Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.06.15. 12:13:34

gergo9 írta:
Cooltiszo írta:Egy oka lehetne a Villa Eto'o cserének: motiváció. A két játékos között eleve, de a csapatot is felrázzák az új arcok, nem lenne belefásulás.
Egyébként Villa szimpatikusabb mint Ibra, de Ibrat jobbnak tartom, és ha már spanyol csatár, akkor Torres az etalon :)
Ez meg a másik a motiváció meg sztem Villa jóval kiegyensúlyozottabb lenne itt mint Eto'o. Eto'o félszezonos playa.
Villa vs Torres Hát nálam Villa jóval Torres fölött van , Torres meg nem igazán illene bele a játékunkba ő nyilatkozta is hogy neki csak a Pool kontratámadásos stílusa illik. Mind1 sok sansz nincs rá hogy ide jöjjön de inkább Eto'o mint Torres. Nálama top 5-be nincs Torres.

Annyira nevetnék azon, ha végül Ibra a Realban kötne ki, és minden meccsen összevesznének C.Ronaldoval a pályán, mert az nem passzol! :) Szegény Kaka meg visszasírná magát a Milanhoz! Haha
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.06.15. 12:06:29

Cooltiszo írta:Egy oka lehetne a Villa Eto'o cserének: motiváció. A két játékos között eleve, de a csapatot is felrázzák az új arcok, nem lenne belefásulás.
Egyébként Villa szimpatikusabb mint Ibra, de Ibrat jobbnak tartom, és ha már spanyol csatár, akkor Torres az etalon :)
Ez meg a másik a motiváció meg sztem Villa jóval kiegyensúlyozottabb lenne itt mint Eto'o. Eto'o félszezonos playa.
Villa vs Torres Hát nálam Villa jóval Torres fölött van , Torres meg nem igazán illene bele a játékunkba ő nyilatkozta is hogy neki csak a Pool kontratámadásos stílusa illik. Mind1 sok sansz nincs rá hogy ide jöjjön de inkább Eto'o mint Torres. Nálama top 5-be nincs Torres.
Villa -ért nem kell garasoskodni ki kell pengetni a 45 gurigát ameddig Villa nem gondolja meg magát és el nem megy az orosz favágókhoz londonba vagy a MU-hoz. Eto'o elpasszoljuk vhova és vissza isjön a nagy része és mindenki jól jár. Utána rá kell startolni vagy Ribery-re vagy Silva-ra de nem kell tökölni ribery-vel ha ilyen irreális 100millát akarnak hanem akkor Silva-ért harcbaszállni.

elmundos cikk: Gekkodan pár hsz korábbab leírta mi van benne konkréten.

Valdes ugynöke egy vicc: Örülhet Valdés hogy ilyen szintű csapatban védhet nemhogy még ilyenekkel oltogatja a jónépet. Kell ő nekünk csak nem mindenáron. Az elődöntőben ő tartott meccsben minket
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2009.06.15. 12:24:48-kor.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.15. 12:05:26

henry&eto írta:Az elmundodeportivón van egy cikk villáról valaki tudná fordítani pls:$!
Lényegében az h 35-t adnánk Villáért, de a Valencia 45-öt kér a csatárért.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.15. 12:04:43

"Massimo Moratti nem szeretne megválni a svéd csatártól, másrészt maga Ibrahimovic is maradni akar, mivel családja már megszokta az olaszországi életet." (NS)

úgy létszik véget ért a kéthetes zlatan-saga.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.06.15. 12:02:50

Az elmundodeportivón van egy cikk villáról valaki tudná fordítani pls:$!
---Forza Barca---
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.06.15. 12:02:34

Cooltiszo írta:Egy oka lehetne a Villa Eto'o cserének: motiváció. A két játékos között eleve, de a csapatot is felrázzák az új arcok, nem lenne belefásulás.
Egyébként Villa szimpatikusabb mint Ibra, de Ibrat jobbnak tartom, és ha már spanyol csatár, akkor Torres az etalon :)
Azért még van 1-2 érv, pl. Villa letámadja az ellenfelet, Ibra nem, ennek is van jelentősége. Spanyol, több gólt rúg egy gyengébb csapatban, mint Ibra, válogatottban is rúgdossa ( ott mondjuk Ibrának nehezebb dolga van:)) Nagy bökkenő viszont, h. tényleg nem igazán illik a felállásba, sztem ő inkább 2 csatáros felállásban tolja jobban. Torresről meg nincs sok értelme most beszélni, hármójuk közül tényleg ő a legjobb, de most nem fogják elengedni, amúgy is egy rakás pénzt fizettek érte, azóta meg csak jobb lett.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.15. 12:02:25

Filipe játékát nem figyeltem, nem nagyon ismerem. Mennyire lehet hasznos a csapat számára?
Kép
Avatar
FutureDeluxe
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.06.11. 17:19:45
Tartózkodási hely: Fertőszentmiklós

2009.06.15. 12:02:22

baas11 írta: ... Luca Toni meg katasztrofális...
Egyetértek. Messze nincs ezen a szinten, akármennyire magas is.
Köszönöm Istenem, hogy Barca szurkolónak születtem....
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.06.15. 12:01:37

Barcaádám írta:
Titinho írta:Na már Villa is a célkeresztben...

Ennek őszintén szólva, nemtudom, hogy örüljek-e vagy sem. Amikor az Ibrás hírek jöttek, akkor sokkal jobban feldobta a fantáziámat, de Villánál semmi.

Feltennék egy kérdést: Mi értelme van Eto'o-t, Villára cserélni? Hiszen Villa szinte a "fehér Eto'o"! Szinte egyidősek, kb. ugyanolyan gólérzékenyek, kb. egy szinten vannak mind technikailag, mind fizikailag, mind gyorsaságban, mind összjátékban. Ennek a cserének véleményem szerint semmi de SEMMI értelme nem lenne, akkor már inkább maradjon Eto'o és nem dobunk ki 35-40 milliót egy ugyanolyan stílusú csatárért! Jó, hogy Eto'onak temperamentumosabb a stílusa a pályán kívül, de emiatt miért kell akkor elküldeni? Szerintem tényleg felesleges egyi ilyen cserét végrehajtani, tényleg olyan mint Eto'o, csak ő spanyol és nagyobb a pajesza. :wink: :D

Ha már tényleg nem szeretné megtartani Pep Eto'o-t, akkor én inkább tényleg Ibra mellett tenném le a voksomat. Pepnél ő a favorit, de Laporta és Txiki inkább úgy látszik Villát preferálja. Ha megnézzük akkor Pep inkább az úgynevezett "erőcsatárok" híve, mondjuk úgy, hogy a "rohadtnagydarabállatok" híve, akik fizikailag nagyon ott vannak a toppon, hogy legalább 3 védőt foglaljon le, de ebből 2 le is pattanjon róla. :D Tavaly is Adebayor, Drogba, Trezeguet neve merült fel mint Pep kiszemeltjei, de mondjuk akkor is szóba került Villa neve is. Most is inkább a 193 cm magas, kb. 85 kilós Ibrát preferálná megint, vagy volt ott az az állítólagos Luca Toni hír is (ő se egy szelíd kisfiú).

Ha létrejönne az Eto'o-Ibra csere, jobban örülnék neki, talán még annál is ha Eto'o végül maradna. Félreértés ne essék, én imádom Eto'ot és egy rossz szót nem tudok rá írni, még amikor volt az a 5-6 meccsen góltalansági szériája, akkor sem szidtam, mert tudtam, hogy rá a legfontosabb pillanatban lehet számítani (lásd BL döntő) és nem érdekelt, hogy nem talál be egy szinte tétnélküli meccsen (pl. Mallorca, Osasuna). Nagyon sajnálnám ha elmenne, de egy kicsit könnyítene a sajnálaton szerintem ha Ibra érkezne helyette. Ha Villa jön helyette, akkor ezt nem fogom érezni tuti. Mégegyszer mondom, egyszerűen ÉN nem látom értelmét ennek a transzfernek, akkor inkább Eto'o maradjon!

Ezzel én nem Villát szerettem volna lehúzni, sőt őt is elismerem, hogy nagyon jó játékos, bírom is a játékát, (ha már hasonló mint Eto'o) a világ Top5 csatára között benne van, de valahogy ezt érzem, hogy akkor inkább Eto'o maradjon, szerintem nem is örülnék neki ha Villa miatt távozna Eto'o.

Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből a '9'-es kérdésből, van egy olyan érzésem, hogy ezen még sokáig fogunk/fognak lovagolni. :wink:

MÁS

Valdés ügynöke nem kicsit van amúgy elszállva magától, a héten folytatódnak a tárgyalások Txiki és Valdés ügynöke között, aki azért előtte megemlítette, hogy Valdés sokkal fontosabb tagja a Barcának mint Xavi vagy Iniesta. :shock: Az öreg egy kicsit túl sok Sangriát ivott vacsora után, vagy nemtudom, de ekkora baromságot mondani...atyavilág... :? Mindenesetre ha továbbra is 9 millió körüli fizetést kérne (a Barca maximum!!! 6 milliót adna+plussz még juttatások ugye ha nyer valamit a csapat, simán megkeresne egy 7,5-8 millát) akkor én nem szabad engedni neki és el kell engedni. Mint ahogy a MD szavazása is mutatja a katalánok véleményét, 93%-a nem hosszabítana vele ilyen feltételek mellett.

Sergio Asenjo ügynöke egyébként félbe is szakította az Atletico Madriddal a tárgyalásokat, mivel most ők is kivárnak, hogy mi lesz Valdes sorsa, mivel akkor elég nagy esély lenne a 19-20 éves kapus számára, hogy a Barcába igazoljon. Na majd meglátjuk ezt is...

ez mind igaz csak nem mind1 h Eto'onak 10 millát kéne fizetni Villának meg 6ot.
Meg most Valdés vagy a ügynöke a fogyaték?? :? csak az ügynök akar ennyi pénzt vagy Valdés is?mindeesetre ezek a féltétlek háát ](*,)
Az Eto'o ügyben arról van szó, hogy mindenki a kameruni maradása mellett van, de ha a klub nem akarja teljesíteni a magas fizetési igényeket, akkro kell helyettest nézni.

Számomra a Barca nemcsak a focit jelenti, hanem azt, hogy ezt a mezt csak a legnagyobbak viselhetik.Én úgy gondolom, hogy Ibra nem érdemli meg a mitikus dresszt, míg Villa emberileg is alkalmas arra, hogy a klub színeiben virítson.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.06.15. 11:58:06

Hát ez kész ami itt folyik ,jó lenne most már Pep-től vagy Txiki-től hallani valami egyenes beszédet !Hogy mit is akarunk....a menüt már ismerjük !

Balhátvéd :Filipe,Zhirkov
Kpálya :Mascerano,(Fabregas)
Szélső :Ribery,Robinho,Mata,Silva
Ék :Zlatan,Villa,Toni,Forlan....(Benzema)

ha Eto'o megy, sztem Villa-val ,Forlan-nal ,nem vagyunk előrébb...semmi olyat nem tudnak amit Eto'o ne tudna... Luca Toni meg katasztrofális,csak Zlatan a képességei ill. Benzema a tehetsége/kora miatt érné meg !

A többi poszton nekem bárki megfelelne...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.15. 11:56:29

A 9-es ügyhöz(is):

Igazatok van, hogy Villa teljesen u.o. mint Eto'o. De mi akarunk hosszabbítani Samuval. Ha meg nem sikerül, akk tőlem jöhet Villa is hisz akk nem veszítünk szinte semmit. Az biztos, h minnél előbb kell mindent lezári( Filipe,Villa/Ibra/Eto'o, Silva/Robinho/Mata

Filipe akit biztosra veszek.

Bal szélre is mindig mást lehet hallani. Simán kinézem van Gaal-ból, hogy akkor is megtartja Ribéryt ha ő menni akar. Nem hiába lett 100 misi az ára. Sajna őt kezdhetjük kizárni. Silva is bizonytalan, mert a Real is akarja. De ő sem kizárt, hogy marad s u.e. van Matával is...de ők könnyebben elhozhatók...Robinho pedig elvágyódik...a Citynek tökmind1, h pár millával kevesebbért hozzuk el mint ők, és Alves ik "beajánlotta" as brazilt. Ő is szívesen jönne 35 milla körül...Ibra biztos érkezőnek tűnt, de most mégis úgynézki marad az Internél....Villát már a Realba adták a spanyol lapok, de most ő is benne van a barcánál is...Eto'o-n múlik minden...mert ha elfogadná a kevesebb pénzt akkor nem lenne miről beszélni...szal onnan kell kiindulni, h Villa,Ibra stb. csak alternatívák egyenlőre Eto'o-van előtérben...Ha ott megbukik az üzlet akkor kell csatár...és még lehet egy "meglepetés" igazolás a kapus posztra. V.V. túlzásba kezdi vinni a gondokat...még ha lenne mire keménykednie, de ilyen védelemmel nem nehéz Zamora díjat nyerni..az meg mindent elmond, h soha sem volt még a Válogatott tagja sem...a héten ez is eldől, ha nem veszi kisebbre az igényeit és az arcát akkor mehet akárhová....Asenjo pedig jöhet hozzánk a jövő beli Casillas. Én így látom jelenleg a dolgokat.
Avatar
FutureDeluxe
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.06.11. 17:19:45
Tartózkodási hely: Fertőszentmiklós

2009.06.15. 11:56:08

Hát egy Torresnek én is örülnék mindenesetre, csak sztem már az Athletico miatt sem igazolna hozzánk, bár ki tudja, a pénz nagy úr.
Köszönöm Istenem, hogy Barca szurkolónak születtem....
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.15. 11:49:51

Egy oka lehetne a Villa Eto'o cserének: motiváció. A két játékos között eleve, de a csapatot is felrázzák az új arcok, nem lenne belefásulás.
Egyébként Villa szimpatikusabb mint Ibra, de Ibrat jobbnak tartom, és ha már spanyol csatár, akkor Torres az etalon :)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.15. 11:43:30

Barcaádám írta: ez mind igaz csak nem mind1 h Eto'onak 10 millát kéne fizetni Villának meg 6ot.
Meg most Valdés vagy a ügynöke a fogyaték?? :?
Szerintem mindkettő, mert nyilván mindegyik tud a másik tervéről :) Gondolom, az ügynök nem egymaga kezdett ilyen őrült akcióba :D De mindegy, itt a nagy lehetőség, hogy vegyünk egy jó kapust :D (na jó, ez gonosz volt kicsit).


Titinho: ha max. 15 millás különbség lenne Villa és Eto'o igazolási ára között (pl.Villa 45, Eto'o 30), akkor azt Villa egy 5 éves szerződéssel "behozná", hogyha csak 6millió lenne a fizetése (évente 3-3-3-3-3 millát hozna). :D
Amúgy én sem látom túl logikusnak ezt a cserét... (vagyis de, Eto'o lejáró szerződése végülis logikussá teszi vmilyen szinten).
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.06.15. 11:40:05

Titinho írta:
MÁS

Valdés ügynöke nem kicsit van amúgy elszállva magától, a héten folytatódnak a tárgyalások Txiki és Valdés ügynöke között, aki azért előtte megemlítette, hogy Valdés sokkal fontosabb tagja a Barcának mint Xavi vagy Iniesta. :shock: Az öreg egy kicsit túl sok Sangriát ivott vacsora után, vagy nemtudom, de ekkora baromságot mondani...atyavilág... :? Mindenesetre ha továbbra is 9 millió körüli fizetést kérne (a Barca maximum!!! 6 milliót adna+plussz még juttatások ugye ha nyer valamit a csapat, simán megkeresne egy 7,5-8 millát) akkor én nem szabad engedni neki és el kell engedni. Mint ahogy a MD szavazása is mutatja a katalánok véleményét, 93%-a nem hosszabítana vele ilyen feltételek mellett.
Ez a pofátlanság alsó határra.Hát ki ez az ember talán Buffon vagy Cassilas hogy ilyen fizetésst kér????
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.15. 11:39:50

Titinho írta:Na már Villa is a célkeresztben...

Ennek őszintén szólva, nemtudom, hogy örüljek-e vagy sem. Amikor az Ibrás hírek jöttek, akkor sokkal jobban feldobta a fantáziámat, de Villánál semmi.

Feltennék egy kérdést: Mi értelme van Eto'o-t, Villára cserélni? Hiszen Villa szinte a "fehér Eto'o"! Szinte egyidősek, kb. ugyanolyan gólérzékenyek, kb. egy szinten vannak mind technikailag, mind fizikailag, mind gyorsaságban, mind összjátékban. Ennek a cserének véleményem szerint semmi de SEMMI értelme nem lenne, akkor már inkább maradjon Eto'o és nem dobunk ki 35-40 milliót egy ugyanolyan stílusú csatárért! Jó, hogy Eto'onak temperamentumosabb a stílusa a pályán kívül, de emiatt miért kell akkor elküldeni? Szerintem tényleg felesleges egyi ilyen cserét végrehajtani, tényleg olyan mint Eto'o, csak ő spanyol és nagyobb a pajesza. :wink: :D

Ha már tényleg nem szeretné megtartani Pep Eto'o-t, akkor én inkább tényleg Ibra mellett tenném le a voksomat. Pepnél ő a favorit, de Laporta és Txiki inkább úgy látszik Villát preferálja. Ha megnézzük akkor Pep inkább az úgynevezett "erőcsatárok" híve, mondjuk úgy, hogy a "rohadtnagydarabállatok" híve, akik fizikailag nagyon ott vannak a toppon, hogy legalább 3 védőt foglaljon le, de ebből 2 le is pattanjon róla. :D Tavaly is Adebayor, Drogba, Trezeguet neve merült fel mint Pep kiszemeltjei, de mondjuk akkor is szóba került Villa neve is. Most is inkább a 193 cm magas, kb. 85 kilós Ibrát preferálná megint, vagy volt ott az az állítólagos Luca Toni hír is (ő se egy szelíd kisfiú).

Ha létrejönne az Eto'o-Ibra csere, jobban örülnék neki, talán még annál is ha Eto'o végül maradna. Félreértés ne essék, én imádom Eto'ot és egy rossz szót nem tudok rá írni, még amikor volt az a 5-6 meccsen góltalansági szériája, akkor sem szidtam, mert tudtam, hogy rá a legfontosabb pillanatban lehet számítani (lásd BL döntő) és nem érdekelt, hogy nem talál be egy szinte tétnélküli meccsen (pl. Mallorca, Osasuna). Nagyon sajnálnám ha elmenne, de egy kicsit könnyítene a sajnálaton szerintem ha Ibra érkezne helyette. Ha Villa jön helyette, akkor ezt nem fogom érezni tuti. Mégegyszer mondom, egyszerűen ÉN nem látom értelmét ennek a transzfernek, akkor inkább Eto'o maradjon!

Ezzel én nem Villát szerettem volna lehúzni, sőt őt is elismerem, hogy nagyon jó játékos, bírom is a játékát, (ha már hasonló mint Eto'o) a világ Top5 csatára között benne van, de valahogy ezt érzem, hogy akkor inkább Eto'o maradjon, szerintem nem is örülnék neki ha Villa miatt távozna Eto'o.

Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből a '9'-es kérdésből, van egy olyan érzésem, hogy ezen még sokáig fogunk/fognak lovagolni. :wink:

MÁS

Valdés ügynöke nem kicsit van amúgy elszállva magától, a héten folytatódnak a tárgyalások Txiki és Valdés ügynöke között, aki azért előtte megemlítette, hogy Valdés sokkal fontosabb tagja a Barcának mint Xavi vagy Iniesta. :shock: Az öreg egy kicsit túl sok Sangriát ivott vacsora után, vagy nemtudom, de ekkora baromságot mondani...atyavilág... :? Mindenesetre ha továbbra is 9 millió körüli fizetést kérne (a Barca maximum!!! 6 milliót adna+plussz még juttatások ugye ha nyer valamit a csapat, simán megkeresne egy 7,5-8 millát) akkor én nem szabad engedni neki és el kell engedni. Mint ahogy a MD szavazása is mutatja a katalánok véleményét, 93%-a nem hosszabítana vele ilyen feltételek mellett.

Sergio Asenjo ügynöke egyébként félbe is szakította az Atletico Madriddal a tárgyalásokat, mivel most ők is kivárnak, hogy mi lesz Valdes sorsa, mivel akkor elég nagy esély lenne a 19-20 éves kapus számára, hogy a Barcába igazoljon. Na majd meglátjuk ezt is...

ez mind igaz csak nem mind1 h Eto'onak 10 millát kéne fizetni Villának meg 6ot.
Meg most Valdés vagy a ügynöke a fogyaték?? :? csak az ügynök akar ennyi pénzt vagy Valdés is?mindeesetre ezek a féltétlek háát ](*,)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaádám 2009.06.15. 11:41:38-kor.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.15. 11:38:36

Titinho írta: Sergio Asenjo ügynöke egyébként félbe is szakította az Atletico Madriddal a tárgyalásokat, mivel most ők is kivárnak, hogy mi lesz Valdes sorsa, mivel akkor elég nagy esély lenne a 19-20 éves kapus számára, hogy a Barcába igazoljon. Na majd meglátjuk ezt is...
De tudnék örülni neki, ha Asenjo végül nálunk kötne ki.
(Hihetetlen hogy Vitya és az ügynöke mit művelnek)
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.15. 11:36:44

Ez lassan elég vicces lesz. Ibra most már nem akar jönni a családja miatt. Ne felejtsük el hogy az NSO hozta a hírt és sokszor nem szabad elhinni amit mondanak. Viszont ha igaz akkor Etonak maradnia kell. Nem hinném hogy élcsapat meg akarná venni és fizetni is a magas igényeit.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.15. 11:35:21

Mikaos írta:1.
- Ibra negatívumok: nehezebb fegyelmezni, spanyol nyelv?, új bajnokság - új légkör.
- Villa negatívumok: színészkedés, Eto'o-val egy szint kb. (tehát nagy változás nem lenne).
2.
- Ibra pozitívumok: egy zseni - mindent tud a labdával, 1.osztályú szabadrúgáslövő, jól fejel, erőszakos csatár - kiharcol magának minden helyzetet, jó összjáték.
- Villa pozitívumok: nagy gólvágó, jó összjáték, spanyol (válogatott) - összeszokottság, nem sztárolja túl magát, alacsony fizetés, megvehető tutira.

Végül:
- Eto'o negatívumok: rossz helyzetkihasználás, gyenge összjáték, irreális fizetési igények, lejáró szerződés jövőre.
- Eto'o pozitívumok: sok gól állandó jelleggel, összeszokottság, barátság.

Ezt most csak nagy vonalakban szedtem össze, tehát ilyeneket mint, hogy "zsoldos" stb., nem írtam (különben is, csak Villa nem az).
ez egy jó összehasonlító összegzés! :D
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.15. 11:34:26

Na már Villa is a célkeresztben...

Ennek őszintén szólva, nemtudom, hogy örüljek-e vagy sem. Amikor az Ibrás hírek jöttek, akkor sokkal jobban feldobta a fantáziámat, de Villánál semmi.

Feltennék egy kérdést: Mi értelme van Eto'o-t, Villára cserélni? Hiszen Villa szinte a "fehér Eto'o"! Szinte egyidősek, kb. ugyanolyan gólérzékenyek, kb. egy szinten vannak mind technikailag, mind fizikailag, mind gyorsaságban, mind összjátékban. Ennek a cserének véleményem szerint semmi de SEMMI értelme nem lenne, akkor már inkább maradjon Eto'o és nem dobunk ki 35-40 milliót egy ugyanolyan stílusú csatárért! Jó, hogy Eto'onak temperamentumosabb a stílusa a pályán kívül, de emiatt miért kell akkor elküldeni? Szerintem tényleg felesleges egyi ilyen cserét végrehajtani, tényleg olyan mint Eto'o, csak ő spanyol és nagyobb a pajesza. :wink: :D

Ha már tényleg nem szeretné megtartani Pep Eto'o-t, akkor én inkább tényleg Ibra mellett tenném le a voksomat. Pepnél ő a favorit, de Laporta és Txiki inkább úgy látszik Villát preferálja. Ha megnézzük akkor Pep inkább az úgynevezett "erőcsatárok" híve, mondjuk úgy, hogy a "rohadtnagydarabállatok" híve, akik fizikailag nagyon ott vannak a toppon, hogy legalább 3 védőt foglaljon le, de ebből 2 le is pattanjon róla. :D Tavaly is Adebayor, Drogba, Trezeguet neve merült fel mint Pep kiszemeltjei, de mondjuk akkor is szóba került Villa neve is. Most is inkább a 193 cm magas, kb. 85 kilós Ibrát preferálná megint, vagy volt ott az az állítólagos Luca Toni hír is (ő se egy szelíd kisfiú).

Ha létrejönne az Eto'o-Ibra csere, jobban örülnék neki, talán még annál is ha Eto'o végül maradna. Félreértés ne essék, én imádom Eto'ot és egy rossz szót nem tudok rá írni, még amikor volt az a 5-6 meccsen góltalansági szériája, akkor sem szidtam, mert tudtam, hogy rá a legfontosabb pillanatban lehet számítani (lásd BL döntő) és nem érdekelt, hogy nem talál be egy szinte tétnélküli meccsen (pl. Mallorca, Osasuna). Nagyon sajnálnám ha elmenne, de egy kicsit könnyítene a sajnálaton szerintem ha Ibra érkezne helyette. Ha Villa jön helyette, akkor ezt nem fogom érezni tuti. Mégegyszer mondom, egyszerűen ÉN nem látom értelmét ennek a transzfernek, akkor inkább Eto'o maradjon!

Ezzel én nem Villát szerettem volna lehúzni, sőt őt is elismerem, hogy nagyon jó játékos, bírom is a játékát, (ha már hasonló mint Eto'o) a világ Top5 csatára között benne van, de valahogy ezt érzem, hogy akkor inkább Eto'o maradjon, szerintem nem is örülnék neki ha Villa miatt távozna Eto'o.

Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből a '9'-es kérdésből, van egy olyan érzésem, hogy ezen még sokáig fogunk/fognak lovagolni. :wink:

MÁS

Valdés ügynöke nem kicsit van amúgy elszállva magától, a héten folytatódnak a tárgyalások Txiki és Valdés ügynöke között, aki azért előtte megemlítette, hogy Valdés sokkal fontosabb tagja a Barcának mint Xavi vagy Iniesta. :shock: Az öreg egy kicsit túl sok Sangriát ivott vacsora után, vagy nemtudom, de ekkora baromságot mondani...atyavilág... :? Mindenesetre ha továbbra is 9 millió körüli fizetést kérne (a Barca maximum!!! 6 milliót adna+plussz még juttatások ugye ha nyer valamit a csapat, simán megkeresne egy 7,5-8 millát) akkor nem szabad engedni neki és el kell engedni, jöhet új kapus. Mint ahogy a MD szavazása is mutatja a katalánok véleményét, 93%-a nem hosszabítana vele ilyen feltételek mellett.

Sergio Asenjo ügynöke egyébként félbe is szakította az Atletico Madriddal a tárgyalásokat, mivel most ők is kivárnak, hogy mi lesz Valdes sorsa, mivel akkor elég nagy esély lenne a 19-20 éves kapus számára, hogy a Barcába igazoljon. Na majd meglátjuk ezt is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2009.06.15. 11:43:16-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.06.15. 11:32:35

barca2010 írta:Sziasztok!

Friss hír!Zlatan nem akar eligazolni a családja miatt, hivatkozás:Nemzeti sport online!Na most akkor mi lesz?Ki jön?Villa?


BARCA FOREVER!!!
Ez x...r. ügy!!!!mostmár ezek után jó volna megtudni hogy a mi drága Samu bácsink mi a fenét akar????Mert ha távozna akkor ezek után nem tudom hogy kivolna alkalmas hogy helyettesitse:

Mondjuk akik eddig felmerültek közül:

Fernando Torres
Robinho
David Villa
Diego Forlán

ezek közül a Villa & Forlán duótt én nem preferálom.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.15. 11:28:24

Pep magasra tette a lécet a szememben, nem kell nekünk centert venni, azt várom tőle, hogy építse be Bojant a csapatba, Eto'o kiöregedésével ő legyen a kezdőnk. Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani, de láttam a kölyköt elég sok korosztályos meccsen játszani (tv-ben), tilos elveszíteni őt, magasan kiemelkedett a társai közül. Úgy tudom, most kezdődik az u20-as vb, és ő ott van a keretben. Bár elnézve a tavalyi szezonját, szvsz nem bízik benne a mester.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.15. 11:27:56

shevy írta:
barca2010 írta:Sziasztok!

Friss hír!Zlatan nem akar eligazolni a családja miatt, hivatkozás:Nemzeti sport online!Na most akkor mi lesz?Ki jön?Villa?


BARCA FOREVER!!!
Ferenczi jönni akar, kérdés, hogy a vezetőség hajlik e rá
Ez jó,de nem hiszem,hogy megtudjuk fizetni! :P
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.06.15. 11:25:20

barca2010 írta:Sziasztok!

Friss hír!Zlatan nem akar eligazolni a családja miatt, hivatkozás:Nemzeti sport online!Na most akkor mi lesz?Ki jön?Villa?


BARCA FOREVER!!!
Ferenczi jönni akar, kérdés, hogy a vezetőség hajlik e rá
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.06.15. 11:20:22

szerintem meg húzzon madridba Villa, ilyeneket nyilatkozgat hogy nála csak a madrid jöhet szóba...inkább ne jöjjön ide!
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Lezárt