Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.09. 13:48:15

Ott van, hogy a 08-09es szabálykönyvből került ki az idézett rész. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.09. 13:45:43

Grat Etooka a cikkért, jó volt olvasgatni így ebéd után! 8) Jah és egy kérdés, hogy az az UEFA-s szabályzatból kiragadott pár sor, a mostani? Mert apám azt olvasta már nem tudom hol, hogy már nincs a régi szabály, hogy direkt volt-e a kéz. :?

Egyébként jó étvágyat azoknak, akik még csak most kezdenek neki, vagy esetleg még várnak, egészségére annak, aki túl van rajta! :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.05.09. 13:35:42

Szvsz ezért nehéz a bírói szakma. Mert ott van a szabályokban, amiket felsoroltam, hogy mi alapján, mégis, az ember arra hajlik, hogy az bizony kéz volt. És ezért is írtam oda, hogy a két legjogosabban vitatott eset, amivel gyakorlatilag megállapítom, hogy nekces mindenféle észérv - mellette vagy ellene is.

Tény, hogy Piqué bevallotta, na de ilyenkor szerintem már azt is bevallaná, amit meg sem tett. :lol:
Boixos írta:max annyi lehet a célja, h ha már csalást bömböl a sok fallosz (ahelyett, h fociztak volna, RÁADÁSUL UGYE FÉLÓRÁT JOGTALAN EMBERELŐNYBEN, persze akkor úgy viselkedett a bíró, mint egy grállovag, legalábbis szerintük), akkor legalább észérvekkel ugassanak, ne csak idegből.
Köszönöm szépen Boixos! Ahogy írtad, ez volt a célom vele.
.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.05.09. 13:32:14

szerintem nem magyarázkodós a cikk, max annyi lehet a célja, h ha már csalást bömböl a sok fallosz (ahelyett, h fociztak volna, RÁADÁSUL UGYE FÉLÓRÁT JOGTALAN EMBERELŐNYBEN, persze akkor úgy viselkedett a bíró, mint egy grállovag, legalábbis szerintük), akkor legalább észérvekkel ugassanak, ne csak idegből. ez még nem megy nekik, pedig a szakembereik is mind habfehér múlttal rendelkező fazonok, élükön a koreai hiddinkkel...
egyébként egyetértek Puhllal és Tamással is, piké megkaphatta volna a 11est, ahogy a másik oldalon az a fsz is, aki messivel szemben pattogtatta a labdát a cselzi ötösén...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.09. 13:16:14

Colos írta:Eléggé magyarázkodósnak tűnik ez a "11-es" cikk. De ügyesen sikerült mindegyiknél kihozni, hogy jogosan nem fújt Henning. 8)
Általában, ill. szinte mindig maximálisan egyetértek Etooka cikkeivel.
A maga nemében ez is magas szintű, és jól összerakott.
Viszont az, hogy Piqué kezezése esetén is kihozza, hogy valójában helyesen döntött Övrebő, az szakmailag helytelen.
Egyrészt, maga Piqué is elismerte, hogy kezezett, és jogos büntető maradt el.
Másrészt, Puhl Sándor, a 4 alkalommal világ legjobb játékvezetőjének választott bíró, VB - döntő és BL - döntő levezénylője is egyértelműen ekként nyilatkozott.
Ezért ezzel a megállapításával - személy szerint - nem tudok egyetérteni. És, szerintem, ebben nincs is igaza.

Ez az én véleményem. Kéretik akként kezelni.
:wink:
Kép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.09. 12:24:18

Eléggé magyarázkodósnak tűnik ez a "11-es" cikk. De ügyesen sikerült mindegyiknél kihozni, hogy jogosan nem fújt Henning. 8)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.05.07. 11:38:13

Iniesta is kapott sárgát mezlevételért a góljánál. 92. percben.
És még Ballack is a végén reklamálásért mikor majdem nekiment a bírónak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.07. 09:47:51

Enjoy írta:Nyáron nem ártana egy vérfrissítés az oldalnak!
Szerintem elavult a kinézete (fejlécről nem is beszélve), irigylem a madridista.hu valamint a chelseafc.hu oldalak kinézetét..
Persze nem a kinézet a lényeg, de szerintem megérdemelne ez az oldal már egy jelentős újítást, csinosítást!
Támogatom az ötletet, tartalmilag valóban toppon van az oldal, viszont a madridista.hu remekül néz ki, gyorsabb is és kezelhetőbb is. Esetleg egy pályázatot is el tudok képzelni, szerintem akadna pár vállalkozó kedvű drukker:)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.07. 09:42:19

Lehet, hogy már más is felvetette, de szerintem nem lenne rossz ötlet a meccsek után mindkét edző nyilatkozatát leközölni. Biztosan vannak páran, akik szívesen elolvasták volna hogy pl. Hiddink hogyan látta a tegnapi mérkőzést.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.05.06. 15:32:10

Bocs hogy "reklamálok" de ez szerintem el van írva az Henry-s hírben : ...minden bizonnyal nem fog játszani Pep Guardiola. :D
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.05.05. 15:46:43

Iniesta írta:Több Z. Ivánt a Sport Tv-be :wink:
Támogatom :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2009.05.05. 15:38:00

Több Z. Ivánt a Sport Tv-be :wink:
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2009.05.05. 13:28:03

fcbarca10 írta:
Enjoy írta:Nyáron nem ártana egy vérfrissítés az oldalnak!
Szerintem elavult a kinézete (fejlécről nem is beszélve), irigylem a madridista.hu valamint a chelseafc.hu oldalak kinézetét..
Persze nem a kinézet a lényeg, de szerintem megérdemelne ez az oldal már egy jelentős újítást, csinosítást!
Már nem azért, de ez Magyarország legmodernebb, legjobb és legfrissebb szurkolói oldala.
A madridista alig frissül (csak a rövidhírek), a chelsea-é pedig nagyon régies.
Ezen nem kell változtatni (ha jól emlékszem pár éve lett megváltoztatva).
Nálad szövegértési problémák vannak!
Legalábbis az első mondatodból kiindulva...
A cikkek, írások, portrék valóban a legjobbak az összes ilyen szurkolói oldalt nézve, ráadásul mindennap kapunk "anyagot", amiért hálás köszönet a szerkesztőknek, íróknak.

De maga a dizájn már régóta ugyanaz (talán 2-3éve)
Persze mindenki azt szeretné, hogy átlátható legyen, ill. hogy a tartalom legyen minőségi.
Ezek mind megvannak, de maga a csomagolás már úgymond uncsi...
Fejlécen kívül, más elemeket is változtatni kéne, mert ez a jelenlegi nem méltó (szvsz) a tartalomhoz.

De nem akarok én ebből háborút. (sztem megérdemelne egy szebb csomagolást kedvenc oldalunk... ennyi)
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.05. 10:17:52

Nagyon jó a Guardiolás cikk! :lol: Mint egy nagy gyerek! :lol: :D Köszi, hogy felraktátok, remélem sok ilyen cikk lesz még! :P :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.05.04. 17:46:59

barca_bome írta:Gondolkoztam már azon, hogy szívesen lennék itt az eurobarcán hírszerkesztő, hisz tapasztalatom megvan hozzá minden bizonnyal, helyesírásom sem egy katasztrófa és kellő elhivatottságom van a csapat iránt. Csak nem tudom hogy lehetséges ez, mert még tanuló vagyok és nem tudok bejárni az FCG médiához híreket írni, de ha lehetőség nyílna rá, hogy itthonról hozzáférjek ezen részéhez az oldalnak (a híríráshoz) szívesen vállalnám ezt a feladatot, természetesen ingyen. Kérem a moderátorokat, és/vagy szerkesztőket, ha tudnak segítsenek eme célom elérésében. Jó magam is próbálkoztam már Barcelonás oldalak készítésével, a technikai részével nem is voltak gondjaim, viszont az eurobarca.hu mellett értelmetlen dolognak tartottam egy másik oldal létrehozását (Na meg persze jó magam is eurobarca fan vagyok).
Kezdetnek küldd el a megírt cikkeidet vmelyik adminak (vagy akár nekem is jöhet), aztán majd ha jónak találják, akkor kikerülhet az oldalra. Ha hosszabb időszakon keresztül megbízhatóan szállítod az anyagokat, akkor egy idő után be kerülhetsz az állandó cikkírók közé. :wink:
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.05.04. 17:35:19

Enjoy írta:Nyáron nem ártana egy vérfrissítés az oldalnak!
Szerintem elavult a kinézete (fejlécről nem is beszélve), irigylem a madridista.hu valamint a chelseafc.hu oldalak kinézetét..
Persze nem a kinézet a lényeg, de szerintem megérdemelne ez az oldal már egy jelentős újítást, csinosítást!
Már nem azért, de ez Magyarország legmodernebb, legjobb és legfrissebb szurkolói oldala.
A madridista alig frissül (csak a rövidhírek), a chelsea-é pedig nagyon régies.
Ezen nem kell változtatni (ha jól emlékszem pár éve lett megváltoztatva).
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 17:18:20

ozsimiki írta:
Enjoy írta:Nyáron nem ártana egy vérfrissítés az oldalnak!
Szerintem elavult a kinézete (fejlécről nem is beszélve), irigylem a madridista.hu valamint a chelseafc.hu oldalak kinézetét..
Persze nem a kinézet a lényeg, de szerintem megérdemelne ez az oldal már egy jelentős újítást, csinosítást!
Az új fejléc már kész, azt nem tudom,h mikor kerül fel,de kész van.

Minden másban (is)meg szntem nagyon jól néz ki az Eurobarca, követhető,mégis jól összerakott,és jól is néz ki, sokkal átláthatóbb mint a madridista szntem. Ami jó,azt nem kell változtatni,főleg,h design-ben sem marad el kicsit sem az említettektől, szntem.
A fejléc egyszer majd meglesz, a kinézeten pedig szerintem egy picit kéne váltani. Azt hiszem már vagy 2 éve ez van. :) Persze így is nagyon jó, de egy kis vérfrissítés csak nem árt. :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.05.04. 17:09:08

fir3bird írta:tavaly Schusterrel 85 pontot szerzett a Madrid, nem 82-t, és az volt rekord pontszám. ja és Bernd Schuster, nem Bern :o :)
És ugyanebben a rövidhírben szerepel,h a "96-96-es szezonban". :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.04. 16:32:11

Enjoy írta:Nyáron nem ártana egy vérfrissítés az oldalnak!
Szerintem elavult a kinézete (fejlécről nem is beszélve), irigylem a madridista.hu valamint a chelseafc.hu oldalak kinézetét..
Persze nem a kinézet a lényeg, de szerintem megérdemelne ez az oldal már egy jelentős újítást, csinosítást!
Az új fejléc már kész, azt nem tudom,h mikor kerül fel,de kész van.

Minden másban (is)meg szntem nagyon jól néz ki az Eurobarca, követhető,mégis jól összerakott,és jól is néz ki, sokkal átláthatóbb mint a madridista szntem. Ami jó,azt nem kell változtatni,főleg,h design-ben sem marad el kicsit sem az említettektől, szntem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2009.05.04. 16:31:47

tavaly Schusterrel 85 pontot szerzett a Madrid, nem 82-t, és az volt rekord pontszám. ja és Bernd Schuster, nem Bern :o :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fir3bird 2009.05.04. 16:32:59-kor.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2009.05.04. 16:27:52

Nyáron nem ártana egy vérfrissítés az oldalnak!
Szerintem elavult a kinézete (fejlécről nem is beszélve), irigylem a madridista.hu valamint a chelseafc.hu oldalak kinézetét..
Persze nem a kinézet a lényeg, de szerintem megérdemelne ez az oldal már egy jelentős újítást, csinosítást!
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2009.05.04. 13:56:09

Gondolkoztam már azon, hogy szívesen lennék itt az eurobarcán hírszerkesztő, hisz tapasztalatom megvan hozzá minden bizonnyal, helyesírásom sem egy katasztrófa és kellő elhivatottságom van a csapat iránt. Csak nem tudom hogy lehetséges ez, mert még tanuló vagyok és nem tudok bejárni az FCG médiához híreket írni, de ha lehetőség nyílna rá, hogy itthonról hozzáférjek ezen részéhez az oldalnak (a híríráshoz) szívesen vállalnám ezt a feladatot, természetesen ingyen. Kérem a moderátorokat, és/vagy szerkesztőket, ha tudnak segítsenek eme célom elérésében. Jó magam is próbálkoztam már Barcelonás oldalak készítésével, a technikai részével nem is voltak gondjaim, viszont az eurobarca.hu mellett értelmetlen dolognak tartottam egy másik oldal létrehozását (Na meg persze jó magam is eurobarca fan vagyok).
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.03. 22:42:39

Jónak, nagyon jó lenne, csak a pénz az, ami itt dönt! És nem hiszem, hogy miliárdosok járkálnak erre az oldalra! Ha igen, akkor küldjetek már egy kis pénzt nekem is! :oops: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.05.03. 22:38:46

Krojf írta:Iván "cárnak" én is nagy szeretettel gratulálok!
Azt hiszem méltó főszerkesztője lenne egy esetleges "Barca TV Hungary"
nevű csatornának is!
Lassan elgondolkozhatnánk azon, hogy a meccseink után egy kamerával
felvehetnénk Iván kommentjét, majd ezt felrakhatnánk a főoldalra,
aztán ez az anyag a következő meccsünk befejezéséig megnézhető
lenne, majd ezután egy videoarchívumba kerülhetne!
Mindig aktuális, friss Iván-kommentjeink lennének, de Iván akadályoztatása esetén lehetne olyan helyettese, akit ő maga választ
ki a Teamből!
Véleményeitek?
K.
Jó ötlet, bár az Eurobarca TV jobban hangozna. Önálló tv lenne, élő közvetítésekkel, napközben meg régi meccsek ismétlése. Lennének interjúk, hírek, kvízműsorok, stb. Ez egyedülálló lenne szerintem Magyarországon!
Kép
Kép
Kép
Lezárt