Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.06.05. 13:50:06

Mikaos írta:Dani Alvest is sokan utálták - most vajon ők hányan vannak?
Nyilván enyhülnek az ilyen érzések, de én pl most se bírom, amikor nekiáll fetrengeni. :evil: Persze más bajom nincs vele.

Detto. Aki egyszer utálja az ilyen viselkedést, az utálja. L.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.05. 13:49:03

ozsimiki írta: jó gondolatmenet, de ide jelentkeznék, ha nem is utálat,de ugyanúgy unszimpatikus a tag, DE ami nagyon fontos, mivel itt küzd a BARCAért, ugyanolyan korrekt vok vele mint a többiekkel, ha jó akkor örülök,ha rossz,akkor megfogalmazzuk a normális kritikát.
HA,HA,HA,HA, jönne Ibra, neki is járna ugyanez, nem kell senkinek megszeretnie, csupán elfogadnia,h ezentúl ő is a BARCAért fog küzdeni,és ennek megfelelően beszélni róla,és kritikát fogalmazni HA kijár majd neki. (viselkedés,játék)
Úgy értem, akkor is ugyanez volt, mint most. Tehát jelenleg "felesleges" aggódni, ráadásul Pep-et ismerve én nem aggódnék amúgy sem. Ha hozzánk kerül, akkor lehet szidni / dicsérni, de olyan dolgok merülnek fel vele kapcsolatban az utálat címén, hogy az nem helytálló. [Mint látod, próbálom folyamatosan cáfolni, vagy ha nem is cáfolni, akkor emlékeztetni a többieket arról, hogy Eto'o is olyan (volt).]
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.05. 13:48:12

Ibrahimovic elsősorban irtózatosan nagyképű. Nem pedig kezelhetetlen. Eto'oról talán épp a fordítottja mondható el. Csapat szempontból nemtudom melyik a jobb, szurkolói szemszögből egyértelműen Eto'o, aki szimpatikus. Hiszen csak szimpátiai alapokról beszélünk.

Ha pedig tudni akarná vki a véleményemet az ügyről:
Marhaság. Egész egyértelműen leszűrhető csak a tényekből, hogy Ibrahimovicról van szó a tárgyalások alatt. Ő akarna menni esetleg, Őt engednék el esetleg. Eto'o lőtt 36 gólt, abból egyet a BL döntőben ismét, tavaly még úgy is ittmaradt hogy el akarták adni, ráadásul idén még csak halvány esélye se mutatkozik annak, hogy el akarnák adni. Ő maradni akar, Laporta azt szeretné, ha maradna, Guardiola meg tudtommal egyszerűen még nem szólalt meg az ügyben mostanság, de legutóbb ő is meg akarta tartani.

Az egész csak egy nagy újságírói koholmánynak tűnik nekem. Egész egyszerűen azért amit leírtam. Eto'o távozásáról semmiféle tényszerű dolog nem került ki, Ibrahimovicéról igen, a két elnök meg tárgyalt.

Szvsz az egész ügy a Ribery dolog b terve, vagy vmi hasonló.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.06.05. 13:47:38

Srácok, valami újjal hozakodjatok elő.
Ez nem új mert ez már volt.De miért érné meg a biztosat(Eto'o) elcserélni a bizonytalanra?Bármilyen összegért is?

Ráadásul mindezt tesszük egy ugyan úgy majd 30 éves játékosért mint Eto'o.Nekem ez a legnagyobb bajom,h nem látok sok ésszerűséget ebben az igazolásban.

Nem erősödnénk vele annyit szvsz,h megérje.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.05. 13:45:43

Mikaos írta: Dani Alvest is sokan utálták - most vajon ők hányan vannak?
jó gondolatmenet, de ide jelentkeznék, ha nem is utálat,de ugyanúgy unszimpatikus a tag, DE ami nagyon fontos, mivel itt küzd a BARCAért, ugyanolyan korrekt vok vele mint a többiekkel, ha jó akkor örülök,ha rossz,akkor megfogalmazzuk a normális kritikát.

HA,HA,HA,HA, jönne Ibra, neki is járna ugyanez, nem kell senkinek megszeretnie, csupán elfogadnia,h ezentúl ő is a BARCAért fog küzdeni,és ennek megfelelően beszélni róla,és kritikát fogalmazni HA kijár majd neki. (viselkedés,játék)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.06.05. 13:45:39

Cooltiszo írta:Biztos, hogy nem volt 0 gólpassza. Ez nagyon nagy képzavar. Nem hiszem, hogy önzőbb mint Eto'o, de összjátékban meg merem kockáztatni, hogy sokkal jobb Zlatan. Vannak hátrányai ez tény, de azért szálljunk le a földre, nem ő a megtestesült ördög, hanem egy ördögien jó focista, aki egy teljesen új dimenziót nyitna a Barcelonának, nem megölné (lol).
Nem kell ide új dimenzió :!: Nem jó neked a három kupás dimenzió mi? :lol: (lol)
Igenis, Ibra egy megtestült ördög. Nem kell.
KépKép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.05. 13:44:53

Ibra stat ez évben: 29 gól, 12 assist.
Eto'o stat ez évben: 34 gól, 7 assist.

Bár tiltott oldalról van az infó, az fcbarcelona.com-mal megegyezik az Eto'o-statjuk, ezért bátorkodtam Ibráét is onnan szedni.

szerk.: a 12 assist miatt még önzőnek sem lehet nevezni Ibrát :) Na, még valami új érv ellene? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2009.06.05. 13:46:07-kor.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.05. 13:44:17

Ilúvatar írta: Ibrát meg semmiképp nem akarom látni, mert most olvasom pár hsz -al lejjebb, hogy 0 gólpassza volt. Ő a világ legönzőbb játékosa, ez tény. Barcelona meg a csapatmunkára épül. Szóval, ha idejön Ibra, ezzel megölte magát a Barcelona.
Biztos, hogy nem volt 0 gólpassza. Ez nagyon nagy képzavar. Nem hiszem, hogy önzőbb mint Eto'o, de összjátékban meg merem kockáztatni, hogy sokkal jobb Zlatan. Vannak hátrányai ez tény, de azért szálljunk le a földre, nem ő a megtestesült ördög, hanem egy ördögien jó focista, aki egy teljesen új dimenziót nyitna a Barcelonának, nem megölné (lol).
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.05. 13:40:46

Másik problémás gondolatmenet: "Ibra kezelhetetlen, nagyképű, stb."
Nos, ez teljesen igaz. De Eto'o milyen volt? Ugyanilyen!
De mégis beállt a sorba, Guardiolának sikerült megtörnie, és végre nem kellett néznünk a tüntető levonulásait a pályáról (fekete-ügyek), meg a bosszankodásait, amikor nem neki passzolnak.

Srácok, valami újjal hozakodjatok elő. Én akarom, hogy Eto'o maradjon, de nem szabad bigottnak maradni Ibrával kapcsolatban, ha már így alakul a helyzet. Dani Alvest is sokan utálták - most vajon ők hányan vannak?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.05. 13:37:38

visca el barca írta:
barca99 írta: Ha jól emlékszem az utolsó Juvés szezonjában alig lőtt gólt, viszont 20 fölött volt az asszisztjainak a száma.
az a 20 egészen pontosan 0. sőt, amennyiben hiteles ez a stat, akkor zlatan a juves pályafutása során összesen 0 gólpasszt adott

http://soccernet.espn.go.com/players/st ... 1&&cc=5739
Érdekes stat, bár kicsit gyanús, ezek szerint a pályafutása elején 5 szezonon keresztül beleértve minden meccset 0 gólpasszt jegyez a srác. Ezt még direkt is nehéz megcsinálni, neki meg csak épp így sikerült :shock:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.05. 13:36:50

Ebdon Lake írta: Szted, ha nem tudták volna állni a fizetését, akkor az, hogy lehet, hogy pl. Trezeguet, Del Piero, Nedved ott maradtak? Sztem nekik se lehetett olyan alacsony fizetésük.
Del Piero más eset (a tényleges klubhűség!). Nedved és Trezeguet szerintem nem volt közel Ibra fizetéséhez. De ha mégis (bár ezt kötve hiszem), akkor sem tudjuk pontosan, hogy mi volt az oka Ibra távozásának. A legkézenfekvőbb persze az, hogy Ibra egy "szemét, aljas", stb. ember, aki otthagyta az egyik csapatot egy másikért :)
De mondom: a lényeg, hogy az Ibra-Eto'o ügyben nagyon nem helytálló a klubhűséget firtatni, mégis sokan ezzel jönnek elő. Lehet, hogy Madridban máshogy gondolkoznak Eto'o klubhűségéről :D ... (Vagyis igazából nem a klubhűség a lényeg, hanem a másik riválishoz való igazolás).
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.06.05. 13:33:05

bali 15 írta:Fú gyerekek nagyon beindult a szekér. Ibra és Ribery?
De egyszerre? Nem sajnáljuk a pénzt? :D
Én, személy szerint örülnék a Ribery érkezésének. Kell valami Rondaság a csapatban is :twisted: :lol: Hogy színesebbé teszi, egésszé :D

Ibrát meg semmiképp nem akarom látni, mert most olvasom pár hsz -al lejjebb, hogy 0 gólpassza volt. Ő a világ legönzőbb játékosa, ez tény. Barcelona meg a csapatmunkára épül. Szóval, ha idejön Ibra, ezzel megölte magát a Barcelona.
KépKép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.06.05. 13:26:00

Fú gyerekek nagyon beindult a szekér. Ibra és Ribery?
De egyszerre? Nem sajnáljuk a pénzt? :D
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.05. 13:24:43

Az senkinek se merült fel, hogy nem akarjuk leigazolni Ibrát, hanem az Inter akarja Eto't? Általában annak a csapatnak a vezetője megy tárgyalni aki a másiktól akar igazolni. És hogy mondjam, ha le akarnánk igazolni Ibrahimovicsot, akkor sztem Milánóban találkoztak volna. És az is lehet, hogy az Inter eladja Ibrát (nem biztos, hogy nekünk) és Etoval pótolnák. Sztem ez is elég ésszerű lenne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.05. 13:24:33

barca99 írta: Ha jól emlékszem az utolsó Juvés szezonjában alig lőtt gólt, viszont 20 fölött volt az asszisztjainak a száma.
az a 20 egészen pontosan 0. sőt, amennyiben hiteles ez a stat, akkor zlatan a juves pályafutása során összesen 0 gólpasszt adott

http://soccernet.espn.go.com/players/st ... 1&&cc=5739
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2009.06.05. 13:25:01-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.06.05. 13:22:33

Na ha tegnap a Riberys cikk után azt mondtam,h ezekt a híreket akarom olvasni akkor most fordított a helyzet Ibrával kapcsolatban.Bár soha nem merült volna fel a neve a Barcával kapcsolatban.Ráadásul ne ilyen kondíciókkal.Komolyan mondom nevetséges.

Kicsit úgy érzem,h ezek a dolgok kifelé is szólnak,h mi is tudunk nagyokat igazolni stb.De minek?

Ráadásul ennyi pénzért plusz Eto'o-ért simán bejelentkezhetnénk akár Patoért is(tudom róla szó sincs,ő csak az én álombarcámba kellene).

Egy esetben sülne el jól ez a dolog szvsz.Már ha létrejön egyáltalán az üzlet.Ha Guardiola valahogy beállítja a sorba Ibrát.Ha elmagyarázza neki,h ami sehol se sikerült az itt összejöhet ha alázatos lesz és nem sz*rja le a társait.

Okozott már meglepetést Pep de ez sztem nagyon nehéz feladat lenne.Nálam Ibra olyan ember aki nagyon szépen tönkretenné azt amit idén felépítettek.Megszűnne csapatnak lenni a társaság az érkezésével.(persze ha Pep ki nem talál valamit).

Szóval ha választanom kell inkább ne jöjjön.Ilyen összegekért meg főleg ne...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.06.05. 13:21:06

Jólvan most érett meg bennem a gigapara... a találkozó miatt.
Most nem gondolja ezt komolyan Laporta, mikor kb egy hete még azt nyilatkozta, hogy szeretne ha Eto'o maradna, illetve szeretne ha Barcelonából vonulna vissza, erre most meg tárgyal ezzel a Milanos baromarcúval... :? :evil:

Komolyan, totál ki leszek borulva ha Ibra jön ide, és Eto'o meg megy... Vigyázz Laporta, tűzzel játszol...
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.05. 13:17:35

Én hiszek Morattinak, nem is lesz itt semmiféle csere. Ibrát megvesszük Eto'o cseréjének. :D
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.05. 13:16:32

Rumig írta:Ő pedig Villa :!: (talán Torres is, de ő most hosszabbított)
Villa még Eto'o-nál is alacsonyabb, öröm lenne nézni, ahogy egy Chelsea ellen örlődik elől. :) Bár az is igaz, hogy nem játszunk mindig a Chelsea-val, sőt, a meccseink 99%-ban nem ilyen csapatokkal játszunk. De én nem bánnám, ha bővülne a taktikai repertoárunk.

Torresről viszont úgy tudom, hogy nem hosszabbított, mert az új szerződése is addig szól, mint az eredeti. Valószínűleg az anyagiak változtak.

Végül Ibráról... túlzás, hogy nem passzolna jól, sőt megkockáztatom jobban (de hogy rosszabbul nem, az biztos) passzol, mint Eto'o. Ha jól emlékszem az utolsó Juvés szezonjában alig lőtt gólt, viszont 20 fölött volt az asszisztjainak a száma. Nyílván a taktika is hozzájárult ehhez.
---------------------------

Btw, elolvassa valaki, amit írok? :D Én megpróbáltam egy másik oldalról megközelíteni a dolgot, nem biztos az, hogy ha idejön csapatbomlasztó lesz, vagy hogy övé lesz a legnagyobb fizetés, de senki nem reagált, miközben az érvek továbbra is ezek Ibra ellen.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.06.05. 13:15:24

Csak Ibra-t neeeeeeeee!!! Könyörgöm!!! Egy ilyen unszimpatikus, taplóképű balhémesterre semmi szükség nincs a Barca-ban. Nem tudom elhinni, hogy Pep, azok után, hogy egész évben a fegyelemről, alázatról papolt a közönségnek, ide hozatná ezt a bajkeverőt. Nem vagyok nagy Samu-fan, de szvsz nagy különbség van játéktudásban a két játékos között, és nem Ibra javára. Nem tudom elhinni, hogy a vezetőség komolyan fontolgatja ezt a transzfert. Mindenesetre nálam a Barca szimpátia-indexe nagyot zuhanna, ha ez a fickó hozzánk kerül. Ennél jobban már csak Mourinho érkezése borítana ki.
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.06.05. 13:14:10

kaka átigazolásáról ki mit hisz el? Szinte óránként kapok új híreket. Tudd valaki valami biztos infot??
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.05. 13:07:03

jah. valóban kézenfekvő elcserélni egy olyan játékost aki évi 30 gólt lő :D :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.06.05. 13:05:48

Nagyon nem tetszik ez nekem! A Laporta-Moratti vacsora tény, nso-n fénykép is van. Márpedig az ilyen vacsorák után általában játékos mozgás is van. :?
Talán nem is Eto'o elmenetele a nagyobb baj, hanem ha Ibra jön helyette. Eto'o eladásában némi logikát látok, néha a kulcspozíciókban is frissíteni kell. (Ezt tavaly nem történt meg, hiába ment Dinho és Deco is. Bár Dani érkezésével már-már a jobb bekk is kulcspozíció :) ) Mivel Etoonak jövőre lejár a szerződése, meg amúgyis ő van itt legrégebben a támadósorból, kézenfekvő őt kicserélni.
Úgy érzem, h Ibra nagy mellényúlás lenne. Nem csak h unszimpatikus, sztem szakmailag sem megfelelő. Ő nem az ilyen sok passzos játékhoz való, ahol még a középcsatár is szinte többet passzol, mint lő.
Etoo helyett egyetlen egy valakit tudok elképzelni, aki talán még nála is jobban passzolna a játékunkhoz. Ő pedig Villa :!: (talán Torres is, de ő most hosszabbított)
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.05. 12:49:17

Mikaos írta:
Ebdon Lake írta:[
Akkor ezek szerint te egyáltalán nem ismered az eto ügyet. Etot még a real úgy zavarta el a klubtól, míg Ibra úgy ment le, hogy cserben hagyta a klubját (bár sztem jól tette), de ég és föld a különbség a kettő között.
Ismerem az ügyet. De az Ibra-ügyet nem. Honnan tudod például, hogy a Juve állta volna Ibra magas fizetését a második osztályban? Vagy hogy Ibra szerződésében volt-e olyan záradék, miszerint a kiesés után szabadon eligazolhat?
Amúgy nem ég és föld a különbség, még akkor sem, ha tudnánk Ibra esetét, de pontosan nem tudjuk. A lényegen nem változtat: felesleges Eto'o esetében klubhűséget említeni, nemcsak a Reál esete miatt, hanem a Mallorca miatt is. Eto'o itthagy minket előbb-utóbb, ez nem kérdés. Ezért mondom, hogy a klubhűség téma egyáltalán nem mérvadó.
Szted, ha nem tudták volna állni a fizetését, akkor az, hogy lehet, hogy pl. Trezeguet, Del Piero, Nedved ott maradtak? Sztem nekik se lehetett olyan alacsony fizetésük.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.05. 12:42:19

azért olcsóbb mert lejár a szerződése jövőre! ibrának meg 2012ig van agyatlanok:D
Lezárt
cron