Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.11. 02:00:38

Toni nevének felvetődése elég nevetséges! Végre sikerült a sajntónak vkit felhozni aki játszott is együtt a Mesterrel és jóban is vannak és ez náluk automatikusan azt jelenti hogy Toni a miénk. Nem lesz a miénk és nem is kell! Túl van a megfelelő koron és akkor ki lenne másik csatár? Eto-t ha eladják (bár ne tennék!!!) Boajn és Toni? akkor Bojan legyen kezdő csatár (Toni max Henkeének lenne jó, de szerintem annak sem) szerintem még többet tudna nyújtani mint az olasz. Ez csak egy pletyka, nagyot röhögtem rajta mikor olvastam, nem is foglalkozok többet vele!!!
Avatar
fabregas93
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.06.06. 00:11:41

2009.06.10. 23:26:51

Szerintem ne jojon Ibra csak el rontana a csapatot,ahogy az egyik fan tarsam monta Villa,Torres vagy,Aguero jobb lenne vagy Robinho de amit most irnak h Toni jojon,nem rosz jatekos de en nem kedvelem....Fabregast kene meg leigazolni sztm es meg 1 jo szelsot mint Ben Arfa ha Ribéry nem jon vagy David Vilaert kene harcolni h hozank jojon
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.10. 22:51:21

Mikaos írta:
miihii írta: A csere ellen és mellett "tüntetők" beszélgetéseiből nekem is az jön le,h a nagy többség nem akarja itt látni Zlatant (,főleg nem Samu kárára.)...
Hitelesebb lenne egy olyan,h Kell e Ibra?Igen-Nem...
Persze lehet,h tévedek,de nem feltétlenül kell összevonni a 3 másik eshetőség szavazóit az utolsó pontéval szemben,mivel nem tudjuk,h ki miért tett arra...
De ezen nem veszünk össze,csak jelzem,h többféleképpen is lehet fordítani a matekot :D
petejke ezt írta: "Milyen fura, hogy mi Barcások mennyire nem szeretnénk ezt az Ibra gyereket. " A kifeketített megfogalmazást én úgy vontam össze az eurobarca szavazásával, hogy a "mennyire nem" kifejezés számomra a 4.ik lehetőséget jelentené. Egyrészt a statok szintjén: A két spanyol/katalán újság szavazásán tényleg nincsenek más opciók, csak IGEN és NEM. Ha összevonom a miénket, akkor ebben a tekintetben a 79% és 70% mellett mi, magyarok is közel járunk a 64%-unkkal. Ezért bátorkodtam egybevonni a mi három lehetőségünket, mivel ez reális számot ad nagyjából. És én ezeket a százalék-értékeket (64,70,79) biztos nem nevezném "mennyire nem szeretnénk" megfogalmazással :) De ez csak a stat része.

Másrészt: Úgy gondolom, hogy aki utálja Ibrát, és totál ellene van, az tuti nem jelölte be a három lehetőséget, hanem alapból a 4.iket. Ők a "mennyire nem szeretnék" kategória képviselői :) Aki ellene van, az inkább felhozza témaként még a Kukutyini Pistát is a Fradiból, vagy akárhonnan, hogy őt igazoljuk le.
Az "egye-fene jöjjön,ha muszáj", illetve a Ribéry-ügy kapcsán felhozott Ibra igazolás az IGEN-hez tartozik lényegében ezért.

Harmadrészt, ami a legfontosabb: petejke arról beszélt, hogy "nem szeretnénk". Én ebből a szempontból is -szerintem- reálisan "ferdítettem" a szavazást, mert az első három nem mondja azt, hogy "nem szeretné" (és itt a lényeg!!!). Kizárt, hogy ezt mondják, mert ahhoz a 4.iket kéne bejelölniük!!! Az első 3 csoport szeretné, csak feltételekhez köti ebből 2 csoport.
A többség természetesen nem akarja Samu kárára az Ibra cserét, de petejke ezt a kérdést nem érintette, ezért én ezt figyelmen kívül is hagytam.
Annyira engem nem győztél meg :wink:

A külföldi szavazásról tudom,h mi a szitu,és ott már tavaly is bőven elpattintották volna Samut,kábé ilyen arányban.

Másrészt:
Aki totál utálja a palit,az tuti 4.re pöttyöz (mint én 8) ).De aki a 2-3ra,az még mindig nem biztos,h akarja,h jöjjön a svéd.Fenntartom,amit korábban írtam: sztem van különbség.

Harmadrészt:
A 2.-3. lehetőség nem mondja azt sem,h SZERETNÉ!Csak feltételekhez kötve elfogadná :P

De tényleg nem akarok vitatkozni,csak más oldalról próbáltam levezetni a dolgot.Am természetesen értem a Te gondolatmenetedet és nem mondom,h abból a megközelítésből nincs igazad :!: De máshogy nézve másképp is érthető a dolog 8)

Mindenképpen b99 Kollegának van igaza,ez a szavazás igen fura így.Nem logikusak annyira a kritériumok,legalábbis a 2-3.Samu mellé minek?Ribery helyett pedig nem egészen Ibra lenne a célpontom bal szélre :roll: Na de mindegy,ez már ilyen lett :)

Am én teljes mellszélességgel kiállok Franck megszerzése mellett,én igencsak tudnék neki örülni.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.06.10. 22:16:44

Fernando írta:
R. Carlos írta:Amúgy nem értem miért a támadóalakzatba akartok játékosokat venni. Ha már hiányposztra akarna venni Txiki meg Laporta, akkor miért nem a balhátvéd illetve a kapus posztot erősíti. A támadóalakzat nagyon erős szerintem. Etoo meg úgy se fog menni.
1. kapusposztra nem kell
2. védőposztra igen kell 2 játékos, de 1 minimum
3. mert erősebb keretet akar

Én azon a véleményen vagyok, hogy jelenleg van egy nagyon jó edzőnk és egy nagyon jó csapatunk! Az edző tudja, hogy kit akar és hol játszatni! Ha ő Ibrát, Riberyt, Silvat... akarja, akkor ez az ő döntése! Kellenek új arcok és nem kifejezetten a padra! Kell a vérfrissítés a csapatnak, kell hogy nagyobb legyen a harc a kezdőbe kerülésért, mert úgy járunk, mint a 2006/07 és a 2007/08 szezonban, mikor elméletileg nekünk volt a legjobb játékosálloményunk a ligában, a legnagyobb nevek is itt voltak és nem nyertünk bajnokságot, hanem a harmatgyenge Realt bajnoki címeinek számát növeltük!
Avatar
Predator
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.04.01. 22:14:04

2009.06.10. 22:14:37

Na mostmár én is hozzászólok az Ibra ügyhöz,ha van egyáltalán ilyen...
Szerény véleményem szerint Eto'onak maradnia kéne,de amennyiben megválik tőle a vezetőség biztos,hogy egy klasszist kell a helyére igazolni...
Na de miért Ibra? Elismerem a tudását,erős,technikás stb. de sajnos az éremnek vagy egy másik oldala...emberileg egy nulla(finoman szólva),márpedig ebbe a Barcába,egy ilyen klubba,mint a Miénk ilyen emberre nincs szükség!!
És még annyit,hogyha Eto'o megy nem Ibra az egyetlen lehetőség...nem hangzik jobban egy Villa,Torres,Agüero?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.10. 22:11:03

Chino írta:Mindenki csak azt tudja felhozni Samu ellen, hogy jó-jó lőtt 30 gólt, de csak amiatt mert Ini+Xavi kiszolgálta, amúgy pedig nagy nulla...Gondolkozzon már el néhány ember, hogy hogy azok akik kiszolgálták Eto'o-t, agyanúgy kiszolgálták kiszolgálták Henry-t is, bár lehet hogy tévedek.
Nem tévedsz, de a gondolatmeneted helytelen. Henrynak szélsőként nem adódik annyi ziccere, mint Eto'onak. És nem azért, mert nincs rá képessége, hanem egyszerűen a poszt nem ad annyi lehetőséget. Ennyi erővel Messin is számon lehetne kérni, hogy miért nem lő több gólt Eto'onál :) Nem lehet. Pedig Messinél még többet van a labda, mint a másik két csatárnál.
Chino írta:Az, hogy Pep pedig egycsapásra megváltoztatja Zlatan mentalitását és kezesbáránnyá teszi egyáltalán nem biztos.
Miért, Eto'o-t nem tudta??? (Ennél közelebbi példa, ráadásul autentikus nem is lehetne). Vannak csodák. A triplázás is egy csoda. Persze ez nem biztos, ahogy az sem volt, hogy Eto'o beáll a sorba.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2009.06.10. 22:04:03

szerintem Ibrahimovic elkellne ennél a csapatnál!egy ilyen játékos kellene ahhoz h épp annyit erősödjünk vagy változzunk kicsit h továbbra is versenyben maradjunk európában, de ha jön akkor egy csatárnak mennie kell!idén Henry nagon jó volt de én inkább őt adnám el és Etoot tartanám meg de mivel erről szó sincs sajnos lehet h megkell vagyis megfogunk válni Samutól, ha létrejön ez az Ibra ügy!Ibra egy nagyképű [auto_cenzúra] ez tény de a játéktudása a Messiéhez és C. Ronaldóéhoz hasonlítható csak...jah és most okan szidjátok de ha idöjön és utána az lesz h mindenki őt fogja isteníteni, mint tavaly Guardiolát :wink: !VISCA EL BARCA!!!!
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.06.10. 22:01:06

http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/eg ... 40615.html?


akik eddig ugattak hogy milyen chülye vagyok... a Real nem bukhat bele... Mi van ha itt ténylg bebukik a cég akinek eladták anno a közvetíítési jogot???? Jah... Kaka mezei majd mindent rendbe hoznak...pffff
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.10. 21:57:15

R. Carlos írta:Amúgy nem értem miért a támadóalakzatba akartok játékosokat venni. Ha már hiányposztra akarna venni Txiki meg Laporta, akkor miért nem a balhátvéd illetve a kapus posztot erősíti. A támadóalakzat nagyon erős szerintem. Etoo meg úgy se fog menni.
1. kapusposztra nem kell
2. védőposztra igen kell 2 játékos, de 1 minimum
3. mert erősebb keretet akar
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.10. 21:47:31

Mindenki csak azt tudja felhozni Samu ellen, hogy jó-jó lőtt 30 gólt, de csak amiatt mert Ini+Xavi kiszolgálta, amúgy pedig nagy nulla. Egy kis túlzás de nekem ez jött le egyesek hsz-éből.
Én megbízok Pep hozzáértésében és döntésében, de nem hiszem hogy Ibra annyival többet tenne, sőt. Gondolkozzon már el néhány ember, hogy hogy azok akik kiszolgálták Eto'o-t, agyanúgy kiszolgálták kiszolgálták Henry-t is, bár lehet hogy tévedek. Az pedig hogy Ibra azért lőtt abban a "csodálatosan erős" olasz bajnokságban kevesebb gólt mint Samu ebben a "[auto_cenzúra] spanyolban", mert nem kap labdákat és mindent magának kell csinálnia egyszerűen hülyeség. Az Interben ha nincsenek is olyan kiváló középpályások szinte az egész csapat Ibrára játszott, úgyhogy nem hiszem hogy a Barcában 40-ig meg sem állt volna. Ez nevetséges.
Az, hogy Pep pedig egycsapásra megváltoztatja Zlatan mentalitását és kezesbáránnyá teszi egyáltalán nem biztos. Pep tényleg egy szigorú és ellentmondást nem tűrő edző, de Mourinho sem az a vajszívű emberke és távol állt attól hogy hatni tudjon a svédre.
Lehet, hogy nagyon elfogultnak tűnik a hozzászólásom, de nem a személyes szimpátia/unszimpátia íratja ezt velem, csupán a kedvenc és szeretett csapatom sorsa érdekel.
És azért a minimális tiszteletet minden Barca rajongónak meg kellene adni Samu felé, mert egyeseknél nem ezt tapasztaltam, hisz letett már valamit (nem iss keveset) az asztalra. Akinek nem inge ne vegye magára, de sokan magukba szállhatnának.
Forca Barca!!!!
R. Carlos
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.04.25. 21:01:36

2009.06.10. 21:46:25

Amúgy nem értem miért a támadóalakzatba akartok játékosokat venni. Ha már hiányposztra akarna venni Txiki meg Laporta, akkor miért nem a balhátvéd illetve a kapus posztot erősíti. A támadóalakzat nagyon erős szerintem. Etoo meg úgy se fog menni.
Hala Madrid!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.10. 21:40:45

grecki írta:Szerintem kb. én vagyok az egyetlen, akinek nem kellene Ribéry.
  • Szerintem fölösleges kiadni 40-50 milliót egy olyan játékosra, akire nincs igazán szükség. Henry és Iniesta simán meg tudja oldani a dolgot a bal oldalon.
  • Pedro és Jeffren. Egyikőjüket sem adnám kölcsön, mindkettőt megpróbálnám beépíteni. Tudjuk jól, mi a klub "rekordja" a kölcsönadott tehetségekkel. Nem kellene elherdálni őket.
  • Baromira nem szimpatikus nekem, sőt egyenese rosszul vagyok a fejétől. (Ez a legkevésbé szignifikáns érv ellene.)
Ettől függetlenül nyilván nem fogom szurkálni Laporta vudubábuját, ha megveszik.
Teljesen egyet értek veled :!:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.10. 21:40:03

Ha akkora a világválság az Internél biztosan Eto'o-t veszik meg Ibrahimovic helyére. Sok értelme lenne. Csak nehogy a Real nekik is letegyen egy 50 milliós ajánlatot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2009.06.10. 21:40:49-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.06.10. 21:38:06

Szerintem kb. én vagyok az egyetlen, akinek nem kellene Ribéry.
  • Szerintem fölösleges kiadni 40-50 milliót egy olyan játékosra, akire nincs igazán szükség. Henry és Iniesta simán meg tudja oldani a dolgot a bal oldalon.
  • Pedro és Jeffren. Egyikőjüket sem adnám kölcsön, mindkettőt megpróbálnám beépíteni. Tudjuk jól, mi a klub "rekordja" a kölcsönadott tehetségekkel. Nem kellene elherdálni őket.
  • Baromira nem szimpatikus nekem, sőt egyenese rosszul vagyok a fejétől. (Ez a legkevésbé szignifikáns érv ellene.)
Ettől függetlenül nyilván nem fogom szurkálni Laporta vudubábuját, ha megveszik.
Avatar
csaba86
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:39:53
Tartózkodási hely: Mikor hol..... ;)

2009.06.10. 21:30:02

Nem szeretnék senkit megsérteni a következő pár észrevételemmel.
1,Eto'o-t minden tisztelet megilleti a részünkről, úgy mint Roni-t , vagy még sorolhatnám, mert nagyon sokat tett szeretett klubbunkért! Mindezt attól függetlenül mondom, hogy voltak azért húzásai, amik nem csak nekem nem szimpatikusak. Nem sorolnám fel ....
2, Pep tudja mit csinál. Ha úgy gondolja , hogy itt az idő a vérfrissítésre elől, akkor a piacon megszerezhető , a játékunkon legtöbbet segítő játékost fogja megvenni. Ha ez Ibra , ám legyen (nem mintha "mi" bármit is tehetnénk ellene).
3, A Toni "dolgot" meg nemtudom , hogy kezeljem. Azért a Bundesliga nem egy La liga. Padra lehet jó lenne, Eto'o-ék mögé de nem szabadna nagy összeget adni érte. Törekedni kellene inkább a "Ribéry ügy" mihamarabbi tisztázására.


1et azért ne feledjetek! Mi mind ugyanazt akarjuk!!! Sikeres , szép játékkal megspékelt 09/10 -es évet! Szóval nem kell leharapni egymás fejét! :wink:

Hajrá Barca!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.06.10. 21:23:53

Eltérő a két óriás erősítési stratégiája...

Kép
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.10. 21:21:44

Engem már nm érdekel. Ha Eto'o akar hadd menjen, jöjjön Ibrahimovics csak egy dolgot kérnék: KÖNYÖRGÖM! LUCA TONIT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
VISCA EL BARCA!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.10. 21:12:20

Nekem speciel pont nem jött át ez a szavazás, mert

-az első pont ott bukott meg, ha felhívna Txiki (:D), hogy elcserélném-e egy az egyben, azt mondanám, hogy nem
-ha Eto'o marad, nem látom értelmét
-ha nem jönne Ribéry, akkor megpróbálnék más balszélsőt
-így maradt az utolsó, amire nyomtam... :)

Jobban tetszett volna egy:

-örülnék neki
-nem örülnék neki
-elfogadnám

opciónak.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.10. 21:01:04

miihii írta: A csere ellen és mellett "tüntetők" beszélgetéseiből nekem is az jön le,h a nagy többség nem akarja itt látni Zlatant (,főleg nem Samu kárára.)...
Hitelesebb lenne egy olyan,h Kell e Ibra?Igen-Nem...
Persze lehet,h tévedek,de nem feltétlenül kell összevonni a 3 másik eshetőség szavazóit az utolsó pontéval szemben,mivel nem tudjuk,h ki miért tett arra...
De ezen nem veszünk össze,csak jelzem,h többféleképpen is lehet fordítani a matekot :D
petejke ezt írta: "Milyen fura, hogy mi Barcások mennyire nem szeretnénk ezt az Ibra gyereket. " A kifeketített megfogalmazást én úgy vontam össze az eurobarca szavazásával, hogy a "mennyire nem" kifejezés számomra a 4.ik lehetőséget jelentené. Egyrészt a statok szintjén: A két spanyol/katalán újság szavazásán tényleg nincsenek más opciók, csak IGEN és NEM. Ha összevonom a miénket, akkor ebben a tekintetben a 79% és 70% mellett mi, magyarok is közel járunk a 64%-unkkal. Ezért bátorkodtam egybevonni a mi három lehetőségünket, mivel ez reális számot ad nagyjából. És én ezeket a százalék-értékeket (64,70,79) biztos nem nevezném "mennyire nem szeretnénk" megfogalmazással :) De ez csak a stat része.

Másrészt: Úgy gondolom, hogy aki utálja Ibrát, és totál ellene van, az tuti nem jelölte be a három lehetőséget, hanem alapból a 4.iket. Ők a "mennyire nem szeretnék" kategória képviselői :) Aki ellene van, az inkább felhozza témaként még a Kukutyini Pistát is a Fradiból, vagy akárhonnan, hogy őt igazoljuk le.
Az "egye-fene jöjjön,ha muszáj", illetve a Ribéry-ügy kapcsán felhozott Ibra igazolás az IGEN-hez tartozik lényegében ezért.

Harmadrészt, ami a legfontosabb: petejke arról beszélt, hogy "nem szeretnénk". Én ebből a szempontból is -szerintem- reálisan "ferdítettem" a szavazást, mert az első három nem mondja azt, hogy "nem szeretné" (és itt a lényeg!!!). Kizárt, hogy ezt mondják, mert ahhoz a 4.iket kéne bejelölniük!!! Az első 3 csoport szeretné, csak feltételekhez köti ebből 2 csoport.
A többség természetesen nem akarja Samu kárára az Ibra cserét, de petejke ezt a kérdést nem érintette, ezért én ezt figyelmen kívül is hagytam.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.10. 20:44:34

mess2009 írta:ha egy kicsit is lehet hinni a sajtóhíreknek ezt a cserét Guardiola AKARJA!!
ha pedig ez igaz akkor ez a sok Eto'o ajnározó nem ártana ha elgondolkodna kissé!
én azt nem vagyok képes elfogadni, amikor emberek a tárgyilagosság látszatát is kerülik, holott egy szimpla elfogulatlansággal értékén lehetne teljesítményekről beszélni!
Igen én míg élek nem felejtem el a döntőbeli gólját, minden igaz amit arról írtok. azt is elfogadom, hogy szép teljesítmény annyi gólt lőni!
de az nem járja hogy a szezon nagyon fontos befejező szakaszában mutatott pocsék játékát egy legyintéssel elintéztek, az meg egyszerűen nem igaz, hogy néhány jelentéktelen meccsen nem talált (csak) be! nagyon fontos meccseken sorozatban gólképtelen volt - ez az igazság. meg az is, hogy egy gyengébb csapatban Forlan szépen lehajrázta, pedig mindenki azért görcsölt körülötte, hogy betaláljon!
gőzöm sincs,persze, hogy ez a csere ha létrejön, mennyire lesz hatékony, de ebben én egyértelműen Guardiola oldalán állok!
Sajtóhíreknek hinni igazolási időszak elején?LOOOOLLL :lol: Na persze.Pep hol nyilatkozta le,h AKAROM Ibrát?Mármint hiteles forrásból!Ezen pedig Te gondolkozz el,mielőtt itt osztod az életérzést az "Eto'o-t ajnározóknak".

Szépen hangzik,amit írtál,de van ellenoldala is.Az utolsó periódusban nem talált be,az igaz,de ne felejtsd el,h az előtte lévő időszakban (cirka a 3/4 SZEZON!),viszont ott volt a szeren.Ezt meg Te intézed el egy legyintéssel,ahogy látom.
Mint,ahogy azt is,h a célegyenesben Forlán mellett az alapcsapata szerepelt,nálunk pedig szinte a C csapat (és az ellenfeleik sem voltak erősebbek a mieinknél...).Sztem nem igazán volt gyengébb az az ATMA ANNÁL a BARCÁnál.És sztem igencsak mindenki azon is görcsölt ott is,h Diego is termelje a gólokat.

Egyben teljesen egyetértek Veled:
Én is Pep pártján állok,akármit is hoz a jövő. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.10. 20:43:20

zlatan csak rontana a csapatszellemen, nem kell ő ide.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.10. 20:33:35

Mikaos írta:
petejke írta: Milyen fura, hogy mi Barcások mennyire nem szeretnénk ezt az Ibra gyereket. Pedig mindenki tudja mire képes. (más kérdés, hogy negatívumokkal Dunát lehetne rekeszteni) Más csapat és szurkolóik örülnének neki. Mi pedig nem.
Ebből egy valamire jöttem rá: Kevés ember szereti manapság A FOCI-t, de jó, hogy MI, Barcások még közéjük tartozunk...
Honnan veszed, hogy nem szeretnénk? Van pár ember, aki nem szeretné. Az eurobarca.hu olvasóinak 64%-a szeretné (nézd meg a szavazást), persze a 3 lehetőséget egybevonva IGEN-t mondanának, és csak 36% nem akarja semmiképp.
Ha meg ehhez hozzáveszem a két spanyol/katalán újság szavazását, ahol az egyiken "csak" 70%, a másikon meg 79% akarja. Akkor valahogy nem úgy néz ki a dolog, hogy nem akarnák a Barcások :) Sőt, épp ellenkezőleg. A "hangosság" mindig megtévesztő, a számok viszont a tények.
Az alaphír szerint Eto'o-Ibra csere lenne a bugi.A csere ellen és mellett "tüntetők" beszélgetéseiből nekem is az jön le,h a nagy többség nem akarja itt látni Zlatant (,főleg nem Samu kárára.)
A szavazásnál pedig felkínált lehetőségek alapján lehet dönteni.18 % az,aki szó nélkül belemenne a cserébe,tehát akarja Ibrát.A kövi két lehetőség pedig amolyan egye-fene jöjjön,ha muszáj,de csak,ha marad a kameruni,ill Ribery függvényébe helyezve (a franciát szívesebben látná itt ez a 19 %,mint Zlatant).Ez a két pont 44%ot foglal el,és ez nem azt jelenti,h akarják,hanem,h elfogadnák.Nem ugyanaz.De a szavazók harmada helyből elutasítja.
Hitelesebb lenne egy olyan,h Kell e Ibra?Igen-Nem

Persze lehet,h tévedek,de nem feltétlenül kell összevonni a 3 másik eshetőség szavazóit az utolsó pontéval szemben,mivel nem tudjuk,h ki miért tett arra.
A felvetésetek az volt,h miért szeretnénk avagy nem a svédet.Ezekből a lehetőségekből kettőből nem feltétlenül az jön le,h szeretnék,ha jönne,csak elfogadnák.Sztem különbség van a kettő közt...
Ha akarom,úgy is lefordíthatom a számokat,h 26 % jelezte,h akkor jöhetne a svéd,ha Samu marad és 37 nem akarja Ibrát,akkor 63-27 arányban inkább kell nekünk Samu,mint Zlatan.
Tudom,h ez így ferdítés,de a tiéd is az,érzésem szerint. :wink:
De ezen nem veszünk össze,csak jelzem,h többféleképpen is lehet fordítani a matekot :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2009.06.10. 20:30:02

Az lenne a legjobb ha olyan csatárt akar mint Zlatan akkor vegyük meg TONI-t Eto'o mögé.A padozást elviselné,32éves,akar trófeákat nyerni jobban járnánk vele mint Ibrával.Magas az olyan csapatok ellen mint a Chelsea jó lenne.Max olyan lesz mint Hleb.Ennyi.
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.10. 20:22:49

mess2009 írta:ha egy kicsit is lehet hinni a sajtóhíreknek ezt a cserét Guardiola AKARJA!!
ha pedig ez igaz akkor ez a sok Eto'o ajnározó nem ártana ha elgondolkodna kissé!
én azt nem vagyok képes elfogadni, amikor emberek a tárgyilagosság látszatát is kerülik, holott egy szimpla elfogulatlansággal értékén lehetne teljesítményekről beszélni!
Igen én míg élek nem felejtem el a döntőbeli gólját, minden igaz amit arról írtok. azt is elfogadom, hogy szép teljesítmény annyi gólt lőni!
de az nem járja hogy a szezon nagyon fontos befejező szakaszában mutatott pocsék játékát egy legyintéssel elintéztek, az meg egyszerűen nem igaz, hogy néhány jelentéktelen meccsen nem talált (csak) be! nagyon fontos meccseken sorozatban gólképtelen volt - ez az igazság. meg az is, hogy egy gyengébb csapatban Forlan szépen lehajrázta, pedig mindenki azért görcsölt körülötte, hogy betaláljon!
gőzöm sincs,persze, hogy ez a csere ha létrejön, mennyire lesz hatékony, de ebben én egyértelműen Guardiola oldalán állok!
1.Minden meccs nagyon fontos a bajnokságban,mert minden győzelem 3 pontot ér. A BL-ben a chelsea ellen nem talált be,de a BL-ben Ibra is gyenge volt,ha már összehasonlítjuk.
2.Amikor mindenki vele akart gólt rugatni akkor az ellenfélből mindenki rá figyelt,nem pedig Pedro-ra vagy Bojanra. Úgy azért elég nehéz.
Guardiola meg tavaly is elküldte volna,tévedett,most is téved,m minden ember tévedhet.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.06.10. 20:09:57

ha egy kicsit is lehet hinni a sajtóhíreknek ezt a cserét Guardiola AKARJA!!
ha pedig ez igaz akkor ez a sok Eto'o ajnározó nem ártana ha elgondolkodna kissé!
én azt nem vagyok képes elfogadni, amikor emberek a tárgyilagosság látszatát is kerülik, holott egy szimpla elfogulatlansággal értékén lehetne teljesítményekről beszélni!
Igen én míg élek nem felejtem el a döntőbeli gólját, minden igaz amit arról írtok. azt is elfogadom, hogy szép teljesítmény annyi gólt lőni!
de az nem járja hogy a szezon nagyon fontos befejező szakaszában mutatott pocsék játékát egy legyintéssel elintéztek, az meg egyszerűen nem igaz, hogy néhány jelentéktelen meccsen nem talált (csak) be! nagyon fontos meccseken sorozatban gólképtelen volt - ez az igazság. meg az is, hogy egy gyengébb csapatban Forlan szépen lehajrázta, pedig mindenki azért görcsölt körülötte, hogy betaláljon!
gőzöm sincs,persze, hogy ez a csere ha létrejön, mennyire lesz hatékony, de ebben én egyértelműen Guardiola oldalán állok!
Lezárt