Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.04.30. 22:47:52

Akkor évekig bujdostál igaz? :wink:

1. Jelenleg igen, de könnyen felejtitek az elmúlt éveket....
2. Az a baj, hogy Te már sosem mondhatod el, hogy a XXi. század legjobb csapatának szurkoltál, még ha azok is lesznek..
3. Ha értelmeznéd akkor érthetted volna: dicsőség, hogy ilyen játékkal "minden idők legjobb barcáját" folyamatos nyomás alatt tartani, még ha azt is mondják, hogy nincs rajtuk nyomás.
Már mér kellett volna évekig bujdosnia? szvsz legrosszabb szezonjainkban se játszunk ilyen semmit mondó focit, mint a ti mostani "galaktikusaitok".

1. Jelenben élünk, ti mindig a múlttal jöttök, főleg a Franco korszakkal, grat érte, van mire verni a melled.
2. Itt most saját nevembe beszélek, hogy én legalább, minden idők legjobb Barcáját láttam.
3. Nyomás? Végül is egy 3 fronton menetelő csapatnál, nem meglepő a nyomás, és az, hogy ti így vagytok mögöttünk, hát nekem dicsőség.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.30. 21:49:25

cruyff írta:Akkor inkább kapjunk ki valenciában, de az olyan meccset, ahol már vezetek 2 góllal egy minden poszton rosszabb játékosokat felvonultató csapat ellen..azért már hadd ne kapjak ki..... :evil:
jó, nekem is emészthetőbb lett volna ha nem úgy kapunk ki, de ilyesfajta "meglepetések" minden évben minden csapattal előfordulnak, lehet,h vkinél nem abban mutatkozik meg,h 2-0ról kap ki, hanem más jellegű dolgokban.

Azt is odaírtam,h madridi x után, szntem mi is hozzuk az összeset, egy kivételével ahol már nem baj,h x lesz. így 2ponttal nyerünk (tehát én se vetem el teljesen,h hozza az összeset a madrid,de ez esetben is maradna előny)

amúgy szntem 5pont az előnyünk, azt csak nem érem meg,h 3al kikapunk ettől a madridtól.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.30. 21:44:05

Most, hogy visszaolvastam a hsz-emet, ..nem tudná valaki megcsinálni abban a hitleres videóban???? :lol: :lol: :lol: De komolyra fordítva a szót.. a madrid be fog húzni minden meccset. Én is azzal nyugtattam magam, hogy ááá keményebb a sorsolásuk az uccsó 3-4 fordulóban... mert mondjuk azért az a pamplona sem lesz piskóta..de ha ez a madrid azt a getafe elleni meccset lehozta győzelemmel, akkor mindent lehoz. Ha nem állítjuk meg őket most szombaton, akkor szerintem baj lesz. Mindig fel :oops: szom az agyam a madrid meccsein, ezért már nem is nézem őket.. olyan szinten van mázliuk már évek óta, hogy az már hihetetlen. Vagy tudnak valamit amit mi nem.... Messi pedig lenyilatkozza, hogy a chelsea elleni meccs fontosabb mint az el clásico..na ettől is félek.... az általm felsorol vereségek pedig kirívóak. Igen. Akkor inkább kapjunk ki valenciában, de az olyan meccset, ahol már vezetek 2 góllal egy minden poszton rosszabb játékosokat felvonultató csapat ellen..azért már hadd ne kapjak ki..... :evil:
VISCA EL BARCA!
Realista24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2008.10.09. 13:56:13

2009.04.30. 21:43:37

Nekünk egyáltalán nem szégyen.
Én a madridot tartom szégyennek. Ilyen játékkal mire vagánykodnak?
Elbújnék szégyenembe ha nekik szurkolnék...
Akkor évekig bújdostál igaz? :wink:
1.Egyenlőre nem vagytok partiban a BARCÁval,csak kullogtok mögöttünk egész évben!Hol messzebb,hol közelebb,de MÖGÖTTÜNK!
2.Nekünk az miért lenne szégyen,h a "XX. század legjobb csapatánál" előrébb vagyunk a tabellán és nagyságrendekkel pazarabb focit játszunk?Sok-sok ponttal és RENGETEG GÓLLAL,TÁMADÓFOCIVAL?
3.Nektek dicsőség ez a csapat,meg a második hely?Tudod mit?Minden évben legyetek ILYEN játékkal egy kicsit mindig MÖGÖTTÜNK! Így tiétek lehet az örök dicsőség
1. Jelenleg igen, de könnyen felejtitek az elmúlt éveket....
2. Az a baj, hogy Te már sosem mondhatod el, hogy a XXi. század legjobb csapatának szurkoltál, még ha azok is lesznek..
3. Ha értelmeznéd akkor érthetted volna: dicsőség, hogy ilyen játékkal "minden idők legjobb barcáját" folyamatos nyomás alatt tartani, még ha azt is mondják, hogy nincs rajtuk nyomás.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.30. 21:34:44

cruyff írta:......
Úgy ,hogy nem gépek. nehéz válasz volt, sokat gondolkodtam rajta :roll: (erre az évre ez a válaszom, a két évvel ezelőttit hagyom most, gondolni se akarok rá, elég ha a fiúk tudják,h még egyszer nem hibázhatnak akkorát,mint a legvégén az Espanyol ellen)

Rangadókon meg több pontot hoztunk mint reálisan lehetett rá számítani, a bakik kisebb csapatok ellen jöttek, na bumm. amin te fel vagy háborodva,az azt sejteti,h ennyi erővel az összes meccsünket nyerni kellett volna, hol láttál te ilyet? Madridban xelünk,és a további meccsek közül egyet kivéve megnyerjük mind, az meg x lesz. így legrosszabb esetben 2ponttal bajnokok vagyunk,de nem fog a madrid nyerni Valencia tartomány mindkét stadionjában,azt most leírom.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.30. 21:21:28

Azért az előző HSZ-ekhez hozzátennék valamit. Itt nem is olyan régen már arról folyt a vita, hogy lesz-e sorfal a bernabeauban, vagy sem.... nem is olyan régen 12 ponttal vezettük a ligát... fantasztikus eredménysorozattal, játékkal....ez a Barca talán minden idők legszínesebb és legfölényesebb sorozatos játékával rukkolt elő.. egy ilyen szezon után azt várná az ember, hogy már ideje lenne ünnepelni..de nem. Az életünkért fogunk játszani 2 egymást követő meccsen a bernabeauban és a stamfordbridgen. Egy ilyen év/szezon után 1-2 meccsen dőlhet el, hogy érdemes volt-e mindez, vagy minden kárba vész... Ez az ami igazán demoralizáló. Egy ilyen real és egy ilyen chelsea amelyek ugatják a focit egy Barcelonához képest, most lehetőséget kapott, hogy a pokol legmélyebb bugyraiba taszítson minket. Hogy a fenébe lehetett kikapni egy tökutolsó espanoltól otthon???? Hogy a francba lehetett kikapni egy atleticotól amelynek pályáján már 0-2 is volt a mi javunkra????? Hogyan??? Hogyan? Hogy a fenébe nyeri meg a real a meccseit már az őszi el clásicó óta folyamatosan szarabbnál szarabb játékkal, de iszonyú szerencse-sorozattal, gyakorlatilag hibátlanul? Hogy a fenébe hozta le győzelemmel (!) a madrid a Getafe elleni meccset, ahol még a 86. percben 2-2-nél 11-est rúghatott a madridi kiscsapat??? Hogyan??? Hogy a francba vesztettük el a 2 évvel ezelőtti bajnokságot, mikor az utolsó előtti fordulóban a 89. percben már a Nou Camp közönsége a bajnokságot ünnepelte (ugyancsak) az Espanol ellen??? Úgy, hogy a madrid egy pillanatig nem vezetett előttünk pontelőnnyel... gyakorlatilag az egész idény során mi vezettük a tabellát... Hogyan? Hogyan leht az, hogy most ilyen baltával faragott csapatok ellen ki-ki meccseket kell játszanunk??? 4fordulóval az idény vége előtt hogyan eshetett ez meg??? Egyetértek az itteni cikkben (Megtört a lendület) elhangzottakkal. Egyetértek. De választ ott sem kaptam..... :roll:
VISCA EL BARCA!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.04.30. 18:04:03

Realista24 írta: ....a "jobb mint a DreamTeam" csapattal partiban vagyunk a bajnokságban...ez nektek szégyen, nekünk "dicsőség"
1.Egyenlőre nem vagytok partiban a BARCÁval,csak kullogtok mögöttünk egész évben!Hol messzebb,hol közelebb,de MÖGÖTTÜNK! :wink:
2.Nekünk az miért lenne szégyen,h a "XX. század legjobb csapatánál" előrébb vagyunk a tabellán és nagyságrendekkel pazarabb focit játszunk?Sok-sok ponttal és RENGETEG GÓLLAL,TÁMADÓFOCIVAL?
3.Nektek dicsőség ez a csapat,meg a második hely?Tudod mit?Minden évben legyetek ILYEN játékkal egy kicsit mindig MÖGÖTTÜNK! Így tiétek lehet az örök dicsőség:twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2009.04.30. 16:29:09

OvaMind írta:Gáz, hogy sokan már kongatják a vészharangokat, pedig nem kéne. Egy jó formában lévő Valencia ellen az idegenbeli döntetlen jó eredménynek számít minden körülmények között.

Gondoljunk csak bele, hányszor verte meg a Barca a Valenciát Koeman edzősködése idején kívül az utóbbi években!

És hozzátenném, hogy a real is meg fog égni a Mestallában, így hiába arcoskodnak egyesek a fórumon.

A hétvégi meccsen pedig a realon a nyomás, hiszen ha nem nyernek, bebukták a bajnoki címet, a Barca viszont mindenképp versenyben marad, és túl van a Valenciai kiránduláson.
De ti ezt honnan veszitek ennyire biztosra?? Én nem "kongatom a vészharangokat ", sőőt én vagyok a legbiztosabb Barca drukker....azzal kapcsolatban hogy mi nyerjünk a bajnokságot! De, akkoris, a margit remek formában van...még ha néha vagy többször is csak szerencsével tudja megszerezni a 3pontot! De ez a játékhoz tartozik!

Én nem akarok itt senkinek sem ellenállni meg ellent mondani ...csak nem szeretem ezt a biztoskodást! Hogy pl.: biztos h megégnek ott, vagy hogy biztosan megnyerjük az El Classicot Madridban ! Semmi sem olyan biztos, én azt mondom hogy a Classicon lássunk 1 jó meccset, akár szoros akár nagy különbségű meccset, de amelyik csapat nyer ( remélni merem h a Barcelona lesz ) az önerőből nyerjen ! És aki ott nyerni fog, az plusz erőt fog kapni a bajnokság ( esetünkben a bl és a kupa ) megnyeréséhez! - Bocsi a classicos kitérőért...de még az is ehez a topichoz tartozik!

Na Béke sárcok, jó szurkolást hétvégére és a hétközi BL fordulókhoz!
Avatar
The Undertaker
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.04.14. 13:06:32
Tartózkodási hely: Szeged

2009.04.30. 16:20:13

Pontosan így igaz.A real is nagyot fog szívni a Valencia ellen,ott nem lesz elég a szerencse.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.04.30. 12:32:52

Gáz, hogy sokan már kongatják a vészharangokat, pedig nem kéne. Egy jó formában lévő Valencia ellen az idegenbeli döntetlen jó eredménynek számít minden körülmények között.

Gondoljunk csak bele, hányszor verte meg a Barca a Valenciát Koeman edzősködése idején kívül az utóbbi években!

És hozzátenném, hogy a real is meg fog égni a Mestallában, így hiába arcoskodnak egyesek a fórumon.

A hétvégi meccsen pedig a realon a nyomás, hiszen ha nem nyernek, bebukták a bajnoki címet, a Barca viszont mindenképp versenyben marad, és túl van a Valenciai kiránduláson.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.04.30. 11:48:33

Nekünk egyáltalán nem szégyen.
Én a madridot tartom szégyennek. Ilyen játékkal mire vagánykodnak?
Elbújnék szégyenembe ha nekik szurkolnék...

Szombaton szerintem nehézkes győzelem lesz a mi javunkra.

És, hogy megint egy hullámvölgybe szaladnánk bele? - hát nem!

Valencia nagyon jól játszott igaz mi gyengébben mint ahogy ezt megszokhattuk idén.
Chelsea( :lol: ) ellen jók lettünk volna ha legalább Drogba és Malouda előre merészkedik, mert még ők is védekeztek... :lol:
SFB-en ha kitámadnak nekik is jár 2-3 a Barca kényszerítőkből. :wink:

Madrid támadni fog szerintem, vagyis muszáj! Akkor ez már nekik is halott ügy.
Csak Messinek és Xavinak is mennyen úgy a játék ahogy szokott.
Én Most Iniestába bízok a legjobban, jelenleg ő a legjobb formába lévő Barca játékos. Mondjuk Piqué is jó formába van nagyon. :wink:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.04.30. 11:07:50

A Barca kiismerése nem nagy dolog, hiszen hosszu évek óta egy a stilus. De ez kevés, ha /ha/ a támadásokban van lendület és ötlet.
Fecó
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.04.30. 10:47:16

Realista24 írta:
Madridban nagyon verik a nyálukat, hogy bizony ők bajnokok lesznek, meg hogy mekkora nagy sztárok...
Szerintem úgy belefognak szaladni egy 0-3-ba ahogy kell!
Aztán majd nézhetnek mint a vérfarkas...
Mi meg majd vigyorgunk mint róka a meséskönyvbe...
....a "jobb mint a DreamTeam" csapattal partiban vagyunk a bajnokságban...ez nektek szégyen, nekünk "dicsőség"
"a bajnokságban"

Ez lenne a dicsőség... :roll: Erre énis büszke lennék... :roll:
Avatar
titán
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.02.02. 09:27:47
Tartózkodási hely: Bp.

2009.04.30. 10:27:43

gonosz írta:
A mi "dolgunk", hogy bízzunk a csapatban, ne olyanok legyünk, mint az idén vagy a BL-győzelemkor bekapcsolódott divatszurkolók!!! Szedjétek már össze magatokat!!! :evil: CSAKABARCA!!!!!

Uff.. ezígyvan, a lehúzást hagyjuk meg a Margitosoknak.. a sok szakértő nagy elánnal elemzi ezt a két 'tragikus' döntetlent, miközben a srácok rekordokat döntögetnek idén..
mellesleg a klasszikust két csapat fogja játszani de még senki nem közelítette meg a témát a másik oldalról.. sztem a Margit saját magára helyezi a nyomást a nyilatkozataival és az elvárásaival (hiszen v bajnokságot nyernek v semmit) továbbá tavasszal eddig veretlenek, ráadásul otthon játszanak (eccé mindenki botlik.. mimá botlottunk idén, most a Margit fog)..

ha innen nézzük a dolgokat sokkal esélyesebbnek látom magunkat mint decemberben.. a Margit v betömörül és legrosszabb esetben egál lesz a vége v megpróbálnak focizni de akkor naon megszórjuk a kapujukat..
Realista24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2008.10.09. 13:56:13

2009.04.30. 10:27:33

Madridban nagyon verik a nyálukat, hogy bizony ők bajnokok lesznek, meg hogy mekkora nagy sztárok...
Szerintem úgy belefognak szaladni egy 0-3-ba ahogy kell!
Aztán majd nézhetnek mint a vérfarkas...
Mi meg majd vigyorgunk mint róka a meséskönyvbe...
....a "jobb mint a DreamTeam" csapattal partiban vagyunk a bajnokságban...ez nektek szégyen, nekünk "dicsőség"
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.30. 10:01:23

Léfe írta:Mindenesetre bizom, ha csak a bjnokság lesz meg és a király kupa én elégedett leszek ezzel az évvel.
Na azért gondoljatok bele, hogy ez Pep első szezonja! Én nagyon nagy híve voltam, már amikor felmerült a neve edzőként. Nagy dolgokat vitt véghez, akkor is úgy gondoltam, hogy a bajnoki cím pont elég és tökéletes eredmény lenne. Most is így gondolom. Annak van a legnagyobb súlya. Mindamellett még mindhárom porondon állunk: ez sokkal több, mint vártam, így innentől kezdve nem értem azokat az állítólagos szurkolókat, akik itt "szakértenek" a Fórumon. Legjobb lenne ha hallgatnának. AZ meg nem egy nagy dolog, hogy "húú valami hiba került a gépezetbe az utóbbi két meccsen"--> tényleg? Hát a döntetlen azért nem győzelem, mert valamit elhibáztunk vagy valami nem ment, ezt az ökör is tudja. A mi "dolgunk", hogy bízzunk a csapatban, ne olyanok legyünk, mint az idén vagy a BL-győzelemkor bekapcsolódott divatszurkolók!!! Szedjétek már össze magatokat!!! :evil: CSAKABARCA!!!!!
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Marcelinho
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2005.12.14. 12:27:51
Tartózkodási hely: Világegyetem

2009.04.30. 09:56:25

Madridban nagyon verik a nyálukat, hogy bizony ők bajnokok lesznek, meg hogy mekkora nagy sztárok... :shock:
Szerintem úgy belefognak szaladni egy 0-3-ba ahogy kell! :lol:
Aztán majd nézhetnek mint a vérfarkas...
Mi meg majd vigyorgunk mint róka a meséskönyvbe...
:lol:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.30. 09:38:57

Nem ismerték ki a játékunkat, teljesen lehetetlen is lenne, szimplán annyi, hogy a fiúk elfáradtak. Igen, elfáradtak. Ráadásul még óriási nyomás is van rajtuk, hogy "Jobbak, mint a Dream Team.".
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Csabinho91
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.07.28. 00:04:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.04.30. 09:02:55

Szerintem azért nem ismerték ki a barcát. Nem lehet tudni hogy messi vagy ini mikor villan. Ez hülyeség. Attól még hogy volt egy antifutball chelsea egy véleményem szerint a szezonban legjobb meccsén nyújtó Valencia, attól még nem kell kétségbe esni. Nem kaptunk ki, 4 pont előnyünk van, a Stamford Bridge-n pedig bármi megtörténhet. Szerintem mindkét kanyart tökéletes vesszük és meglesz a bajnokság és a BL döntő is...
Visca el Barca! Més que un club!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.04.30. 08:28:55

Már hogy az bizonyitja "ki az igazi drukker" hogy mit gondol - hát nagy ökörség az fix. Egyelőre nem gondolok semmit, mert minden meccset mégsem lehet megnyerni és Valencia ellen nem rosz az X, az angolokat viszont nagyobb lelkesedéssel és jobb helyzetkihasználással meg kellett volna verni. Tény, hogy sok örömet adott a csapat DE még nem nyertünk semmit. És ha nem is fogunk - amire sajna van esély- akkor lesz átkozodás. Én nem átkozodom akkor sem, de csalodott leszek. Jelenleg nem tudom eldönteni, hogy fáradt a csapat vagy hullámvölgy jön, esetleg egyik sem. Mert vannak jelek. Részint nem friss a csapat, sokan nem a régiek. Etoo ugyan lelkes de nem rug golt, Henry, Alves, Messi is gyenge.
Csak a végén fog kiderülni a valóság, már a Madrid elleni játék is megmutat valamit. Sajnos sok meccset játszunk. Több cserét tulzottan mellőztek, igy most nincsenek játékban. Csatárból is kellene még egy fő.
Mindenesetre bizom, ha csak a bjnokság lesz meg és a király kupa én elégedett leszek ezzel az évvel.
Fecó
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.04.30. 01:44:10

Barcaman14 írta: Bár szerintem a Real-ra nézve szégyen lenne ha a Bernabeu-ban betömörülne!Remélem Pep megtalálja a győzelem receptjét!!
Épp vmelyik másik topikban említettem hogy talán már nem is szégyen a madridiaknak ez a játék. Sajnos a nézőik beletörődtek ebbe, és ezért a Reál pofátlan módon be fog védekezni hazai pályán, a közönség pedig lehet, hogy így is örömét leli: a Barca legalább focizni fog addig.
Barcaman14 írta:Nos az utóbbi két meccs megmutatta hogy kell játszani a Barca ellen
Nos, én ki is egyeznék hasonló végeredménnyel!!! :) 4 pont az mégiscsak 4 pont...
BarcaZsola
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:33:29

2009.04.30. 01:32:28

a következő egy hétben eldől mind a bajnokság mind a BL
ha verjük a madridot az akkora erőt ad hogy megverjük a chelsea-t is
de ha ne adjisten bukunk Madridban és a Bl-ből is kipottyanunk lehet hogy a csapaton levő nyomás miatt úszik a bajnokság is(nem akarok negatív lenni)

Kezdő
Valdes-Alves-Puyol-Pique-Abidal-Toure-Iniesta-Xavi-Messi-Eto'o-Henry
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.04.30. 00:58:13

classicon az én kezdőm

valdes
alves, puyol, pique, abidal
xavi, toure, iniesta
messi,eto'o, henry

esetleg annyi változás lehet, hogy henry helyett keita kezd, akkor pedig iniesta balszél
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.29. 17:34:25

Nos az utóbbi két meccs megmutatta hogy kell játszani a Barca ellen.Ha a Madrid is hasonló taktikával lép pályára mint a Chelsea tegnap akkor lényegesen több esélyük van.Bár szerintem a Real-ra nézve szégyen lenne ha a Bernabeu-ban betömörülne!Remélem Pep megtalálja a győzelem receptjét!!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.29. 11:25:08

currahee írta:a mai madridos cikk után és ezeket olvasva hogy a madridi vezetők meg lapok már őket ünneplik bajnoknak meg ilyen olyan kijelentések, hogy féljen a BARCA, ők lesznek a liga elsők stb.... szal komolyan mondom h ez már szánalom.... kicsit elvannak telve ezek maguktól! mer ha még jol játszanának; de nem!!
szőval nem tudom mit akarnak ellenünk...
nagyon remélem hogy szombaton ugy megverjük őket hogy ne is legyen kétségük ki is a jobb! ezek a kijelentések után komolyan arra vágyom hogy a saját pályájukon alázzuk meg őket!!!!! persze tudom hogy ez most nagyszájúan, beképzelten meg tulságosan nagyra akaróan hangzik; de komolyan mondom h megérdemelnék!!!
egy jo kiadós verést.....
másik meg hogy ha ne adj Isten mégis feljönnének egy pontra nem hiszem hogy mind valenciaban és villarealban nyerni tudnának... szal erről ennyit. akkor meg már nincs is miről beszélnünk.
!!!!!!FORCA BARCA!!!!!!
Teljesen jól beszélsz!
nehéz meccs lesz, de én sem kételkedek a csapatban.

Sokan itt azt írják, hogy félnek, mert Puyol nem 100%-on teljesít. Ez talán igaz is. De van mögötte akkora rutin és tapasztalat (na akkor az akarásáról meg ne is beszéljünk...) hogy remek teljesítménnyel le tudja hozni a madridi derbit. Meg érdemes még megemlíteni, hogy a madrid védelmében sincs mindenki toppon, pl Sergio Ramos is árnyéka önmagának, Cannavaro periodikusan jó, Metzelder meccshiánnyal küszködik, talán Marcelo az aki megbízható, viszont ő nem fogja tudni tartani Messit :lol:
Visca el BARCA!
Lezárt