Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.05.27. 23:48:43

sasi1 írta:Sajnos a szombati meccsünket nem adják élőben itthon.......
rojadirecta.com és barátai megoldják gondjainkat.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.27. 23:47:55

Hétvégén a legjobb csapatot akarom Samu mögött látni, teljesen rá építve.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.05.26. 20:37:37

Sajnos a szombati meccsünket nem adják élőben itthon.......
pdrjustice
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.06.26. 17:36:06

2009.05.25. 11:21:59

Tegnap elott en is ott voltam, brutalis volt a hangulat! Feherkendo lengetes, hullamzas, tuzijatek, kinn meg a dobosok. Pique es Alves amit muvelt, azt egy hivatalos hangulatfelelos nem tudta volna megcsinalni! :lol: Masnap delutan tertem magamhoz. Szabi en is felvettem a kinti zenet, de nagyon rezonal a nagy dobok miatt a hang! Honnan lehet letolteni a dobosok zenejet egyebkent?
Szerdan Forza Barca!
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.05.24. 21:13:38

Sziasztok,

akit érdekel van helyszini mini-videóim a bajnoki serleg átadásáról és az utánna lévő fiesztáról....Tegnap kint voltam a meccsen....részletekér szabella67@gmail.com-ra
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.24. 18:50:15

Chino írására:
így kezded.."nem tudom te például mit keresel ezen a fórumon"..... majd így:...."egy igazi szurkoló nem ír ilyeneket kedvenc csapatáról"...
nos ezekre reagáltam, de felejtsük el, nem ez a lényeg.
én igazi szurkolónak érzem magam, de soha nem ajnározom a csapatot, ha nincs miért(szerintem, persze!)
az utánpótlással kapcsolatosan én egyetértek a kritikákkal, de a te meglátásodban is van valami az nem vitás - az egyik vélemény a hibákat elemzi, míg a tied és a hasonlók a mentségeket hangsúlyozza.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.24. 16:38:19

matyi25 írta:
jelwaz írta:
aynas írta:hleb, gudy, bojan, cacares fostalicska
ez a pedro gyerek is mehet amerre lát v. sanchezzel karöltve.
Nah ez baromság... Hleb Gudy nem voltak jók és senki se akat játszani de ettől függetlenül Cacares,Pedro,Bojan jó játékosok.... Egy meccsből nem szabad ítélni.. Mert Messinek is vannak rossz meccsei.. ezek szerint te már elküldted volna melegebb éghajlatra nem??
Azt gondolom, hogy ne gyere Messivel, mert rengeteg meccset ő hozott, és idén 2 meccsen volt gyenge. A Villa Real és a Recre ellen. A többin nem.

A tegnapi meccsben meg hiányoltam a tűzt a játékosokban. sokan nem játsszottak jól. Sem Gudjonsen, sem Bojan, sem Helb nem voltak jók, és sokszor gyenge a teljesítményük. A 17 éves srácot sajnáltam, de elég kemény becsúszás volt. Ügyesen játszott. Nála láttam a küzdést. Messi is így kezdte.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.24. 16:25:38

mess2009 írta:
én viszont nagyon nem szeretem, ha az érvelés helyett egymást minősítjük, és pláne nem, hogy egyesek meg akarják mondani hogy egy ilyen(hál'isten) szabad fórumon kinek lehet és kinek nem véleményt mondani! ad-abszurdum persze ez is egy vélemény...szóval, hagyjuk ! inkább érveljünk, örüljünk, vagy mérgelődjünk stb.
A meccsről: kicsit savanyú a szőlő azoknál akik a rekordokat most leszólják, főleg azokat amiket nem nyerünk meg! de, az napnál világosabb, hogy most a BL. meccs a fontos, a kritikák pedig amelyek a tartalékaink minőségére vonatkoznak sajnos jogosak! ezt immáron két mérkőzés is igazolja.
[/quote]

Egyrészt sztem nem írtam semmi olyat ami azt tükrözné, hogy meg akarom másnak mondani hogy milyen véleménye lehet. Nem tudom egy hol olvastad tőlem de nem hiszem, hogy így volt. Sztem nem mindenkinek savanyú a szőlő, csak nem éppen az sokaknak a legfontosabb, hogy rekordokat döntögessünk, hanem hogy a csapatunk minél eredményesebb legyen.
A tartalékokról szólva. Sztem nem olyan vészes, mint ahogy egyesek látják. Muniesa például sztem elég jól mozgott a pályán annak ellenére, hogy 17 éves, ez volt az első felnőtt meccse és majd 100 000 ember előtt kellett fociznia, azt hiszem 1-2 éven belül már befér a szorosabb keretbe.(az a 20 perc is amit játszott engem inkább arról győzött meg, hogy igen tehetséges)
A többiekről pedig még nem lehet érdemben véleményt írni, ennyi idő elteltével. Majd, ha egy kicsit többet játszanak le lehet szűrni ki milyen játékos. Arról nem beszélve, hogy a múltkor még mindenki az egekig magasztalt sok fiatalt, most meg elküldi a búsba. Nem tudom az MU-nak vagy bármelyik nagy csapatnak jobb lenne-e az utánpótlás-bázisa. Iniesta, Puyol vagy Xavi se úgy jött fel az A csapathoz, hogy egyből sziporkáztak. Én azt mondom várjunk még egy kicsit.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.24. 13:21:49

Amit még hallottam az ez volt:
The Killers- Human
http://www.youtube.com/watch?v=3zg0wH2R ... re=related
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2009.05.24. 13:20:03

terencehill írta:hello

valaki meg tudja mondani hogy tegnap a meccs utáni ünneplés alatt melyik zene szólt ????
Coldplay - Viva la Vida

http://www.youtube.com/watch?v=dvgZkm1xWPE
terencehill
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.05.24. 13:17:04

2009.05.24. 13:19:04

hello

valaki meg tudja mondani hogy tegnap a meccs utáni ünneplés alatt melyik zene szólt ????
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.24. 12:35:38

Adam Philip írta:Sziasztok!

Pár éve olvasom az oldalt , de csak mostanába regisztráltam.

Eddig egyszer szóltam hozzá a témákhoz, akkoris Valdést szidtam egy gyenge meccse után hirtelen felindultságomban. :D

Nem kell olyan nagy ügyet csinálni ezután a vereség után.
Magyar szemmel még örülök is neki hogy tőlük kaptunk ki.
Vadócz miatt persze.

Mostantól pedig várjuk a szerdát!
Hát, ehhez a győzelemhez Vadócznak nem sok köze volt.
Jah és én már izgulok szerda miatt. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2009.05.24. 12:23:23

Sziasztok!

Pár éve olvasom az oldalt , de csak mostanába regisztráltam.

Eddig egyszer szóltam hozzá a témákhoz, akkoris Valdést szidtam egy gyenge meccse után hirtelen felindultságomban. :D

Nem kell olyan nagy ügyet csinálni ezután a vereség után.
Magyar szemmel még örülök is neki hogy tőlük kaptunk ki.
Vadócz miatt persze.

Mostantól pedig várjuk a szerdát!
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.05.24. 12:09:09

jelwaz írta:
aynas írta:hleb, gudy, bojan, cacares fostalicska
ez a pedro gyerek is mehet amerre lát v. sanchezzel karöltve.
Nah ez baromság... Hleb Gudy nem voltak jók és senki se akat játszani de ettől függetlenül Cacares,Pedro,Bojan jó játékosok.... Egy meccsből nem szabad ítélni.. Mert Messinek is vannak rossz meccsei.. ezek szerint te már elküldted volna melegebb éghajlatra nem??
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.24. 11:53:12

barca1615 írta:Helló! Valaki nekem egy olyan linket dobjon ahol 2000-től megtudom nézni máig a táblázatot hogy ki hány gólt lőtt a bajnokságba meg ilyenek! Ha van ilyen kérlek linket dobjátok már el az emailemre!

petinho17@gmail.com

köszönöm!

wikipedia, és alul megnézheted az összes szezont 39től!

http://en.wikipedia.org/wiki/La_Liga
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.05.24. 11:43:07

barca99 írta:
Rivaldo11 írta:Meglepve olvasom, hogy többeket bosszant a tegnapi vereség. Ugyan kit érdekel? Ennyit bőven megér, hogy pihenten álljanak oda a srácok szerdán a döntőhöz. Pontrekord, meg gólrekord, meg gólkirályi cím...nem ezek a célok egy szezon kezdetén, hanem azok, amiket elértünk. Ezt szem előtt kellene tartani.
Egyrészről tökéletesen igazad van.

Másrészről viszont a cserék és tartalékok valami elképesztően kényelmes, impotens lötyögéssel tisztelték meg a teltházat. Mintha végig azt várták volna, hogy 'na jól van, csak legyen már vége ennek a 90 percnek'. A csapat hozzáállása nekem nem igazán tetszett, még ha volt is egy-két jó megmozdulásuk.

Szerdán feledtethetik ezt az utolsó 3 (az előbbiekhez képest meglehetősen) színvonaltalan meccset. :)
Igy van. Én a tartalékoktól többet vártam volna. Igazából nem láttam rajtuk, h meghalnának a bizonyitási vágytól. Főleg Guddy, Hleb, és Caceres játéka okozott csalódást. Igy ne csodálkozzanak, h nem kerülnek a kezdő 11-be és annak közelébe tétmeccseken.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.05.24. 10:54:33

Rivaldo11 írta:Meglepve olvasom, hogy többeket bosszant a tegnapi vereség. Ugyan kit érdekel? Ennyit bőven megér, hogy pihenten álljanak oda a srácok szerdán a döntőhöz. Pontrekord, meg gólrekord, meg gólkirályi cím...nem ezek a célok egy szezon kezdetén, hanem azok, amiket elértünk. Ezt szem előtt kellene tartani.
Egyrészről tökéletesen igazad van.

Másrészről viszont a cserék és tartalékok valami elképesztően kényelmes, impotens lötyögéssel tisztelték meg a teltházat. Mintha végig azt várták volna, hogy 'na jól van, csak legyen már vége ennek a 90 percnek'. A csapat hozzáállása nekem nem igazán tetszett, még ha volt is egy-két jó megmozdulásuk.

Szerdán feledtethetik ezt az utolsó 3 (az előbbiekhez képest meglehetősen) színvonaltalan meccset. :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.24. 10:47:54

Meglepve olvasom, hogy többeket bosszant a tegnapi vereség. Ugyan kit érdekel? Ennyit bőven megér, hogy pihenten álljanak oda a srácok szerdán a döntőhöz. Pontrekord, meg gólrekord, meg gólkirályi cím...nem ezek a célok egy szezon kezdetén, hanem azok, amiket elértünk. Ezt szem előtt kellene tartani.
Rivaldo-A Legnagyobb.
blaugrana1201
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.05.02. 18:45:21

2009.05.24. 10:42:13

Sziasztok!Már rég olvastam ennyi hülyeséget az eurobarcán,amiket ide ir néhány ember pfffffffüüüüü.mintha más csapatnak szurkolnátok.Nem tudom minek kell csesztetni a gyerekeket akik a világ legjobbjai helyett játszottak két meccset.ők is a barca tagjai ugyanugy mint Messi,Henry ...meg még sorolhatnám.Nem is mernék erre az oldalra látogatni mondjuk hogyha 12.lenne a csapat(mint egyszer jórégen)A rekordokról annyit sztem hogy a kutyát nem érdekli az hogy 104 vagy 107 gólt lövünk e a szezonban Etoo meg csak magának köszönheti hogy nem nyeri meg a Pichichit(még nem biztos)a mallorca ellen még a biro is golt akart rugatni vele de öt 100%-os helyzetből csak egyszer sikerült a kapuba találni.de a lényeg igy is megvan és ha mindent belaeadunk szerdán akkor biztos vagyok abban is hogy a Barcelona nyeri a 2008/2009es BL sorozatot.Na béke veletek és "csak" SZERESSÉTEK a kedvenc csapatotokat.Ja és néhány Ombre tényleg gondolkozzon el hogy kinek is szurkol :roll:
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.05.24. 10:04:14

Helló! Valaki nekem egy olyan linket dobjon ahol 2000-től megtudom nézni máig a táblázatot hogy ki hány gólt lőtt a bajnokságba meg ilyenek! Ha van ilyen kérlek linket dobjátok már el az emailemre!

petinho17@gmail.com

köszönöm!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.05.24. 09:57:53

aynas írta:hát ez a 17 éves srác is benutatkozott. az új puyol. hát kb annyi esze van mint charlesnaj. mi a pélóért rúgta fel a csatárt? teljesen feleslegesen csúszott be.
a munál a kiehészítő emberek is nagyon jók. nálunk van 13-14 mezőnyjátékos és kb ennyi.
hleb, gudy, bojan, cacares fostalicska
ez a pedro gyerek is mehet amerre lát v. sanchezzel karöltve.
szerintem először tanulj meg írni, és aztán kritizálj :wink:
amúgy nem volt olyan vészes a meccs, szerencsénk se volt(kapufa) és csak 2 nagy helyzete volt az Osasunának, amiből egyet belőttek. amúgy sokaknak igaza van. kikaptunk 2 meccsen, nincs meg a rekord, meg Eto'o aranycipője. ez felháborító! megvan a bajnokság, már eddig is nem tudom hány rekordot döntöttünk meg, meg van a kupa, és Bl döntőre készült a csapat. 104 gólt lőttünk eddig, és sokatok még most is háborognak, hogy a félig ifi csapat még nem első osztályú, és húzzanak el a sunyiba... a reggelem eddig jó volt, de aynas kicsit felhúzott(semmi személyes :wink: ) hogy lehet ilyeneket mondani a tehetségekre? 17 évesen első meccsén a gyerek nem engedi tovább a csatárt, hogy rávezesse Pintora, hanem felrúgja, és kap egy pirosat(ami szerintem jogtalan volt, csak sárga...) hát tényleg, 20 perc alatt a te csoda szemed kiszúrta, hogy ő nem Barca szintű játékos ugye? meg a többi ifi is kicsit gyengébb volt, felháborító! nem tudják azt a focit játszani, mint az A csapat, ami jelenleg a legjobb a világon. néha előbb gondolkozni kéne, és aztán írni be a hülyeségeket :wink: nekem a meccsből csak anyi jött le, hogy Hleb tényleg nem passzol ide, szerintem elég gyenge volt, de pl Xavi Torres egész jó volt, jobb mint a múltkor. na ennyi lenne, kösz ha elolvastátok, elég hosszú lett :D

HAJRÁ BARCA
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.05.24. 09:54:03

aynas írta:hleb, gudy, bojan, cacares fostalicska
ez a pedro gyerek is mehet amerre lát v. sanchezzel karöltve.
ÓÓÓ mester, hagyd, hogy kitaláljam a neved! Maradona? Pelé? Klubot tévesztettél öreg, így odaát beszélnek, ha érted kikre gondolok...
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.05.24. 09:36:59

Chino írta:

Nem tudom te például mit keresel ezen a fórumon. Persze mindenkinek meg lehet a saját véleménye és én is csalódott vagyok egy kicsit, de azért nem mondanék ilyeneket. Nem olyan régen vagyok itt fórumon nem olvastam a Te vagy hozzád hasonlók hozzászólásait, de egy igazi szurkoló nem ír ilyeneket kedvenc csapatáról. Sztem Guardiola tudja mit csinál. Legalábbis jobban mint mi. Lehet, hogy mindenki szívesebben látott volna egy erősebb kezdő 11-et, de kérdem én, mi lett volna ha mondjuk Xavi, Piqué vagy éppen Messi játszik és felrúgják úgy hogy kiesik 3 hétre? Akkor azért szapulta volna mindenki Pep-et. Vagy ha ezek a játékosok ugyanilyen játékkal behúzzák a meccset vagy éppen "csak" egy X-et? (megjegyzem pontrúgásból kaptuk a gólt) Egészen más lenne a hangulat itt. Egy pár oldalt visszaolvasva pedig tényleg szomorú ami itt folyik. Idézek: "ez a pedro gyerek is mehet amerre lát". Múlt héten még mindenki az A csapatba követelte, meg hogy Caceres játszon a Bl-döntőn. Most: "bojan, cacares fostalicska" De a legszomorúbb: "hát ez a 17 éves srác is benutatkozott. az új puyol". Ilyet azért nem mondanék arról aki csapat szíve és lelke.
Ha ilyen egy igazi Barca-szurkoló, akkor elgondolkodom, hogy én minek számítok.
Elnézést a hangnemért csak egy-két hozzászólás kicsit ingerültté tett, de méginkább szomorúvá.[/quote]

teljesen igazad van..nem is értem hogy aynas mit vár kis fiatal gyerekektől akik most vannak pályájuk legelején..meg bojan hleb fostalicska...bojan a legnagyobb csatártehetség európában hleb meg olyan csapatokban játszott kimagaslóan mint a stuttgart és az arsenal...pedro még nem az igazi de benne még talán van fantázia de sanchez ő tényleg gyenge
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.24. 09:31:03

Chino írta:
aynas írta:hát ez a 17 éves srác is benutatkozott. az új puyol. hát kb annyi esze van mint charlesnaj. mi a pélóért rúgta fel a csatárt? teljesen feleslegesen csúszott be.
a munál a kiehészítő emberek is nagyon jók. nálunk van 13-14 mezőnyjátékos és kb ennyi.
hleb, gudy, bojan, cacares fostalicska
ez a pedro gyerek is mehet amerre lát v. sanchezzel karöltve.
Nem tudom te például mit keresel ezen a fórumon. Persze mindenkinek meg lehet a saját véleménye és én is csalódott vagyok egy kicsit, de azért nem mondanék ilyeneket. Nem olyan régen vagyok itt fórumon nem olvastam a Te vagy hozzád hasonlók hozzászólásait, de egy igazi szurkoló nem ír ilyeneket kedvenc csapatáról. Sztem Guardiola tudja mit csinál. Legalábbis jobban mint mi. Lehet, hogy mindenki szívesebben látott volna egy erősebb kezdő 11-et, de kérdem én, mi lett volna ha mondjuk Xavi, Piqué vagy éppen Messi játszik és felrúgják úgy hogy kiesik 3 hétre? Akkor azért szapulta volna mindenki Pep-et. Vagy ha ezek a játékosok ugyanilyen játékkal behúzzák a meccset vagy éppen "csak" egy X-et? (megjegyzem pontrúgásból kaptuk a gólt) Egészen más lenne a hangulat itt. Egy pár oldalt visszaolvasva pedig tényleg szomorú ami itt folyik. Idézek: "ez a pedro gyerek is mehet amerre lát". Múlt héten még mindenki az A csapatba követelte, meg hogy Caceres játszon a Bl-döntőn. Most: "bojan, cacares fostalicska" De a legszomorúbb: "hát ez a 17 éves srác is benutatkozott. az új puyol". Ilyet azért nem mondanék arról aki csapat szíve és lelke.
Ha ilyen egy igazi Barca-szurkoló, akkor elgondolkodom, hogy én minek számítok.
Elnézést a hangnemért csak egy-két hozzászólás kicsit ingerültté tett, de méginkább szomorúvá.
én viszont nagyon nem szeretem, ha az érvelés helyett egymást minősítjük, és pláne nem, hogy egyesek meg akarják mondani hogy egy ilyen(hál'isten) szabad fórumon kinek lehet és kinek nem véleményt mondani! ad-abszurdum persze ez is egy vélemény...szóval, hagyjuk ! inkább érveljünk, örüljünk, vagy mérgelődjünk stb.
A meccsről: kicsit savanyú a szőlő azoknál akik a rekordokat most leszólják, főleg azokat amiket nem nyerünk meg! de, az napnál világosabb, hogy most a BL. meccs a fontos, a kritikák pedig amelyek a tartalékaink minőségére vonatkoznak sajnos jogosak! ezt immáron két mérkőzés is igazolja.
engem jobban aggaszt Eto'o esete! még inkább megerősödött bennem az az érzés, hogy rajta vesz(í)thetünk. az is elkeserítő volt amit az előzőn kihagyott, de ahogy most bele szürkült a mezőnybe arra már nemigen van mit mondani! ( na persze a parttalan optimizmust nem említve )
érdekes még, hogy a kiállítással kapcsolatban is mennyire megoszlanak a vélemények, ebből az szűrhető le ( nagy okosan) hogy igencsak kényes szitu volt, talán a gólhelyzet megítélésében tévedett, és sárga jobb döntés lett volna.
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.05.24. 06:21:07

Én azt vettem észre hogy ez a Barca Athletic még nem nőtt fel az első osztályhoz.Nincs meg bennük az a rutin vagy éppen az a kreativitás mint az A csapatba.De egy rövid mondattal is eltudnám mondani:"Valami még kell!".
Lezárt