Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2009.07.13. 12:57:05

MichaaBee írta:
raul72 írta:Ti tényleg azt hiszitek hogy egy Mata vagy egy Silva esetleg Fabregas eljön padozni a Barcába ? Mikor biztos helyük van a jelenlegi klubjukba . Abban biztos vagyok hogy Mata nem fog eljönni mivel most került be a válogatottba és bizonyítani kell , ez az amit nem lehet a Barca padján! Messi és Henry mögött. Akkor Fabregas cspatkapitány az Arsenalban , minden meccsen játszik és akkor eljön a Barcába padozni Xavi mögött , úgy mint a válogatottban. És David Silva se jönne el padozni ...
Anno VdV is mintha padra érkezett volna a Realba, de mindegy. Ennyi erővel Robben és Higuaín szívesen padozna Ribéry és Benzema mögött?
VDV se padra akart jönni és az elején nem is padozott , csak hát nem ment neki . Ribery még itt sincs és ha jön akkor elmegy Robben , sajnos :( Higuaín emg Benzema pedig nincs kizárva , hogyegyszerre legyen a pályán , és ő eddig se volt stabil kezdő. Mata sztem biztos nem megy hozzátok és mondom , most azért harcol hogy mehessen a VB-re , tehát max jövőre... Mondjuk sztem Silva nem szélső , inkáb balközépső kp ! Tehát ő nem tudná pótolni Henryt. Mata pedig szélső ő teljesen beleillen mondjuk Henry szerepkörébe , max kevesebb gólt rúgna. Mondjuk nálam Mata már előrébb van mint Henry .De nem Guardiolánál .
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.13. 12:29:11

Biztos vagyok abban, h még idén veszünk vkit(vagy szélsőt, v Cesc-t). Mikor ha nem most vennénk vkit, mikor 72 meccsig is elmehetünk :!: A fontosabb igazolások most Filipe, és Villa ügyük ami lezárulhat a napokban. Vagy az is benne van, h Pep az előszezonban Keirrisont beteszi szélsőnek. Van oylan teknikás játékos, h ott is jól szerepeljen szvsz, de ez majd Pep eldönti.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.13. 12:16:24

MichaaBee írta:
raul72 írta:Ti tényleg azt hiszitek hogy egy Mata vagy egy Silva esetleg Fabregas eljön padozni a Barcába ? Mikor biztos helyük van a jelenlegi klubjukba . Abban biztos vagyok hogy Mata nem fog eljönni mivel most került be a válogatottba és bizonyítani kell , ez az amit nem lehet a Barca padján! Messi és Henry mögött. Akkor Fabregas cspatkapitány az Arsenalban , minden meccsen játszik és akkor eljön a Barcába padozni Xavi mögött , úgy mint a válogatottban. És David Silva se jönne el padozni ...
Anno VdV is mintha padra érkezett volna a Realba, de mindegy. Ennyi erővel Robben és Higuaín szívesen padozna Ribéry és Benzema mögött?
Ez az egyik,a másik meg az hogy Henryra nemsokáig tudunk már épiteni és ezzel a Mata fiú meg a Silva fiú is tisztában van.Ők lennének a Barcának a jövője,ha majd arra kerülne sor,és szépen lassan épitenék be a csapatba,vagy ha mit ad isten még jobbak is lesznek mint Titi,hát isten áldása rájuk.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.07.13. 12:08:42

raul72 írta:Ti tényleg azt hiszitek hogy egy Mata vagy egy Silva esetleg Fabregas eljön padozni a Barcába ? Mikor biztos helyük van a jelenlegi klubjukba . Abban biztos vagyok hogy Mata nem fog eljönni mivel most került be a válogatottba és bizonyítani kell , ez az amit nem lehet a Barca padján! Messi és Henry mögött. Akkor Fabregas cspatkapitány az Arsenalban , minden meccsen játszik és akkor eljön a Barcába padozni Xavi mögött , úgy mint a válogatottban. És David Silva se jönne el padozni ...
Anno VdV is mintha padra érkezett volna a Realba, de mindegy. Ennyi erővel Robben és Higuaín szívesen padozna Ribéry és Benzema mögött?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.13. 12:08:10

raul72 írta:
madmushroom írta:Mata vagy Silva leigazolása sokkal fontosabb lenne mint pl. Villa, volt is róla szól, hogy bejelentkeztünk értük de azóta is semmi, csak a csend. A padon nincsen igazán jó szélső támadó középpályásunk, talán Hlebet majd ott fogjuk erőltetni jövőre, szóval mindenképpen kell az erősítés, kell egy backup játékmester aki csereként vagy sérülések esetén kezdőként is bevethető. Persze ezzel nem azt akarom mondni, hogy Silva jó lenne a padra :)
Ti tényleg azt hiszitek hogy egy Mata vagy egy Silva esetleg Fabregas eljön padozni a Barcába ? Mikor biztos helyük van a jelenlegi klubjukba . Abban biztos vagyok hogy Mata nem fog eljönni mivel most került be a válogatottba és bizonyítani kell , ez az amit nem lehet a Barca padján! Messi és Henry mögött. Akkor Fabregas cspatkapitány az Arsenalban , minden meccsen játszik és akkor eljön a Barcába padozni Xavi mögött , úgy mint a válogatottban. És David Silva se jönne el padozni ...
A vastagon kiemelt résszel azt próbáltam mondani amit te leírták 10 sorban.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.13. 12:04:43

Mai hírek:

A Sport.es megemlíti azt, h a City kijelentkezésével a Milan előtt egy út nyílhat meg. Mivel a MU is ajánlatot fog tenni érte, talán többért eladható.
Megemlítik még a Filipe ügyet is: Ma lesz egy 3-as találkozó Laporta,Lendoiro , és Filipe között. Ez lesz a döntő nap. Ez vár ma állítólag Txixivel és Villáékkal ma Valenciával, szóval sokkal okosabbak leszünk a mostani 1-2 napokban. Ha Filipe nem jönne össze( remélem igen) akkor André Santos reménykedik benne, h őt sikerül le igazolni.

A Mundo csak a Villa üggyel szolgál mára, Day Villa címszóval.

Reménykedjünk, h mind2 transzfer sikeres lesz, és Samut is minél előbb eladjuk.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2009.07.13. 12:03:43

madmushroom írta:Mata vagy Silva leigazolása sokkal fontosabb lenne mint pl. Villa, volt is róla szól, hogy bejelentkeztünk értük de azóta is semmi, csak a csend. A padon nincsen igazán jó szélső támadó középpályásunk, talán Hlebet majd ott fogjuk erőltetni jövőre, szóval mindenképpen kell az erősítés, kell egy backup játékmester aki csereként vagy sérülések esetén kezdőként is bevethető. Persze ezzel nem azt akarom mondni, hogy Silva jó lenne a padra :)
Ti tényleg azt hiszitek hogy egy Mata vagy egy Silva esetleg Fabregas eljön padozni a Barcába ? Mikor biztos helyük van a jelenlegi klubjukba . Abban biztos vagyok hogy Mata nem fog eljönni mivel most került be a válogatottba és bizonyítani kell , ez az amit nem lehet a Barca padján! Messi és Henry mögött. Akkor Fabregas cspatkapitány az Arsenalban , minden meccsen játszik és akkor eljön a Barcába padozni Xavi mögött , úgy mint a válogatottban. És David Silva se jönne el padozni ...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.13. 11:46:45

Mata vagy Silva leigazolása sokkal fontosabb lenne mint pl. Villa, volt is róla szól, hogy bejelentkeztünk értük de azóta is semmi, csak a csend. A padon nincsen igazán jó szélső támadó középpályásunk, talán Hlebet majd ott fogjuk erőltetni jövőre, szóval mindenképpen kell az erősítés, kell egy backup játékmester aki csereként vagy sérülések esetén kezdőként is bevethető. Persze ezzel nem azt akarom mondni, hogy Silva jó lenne a padra :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.13. 11:42:03

baas11 írta:
Chino írta: A Fabregas, Mascherano ügy pedig sztem alapból hülyeség. Persze hogy jó lenne ha végre hazatérne, de sokkal fontosabb az a balszélső kérdés most. Csak azért bontsuk meg azt a bombabiztos és tökéletesen működő középpályát hogy jöjjön Cesc (mert padozni nem nagyon fog). Még rotálásra is luxus, főleg 40 milláért. Sztem úgy kacsa ahogy van. Nagyon szeretem Fabregast de a mostani helyzetben két Fabregast sem adnék egy Matáért.

érdekes ...figyelembe véve h baloldali támadó Henry,Iniesta,Hleb, és Bojan is én nem adnék két Cesc-t egy Mata-ért az tuti...! Idén a trió hiányában is sok meccset be tudtunk húzni....de Xavi vagy Ini nélkül már jóval nehezebben ment és tekintve h 6 trófeáért játszunk a középpályás intenzitás fenntartása sokkal meghatározóbb mint h Henry vagy Mata játszik bal oldalt ha a kpálya stabil és kreatív marad elől sem lesz gond bárki is fog játszani....
Gondolom nem véletlenül merült fel Fabregas vagy az ember vadász Mascherano neve .... aki pl teljesen más tipusú vkp mint Toure vagy Sergio ők közelharcban jók kissé lomhább mozgással de az argentin meg torokra megy és kiszívja Ronaldo utolsó csepp vérét is....:)
Pontosan ezért kellene egy Mata vagy Silva, mert ők nemcsak Henryt tudják rotálni, hanem Ini vagy Xavi helyén is bevethetők. Mascheranoról pedig nem nagyon tudom elképzelni hogy felmegy henry helyére, de az sem túl jó megoldás ha mondjuk Init teszik fel és Masch vagy Toré lép feljebb az sem a legjobb megoldás. Lehet hogy csak okoskodás és Txikiék tudják mit akarnak, de nekem így tű nik logikusnak.

Samuval kapcsolatban mess2009-nek van valami igaza bár nem olyan formában ahogy azt leírta. Igaz, hogy Eto'o már bizonyított és ki tudja mennyire válna be Villa, de egy ilyen herce-hurca után nem tudom mennyire lenne hatékony Samu. Biztos őt is mgviselte ez az egész és a rossz hangulat vele kapcsolatban rányomná a bélyegét a játékára. Ha azt szerették volna hogy maradjon, már régen le kellett volna zárni ezt, így talán jobb ha távozik és remélem nem keserű szájízzel, mert rengeteget adott és kapott a klubtól és egy igazi ikonná vált itt.

Riberyvel kapcsolatban pedig, hogy mit mondott, nem hiszem, hogy olyan fontos lenne. Villa is mondott hasonlót mégis érdemes megnézni a szavazást. Télen pedig minket favorizált, szóval érdemes lenne még egy kísérletet tenni, főleg ha Hlebet bele lehetne vonni. A Bayern se hülye. Inkább elengednék most 45-50 milláért mint egy év múlva 5-ért.
Forca Barca!!!!
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.13. 11:29:26

Laza írta:mindenki jobban járna ha eto'o elmenne,bár a 30milla akárhogy nézem kevés!
viszont mindegy csak mennyen!!még ő akkar távozni mert minden évben elakarják adni?!
nem hogy azon gondolkozna el,hogy mindig fizetésemelést kér,és minden évbe 1évre hosszabitja meg a szerződését!!
ezért akkarják eladni sztm,mert ha lenne még 2-3éves a szerződése felsem merülne senkibe h eladják!
szóval örülnék ha villa jönne,mindenféle képpen,és keirrison-t ne adják el :cry: és martin-t se :cry:
Csáó.Te Eto'o-t összetéveszted Waltner Róberttel,meg még Vierivel ők azok akik max 2 évre írnak alá és keresnek egy új "kihívást"->(futballQrvák)
Eto'o nem ilyen.......sztem.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.13. 11:18:36

Laza írta:mindenki jobban járna ha eto'o elmenne,bár a 30milla akárhogy nézem kevés!
viszont mindegy csak mennyen!!még ő akkar távozni mert minden évben elakarják adni?!
nem hogy azon gondolkozna el,hogy mindig fizetésemelést kér,és minden évbe 1évre hosszabitja meg a szerződését!!
ezért akkarják eladni sztm,mert ha lenne még 2-3éves a szerződése felsem merülne senkibe h eladják!
szóval örülnék ha villa jönne,mindenféle képpen,és keirrison-t ne adják el :cry: és martin-t se :cry:
Te miről beszélsz?Minden évben egy évvel hosszabbítja meg a szerződését?Atyaisten! ](*,) #-o
Tavaly is szó volt róla,h megválunk tőle,pedig akkor még megvolt az általad megjelölt 2 év a szerződéséből. :roll: :twisted:
Te az általad említett igazolásoknak örülnél,én meg annak,ha ilyen égbekiáltó marhaságokkal ne szórnánk tele a topicot [-o< #-o
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.07.13. 10:55:13

mess2009 írta:Eto'o sok gólt lőtt, de nem eleget!
Ha barki jon jovore eto'o helyere, es 5 gollal kevesebbet lo, mint eto'o akkor megigered nekem hogy letorlod a juzered bar egy evre, ilyen onbann buntetes keppen...koszonom...Eto'o igenis eleg golt szerez, tobbet mint az atlag joval...beall szeleken vedekezni ha kell, ezt a hires Villadtol hanyszor lattad? ha pedig nem nezel Valencia meccseket akkor ne hivatkozz arra hogy nem tudom mert nem lattam, mert akkor azt sem tudod hogy mennyire jo...Komolyan, en nagyon szeretem ezt az oldalt, de ennyi hulyeseget elolvasni mar tenyleg faj...Eto;o maradjon es hosszabitson es legyen D7.
Kicsit nojjetek mar fel.
Tiziano Crudeli fan :!:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.07.13. 10:04:26

mess2009 írta:nemtudom természetesen, hogy van e az Eto'o ügy mögött valami belső ellentét amit a közvélemény nem ismer, de ami engem illet : egyrészt egyetértek a menesztésével, másrészt a maradása mondjuk mostantól(időben) már végzetes hiba lenne!
az okok: nem tudom elfelejteni azt az öt-hat fontos meccset ahol szinte zsinórban gólképtelen volt! igaz hogy fontos meccseken is lőtt fontos gólokat, de könyörgöm, ki lőjön ha nem egy középcsatár!!
Röviden, még ha csúnyán hangzik is: Eto'o sok gólt lőtt, de nem eleget! Gondoljatok bele egy olyan (időnként béna) Real-al még csak elment, de mi lesz az idén??!!
Tudom, kishitűség, de most hogy az átigazolásokkal mi csak bénázunk a Real meg ad acta tette az ügyet két hét alatt azt gongolom úgy fog átgázolni a Spanyol mezőnyön mint kés a vajon!
Nos egy ilyen szezon előtt egy önérzrtében nyilván sértett (akármilyen) sztárt megtartani óriási baklövés lenne, és egyébként nem is tudom (mamár) elképzelni hogy itt marad. Ezzel szemben mondjuk Villa egy kissebb csapatból (remélhetőleg) erős bizonyítási vággyal legalább ugyanolyan képességekkel, kell hogy jobb legyen! ( csak már itt lenne végre!) a többit meglátjuk!

Én is annak a pártján vagyok, hogy ha ennyire nem bíznak meg Samuban a vezetők és el szeretnék adni, akkor jobb ha megy, mert ha csak 1 góllal is fog kevesebbet lőni a következő idényben, akkor is rengetegen fogják támadni! Sajnálom, mert jó csatárnak tartom, aki rendkívül gólérzékeny, de ezek után jobb mindenkét félnek, ha eligazol!
Azt viszont amit 5 év alatt a csapatért tett, nem kéne elfelejteni, és ilyen lekezelő üzeneteket írni! Csak remélni tudom, hogy Villa, vagy bárki más hasonló szinten tud gólokat termelni a Barcában, és a fontos meccseket képes lesz eldönteni! Ja és majd nyugodtan kezd el az új csatárt is szídni, ha 4-5 egymás követő meccsen nem talál a kapuba! Ez a jó mentalitás!Gratulálok!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.13. 09:05:17

Laza írta:mindenki jobban járna ha eto'o elmenne,bár a 30milla akárhogy nézem kevés!
viszont mindegy csak mennyen!!még ő akkar távozni mert minden évben elakarják adni?!
nem hogy azon gondolkozna el,hogy mindig fizetésemelést kér,és minden évbe 1évre hosszabitja meg a szerződését!!
ezért akkarják eladni sztm,mert ha lenne még 2-3éves a szerződése felsem merülne senkibe h eladják!
szóval örülnék ha villa jönne,mindenféle képpen,és keirrison-t ne adják el :cry: és martin-t se :cry:
Abszolút egyetértek!
Jó a csapat, nem kell a csapatszéthúzás (by Etoo). 30 milla kevés, De ennyit se kapnánk, ha jövőre távozna.
Etoonak el kell menni, ne kapja meg azt, amit akar, mert akkor minden játékos többet akarna, Szvsz.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.13. 08:31:57

mindenki jobban járna ha eto'o elmenne,bár a 30milla akárhogy nézem kevés!
viszont mindegy csak mennyen!!még ő akkar távozni mert minden évben elakarják adni?!
nem hogy azon gondolkozna el,hogy mindig fizetésemelést kér,és minden évbe 1évre hosszabitja meg a szerződését!!
ezért akkarják eladni sztm,mert ha lenne még 2-3éves a szerződése felsem merülne senkibe h eladják!
szóval örülnék ha villa jönne,mindenféle képpen,és keirrison-t ne adják el :cry: és martin-t se :cry:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.07.13. 07:28:27

nemtudom természetesen, hogy van e az Eto'o ügy mögött valami belső ellentét amit a közvélemény nem ismer, de ami engem illet : egyrészt egyetértek a menesztésével, másrészt a maradása mondjuk mostantól(időben) már végzetes hiba lenne!
az okok: nem tudom elfelejteni azt az öt-hat fontos meccset ahol szinte zsinórban gólképtelen volt! igaz hogy fontos meccseken is lőtt fontos gólokat, de könyörgöm, ki lőjön ha nem egy középcsatár!!
Röviden, még ha csúnyán hangzik is: Eto'o sok gólt lőtt, de nem eleget! Gondoljatok bele egy olyan (időnként béna) Real-al még csak elment, de mi lesz az idén??!!
Tudom, kishitűség, de most hogy az átigazolásokkal mi csak bénázunk a Real meg ad acta tette az ügyet két hét alatt azt gongolom úgy fog átgázolni a Spanyol mezőnyön mint kés a vajon!
Nos egy ilyen szezon előtt egy önérzrtében nyilván sértett (akármilyen) sztárt megtartani óriási baklövés lenne, és egyébként nem is tudom (mamár) elképzelni hogy itt marad. Ezzel szemben mondjuk Villa egy kissebb csapatból (remélhetőleg) erős bizonyítási vággyal legalább ugyanolyan képességekkel, kell hogy jobb legyen! ( csak már itt lenne végre!) a többit meglátjuk!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.12. 22:06:55

http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
mehet is egy tízesért angliába szerintem annyiért megvennék
Illetve én nagyon örülnék ha úgy menne eto'o hogy 30+nani én nanit nagyon tehetséges játékosnak tartom és az is, lehet hogy még jobb is lenne ebben az üzletben így mint mata és visszatérve guddyra ha tízért menne, és úgy történne hogy villa jön és eto'o megy nem lennénk csak kb 5-10 millió
mínuszban és akkor még jönne nani is :wink:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.12. 21:58:33

Chino írta: A Fabregas, Mascherano ügy pedig sztem alapból hülyeség. Persze hogy jó lenne ha végre hazatérne, de sokkal fontosabb az a balszélső kérdés most. Csak azért bontsuk meg azt a bombabiztos és tökéletesen működő középpályát hogy jöjjön Cesc (mert padozni nem nagyon fog). Még rotálásra is luxus, főleg 40 milláért. Sztem úgy kacsa ahogy van. Nagyon szeretem Fabregast de a mostani helyzetben két Fabregast sem adnék egy Matáért.

érdekes ...figyelembe véve h baloldali támadó Henry,Iniesta,Hleb, és Bojan is én nem adnék két Cesc-t egy Mata-ért az tuti...! Idén a trió hiányában is sok meccset be tudtunk húzni....de Xavi vagy Ini nélkül már jóval nehezebben ment és tekintve h 6 trófeáért játszunk a középpályás intenzitás fenntartása sokkal meghatározóbb mint h Henry vagy Mata játszik bal oldalt ha a kpálya stabil és kreatív marad elől sem lesz gond bárki is fog játszani....
Gondolom nem véletlenül merült fel Fabregas vagy az ember vadász Mascherano neve .... aki pl teljesen más tipusú vkp mint Toure vagy Sergio ők közelharcban jók kissé lomhább mozgással de az argentin meg torokra megy és kiszívja Ronaldo utolsó csepp vérét is....:)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2009.07.12. 21:26:52

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ffer-agent

Ne is kapjon soha ajánlatot tőlünk :wink: :wink:
Nagyon nem örülnék neki ha Villa helyett Forlan kötne ki a Camp Nou-ban :wink: . Nem Forlan gólérzékenységét, gyorsaságát, tehetségét tagadom, de sztem túl öreg már erre a feladatra és nem biztos hogy helyt tudna állni egy igazi "nagycsapatban". :wink:
A 9-es posztra a legjobb megoldásnak Villa leigazolását és Eto'o megtartását (természetesen szerződéshosszabbítással) tartom. Bár ez nem valószínű, hiszen igen csak luxus két ekkora sztárt is a keretben tudni egy posztra, de mivel a csapat a következő szezonban rövidebb idő alatt több meccset játszik mint tavaj és 6 trófeáért küzd, így elférne egymás mellett a két támadó.

Ami a többi igazolást illeti:

Mindenképpen érkezni fog egy balhátvéd Abidal helyettesének. Erre a feladatra két brazilt: Filipét és André Santost tartom a legmegfelelőbbnek.

A középpályára is elkelne egy minőségi játékos, aki váltakozhatna Xavival, és Inivel, hiszen nem várhatjuk el tőlük, hogy közel 70 meccsen a toppon legyenek, legjobbjukat nyújtsák. :wink: Ide Fabregast vagy Mascherano-t szerződtetném, de mivel a Barca 60-80 millió eurót költhet és Villa esetleges leigazolásával a klud egy 40 millió euró feletti összeget adna ki, így szinte kizárható egy újabb közel ilyen mértékű tétel!

Egy balszélső érkezése is felmerült Henry mellé Robinho és Mata személyében, de az erre a posztra való erősítés nem valószínű ezen a nyáron. (Nálam egyébként ide az elsődleges játékos Silva lenne, utána Mata)

A középső védőtengely erősítését pedig feleslegesnek tartom, kivéve azt az esetet, ha Cáceres és Henrique is távozna (kölcsönbe). Csak ebben az esetben várható ide érkező és biztos hogy nem Bruno Alves a magas ára miatt. :wink:

De előreláthatólag a jövő hétre minden kiderül, nekünk meg csak reménykednünk kell, hogy szeretett klubunk ne nyúljon mellé egyetlen esetben sem!

Bocsi a hosszú hsz. miatt :wink: Köszi hogy elolvastad.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.12. 21:11:04

simonyitibi írta:Eto'o két Bl-döntő két gól,megértik egymást a társakkal,gyors gól érzékeny,igaz a helyzet kihasználtsága úgy 70% körül mozog,vannak sztár allűrjei,de nézzük meg Ibrát,vagy CR-t,na ők asztán hisztisek!Miért kell szegényt nem elismerni,minta világ eggyik legjobb csatára???!!
Meglehet hogy Eto nem rinyál. De tehetségben nyomába sem ér CR-nek és Ibrának. De amilyen most a csapat nincs is szükség fenomén csatárra.
De az én szememben egy Gerd Müller szintű játékos. Rohadt sok góólt szerez. Rekordokat dönt. De technikailag nyomába sem ér CR-nek és Ibrának. Ahogy Gerd Müller sem ért fel anno Cruyff-hoz és mondjuk Rivellino-hoz. Ha már a hetvenes évekről beszélek. De ez már nagyon OFF.
Elnézést kérek. A lényeg az hogy a középpálya miatt nem muszáj nagy csatárfenomént igazolni. Felőlem jöhet akárki. Csak bővüljenek a taktikai lehetőségeink. Nevelj, igazolj, gyarapíts és a csapat fényre derül... :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.12. 21:02:52

Szerintem itt egy kis félreértés van. Nem hiszem, hogy a Barca el akarja üldözni Samut, csak hogy megvegye Villát, ez már csak anyagi szempontból sem érné meg, emiatt gondolom, hogy kétoldalú a dolog. Nem hiszem, hogy a klub +10-15 millát kidobna az ablakon csak azért hogy kicserélje Eto'o-t egy hasonló kaliberű játékosra. Személy szerint én is szeretném ha maradna Samu, de biztos hogy valami nagy probléma van a háttérben. Villa pedig az ideális pótlás lenne a helyére. Az Ibrahimovich-Torres-Villa hármasból ő a legelérhetőbb és legbiztosabb. Például Torres a karácsonyi ajándékom lehetne de őt elhozni kizárt dolog.
Villa pedig a játékosok nagy részével focizott már a válogatottban és mindenképp ott van a legjobb csatárok között.

Ha Samu menne és létrejönne ez a 30 misi+Nani transzfer az nagyon jó lenne. Kapnánk egy korrekt összeget plusz egy fiatal kp-t akivel bővülhetne a keretünk és arra posztra úgyis hiány van a kispadon. Sőt, még nagyon kellemes meglepetést is okozna.

Ami nagyon jó lenne az ha Keirrison maradna. Itt kellene hogy maradjon a csapatnál Villa/Samu tökéletes cseréje lenne, 2-3 év múlva akár stabil kezdő is. Nagy reményeket fűzök hozzá.

A Fabregas, Mascherano ügy pedig sztem alapból hülyeség. Persze hogy jó lenne ha végre hazatérne, de sokkal fontosabb az a balszélső kérdés most. Csak azért bontsuk meg azt a bombabiztos és tökéletesen működő középpályát hogy jöjjön Cesc (mert padozni nem nagyon fog). Még rotálásra is luxus, főleg 40 milláért. Sztem úgy kacsa ahogy van. Nagyon szeretem Fabregast de a mostani helyzetben két Fabregast sem adnék egy Matáért.
Forca Barca!!!!
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2009.07.12. 20:58:23

Eto'o két Bl-döntő két gól,megértik egymást a társakkal,gyors gól érzékeny,igaz a helyzet kihasználtsága úgy 70% körül mozog,vannak sztár allűrjei,de nézzük meg Ibrát,vagy CR-t,na ők asztán hisztisek!Miért kell szegényt nem elismerni,minta világ eggyik legjobb csatára???!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.07.12. 20:50:32

madmushroom írta: Pontosan ezért kell elé vágni egy méretes szerződést, tőle nem szabad sajnálni. Van egy bevált csatárunk aki rendkívül gólérzékeny, most hoznánk egy "zsákbamacskát" aki lehet, hogy nem tud beilleszkedni vagy nehezen szokja meg a légkört ráadásul annyival nem keres kevesebbet, hogy ezen legyen a fennakadás. Samut meg kell tartani én is ezen a véleményen vagyok, a kérdés az, hogy ennyi huzavona után mennyi kedve lesz még itt focizni, nekem is teli lenne a tököm ha állandóan ott lebegne felettem, hogy eladnak, főleg egy ilyen csodás szezon után.

Eto'o MARADJ!!!
Azért érdekes hogy két ilyen év után is vannak olyan emberek akik szerint a klub a ludas abban hogy (remélhetőleg) Eto'o elhagyja vagyis elküldik a csapatból. Irreális követelései vannak. Arról nem is beszélve hogy magatartásbeli problémák is vannak, megspékelve bicskanyitogató nyilatkozataival.
Én nagyon várom már azt a napot amikor pont kerül az ügy végére és Eto'o megy, Villa meg remélhetőleg jön mert ez a helyzet mindenkinek jó csak a klubnak nem .
Eto'o motivácójáról csak annyit hogy a nyáron az üzbégeken kívül a kutyának sem kellet(megjegyzem nem lehet véletlen ez sem hogy a "világ legjobb csatára" senkinek sem kell) ezért ez az egy lehetősége volt hogy top teambe tolja hogy a lelkét kitette a nyáron meg a szezon első felében. Ő már ment volna tavaly is ha lett volna hova.
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2009.07.12. 20:47:53

Nálam Eto'onál nem kell jobb csatár,sajnálnám ha eladnánk,már bizonyított,letett valamit a Barca asztalára,megértem ha haragszik a Barcára,hisz már második éve játszák vele ezt a kellesz-nem kellesz játékot,etől többet érdemelne! Villa jó csatár,de nem jobb Samunál.Ibra nagy tehetség,de önző,nagyképű,és ki tudja hogy muzsikálna a technikás Spanyol ligában.Forlan is vérbeli csatár,csakhát egyidős Samuval,akkor meg minek lecserélni?Kerison a jövő Ronaldinhoja lehet,érdemes lenne tényleg megvenni.
bingyo
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.03.12. 11:18:49
Tartózkodási hely: Szekelykeresztur
Kapcsolat:

2009.07.12. 20:40:07

en nem banom akarmi legyen csak mar tortenjen valami
kadar zsolt
Lezárt