Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.18. 17:41:03

Amúgy az Ibra - ügy lényegében már eldőlt? Csak mert gyatra spanyol tudásommal a Sport.es-en olvasott hírek alapján arra következtettem, hogy ők már tényként közlik 'Ibrakadabra' érkezését. Minden esetre örülnék, ha igaz lenne a hír.

A másik meg, láttam, hogy írták, hogy Jourquera távozott, a kérdésem, hogy helyette nem hozunk valakit fel? Mert kevésnek tartom én ezt az egy cserekapust.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.18. 17:33:12

Ticsi 23 írta:
Ticsi 23 írta:Most olvastam nso-n, hogy Jorquera távozott. Igaz ez? Ha igen, akkor hova?
Hajrá FC BARCELONA!!!
Egy pár órája kérdeztem, de nem jött rá válasz. Nem tudtok róla valamit?
Előre is kössz!!!
Pár hónapja érdeklődött utána a Malaga nem lehet hogy odament?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.18. 16:50:23

És Sylvinhoval mi a helyzet? Ugy volt hogy majd tart 1 sajtótájéloztatót.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.18. 16:44:13

Ticsi 23 írta:Most olvastam nso-n, hogy Jorquera távozott. Igaz ez? Ha igen, akkor hova?
Hajrá FC BARCELONA!!!
Egy pár órája kérdeztem, de nem jött rá válasz. Nem tudtok róla valamit?
Előre is kössz!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.18. 16:28:20

zola8787 írta: Zlatan Ibrahimovics baromira NEM ÉR 40 millát + Eto'o + Hleb 1 éve kölcsön. Ez nagyon sok :S Ez már kekeckedik Ronaldo 94 millás megvásárlásával. Inkább már Militot próbálnánk megvásárolni, vagy Torrest (tom ő is drága lenne).
Röviden, Ha igaz, hogy Samuel menni akar menjen, jöjjön Ibra, de ennyiért, ne legyünk olyanok, mint a Real, főleg ne 1 stadion felújítás miatt.

Ja és még 1 valami: ha Valdéznek megadtuk amit akart, Eto'o is megérdemelné a kis pluszt.
Köszi hogy elolvastad. Forca BARCA !!!!!! Xavinak az aranylabdát !!!
Először is Valdes-nek nem adtuk meg amit akart! Másodszor Pep-ék már nem Eto'o-val képzelik a jövőt! Harmadszor ahogyan már sokan leírták, ha visszaolvasol Torres nem mozdítható, Militot meg most vette meg az Inter mourinho kérésére, a két mozdítható klasszis csatár Villa és Ibra, de míg ha az előbbit igazoljuk le akkor Samu a nyakunkon marad és jövőre ingyen távozhat, míg ha az utóbbit, akkor ennek pont az ellentétje történik! :wink:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2009.07.18. 16:21:22

Leírom ide én is a véleményemet ebben az ügyben, de lécci senki se ugasson le, ez az én véleményem.

Nagyon nagy Eto'o fan vagyok, mikor az első Barca meccsén láttam (azon meccsen nem játszott Dinho), úgy játszott, mint Roni. Gólt is lőtt, nyert a Barca 2-0ra. Gyors, jól cselez, gólérzékeny. (bár mikor beugatott a Realnak tán 2005ben áhh az is tetszett xD)

Ibrahimovics: barmoi ügye, a legjobb 3 csatár között benne van (nálam). Magas, erős, gyors, kétlábas, jól lő távolról, közelről, szabiból, jól fejel, stb... Nagyon nagy igazolás lenne.

Villa: 3muk közül nálam ő lenne a harmadik aki kellene. Előnyei, hogy spanyol, jól passzol, gyors, gólveszélyes ha jó napot fog ki, mert van mikor 5-6 meccsen keresztül 1 gólt se lő.

Mivel úgy tűnik, hogy Eto'o mindenféleképpen távozik, így Ibrát próbálnám megszerezni. Szerintem villa nem tudná pótolni őt, de Zlatan igen. DE !!!
Zlatan Ibrahimovics baromira NEM ÉR 40 millát + Eto'o + Hleb 1 éve kölcsön. Ez nagyon sok :S Ez már kekeckedik Ronaldo 94 millás megvásárlásával. Inkább már Militot próbálnánk megvásárolni, vagy Torrest (tom ő is drága lenne).
Röviden, Ha igaz, hogy Samuel menni akar menjen, jöjjön Ibra, de ennyiért, ne legyünk olyanok, mint a Real, főleg ne 1 stadion felújítás miatt.

Ja és még 1 valami: ha Valdéznek megadtuk amit akart, Eto'o is megérdemelné a kis pluszt.
Köszi hogy elolvastad. Forca BARCA !!!!!! Xavinak az aranylabdát !!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.07.18. 16:19:40

Azért Kluivert inkább volt erőcsatár mint kis robbanékony gyerek. 2-3 centivel alacsonyabb mint Ibra, valamint 3-5 kilóval volt kevesebb. És nekem máig egyik legnagyobb kedvencem, kevesebb gólt lőtt mint Eto'o, de mégis jobban szeretem a mai napig, pedig Eto'o-t is nagyon szeretem. Én úgy érzem, hogy betömörülő védelmekkel szemben a labdatartásaival, passzaival, lefordulásaival, távoli lövéseivel kész főnyeremény lehet. Amikor meg a gyorsaság kell szintén alkalmas arra hogy ugrassa Messit, Henryt, Init a védelem mögött, de ő is tud indulni, mert az ütemérzéke nagyon jó. Nem látom, miért nem illene a rövidpasszos játékunkba, technikailag elég durva. Ami jelenleg eszembe jut, az az, hogy Eto'o lógott ki az utóbbi pár hónapban az összjátékokból kicsit, mégis triplázás lett a vége. Szerintem be fognak jönni itt a cselei, Ajaxos korában is látványosabban játszott mint most, márpedig a holland foci nagyon hasonlít a spanyolra. Én bízok benne, pozitívan állok hozzá, csak lenne már hivatalos az átigazolás :wink:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.18. 16:19:25

Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.18. 16:18:48

czirlemate írta:
Xavinho #26 írta:
czirlemate írta:Pep nem véletlenül akarja leigazolni poulsent. ő az aki lekapcsolhatja kakát, http://www.youtube.com/watch?v=ZU4pLJ80 ... L&index=31
tudom ez nem ok az igazolásra de azért még jól jöhet! :) :twisted:
Eddig is tudtam h a Poulsen nem 100as!!! De hogy 50es sincs :D Nemtom h bírta ki a 81. percig sárga nélkül :D Néha már hokimeccsen érzi magát sztem! hehe :D
Kakanál is elszakadt a cérna :D
nem tartom jó játékosnak poulsen-t de erre jó, tudom nem illik a barcába, de ki tudja készteni kakát (sztem CR7-et is), ami egy el clásico-n jól jöhet...

poulsen felmegy kezdőként egy félidőre, kikésziti a real-t, majd lejön és megnyertük a meccset ( amit amúgy is megnyernénk)......
Inkább fociban verjük meg a Realt az El Clásicón!!!Abban úgy is könnyebb.... :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.18. 16:17:57

Én is azt mondom nem lenne ide rossz poulsen egy caceres cserével a videóban megoldotta amit kellett azt csinálta amit kell egy vkp-nak mondjuk jó videót mindenkiről lehet csin de sztem nem rossz ő cserének/tartaléknak viszonylag ingyen :D
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2009.07.18. 15:54:13

nem azért de eto'o nem hiszem, hogy jobban helyezkedik, és gyorsabb, mint ibra, mondjuk villa jobb ebben, de ő nem nagyon tudja kihasználni a testi adottságait.
A 3 említett közül azért Eto'o-nak a legjobba KEZDŐ sebessége... Ezért mozdult be mindig jól az ütempasszokra, viszont ő nem igazán osztogatott hasonlókat...Ibra min2re képes szal kíváncsian várom hogyan sül el a transzfer!!
czirlemate
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.07. 13:39:34
Kapcsolat:

2009.07.18. 15:51:22

Xavinho #26 írta:
czirlemate írta:Pep nem véletlenül akarja leigazolni poulsent. ő az aki lekapcsolhatja kakát, http://www.youtube.com/watch?v=ZU4pLJ80 ... L&index=31
tudom ez nem ok az igazolásra de azért még jól jöhet! :) :twisted:
Eddig is tudtam h a Poulsen nem 100as!!! De hogy 50es sincs :D Nemtom h bírta ki a 81. percig sárga nélkül :D Néha már hokimeccsen érzi magát sztem! hehe :D
Kakanál is elszakadt a cérna :D
nem tartom jó játékosnak poulsen-t de erre jó, tudom nem illik a barcába, de ki tudja készteni kakát (sztem CR7-et is), ami egy el clásico-n jól jöhet...

poulsen felmegy kezdőként egy félidőre, kikésziti a real-t, majd lejön és megnyertük a meccset ( amit amúgy is megnyernénk)......
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.18. 15:51:02

Ibrahimovic szerintem be tudna illeszkedni. Csatlakozom az előttem szólókhoz, és én is leírom Ibra-ról a véleményem:
Szerintem azt senki sem kétli, hogy technikailag Barca színvonalú. Egy az egyben kíváló, és távolról is jól lő (amit sokan hiányoltak Eto'o-nál), remekül helyeztekedik, és természetesen képes az összjátékra is, még hozzá nem is akárhogy. Fizikai adottságai mellett, engem is elkápráztat, hogy mikre képes a labdával. Lehet, hogy nagy képű, ami nem éppen a legszimpatikusabb tulajdonság egy játékosnál, de a játék íránt alázattal visel, hiszen akkor nem tarthattna ott, ahol most van. Amit elért, az mögött kemény munka áll, és amit eddig elért, az dícséretre méltó. Van annyi esze, hogy tudja, ez nem az Inter, itt mást várnak tőle, és hogy itt sosem lesz ő a legnagyobb sztár. Én nagyon bízok benne!
Hajrá FC BARCELONA!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ticsi 23 2009.07.18. 15:55:43-kor.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
czirlemate
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.07. 13:39:34
Kapcsolat:

2009.07.18. 15:46:19

Mert sok minden igaz a spanyol védelemre, de az nem, hogy betömörülnének! Épp ezért inkább a sebesség, meg a jó helyezkedés jön jól egy spanyol csapat ellen, ami Eto'onak, meg Villának jobban megy! Ezért ( is ) ellenzem Ibra érkezését, de nem tehetek semmit. :([/quote]

nem azért de eto'o nem hiszem, hogy jobban helyezkedik, és gyorsabb, mint ibra, mondjuk villa jobb ebben, de ő nem nagyon tudja kihasználni a testi adottságait.

bocs ha ezzel bárkit megsértettem... :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol:
Xavinho #26
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.21. 21:24:05

2009.07.18. 15:43:54

czirlemate írta:Pep nem véletlenül akarja leigazolni poulsent. ő az aki lekapcsolhatja kakát, http://www.youtube.com/watch?v=ZU4pLJ80 ... L&index=31
tudom ez nem ok az igazolásra de azért még jól jöhet! :) :twisted:
Eddig is tudtam h a Poulsen nem 100as!!! De hogy 50es sincs :D Nemtom h bírta ki a 81. percig sárga nélkül :D Néha már hokimeccsen érzi magát sztem! hehe :D
Kakanál is elszakadt a cérna :D
czirlemate
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.07. 13:39:34
Kapcsolat:

2009.07.18. 15:38:28

Taibi írta:Mindenesetre jó lenne ha a következő 1-2 napban hivatalossá válna ez a transzfer.
Mert ha tényleg érkezik Zlatan, akkor előnyös lenne ha már Angliába is utazna a kerettel.
Egyetértek kell nekünk minél hamarabb egy középcsatár, nem csak Anglia miatt, hanem, hogy beilleszkedjen a csapatba a zezon kezdetéig!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2009.07.18. 15:36:17

Nem tudom, hogy akik annyira szidják Ibrahimovicot azért mert önző azok vajon néztek-e olasz bajnoki meccseket??
Mert akkor végképp nem értem őket...Ibrának a 25 gólja mellett azért volt 7 assist is!! Ezek közül nem 1 zseniális passz volt!! Azokról a félelmetes átadásokról nem is beszélve, amiket Baletelli és társai elszerencsétlenkedtek!! Nekem pl nincs kétségem afelől, hogy simán fekszik neki ez a a stílus, hiszen itt van kinek passzolni( úgy értem nem ilyen Balotelli, meg Crespo félék vannak abban a csatársorban...Ráadásul rengetegszer kihúzódott szélre ha kell labdáért, nem csak "állt ott középen és várta amíg elgurul szozzá a laszti" amit itt sokan leírtak...
Azt megint könnyű meg magyarázni, h miért nem jött vissza--->mert akárhányszor akár a félpályáig visszamerészkedett, Mourinho már integetett mint az ökör, h mit keres ő ott!! Sztem teljes mértékben alkalmazkodik az adott taktikához, hiszen a svéd válogatottban sem rá épül az egész csapat, Henke Larssonnal nem egyszer játszott össze gyönyörűen akár FÖLDÖN , akár LEVEGŐBEN... tőle nem pattan el 20 méterre a labda, ha le kell venni, mint Eto'o barátunktól...
Persze én is imádtam nézni a kameruni góljait, ha csak néha 5 méterről is pöckölte be a labdát, de itt az ideje a váltásnak!!!
Ibra a tökéletes csatár a mai modern futtballban, és ráadásul a Barca technikai repertoárja is bővül vele--->iszonyatoson jó igazolás lehet!!!

szerk.: Jah és én anno öt éve sem Dinho drukker voltam, két éve sem vagyok Eto'o vagy Messi drukker, én a Barcelonának szurkolok, és ha a csapat sikeréhez Ibra kell akkor legyen, hozzuk őt!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára looka 2009.07.18. 15:46:01-kor.
czirlemate
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.07. 13:39:34
Kapcsolat:

2009.07.18. 15:34:51

Pep nem véletlenül akarja leigazolni poulsent. ő az aki lekapcsolhatja kakát, http://www.youtube.com/watch?v=ZU4pLJ80 ... L&index=31
tudom ez nem ok az igazolásra de azért még jól jöhet! :) :twisted:
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.07.18. 15:30:22

Gyerekek kell az a Zlatan , jelenleg a világ legjobb középcsatárja (vagy az egyik), és én a Barca-t nézem elsödlegesen! És nem részletezem!!!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Mézga
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.07.18. 15:19:13

2009.07.18. 15:26:57

Én személy szerint Villa érkezésének örülnék jobban. Nekem a spanyol szinpatikusabb enyéniség!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2009.07.18. 15:20:06

Mindenesetre jó lenne ha a következő 1-2 napban hivatalossá válna ez a transzfer.
Mert ha tényleg érkezik Zlatan, akkor előnyös lenne ha már Angliába is utazna a kerettel.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.18. 15:15:06

Capon írta:Hány meccset láttunk az elmúlt szezonban amikor teljesen betömörült, sündisznó állásban lévő csapatok ellen kellet játszani? Elég sok ilyen volt. Már az kuriozum volt ha egy csapat megpróbált ellenünk játszani is.

Jó, bocs, tévedtem :P :D :oops: Beismerem, de abban azért igazam van, hogy hiába akartak ellenünk sünben játszani, nem nagyon sikerült, csak 1-re emlékszek, ami össze is jött, az meg a chelsea elleni bl találkozó volt. Egyedül ott nem tudtunk mit kezdeni a védelemmel... ( Volt azon kívül olyan meccs, amikor nem lőttünk gólt, amikor volt tétje a játéknak? ) Akkor meg nem értem, hogy miért kell változtatni... De majd minden kiderül, lehet sokkal hatékonyabbak leszünk, lehet sokkal rosszabbak, én a legjobbakat kívánom a klubnak! :D
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2009.07.18. 15:13:00

Eto'o nem akarják megtartani ( nem tudni miért!!!? ), de senkinek nem kell, mert túl drága vagy nem akar oda menni! naszóval:D Internek nem kell csatár mivel van neki 1 Ibrájuk, nekünk Ő volt az elsődleges célpont és csakis úgy lehet "megszabadulni" Samutol h ha belevonják a transzferbe DE tudja mindenki h mi mindenképpen szabadulni akarunk a tőle ezért sokat nem adnak érte, tehát ezért van elbaszva ez az egész kutyakomédia! Kívülről nézve jó hüe a vezetőség DE nem látunk a lapok mögé :S Vszínű ök nem hüék de vmiért így cselekednek, azért én ezek ellenére is kiállok a vezetőség mellett DE akkor sem fogom ezt megérteni!!!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.18. 14:52:42

ElBartimaeus írta:
OvaMind írta:Azért nem mondanám annyira idegen testnek Ibrát, nagyon jó a mozdulatgyorsasága is, akárcsak Samunak. Nem a legnagyobb sprinter, de a betömörülő spanyol védelmek ellen nem is kell annyira vágtáznia (azért nem is lassú-teszem hozzá). Technikailag pedig talán a legképzettebb csatár, és bármikor villanhat.

Szerintem kulcskérdés, emberileg mennyire tud majd felnőni a Barca szintjéhez, de ha gond van, Pep a keretből is kiteszi, és akkor maximum Henry vagy Bojan játszik centert. Be kell állnia a sorba, ezt ő is tudja.
Bocs, de ezt hogy értetted? :lol: Hogy a spanyolok betömörülnek, vagy ironikusan célozgattál a valóságra? :D

Mert sok minden igaz a spanyol védelemre, de az nem, hogy betömörülnének! Épp ezért inkább a sebesség, meg a jó helyezkedés jön jól egy spanyol csapat ellen, ami Eto'onak, meg Villának jobban megy! Ezért ( is ) ellenzem Ibra érkezését, de nem tehetek semmit. :(
Hány meccset láttunk az elmúlt szezonban amikor teljesen betömörült, sündisznó állásban lévő csapatok ellen kellet játszani? Elég sok ilyen volt. Már az kuriozum volt ha egy csapat megpróbált ellenünk játszani is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2009.07.18. 14:51:06

Bár én Eto'ot favorizálom első sorban,utánna meg ha váltani kell inkább Villának örültem volna,de azt sem merem egyértelműen kijelenteni ,hogy Ibra nem illik a Barcelona játékába.Jó csatár,erőteljes ,viszonylag gyors,jól fejel,ez majd a szögleteknél,és szabadoknál ki is fog jönni,távolról is veszélyes,ez ugye a Barcára nem volt eddig jellemző,cselezni is tud,igaz nem Messi,vagy CR9,de azért érti a dolgát.Ha elfogadja ,hogy itt csak egy darabja a kirakósnak,és nem maga a kirakós,úgy nem lessz vele probléma. Sajnálom Eto'ot,de örülök a Bosnyák-Svédnek.
Lezárt