Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2009.06.10. 13:51:18

Nekem nem túl szimpatikus ember Zlatan de Eto se volt nagyn az... Azt viszont hozzá kell tenni h Ibra a világ egyik legjobb játékosa... Szinte bármilyen helyzetből képes gólt rúgni, a legjobb labdafedező a világon (ami nagyon jól jön a csapatjátéknál) és évek óta fejlődő és kiegyensúlyozott játékos. Én nagyon bízok Pepi fiúban, a frissítés mindig kell...
2:6! Blaugrana!!!!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2009.06.10. 13:45:28

kovacszoli10: pont miattad írtam ezt az OFF-ot...nem tetszett,h a szerk.lehúzott téged,amiért megemlítetted a problémádat,vagy észrevételedet :wink:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.10. 13:45:04

kovacszoli10 írta:
Tivornya írta:sorry,kicsit OFF: a szerkesztőknek: csomó oldalt letiltotok...viszont ti meg nem vagytok hajlandóak a legkisebb híreket közölni...így vajon akkor miről írjunk a fórumon?találjuk ki magunknak a híreket és azzal dobálózzunk?vagypedig?
Igazad van, éppen erről próbáltam írni ezelőtt pár hozzászólással!!

Azt folyamatosan lehetett olvasni mi történik Kakával, persze aki már hallott átigazolásokról az tud olvasni a sorok között,ezt arra értem,hogy nem kell mindent elhinni de legalább írtak róla!!!!

BARCA FOREVER!!!
Van az a szép kis fehér cím az explorered vagy mozillád tetjén, oda szépen bírod h goal.com vagy sport.es vagy elmundodeportivo.es ha nem érted a cikket, akkár :arrow: translate.google.com és máris napirenden lehetsz a blikk szintű pletykákkal! :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2009.06.10. 13:45:44-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.10. 13:43:58

bandihawk írta:
Igen és én is ugyanazt írtam, hogy a sajtó hülyeségeket ír. Amúgyis rühellem ibrát, mert egy beképzelt, pökhendi kis ...... Ezt többször is leírtam, hogy ő belülről rombolná a barcát és a nyugalom, ami ebben az évben volt véget érne
ebben tökéletesen egyetértünk, baromovics olyan lenne itt, mint egy vírus, ami elkezd működni a szervezetben és lerombolja... (durva a párhuzam, de szvsz helytálló...műringyó nem tudta "betörni", Pep se lesz képes...)
az interben megszokta, h körülötte forog a világ(ami igaz is, mert az inter nem lett volna bajnok, ha ő nincs...)
bántaná az óriási egóját (amely akkora, h saját vonzáskörzete van...), h Xavi, Messi, Iniesta, Toure elismertebb... EZ nem való ide, ne tegye tönkre a családias légkört, amit Pep felépített!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.06.10. 13:46:36-kor.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.06.10. 13:43:08

Tivornya írta:sorry,kicsit OFF: a szerkesztőknek: csomó oldalt letiltotok...viszont ti meg nem vagytok hajlandóak a legkisebb híreket közölni...így vajon akkor miről írjunk a fórumon?találjuk ki magunknak a híreket és azzal dobálózzunk?vagypedig?
Sajnos ez igaz. A klub honlapjáról pedig hiába néznénk átigazolási híreket. Ott alig van.
kovacszoli10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.08. 08:57:47

2009.06.10. 13:41:56

Tivornya írta:sorry,kicsit OFF: a szerkesztőknek: csomó oldalt letiltotok...viszont ti meg nem vagytok hajlandóak a legkisebb híreket közölni...így vajon akkor miről írjunk a fórumon?találjuk ki magunknak a híreket és azzal dobálózzunk?vagypedig?
Igazad van, éppen erről próbáltam írni ezelőtt pár hozzászólással!!

Azt folyamatosan lehetett olvasni mi történik Kakával, persze aki már hallott átigazolásokról az tud olvasni a sorok között,ezt arra értem,hogy nem kell mindent elhinni de legalább írtak róla!!!!

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2009.06.10. 13:41:39

Etoo kontra Ibra: miért előny a Barcában,ha robbanékony és gyors a csatát?amikor a támadásaink a végletekig van játszva,akkor a csatárnak elég,ha állva várja a labdát és belövi...tehát nekünk olyan csatár kell,aki szuperjó arányban értékesíti a helyzeteit...és ebben megintcsak Ibra a jobb... :wink:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2009.06.10. 13:38:09

sorry,kicsit OFF: a szerkesztőknek: csomó oldalt letiltotok...viszont ti meg nem vagytok hajlandóak a legkisebb híreket közölni...így vajon akkor miről írjunk a fórumon?találjuk ki magunknak a híreket és azzal dobálózzunk?vagypedig?
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2009.06.10. 13:37:18

Fecooo írta:jó, elismerem tévedtem, de az állításom továbbra is áll: a sajtóban közölt összegek az esetek MAXIMUM 0,1%-ában fedik a valóságot, 99%-ban kitalált...
ezért nem szabad vagdalózni a számokkal, mert többnyire ezek a hírek hápognak...

javítom magam: bandihawk elnézést kérek TŐLED!
Igen és én is ugyanazt írtam, hogy a sajtó hülyeségeket ír. Amúgyis rühellem ibrát, mert egy beképzelt, pökhendi kis ...... Ezt többször is leírtam, hogy ő belülről rombolná a barcát és a nyugalom, ami ebben az évben volt véget érne
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.06.10. 13:36:37

Én örülnék ha Ibra érkezne, mert ha etoora Guardi nem tart igényt! akkor egy világklasszis csatárral kell potolni, és Ibra az...

Lehet h emberileg egy paraszt, de a focitudását mindenki el kell ismerje aki ért a focihoz...
Évek óta viszi az Intert a hátán és golokban is megmutatkozik.
Nálam sok pontban veri etoot, Pl: a fejjátéka biztos h jobb, a rugótechnikáját is jobbnak tartom, a testfelépitését, a labdatartását, és talán nem olyan sérülékeny ami szintén sokat számit...

Etoo mellett szól minden más, a sok barcában eltöltött év, a rengeteg gól a robbanékonyság stb..
De ha a vezetöség, jelen esetben pepp nem tart rá igényt akkor nem fogok sirni ha ibra érkezik...

Henry is azért érkezett h Bl-t nyerjen, és Ibra is ezért érekezne...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.10. 13:32:41

jó, elismerem tévedtem, de az állításom továbbra is áll: a sajtóban közölt összegek az esetek MAXIMUM 0,1%-ában fedik a valóságot, 99%-ban kitalált...
ezért nem szabad vagdalózni a számokkal, mert többnyire ezek a hírek hápognak...

javítom magam: bandihawk elnézést kérek TŐLED!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2009.06.10. 13:30:27

sztem tökéletesen jó igazolás lenne Ibra!Etoo semmivel sem korrektebb nála,tehát emberileg ne is hasonlítgassunk,hanem csak a játéktudás alapján :wink: ebben pedig sztem Ibra előrébb tart...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.06.10. 13:30:02

Az Inter honlapján sem túl rózsás a helyzet Ibrával kapcsolatban.
És most olvastam hogy lassan már Maicon sem fér a bőrébe.
http://www.internazionale.hu/
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.10. 13:29:19

Barcagirl24 írta:hát én nem tudom nem bízok ebbe a sportgézába :D akkor se ha a Mundo Deporitova a forrásuk, várjuk ki még szerintem még semmi se dőlt el, főleg úgy hogy Laporta a napokban nyilatkozta hogy nem híve a drága transzfereknek, ez pedig elég ellent mondó a hírnek, hisz azt hiszen Ibrát Eto'oért plusz 30 miilláért adja az Inter.
Ha kicsit lejjebb olvasol, láthatod, h már Eto'o + 10 milláról van szó... :?

Nekem egyébként egy dolog hiányzik a hírből, mégpedig az, h mennyi lenne Ibra fizetése a Barcánál?
Merthogy elvileg ő többet keres jelenleg, mint Eto'o... :? :roll:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.10. 13:28:53

ha jól emléxem erről van szó... (lehet, h tévedek, Boixos sztem jobban tudja...lécci erősíts meg, ha olvasod ;) )
az első gólja után baromovics bemutatott a szurkolóknak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.06.10. 13:29:22-kor.
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2009.06.10. 13:28:02

Fecooo írta:
bandihawk írta:Én annál okosabbnak tartom a barca vezetését, hogy 10 millió+eto'o ibráért. Amúgyis nemrég még eto'o + 70 milla volt a hír.
Egy esetben lehetséges, ha eot'o szeretne lenni a világ legjobban fizetett focistája és nem enged lejjebb. De akkor sem reális az összeg.

A sajtónak többnyire nem lehet hinni. Most pl az a hír, hogy tourét adjuk maxwellért. Ami szerintem szintén a "hagyjuk már" kategória.
én Samu+ 120 millára emléxem... hagyjuk már a túúúlzásokat!!!
a vezetési vizsgán használatos kifejezés egy hibára: "csak néz, de nem lát"... sokan sajnos ebbe a hibába esnek a focihíreknél is... bocs bandihawk, de ha nem vagy biztos egy összegben, akkor írd oda: "ha jól emléxem ezt olvastam" és ne dobálózz ( ez nem csak rád érvényes természetesen) felesleges fals számokkal...
http://www.pepsifoci.hu/node/33757

Tessék.

Olvasd végig amit írtam, majd értelmezd és azután oltogass.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.06.10. 13:26:48

kovacszoli10 írta: Na ide figyelj te kis okoska! Ha tudnál olvasni, akkor a mondatban van egy rész, hogy legalább arról írjanak, hogy hogy állnak a dolgok!
Persze nem kell mindent megírni de azt le lehet, hogy kivel tárgyalnak és miről nem!??
Egyébként most mindenki milyen nagy Barcás a Bl döntő előtt meg be voltatok szarva, ebből is látszik, hogy csak irogattok de érteni nem értetek hozzá!
Én már a meccs előtt mondtam,hogy sima lesz,nyugodtan visszanézheted!!

BARCA FOREVER!!!
na ezt nem kéne elkezdeni! emiatt lett bezárva a topic régebben! szóval ha baj van, írd meg PÜ-ben, de ne itt! én amúgy legszívesebben Ribberyt nézném el itt a kiszemeltek közül, de már többször is leírta miért. amúgy Robinho nem akar elmenni a Man.City-ből? csak mert oda is a Real miatt ment(meg egy kis pénzért is...) csak mert szerintem ő még jobb lenne mint Ribery, jobb játékosnak tartom a franciánál, de ez csak saját vélemény. Ha Ribery mégse jönne, remélem a vezetőség is így látja majd, és nem jön Ibra!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.10. 13:26:34

kovacszoli10 írta:

Na ide figyelj te kis okoska! Ha tudnál olvasni, akkor a mondatban van egy rész, hogy legalább arról írjanak, hogy hogy állnak a dolgok!
Persze nem kell mindent megírni de azt le lehet, hogy kivel tárgyalnak és miről nem!??
Egyébként most mindenki milyen nagy Barcás a Bl döntő előtt meg be voltatok szarva, ebből is látszik, hogy csak irogattok de érteni nem értetek hozzá!
Én már a meccs előtt mondtam,hogy sima lesz,nyugodtan visszanézheted!!

BARCA FOREVER!!!
Off: Ki ez a temetőbogár?

On: Eto'o-t és ráadásul 40 millát nem fogad el Moratti és most 30-al kevesebbért odaadja? Hihető.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.06.10. 13:22:03

hát én nem tudom nem bízok ebbe a sportgézába :D akkor se ha a Mundo Deporitova a forrásuk, várjuk ki még szerintem még semmi se dőlt el, főleg úgy hogy Laporta a napokban nyilatkozta hogy nem híve a drága transzfereknek, ez pedig elég ellent mondó a hírnek, hisz azt hiszen Ibrát Eto'oért plusz 30 miilláért adja az Inter.
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.06.10. 13:21:14

ha idejön az a féreg én biztos nem fogok örülni és őszintén nagyon sajnálni fogom Eto'o távozását. A góljait sem fogom élvezni, bármennyit lő is majd, csupán annak fogok örülni, hogy a csapat betalált, meg majd nézem jobban a gólpasszt:D
kovacszoli10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.08. 08:57:47

2009.06.10. 13:20:21

Titinho írta:
kovacszoli10 írta:Gyerekek Ti mit csináltok a szerkesztőségbe???

A fórumon már kész tények vannak, Ti meg csak nézelődtök!?
Írjatok már valamit Ti is az igazolásokról,legalább annyit, hogy hogy állnak a dolgok!

Köszönöm.

BARCA FOREVER!!!
1. A stílusodon egy kicsit fényezni kéne. Sőt...nem kicsit. Az Eurobarca szerkesztői Magyarország legjobb Barcás oldalával fáradoznak nap mint nap, nem fog átmenni madridista.hu-ra, ami mindent megír, de még azt




is, ha Ronaldo vagy Benzema fingik egyet, akkor az már ott van rövidhírben. :wink:
2. Hol látsz te kész tényeket? Még direkt oda is írtam a szöveg közepébe ezt:
De ezt érdemes még fenntartásokkal kezelni, eddig csak a MD adta ki ezt a hírt, majd ha esetleg több spanyol és olasz újság is megerősíti, akkor már el lehet gondolkodni, hogy lehet itt valami.

Ezek mind csak találgatások, sőt még ha reggel óta több helyen is olvasod (NSO meg a többi magyar portálok), akkor sem kell elhinni 100%-ig ezeket. A spanyol sajtó nagyon sok baromságot szokott írni, de van köztük igaz is. Még ha igaz is belőle valami, akkor is fent lesz majd itt egyszer, ebben biztos lehetsz.

Én is csak gondoltam, hogy beírom, hogy legyen min csámcsogni egész nap. :?

Na peace és OFF vége. :wink:
Köszi,hogy összefoglaltad helyettem! :lol:

Szerk:
Szííívesen. :wink:

Na ide figyelj te kis okoska! Ha tudnál olvasni, akkor a mondatban van egy rész, hogy legalább arról írjanak, hogy hogy állnak a dolgok!
Persze nem kell mindent megírni de azt le lehet, hogy kivel tárgyalnak és miről nem!??
Egyébként most mindenki milyen nagy Barcás a Bl döntő előtt meg be voltatok szarva, ebből is látszik, hogy csak irogattok de érteni nem értetek hozzá!
Én már a meccs előtt mondtam,hogy sima lesz,nyugodtan visszanézheted!!

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.10. 13:19:34

bandihawk írta:Én annál okosabbnak tartom a barca vezetését, hogy 10 millió+eto'o ibráért. Amúgyis nemrég még eto'o + 70 milla volt a hír.
Egy esetben lehetséges, ha eot'o szeretne lenni a világ legjobban fizetett focistája és nem enged lejjebb. De akkor sem reális az összeg.

A sajtónak többnyire nem lehet hinni. Most pl az a hír, hogy tourét adjuk maxwellért. Ami szerintem szintén a "hagyjuk már" kategória.
én Samu+ 120 millára emléxem... hagyjuk már a túúúlzásokat!!!
a vezetési vizsgán használatos kifejezés egy hibára: "csak néz, de nem lát"... sokan sajnos ebbe a hibába esnek a focihíreknél is... bocs bandihawk, de ha nem vagy biztos egy összegben, akkor írd oda: "ha jól emléxem ezt olvastam" és ne dobálózz ( ez nem csak rád érvényes természetesen) felesleges fals számokkal...
martins17
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.06.09. 16:30:52

2009.06.10. 13:18:36

Jó lesz ez az Ibrahimovic, egyetlen nagy hátránya, hogy nem olyan gyors mint Etoo. Az arca meg tőlem lehet nagy, ha lő 35 gólt jövőre.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.06.10. 13:17:55

Az El Mundo Deportivó amúgy egy jó lap? Mert ennek az indexes hírnek a forrása amit beillesztettem az ez a lap.
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2009.06.10. 13:16:37

Ilúvatar írta:
bali 15 írta:Az indexen már úgy beszélnek az Ibra ügyről mintha megtörtént volna.
Ők is az El Mundo Deportivo alapján következtetnek.
http://sportgeza.hu/futball/2009/06/10/ ... t_a_barca/

Neeeeeeee :evil: Pep egyáltalán tud róla, hogy az a valami, p*csét mutogatta az inter szukrolóknak?

Nem hiszem el... Még mindig nem hiszem el, hogy kell nekünk ibra... no comment :evil:
Én nem igazán emlékszem erre a mutogatós esetre. Egyébként imádom mint focistát. Olyan helyzeteket is meg tud oldani amit nagyon kevesen(és magas). Pep biztos tudja mit csinál majd de ez az ő dolga. Nekünk csak az a dolgunk hogy élvezzük a játékot amibe akár Ibrahimovic is bele tartozhat.
Lezárt