Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.24. 00:32:25

Nem Ibra helyére kell pályáznia...sokkal inkább Henry helye "jár" majd neki. Persze, ahhoz is kell még sokat dolgoznia. De jó úton halad. Tetszik, hogy agresszívan futkározik jobbra-balra.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.24. 00:30:16

Sanama írta:...
Igen, nos elsőként az igaz, hogy Zlatan hamarosan beilleszkedik, s nem kérdés, ő lesz az első, azonban én ezalatt arra is gondoltam, hogy Bojan formája azzal együtt ha nem kap lehetőséget, visszaesik. Tavaly tökéletesen látható volt, hogy olyankor idegesen, kapkodva, görcsösen játszott, nem élt úgy együtt a játékkal. Szóval a lényeg, én mindenképp adnék neki meccsenként 20-30 perceket, ez segíthetné a fejlődését is, s sokkal biztosabb cserelehetőség lenne.

Másrészt a széleken én nem igazán támogatom, mert bár letámadásban kimagasló, mégis a széleken sokszor cipeli továbba kelleténél, s bár egészen jók a beadásai, általában vagy kicselezi magát vert helyzetbe, vagy hátra kell fordulnia. Henry ebben a tekintetben biztosabb pont, valamint az sem mellékes, hogy Titi mélyről sokkal inkább megjátszható, s a hosszún érkezve a fejjátéka is többet jelent.

Mindamellett maradjunk annyiban, hogy legyen rotáció, s ez a pályán lévőkre isl egyen igaz, váltogassák csak gyakran egymást, kavarják össze néha-néha a védelmeket.

Zsolti: én arra gondoltam, hogy Bojan biztosabb pont, mivel felkészülése sokkal intenzívebb, magasabb hatásfokú volt, régóta együtt játszik a csapattal, gólokat lő, jó formában van, és kimagaslóan letámad. Jelen pillanatban hasznosabbnak érzem, mint Zlatant. A több játéklehetőséget pedig fentebb indokoltam. Sajnálom ,hogy ezt így kell megmagyarázni.

Mikaos: szó sem volt arról, hogy Ibrahimovicsot megpróbálja kiszorítani, de egy egészséges versenyhelyzet csak jót tehet Zlatannal is, jó ha nem hagyják elaludni. Ellenben a svédért kifizetett sok-sok millió és a játéktudása papíron még nehogy már azt eredményezze, hogy akármilyen formában van, a csapat érdekeit háttérbe tegyük, s másokat veszni hagyjunk. Bojan nagy tehetség, s ő egy fontos eleme a csapatnak, jelenleg többet tud letenni az asztalra, fontos, hogy játékban maradjon, nála ez hatványozottan igaz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.08.24. 00:35:29-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.08.24. 00:25:38

torrestoni írta:
Jelen pillanatban őt még Ibra elé helyezném, mivel számára ez az időszak jól alakul, jó formában van, s fejlődhet, tanulhat sokat, de akkor Zlatan nem tudna beilleszkedni.
most ne haragudj meg,de ez már frankón vicc kategória....mert most rúgott egy szerencsés gól..jó,oké szemfüles volt,de azért Zlatan meg Bojan ég és föld....nem ugyan az a műfaj.. :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.24. 00:25:22

torrestoni írta:Én mindenképp sok lehetőséget adnék neki.

Gyönyörű volt, ahogy pályára lépett, s ment mint a gőzmozdony, minden labdára, feltűnt a saját tizenhatosánál is, együtt élt a játékkal attól függetlenül, hogy csereként ugrott be.

Jelen pillanatban őt még Ibra elé helyezném, mivel számára ez az időszak jól alakul, jó formában van, s fejlődhet, tanulhat sokat, de akkor Zlatan nem tudna beilleszkedni.
Igen. Jelenleg jobb formában van,de összevetve a szerdai-vasárnapi Zlatan produkciót, én azt mondom maximum 2-3hét és a svéd is 95-100%os lesz.

És pont ez mondtam neked,hogy azért ahhoz kell az,hogy játszon,illetve luxus lenne pihentetni Zlatant,mert Bojan most valamennyivel jobb formában van.

Viszont én Henry helyén is játszatnám Őt, ha ennyit futna, onnan is tudna helyzetbe kerülni, szerintem.

Mindenesetre szép volt Bojan, így tovább!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.24. 00:20:48

Én mindenképp sok lehetőséget adnék neki.

Gyönyörű volt, ahogy pályára lépett, s ment mint a gőzmozdony, minden labdára, feltűnt a saját tizenhatosánál is, együtt élt a játékkal attól függetlenül, hogy csereként ugrott be.

Jelen pillanatban őt még Ibra elé helyezném, mivel számára ez az időszak jól alakul, jó formában van, s fejlődhet, tanulhat sokat, de akkor Zlatan nem tudna beilleszkedni.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.24. 00:09:06

Nem hiszem, hogy gyalázni akarta a Bilbaot, egyszerűen lazára vette. Szépen vette észre, hogy elérheti a labdát, a félelmetes kezdősebességéből megint ízelítőt kaphattunk. Szép volt Bojan, így tovább :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.24. 00:05:24

Sanama írta:Na Bojan !!!
Tuti csere volt ma, mondjuk kicsit megalázó volt ahogy a kapuba juttatta a lasztit,de lehet biztosra akart menni :D

Na hát neki is csak így tovább!
Erre lehetne mondani,h első labdaérintésből gól,de a kisgyerek még hozzáért párszor azon a 3 méteren :P
Kicsit alázós volt,de nem számít,a lényeg a gól. 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.24. 00:04:10

Sanama írta:Na Bojan !!!
Tuti csere volt ma, mondjuk kicsit megalázó volt ahogy a kapuba juttatta a lasztit,de lehet biztosra akart menni :D

Na hát neki is csak így tovább!
Szemfüles volt, de szerencse nélkül ez nem jött volna össze :D Azért nem volt rossz csere, bár a gólján kívül nem sokat csinált. Igaz nem is kellett 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.24. 00:02:34

Na Bojan !!!
Tuti csere volt ma, mondjuk kicsit megalázó volt ahogy a kapuba juttatta a lasztit,de lehet biztosra akart menni :D

Na hát neki is csak így tovább!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.22. 22:38:01

Bojan is láthatóan igen megosztja a közvéleményt :?
Én a magam részéről a maradása mellett kampányoltam mindig is,mert jobbnak érzem,ha nálunk van,mintha kölcsönbe menne.Persze előfordulhat,h jót tenne neki és nekünk hosszabb távon,de én hiszek benne,h ő ide kell.
Abban a nagyszeű szezonban élni tudott a mások által ölébe hullott lehetőséggel és felírta magát a térképre.Korábban olvastam,h annak a bizonyos cselnek (ami kábé 50%,h direkt volt :wink: ) köszönheti,h még emlékszünk rá.Ez marhaság.Sok szép pillanatot okozott nekünk abban a hányattatott szezonban és nélküle lehet,h még a dobogó sem lett volna meg.Szal akkor is húzhatja vki a csapat szekerét,ha nem első hely lesz a vége :wink: Azt sem mondom,h csak miatta értünk oda,de nagy szerepe volt benne.
A tavalyi szezon elég érdekes volt a szempotjából,mivel sokáig benne volt a top3 legmellőzöttebb playánkban,ráadásul pont akkoriban,amikor még nagyban rotált Pep.Ennek okait csak tippelhetjük,de ilyen "kezdés" után,gyengén meccshiánnyal küzdve nem kell annyira alulértékelni,amit mutatott a triplázás évében.Minél több lehetőséget kapott,annál jobban élt vele.Kupában ott volt a stabil játékosok közt,villogott is sztem.Bajnokikon elég kevés szerep jutott neki (emlékezzünk,hányszor kértük volna a pályára,amikor miénk volt a meccs és egy 20-25 percet simán lehetett volna játszatni),és én úgy néztem,h elég sokszor mozgott jól,csak vhogy ebben a sorozatban nem volt igazán szerencséje.Persze,voltak borzasztó meccsei is,de kinek nem?!Amikor nem is ment neki,hajtott,küzdött,de túl görcsösen,ez a tv-n keresztül is érezhető volt.Ez kötötte gúzsba a lábait és nem tudott átlépni a saját árnyékán.A BL-ben is szinte epizódszerep jutott neki,így nehéz érvényesülni.Ráadásul talán egy meccse volt,amikor végig tolta,az pedig a "C" csapattal lejátszott,vesztes Krakko elleni derbi volt.
Azét is lenne jobb,ha nálunk maradna,mert így a legjobbakkal edzhet,tőlük tanulhat.Ha elmegy egy olyan csapatba,ahol stabil kezdő,az jelenleg egy középcsapat szintje,így nehéz lenne fejlődnie olyan minőségű társakkal.Ha meg nagyobb névhez adnánk,akkor kábé annyit játszana,mint itt,szal értelmetlen.Így legalább van egy naon jó képességű csatárunk talonban és nem kell keresni az utánpótlását (főleg azért sem,mert máris meglehet K9 személyében :P ),h legyen aki tolja,amíg Zlatan pihen.

Részemről bőven megérdemli az esélyt,h itt teljesedjen ki,ehhez kell az ő kiváló teljesítménye,edzésmunkája és Pep bizalma.Ha vmelyik nem lesz meg,akkor majd visszatérhetünk rá a kövi pihenőben.Addig meg nézzük meg,h mire lehet tőle számítani idén,ill a Mestertől felé...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.22. 19:48:05

chi omega írta: erős túlzás. nem vitte a csapatot senki sem a hátán, harmadik lett, borzalmas ponthátránnyal az első előtt. a BL-ből, kupából kiesett. lőtt pár gólt bojan, ezek felértékelődtek a csapat gyászos teljesítménye miatt, meg hát egyébként is folyton ő játszott, mert eto'o és messi is sokat volt sérült, ronaldinhora meg nem lehetett számítani. szép teljesítmény volt egy 17 évestől, amit krkic nyújtott, de erősen túlértékelt így utólag, egyszerűen csak kellett valami, amibe a barca-rajongók kapaszkodhattak.
"..
Igaz, h abban a szezonban nem sok minden jött össze a csapatnak, de mégis ő tűnt ki, jó, h sokat játszott, de játék nélkül nehéz bizonyitani.

Az érdek közös, mindanyian azt szeretnénk ha Bojan jól játszana és rúgdosná a gólokat. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.08.22. 19:31:01

gygerike írta:Egyet értek azzal hogy ne adjuk kölcsönbe, meg akkor Ibrának se lenne cseréje és tényleg itt fejlődhet a legtöbbet, Messi és Ibra mellet. Viszzont szerintem az a trükk véletlen volt :D
szerintem is véletlen volt, elbotlott a labdában. mindenesetre látványosra sikeredett
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.08.22. 19:29:47

kanty írta:
chi omega írta: az lehet, de attól még bojan sem biztos, hogy még erre a szintre való. kölcsönbe kéne mennie
Ezeket a hsz-kat nem értem. Amikor lőtte a gólokat és a csapatot vitte a hátán másfél szezonnal ezelőt akkor senkinek se jutott eszébe, h adjuk kölcsönbe :wink:

A legjobb helyen van.Itt fejlődhet a legtöbbet. Mivel leszünk elébb, ha kölcsönbe adjuk egy középcsapatnak?! Kicsivel többet játszik....ennyi.

Bojan még nagyon fiatal és a középcsatárok nem 19 évesen nyújtják a legjobbjukat.

Azt se feledjük el, h amikor lehetőséghez jutott akkor azzal élt. A kupában és a BL-ben is amikor szükség volt rá akkor jól teljesitett.

Nem kell őt kölcsönbe adni.Kicsivel legyünk türelmesebbek. :wink:
"Amikor lőtte a gólokat és a csapatot vitte a hátán másfél szezonnal ezelőt akkor senkinek se jutott eszébe, h adjuk kölcsönbe "

erős túlzás. nem vitte a csapatot senki sem a hátán, harmadik lett, borzalmas ponthátránnyal az első előtt. a BL-ből, kupából kiesett. lőtt pár gólt bojan, ezek felértékelődtek a csapat gyászos teljesítménye miatt, meg hát egyébként is folyton ő játszott, mert eto'o és messi is sokat volt sérült, ronaldinhora meg nem lehetett számítani. szép teljesítmény volt egy 17 évestől, amit krkic nyújtott, de erősen túlértékelt így utólag, egyszerűen csak kellett valami, amibe a barca-rajongók kapaszkodhattak.

"A legjobb helyen van.Itt fejlődhet a legtöbbet. Mivel leszünk elébb, ha kölcsönbe adjuk egy középcsapatnak?! Kicsivel többet játszik....ennyi."

miért van a legjobb helyen? sem a csapatnak, sem neki ez a legjobb verzió szerintem. senki sem mondta, hogy középcsapatnak kell kölcsönadni. olyannak kell, ahol SOKKAL többet játszhat. mi nem leszünk elébb, ő igen. és így hosszútávon mi is.

"Azt se feledjük el, h amikor lehetőséghez jutott akkor azzal élt. A kupában és a BL-ben is amikor szükség volt rá akkor jól teljesitett."

a BL-ben a legjobb 16 között már csak tölteléknek volt jó, a kupában valóban nem volt rossz, de a bajnokságban nagyon gyenge volt a teljesítménye.

"Bojan még nagyon fiatal és a középcsatárok nem 19 évesen nyújtják a legjobbjukat. "

ebben tökéletesen igazad van. én egyáltalán nem is írom le őt, a JELENRŐL beszélek. amikor is kéne egy értelmes középcsatár ibra mögé, henry már benne van a korban eléggé. bízom benne, hogy bojanból az lesz, aki az utánpótlás korosztályban villogott, de ehhez még nagyon sok idő kell, úgy látszik..
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.08.22. 19:18:01

Egyet értek azzal hogy ne adjuk kölcsönbe, meg akkor Ibrának se lenne cseréje és tényleg itt fejlődhet a legtöbbet, Messi és Ibra mellet. Viszzont szerintem az a trükk véletlen volt :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.22. 19:13:44

chi omega írta: az lehet, de attól még bojan sem biztos, hogy még erre a szintre való. kölcsönbe kéne mennie
Ezeket a hsz-kat nem értem. Amikor lőtte a gólokat és a csapatot vitte a hátán másfél szezonnal ezelőt akkor senkinek se jutott eszébe, h adjuk kölcsönbe :wink:

A legjobb helyen van.Itt fejlődhet a legtöbbet. Mivel leszünk elébb, ha kölcsönbe adjuk egy középcsapatnak?! Kicsivel többet játszik....ennyi.

Bojan még nagyon fiatal és a középcsatárok nem 19 évesen nyújtják a legjobbjukat.

Azt se feledjük el, h amikor lehetőséghez jutott akkor azzal élt. A kupában és a BL-ben is amikor szükség volt rá akkor jól teljesitett.

Nem kell őt kölcsönbe adni.Kicsivel legyünk türelmesebbek. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.08.22. 18:26:39

Sanama írta:Ezt a hozzáállást sem értem:
"Pep helyében Jeffrent és Pedrot játszatnám nem Bojant".

1. Ők nem azonos poszton játszanak.
2. Pedro 22éves, Bojan még 19 sincs .

Egy kis türelem Bojannal szemben. Szélsőt játszani teljesen más,mint Középcsatárt.
Ibrahimovic sem 19évesen lett nagy játékos. 23évesen került Olaszországba ha jól tudom, és akkor még nem volt akkora király...
És még számtalan olyan mai jó csatárt tudok mondani, akik 19éves korukban nem,hogy királyak nem voltak, még Barca szintű csapatban sem voltak.
az lehet, de attól még bojan sem biztos, hogy még erre a szintre való. kölcsönbe kéne mennie
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.21. 17:17:43

palesz77 írta:
bali 15 írta:Végül is igazad van. De gondolkozz csak Bojan ezzel a mozdulattal került be a köztudatba. És csinált azóta valami hasonlót? Bár most így visszanézve ez okos húzás volt tőle mert ezzel hosszú távra előjegyezte a helyét a csapatban. De később ez visszaüt rá.
ugye viccelsz? :shock: Első szezonjában halmra vilogta magát, lődöste a gólokat. tavaly a BAJNOKSÁGBAnem termelt egyedül, a Bl-ben is lőtt vagy 3-4-et, a kupában meg csak Messi előzte meg, ott is termelt. és szerinted a Barca az a klub, ahol egy ilyen mozdulattal kibérled a helyed a csapatban? ez még viccnek is rossz. akkor Dinho meg Deco még mindig nálunk játszana, és innen vonultak volna vissza...
Amúgy Bojan tehetséges gyerek, csak nem tudom mi van vele a kapu előtt :? elizgulja? ha igen, azt kinövi tuti, még csak 19... én nagyon bízom benne, nagy tehetségnek tartom. szerintem 2 éven belül fog ő robbantani megint egyet egy olyan jó szezonnal, mint az első. aztán egyre jobb lesz. csak bizalom kell neki(az utánpótlásból úgyse jön fel csatár aki fenyegetné a helyét... max Jeffrent tudom elképzelni a helyén.) szóval Ibra távozására már ki kéne kupálódnia, vagy még a végén K9 elveszi tőle a kezdőtagságot :? biztos ügyes gyerek ő is ,de nekem Bojan a jövő Barcacsatára!
Bojan és Messi 6 góllal lettek gólkirályok. A brazil srác ügyes Jövőre biztos fog a Barcában játszani. Lehet, elveszi Bojantól a kezdőtagságot. ráadásul Ibra 5 éviga Barcában lesz. Bojannak még sokat kell fejlődnie. közepes tehetségnek tartom. Nem egy mozdulata miatt maradhatott fenn.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.20. 14:28:32

bali 15 írta:Végül is igazad van. De gondolkozz csak Bojan ezzel a mozdulattal került be a köztudatba. És csinált azóta valami hasonlót? Bár most így visszanézve ez okos húzás volt tőle mert ezzel hosszú távra előjegyezte a helyét a csapatban. De később ez visszaüt rá.
ugye viccelsz? :shock: Első szezonjában halmra vilogta magát, lődöste a gólokat. tavaly a BAJNOKSÁGBAnem termelt egyedül, a Bl-ben is lőtt vagy 3-4-et, a kupában meg csak Messi előzte meg, ott is termelt. és szerinted a Barca az a klub, ahol egy ilyen mozdulattal kibérled a helyed a csapatban? ez még viccnek is rossz. akkor Dinho meg Deco még mindig nálunk játszana, és innen vonultak volna vissza...
Amúgy Bojan tehetséges gyerek, csak nem tudom mi van vele a kapu előtt :? elizgulja? ha igen, azt kinövi tuti, még csak 19... én nagyon bízom benne, nagy tehetségnek tartom. szerintem 2 éven belül fog ő robbantani megint egyet egy olyan jó szezonnal, mint az első. aztán egyre jobb lesz. csak bizalom kell neki(az utánpótlásból úgyse jön fel csatár aki fenyegetné a helyét... max Jeffrent tudom elképzelni a helyén.) szóval Ibra távozására már ki kéne kupálódnia, vagy még a végén K9 elveszi tőle a kezdőtagságot :? biztos ügyes gyerek ő is ,de nekem Bojan a jövő Barcacsatára!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.19. 23:24:10

bojanfan írta:
bali 15 írta:Bojant mindenki túlbecsüli. Nem értem mi ez a nagy felhajtás körülötte. Csinált egy nagy cselt még 2007-ben és azóta mintha ő lenne a.....

Itt van az a mozdulat
http://www.youtube.com/watch?v=kJLWm54mKfU
a mondandód első részében hazug vagy. amúgy meg a másodikban is, mert ez egyáltalán nem volt egy okos húzás tőle, tudhatta, hogy addigra kisodródik és beérik a védők. elkellet volna lőnie, de ő mindjárt nagyot akart mutatni.
Végül is igazad van. De gondolkozz csak Bojan ezzel a mozdulattal került be a köztudatba. És csinált azóta valami hasonlót? Bár most így visszanézve ez okos húzás volt tőle mert ezzel hosszú távra előjegyezte a helyét a csapatban. De később ez visszaüt rá.
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.08.19. 23:21:19

bali 15 írta:Bojant mindenki túlbecsüli. Nem értem mi ez a nagy felhajtás körülötte. Csinált egy nagy cselt még 2007-ben és azóta mintha ő lenne a.....

Itt van az a mozdulat
http://www.youtube.com/watch?v=kJLWm54mKfU
a mondandód első részében hazug vagy. amúgy meg a másodikban is, mert ez egyáltalán nem volt egy okos húzás tőle, tudhatta, hogy addigra kisodródik és beérik a védők. elkellet volna lőnie, de ő mindjárt nagyot akart mutatni.
♥fcbarca.♥
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.19. 23:17:07

Bojant mindenki túlbecsüli. Nem értem mi ez a nagy felhajtás körülötte. Csinált egy nagy cselt még 2007-ben és azóta mintha ő lenne a.....

Itt van az a mozdulat
http://www.youtube.com/watch?v=kJLWm54mKfU
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.19. 23:14:13

Ezt a hozzáállást sem értem:
"Pep helyében Jeffrent és Pedrot játszatnám nem Bojant".

1. Ők nem azonos poszton játszanak.
2. Pedro 22éves, Bojan még 19 sincs .

Egy kis türelem Bojannal szemben. Szélsőt játszani teljesen más,mint Középcsatárt.
Ibrahimovic sem 19évesen lett nagy játékos. 23évesen került Olaszországba ha jól tudom, és akkor még nem volt akkora király...
És még számtalan olyan mai jó csatárt tudok mondani, akik 19éves korukban nem,hogy királyak nem voltak, még Barca szintű csapatban sem voltak.
Avatar
Predator
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.04.01. 22:14:04

2009.08.19. 23:10:24

palesz77 írta: =D> =D> =D> ez igen :D teljesen egyetértek ezzel. nem kéne azért őt ócsárolni, mert nemrégiben láthattuk a 18 éves Messit játszani. szerintem akaratlanul is hozzá hasonlítják, összemérik az mberek a teljesítményét a korabeli Messivel. pedig nem szabadna. én így érzem.:D
Megmondom őszintén,h én is nagy tehetségnek tartom,de...és itt szögezném le,h nem Messihez hasonlítom vagy hozzá mérem,hanem saját magához... 2 éve,amikor megkapta a lehetőséget,rendre élt vele,nagyon is jól...tavaly nem kapott annyit,de még azt mondom,h akkor is kihasználta,látszott a játékán,h benne van a gól...viszont az eddigi meccsek az előszezonba,meg a mai félidő alapján azt mondom,h össze kell,h kapja magát,mert Jeffren,Pedro ki fogja szórítani,teljesen jogosan...túlcselezi magát,mindenhonnan lőni akar,de bele a védőbe,ez így nem lesz jó...nem érzem azt a veszélyt benne sajnos,de remélem javulni fog a játéka és bebizonyítja mekkora tehetség
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.08.18. 13:16:45

Amikor Saviola itt játszott, akkor is inkább Kluivert (bazz most jut eszembe h ő is mekkora császár volt!) játszott középen, esetleg mindketten, de mint már mondták, nem váltotta meg a világot....
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.18. 13:16:23

Sanama írta:Mondjuk én még mindig azt mondom,hogy Messi is alacsony. Bojan meg még borzasztóan fiatal,ha 3-4év múlva is ilyen lesz a teljesítménye akkor lehet kételkedni. Most még csak egy nagy tehetség.
Türelem.
=D> =D> =D> ez igen :D teljesen egyetértek ezzel. nem kéne azért őt ócsárolni, mert nemrégiben láthattuk a 18 éves Messit játszani. szerintem akaratlanul is hozzá hasonlítják, összemérik az mberek a teljesítményét a korabeli Messivel. pedig nem szabadna. én így érzem.

jó játékos lesz, és ez a hátrébbról való indulás :-k nem is rossz ötlet. valóban nagy zsugákat oszt, és nagyokat is tud durrantani, nem muszáj középcsatárnak lennie. de szerintem egy szélső posztnál ne menjen hátrébb. ott is jól játszik. majd meglátjuk, én nagyon drukkolok neki :D idén szerintem többet fog villogni, mert megkapja majd a lehetőséget :D
Lezárt