Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.15. 14:36:57

Srnáról ismét cikkezik a Goal.com. Örülnék neki. Alves mögé jó lenne. Harcos kis játékos.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Auron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2008.05.03. 00:40:43
Tartózkodási hely: Újpest, Pilisborosjenö

2009.06.15. 14:24:15

Ezt nem hagyhatom ki:

Csatárnak Villát, Balszélsőnek Silvát, Balhátvédnek Capdevillát, Még Fabregast középre

És Már megvan a spanyol válogatott nagy része nálunk lenne :lol:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.15. 14:15:53

G-Jay írta:A Marca most megjelent cikke szerint Laporta hajlandó lenne 50 milliót adni Villa-ért! Pontosan nem értem, hogy ez az 50 millió a 40 + Bojan és Caceres, vagy szimplán 50...

Itt a cikk:http://www.marca.com/2009/06/15/futbol/ ... 61565.html
Akkor már inkább Eto'o magasabb fizetési igény... :) Nem rossz csatár, de ennyi pénzért, amikor még mindig nincs egy normális balszélső a keretben?

Jobb és balhátvéd, középpályás, és balszélső, mind fontosabbnak tűnik számomra, mint egy csatár. :roll:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.15. 14:15:53

G-Jay írta:A Marca most megjelent cikke szerint Laporta hajlandó lenne 50 milliót adni Villa-ért! Pontosan nem értem, hogy ez az 50 millió a 40 + Bojan és Caceres, vagy szimplán 50...

Itt a cikk:http://www.marca.com/2009/06/15/futbol/ ... 61565.html
a Marca a Real "háziújságja"... mondjuk ezen a nyáron már a MD is úgy viselkedik a Barca-val...
nem hiszek el már egyetlen Marca, MD cikket se... :?
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.15. 14:13:44

ab1daL írta:Asenjot már leigazolta az Atletico Madrid. Szal ő már nem igen lesz itt a Barcaban. :) Legalábbis a 09-10-es szezonban, max utána. :D
Nem igazolta le az Atleti, csak akarta. Jelenleg félbe szakadtak a tárgyalások, mert várják mi lesz VV-sorsa.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.06.15. 14:13:08

A Marca most megjelent cikke szerint Laporta hajlandó lenne 50 milliót adni Villa-ért! Pontosan nem értem, hogy ez az 50 millió a 40 + Bojan és Caceres, vagy szimplán 50...

Itt a cikk:http://www.marca.com/2009/06/15/futbol/ ... 61565.html
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.06.15. 14:11:58

Asenjot már leigazolta az Atletico Madrid. Szal ő már nem igen lesz itt a Barcaban. :) Legalábbis a 09-10-es szezonban, max utána. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.15. 14:10:36

gergo9 írta:Ez meg a másik a motiváció meg sztem Villa jóval kiegyensúlyozottabb lenne itt mint Eto'o. Eto'o félszezonos playa.
Villa vs Torres Hát nálam Villa jóval Torres fölött van , Torres meg nem igazán illene bele a játékunkba ő nyilatkozta is hogy neki csak a Pool kontratámadásos stílusa illik. Mind1 sok sansz nincs rá hogy ide jöjjön de inkább Eto'o mint Torres. Nálama top 5-be nincs Torres.
Villa -ért nem kell garasoskodni ki kell pengetni a 45 gurigát ameddig Villa nem gondolja meg magát és el nem megy az orosz favágókhoz londonba vagy a MU-hoz. Eto'o elpasszoljuk vhova és vissza isjön a nagy része és mindenki jól jár. Utána rá kell startolni vagy Ribery-re vagy Silva-ra de nem kell tökölni ribery-vel ha ilyen irreális 100millát akarnak hanem akkor Silva-ért [auto_cenzúra]állni.
Villa Torres fölött? :)

Az csatár, aki számomra 'A' Barca csatár, az pont Torres. Sérülékeny, de kb. itt ki is merül a negatívumok listája.

Ha Torres csak a kontrajátékhoz értene, miért játszana jól a válogatottban? Hisz' a válogatott játéka inkább hasonlít a Barca játékára, mint a Liverpooléra.

Régen ki nem állhattam (bár ebben valahol benne van, hogy nekünk lőtte a gólokat, a Real ellen meg sorra becsődölt), de aztán a PL-ben bizonyított rendesen.

Magas, jó fizikumú csatár, ez viszont nem megy a sebesség rovására. Tud fejelni, ügyes a labdával (btw Toni szerintem pont ezért nem illene ide), mind a két lábával veszélyes a kapura. A válogatottban és a klubjában is jó teljesítményt nyújt, pedig bőven van különbség a két stílus között. Ha kell, kiveszi a játékból a részét, ha kell, egyedül próbál megoldani mindent. Nem mellékesen korban is tökéletes.

Ha lenne csatár, akire szó nélkül elcserélném Samut, az Torres.

(Lassan viszont már ott járok, hogy mindegy, hogy ki, csak jöjjön valaki Eto'o helyett, és lássuk meg, hogy ő mire megy gyengébb kiszolgálással, ill. egy hasonló jó csatár mire megy ennyi kreatív emberrel)
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.15. 14:09:01

kyle írta:Eddig csak nézelődőként figyeltem, a lehetséges transzfereket, de most én is leírom véleményemet a témával kapcsolatban.

Kapus: Úgy gondolom Valdes kisebb bakijai ellenére megfelelő teljesítményt nyújtott az év folyamán, de az ügynöke által kért fizetés elfogadhatatlan, így én is inkább Sergio Asenjo-t preferálom. A cserekapus posztra tökéletes Pinto, esetleges harmadik hálóőrként pedig az ifiből hoznék fel (pl Oier).

Védők: A két kezdő középső védő nálam Puyol és Piqué lenne, a padon pedig Marquez, Henrique foglalna helyet. Legalább egy középső védő még kellene a padra, mert esetleges sérülések esetén, komoly bajok lehetnének (Milito ki tudja, még meddig sérült, és lehet, hogy már nem képes olyan szinten játszani, mint tette sérülése előtt). Cácerest én személy szerint kölcsönbe adnám, nem rossz játékos, csak hiányzik neki a meccsrutin. Illetve az ifiből is lehetne felhozni, erre a posztra is tehetséges játékosokat (pl. Munesia). Dani Alves az idény során tökéletes teljesítményt nyújtott, jó kondícióban van, így nem gondolom, hogy igazolni kellene valakit a padra, elég lenne az ifiből felhozni egy játékost, vagy esetleg Puyolt játszatni ott, ha Alves éppen nem lenne elérhető. A balhátvéd posztra szerintem megfelelő lenne az Abidal - Filipe kettős, folyamatosan rotálva, ezzel is versenyhelyzetet kialakítva a két játékos között.

Középpálya: Nem hiszem, hogy bármiféle változtatásra szorul, a Xavi, Iniesta, Toure hármas tökéletesen teljesít, már csak meg kell állapodni Yaya-val. A padra kellene még egy embert legalább hozni, hiszen a cserék száma Hleb, és Gudjohnsen távozásával lecsökken, ezt is lehet meg lehetne oldani az ifiből (persze nem vagyok ifiedző a csapatnál, de a tavaly felhozott játékosok is jól teljesítettek). A padon tehát Keita és Busquets mellé legalább egy, de inkább kettő játékost kellene hozni, akár az ifiből, akár igazolni.

Csatársor: Amellett, hogy a tridente tavaly jól teljesített, én talán itt hajtanék végre nagyobb változásokat. Messi kezdőbeli helyéről fölösleges írnom, cserének viszont lehet, hogy igazolnék valakit, nem biztos, hogy egy esetleges hosszabb sérülés esetén, Pedro, vagy Jeffren tudná őt pótolni (tökéletesen persze a világon senki se tudná...). Bal szélen szükségesnek érzem egy klasszis igazolását, aki (lehet, hogy ezért megköveztek) fokozatosan építené be magát a kezdőbe. Spanyol mivolta, fiatalsága miatt én Silva-t javasolnám, hiszen jóval olcsóbb lenne mint Ribery, de nem lennék szomorú akkor sem, ha Robinho jönne. Úgy gondolom, hogy Henry-tól, bármennyire is szimpatikus, pár év múlva meg kell válni, már nem tartozik a fiatalabbak közé (nem azt mondom, hogy öreg, de valószínűleg pár év múlva már nem lesz képes ilyen teljesítményre). Persze most még megfelelő lenne Henry, Silvával folyamatosan rotálva. És most jutottam el a talán legégetőbb kérdéshez, a csatár kérdéséhez. Itt elég nagy, de sok tekintetben mégis rossz a választék, hiszen egyetlen csatárjelölt sem felel meg 100%-osan az elvárásoknak (persze az elég abszurd lenne). Eto'o jó játékos, sok gólt lő, de mégis azt érzem, hogy máshol nem lenne képes ilyen teljesítményre, és nem mehetünk el amellett sem, hogy nem fejel jól, nem lő jól távolról, és elég nagy fizetést kér. Viszont az elmúlt évek tapasztalata alapján benne nem csalódnánk. Az Ibra ügy valószínűleg lezárult, Ibrát viszont mint sokan mások, viselkedése, jelleme miatt nem szerettem volna a csapatban látni. Technikai tudása viszont mindenképpen véleményem szerint a top 3 csatárok közé sorolja. A napokban legtöbbet Villa érkezéséről hallunk, viszont nem érzem, hogy bármivel is többet nyújhat mint Eto'o. Korban megegyeznek, csak nemzetisége,és valószínűleg kissebb fizetése teszi az én véleményem szerint Eto'o elé. Luca Toni magassága, és jól fejelése ellenére is a vicc kategóriába tartozik. Ebből a négyesből talán David Villa lenne a legjobb választás, de én személy szerint nem őt, hanem Torrest (aki sajnos elég valószínűtlen, hogy megszerezhető :? ), vagy Benzemát tartanám a legjobb választásnak. Szerintem képesek lennének a Barca által játszott rövidpasszos játékra, viszont emellett jól fejelnek, és jól lőnek távolról, ami több taktikai variációt jelenthetne Chelsea típusú csapatok ellen. De mégegyszer hozzáteszem, hogy Torres valószínűleg nem megszerezhető, de Benzema jó választás lenne.

Az én kezdő tizenegyem tehát így nézne ki:

Valdes v. Sergio Asenjo

Alves ---------------- Puyol---------------Piqué------------- Abidal/Filipe

Y. Toure

Xavi-----------------Iniesta

Messi---------------------------Benzema---------------------Henry/Silva

Padon: Pinto, Oier, Marquez, Henrique, Muniesa, Alvesnek egy ifi csere, Busquets, Keita, 1-2 játékos középpályára az ifiből, Pedro, Bojan

Távozók: Jorquera, Sylvinho, Hleb, Gudjohnsen

Kölcsönbe: Cáceres
szerintem ez túl gyenge lenne a címvédésekhez/ nem hiszem h az ifisek tudnák pótolni Xavi Iniesta Touré Középpályát meg Alvest 1 Corcóles mondjuk..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.15. 14:04:48

manuel írta:http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
Hirek az Ibra ügyről!!!valaki letudná ezt a két cikket forditani????
http://www.nemzetisport.hu/olaszfoci/ib ... 41407.html
nemtudom ennek van-e köze ahoz amit beírtál, de eléggé megbízhatónak tűnik ez az új hír
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.06.15. 14:00:05

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
Hirek az Ibra ügyről!!!valaki letudná ezt a két cikket forditani????
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.15. 13:59:32

palesz77 írta:hát akkor nézzük meg, hogy ki mennyit játszott :wink: Pato nagyon sok meccsen kezdő volt, alapembernek számít. Balotellit meg szintén sokat játszatta Jose, max 1 hónapon keresztül volt "kegyvesztett". aztán ott van Bojan, aki alig játszott, de így is a Spanyol kupa jórészben neki köszönhető, nagyon fontos gólokat szerzett. szóval szerintem tényleg el kéne kezdeni beépíteni, és nem kölcsönadni, mert annak ritkán van jó vége :?
Bojant még a kameruninál is nagyobb hiba lenne lepasszolni. Az előző szezonban amikor kapta sorban a lehetőségeket, 14 gólig utott 18 évesen és minden 100. percben beköszönt. Ezzel a legjobb statja(gól/perc) volt a spanyol csatárok között és a ligában is a 4. legjobb mutató volt.
Idén is gyönyörű gólokat lőtt. Őt kellene beépíteni, mert a lövőtechnikája nagyon jó. Messziről nagyon szépen lő, jól cselez és még a beadásai is nagyon jó %-ban találnak embert.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
kyle
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008.07.29. 19:28:06

2009.06.15. 13:54:37

Eddig csak nézelődőként figyeltem, a lehetséges transzfereket, de most én is leírom véleményemet a témával kapcsolatban.

Kapus: Úgy gondolom Valdes kisebb bakijai ellenére megfelelő teljesítményt nyújtott az év folyamán, de az ügynöke által kért fizetés elfogadhatatlan, így én is inkább Sergio Asenjo-t preferálom. A cserekapus posztra tökéletes Pinto, esetleges harmadik hálóőrként pedig az ifiből hoznék fel (pl Oier).

Védők: A két kezdő középső védő nálam Puyol és Piqué lenne, a padon pedig Marquez, Henrique foglalna helyet. Legalább egy középső védő még kellene a padra, mert esetleges sérülések esetén, komoly bajok lehetnének (Milito ki tudja, még meddig sérült, és lehet, hogy már nem képes olyan szinten játszani, mint tette sérülése előtt). Cácerest én személy szerint kölcsönbe adnám, nem rossz játékos, csak hiányzik neki a meccsrutin. Illetve az ifiből is lehetne felhozni, erre a posztra is tehetséges játékosokat (pl. Munesia). Dani Alves az idény során tökéletes teljesítményt nyújtott, jó kondícióban van, így nem gondolom, hogy igazolni kellene valakit a padra, elég lenne az ifiből felhozni egy játékost, vagy esetleg Puyolt játszatni ott, ha Alves éppen nem lenne elérhető. A balhátvéd posztra szerintem megfelelő lenne az Abidal - Filipe kettős, folyamatosan rotálva, ezzel is versenyhelyzetet kialakítva a két játékos között.

Középpálya: Nem hiszem, hogy bármiféle változtatásra szorul, a Xavi, Iniesta, Toure hármas tökéletesen teljesít, már csak meg kell állapodni Yaya-val. A padra kellene még egy embert legalább hozni, hiszen a cserék száma Hleb, és Gudjohnsen távozásával lecsökken, ezt is lehet meg lehetne oldani az ifiből (persze nem vagyok ifiedző a csapatnál, de a tavaly felhozott játékosok is jól teljesítettek). A padon tehát Keita és Busquets mellé legalább egy, de inkább kettő játékost kellene hozni, akár az ifiből, akár igazolni.

Csatársor: Amellett, hogy a tridente tavaly jól teljesített, én talán itt hajtanék végre nagyobb változásokat. Messi kezdőbeli helyéről fölösleges írnom, cserének viszont lehet, hogy igazolnék valakit, nem biztos, hogy egy esetleges hosszabb sérülés esetén, Pedro, vagy Jeffren tudná őt pótolni (tökéletesen persze a világon senki se tudná...). Bal szélen szükségesnek érzem egy klasszis igazolását, aki (lehet, hogy ezért megköveztek) fokozatosan építené be magát a kezdőbe. Spanyol mivolta, fiatalsága miatt én Silva-t javasolnám, hiszen jóval olcsóbb lenne mint Ribery, de nem lennék szomorú akkor sem, ha Robinho jönne. Úgy gondolom, hogy Henry-tól, bármennyire is szimpatikus, pár év múlva meg kell válni, már nem tartozik a fiatalabbak közé (nem azt mondom, hogy öreg, de valószínűleg pár év múlva már nem lesz képes ilyen teljesítményre). Persze most még megfelelő lenne Henry, Silvával folyamatosan rotálva. És most jutottam el a talán legégetőbb kérdéshez, a csatár kérdéséhez. Itt elég nagy, de sok tekintetben mégis rossz a választék, hiszen egyetlen csatárjelölt sem felel meg 100%-osan az elvárásoknak (persze az elég abszurd lenne). Eto'o jó játékos, sok gólt lő, de mégis azt érzem, hogy máshol nem lenne képes ilyen teljesítményre, és nem mehetünk el amellett sem, hogy nem fejel jól, nem lő jól távolról, és elég nagy fizetést kér. Viszont az elmúlt évek tapasztalata alapján benne nem csalódnánk. Az Ibra ügy valószínűleg lezárult, Ibrát viszont mint sokan mások, viselkedése, jelleme miatt nem szerettem volna a csapatban látni. Technikai tudása viszont mindenképpen véleményem szerint a top 3 csatárok közé sorolja. A napokban legtöbbet Villa érkezéséről hallunk, viszont nem érzem, hogy bármivel is többet nyújhat mint Eto'o. Korban megegyeznek, csak nemzetisége,és valószínűleg kissebb fizetése teszi az én véleményem szerint Eto'o elé. Luca Toni magassága, és jól fejelése ellenére is a vicc kategóriába tartozik. Ebből a négyesből talán David Villa lenne a legjobb választás, de én személy szerint nem őt, hanem Torrest (aki sajnos elég valószínűtlen, hogy megszerezhető :? ), vagy Benzemát tartanám a legjobb választásnak. Szerintem képesek lennének a Barca által játszott rövidpasszos játékra, viszont emellett jól fejelnek, és jól lőnek távolról, ami több taktikai variációt jelenthetne Chelsea típusú csapatok ellen. De mégegyszer hozzáteszem, hogy Torres valószínűleg nem megszerezhető, de Benzema jó választás lenne.

Az én kezdő tizenegyem tehát így nézne ki:

Valdes v. Sergio Asenjo

Alves ---------------- Puyol---------------Piqué------------- Abidal/Filipe

Y. Toure

Xavi-----------------Iniesta

Messi---------------------------Benzema---------------------Henry/Silva

Padon: Pinto, Oier, Marquez, Henrique, Muniesa, Alvesnek egy ifi csere, Busquets, Keita, 1-2 játékos középpályára az ifiből, Pedro, Bojan

Távozók: Jorquera, Sylvinho, Hleb, Gudjohnsen

Kölcsönbe: Cáceres
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.06.15. 13:41:43

palesz77 írta:
OvaMind írta:Nagyon nehéz Bojant megítélni, mert ahhoz képest, h csak 19, nagyon jó csatár. De ha úgy nézem, hogy hol tart Pato vagy Balotelli, akkor már más a helyzet.
hát akkor nézzük meg, hogy ki mennyit játszott :wink: Pato nagyon sok meccsen kezdő volt, alapembernek számít. Balotellit meg szintén sokat játszatta Jose, max 1 hónapon keresztül volt "kegyvesztett". aztán ott van Bojan, aki alig játszott, de így is a Spanyol kupa jórészben neki köszönhető, nagyon fontos gólokat szerzett. szóval szerintem tényleg el kéne kezdeni beépíteni, és nem kölcsönadni, mert annak ritkán van jó vége :?
ű


Szerintem nem lenne szabad kölcsönadni Bojant! Ő él-hal a csapatért, ha kell a kispadról beállva segít rajtunk! Ha elmegy kölcsönbe, akkor venni kell valakit a helyére, mert az Eto vagy a helyére érkező 1 játékos kevés lenne csatárposztra! Arra meg legkevésbé sincs szüksége a csapatnak, hogy valaki olyan jöjjön, aki állandóan panaszkodjon a kispadról, hogy alig játszik! Bojan jó! És csak jobb lesz! Ráadásul Henry helyén is jól mozog!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.06.15. 13:21:29

OvaMind írta:Nagyon nehéz Bojant megítélni, mert ahhoz képest, h csak 19, nagyon jó csatár. De ha úgy nézem, hogy hol tart Pato vagy Balotelli, akkor már más a helyzet.
hát akkor nézzük meg, hogy ki mennyit játszott :wink: Pato nagyon sok meccsen kezdő volt, alapembernek számít. Balotellit meg szintén sokat játszatta Jose, max 1 hónapon keresztül volt "kegyvesztett". aztán ott van Bojan, aki alig játszott, de így is a Spanyol kupa jórészben neki köszönhető, nagyon fontos gólokat szerzett. szóval szerintem tényleg el kéne kezdeni beépíteni, és nem kölcsönadni, mert annak ritkán van jó vége :?
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.15. 12:57:23

baas11 írta:
gergo9 írta: Ez meg a másik a motiváció meg sztem Villa jóval kiegyensúlyozottabb lenne itt mint Eto'o. Eto'o félszezonos playa..
Érdekes ,nálam a képességeket nézve a "csőrözős,bepiszkálom" Eto'o nincs a top5-ben ... Villa -val csak egy bajom van h sztem halál unalmas lenne a Barcaban ! :?
Komolyan, Ti láttatok egyáltalán Barca meccset?

A 30gólig jutó Eto'o 1/2 szezonos, a 28 gólt vágó(amiből 8 11-es) Villa meg kiegyensúlyozott.

Eto'o meg csőrözős, bepiszkálós gólok? Előbb nézzétek meg ezt a szezon gólösszefoglaló videót és aztán térjünk vissza a dologra. Persze szerzett ilyen gólokat is, de egyáltalán nem ez a jellemző a találataira. Sokkal inkább Henryra volt jellemző az Inzaghi féle bekotorom stílus. A góljai 90%-át az ötösön belülről, 1 mozdulattal érte el. Samunak meg sok olyan gólja volt amikor 16-os előtt kapta a labdát és vagy előtte onnan, vagy bentebb cselezte magát és úgy lőtt.

Csak lenne már vége az egésznek. Samu vagy maradjon vagy menjen a mu-ba(megérdemelné, hogy odamenjen) és jöjjön valaki, csak záródjon már le az egész herce-hurca.

Még valami: egy linket dobjon már valaki arról a cikkről amiben le van írval Eto'o mennyit feizetést követel a Barcatól! Annyian tudni vélitek a összeget, akkor biztos van valami hivatalos infó. Nem olyan kell amiben az intertől akar 10m-ás fizut, hanem amiben a Barcatól kér ennyit.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.06.15. 12:53:09

Pár hír az AS-ről, hátha valakit érdekel:

:arrow: Massimo Moratti elmondta, hogy vacsorázott Laportával, hogy megbeszéljék az esetleges cserét Ibra és Eto'o között, de arra jutottak, hogy elégedettek a játékosaikkal, így egyelőre valószínűtlen a csere bekövetkezése, de az olaszok nem zárnak be minden kaput...

:arrow: Eto'o-t kiszemelte állítólag a MU is, Ronaldo pótlására, bár ez inkább csak szemezgetés, ugyanis az angolok listáj elég hosszú, szóval szinte mindenki megjelenik rajta aki számít...

:arrow: Érdekesebb már az, hogy a MU listáján is ott van Ribery, akit ráadásul már a Chelsea is megkörnyékezett, ám a Bayern 76 millióban szabta meg a francia árát. Eközben több helyen is tényként közlik hogy Ribery otthagyja a német klubbot, hogy a Real Madrid játékosa lehessen.

A Marca egy érdekes híre:

:arrow: A MU is bejelentkezett David Villa-ért, a Ronaldoból kapott pénzből futná akár egy 50 milliós ajánlatra is, ezzel próbálnának versenybe szállni a Barcelona ajánlatával, ami 40 millió körüli összeg, valamint esetlegesen Martin Caceres és Bojan bevonása az üzletbe...

A Mundo Depordivo is Villa-ról cikkezik:

:arrow: Állítólag a Barca 35 milliót ajánlott a spanyol gólvágóért, ám a Valencia 45-öt szeretne a számláján látni...
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.15. 12:49:38

Sajnos lassan kezdek belenyugodni abba, hogy Samu elmegy, de lehet, hogy csak a sajtó fújja fel ennyire, nekik ez egy tökéletes téma amin rágcsálhatnak.
A legégetőbb sztem az a bal szélső poszt. Gondolkodni kellene azon, hogy Titi mennyit bír el még. Volt egy jó szezonja ez kétségtelen és lőtt fontos gólokat, de ő sem lesz már fiatalabb. A rotálás nagyon fontos az ő személyénél, ráadásul nyugodt szívvel be lehet tenni középre amivel a lehetséges éket is tudná Pep pihentetni. Ez nagyon lényeges, mert ha megint annyi meccset játszunk mint ebben a szezonban (ami nem kérdés :lol: ) égetően szükséges az, hogy pihenhessenek a meghatározó játékosok. Ha pedig Pep több lehetőseget ad Bojannak, akkor az utánpótlás is hosszú időre kipipálva. Sztem ő többet érdemelt volna. A tehetsége és a jó játéka nincs egyenes arányosságban a kapott játéklehetőséggel. De ha kölcsönbe menne elég rutinnal térhetne vissza.

A védelembe pedig nem kell túl sokat ölni. Jön Filipe erősítésnek, Muniesát is el lehet kezdeni a csapatba építeni és akkor nem lesz gond.

A középpályára, ha Cesc jönne az se lenne egy rossz pont, bár ezt nem hiszem. Úgy tudom Pep-nek nem igazi kiszemeltje és nem úgy ismerem, hogy egy nyilatkozat miatt megváltoztassa az elképzeléseit, ráadásul nem is az a legégetőbb poszt. (bár Xaviék rotálására nem rossz)
Egy kicsit soknak tűnhet, de nem lehetetlen.

Az Eto'o-ügy habár még elég képlékeny, de ha menne és nem Ibra-kölcsön alapon, van olyan klub aki bejelentkezett már érte? (tudom volt szó az Mu-ról, de nem venném készpénznek a hírt)
Jobban belegondolva Robinho tényleg nem lenne rossz választás, viszont a fejjáték méginkább meggyengülne, dehát nem is a mi játékunk.
Nem akarom elhinni, hogy Ribery ilyen elérhetetlen távolságba került. Van Gaal jól keresztbe tett, ráadásul volt csapatának. :evil:
Forca Barca!!!!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.06.15. 12:48:45

OvaMind írta:Nagyon nehéz Bojant megítélni, mert ahhoz képest, h csak 19, nagyon jó csatár. De ha úgy nézem, hogy hol tart Pato vagy Balotelli, akkor már más a helyzet.
Van aki késöbb ér be, van aki elöbb. Hogy ne menjünk messzire, lásd: Iniesta <-> Messi.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.06.15. 12:45:37

recrea írta:Pep magasra tette a lécet a szememben, nem kell nekünk centert venni, azt várom tőle, hogy építse be Bojant a csapatba, Eto'o kiöregedésével ő legyen a kezdőnk. Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani, de láttam a kölyköt elég sok korosztályos meccsen játszani (tv-ben), tilos elveszíteni őt, magasan kiemelkedett a társai közül. Úgy tudom, most kezdődik az u20-as vb, és ő ott van a keretben. Bár elnézve a tavalyi szezonját, szvsz nem bízik benne a mester.
Nagyon nehéz Bojant megítélni, mert ahhoz képest, h csak 19, nagyon jó csatár. De ha úgy nézem, hogy hol tart Pato vagy Balotelli, akkor már más a helyzet.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.06.15. 12:44:03

Robinho?? :D
Silva és Ribery is jobb nála bőven.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.06.15. 12:37:07

Az NSO szerint, Ibra és Maicon is marad az Interben és megpróbálják megszerezni Carvalho-t és Deco-t a Chelsea-ből!

Ha ők odamennének + ugyebár Militoval és Mottával elég ütősek lennének! Szimpatikus ez a hozzáállás, ahogy a Juventusé is, hogy okos döntéseket hoznak, ellentétben a másik milánói csapattal!

S, hogy ne legyen off, Villa megszerzésére csak akkor látok esélyt, ha valamelyik nagy csapat pl: Pool, MU elviszi Eto'o-t egyébként nem hiszem, hogy idehoznánk, úgy meg főleg ne hozzuk, hogy Bojant kölcsönadjuk vagy vmi mégrosszabb!

Ibra jöhetett volna... bár én továbbra is Berbatovot favorizálom :D tavaly nyáron is megköveztetek emiatt :lol: de állok elébe! Forever Dimitar 8)

http://www.youtube.com/watch?v=Rt63U66NOaY

kedvenc vidim :wink:
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.06.15. 12:30:13

wááááá dávid villát akarom jöhetne nem akarom hog yagyon sztárolják a madridot:(
---Forza Barca---
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.06.15. 12:16:28

gergo9 írta:
Cooltiszo írta:Egy oka lehetne a Villa Eto'o cserének: motiváció. A két játékos között eleve, de a csapatot is felrázzák az új arcok, nem lenne belefásulás.
Egyébként Villa szimpatikusabb mint Ibra, de Ibrat jobbnak tartom, és ha már spanyol csatár, akkor Torres az etalon :)
Ez meg a másik a motiváció meg sztem Villa jóval kiegyensúlyozottabb lenne itt mint Eto'o. Eto'o félszezonos playa.
Villa vs Torres Hát nálam Villa jóval Torres fölött van , Torres meg nem igazán illene bele a játékunkba ő nyilatkozta is hogy neki csak a Pool kontratámadásos stílusa illik. Mind1 sok sansz nincs rá hogy ide jöjjön de inkább Eto'o mint Torres. Nálama top 5-be nincs Torres.
Érdekes ,nálam a képességeket nézve a "csőrözős,bepiszkálom" Eto'o nincs a top5-ben ... Villa -val csak egy bajom van h sztem halál unalmas lenne a Barcaban ! :?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2009.06.15. 12:15:36

LM10 írta:
henry&eto írta:Az elmundodeportivón van egy cikk villáról valaki tudná fordítani pls:$!
Lényegében az h 35-t adnánk Villáért, de a Valencia 45-öt kér a csatárért.
10 millió? Ezen nem kell rágódni meg kell adni. Eto'o-ból kb visszakapjuk. És akkor még ott vannak a mezek ami csak plusz.
Egyébként szélre mindenképpen Robinhót tartom a legjobbnak. Képességei alapján kb mint Ribery és olcsóbb, fiatalabb nála.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mr. 2009.06.15. 12:20:02-kor.
Lezárt