Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.18. 11:12:45

Kamarilla írta: Ott van Villa! Kifizetné a különbözetet is! Erre el kell adni Sammy a s.ggfej Internek, ráadásul 35 milliót és Hlebet cserébve! Milyen elcsesződött sz.r üzlet ez????
Na ez az, amit én sem értettem a tárgyalások kapcsán. Adva van egy játékos, aki nagyon-nagyon sokat áldozna azért, hogy ne játszon a Valenciában (mert azért azt sem mondhatjuk, hogy csak azért akar eljönni, mert a Barca hívta...másnak is igent mondott volna, ha kitartóbbak) és történetesen hozzánk jönne....már csak egy-két lépésre lettünk volna a dolgotól (persze ezt csak gondolom) és ~44M+az eredményfüggő juttatások azért nem akkora költségek, mint az Ibra-vásár....akárhogy is nézzük (még ha Eto'ot "csak" 20M-ra taksáljuk is).

Ráadásul én is sokkal jobban örültem volna neki :lol: .
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21272
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.18. 11:12:01

Ott van Villa! Kifizetné a különbözetet is! Erre el kell adni Sammy a s.ggfej Internek, ráadásul 35 milliót és Hlebet cserébve! Milyen elcsesződött sz.r üzlet ez???? Ibrán többet "bukunk" anyagilag mint Villán, pedig a spanyollal sokkal, de sokkal többet érnénk! Nem hiszem el, ez kész, csípjen már meg vki, hogy ez egy rossz álom és keljek már fel arra, hogy Villát fél óra múlva mutatják be... 35 + 30 millió + Hleb kölcsönbe = 65(!!!!!!!!!) millió € + Hleb kölcsönbe! Hleb még oké, de kérem, 65 millió kb! Nem értem ezt az átigazolás politikát...
Ezt honnan tudod, h Villa jobb lenne ide, mint Ibra? Főleg ugy nem jelenteném ki, h Guardiola Ibrát akarja, ha vki, akkor ő tudja ki kell ide. Persze ő sem tévedhetetlen, ő is csak, hibázhat ő is, lehet nem vállik be Ibra. De a triplázás után Pep szvsz megérdemli a bizalmat, minden téren.
Meg azt sem hinném, h anyagilag jobban járnánk a spanyollal. Ibra igazi sztár, hatalmas marketing értékkel, ebben a tekintetben simán veri Villát és Etoot is, szóval befektetésnek sem utolsó.
Ibraért eredetileg 70M kért az Inter, igy Etooval, akit máshova nem tudunk eladni ez lemegy kb. negyvenre. 30at meg senki nem adott volna érte.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.18. 11:03:34

Eto'onak jövőre lejár a szerződése. Abban a pillanatban, hogy aláír az Interhez, lehet 35 millió is az értéke, de jelenleg, ebben a helyzetben, hogy szabadulni akarunk tőle és a szerződése is jövőre lejár, szerintem 20-nál többet nem ér.
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.07.18. 10:56:04

Én szeretnék elnézést kérni azért, mert szidtam. Nem érdemli meg. Nagyon jó játékos, meghatározó embert veszítünk el! Emlékszem, hogy hogy ugráltam a BL-döntőn, vagy azon a meccsen, mikor 4 gólt lőtt és hogy éltettem. Szóval, visszavonok minden rosszat, csúnyát, amit rá mondtam! Ember vagyok, tévedhetek én is! :(

Ott van Villa! Kifizetné a különbözetet is! Erre el kell adni Sammy a s.ggfej Internek, ráadásul 35 milliót és Hlebet cserébve! Milyen elcsesződött sz.r üzlet ez???? Ibrán többet "bukunk" anyagilag mint Villán, pedig a spanyollal sokkal, de sokkal többet érnénk! Nem hiszem el, ez kész, csípjen már meg vki, hogy ez egy rossz álom és keljek már fel arra, hogy Villát fél óra múlva mutatják be... 35 + 30 millió + Hleb kölcsönbe = 65(!!!!!!!!!) millió € + Hleb kölcsönbe! Hleb még oké, de kérem, 65 millió kb! Nem értem ezt az átigazolás politikát...

Mind1, Sok Szerencsét Eto'o az Interben (...)!!! :wink: Lőjj sok gólt haver! :)
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2009.07.18. 10:31:35

Azért vélhetőleg vki egyszer majd elkezd mesélni, mint a Figo ügyben is történt, azonban mindenképpen érdekes az ahogy bánunk egy-egy játékossal, persze lehetnek problémák, de ha már mindenáron azt hangoztatják, hogy több, mint egy klub, ill. hogy irracionális a madridi stratégia, akkor ezek után miért csinálnak ilyeneket.

Eto'o valahogy nem lopta be magát Pep és a vezetés szívébe és valsz. elszámolták magukat, szerintem arra az eshetőségre nem gondolhattak, hogy nem tudják jó pénzért elpasszolni, ill. ez a Villa ügy egy színjáték volt (bár remélem, h csak tévedek), de nekem nagyon úgy fest, hogy csak a madridot akartuk kigolyózni az üzletből és elejétől fogva Zlatan volt a cél, mert józan ésszel fel nem fogható, ha van egy játékos, mint pl Villa, aki kész áldozatot hozni, h itt játszhasson, tisztában vagyunk a kvalitásaival, akkor nem tudjuk azt mondani Llorentének, hogy itt van 20misi+Eto'o+K9 kölcsönbe, vagy azon filózunk esetében, hogy megadjuk a 40-45-öt, amennyivel többet kérnek, az bejön a mezekből, reklámokból...neehem, szerintem most csak a sajtónak játszottak, itt azon lehet, lehetett a cél, hogy Eto'o minél messzebb menjen és érkezzen Zlatan. Erre szerintem Villa is kezd rádöbbenni, hogy nála garasoskodunk, ő meg hajt, egyszercsak készek vagyunk letenni azt a summát+1,5játékost, csak sajna egy másik csapatnak!

No mind1, most már kivárom a végét és csak remélem, hogy most tévedek, mindenesetre szép volt Eto'o!!!
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.18. 07:55:55

Sose tudhatjuk meg mi volt a háttérben. Emlékezzünk a szépre. Köszönjük Samu. További sok sikert!
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.07.18. 02:05:48

Nagyon sajnálom. Sztem ne is akarjuk megérteni, miért történik ez, de azért nem hagy nyugodni. Egyrészt nem eleve hülyeség egy ilyen kulcspozícióban, mint a középcsatár poszt, 5 év után újítani, pláne, h Eto'o most van a csúcson, ráadásul a szerződése úgyis lejárna jövőre, azaz most lehet rajta nagyot keresni. DE! Ha igazak a hírek (ő, +40M, +Hleb kölcsön helyett Ibra), akkor lényegében most is majdnem ingyen megy el. Na jó, ez talán túlzás, mert ha az idei átigazolásokat nézzük, akkor Ibrát is lehet 55-60-nal számolni, tehát így Eto'o 15-20 körül megy.(City 30at adott volna) De ha kettejüket összehasonlítom, figyelembe véve a szerződésből hátralévő időt is, nálam akkor is max 15 van köztük. Ennek majdnem háromszorosát fizetnénk.
Tehát nem ez az ok, h most még drágán meg tudunk válni tőle, inkább csak az, h most meg tudunk válni tőle. Nem lenne hülyeség, h Pep más típusú középcsatárt akar, csak ez nem feltétlenül megalapozott szakmailag, mert mint láttuk ez jól működik, kivéve az angolok elleni meccseket, de az évi 3-5 meccs miatt meg nem kéne lecserélni. (Csak kéne esetleg egy más típusú cserecsatár, ha már, vagy esetleg Guddyt ki lehetett volna próbálni talán) Marad a lentebb említett személyes ellenszenv. Pepnek természetesen -pláne egy ilyen szezon után- joga van ehhez, csak ez meg azért nagyon keserű nekünk, szurkolóknak, mert idén láttuk, h azért tudnak ők együtt dolgozni, nem is akármilyen eredménnyel. (Pont ennyire nem értettem, h Rijkaardnak miért nem kellett Saviola a 03-04 szezon után, hisz nem teljesített rosszul)

Fentiek alapján el tudom fogadni, h Eto'o távozik, de azt már nehezebben, h minden jel szerint csak azért Zlatant -akiről sok minden rosszat leírtatok, én sem tartom idevalónak, de azért antikrisztusként se kezeljük, hisz másfél hónap múlva nagy eséllyel az ő góljainak is tapsolni fogunk- hozzuk az általam sokkal jobban preferált Villa helyett, mert Samut csak így lehet elpasszolni. Nem beszélve arról, h Filipe után szegény Villa is... :(
Ha Hlebet is belevonjuk az üzletbe, az meg azért baj, mert akkor egy kp-t is kell venni (igaz, ő nem sokszor játszott ott), pláne ha Guddy is elmegy.

Összegezve Samu eladását valamennyire meg tudom érteni, még el is tudom fogadni. Ibra érkezését Villa helyett már sokkal kevésbbé, a +40M-t meg egyáltalán nem. Hatalmas csalódás lenne nekem, ha tényleg ennyit fizetnénk még. Vannak, akik ezekkel az összegekkel úgy vannak, h úgysem a szurkolóknak kell fizetni, akkor meg minek foglalkozni vele. Én viszont az eddigi igazolás politikát is magaménak érzem, nekem ez hozzátartozik a ma Barcelonájához. Nem akarom, h szembeköpjenek.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2009.07.18. 00:17:27

Sok sikert Neki, bármerre is menjen és nagyon remélem, hogy nem marad benne tüske a klub iránt, szépen elköszönünk tőle egy meccsel, keressen rengeteg zsét és pár év múlva ismét a mallorca színeiben törjön borsot a királyiak orra alá.

Szépen és eredményesen (kár, hogy két bajnoki cím bennük maradt) kifutotta magát a Rijkaard éra, Henke, Gyula, Deco, Ronaldinho, Belletti, Sylvinho és Eto'o =D>
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.07.17. 23:36:53

Végül hosszú-hosszú remek évek után távozik a klubtól.. Most már valami hatalmas fordulat kéne bekövetkezzen, hogy maradjon, de szerintem már ő sem szeretné itt rúgni tovább a bőrt ezek után. :( Szerintem Pep félhetett, hogy jövőre nem jönnek majd a gólok, teljesítmény, amiben eddig sosem volt hiány. Minden esetre ilyen év után is ennyire ragaszkodni a túladására, de Ibráért ilyen üzletet, Laporta magának hatalmas kötényt osztott ki, no mind1. Én sajnálom őt, amikor meg valaki "szapulja", emlékezzem a szépre, a jóra, amikor pl. a Bl döntő 10 perc derekán, Vidics nevű egyént elküldte a helyi zöldségeshez és.. Talán lesz azért fordulat, ez évi átigazolásoknál sose lehet tudni..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.17. 22:22:56

Sajnos most már tényleg nagyon közel van,h Eto'o menjen...én nagyon sajnálom és nem hiszem,hogy Ibra jobb teljesítményre lesz majd képes,sőt... - adja Isten,hogy rám cáfoljon.
5 év ,4 házi gólkirályi cím,2 BL döntő,mindkettőn jelentős első gól, sok látványos és jelentős találat.
Nagyon fog hiányozni a csapatból és lehet,h Ibra erősebb és jobban fejel,de Eto'o gyorsaságának,robbanékonyságának hiányát meg fogjuk szenvedni úgy érzem.
Pep és a vezetőség így döntött, szerintem rosszul,de ők biztos jobban tudják ( csak nehogy az ellenkezője derüljön ki ).

Én ez után is szurkolni fogok Eto'o-nak, nyerjen olasz bajnoki címet is! Egyedül a Barca ellen nem fogok neki szurkolni. Hajrá Samu és köszönjük!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.07.17. 21:56:45

miihii írta: Igen,ezen ámulok én is...
Rá lett mostanában lapátolva mindenféle finomság Samura,aminek nagy része jellemzi Zlatant (is).Mégis úgy örvend a sokadalom,mintha a megváltó jönne el.
Arrogáns,öntörvényű,pénzéhes,kezelhetetlen.Kábé ezek az alpok Samuval szemben.Jah,meg a legfontosabb:a szíve a Mallorcáé :roll: Mintha ez olyan sokat számított volna az elmúlt években.Érdekes,az idények közben nem igazán láttam olyan hsz-t,ami ezzel támadta volna.Ja,h ez most jött megint divatba!Értem.Amikor rugdosta a gólokat,akkor nem számított,mert ő volt a világ közepe,meg nagy isten.Most meg csak egy népművészeti cserépedény,akit páros lábbal kell kirúgni,h átvegye a helyét az emberiség példaképének számító bosnyák,akinek tuti,h a szíve a BARCÁért dobog és nem kerül sokba. :roll:
Igaz,a változás szemmel látható lesz.Soha nem volt annyi kék-zöld foltja és kivert foga az ellenfeleinknek,mint a jövőben lesz.Ez is valami.

Lassan bele kell törődnöm,h tényleg nem marad más út,mint elbúcsúzni a kamerunitól.Én nagyon sajnálom,h így alakul (főleg a szakítás...),de mindig hálás maradok neki azért,amit tett értünk.És egyúttal megkérnék mindenkit,h amennyire csak tőle telik,adózzon tisztelettel neki és ne sárdobálás közepette váljanak el útjaink.Ennyi sztem megilleti.
Teljes mértékben 1-et értek veled miihii!
Én személy szerint felvállalom, hogy sajnálom, hogy el megy Eto'o és baromira nem hat meg, az a magyarázkodás, hogy ennek különböző okoknál fogva így kellett történnie! Tisztelem Pep munkáját és érdemeit, DE! személyes ellenszenve miatt kell mennie a kameruninak.
Én személy szerint idősebb vagyok talán a fórumozók 2/3 -nál és egy minimális élet tapasztalattal is rendelkezem, arról nem is beszélve, hogy a volt munkahelyeimen is átéltem már pár "tisztogatást". Ez pedig messziről bűzlik, hogy az!
Ennek nem kellet volna így történnie, ha egy minimálisan is igényt tartott volna Pep Samura, DE! ez már az előző szezonban eldőlt, hogy mennie kell! A kérdés csak az volt, hogy mikor!!
Nem kis angyal Samu, de Ibra mérhetetlen arroganciáját, talpóságát és zsoldos mivoltát meg sem közelíti! Ezek után ne jöjjön nekem avval senki, hogy majd Pep megneveli, mert kiröhögöm! Mancini, Mourinho és kitudja milyen és hányféle neves edző nem tudott embert faragni belőle arról nem is beszélve persze, most nem lesz probléma, ha valaki a csapategységet bomlasztja és szórakoztatja a nemzetközi sajtót.

Reménykedem, hogy nem lesz igazam és szavaimra rácáfol ez a bosnyák birkapásztor, DE! a teória már megdőlt, hogy semmivel sem vagyunk jobbak igazolás terén mint a madrid. Arról nem is beszélve, hogy ezek után még van képünk kiírni, hogy több vagyunk mint egy klub.....
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2009.07.17. 21:06:19

„Az edző és én döntöttünk úgy, hogy mást keresünk Eto’o helyett. És úgy gondoltuk, hogy ez lesz a megfelelő pillanat öt év után. De időre volt szükség ahhoz, hogy a lehetőségeket fel tudjuk mérni, és hogy találjunk helyette valakit. Eto’o személyében egy olyan játékosról beszélünk, aki csodálatos teljesítményt nyújtott, de úgy véljük, hogy a csapatnak szüksége van változásokra, új arcokra, és ez ezen a poszton konkretizálódhat. Nem akarjuk kisebbíteni Samuel érdemeit, amit bizonyít, hogy a City és az Inter is érdeklődött iránta” - vázolta a kameruni helyzetét Txiki, aki arra az esetre, ha Eto’o végül mégsem távozna, elmondta: „A kerettel maradna természetesen, és ugyanolyan lehetőségei lennének, mint mindenki másnak.”


Szegény Eto'o. Számomra érthetetlen, hogy ennyire szabadulni akarunk tőle már második éve.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.17. 20:25:39

frustrat írta:
vkinga írta:HÁT MESSI NÉLKÜL SEM LETT VOLNA TRIPLÁZÁS, AZ FIX!!!!!!!!!!!!!!!!! Ő ÉS XAVI TÉNYLEG NEM PÓTOLHATÓ!!!!

Messi hány meccset döntött el? Messi világklasszis. A Bl-ben Leo hányszor juttatta tovább a csapatot? Iniesta 1 meccsen, igen. A chelsea ellen meg szerencséje volt. Mindenki önzőzött, és nem játszottunk jól. Messi sok ügyes dolgot csinált a chelsea ellen, de nem lőtte el erővel a labdát. Iniesta is odaadhatta volna a labdát Messinek, de önzőzött. Ha Messi nem lett volna, akkor sincs döntőbejutás. Az a gólpassz sem volt könnyű, mert el is vehették volna a labdát, vagy ha nem olyan gyors gondolkozású, akkor lőttek a döntőnek. Tudod Messi hány gólpasszt adott? 18-at. Eto'val rengeteg gólt rúgatott. Messi az, aki rengeteg meccset eldöntött, és hidd el, hogy nélküle sem lett volna triplázás. Sajnálom, hogy Messi hihetetlen teljesítményét nem értékelitek.
Mivel góllal lehet meccset nyerni, ezért Messi a jobb. Ahogy Iván írta Messiről. A Bl egyenes szakaszában? Bocs, de Leo ott is rengeteget tett bele. A németek ellen, a camp nou-ban Messi volt az, aki továbbjuttatta a csapatot. A döntőben a gólja fontos volt, mert eldöntötte a meccset.
A világ legjobbja Leo Messi, és hidd el, hogy Iniesta pótolható. Xavi és Messi nem. Egyébként nálam Kaká jobb, mint Iniesta. Nem tudom, mit kell tennie Leonak, hogy egyesek elismerjék annyira a teljesítményét, mint amennyit megérdemelne mert úgy látom, hogy ez most nem történik meg.

Eto'o remélem, hogy boldog lesz az internél, ha tényleg így alakul. Hiányozni fog a Barcából, ha elmegy. Örülnék, ha maradna.
OFF

hát, a BL döntőt sztem Eto'o gólja döntötte el... előtte csak védekezett a barca, de mindegy... :roll:
amúgy sztem itt senki sem vitatja el Messi képességeit vagy érdemeit, nem értem, miért akadtál ki. ellenben Te elvitatod Iniesta képességeit. pedig ugyanolyan fontos szerepe van a csapatban, a pálya közepén, mint Messinek jobb oldalt. vagy még fontosabb. de mindegy, igaza van Mihunak, borzalmasan elfogult vagy Messivel... :roll:

ON

vegyes érzelmeket vált ki belőlem ez az egész Eto'o-ügy. valahol örülök, hogy elmegy, mert az egész hisztériának már vége lesz körülötte. meg azért ő sem erőlteti a maradását. másrészt meg sajnálom, hogy elmegy, mert beleillett a csapatba. a pályán legalábbis. aztán, hogy az öltözőben mit csinált, azt nem tudom. Villának jobban örülnék a helyére, de ha Ibrahimovic kell ahhoz, hogy "el tudjuk passzolni" Eto'ot, akkor legyen Ibra, ő sem rossz plájer. habár nem szeretem, de a képességeit el kell ismerni. kíváncsi vagyok, itt mire lesz képes, _HA_ jön.
Nem vagyok elfogult, de tényleg nem kapja meg azt az elismerést, amit érdemelne. Rá is mérges vagyok, mikor tiszta ziccert hagy ki, főleg, mikor gyönyörűen lekoptatja a védőket és kihagyja, vagy a chelsea ellen, olyan gyengén lőtte el a labdát, a falat kaparásztam. Ha erősebben lövi el, lehet, bemegy. Nem hiszem, hogy Iniesta fontosabb lenne. Te írtad, hogy Iniesta fontosabb. Iván és én is többször leírtuk, hogy miért tartjuk jobbnak Leot. Nekem nem kedvenc játékosom Iniesta, ellenben Xavi, Messi Pique igen. Kaká játékát nézem inkább, mint Iniestájét. Sajnálom. Nem olyan fontos a jobb oldali támadás? Dehogynem. Jó pár gól született abból.

A döntőt igenis Messi döntötte el, mert 1 gól előny kevés.Lásd chelsea. Xavi remek labdája és Leo fejes gólja gyönyörű volt. 3 gólt rúgni nehezebb. Eto'o gólja lélektanilag volt fontos, mert attól nyugodtak meg. Messi a döntőn 84%-os volt, Iniesta 86% és Xavi 92%.

Nehezen tudom, elképzelni Henryt és Messit Ibrával. Villával hamarabb. Hétfőn végre kiderülnek a dolgok Eto'o körül.
Avatar
frustrat
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2007.10.24. 19:26:13
Tartózkodási hely: Szombathely

2009.07.17. 19:38:50

vkinga írta:HÁT MESSI NÉLKÜL SEM LETT VOLNA TRIPLÁZÁS, AZ FIX!!!!!!!!!!!!!!!!! Ő ÉS XAVI TÉNYLEG NEM PÓTOLHATÓ!!!!

Messi hány meccset döntött el? Messi világklasszis. A Bl-ben Leo hányszor juttatta tovább a csapatot? Iniesta 1 meccsen, igen. A chelsea ellen meg szerencséje volt. Mindenki önzőzött, és nem játszottunk jól. Messi sok ügyes dolgot csinált a chelsea ellen, de nem lőtte el erővel a labdát. Iniesta is odaadhatta volna a labdát Messinek, de önzőzött. Ha Messi nem lett volna, akkor sincs döntőbejutás. Az a gólpassz sem volt könnyű, mert el is vehették volna a labdát, vagy ha nem olyan gyors gondolkozású, akkor lőttek a döntőnek. Tudod Messi hány gólpasszt adott? 18-at. Eto'val rengeteg gólt rúgatott. Messi az, aki rengeteg meccset eldöntött, és hidd el, hogy nélküle sem lett volna triplázás. Sajnálom, hogy Messi hihetetlen teljesítményét nem értékelitek.
Mivel góllal lehet meccset nyerni, ezért Messi a jobb. Ahogy Iván írta Messiről. A Bl egyenes szakaszában? Bocs, de Leo ott is rengeteget tett bele. A németek ellen, a camp nou-ban Messi volt az, aki továbbjuttatta a csapatot. A döntőben a gólja fontos volt, mert eldöntötte a meccset.
A világ legjobbja Leo Messi, és hidd el, hogy Iniesta pótolható. Xavi és Messi nem. Egyébként nálam Kaká jobb, mint Iniesta. Nem tudom, mit kell tennie Leonak, hogy egyesek elismerjék annyira a teljesítményét, mint amennyit megérdemelne mert úgy látom, hogy ez most nem történik meg.

Eto'o remélem, hogy boldog lesz az internél, ha tényleg így alakul. Hiányozni fog a Barcából, ha elmegy. Örülnék, ha maradna.
OFF

hát, a BL döntőt sztem Eto'o gólja döntötte el... előtte csak védekezett a barca, de mindegy... :roll:
amúgy sztem itt senki sem vitatja el Messi képességeit vagy érdemeit, nem értem, miért akadtál ki. ellenben Te elvitatod Iniesta képességeit. pedig ugyanolyan fontos szerepe van a csapatban, a pálya közepén, mint Messinek jobb oldalt. vagy még fontosabb. de mindegy, igaza van Mihunak, borzalmasan elfogult vagy Messivel... :roll:

ON

vegyes érzelmeket vált ki belőlem ez az egész Eto'o-ügy. valahol örülök, hogy elmegy, mert az egész hisztériának már vége lesz körülötte. meg azért ő sem erőlteti a maradását. másrészt meg sajnálom, hogy elmegy, mert beleillett a csapatba. a pályán legalábbis. aztán, hogy az öltözőben mit csinált, azt nem tudom. Villának jobban örülnék a helyére, de ha Ibrahimovic kell ahhoz, hogy "el tudjuk passzolni" Eto'ot, akkor legyen Ibra, ő sem rossz plájer. habár nem szeretem, de a képességeit el kell ismerni. kíváncsi vagyok, itt mire lesz képes, _HA_ jön.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.07.17. 19:25:06

Adios Eto'o! Gracias jugar el tuyo!

Rmelem helyes :roll: Angolrol forditottam spanyolra :oops:
"And my heart will leave you never."
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.17. 19:05:22

gergo9 írta:
Tim írta:
vkinga írta:..Azt gondolom, hogy Iniesta pótolható, és Messi, Xavi nem. Nem értem, hogy miért nem ismered el annyira Messi teljesítményét, mint Xavijét, vagy Iniestájét. Leo az, aki meccseket nyert meg, és világklasszis teljesítményt nyújtott. Ha nem lett volna Messi, akkor nincs triplázás.
Szerintem nagyon rosszul gondolod! Nincs az a pénz amiért Laportáék eladnák. Amit ő tud középen azt nagyon kevesen csinálják utána.Messi egy zseni a maga posztján,de ugyanez igaz Iniestára is. Ha a két játékost hasonlítod össze az olyan mintha a körtét hasonlítod az almához..gyümölcs mindkettő de ebben ki is merült a hasonlóság :lol: Érdemes lenne utána nézni hány gólpasszt adott ebben a szezonban,hány akció futott rajta keresztül. A triplázásról meg csak annyit ha a cselszki elleni visszavágón Ini nem talál be,akkor nincs BL,tehát triplázás sem,nem igaz?


OFF: Szerintem is a mostani csapatból szerintem Iniesta-t lehetne a legnehezebben pótolni, sőt sztem ő a klub legfontosabb játékosa jelenleg Xavi-val karöltve.
Azt a lendületet,dinamizmust a támadásban amit Iniesta ad a csapatnak azt senki sem tudná pótolni SENKI :!: Az éven óriásit fejlődött a srác és azt hiszem Guardiola-nak köszönnhető legfőképpen.
BL egyenes kieséses szakaszában meg főleg kiemelkedett ebből a csapatból.
Az aranylabdát viszont remélem Xavi kapja. :wink:
HÁT MESSI NÉLKÜL SEM LETT VOLNA TRIPLÁZÁS, AZ FIX!!!!!!!!!!!!!!!!! Ő ÉS XAVI TÉNYLEG NEM PÓTOLHATÓ!!!!

Messi hány meccset döntött el? Messi világklasszis. A Bl-ben Leo hányszor juttatta tovább a csapatot? Iniesta 1 meccsen, igen. A chelsea ellen meg szerencséje volt. Mindenki önzőzött, és nem játszottunk jól. Messi sok ügyes dolgot csinált a chelsea ellen, de nem lőtte el erővel a labdát. Iniesta is odaadhatta volna a labdát Messinek, de önzőzött. Ha Messi nem lett volna, akkor sincs döntőbejutás. Az a gólpassz sem volt könnyű, mert el is vehették volna a labdát, vagy ha nem olyan gyors gondolkozású, akkor lőttek a döntőnek. Tudod Messi hány gólpasszt adott? 18-at. Eto'val rengeteg gólt rúgatott. Messi az, aki rengeteg meccset eldöntött, és hidd el, hogy nélküle sem lett volna triplázás. Sajnálom, hogy Messi hihetetlen teljesítményét nem értékelitek.
Mivel góllal lehet meccset nyerni, ezért Messi a jobb. Ahogy Iván írta Messiről. A Bl egyenes szakaszában? Bocs, de Leo ott is rengeteget tett bele. A németek ellen, a camp nou-ban Messi volt az, aki továbbjuttatta a csapatot. A döntőben a gólja fontos volt, mert eldöntötte a meccset.
A világ legjobbja Leo Messi, és hidd el, hogy Iniesta pótolható. Xavi és Messi nem. Egyébként nálam Kaká jobb, mint Iniesta. Nem tudom, mit kell tennie Leonak, hogy egyesek elismerjék annyira a teljesítményét, mint amennyit megérdemelne mert úgy látom, hogy ez most nem történik meg.

Eto'o remélem, hogy boldog lesz az internél, ha tényleg így alakul. Hiányozni fog a Barcából, ha elmegy. Örülnék, ha maradna.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.17. 18:42:20

Tim írta:És nagyon bosszant az a sárdobálás ami egy jóideje folyik a szurkolók részéről itt a fórumon is.
Takarodjon mert csak egy "zsoldos",de jöjjön helyette Ibra aki még véletlenül sem az..
Igen,ezen ámulok én is...
Rá lett mostanában lapátolva mindenféle finomság Samura,aminek nagy része jellemzi Zlatant (is).Mégis úgy örvend a sokadalom,mintha a megváltó jönne el.
Arrogáns,öntörvényű,pénzéhes,kezelhetetlen.Kábé ezek az alpok Samuval szemben.Jah,meg a legfontosabb:a szíve a Mallorcáé :roll: Mintha ez olyan sokat számított volna az elmúlt években.Érdekes,az idények közben nem igazán láttam olyan hsz-t,ami ezzel támadta volna.Ja,h ez most jött megint divatba!Értem.Amikor rugdosta a gólokat,akkor nem számított,mert ő volt a világ közepe,meg nagy isten.Most meg csak egy népművészeti cserépedény,akit páros lábbal kell kirúgni,h átvegye a helyét az emberiség példaképének számító bosnyák,akinek tuti,h a szíve a BARCÁért dobog és nem kerül sokba. :roll:
Igaz,a változás szemmel látható lesz.Soha nem volt annyi kék-zöld foltja és kivert foga az ellenfeleinknek,mint a jövőben lesz.Ez is valami.

Lassan bele kell törődnöm,h tényleg nem marad más út,mint elbúcsúzni a kamerunitól.Én nagyon sajnálom,h így alakul (főleg a szakítás...),de mindig hálás maradok neki azért,amit tett értünk.És egyúttal megkérnék mindenkit,h amennyire csak tőle telik,adózzon tisztelettel neki és ne sárdobálás közepette váljanak el útjaink.Ennyi sztem megilleti.

+
De azért a remény hal meg utoljára...
Még nincs aláírva semmi :twisted:
Mihu írta:
vkinga írta: ...
Túl elfogult vagy Messivel kapcsolatban...... :? Ezt már ezerszer bebizonyítottad :? :?
Ez már nekem is feltűnt :D
De sebaj. :wink:

Viszont az is feltűnt és jobban bántja a szememet,h túl sok "j" betűt használsz,Kinga :P
IniestáJé,MessiJé,XaviJé...
Ide nem kellenek :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.07.17. 18:29:04

Tim írta:
vkinga írta:..Azt gondolom, hogy Iniesta pótolható, és Messi, Xavi nem. Nem értem, hogy miért nem ismered el annyira Messi teljesítményét, mint Xavijét, vagy Iniestájét. Leo az, aki meccseket nyert meg, és világklasszis teljesítményt nyújtott. Ha nem lett volna Messi, akkor nincs triplázás.
Szerintem nagyon rosszul gondolod! Nincs az a pénz amiért Laportáék eladnák. Amit ő tud középen azt nagyon kevesen csinálják utána.Messi egy zseni a maga posztján,de ugyanez igaz Iniestára is. Ha a két játékost hasonlítod össze az olyan mintha a körtét hasonlítod az almához..gyümölcs mindkettő de ebben ki is merült a hasonlóság :lol: Érdemes lenne utána nézni hány gólpasszt adott ebben a szezonban,hány akció futott rajta keresztül. A triplázásról meg csak annyit ha a cselszki elleni visszavágón Ini nem talál be,akkor nincs BL,tehát triplázás sem,nem igaz?
OFF: Szerintem is a mostani csapatból szerintem Iniesta-t lehetne a legnehezebben pótolni, sőt sztem ő a klub legfontosabb játékosa jelenleg Xavi-val karöltve.
Azt a lendületet,dinamizmust a támadásban amit Iniesta ad a csapatnak azt senki sem tudná pótolni SENKI :!: Az éven óriásit fejlődött a srác és azt hiszem Guardiola-nak köszönnhető legfőképpen.
BL egyenes kieséses szakaszában meg főleg kiemelkedett ebből a csapatból.
Az aranylabdát viszont remélem Xavi kapja. :wink:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.07.17. 18:28:08

Léfe írta:Etoo lejáratta magát és kész, akinek nem kell a Barca, had menjen. Mentek el már nagyobbak is, mégis felállt a csapat.
Hmm.. érdekes nézőpont. A lejáratást szó használatát és túl erősnek vélem. Szerintem ha rajta múlt volna és a klubon, 1-2 hónapja bejelentették volna a hosszabbítást.. Neki több fizu kellett volna állítólag, szeretett volna maradni még sokáig, Pepnek viszont már akkor más tervei voltak.. :( Laporta meg hetente mást nyilatkozik..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.17. 18:25:29

vkinga írta: Azt gondolom, hogy Iniesta pótolható, és Messi, Xavi nem. Nem értem, hogy miért nem ismered el annyira Messi teljesítményét, mint Xavijét, vagy Iniestájét. Leo az, aki meccseket nyert meg, és világklasszis teljesítményt nyújtott. Ha nem lett volna Messi, akkor nincs triplázás. Ivánnak igaza van abban, amit a játékosokról írt, és szomorú, hogy Messit nem értékelitek annyira, mint amennyire megérdemelné. Félre ne értsetek, mert kinőttem abból, hogy ne lássam a kedvenceim hibáját, de látom, hogy miben volt jobb a többinél. Messi 21 évesen hihetetlen teljesítményt nyújtott. Igencsak vitte a csapatot.
Túl elfogult vagy Messivel kapcsolatban...... :? Ezt már ezerszer bebizonyítottad :? :?

Sir Alex Fergusson szerinted miért nyilatkozta azt, hogy Xavi és Iniesta órákig képesek tartani a labdát és ezzel nem tudtak mit kezdeni? Fergusson ezek szerint egy középszerű edző, mert nem említette meg Messit?


Nem is tudom amúgy hogy miért állok le érveket felhozni az állításod ellen, mert ha Messiről van szó akkor teljességgel elvakult a gondolkodásod.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.17. 18:23:43

Etoo lejáratta magát és kész, akinek nem kell a Barca, had menjen. Mentek el már nagyobbak is, mégis felállt a csapat.
Fecó
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2009.07.17. 18:21:10

bojanfan írta:tudom, hogy most nagy a kavarodás meg minden, de mi van ha eto'o bevágja a hisztit, és azt mondja, hogy vagy 13 millió euró évente vagy nem megyek az interbe. mert ugye ez nekünk bezavar ibrával kapcsolatba.

Ibra is ennyit keresett kb az interben szerintem megadnák ezt a fizut etoonak
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.07.17. 18:15:22

vkinga írta:..Azt gondolom, hogy Iniesta pótolható, és Messi, Xavi nem. Nem értem, hogy miért nem ismered el annyira Messi teljesítményét, mint Xavijét, vagy Iniestájét. Leo az, aki meccseket nyert meg, és világklasszis teljesítményt nyújtott. Ha nem lett volna Messi, akkor nincs triplázás.
Szerintem nagyon rosszul gondolod! Nincs az a pénz amiért Laportáék eladnák. Amit ő tud középen azt nagyon kevesen csinálják utána.Messi egy zseni a maga posztján,de ugyanez igaz Iniestára is. Ha a két játékost hasonlítod össze az olyan mintha a körtét hasonlítod az almához..gyümölcs mindkettő de ebben ki is merült a hasonlóság :lol: Érdemes lenne utána nézni hány gólpasszt adott ebben a szezonban,hány akció futott rajta keresztül. A triplázásról meg csak annyit ha a cselszki elleni visszavágón Ini nem talál be,akkor nincs BL,tehát triplázás sem,nem igaz?

Az Eto'o ügyhöz annyit fűznék hozzá,azontúl amit már ezerszer átbeszéltünk,
hogy méltatlannak tartom a klub viselkedését felé.És nagyon bosszant az a sárdobálás ami egy jóideje folyik a szurkolók részéről itt a fórumon is.
Takarodjon mert csak egy "zsoldos",de jöjjön helyette Ibra aki még véletlenül sem az..
Miért nem tudunk méltó módon megválni,egy klubszinten meghatározó játékosunktól?!
Kép
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.17. 13:36:29

nemhiszem hogy bevágná a hisztit.. ugyanis akkor lassan már mindenkivel hadban állna... szerintem Laportáék megtalálták a legjobb megoldást a problémákra... Eto'o aláírja a szerződését interhez és békével távozhat.... jön helyette Ibra... csatárkérdés megoldva! azért sajnálom eto'ot de annak örülök hogy sikerült egy olyan megoldást találni ami nagyjából mindenkinek jó...
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.17. 13:18:57

tudom, hogy most nagy a kavarodás meg minden, de mi van ha eto'o bevágja a hisztit, és azt mondja, hogy vagy 13 millió euró évente vagy nem megyek az interbe. mert ugye ez nekünk bezavar ibrával kapcsolatba.
♥fcbarca.♥
Lezárt