Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.23. 22:00:48

risubarcafan írta:ELBatri én Ibra-s véleményedbe nem értek egyet csak, mert sztem pont ő nem nagy képű, én még szint enem is láttam pofázni, lehet csak én nézek keés inter meccset, de szerintem szimpatikus játékos, de barcába csak azért nem tudom elképzelni mert már körülbelül annyi idő mint Eto, és Eto jobb. Szóval akkor már valami fiatal csodacsatár kéne :)
Hát ne haragudj de amit írtál arra még az sem lehet mondani, hogy kinek a pap kinek a papné.
Kérlek nézd meg vhol a neten (nem tudok most fejből linket de a youtube-on, de lehet hogy az ns-en is van) mit csinált a Siena ellen. Csak nagyvonalakban: már sajtótájékoztatón is bejelentették, hogy Ibrát azért játszatják, hogy gólkirály lehessen (ergo nem is titkolták). Ezzel semmi baj nincs de amit a pályán csinált az egyszerűen felháborító volt, nem méltó egy sportolóhoz. Amikor egy csapattársa gólhelyzetben inkább maga fejezte be az akciót (góllal!!!) megsértődött, oda se ment gratulálni, elkezdte húzni a száját és kiment az oldalvonalhoz, hogy cseréljék le mert így nem akar játszani. Hogyha ő egy szimpatikus játékos, akkor hozzuk Drogbát meg C.Ronaldót is.
Forca Barca!!!!
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.05.23. 17:17:11

Én egyáltalán nem gondolom, hogy Samut el kéne adni, és nem is fogjuk. Egyelőre még ő a gólkirály, ha aranycipős nem is, persze még összejöhet az is, ha ma játszik és odateszi magát. Látom itt valakik már megvennék a helyére Ibrát, aki most szinte ő maga az Inter, ha véletlenül hozzánk jönne, itt nem ő lenne egymaga a Barca. nem gyakran nézek Inter meccseket, de amikor láttam Ibrát, nem olyan volt a viselkedése, mint aki elviselné, hogy vannak nála nagyobbak a csapatban. Eto'o nem ilyen szerintem (személy szerint én nagyon bírom, de ez szubjektív...), nem is igazán illett hozzá a Mallorca ellen a kiszolgált, egyedüli csatár szerepe.
ser del Barça es el millor que hi ha
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2009.05.23. 16:52:07

lui1698 írta:Na, azért Eto'ot és Ibrahimovicot ne emlegessük egy lapon.
Se játéktudásban, se emberi tulajdonságok tekintetében.
Samu egy szent a svedhez képest.
Igazad van, nem lehet őket egy lapon emlegetni....
Emberi tulajdonságok tekintetében a svéd egy nulla, sőt mínusz 3. De játéktudásban felülmúlja Eto'ot, ezt szerintem azért be kell látni. Más kérdés persze, hogy ki illik a mi játékrendszerünkbe jobban, és erre a válasz szvsz a kameruni.
Kép
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.23. 16:29:46

socio66 írta:Ha van olyan játékos,aki egyszerűen nem illik a mi játékstílusunkba, játékrendszerünkbe,akkor az Ibrahimovic..
Ő egy zseni,aki egyedül képes a hátán vinni a csapatot,de egyrészt nem csapatjátékos,másrészt van már elég 'dudás' ebben a csapatban,semmi szükség nincs egy újabb vezéregyéniségre,aki nyilván nehezen tűrné el a mellőzést,vagy hogy nem rá épül a csapat.
Egy szó mint száz: ki van zárva hogy a svéd valaha is Barcelona játékos legyen. pont
Ez is felfogás kérdése szerintem.Ugyanis pl.mielőtt Henry idekerült volna ő róla is ezek a vélemények hangzotak el hogy nem csapatjátékos stb...és most meglehet nézzni hogy most hol tart.Ez mind felfogás kérdése szerintem.Ibra is magashőmérsékleten ég mint Eto és sokkan mások.A játékrendszert pedig hagyjuk szerintem.Európa egyik legjobb csatáráról beszélünk könyörgöm.CR7 pedig áhh....őt inkább hagyjuk.
socio66

2009.05.23. 16:22:20

Ha van olyan játékos,aki egyszerűen nem illik a mi játékstílusunkba, játékrendszerünkbe,akkor az Ibrahimovic..
Ő egy zseni,aki egyedül képes a hátán vinni a csapatot,de egyrészt nem csapatjátékos,másrészt van már elég 'dudás' ebben a csapatban,semmi szükség nincs egy újabb vezéregyéniségre,aki nyilván nehezen tűrné el a mellőzést,vagy hogy nem rá épül a csapat.
Egy szó mint száz: ki van zárva hogy a svéd valaha is Barcelona játékos legyen. pont
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.05.23. 16:16:51

Na, azért Eto'ot és Ibrahimovicot ne emlegessük egy lapon.
Se játéktudásban, se emberi tulajdonságok tekintetében.
Samu egy szent a svedhez képest.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.23. 16:16:49

[/quote]Ha valaki semleges szurkolóként nézzi a dolgot,akkor ennyirővel Etót is egy g...ládának lehetne nevezzni mert köpködött a pályán és mocskolódot a médián keresztül a rivállisainkal szemben.Kinek ki szimpatikus és kész.Egy biztos hogy szerény véleményem szerint ha Eto megy akkor csakis Ibra lehet a méltó utódja és senki más.[/quote]

Ez igaz. Eto sem egy szentfazék. És nem értem hogy mi bajotok Ibrával. Olyan ripacs mint CR7? Én még semmi negatívumot nem tapasztaltam a viselkedésével kapcsolatban. Világosítsatok fel mert nem nézek annyi olasz focit. Én Ibrát mindig is csak góólszerzéskor láttam. Nem értem..... :?.
Eto-nak egyáltalán a tervei közt van az hogy elmegy?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.05.23. 16:21:50-kor.
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.23. 16:10:35

ozsimiki írta:
Varga Tamás írta:Kedves Fórumerek!

Nem volt még elég?
Lehet véleményezni a teljesítményét, el lehet mondani, hogy az elmúlt pár meccsen vannak hiányérzeteink.
De, hogy adjuk el, és hozzuk ide ezt a gennyláda (bocs, modik) Ibrát! Hát megáll az eszem! Ezt azért mégse kellene. Mondom ezt Inter-szurkolóként. Ibra jó csatár, de emberileg hagy némi kívánni valót maga utána svéd.
Jó nekünk Samu!
Így van legalább akkora baklövés lenne,mint ha létrejött volna a gennyláda Mourinho ide igazolása :roll: azt se értem,h akarhatták páran, Ibra se kell.
Ha valaki semleges szurkolóként nézzi a dolgot,akkor ennyirővel Etót is egy g...ládának lehetne nevezzni mert köpködött a pályán és mocskolódot a médián keresztül a rivállisainkal szemben.Kinek ki szimpatikus és kész.Egy biztos hogy szerény véleményem szerint ha Eto megy akkor csakis Ibra lehet a méltó utódja és senki más.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.23. 15:21:48

Varga Tamás írta:Kedves Fórumerek!

Nem volt még elég?
Lehet véleményezni a teljesítményét, el lehet mondani, hogy az elmúlt pár meccsen vannak hiányérzeteink.
De, hogy adjuk el, és hozzuk ide ezt a gennyláda (bocs, modik) Ibrát! Hát megáll az eszem! Ezt azért mégse kellene. Mondom ezt Inter-szurkolóként. Ibra jó csatár, de emberileg hagy némi kívánni valót maga utána svéd.
Jó nekünk Samu!
Így van legalább akkora baklövés lenne,mint ha létrejött volna a gennyláda Mourinho ide igazolása :roll: azt se értem,h akarhatták páran, Ibra se kell.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.23. 15:19:09

Ibra vag Etoo? Ne nevettessük már ki magunkat, hol illene Ibra bele a Barca játékába, ráadásul Etoo szimplán csak elfáradt, ami nem is csoda ennyi tétmeccs után a háta mögött. Samu marad, Ibra is marad ott az interben.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.23. 13:15:28

Kedves Fórumerek!

Nem volt még elég?
Lehet véleményezni a teljesítményét, el lehet mondani, hogy az elmúlt pár meccsen vannak hiányérzeteink.
De, hogy adjuk el, és hozzuk ide ezt a gennyláda (bocs, modik) Ibrát! Hát megáll az eszem! Ezt azért mégse kellene. Mondom ezt Inter-szurkolóként. Ibra jó csatár, de emberileg hagy némi kívánni valót maga utána svéd.
Jó nekünk Samu!
Kép
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.23. 13:09:34

LG írta:
risubarcafan írta:ELBatri én Ibra-s véleményedbe nem értek egyet csak, mert sztem pont ő nem nagy képű, én még szint enem is láttam pofázni, lehet csak én nézek keés inter meccset, de szerintem szimpatikus játékos, de barcába csak azért nem tudom elképzelni mert már körülbelül annyi idő mint Eto, és Eto jobb. Szóval akkor már valami fiatal csodacsatár kéne :)
Akkor te nézel kevés Inter meccsett, mert Ibrat szinészkedés, reklamálás, provokálás, és aljas szabálytalanságok jellemzik. Még hogy szimpatikus.. :lol:
Azért Eto'o is elég unszimpatikus játékos, neki is vannak beszólásai sértődései stb. Én nyáron mindenképp szerteném Ibrát Eto'o helyére, bár tom ezzel a véleménnyel egyedül vok...
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.23. 13:04:46

Barcaádám írta:szerintetek akkor azért nem tud cselezni mert volt 2 4hónapos kihagyása??háát..lehet hogy nem hülyeség..
Nem feltétlenül a 4 hónap kihagyás miatt ( az is formahanyatlással jár :) ), hanem inkább a sérült láb bizonytalanabb használata miatt. Amikor felépülő félben volt, vagy már játszott, akkor mondta, hogy szerinte sose lesz olyan mint volt a térde, ő maga sose fog tökéletesen megbízni benne. Sztem inkább ez lehet az oka. :(
risubarcafan írta:ELBatri én Ibra-s véleményedbe nem értek egyet csak, mert sztem pont ő nem nagy képű, én még szint enem is láttam pofázni, lehet csak én nézek keés inter meccset, de szerintem szimpatikus játékos, de barcába csak azért nem tudom elképzelni mert már körülbelül annyi idő mint Eto, és Eto jobb. Szóval akkor már valami fiatal csodacsatár kéne
Ibráról mondta vki azt, hogy annyira beképzelt ( nem ez a jó szó, de nem találom :? ), hogy még magával sem állna szóba! Am vicces, mert még mielőtt ezekre odafigyeltem volna, már akkor sem tetszett, mert nagyon irritált a feje. :D A fiatal csodacsatár meg egyáltalán nem kell, még, mert van egy Samunk! :D ( meg amúgy is ott van Bojan ;) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ElBartimaeus 2009.05.23. 13:12:43-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.05.23. 10:02:29

risubarcafan írta:ELBatri én Ibra-s véleményedbe nem értek egyet csak, mert sztem pont ő nem nagy képű, én még szint enem is láttam pofázni, lehet csak én nézek keés inter meccset, de szerintem szimpatikus játékos, de barcába csak azért nem tudom elképzelni mert már körülbelül annyi idő mint Eto, és Eto jobb. Szóval akkor már valami fiatal csodacsatár kéne :)
Akkor te nézel kevés Inter meccsett, mert Ibrat szinészkedés, reklamálás, provokálás, és aljas szabálytalanságok jellemzik. Még hogy szimpatikus.. :lol:
risubarcafan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2008.08.13. 23:27:18

2009.05.23. 09:57:06

ELBatri én Ibra-s véleményedbe nem értek egyet csak, mert sztem pont ő nem nagy képű, én még szint enem is láttam pofázni, lehet csak én nézek keés inter meccset, de szerintem szimpatikus játékos, de barcába csak azért nem tudom elképzelni mert már körülbelül annyi idő mint Eto, és Eto jobb. Szóval akkor már valami fiatal csodacsatár kéne :)
socio66

2009.05.23. 09:41:16

Barcaádám írta:szerintetek akkor azért nem tud cselezni mert volt 2 4hónapos kihagyása??háát..lehet hogy nem hülyeség..
Nem azért nem tud..
De nyilván nem volt jó hatással rá az a két súlyos sérülés.
A robbanékonysága az,amiből vesztett szerintem ez elmúlt 1-2 évben.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.05.23. 09:34:26

szerintetek akkor azért nem tud cselezni mert volt 2 4hónapos kihagyása??háát..lehet hogy nem hülyeség..
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.23. 06:55:52

Azért két olyan sérülés után, ami után esetleg más vissza sem tért volna profi szinten játszani, csodálatos teljesítmény :) .
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.23. 00:57:59

Eto'o sztem tökéletesen beleillik a csapat játékába. Igazából nem is nagyon tudnák mást elképzelni ott, azon a poszton, még Villát, Torrest sem. Esetleg Drogbát, vagy Ibrát ( akiket egyébként utálok, mint a bélürüléket, csak a játék stílusuk, az a befejező készség, ami miatt rájuk gondoltam ), de őket meg másért nem; akkora arcuk van, meg akkora taplók, hogy soha nem tudnának Barca szintű játékossá válni, mert nem csak jól kell tudni játszani! ( Biztos vannak am még olyan csatárok, akiket el tudnék képzelni a helyén, csak nem jut eszembe egy sem, sőt az is lehet, hogy pl Villa is tökéletes lenne. :) )



Nemrég olvastam 2006-os hsz-eket Samuról ilyesmiket olvastam, hogy milyen jó cselt csinált meg, meg hogy nem csak Dinho cselez, hanem ő is, csak nem olyan látványos és hogy az a jó benne, hogy egymaga meg tudja teremteni magának a helyzetet. Hát ez a nagyobb ( ha jól emlékszem térd ) sérülése után kiveszett belőle, sajnos. Ha az is visszajönne, akkor jövőre ilyenkor már legalább 45 gólnál tartana! :D
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.05.22. 15:07:42

Ibrát mindenki felejtse már el...
Egy cseppel se másabb, mint a másik nagyképű majom c. rinya.
Nem kell ő ide! A nagy arca rossz felé billentené a csapatot.

Eto'o a legideálisabb csatár ide a Barcába, ne is beszéljünk másról. :wink:
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2009.05.22. 14:45:45

Elolvastam pár poldalra visszamenőleg a hozzászólásokat és ez a hsz áll a véleményemhez legközelebb, de néhol nagyon elszomorodtam. Először is megjegyezném senkit nem tekintek divatszurkolónak és akinek nem inge tényleg ne vegye magára.
Kezdjük Eto'o szezonkezdeténél. Pep szinte kijelentette (vagy nem is csak szinte), hogy nincs szüksége rá, erre Samu mi csinált maradt és szívét lelkét beleadva küzdött és lőtte a gólokat. Akkor senki nem kritizálta. Vagy amikor egy 4-est hintett ő volt az isten sokak szemében.
Személy szerint nem a kedvenc játékosom a csapatból így valímennyire objektív véleményt tudok megfogalmazni. Negatív kritikákat lehet írni, hisz ezért van ez a topic de néhányan egy kicsit túlzásba viszik. Az pedig hogy sokan már a lecseréléséről beszélnek nem Barca-szurkolókra vall. Inkább látnák itt Ibrát? Nevetséges. Ha valaki látta mit csinált a Siena ellen és mégis kedvenc csapatában szeretné tudni azt csak szánni tudom. Többen említették, hogy nem egy meccset döntött el a maga 29 góljával és ha valaki a tényekre hivatkozik akkor ez nem elég neki. Igen igaz, hogy az utóbbi időben kicsit hullámvölgyben van, de úgy is lehet nézni, hogy az előtte lévő fantasztikus meccseihez képest marad el a formájától.
A többi játékossal mi a helyzet? Iniesta se tett le olyan sokat a szezon első felében (tudom sérüléssel is bajlódott, de ennek ellénére sem)
mint az UTÓBBI IDŐBEN (szigorúan szvsz, leht hogy mások máshogy látják) és csak pozitívan beszél róla mindenki. Kérdem én, olyan sokkal többet számít a szezon első fele mint a második, ahol ráadásul a bajnokság már a 6-2-nél eldőlt?
Akik pedig csak attól teszik függővé a véleményüket Samuval kapcsolatban, hogy lő-e gólt a Bl-döntőn csak sajnálni tudom.
Mégegyszer leszögezném, hogy nem akarok személyeskedni, senkit sem megbántani (ezért sem említek nevetek) csak a saját véleményem fejtem ki. Lehet vele egyetérteni vagy sem.
Abszolút egyet értek és nem csak Samuval kapcsolatban. Néha olyan érzésem van, hogy itt csak az eredmények számítanak, ami a legrosszabb, hogy bizonyos játékosok múltban nyújtott munkája a semmibe vész egynéhány ember szemében, mikor éppen rosszul teljesít valaki... És Samu nem is teljesít rosszul, a szezon elején-közben mutatott ember felettit, úgy ahogy az egész csapat! Nem lennék meglepődve, ha jövőre egy gyengébb szezonkezdés után folytatódna ez az elégedetlenség, pedig ezt a szezonbeli teljesítményt még a Barcának is nehéz lesz megismételnie, hát még felülmúlnia! Ja és még valami: nekem nagyon tetszenek az új mezek! 8)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.22. 14:17:56

riboo írta:Komolyan mondom... nemtudom, hogy sírjak vagy nevessek!
Jópáran nem tudjátok már mit csináljatok jódolgotokban! :shock:
-Adott egy Bajnok, illetve Kupagyőztes, és a triplázásra esélyes csapat.
- Adott egy befejező, aki legeredményesebb szezonját hozza éppen, s ezzel a csapatcímek mellett esélye van komoly egyéni kitüntetésekre is (aranycipő, spanyol gólkirályi cím)
Mindezt teszi úgy, hogy a mester a szezon kezdetekor létszám fölöttinek minősítette, s csak az Ő olthatatlan bizonyítási vágyának köszönhető, hogy maradt. ( meg annak, hogy beállt a piac és sem az eladása, sem a pótlása nem lett volna egyszerű. )
Lehet, hogy ide csak dolgozni jár, de a tüdejét is kiköpi, ha felmegy a pályára.
De adott emberek szemében egyes érdemek olyan hamar veszni látszanak, hogy az elképesztő. 2 hónapja kis túlzással a világ legjobb befejezőjének nyilvánítják, majd ha éppen kifelé jön a zsuga a kapufáról, akkor mehet a csere az isteni Diego Forlánra, meg két zacskó haribo gumicukorra.
Talán annyit, hogy akik most ennyire szélsőséges, felelőtlen dolgokat irkálnak Vele kapcsolatban, azok vegyenek egy mély levegőt. Irják be a youtube-re szépen, hogy Samuel Eto'o, és közben merengjenek arról, hogy mit is tett ez az ember az elmult években, vagy akár ebben a szezonban. Majd forduljanak el szépen Mekka felé, s adjanak hálát az égnek, hogy mások döntenek a maradásáról.

Rászolgált ő már arra bőven, hogy köszönetet mondjunk neki, ahelyett, hogy pár gyengébb meccs után a leváltásáról gondolkodjunk. Szerintem.
Nem egy zokniról van szó, ami ha büdös átvesszük!


Elnézést, ha valakit megbántottam, bennevan a pakliban, hogy elragadtattam magam. Akinek nem inge, ne vegye magára! :oops:
Minden vélemény egy nézőpontot képvisel, végtelensok nézőpont között. Az enyém jelen esetben már sokkal inkább az "igazságérzetemre" vonatkozik, mintsem az Eto'o-val szembeni elfogultságomra... :wink:
Persze ezzel együtt természetesen megvétózható! :)

Üdv. Mindenkinek!
Elolvastam pár poldalra visszamenőleg a hozzászólásokat és ez a hsz áll a véleményemhez legközelebb, de néhol nagyon elszomorodtam. Először is megjegyezném senkit nem tekintek divatszurkolónak és akinek nem inge tényleg ne vegye magára.
Kezdjük Eto'o szezonkezdeténél. Pep szinte kijelentette (vagy nem is csak szinte), hogy nincs szüksége rá, erre Samu mi csinált maradt és szívét lelkét beleadva küzdött és lőtte a gólokat. Akkor senki nem kritizálta. Vagy amikor egy 4-est hintett ő volt az isten sokak szemében.
Személy szerint nem a kedvenc játékosom a csapatból így valímennyire objektív véleményt tudok megfogalmazni. Negatív kritikákat lehet írni, hisz ezért van ez a topic de néhányan egy kicsit túlzásba viszik. Az pedig hogy sokan már a lecseréléséről beszélnek nem Barca-szurkolókra vall. Inkább látnák itt Ibrát? Nevetséges. Ha valaki látta mit csinált a Siena ellen és mégis kedvenc csapatában szeretné tudni azt csak szánni tudom. Többen említették, hogy nem egy meccset döntött el a maga 29 góljával és ha valaki a tényekre hivatkozik akkor ez nem elég neki. Igen igaz, hogy az utóbbi időben kicsit hullámvölgyben van, de úgy is lehet nézni, hogy az előtte lévő fantasztikus meccseihez képest marad el a formájától.
A többi játékossal mi a helyzet? Iniesta se tett le olyan sokat a szezon első felében (tudom sérüléssel is bajlódott, de ennek ellénére sem)
mint az UTÓBBI IDŐBEN (szigorúan szvsz, leht hogy mások máshogy látják) és csak pozitívan beszél róla mindenki. Kérdem én, olyan sokkal többet számít a szezon első fele mint a második, ahol ráadásul a bajnokság már a 6-2-nél eldőlt?
Akik pedig csak attól teszik függővé a véleményüket Samuval kapcsolatban, hogy lő-e gólt a Bl-döntőn csak sajnálni tudom.
Mégegyszer leszögezném, hogy nem akarok személyeskedni, senkit sem megbántani (ezért sem említek nevetek) csak a saját véleményem fejtem ki. Lehet vele egyetérteni vagy sem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.21. 20:26:05

Szerintem Samu nem fogja kérni hogy játszhasson. Tudja Ő is nagyon jól, hogy ha most megsérülne, akkor azzal nem csak saját magának, hanem a csapatnak is rosszat tenne. Ugye sokat szidjuk most hogy rossz a helyzetkihasználása az utóbbi időben, de nem is ez a legfontosabb, amiért rosszul járna a csapat. Hanem az, hogy akkor meg kellene variálni a felállást. Ugye valószinűleg Henry lenne középcsatár, és ha Iniesta felépül, akkor Ő játszana bal szélen. De mint tudjuk nem ez a legjobb felállásunk, hanem az, amikor Henry bal szél, Ini meg középpálya.

Az Aranycipőre minden évben elég nagy esélye van. De BL döntőt nem minden héten játszik az ember :wink: És szerencsére Samu is elég gyakran hangoztatja hogy számára is elsődleges a csapat érdeke. A személyes sikerek csak a második helyen állnak. Úgyhogy ebben a tekintetben biztos vagyok benne hogy nem fog játszani a hétvégén.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.21. 20:02:54

Mindenképpen pihentetni kell szombaton, ha akar akkor az utolsó fordulóban rúghat annyit amennyit akar, de most a bl a legfontosabb, semmi más nem számít, és ezt sztem tudja ő is, Pep pedig biztosan tudja :)
Avatar
M.I.P.A.X.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009.05.10. 19:24:59

2009.05.21. 19:59:44

Barcaman14 írta:Nos friss eredmény: Sturm Graz-Salzburg 2:0

Janko tehát nem szerzett gólt.Már csak egy forduló van a bajnokságból szóval valószínüleg 1 vagy 2 gólnál többet már nem fog szerezni egy meccs alatt(reméljük :D )
Hétvégén ha játszik Eto'o egy duplával könnyen eldönthetné az Aranycipő sorsát,bár még Forlán veszélyes lehet.
Nos én azt gondolom Eto'o döntse el maga hogy játszani szeretne-e hétvégén avagy sem.Elvégre kizárólag ő tudja felmérni mennyire is fáradt el.
Én inkább pihentetném a BL-döntőre ;) Sztem Pep is ezt fogja tenni :)
A felhasználónevem kezdő betűi embereket takar: Messi, Iniesta, Puyol, Alves és Xavi +HENRY fan vagyok :)
Kép
Lezárt