehet felróni neki, Sinama Pongolle valószinűleg ugy is befejelte volna. A kérdés: hol jártam a védőink :?: :roll:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.03.01. 23:54:45

Barca legjobbja volt ma.
2 gól és 1 assist. Magyarul mindhárom gólból maximálisan kivette a részét.
Nagy kár, hogy ez a produkció beárnyékolódik :?
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.03.01. 23:21:45

Szerintem Henry akkro lő gólt, gólokat, mikor a csapat szenved. Ma az első találata zseniális volt, csak néztem. . .

De ha Ini van balszélen akkor valahogy működik a csapat, Eto'o is király akkor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 23:06:04

A balszélen nem volt játékunk, de gondoltam ha vmikor, akkor most ezt nem jegyzem meg. Egyébként mintha kevesebbet lett volna szélen megjátszva, úgy rémlik kicsit más helyen játszott most. Sokat volt középen, illetve 16oson belül, amikor Messi is beljebb húzódott.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2009.03.01. 22:39:17

egyébként meg eto'o volt ma a leggyengébb...az ő helyét veszi el az aki a gyenge játékunk ellenére is rúg kettőt...?
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.03.01. 22:31:52

tudomka958 írta:chi omega!
akkor most mi a bajod henry-val,ha rúg két gólt! ini négyet rúgott volna..?
semmi bajom henry-val, az egyik kedvenc játékosom, és nagyon jó idényt fut. de eto'o-val nem tudnak együttjátszani. ez van.

persze az érem másik oldala, hogy így is rúgtak 3 gólt elől, nem kellett volna 4et kapni hátul.. dehát a legjobb védekezés a támadás, és a barca presszionálásban erős. ez iniestával jobban működik. na mindegy.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2009.03.01. 22:30:30

chi omega!
akkor most mi a bajod henry-val,ha rúg két gólt! ini négyet rúgott volna..?
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.03.01. 22:29:42

én lmessi19cel abban nem értek egyet, amikor EMIATT a nyilvánvaló probléma miatt henryt kritizálja. aki idén szerintem támadhatatlan, de ettől még iniestával veszélyesebb a csapat, pont. ő ki tudja szolgálni eto'o-t, a titi-samu kettős viszont csak zavarja egymást.

az őszi menetelés során végig iniesta volt a baloldalon. aztán a rangadók alatt már henry, és gyengült is a játék, bár szerencsére nem ütött ez vissza. eddig.

nagyon sajnálom henry-t, mert hiába játszik jól, hiába van jó formában, hiába lövi a gólokat, így nem lesz neki hely. vagy eto'o-t kell kivenni. és azt mondom, a mai formája alapján ezt talán meg is érdemelné.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chi omega 2009.03.01. 22:31:21-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.01. 22:25:47

Én most látom be.
Hiába szebb vagy nem szebb Inivel a játék szélen,de nagyon hiányzik ő középen.
Nélküle nem áll össze a középpálya egyszerűen.
Ameddig Titi igy lövi a gólokat,és Inire ekkora szükség van középen,akkor addig menjen oda.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.03.01. 22:20:02

lionelmessi19 írta:Rég volt hogy elégedett voltam nagyjából teljesen Vele.
Ennél a játéknál is nagyobb az elvárás, de tekintve a többiek formáját, a helyzetet, a fontos gólokat, baromira illik fejet hajtanom.
pedig ma látszott igazán, amit te is mindig meg akarsz fogalmazni:
a csapat jobban működik iniestával a baloldalon.

ez persze nem titi hibája, ő megtette amit kell, belőtt két gólt, ettől függetlenül középcsatár, nem az igaziak eto'o-val sajnos.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.01. 22:13:59

Én is csatlakozom.
Első gólja gyönyörű volt,másodikat is összehozták ;)
A vereség ellenére én megtapsolom,régen voltam vele ennyire elégedett,és az is egy győzelem után volt!
TITI így tovább,nem rajtad múlott ma[sem]
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 22:11:49

Rég volt hogy elégedett voltam nagyjából teljesen Vele.
Ennél a játéknál is nagyobb az elvárás, de tekintve a többiek formáját, a helyzetet, a fontos gólokat, baromira illik fejet hajtanom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.03.01. 22:04:49

A mai meccs egyetlen üde színfoltja. Az első gólja zseniális volt a másodiknál is ott kellett lenni, a támadásokat segítette és szvsz nagyon jól játszott.(A 3 csatár közül magasan ő vt a legjobb) Bár a 11-est róla kaptuk de ettől eltekintve a csapat legjobbja volt ma sztem... :wink: :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 19:54:49

Hujjujjújj.. mekkora gól. Nagyon elsült a lába... :)

És tényleg jól is játszik, még a mezőnyben is szokatlanul aktív.
Messi is egész jó.
Eto'o is egész jó. JÓ? Nemjó. Értelmes megmozdulása nincs. Nincs játékban, nemtud hova helyezkedni, nem lehet megjátszani, nincs értelme hogy pályán van.
Ismét jelentkeznék a piros pontomért a 3 klasszikus csatárt alkalmazó felállás témában.

szerk:

fura hogy most először merül fel bennem a kérdés, de amikor még egy játékos többet tol magának a labdán, mitöbb magának alakítja ki teljesen a helyzetet, akkor is gólpassznak számít az, amit adtak neki előtte? Megjegyzem lényegtelen, mert Henry ott is a jó megoldást választotta. Nem ő próbált meg valamit a szélen alakítani, hanem passzolt befele.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.03.01. 19:53:21

1 gól és 1 assist. Csak így tovább :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.01. 19:29:50

valóban kétszer szép megoldással szerzett két gólt, grt, ha ez a lélektartás akkor egyetértek. azért játékban semmivel sincs a csapat átlag fölött sajnos. ez a mai gólja gyönyörű volt,de h ő lenne az akire támaszkodni lehet,azt nem mondanám.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.01. 19:25:31

Vitán felül Ő tartja a csapatban a lelket ezekben a hetekben. Nagyon fontos, hogy Henry észnél van és FORMÁBAN VAN!!!

Remek játék! Szép gól!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.02.28. 18:15:41

danko94 írta:
lionelmessi19 írta: Azt az elég kicsit olyan 98%ra tippelem momentán. És puszta tájékozottságból, mert magamtól 100% hogy vennék.
Henrynek jövőre egyszerűbb dolga lesz, csak középen kell majd tudni teljesíteni.
Pep től óriási hiba lenne ha elküldené Henry-t. Én azt mondom jöjjön Frank és Eto'o cseréje maradjon Henry. Így is kaphanta játéklehetőséget bőven, főleg úgy h Ribery jobb szélen is bevethető szal ha Messin nincs a pályán akk Henry lehet balszélen. Egy esetleges sérülés miatt Henry egyből a kezdőbe kerülhet. Szvsz Ribery lenne a lehető legjobb megoldás hiszen képes kp-n is játszani ha kell és tud jobb és bal oldalon is játszani, így rengeteg variáció lenne a csatársorra.
Pl.:
Messi---Eto'o---Ribery
Messi---Henry---Ribery
Messi---Eto'o---Iniesta
Ribery---Eto'o---Henry
Ribery---Eto'o---Iniesta
Ribery---Henry---Iniesta
És akk még ott van Bojan cserének...
Meg Hleb és akkor még nem beszéltünk Pedroról, akit jövőre már játszatni kéne sztem időnként és Jeffren, aki szintén naon tehetséges. Bojannak jövöre sokat kell játszatni, mert egyébként meccshiánya lesz, pedig hatalmas tehetség és ritkán játszatni kéne Pedrot és Jeffrent. Hleb meg nagy kérdés, h menjen, maradjon, ha marad mennyit játszon...
Mikaos!
Mi az, h Ini nem megoldás. A futball csapatjáték :!:
Ini rengetegszer hozza a társait olyan helyzetbe, melyből gol születhet. Ezeket a golokat rendszerint Samu rugja. Tehát Ininek sok golban nagyobb az érdeme, mint a gollövönek. Ezáltal van, h a csapat több golt rug, mint amikor titi van a pályán.
De a titi vs. Ini vita már lefolyt, nem is egyszer itt a forumon, akkor is kifejtettem álláspontomat.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.28. 18:14:46

Ribéry az egyetlen olyan játékos, akit megfelelőnek tartanék Henry helyett a balszélen.
Nemcsak helyzeteket tud kialakítani, hanem gólerős is.

Henry meghatározó tagja ez évben a csapatnak az eredményességet tekintve, de sajnos egyre jobban öregszik (már 31), ezért az utánpótlásáról hamarosan gondoskodni kell. (Mondanom sem kell, hogy Iniesta nem megoldás addig, amíg képtelen gólt rúgni). Ribéry alkalmas lenne e poszt betöltésére, nagy lendületet tudna vinni a csapat játékába.

De amíg mindez spekuláció, addig nem szabad elfeledni, hogy Henry ebben az évben felnőtt a feladathoz, és majdnem tökéletesen megoldja a dolgát. Ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy majdnem minden meccsen van egy gólja, vagy egy gólpassza.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.02.28. 18:08:00

lionelmessi19 írta:
Drukker írta:
Csakhogy egyelőre annak az esélye h balszélsőt igazolunk elég kicsi
Azt az elég kicsit olyan 98%ra tippelem momentán. És puszta tájékozottságból, mert magamtól 100% hogy vennék.
Henrynek jövőre egyszerűbb dolga lesz, csak középen kell majd tudni teljesíteni.
Pep től óriási hiba lenne ha elküldené Henry-t. Én azt mondom jöjjön Frank és Eto'o cseréje maradjon Henry. Így is kaphanta játéklehetőséget bőven, főleg úgy h Ribery jobb szélen is bevethető szal ha Messin nincs a pályán akk Henry lehet balszélen. Egy esetleges sérülés miatt Henry egyből a kezdőbe kerülhet. Szvsz Ribery lenne a lehető legjobb megoldás hiszen képes kp-n is játszani ha kell és tud jobb és bal oldalon is játszani, így rengeteg variáció lenne a csatársorra.
Pl.:
Messi---Eto'o---Ribery
Messi---Henry---Ribery
Messi---Eto'o---Iniesta
Ribery---Eto'o---Henry
Ribery---Eto'o---Iniesta
Ribery---Henry---Iniesta
És akk még ott van Bojan cserének...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.28. 17:58:04

Drukker írta:
Csakhogy egyelőre annak az esélye h balszélsőt igazolunk elég kicsi
Azt az elég kicsit olyan 98%ra tippelem momentán. És puszta tájékozottságból, mert magamtól 100% hogy vennék.
Henrynek jövőre egyszerűbb dolga lesz, csak középen kell majd tudni teljesíteni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.02.28. 16:31:58

Drukker írta:
kabekabe írta:Amennyiben a nyáron sikerül szereznünk egy balszélső támadót, annyiban nyilván felvetődik za ő távozásának lehetősége, főleg azok után, h Samu maradni akar.
Na most nyilván érdeklődne is utána vmelyik amerikai csapat, kérdés az, h ha jön mondjuk Ribery, akkor ő kell-e Pep-nek?
Kellhet, mert:
-Balszélen és középen is bevethető,
-Fontos gólokat tud szerezni,
-Rutinos,
-Jól, fejel márpedig nem sokan vannak így a csapatban.
Nem kellhet, mert:
-Ini-t és az esetleges uj balszélsőt is jobbnak tartja, középen meg Samu cseréjének Bojant tartaná.
-Mert fiatalitani akar,
-Mert nem feltétlen azt a játékot akarja játszatni, amit ő játszik.
Én eladnám.
Mert, Ribery is tud golt lőni és Ini-vel együtt mind2en remek labdákat tudnak osztani, amiből következhet a gól. Ezeken kívül még ha mondjuk egy amerikai csapat érdeklődne iránta, nem rossz pénzér is mehetne.
Csakhogy egyelőre annak az esélye h balszélsőt igazolunk elég kicsi főleg ha az a balszélső Ribery. Én is naon bírom Frankotde nem vok biztos abban h kell nekünk.
Nálam, egyértelmű, h kell egy balszélső és sztem erre a posztra hozzánk Frank a legalkalmasabb.
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.28. 16:25:54

kabekabe írta:Amennyiben a nyáron sikerül szereznünk egy balszélső támadót, annyiban nyilván felvetődik za ő távozásának lehetősége, főleg azok után, h Samu maradni akar.
Na most nyilván érdeklődne is utána vmelyik amerikai csapat, kérdés az, h ha jön mondjuk Ribery, akkor ő kell-e Pep-nek?
Kellhet, mert:
-Balszélen és középen is bevethető,
-Fontos gólokat tud szerezni,
-Rutinos,
-Jól, fejel márpedig nem sokan vannak így a csapatban.
Nem kellhet, mert:
-Ini-t és az esetleges uj balszélsőt is jobbnak tartja, középen meg Samu cseréjének Bojant tartaná.
-Mert fiatalitani akar,
-Mert nem feltétlen azt a játékot akarja játszatni, amit ő játszik.
Én eladnám.
Mert, Ribery is tud golt lőni és Ini-vel együtt mind2en remek labdákat tudnak osztani, amiből következhet a gól. Ezeken kívül még ha mondjuk egy amerikai csapat érdeklődne iránta, nem rossz pénzér is mehetne.
Csakhogy egyelőre annak az esélye h balszélsőt igazolunk elég kicsi főleg ha az a balszélső Ribery. Én is naon bírom Frankotde nem vok biztos abban h kell nekünk.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.28. 15:51:51

Szerintem Henryn múlik majd a dolog...

Egyszerűen azzal a gondolattal kell megbírkóznia, hogy csereember lesz onnantól.

Mert 1 támadót biztos igazolunk majd, aki nála jobb. Valószínűleg balt. De akár egy Villát is pl, aki alapvetően befejező csatár szintén, ha megszerzünk, ő fog Samu mellett játszani, nem Henry.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt