Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.06.11. 18:45:13

currahee írta:most már kezd tényleg úgy tűnni h lesz jövőre egy komoly madrid...
legalább lesz egy kis izgalom; és most nehezebben fogunk nyerni majd... :lol:
Szerintem az lesz mint ezelőtt volt perez felvásárolja a sztárjátékosokat 1 évig el is fog menni a csapat de utána teljesen széthull mint az előző
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.11. 18:24:05

na, meg is van a - kissé megkésett - margit-napi ajándék a szurkolóknak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.06.11. 18:17:06

160 millióból 8-10 kíváló labdarúgót
Látom te sem vagy tisztában a realitásokkal. Hol veszel 10kiváló játékost 160m euróért, amikor az összes klub úgy őrzi a kiválóságait, mint mostanában szokás? Mennyiért vettétek Alvest? 16 millióért?
nagyon nagy spíler ez az ember mert a galaktikusoknál is nem kevés casht elvert és mégse volt belőle nagy anyagi gondja később a csapatnak.
A mai világban üzleti megtérülés nélkül már semmibe sem fektetnek ennyi pénzt. Számitások alapján Kaká egymaga az első évben 50m körüli összeget fog hozni a klub konyhájára(ebben a mezeladástól kezdve, reklámjogokig, a nedvesető japókig minden benne van), szóval ilyenkor válik valóra, hogy a legdrágább játékosok a legolcsóbbak. Ugy két év alatt megtérül mindkét játékos.
Más: Cristiano ára valóban eltúlzott, valószinüleg tényleg igaz a Calderón féle 30 milliós szerződés. Ha igy nézzük, kifizethettünk volna 30 milliót a semmiért, tehát rossz tárgyalási helyzetben voltunk. Viszont Galzerék évek óta 700milliós adússágot görgetnek maguk előtt, tehát őpk is suzivesen túladnak a játékoson. Róka fogta csuka, csuka fogta róka esete.
Kép
Avatar
Fejo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2005.07.15. 23:40:28
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 18:11:46

gekkodan írta:Ki fogad el egy ajánlatot akkor, ha a játékosa maradni akar?
Ráadásul nem is akar maradni:

Az angolok hivatalos közleménye szerint "a játékos ismét megfogalmazta távozási szándékát, és miután a klub egyeztetett a játékos ügynökével, a Real Madrid megkapta az engedélyt, hogy szabadon tárgyaljon a futballistával."
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.06.11. 18:08:01

most már kezd tényleg úgy tűnni h lesz jövőre egy komoly madrid...
legalább lesz egy kis izgalom; és most nehezebben fogunk nyerni majd... :lol:

na viccet félretéve ez már tényleg nem rossz teljesítmény h két legutóbbi aranylabdást megszerezték. mondjuk várható volt ez a nagy költekezés, csak nem gondoltam h ilyen könnyen fog menni...
én csak azt nem értem h ennek a pereznek honnan van annyi pénze; v másképp mondva h tud ennyi hitelt felmarkolni?? nagyon nagy spíler ez az ember mert a galaktikusoknál is nem kevés casht elvert és mégse volt belőle nagy anyagi gondja később a csapatnak. (hozzáteszem h ott inkább egy nagy sztár érkezése volt a jellemző szezononként; ergo most meglátjuk ezt h fogják viselni anyagilag...)

david villa érkezése is egyre valószínűbb, bár ott még a chelseavel meg kell ütközniük; és azért abramovics pénztárcája vaskosabb lehet... más kérdés ha villa nem akar angliába menni.

mindent egybe vetve azért nem biztos h ez a csapat össze is fog állni... meglátjuk h Pellegrini mekkora edző...
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.11. 18:03:41

Barcagirl24 írta:Ezt inkább egy Real-ostól kérdem, nem tudja valami mikor lesz a Madrid első felkészülési mérkőzése kíváncsi vagyok már rá..
Nehezen vettem rá magam, hogy felmenjek a Madrid oldalára, de megtettem a kedvedért, július 26-án játszanak az LDU Quito-val.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.06.11. 18:06:24-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2009.06.11. 17:58:56

Én csak nevetek az egésszen..:))) És nagyon remélem, h siekrül egy jóóó csaqpatott öszeraknia Pellegrininek és képes lessz a Real is felnőni valamennyire a BARCA szintjére, s az angolok uralmát kicsikét visszább tolja a két spanyol elit alakulat:)
Amúgymeg szerintem is a Reálon legalább akkora lessz a nyomás mint rajtunk...vagy talán mégnagyobb, hogy ilyen nevekkel nyerjen;)

SZóval tetszik nekem eddig a dolog:D
Köszönjük Ronaldinho, Rijkaard...!!!
FORCA BARCA :)
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.06.11. 17:57:50

Ezt inkább egy Real-ostól kérdem, nem tudja valami mikor lesz a Madrid első felkészülési mérkőzése kíváncsi vagyok már rá..
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.11. 17:50:12

lajcsika1 írta:...
Uborkaszezon, a Barcánál egyelőre nincs semmi konkrétum, sok embernek lassan suli sincs. Mi mással lehetne foglalkozni, mint az ősi rivális? :D Persze biztos esnek túlzásokba, de hát ezzel nem hiszem, hogy lehetne mit kezdeni.

A vezetők meg legfeljebb annyit foglalkoznak vele, hogy válaszolnak a feltett kérdésre.

A csapból is Perez folyik, meg a rengeteg pénze, amíg kész nincs a keret, addig ezek mindennaposak lesznek.

De legalább van élet mindkét fórumon/oldalon, aminek a hírdetők örülnek a legjobban. :D
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.06.11. 17:49:05

MichaaBee írta:Elnézést, hogy ilyen tudatlan vagyok, de a Real mikor igazolta le Ronaldót? :roll: Én még nem hallottam róla, de itt elég sokan már múltidőben beszélnek a transzferről. :)
Igaz hivatalos megegyezés nincs viszont a MU hvatalos oldala is elismerte hogy a csapat elfogata a Real ajánlatát és te olyannak ismered Ronit aki egy valag pénzért nem igazolna a Realba? :D
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.06.11. 17:48:46

Így van! Senki nem beszél róla! Ahogy a Ti triplázásotokról sem! Ennyi....
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.11. 17:48:18

MichaaBee írta:Elnézést, hogy ilyen tudatlan vagyok, de a Real mikor igazolta le Ronaldót? :roll: Én még nem hallottam róla, de itt elég sokan már múltidőben beszélnek a transzferről. :)
Ha a www.manutd.com tényként kezeli, hogy elfogadták az ajánlatot és már csak a játékos szerződésének részletei vannak hátra, szerinted gondot okoz?

Ki fogad el egy ajánlatot akkor, ha a játékosa maradni akar?

Ki az, aki 100 millát kifizet egy játékosért, de a sráccal már 1-2 millán nem állapodik meg?

Mit szeretnél még tényként hallani?

Ez már tény.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2009.06.11. 17:48:52-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.11. 17:46:25

[quote="lajcsika1"][/quote]
Khm. Barca vs Real topik. Ez arra való h kifejezhessük a nemtetszésünket a Reallal kapcsolatban. Tudod: Messi topikban se a legújabb fuilmekről beszélünk, hanem Messiről. Itt pedig a Realról beszélónk. Amúgy ha már utálatot akarsz, nézz át a szomszédba, ahol kb a fórum negyede kívánta h MEssit mihamarabb szétrúgják a Clasicokon, itt viszont Real játékosnak se szokott senki ilyesmit kívánni :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.06.11. 17:46:16

Elnézést, hogy ilyen tudatlan vagyok, de a Real mikor igazolta le Ronaldót? :roll: Én még nem hallottam róla, de itt elég sokan már múltidőben beszélnek a transzferről. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.06.11. 17:45:51

A Madrid azért is igazol nagy neveket,hogy senki ne beszéljen a nagy égésükről. Semmi kupa, plusz 2 nagy zakó idén Liverpooltól,és a Barcától!
Látjátok?Már senki sem beszél róla,csak Kakiról,meg a Krisztiánról.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.11. 17:43:46

Capon írta:
Barcagirl24 írta:Úgy gondolom ha Pellegrini kordában tudja tartani a srácokat sokra vihetni a Madrid, hisz aztért Kaká és CR7 se felejtett el focizni, biztos lesz egy két vagy több villanásuk.. Azonban az nagyon nem tetszik hogy a Real Madrid szerintem 2 klubot (MU és Milán) már tönkre is tett:?
Persze még nem tudjuk mi lesz a vége a dolgoknak, de én úgy gondolom, hogy nem kellet ahhoz a Real, hogy a Milan tönkre tudja tenni magát. Ezt elintézték házon belűl a marhák. A MU pedig nem hiszem, hogy egy játékos elvesztésével a kardjába dőlne.
Caponnak igaza van, nem kell egyből kétségbe esni! :wink: A kiesett játékosokat majd pótolják másokkal...
+ A Milant sem kell leírni végleg, lesz ott is majd jobb a helyzet pár éven belül...- remélem... :wink:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.06.11. 17:39:54

Jah ezt én is észrevettem, h spanyolba nincs ekkora utálat.Mert madridban pl. barcás sálakat meg zászlót égetnek, mi meg itt csak kifejezzük a véleményünket.
Kép
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.06.11. 17:39:18

lajcsika1 írta:Üdv!

Én egy Real Madrid szurkoló vagyok, nem akarok zavarni, csak leírom a véleményemet az itteni dolgokkal kapcsolatban.
Először is, nem tudom hogy ez nálatok általános dolog-e, de az a furcsa gondolatom támadt a megnyilvánulásokat olvasva, hogy az itteni Barcelona szurkolókban nagyobb a Madrid iránti utálat, mint a kedvenc csapatuk iránt érzett szeretet. Nem tudom, miért van ez, biztos az az oka, hogy magyarok vagyunk, mert amíg Spanyolországban éltem, egyáltalán nem ezt éreztem. Természetesen kell, hogy legyen bizonyos szintű rivalizálás, de ez néha már-már kórosnak tűnik :shock: .

Na de erról ennyit. A másik dolog, hogy a Barcelona-szurkolók most azzal vannak elfoglalva, hogy az irdatlan -és irreális- sok pénz honnan van, hogyan került a Madridhoz, és hogy biztosan valamilyen spekuláció miatt van ennyi pénze a csapatnak, de az biztos, hogy illegálisan. Erről már a rivális klub felső vezetése is megszólalt, gondolkodjon el mindenki, hogy miért, amikor a Barcelonának semmi köze nem volt a két játékoshoz, mégcsak arra sem gondoltak, hogy leigazolják őket.
Tehát nem tudom az miért élvezetes, hogy a szurkolók és vezetők is a Real Madriddal vannak elfoglalva, és nem a saját csapatukkal.(vagyis hát igazából tudom, de azt nem merem leírni, mert akkor aztán kapok a fejemre)

Utolsó pár mondatban pedig szeretnék gratulálni annak a szurkolónak, aki féregnek nevezte a világ talán legintelligensebb, és emberileg az egyik legnagyobb futballistáját. Ha nem a Madridba igazolt volna, akkor nem írtad volna ezt biztosan, ebből is látszik, hogy nagyobb a gyűlölet, mint a Barca felé érzett szeretet.

Mindenesetre remélem változni fognak a magyar szurkolók is, reménykedjünk egy olyan izgalmas bajnokságban, ahol az utolsó fordulóig lesz a harc a bajnoki címért, és akár több csapat beleszólhat a Real és Barca küzdelmébe.

Ennyi volt, csókpusziszerelem :D
Lajos
Ez az legnagyobb baromság amit életembe halottam hogy mi jobban utáljuk a Realt mint amennyire szeretjük a Barcát, nem mindig magatokból kell kiindulni :wink: :lol:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.06.11. 17:38:23

Barcagirl24 írta:Úgy gondolom ha Pellegrini kordában tudja tartani a srácokat sokra vihetni a Madrid, hisz aztért Kaká és CR7 se felejtett el focizni, biztos lesz egy két vagy több villanásuk.. Azonban az nagyon nem tetszik hogy a Real Madrid szerintem 2 klubot (MU és Milán) már tönkre is tett:?
Persze még nem tudjuk mi lesz a vége a dolgoknak, de én úgy gondolom, hogy nem kellet ahhoz a Real, hogy a Milan tönkre tudja tenni magát. Ezt elintézték házon belűl a marhák. A MU pedig nem hiszem, hogy egy játékos elvesztésével a kardjába dőlne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
lajcsika1
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.06.11. 17:25:33

2009.06.11. 17:35:53

Üdv!

Én egy Real Madrid szurkoló vagyok, nem akarok zavarni, csak leírom a véleményemet az itteni dolgokkal kapcsolatban.
Először is, nem tudom hogy ez nálatok általános dolog-e, de az a furcsa gondolatom támadt a megnyilvánulásokat olvasva, hogy az itteni Barcelona szurkolókban nagyobb a Madrid iránti utálat, mint a kedvenc csapatuk iránt érzett szeretet. Nem tudom, miért van ez, biztos az az oka, hogy magyarok vagyunk, mert amíg Spanyolországban éltem, egyáltalán nem ezt éreztem. Természetesen kell, hogy legyen bizonyos szintű rivalizálás, de ez néha már-már kórosnak tűnik :shock: .

Na de erról ennyit. A másik dolog, hogy a Barcelona-szurkolók most azzal vannak elfoglalva, hogy az irdatlan -és irreális- sok pénz honnan van, hogyan került a Madridhoz, és hogy biztosan valamilyen spekuláció miatt van ennyi pénze a csapatnak, de az biztos, hogy illegálisan. Erről már a rivális klub felső vezetése is megszólalt, gondolkodjon el mindenki, hogy miért, amikor a Barcelonának semmi köze nem volt a két játékoshoz, mégcsak arra sem gondoltak, hogy leigazolják őket.
Tehát nem tudom az miért élvezetes, hogy a szurkolók és vezetők is a Real Madriddal vannak elfoglalva, és nem a saját csapatukkal.(vagyis hát igazából tudom, de azt nem merem leírni, mert akkor aztán kapok a fejemre)

Utolsó pár mondatban pedig szeretnék gratulálni annak a szurkolónak, aki féregnek nevezte a világ talán legintelligensebb, és emberileg az egyik legnagyobb futballistáját. Ha nem a Madridba igazolt volna, akkor nem írtad volna ezt biztosan, ebből is látszik, hogy nagyobb a gyűlölet, mint a Barca felé érzett szeretet.

Mindenesetre remélem változni fognak a magyar szurkolók is, reménykedjünk egy olyan izgalmas bajnokságban, ahol az utolsó fordulóig lesz a harc a bajnoki címért, és akár több csapat beleszólhat a Real és Barca küzdelmébe.

Ennyi volt, csókpusziszerelem :D
Lajos
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.11. 17:35:46

Nekem ingyen sem kéne Ronaldo, a United meg keres rajta 100 misit. Nagyon megérte nekik. Ferguson meg nem az az ember, aki ilyen kihívásoktól félne, fog venni a helyére 1-2 olyan gyereket, aki ismét a csúcsra viszi a csapatot, mert új, friss és dinamikus.

Na a Unitedet pont nem féltem. A Milan jó uton van a középmezőny felé, de ez már akkor eldőlt amikor öregekkel tolókocsiztak. Nem Kaka elvesztése ott a fő gond, hanem a fiatalítás hiánya.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.11. 17:34:01

Azért az mégis csak túlzás, hogy tönkretett. Nem erőszakkal vitte el a játékosait, hanem keményen megfizette. Abból pedig majdnem biztos, hogy lehet pótolni őket.
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.06.11. 17:31:10

Úgy gondolom ha Pellegrini kordában tudja tartani a srácokat sokra vihetni a Madrid, hisz aztért Kaká és CR7 se felejtett el focizni, biztos lesz egy két vagy több villanásuk.. Azonban az nagyon nem tetszik hogy a Real Madrid szerintem 2 klubot (MU és Milán) már tönkre is tett:?
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.11. 17:17:15

Folyamatosan azon agyalok, ha a Madrid kerül szóba, hogy ez a szerencsétlen középedző Pellegrini hogy fogja dirigálni ezeket a srácokat...

Jó az öreg, meg nagyon ért a BL-ért harcoláshoz és az osztályokat is könnyen veszi, de hogy ilyen szinten és ilyen erős emberekhez gyenge mint a harmat, az majdnem biztos.

Nem irigylem szerencsétlent, élete hibája ez volt, rá fog dőlni az öltöző.

Középcsapatok kimagasló edzője. Olyan mintha Redknapp leülne a United padjára...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Lezárt