Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Samo
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.05.27. 23:07:29

2009.06.09. 09:54:44

nem világsztár kell, hanem olyan ember aki tud focizni...
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.09. 09:53:32

Ronal.10 írta:nem tom mi a tökömre várunk... :? Libery-t minnél hamarabb szerezzük meg! Védőnek nem nagy nevet akarunk tehát azzal még várhatunk.
Na ja meg hozzá a Libero-t is... :wink: :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2009.06.09. 09:45:22

nem tom mi a tökömre várunk... :? Libery-t minnél hamarabb szerezzük meg! Védőnek nem nagy nevet akarunk tehát azzal még várhatunk.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.09. 09:32:15

andris871120 írta:Erről szól a FOCI!
Eddig én úgy tudtam, hogy a foci egy sport, és a körülötte levő herce-hurca az nem. Ma is tanultam vmit. :roll:
Csak úgy megjegyzésül, a Barca idén focizott. :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.09. 03:50:24

andris871120 írta:Most már tuti. Meg van Kaka a Madridnak.

Nekünk kell lépni. Jöjjön Ribery és akár Ibra is. Maradhat Eto'o is
innentől nincs is értelme továbbolvasni, jóéjt.
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2009.06.09. 03:43:11

Most már tuti. Meg van Kaka a Madridnak.

Nekünk kell lépni. Jöjjön Ribery és akár Ibra is. Maradhat Eto'o is. Pep megoldja még egy évig. Utánna meg lehet eladogatni. Eto hosszabit. Egy ilyen év után kell pénznek lenni.. De muszáj két világsztár. Erről szól a FOCIl!!!!!!!!!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.06.09. 02:06:31

Ahogy azt megszokhattuk, ez a topic megint az ostobaságról szól.

Ribéry hatalmas fogás lenne, neki nagyon örülnék. Sok poszton bevethető, és szerintem óriási klasszis, játékstílusa pedig illik a Barcába. Nem is sztáralkat, tehát közösségromboló hatása sem lenne.

Emellett kell még egy balhátvéd, mert Syl megy. Abidalt most mindenki szidja, szeritnem védekezésben abszolút helyt állt. Én csak a Real ellen emléxem feltűnően gyenge gyenge meccsére, de egy lendületből érkező Robben ellen szerintem nemsok védő brillírozna.

Mindenképp olyan játékos kell, aki elsősorban a védekező feladatát képes megoldani (Alves úgyis robog a jobbszélen), de akkro sem esik kétségbe, ha beadni kell.

A másik erősítésre szoruló poszt a jobbhátvéd pozíció, itt ugyanis csak Alves vehető számításba (Puyí jól megoldotta, de kényszermegoldás volt), így ide is kellene egy kiegészítő ember.

A középpályánk a világon a legerősebb, nem szorul erősítésre. A szűrőposzton Yaya mellett jövőre nyugodt szívvel bevethető lesz a folyamatosan fejlődő Busquets, vagy legvégső esetben Márquez, aki szerintem kiváló ezen a poszton. Amennyiben jönne Ribéry, a kreatív ászok sérülése esetén is lenne emberünk a kp-n.

Előre pedig szintén nem kell senki, illetve Ribéry a balszélre.

3 erősítés tehát szükséges, de nem több.

Az említett nevekről csak annyit:

Ibra: Miért fizetnénk rá Eto'o-ra 30 misit? Emberileg nulla, és ez több kárt hozhat, mint hasznot. Szakmailag nem hiszem, hogy lenne vele probléma, de ide nem kell.

Vidic: Masszív, jó fizikumú, stabil védő, jól fejel. Technikai képzettsége azonban nem felel meg a Barca szintjének, ide nem szokás favágókat igazolni. Szerintem jobban fekszik neki az angol bajnokság, ott világklasszis szinten tud teljesíteni. Ide nem kell.
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.09. 01:26:55

Ilúvatar írta:mekkora már ez a Ribéry -s beszólás: "Ki az a Perez?" :lol:

Legalább ez előny számunkra, mivel madrid még nem tárgyalt Ribéry -vel, Kakával volt elfogalva.

könyörgöm jöjjön már ide a Scarface [-o<
Csatlakozom! Elönyben vagyunk és Ribery tett egy "enyhe" megjegyzést az időjárással kapcsolatban is: „Ha távoznom kell, biztosan nem megyek Angliába, mert ugyanolyan az éghajlata, mint Németországnak” Anglia kilőve, németből ugysem fogadna el más ajánlatot, a Madrid meg finoman szólva sem érdekli! :twisted: De tényleg jó lenne ha mihamarabb vége és már tudom hogy megszereztük. Nekünk kell a válasz a Kakara és ha ő megvan akkor a nagy munka (Eton kívül) már el is van végezve :roll:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.06.09. 00:52:10

mekkora már ez a Ribéry -s beszólás: "Ki az a Perez?" :lol:

Legalább ez előny számunkra, mivel madrid még nem tárgyalt Ribéry -vel, Kakával volt elfogalva.

könyörgöm jöjjön már ide a Scarface [-o<
KépKép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.06.08. 22:38:50

rivaldo23 írta:Bocs de te ezt komolyan gondoltad, hogy Fabregas eljönne padozni a Barcába mikor az Arsenal rá épít?????
Ha padozni nem is, kupákat nyerni mindenféleképp :D Sztem is jöjjön, kb 20 misiért... ja, hogy annyiért nem adják, akkor kezit csókolom neki, Thiago, gyere a nagyokhoz. Haddjuk Fabrét hadd csináljon nagyot az ágyúsokból... nehéz lesz az egy fecske és a nyár kapcsán, de szorítunk érte :)
rivaldo23
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.25. 17:18:57

2009.06.08. 22:29:54

Subs: Pinto, Oier, Marquez, Victor Sanchez, Henrique, Filipe, Victor Vazquez, Keita, Xavi Torres, Busquets, Fabregas, Pedro, Henry.


Bocs de te ezt komolyan gondoltad, hogy Fabregas eljönne padozni a Barcába mikor az Arsenal rá épít?????
blaugrana15
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:35:31

2009.06.08. 22:27:41

Abidallal nekem nincs semmi bajom! Az, hogy nem olyan jól támad mint Alves az egy dolog, de nem biztos, hogy baj mert ha mindkét szélső hátvédünk támadó felfogású lenne akkor 2 ember maradna hátul! Egy megbízható balhátvéd kéne mögé és akkor kész is a balhátvéd poszt szerintem.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.06.08. 22:25:17

djtrack írta:Puyol meg kimegy Abidal helyére mert sokkal megbízhatóbb volt ott mint a francia.ez az én véleményen
Miért is volt megbízhatatlan??? Komolyan, ezt majdnem leírja mindenki aki hozzászól a témához, de vicc, hogy megmagyarázni nem tudta még nekem senki... Az hogy nem Alves szintű balbekk? Na ne már... Ti is csak két nevet tudtok helyette, Lahm (akit én is lefogadnék nem tagadom egy percig se) meg Clichy... Nem tom, de én szívesen lennék ilyen "rossz" "megbízhatatlan" balhátvéd, hogy a helyemre csak 2-3 "nagy" név férne be....
blaugrana15
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:35:31

2009.06.08. 22:15:39

Ribéry jöjjön az egyértelmű! :)
Nekem pedig az a véleményem, hogy jöhetne nyugodtan Vidic és akkor lehetne csinálni egy olyan húzást miszerint nem kéne vásárolnunk egy jobbhátvédet, hanem Alves mögött lehetne Puyol a második számú jobbekk. Egyszer középen játszana, egyszer pedig szélen ha ott van rá szükség.
Mert középhátvédnek ott lenne Rafa, Henrique, Piqué, Cáceres, Vidic és én nagyon remélem, hogy egyhamar Milito is!

Szerkeszt gomb. :wink:
B.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.08. 22:12:57

westerngom írta:
LG írta:Az argentin középályást nem ismerem, de Nilmar már volt Európánban, nem vált be, nem kell.
Amugy sem szeretem ezeket a Dél-Amerikai csodagyerkeket
- ja, úgy van!! az a sok kutya ütő falábú, mint pl. ott volt az a Ronáldinyhó vagy hogy is híííták! :lol: :lol: :lol:
Látom nagyon értitek a magyar nyelvet. :roll:
LG nyilván azokra értette akiket túlsztárolnak Dél-amerikában. Pl a kb 18478944 Maradona utód vagy a 54544458 Pelé utódnak kikiáltott gyerek. D'Alessandro, Saviola, vagy akár Tevezről is beszélhetnék, aki úgyszintén nem váltotta meg a világot. Van egy maréknyi játékos, aki valóban bevált, de a legtöbbjük nemkis csalódást okozott. Az egy dolog h valaki szépen végigcselez egy fél csapatot ott, de amikor egy spanyol vagy angol bajnokságbanpróbálkozik hasonlóval, nemkis meglepetés vár rá. :roll:
A Fifa egy szégyen
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.08. 22:10:40

lluisllach89 írta: Látjátok mekkora mini-krízist okoztak az önjelölt Perezek? :lol:
Nincs itt krízis, de amik néha "felröppennek" itt.... :lol:

De Ribery-nek nagyon tudnék örülni! :)
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.06.08. 21:55:07

LG írta:Az argentin középályást nem ismerem, de Nilmar már volt Európánban, nem vált be, nem kell.
Amugy sem szeretem ezeket a Dél-Amerikai csodagyerkeket
- ja, úgy van!! az a sok kutya ütő falábú, mint pl. ott volt az a Ronáldinyhó vagy hogy is híííták! :lol: :lol: :lol:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.08. 21:53:02

Fecooo írta:
TZS írta:
De te meg ne gondold már azt hogy ha valaki nem kell korábban valakinek, az olyan hűde rossz labdarágó. Mondjuk mert későn érő típus.
Jó példa Forlán. MU-nak nem kellett, és tessék, 2 aranycipő.
Nagy következtetést vontál le a dolgokból. Te is visszavehetnél picit. :lol:
nah jó, tény, h túloztam, de nehezen hiszem el, h egy sokat bizonyított sztárcsatárt elküldenének és a helyére hoznának egy zsákbamacskát...
Látjátok mekkora mini-krízist okoztak az önjelölt Perezek? :lol:

Szerintem meg adjuk Init Messit és 40 millió eurót Ronaldoért, és írjunk ki tendert a Camp Nou-ra hátha McCabe megveszi 8)

Nem tudom ki írta de... VIDIC??? Jó igazolás? Nem kell elgondolkodni hogy hogy játszana itt jóember! Azért mert vmi pletyka felreppent? NEM JÖN IDE!! És semmilyen latin labdazsonglőr sem!!!!

Viszont vegyük meg Raúlt! 8) :wink: :D

Szerk.: Srácok ne őrlődjetek hanem emigráljatok a topicból :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.08. 21:40:40

TZS írta:
De te meg ne gondold már azt hogy ha valaki nem kell korábban valakinek, az olyan hűde rossz labdarágó. Mondjuk mert későn érő típus.
Jó példa Forlán. MU-nak nem kellett, és tessék, 2 aranycipő.
Nagy következtetést vontál le a dolgokból. Te is visszavehetnél picit. :lol:
nah jó, tény, h túloztam, de nehezen hiszem el, h egy sokat bizonyított sztárcsatárt elküldenének és a helyére hoznának egy zsákbamacskát...
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.08. 21:39:14

Fecooo írta:nehogy összehasonlítsd már Messi-t Nilmarral... A Lyon-nak nem kellett, akkor majd pont nekünk kell...
egyébként kis off:
kicsit visszafoghatnád magad, itt max. te "pattogsz"...
De te meg ne gondold már azt hogy ha valaki nem kell korábban valakinek, az olyan hűde rossz labdarágó. Mondjuk mert későn érő típus.
Jó példa Forlán. MU-nak nem kellett, és tessék, 2 aranycipő.
Nagy következtetést vontál le a dolgokból. Te is visszavehetnél picit. :lol:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.08. 21:34:16

padra mondtam!! ibra tutira nem padozta:D minden megmozdulásában ott van a gól. mellesleg nagyon labdabiztos
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.08. 21:33:06

djtrack írta:Vidic nagy igazolás lenne sztem :oops: mivel Marquez sztem elmegy,megy Caceres kölcsönbe. Puyol meg kimegy Abidal helyére mert sokkal megbízhatóbb volt ott mint a francia.ez az én véleményen. Puyol alacsony középsőbédőnek és nagyon sokszor "lefejelik". Pique és Vidic kettős meg a robusztos magas védőpáros lehetne.

Sztem Ribery nem kell ebbe a Barcelonaba! hanem egy-két fiatal tehetség nem kiforrott sztár aki a padozást nem vállalná. de most komolyan ki helyett játszana? Henry ? Iniesta? felejtős.

Én Ibrát még a Ajaxos korszakából kedveltem meg. na most meg fogtok kövezni,de sztem akkor is kell egy erőcsatár ebbe a Barcelonába,mert megint belefutunk abba a hibába mint a Bl győzelem után h sablonos volt a játékunk és a fejjátékunk meg 0 volt.se szélsőjáték. Ibrának meg a magassága miatt ki lehetne ezt használni. Mellesleg visszavont csatárt is tud játszani mint anno a juvéban. mert nem csak gólszerzésben jeleskedik hanem gólpasszban is!!!!!!! igaz h önző nagyképű,de a tudása az nem kérdéses!!!
azt írtad nem kell kiforrott sztár, de Ibra kell? hm...(tudom, h csak szélsőre mondtad, h ne jöjjön sztár, de akkor is...)

jah és Rafa nem fog elmenni idén....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.06.08. 21:34:35-kor.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.08. 21:31:12

Vidic nagy igazolás lenne sztem :oops: mivel Marquez sztem elmegy,megy Caceres kölcsönbe. Puyol meg kimegy Abidal helyére mert sokkal megbízhatóbb volt ott mint a francia.ez az én véleményen. Puyol alacsony középsőbédőnek és nagyon sokszor "lefejelik". Pique és Vidic kettős meg a robusztos magas védőpáros lehetne.

Sztem Ribery nem kell ebbe a Barcelonaba! hanem egy-két fiatal tehetség nem kiforrott sztár aki a padozást nem vállalná. de most komolyan ki helyett játszana? Henry ? Iniesta? felejtős.

Én Ibrát még a Ajaxos korszakából kedveltem meg. na most meg fogtok kövezni,de sztem akkor is kell egy erőcsatár ebbe a Barcelonába,mert megint belefutunk abba a hibába mint a Bl győzelem után h sablonos volt a játékunk és a fejjátékunk meg 0 volt.se szélsőjáték. Ibrának meg a magassága miatt ki lehetne ezt használni. Mellesleg visszavont csatárt is tud játszani mint anno a juvéban. mert nem csak gólszerzésben jeleskedik hanem gólpasszban is!!!!!!! igaz h önző nagyképű,de a tudása az nem kérdéses!!!
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2009.06.08. 21:28:09

Fecooo írta:
bali 15 írta: Tényleg? Hm ez fura. Jó hogy felvilágosítottál.
De ha nem szereted Dél amerikai csodagyerekeket akkor ennyierőval Messit is elküldhetnéd a fenébe. Mindenki pattog itt hogy Messi saját nevelés.
Pedig nem is a Barcában kezdett.
aki 13 évesen Európába kerül és itt tanul meg relatíve focizni az egész más, mintha vki latin-amerikában nő fel... az európai klubokban sokkal több gondot fordítanak a taktikai kiképzésre... nehogy összehasonlítsd már Messi-t Nilmarral... A Lyon-nak nem kellett, akkor majd pont nekünk kell...
egyébként kis off:
kicsit visszafoghatnád magad, itt max. te "pattogsz"...
Akkor se kell lenézni a D-Amerikában edződött játékosokat (általánosságba). Az meg egy dolog h hol nem vált be, nálunk lehet jól játszana...
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.06.08. 21:26:07

Barcaman14 írta:Ibra :arrow: 60 milla Ribéry :arrow: 50 milla Iniesta :arrow: felbecsülhetetlen :D 8)
Van, amit nem lehet pénzért megvenni. Minden másra ott, a Mastercard. 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Lezárt