Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.06.03. 17:09:18

Hülyeség eladni az igaz, de mi van ha nem akar aláirni egy ujabb pár évet. Erről mindenki csedben van. Mert ingyen elengedni legalább akkora hülyeség. Akkor inkább most. Sajnos a játékososok nyilatkozataira nem nagyon lehet adni. Egyébbként felvállalom a szidalmakat - igaz más okból - de R10 távozása elött is ment a parázás, akkor is azt irtam potolhatatlan játékos nincsen. Azóta jobbak vagyunk mint elötte. Igenis vannak Etoon kivül is nagyon jó befejezők, és amint Ibráról irtak többen az kitaláció. Jó volt a Juvéban is és az Interben is. De vannak mások is.Villa nagyon jó lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2009.06.03. 17:39:50-kor.
Fecó
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.03. 16:55:12

Enrique írta:
harcilepke írta:Eto'o+30 misi= Zlatan Már a mundodep és a sport szerint is.

Ha Ibra nyert volna Bl-t, VB-t , EB-t vagy valami Aranylabdát Fifa World Player otY-t akkor lehetne arról beszélni hogy 30 misivel több mint Eto'o. 30 misiért már klasszis játékosokat lehet venni. De csak a névért kifizetni ennyit plussz még SE Fils-et is, hát ez baromság.
És nem kételkedem Zlatan tudásában de akkor is baromság.
Ezt én sem igazán értem... Mert oké, van, aki szerint egyik, van, aki szerint a másik a jobb, de hogy egy esetleges játékoscserére még a Barca fizessen rá, ráadásul nem két fillért, ezt fel nem tudom fogni, hogy merülhet fel...

A transfermarkt.de oldalán is: Ibra: 45 M €, Eto'o: 42 M €. Erről ennyit.
bocsi az offért: Internél ne lehessen tudni, ők mindenből sok pénzt szakítanak le, hogy legyen miből fizetni a bírókat a következő idényben! :lol: :lol:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.06.03. 16:44:28

harcilepke írta:Eto'o+30 misi= Zlatan Már a mundodep és a sport szerint is.

Ha Ibra nyert volna Bl-t, VB-t , EB-t vagy valami Aranylabdát Fifa World Player otY-t akkor lehetne arról beszélni hogy 30 misivel több mint Eto'o. 30 misiért már klasszis játékosokat lehet venni. De csak a névért kifizetni ennyit plussz még SE Fils-et is, hát ez baromság.
És nem kételkedem Zlatan tudásában de akkor is baromság.
Ezt én sem igazán értem... Mert oké, van, aki szerint egyik, van, aki szerint a másik a jobb, de hogy egy esetleges játékoscserére még a Barca fizessen rá, ráadásul nem két fillért, ezt fel nem tudom fogni, hogy merülhet fel...

A transfermarkt.de oldalán is: Ibra: 45 M €, Eto'o: 42 M €. Erről ennyit.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.03. 16:25:16

Nagyot koppannánk Samu távozásával! Nagyon kell az ő játéka, sőt az évek alatt számomra egy a csapatból semmiképp sem hiányozható játékossá vált, egy egyfajta jelképpé, a csapat hegye, a dárda vége, ami szúr, sebesít, kivégez! Idény legvégére megint betalált és jó formában játszotta a bl döntőt is! Hülyeség lenne eladni, még 2 év biztos van benne, így 2012-ig hosszabbítanék vele, és legfeljebb 1 évvel korábban eladnám, ha látható a hanyatlás, akkor sem bukik rajta sokat a klub, de sokat nyerhet! Legrosszabb esetben itt marad élete végéig ( nem hiszem ) és egy rendkívül tapasztalt csatár lesz cserének, meg a fiataloknak tudna sokat segíteni, mert amit csinál az jó, elméletben biztos, csak a kivitelezés nem mindig jön össze olyan jól! Ettől függetlenül minden tiszteletet megérdemel és több elismerést is, meg még jó pár év játékot itt a Barcában!
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.03. 16:02:15

Egy másik topikban található hozzászólásra reagálnék:
Forcabarca8 írta:sztem zlatan se sokkal kezelhetetlenebb, mint eto'o! jó, más módon, de mind2 nehéz eset: ibra nagyképű, eto'o sztem meg (nem akarom ezzel megbántani) de buta.
Ilyen következtetéseket honnan vesztek? Miért lenne buta Eto'o, mert fekete és pákó óta a színesbőrűek iq-ja felére csökkent?
Részegen beszólt a madridnak, nem szereti ha lecserélik, leköpött(?) egy másik játékost, kijelentette, hogy a Barca számára csak munkahely, de ezek miatt lenne buta?

Maximális tiszteletem Eto'o-é, amiért még mindig a csapatot szolgálja teljes odaadással azután, hogy csak kényszermegoldáként maradhatott az előző nyáron. Nem mellékesen elképesztő amilyen profin kezeli az egészet. Tudja nagyon jól, hiába rúg akármennyi gólt és teszi ki a lelkét a pályára, akkor is csak másodhegedűs lesz a szurkolók szemében. Lőhet akármennyi gólt egyéni elismerésre semmi esélye amíg olyan társai vannak, mint Ronaldinho vagy Messi. Pedig nincsenek kissebb érdemei a sikerekben, mint bárkinek a csapatban. A többiek csinálnak 1 cselt már az egész stadion az ő nevüket harsogja, Eto'o eldönti a bl-t mégsem kap ilyen tiszteletet. Nem irigylem. Én valószínű jóval önzőbb -és butább- ember lehetek, mert legkésőbb tavaly leléptem volna ebből a közegből.
Nagyot fogok csalódni a klubban, ha a hírek beigazolódnak és tényleg átadólistára került ismét a kameruni.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.06.03. 14:43:31

haze71 írta:Viszont az is igaz, hogy csak akkor szabad eladni, ha sikerül pótolni. Nem irigylem a vezetőséget, de szerintem az eladás mellett fognak dönteni...
Olyan nincs!! Jelenleg Eto'o pótolhatatlan.
Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2009.06.03. 14:14:30

Nem tudhatjuk a vezetőség elképzeléseit. Ha idén nem adják el, akkor jövőre szerződést kellene vele hosszabbítani, különben sok pénzt buknának vele, ha ingyen igazolható lenne. És Barcelonában sem kolbászból van a kerítés... Azt pedig nem hiszem, hogy előnyös lenne a Barca számára egy "korosodó", valószínűsíthetően hanyatló formát mutató sztárnak még éveken keresztül csúcsgázsit fizetni. Viszont az is igaz, hogy csak akkor szabad eladni, ha sikerül pótolni. Nem irigylem a vezetőséget, de szerintem az eladás mellett fognak dönteni...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.03. 14:02:11

Gekkodan!Legyen igazad!Bár úgy kezeled a dolgokat mintha ott lettél volna!Amit leírsz az is csak feltételezés ugyanúgy mint a másik!Ha marad az lenne a legjobb!Nekem kedvencem!!!
Kép
Avatar
harcilepke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2004.10.18. 22:31:33
Tartózkodási hely: Pécs-Cece tengely

2009.06.03. 13:47:44

Eto'o+30 misi= Zlatan Már a mundodep és a sport szerint is.

Ha Ibra nyert volna Bl-t, VB-t , EB-t vagy valami Aranylabdát Fifa World Player otY-t akkor lehetne arról beszélni hogy 30 misivel több mint Eto'o. 30 misiért már klasszis játékosokat lehet venni. De csak a névért kifizetni ennyit plussz még SE Fils-et is, hát ez baromság.
És nem kételkedem Zlatan tudásában de akkor is baromság.
Csak a Barca
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.03. 13:02:46

Idén sem ez volt a jellemző, de azt a pár mondatot olvashattad azért, amit most az EB is idézett.

Pep szavai között sosem hangzott el konkrétan, hogy Eto'o menjen. Sem most, sem 1 éve. Igaz, hogy a mentalitásával akadtak gondok (sérültet a Madrid ellen tavaly, Cabron, stb :roll: ), de mondom, hogy elképzelhetetlennek tartom, hogy egzakt valaha is kijelentette volna, hogy Samu mehet.

És maradni is fog.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.03. 13:01:05

Gekkodani, legyen igazad!

Azért én nagyon örülnék, ha Guardiola személyesen is megszólalna ezügyben... :?
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.03. 12:56:58

Teljesen indokolatlannak látom, hogy sokan eladják és a távozásáról beszélnek. Egyik fél részéről sem érkezett hivatalos bejelentés az ügyről, Eto'o tegnap előtt elment Kamerunba, Pep meg tegnap ilyet közölne...főleg, hogy Barcelonában sincsenek az érintettek.

Tavaly ugyanez volt. Állítom, hogy a tavalyi eladásának a 70%-a is a sajtótól származik, valszeg Pep azt mondta mikor átvette a csapatot, hogy más mentalitást vár tőle, vagy mehet Isten hírével. Hát megkapta a más mentalitást, 34 gól, köztük a BL-döntőn, nem hinném, hogy bármi alap lenne az elküldésére.

Adott egy jó csapat, 3 címmel, tökéletes stábbal, kerettel és edzővel. A sajtó csak úgy tud vihart kavarni a Barca körül, ha ilyeneket talál ki, mással nem nagyon lehet a csapatról negatív híreket találni... (ÉS ENNEK DE NAGYON ÖRÜLÖK) :wink:

Eto'o meg marad. Pont.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.06.03. 12:53:08

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy: Eto'o MARAD! :D Ibrahimovic nevét meg ne mondja már senki. Fényévekre van Eto'o-tól.....
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.03. 12:43:57

Ebből is lassan akkora szappanopera lesz, mint Kaka Madridba igazolásából. Aztán a vége az lesz, h mindenki marad a helyén. 8)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.03. 10:34:28

jó lenne, ha a Samu-ellenesek kicsit átgondolnák a tegnapi rádióműsorral kapcsolatos gondolatukat, mert sajnos voltak többen, akik komolyan vették...
akik nem szeretik Eto'o-t, és Ibrát akarják itt látni, azok tényleg nem tudják jó dolgukban, hogy hol kössenek bele a csapatba... akik meg sztárok hadát akarják megint idehozni egy ilyen idény után, azok ugyanez a kategória...
hihetetlenek vagytok... :? :shock:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2009.06.03. 00:50:52

Szegény ember, rúg 130 gólt, oszt mehet Isten hírével. Sosem lesz belőle akkora kedvenc mint a saját nevelésű játékosokból, vagy az elkatalánosodó Luis Enriquéből, de még akkora se mint R10ből. Pedig nem csinált mást, csak rúgott 5 szezon (inkább 3 egész meg két fél) alatt 130 gólt, meg amikor kérdezték a véleményét, akkor elmondta, a sajátját, amit gondolt, nem pedig amit hallani akartak.

Világéletében a Mallorca lesz A csapata, és nem illene bele az egyéniségébe, ha s.egget csinálna a szájából és léptén nyomon azt hangoztatná, hogy az ő csapata a Barcelona.

Ez szerintem főleg Katalóniában elég sok embernek nem tetszik, és éppen ezért elég sokan hajlandóak lennének vállrándítással elintézni az elengedését.

NE!
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2009.06.02. 23:53:31

Aprieto írta: Eto'o emberileg nem sokat ér, viszont amikor pályára lépett mindig kihajtotta magát a mezért és ezt sosem szabad elfelejteni, akkor sem ha elmegy.
Miböl gondolsz te ilyet???????Puszipajtások vagytok vagy mi????Mer ha nem akk sztem nem kéne ilyen kifejezésekkel illetni.....sztem Ö pont az ellenkezöje,nagyon is sokat ér,mind játékosként,mind emberileg.....!!!!
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.06.02. 23:36:20

Aprieto írta:Ezt minden katalán sportlap így hozta le.

ha a Marca hozza le ne higgyük, ha a katalán higgyük. Eddig ez volt a felállás. Már a katalán is hazudik? :)
Talán még jobban mint a Marca.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
dnske
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.08.25. 13:03:09

2009.06.02. 23:11:35

Aprieto írta:
Eto'o emberileg nem sokat ér, viszont amikor pályára lépett mindig kihajtotta magát a mezért és ezt sosem szabad elfelejteni, akkor sem ha elmegy.
Itt van az öntelt lyukas markú kapusunk.
Itt van Dani aki majd akkora hisztigép mint CRonaldo.

Mindkettőt szeretjük, mert "egyéniség".

Itt van ez az egyszerű bantu gyerek aki meghal a csapatért a pályán. Igaz pár dologgal ki lehet hozni a sodrából, huhogással meg lecseréléssel, meg ha a pofájába óbégatja a riporter, hogy lusta... Valószínűleg nem lesz civilben agysebész, vagy építész. De hol vagy te ahhoz, hogy megítéld emberileg?

Tudod, hogy hogy viszonyul a hazájához?
Tudod, hogy hogy viszonyul a családjához?
Tudod, hogy hogy viszonyul csapatához? (Ja azt tudod.)
Tudod, hogy hogy viszonyul a szurkolókhoz? (A normálisabb jához :) )
Részt vesz a jótékonysági akciókban magától, sőt néhányat talán még kezdeményez is?

Volt bűnügye, drog ügye? Ütött el részegen gyalogost? Bundázott? Földön fekvő játékost rugdosott? Rendszeresen alattomosan játszik?
Együtt partyzott R10-el, amikor az megunta a focit? Ja, hogy Ő bemert szólni, hogy nem OK amit a fiúk buliznak? Talán elrúgott Messi elől egy 11-eset? Valóban sz*r ember, te már csak tudod...

Az ilyen embereknek kívánnám, hogy ETO'O mester hármast rúgjon a csapatuk ellen, de sajnos az az én csapatom is :(

D.
Aprieto

2009.06.02. 21:09:35

...mert előnytelen és az albionban másfélszeresét keresné...?


De mivel nem vagyok Eto'o ezért inkább passzolok :D
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.06.02. 21:08:26

Aprieto írta:Bocs hogy kiegészítelek: a Mundo szerint elé teszik a szerződést amit ha nem fogad el akkor mehet Isten hírével, ugyanis átadólistára kerül!
De ha lenyilatkozza már nem először az idényben hogy maradni akar, akkor miért ne fogadná el a szerződést?
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.02. 21:07:03

Hát komolyan mondom,hogy ha Pep nemet mond Eto'o-ra akkor nem teljesen normális - bár minden tiszteletem az övé,mert hatalmas eredményt ért el és fantasztikus szezont produkált vele a csapat. Hogy lehet nem észrevenni,hogy Eto'o helye a Barcában van, akarása hatalmas, összjátékban is tökéletes,elvégre 2 szezonban játszottak már 3an együtt Henryval meg Messivel, Messivel meg már régebb óta ismerik egymást,nem is szólva Xaviról meg Iniestáról. Az eredményességéről meg nem is beszélve. 30 gól a bajnokságban önmagáért beszél. Kivel pótolnánk ? Ibrával? ,akinek be kellene illeszkedni mind a csapatba mind a bajnokságba, nem is beszélve arról,hogy a hozzáállása meg sem közelíti a Eto'o -ét...
Vicc az egész. Ha elküldik Samu-t az a vezetőség legnagyobb baklövése lesz az elmúlt éveket tekintve... kb olyan,mintha a MU elküldené Rooney-t ... vagy a Liverpool Torrest.
Aprieto

2009.06.02. 21:06:15

Bocs hogy kiegészítelek: a Mundo szerint elé teszik a szerződést amit ha nem fogad el akkor mehet Isten hírével, ugyanis átadólistára kerül!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.06.02. 21:03:46

ez azért elég érdekes. Pár napja még mindenki az mondta itt hogy igaz a szezon végére elfáradt, de azért jófej srác, mindent megtesz a csapatért, maradjon. Most meg már mindenki elküldené, csak mert lejött egy hír hogy Pepnek nem kell. De úgy néz ki azt senki sem olvasta hogy a Mundo szerint már teszik elé az uj szerződést. Ilyen gyorsan változnának az emberek :?:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Aprieto

2009.06.02. 20:54:31

Ezt minden katalán sportlap így hozta le.

ha a Marca hozza le ne higgyük, ha a katalán higgyük. Eddig ez volt a felállás. Már a katalán is hazudik? :)
Lezárt