Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2009.06.19. 07:17:01

Próbáld meg értelmezni mit is mond,vagy olvass róla többet hogy tudd mit vall,mit szeretne.
Azáldójátnéki.
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.19. 04:11:56

Ezt nem bírtam nem idemásolni:
"Egy spanyol nyelvű rádiónak Pérez elnök arról is beszélt, hogy nem érzi a Real Madridot arrogáns klubnak. „Nem gondolom, hogy a Real Madrid dominanciára törekvő vagy arrogáns lenne. Közismert, hogy ez az egyesület a klubtagokért van, nem azért, hogy profitot termeljünk magunknak. Az egyetlen célunk, hogy társadalmi hasznot termeljünk az embereknek, különösen a gyermekeknek” – fogalmazta meg a klub hitvallását Pérez."

Vastagított rész megalol... :oops: :wink: 8)

Innen: http://www.nemzetisport.hu/spanyolfoci/ ... 41982.html

Szerk: Szerintem értelmeztem, ezért a kiemelés.
Az előző elnöksége alatt nyújtott teljesítménye alapján tudom megítélni (ami számomra nagyon-nagyon kiábrándító volt - persze, ez szubjektív... :? ), ezért a véleményem az, ami... :roll:
Az, h mit szeretne, még a jövő zenéje, és, h abból mit fog megvalósítani, szintén! De kíváncsian várom... :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Livia Drusilla 2009.06.19. 12:39:29-kor.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.18. 21:45:23

LM10 írta:Az abc.es is beszámol arról, hogy Rafael Van der Vaart feleségénél mellrákot diagnosztizáltak az orvosok, és már meg is operálták. Sylvie Van der Vaartra hamarosan kemoterápiás kezeléseket várnak.

Erről tud vki vmit?( van der Vaaart miatt írtam ebbe a topicba)

Jobbulást!
Én tegnap, vagy tegnap előtt olvastam a hírt az NSO-n, ott azt írták, hogy már megoperálták Sylvie-t és eltávolították a daganatot, mivel még korai stádiumban volt. Jól halad a felépülése és júliustol kezdi a kemoterápiát.

Jobbulást! [-o<

Közbe megtaláltam az NSO-n:
http://www.nemzetisport.hu/nemetfoci/ne ... v=1&next=0

A hozzászólásokat ne olvassátok el, hihetetlen milyen satu emberek vannak... Tisztelet a kivételnek... :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.18. 21:36:51

Marceloval mi újság? Még amikor nagyobb felfordulás volt ebben a topicban, akkor írták madridisták, hogy balbekknek jó lesz Marcelo is, ha már a Selecao-ba befér. Most ahogy figyelem a Konföderációs Kupát Kleberson és André Santos nyomja balszélen... most akkor mégsem fér be a válogatottba, vagy sérült?
BarcaLove
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:27:17
Tartózkodási hely: Egy Messi, Messi Galaxisban... :)

2009.06.18. 20:50:48

Erről már én is hallottam.
Tegnap este mondta a rádió.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.18. 20:47:15

Az abc.es is beszámol arról, hogy Rafael Van der Vaart feleségénél mellrákot diagnosztizáltak az orvosok, és már meg is operálták. Sylvie Van der Vaartra hamarosan kemoterápiás kezeléseket várnak.

Erről tud vki vmit?( van der Vaaart miatt írtam ebbe a topicba)

Jobbulást!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.17. 20:22:19

Sanamának és Barca4evernek is igazad adok. Valóban silány lenne a fórum, ha mindig csak arról beszélnék, h milyen jó csapatunk van, milyen jó játékos Messi stb...erről is kell beszélni, de nem lehet mindig, főleg nem ilyenkor, uborkaszezonba :D

A másik meg, h igazad van, h Perez elérte, h megint mindenki a Madriddal foglalkozzon. És a sztárigazolásokról, nem pedig a gyalázatos szezonjukról. A 2-6-al is már ki foglalkozik? Kaka, C. Ronaldo stb. most ott a téma, meg a jövő évi sikerek. Persze egy majd visszaütthet, ha gyorsan nem fogja hozni a RM az eredményeket, akkor most a Perezt istenitő szurkolók nagyon hamar be fognak rágni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.17. 20:00:40

Barcaforever!

Szerintem más csapatok fórumain sem fogsz sűrűn találkozni játékosok értékelésével ilyenkor.
Most írjuk el,hogy Milyen szép gólokat lőtt Henry Madridban? Már akkor leírta mindenki :)
És így a többi is.

Attól,hogy nem írunk minden nap a triplázásról,attól még az emlékekben ott van,és ez a legfontosabb.
Egy átigazolási időszakban meg sztem természetes,hogy azokkal a csapatokkal foglalkozunk akik vesznek játékosokat,eddig ez a Madrid :wink:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.06.17. 19:58:07

Sok szurkolótársam elmondta mindennek Perezt, eszetlen, nem tudja irányítani a csapatot, pénzköltés blablabla.Csak mellékesen jegyezném még, h a Zidane-Figo-Ronaldo érában nagyon is jó volt az a csapat, mikor még volt, aki szerezzen labdát a középpályán....(majd vki úgyis rácáfol)

De sokan körbenézhettek, mert Perez bebizonyította, h milyen nagy elnök.1 hónapra se volt szüksége és a madridot helyezte előtérbe.Mindenki róluk beszél köztük itt a fórum 90%-a.Ki beszél már a triplázásról,a fantasztikus kiütésekről, nem beszélve a madridi 2-6ról.

Mindegyikőtök azzal van elfoglalva, h a madrid így, madrid úgy,pénzköltés így tovább.

A fórumajánlóba fel se kéne jönnie a Barca vs Real topicnak, hanem a sztárjaink nevének kéne ott szerepelnie, és beszélni róluk, milyen teljesítményt nyújtott, milyen gólokat rugott az idénybe.(sztem)Erre vmeik nap már a barca igazolások topicban is Kakáról és Ronaldoról volt szó.

Vmeik nap beírtam az egyik topicba, h vajon mikor lesz a sport1en a bajnoki góljaink, ami ugye szokásos, talán 2 embert ha érdekelt.Ezen kéne elgondolkozni, nem Perez millióin....

Peace. :wink:
Kép
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2009.06.17. 17:45:24

ez már beteges...
ennyire csak a bevételi oldalt szem előtt tartani...hihetetlen... nem bankról beszélünk! vagy mégis???
aszittem a Real Madrid egy focicsapat...mióta Perez a "diktátor", azóta már cseppet se vagyok erről meggyőzödve...sose arról beszél, h milyen hatékony lehet a csapat a újakkal, hanem, h ki, mennyi pénzt hoz a mezekkel...
Már nem azért de ebben mégis mi a beteges? Ugyanis ezt arra válaszolta Perez, hogy mostanában mindenhol az a téma, hogy mekkora adósságokba fogja verni, meg tönkreteszi a klubot. Egyáltalán nem csak a bevételek érdeklik Perezt, hanem a szép foci is. Amúgy ha szerinted nem fontos, hogy C. Ronaldo mennyit hoz a mezekkel, mikor 94 millió euróba került akkor nincs miről beszélni, ugyanis Perez csak azért költ ennyit, mert tudja, hogy kb mekkora bevételt fognak ezek a játékosok termelni. Ellentétes esetben valóban hülyeség lenne ennyit költeni, de így nem, és erre akart rávilágítani. :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.17. 17:32:02

+
mintha rémlene,hogy nincs idézés a rivális oldaláról, de lehetséges,hogy csak a fórum részére vonatkozik, akkor elnézést.

Pereznek nem kell törődnie azzal,h a Barcásoknak,vagy másnak mennyire tetszik ez vagy az. Törődjünk mi is a saját dolgunkkal, aki nagyon akarta,így is leírta legalább egyszer az igazolás politikájával kapcsban a gondolatait, felesleges minden hasonló hír után előröl kezdeni. szerintem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.17. 15:51:29

lui1698 írta:Szerintem még mindig jobb, ha Fecooo itt kritizálja a Madridot, annál amit sokan az Átigazolások topicban művelnek. :wink:
Annál mindenképpen jobb. De nem kellene minden kis hírre azonnal lecsapni, szítani a kedélyeket, fikázni, stb. Foglalkozzanak magukkal Madridban, vásároljanak össze-vissza mindenkit, és majd meglátjuk mi fog kisülni az egészből.

FTorres9! Nagyon úgy néz ki, hogy két aranylabdással is gazdagodnak Madridban.... :)
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.17. 15:50:12

lui1698 írta:Szerintem még mindig jobb, ha Fecooo itt kritizálja a Madridot, annál amit sokan az Átigazolások topicban művelnek. :wink:
sztem tehetném rosszabb formában is... meg többen meg is szokták tenni...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.17. 15:29:03

Szerintem még mindig jobb, ha Fecooo itt kritizálja a Madridot, annál amit sokan az Átigazolások topicban művelnek. :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
FTorres9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.01.01. 19:01:06

2009.06.17. 15:09:48

Fecooo írta:ez már beteges...
ennyire csak a bevételi oldalt szem előtt tartani...hihetetlen... nem bankról beszélünk! vagy mégis???
Érdekes módon, csak te foglalkozol ezzel a legtöbbet itt, minden friss hírt bemásolsz, felháborodsz minden pletykán...
Utálod a Madridot, na és? Picit sokat foglalkozol velük és ez a sok hír épp az ilyeneknek van, hogy meglegyen magyarázva az irreális összeg, ami visszatérül és hiába felborították az átigazolási piacot, akkor is egy aranylabdással gazdagodtak.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.17. 14:59:41

nexam írta:
szerintem meg már az beteges amit néha leművelsz itt... :roll:
gondolom erről kérdezte az újságíró vagy akárki, nem pedig arról hogy milyen hátékony lesz a csapat. azért egy kicsit látszik kivan betojva a realtól... majd várd meg az első clasicot és majd megfogod látni hogy hiába vesznek jó játékosokat mi jobbak leszünk :)
nem tudom, milyen értelmezéssel sikerült leszűrnöd ebből, h félek a real-tól...
úgy beszélsz, mint egy realos... csak egyszerűen nem szimpatikus (h csúnyábbat ne írjak...) ez a látásmód számomra...
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.06.17. 14:39:02

ez már beteges...
ennyire csak a bevételi oldalt szem előtt tartani...hihetetlen... nem bankról beszélünk! vagy mégis???
aszittem a Real Madrid egy focicsapat...mióta Perez a "diktátor", azóta már cseppet se vagyok erről meggyőzödve...sose arról beszél, h milyen hatékony lehet a csapat a újakkal, hanem, h ki, mennyi pénzt hoz a mezekkel...
szerintem meg már az beteges amit néha leművelsz itt... :roll:
gondolom erről kérdezte az újságíró vagy akárki, nem pedig arról hogy milyen hátékony lesz a csapat. azért egy kicsit látszik kivan betojva a realtól... majd várd meg az első clasicot és majd megfogod látni hogy hiába vesznek jó játékosokat mi jobbak leszünk :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.17. 14:26:18

madridista.hu írta:szerda, 13:42 - Florentino Perez: "Igaz, hogy ez az összeg jelentős, azonban a befolyó jövedelem látványos lesz. Talán azok az emberek, akik nem a Real Madriddal szimpatizálnak, nem nézik jó szemmel, hogy ilyen szintű játékosokat szerződtetünk."
ez már beteges...
ennyire csak a bevételi oldalt szem előtt tartani...hihetetlen... nem bankról beszélünk! vagy mégis???
aszittem a Real Madrid egy focicsapat...mióta Perez a "diktátor", azóta már cseppet se vagyok erről meggyőzödve...sose arról beszél, h milyen hatékony lehet a csapat a újakkal, hanem, h ki, mennyi pénzt hoz a mezekkel...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.17. 12:13:38

madridista.hu írta:"Franck Ribery megszerzéséről továbbra sem mondott le a Real Madrid, annak ellenére sem, hogy a Bayern München részéről Karl-Heinz Rumenigge több alkalommal is kijelentette: nem adják el egyik legjobbjukat."
És nem agresszívek...
Tényleg :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.06.17. 10:52:43

Legsokatmondóbb cím amit mostnában láttam.

Catalan Sport: 'Barca makes Golden Balls .. Real Madrid buys'
Alatta Stoichkov, Rivaldo és R10 képe valamint Zidane, Kaká és CR. :D

(Megjegyzem Messi itt és Owen amott tovább mélyíti a figyelemre méltó észrevételt a két csapat szemléletete között.)
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.06.17. 10:07:41

Meg azért azt se szabad elfelejteni, hogy idén elkerülték a csapatot hála égnek a sérülések! Idén meg lehet, hogy nem fognak elkerülni, ezért is kell a bővebb keret! Sajnos nem lehet tudni
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.17. 09:53:51

Hát Kristop nagyon jól összefoglalta, sztem kielégitő választ adott a kérdésedre. Nem csak a motivációról van szó...
Henry kiváló játékos, de már nem lehet elvárni, h minden egyes meccset végigjátszon. Egy szélső simán elfér, és akkor lenne 4 kiváló támadónk. Persze vki mindig padozna, de hát van 50 meccs egy szezonban, szóval kell is. Etooval meg ugye tudjuk, mi probléma, ha túl sokat akar mennie kell, és akkor kell vki a pótlására.
De amugy a motiváció is fontos, mert igenis a siker megváltoztatja a játékosokat. Elég megnézni, h milyen bajba vagyunk azokkal, akiknek meg kell hosszabitani a szerződését. Mindenkinek kinyiltak a csipái, még Valdesnak is, pedig neki már az 6 millió is irreális ár.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.17. 05:24:20

BlauGranaGroc írta: Kb századjára teszem fel az ilyen hszre a kérdést(válasz még nem jött): jövőre mi lesz?
Nem nyerünk semmit akkor frissítés kell, ha nyerünk -úgy tűnik- akkor is.
Kit fogunk akkor lecserélni? Most leigazolnánk Villa/Ibra, Ribery/Silva etc. játékosokat, akkor ki helyett jön majd új ember a motiváció fentartása miatt?
már kábé tényleg századjára teszed fel és - bocsánat a szóhasználatért - még mindig nagyon butaságnak tűnik amit írsz.

egyenlőre még a mostani átigazolási időszaknak sincs vége, de te már azzal törődsz, h akkor következőben ki helyére igazolnánk? magyarul ne tömjük be a lyukakat, ne tökéletesítsük a csapatunkat, mert akkor a következő évben nem lesz dolgunk :) (igen, attól, h mindent vittünk még nem tökéletes a csapatunk) majd a következő idény végén foglalkozhatunk ezzel.

látjuk, h Henry kiváló idényt futott, de azt is hogy ő már nem biztos hogy elég lesz a következő sűrű programmal ellátott idényben. 32 éves lesz, a gyorsasága is kopik. én úgy bánnék vele, mint a MU Scholesal és Giggsel. elegendő meccsen kezdenek, de amikor nem akkor is biztos cserék. ide ezért kellene egy biztos vétel.

tegyük fel ilyen embereket igazolunk: Ribery, Villa, Filipe, Bruno Saltor és a középpályára egy ember.

lemegy az idény. ismét minden jól összejött. tényleg nem tudod elképzelni, h az addigra már 31éves Abidal helyett igazolunk egy klasszis balhátvédet például? vagy hogy a Milito, Márquez kettősből távozik addigra az egyik vagy talán mindkettő is? ezt csak példának írtam, nem tudhatjuk, h mi lesz, de ennyire előre teljesen felesleges gondolkozni.

idén a Realnak nem ment, nagyon nem. a pontokat még hozták, de a játék valami katasztrofális, nézhetetlen volt. ezért most bevásárolnak. Perez se úgy gondolkozik, h ha most összeveszi a tökéletes csapatot, akkor jövőre unalmas lesz a nyár. csak a mának él.

összefoglalva, nem az van, h így is - úgyis igazolnunk kell, ha nem megy, ha megy, hanem csak annyi, h az éppen gyengébben teljesítő részeket kell megerősíteni, bebiztosítani. lehet, h jövőre elég lesz tényleg csak a cserepadra igazolni.
víszká
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03:39

2009.06.17. 02:32:03

Madrid vesz/elad vkit Calderon/Perez (főleg utóbbi) úgy gondolja
Ha valaki komolyan vesz egy blogot, azt csak sajnálni tudom. Még a játékosok sem tudják hogy mi alapján vásárol játékosokat a vezetőség :) de persze egy blogger, ill. Magyar Barca drukkerek tudják :oops:

Azért mert egy nagyobb hitelt vesz fel a csapat, ne higgyétek hogy máshol (most nem csak Angliai klubbokra gondolok :roll: ) nincsenek. Nem is kell olyan messzire mennetek. :wink:
Az meg már más kérdés hogy hamar visszavándorol a pénz a klubszámlára (2-3 év). Nem kell aggódni a madridi anyagi helyzet miatt.. :)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.06.17. 00:20:22

marci6p írta:http://szabados.blogzona.hu/archives/20 ... la_Madrid/

Egy jó kis cikk talán megéri elolvasni, más szemszögből kis rálátás, miért is van "hátszele" a madridnak.

Amúgy nevetséges, hogy mennyire semmi köze Pellegrininek az igazolásokhoz. Persze lehet magyarázni, hogy akármelyik edző lenne a helyében, de ebből a játékos masszából neki kell majd elvileg csapatot csinálnia és neki kell tekintélye legyen az öltözőben. De majd biztosan megint Perez fogja megmondani ki kezdjen és hol játsson meg hova melyik lábbal rúgja a zsugát.
Persze, ez így természetes:

MU vesz/elad vkit akkor SAF úgy gondolta
Arsenal vesz/elad vkit akkor Wenger úgy gondolta
Barca vesz/elad vkit Frank/Pep úgy gondolja
Madrid vesz/elad vkit Calderon/Perez (főleg utóbbi) úgy gondolja

Néha még a sportigazgatók neve felmerül, ha megvan az üzlet és a lóvé kell rá akkor az elnöké is. Realnal úgy van h se edző, se sportigazgató, se a kutya füle neszójon bele az ő dógába me begurul és kiteszi a valagát, és azt igazol akinek van reklámértéke, minek is olyat akit az edző kér.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Lezárt