Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.26. 12:16:04

Boixos írta:ki ez az ukrán gyerek, h ennyire gerjed rá pep? ekkora zsugás?
mondjuk, ha szór nekünk egy hármast - hátvéd létére - az euszuperkupán és egyedül veszi le messit és ibrahimot a páyláról, akkor megértem a nagy izgalmakat... :D
Szerintem a további ilyen hozzászólások elkerülésére tisztázzuk, hogy a transzfer létrejötte esetén Csiga nem fog játszani a szuperkupán
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.26. 12:07:14

Nekem azért az fura ,hogy most majd' mindenki írja ,hogy 'á én így bízom a vetőségben úgy bízom pepben' stb.
Az igaz ,hogy nagyon jól összerakta ezt a csapatot hiszen tavaly nagyon eredményesek voltak na de például az átigazolások - amiket ő erőltetett, ő akart - azok nem jöttek be igazán egy két kivételtől eltekintve mint például Dani Alves és Piqué a másik oldalon viszont ott van ,hogy leigazoltatta Hlebet,Cácerest :arrow: egy halom pénzért... és Ibra,Maxwell sem biztos még ,hogy jó igazolás lesz.
Henrique-ről nem is beszélve... de ha már leigazolták és megállta helyét a Bundesligában akkor itt is elférne.
...Nem értem Pep-et ,hogy miost minek kell még ilyen kockázatos transzferekbe belemenni,amúgy meg azt sem hiszem ,hogy ha le is igazolnánk az ukránt azzal majd megint triplázunk.. szerintem az tavaly csoda volt de nem fog megismétlődni ,persze ne legyen igazam.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.08.26. 11:51:14

ki ez az ukrán gyerek, h ennyire gerjed rá pep? ekkora zsugás?
mondjuk, ha szór nekünk egy hármast - hátvéd létére - az euszuperkupán és egyedül veszi le messit és ibrahimot a páyláról, akkor megértem a nagy izgalmakat... :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.26. 11:46:12

socio66 írta:...
Nyílván nem az a nevetséges, hogy valakinek érv egy játékos neve. De csak azért szóltam, mert utazok rád. :twisted: (igazából a favágó szúrta a szemem, de mivel minden második vélemény a nevével kapcsolatos, és nálad is előjött...) Az meg, hogy hogyan függ össze a szimpatikusság és neve, vagy ez most hogy merült fel, nekem rejtély.

És természetesen véleményt is lehet mondani, csak számomra érdekes, hogy mitől lehet favágó Pep egyetlen alternatívája, vagy hogy a semmi extra az miért egyenlő a favágóval.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.26. 11:43:59

socio66 írta: Nem lehet véleményt alkotni egy lehetséges igazolásról,vagy mi van már? Láttam már játszani,érdekelt,mivel egész nyáron gyakorlatilag tervbe van/volt az idejövetele.Nem láttam benne semmi extrát,amiért 25 millát érne,vagy amiért kiérdemelné Pep-től a 'piac egyik legjobb védője' titulust.
Én, ami pozitívumot láttam Csigában, az mind a Barcával kapcsolatba hozható.
1. Jól és pontosan passzol
2. Jól és pontosan ível távolra
3. Shaktar is hasonlóan előretolja a védelmét, és a másik térfélen passzolgat.
4. Magas, ezáltal jól fejel
5. Párszor láttam tőle olyan "Piqué-s" váratlan előretöréseket.
6. Bal és jobb lába viszonylag hasonlóan jó!!!

Ennek ellenére abban egyetértek, hogy sok a 25mio, de előbb számoltam ki, hogy azt tul.képpen 16,8mio-nak kell venni (a nagy mértékű fizucsökkentés miatt).
zerom
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2008.06.27. 11:48:11
Tartózkodási hely: A Földön!

2009.08.26. 11:43:36

nagyi hivd Csiganak, az a biztos :) en is ezt fogom tenni, de Csiga-hoz visszaterve, egy commentben bevolt vagva ket video, mar elotte en is lattam mind a kettot, a velemenyem, hogy Csiga szerintem kicsit ilyen Puyol beutesu(es most nem a haja miatt mondom)
Ami feltunt a videokban, hogy jol tamogatja a csatarokat labdakkal hatulrol, ill. a passzai., bar a belepokrol, becsuszasok bla bla nem nagyon mutat semmit, es TUDOM, HOGY nem szabad a video alapjan donteni mert ilyet kisöcsémről is lehet kesziteni, de ha mar Pep lat benne valamit ... meg neki csak Csiga kell ... nekem kicsit Puyol szaga van a dolognak, mintha ugymond egyszer Puyol utodjakent szamitana ra (es itt nem a karszalagra gondoltam, ne ertsen senki felre)

vélemény?
peace!
Visca el Barca!
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.08.26. 11:42:53

Hát ha igaz az az Anderoson-os dolog szerintem elkellene hozni , mivel kerestünk vkp-t MAscerano személyében , és szerintem még olcsóban el is lehetne hozni mint őt lehetett volna. Ugy hogy talán ez szűk 1 hét allat még lehetne intézni valamit
Visca El Barca
Kép
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.26. 11:40:33

danko94 írta:Ez mondjuk szerintem érdekes, de még mindig nm tudom sajna hogy milyen játékerőt képvisel, talán pénteken a szuperkupa meccsen megfigyelhetem a játékát :wink: Ha valaki tudna rola mutatni valami anyagot azt megköszönném :wink:
A megegyezés szerint nem fog játszani pénteken. Várnod kell a megfigyeléssel. 8)
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.08.26. 11:35:22

Azért nem értem teljesen ezt a Chigrinsky féle dolgot. Sokan hasonlítják Cáceres-hez és ahhoz az üzlethez, ami ugye befuccsolt. Bevallom nem ismerem Chgrinsky-t ahogy Cáceres-t sem ismertem mielőtt idekerült így most vettem a fáradtságot és beütöttem a gúgli ba a nevét, hogy hátha találok róla valami érdekeset, szép megoldásairól szereléseiről video-t vagy bármi érdekeset ami alapján megtudom írtélni a srácot, erre mi fogad? 1. találat a Dinamo Kijev ellen szerzett öngólja :oops: Nézem tovább, az mondjuk jo, hogy 22 éves az a tény meg főleg, hogy ott volt 19 évesen a 2006 os világbajnokságon de kb ennyit találtam róla, míg tavaly Cáceres és Henrique mentései szerelései-vel televolt a jutúb addig az ukrán komáról 1 video sincs. Ez mondjuk szerintem érdekes, de még mindig nm tudom sajna hogy milyen játékerőt képvisel, talán pénteken a szuperkupa meccsen megfigyelhetem a játékát :wink: Ha valaki tudna rola mutatni valami anyagot azt megköszönném :wink:
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.26. 11:34:42

A katalán SPORT szerint Txiki miután több ajánlatot is tettek csigáért, de a Shaktharosok hajthatatlanok voltak, nos felajánlott több alternatívát is Pepnek. Viszont Pep mindegyikre NEMet mondott, mondván neki csak és kizárólag Csiga kell.

Reméljük tudja mit csinál Pep. Valamint konzultált Cruyff-fal is szerintem a dologról. Annyit megszavazok Pepnek feltétlenül, hogy bízok benne. Kiderül bevállik-e az igazolása. Kritizáltam a Zlatanos igazolást is először a nagy arca miatt, de úgy néz ki tévedtem. Zlatanból valóságos kislányt nevelt. Már néha túl önzetlen is.

Szóval szavazzunk bizalmat a gyereknek ha ennyire kell Pepnek.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2009.08.26. 11:34:06

most akkor Chigriskny...Chirginksziy...az ukrán már nem játszhat a BL-ben nem?:?
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
socio66

2009.08.26. 11:32:48

barca99 írta:
1., Komolyan, még mindig indok / ellenszenvet kiváltó érv a neve? Aki láthatóan nem akarja a keretben, ez az egyik jolly joker.
Minek kell belekötni ezekbe?
Elég nevetséges,hogy kiemeled a mondandóm leglényegtelenebb részét, nem először egyébként..
De ha már itt tartunk,nekem fontos az is,hogy szimpatikus játékosok játszanak a 'csapatomban',nyilván a játéktudás lényegesebb,de ez sem utolsó szempont.
barca99 írta: 2., Favagó... őszintén, hány meccsen láttad játszani? UEFA-kupa döntő? Vagy még a két elődöntő? Ebből sikerült leszűrni, hogy az a védő, akinek nincs alternatívája, mert Pep CSAK őt akarja, egy favágó? Faxoljál egyet gyorsan a Barcának, kapjanak észbe, nehogy ilyen nímandot igazoljanak.
Nem lehet véleményt alkotni egy lehetséges igazolásról,vagy mi van már? Láttam már játszani,érdekelt,mivel egész nyáron gyakorlatilag tervbe van/volt az idejövetele.Nem láttam benne semmi extrát,amiért 25 millát érne,vagy amiért kiérdemelné Pep-től a 'piac egyik legjobb védője' titulust.
A vezetőségben természetesen én is bízok és nem fogok a kardomba dőlni,ha megveszik ezt a srácot,de nem tartom jó döntésnek.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.26. 11:31:51

atigazolasok írta:Jó igazolás volt Ibrahimovic
Te, mostmár tényleg... Ne haragudj... De, annyira egyértelmű, hogy miért vagy itt... :roll: Ne hírdesd már ennyire a fantörpikus oldalad, jó?
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.08.26. 11:30:35

azért el tudom képzelni mikor Txiki és Pep odaállnak Laporta elé:
-Nekünk Chygrynsky kell
-Az meg ki?
-ukrán védő , nagyon jó
-oké, ti tudjátok, de mennyibe kerül?
-25-30 millió.
-mennyiiiiiii?

Kb ezt tudom elképzelni, és persze ez csak vicc, de én tényleg nem értem Guardiola makacsságát, hallani sem akar B tervről. mostmár tényleg kíváncsi vagyok mit tud ez az ukrán. De szerintem akkor is vannak még a piacon jó védők.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.26. 11:28:27

Számoljunk :)
Csiga (ha már így elterjedni látszik e név) vélhetően 25mio euróért jön hozzánk. Ez sok, nem vitás.
Jelenlegi fizetése a Shaktarban 3mio/év. Nálunk 1,2mio/év lenne 4 évig, és utolsó évében meg 2mio/év. (Tehát heti 4 évig 25.000-s fizetés, ami elég jó - nekünk).
Ha szimplán azt veszem figyelembe, hogy 5x3mio helyett lesz 4x1.2 + 1x2, akkor azt látom, hogy 15mio vs. 6,8mio. Ez még 50% alatt is van. 15 - 6,8 = 8,2, tehát ennyit megspórolunk a fizetésén.

Ezt az értéket vonjuk is ki a vételárból, avagy 25 - 8,2 = 16,8mio.
Máris megkapunk egy reális transzfer értéket egy fiatal, tehetséges hátvédért, aki ráadásul Pep szerint beleillik a Barcába. Így már nem mondanám azt feltétlenül, hogy rossz üzlet...Innentől viszont már csak Csiga teljesítményén fog múlni a dolog, hogy eldöntse az ember: jó vagy rossz vétel volt.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.08.26. 11:20:41

Léfe írta:Alapként annyi vitathatatlan, hogy uj emberek mindig kellenek évente 1-2 meghatározo 2-3 pados. Kell védő még de tudni kell/ene/, hogy mi a cél. Ha az ukránt padra akarják akkor drága, ha fix kezdő lesz /idővel vagy azonnal / akkor nem sok. Persze akkor sok kérdés merül fel mert Pep szemmel láthatóan - ekkora összegért nem elsősorban a padra akarja. Akkor Csig-Piqe kettős a legjobb. És Marqez és Puyol csere lehet. Kérdés, hogy ez jó vagy nem. Egyéni vélemények eltérőek lehetnek, de ha az ukrán tényleg jó - nekem tetszene e megoldás. De középen kevés a kreativ ember mert Xavi-Ini extra, de ha csak az egyik kiesik gond van, ha mind a kettő az tragédia. Nem ilyen nagy kaliber de mégis osztogató jellegü spiler kellene, mert védekező kp. van / Busi, Yaya, Keita is talán/ és Marqez is. És elől a 3 extra mellé egy baloldali is jó lenne, mert az elmult évek bizonyitották, hogy könnyeben sérülnek /sokat is kapnak/ Boján és Pedró? Hát nem tul meggyözőek. És a fiataloknak akikre számitanak játszatni kell többet, mert éles helyzetben akkor lehet rájuk számitani.
- jó az okfejtés :!: DE! sajnos a legkevesebbszer történik - "számunkra" - ésszerűnek tűnő döntés, igazolás a valóságban! :roll:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.26. 11:20:08

visca el barca írta:
Varatrix írta:
visca el barca írta:sokadik védőnek
Meséljetek már nekem, mert több hsz-ben is feltűnt hogy mennyire el vagyunk látva védőkkel.
Végülis igazatok is lehet, Puyol, Piqué, Marquez, Fontás, Muniesa, Montoya, Milito, Henrique?
Utóbbitól meg akarunk válni, a többi megy vissza a kis csapatainkhoz.
Militot pedig ne számoljuk és kész.
Három védő!!!
Azt sem tudom hova tegyem annyian vannak.
Tényleg...? :roll:
ott van még yaya meg abidal is, aki tud középen játszani. hiába hisztizel, sztem akkor is felesleges a kimondhatatlan nevű gyerek. főleg ennyié. nah
Én is ezt mondom. Van elég védő.
És a srác tényleg nem játszhatna a BL-ben?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.08.26. 11:20:53-kor.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.26. 11:19:17

socio66 írta:Szóval egyszerűen nem tudom elhinni,hogy kell nekünk ez a kimondhatatlan nevű,ukrán favágó..
1., Komolyan, még mindig indok / ellenszenvet kiváltó érv a neve? Aki láthatóan nem akarja a keretben, ez az egyik jolly joker.

2., Favagó... őszintén, hány meccsen láttad játszani? UEFA-kupa döntő? Vagy még a két elődöntő? Ebből sikerült leszűrni, hogy az a védő, akinek nincs alternatívája, mert Pep CSAK őt akarja, egy favágó? Faxoljol egyet gyorsan a Barcának, kapjanak észbe, nehogy ilyen nímandot igazoljanak.

Ennek ellenére én sem látom, miért kell egy védő, miért ő, és miért ennyiért, de azt hiszem egy olyan vezetésről beszélünk, aki már bizonyított.

Aztán nehogy az legyen, mint tavaly, ahol Caceres agyon volt sztárolva, Piqué valóságos bűnbak volt egy kis hiba miatt is, aztán év végére a legmegbízhatóbb védő lett. Itt is tuti a társaság nagyrészénél rohadt nagy mínuszból indulna, minden egyes elrontott passza után a fejét követelnék, aztán lehet, hogy a következő 10 évben egy védő sem érkezne. :)
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2009.08.26. 11:19:16

Az ukrán játékos nem 4. számú védőnek jön. Puyol-Piqué-Csigrino hármas fogja váltani egymást a két belső poszton, ill. Puyi helyettesíti majd Alvest néhány meccsen. Mivel Csigrino a BL-ben nem játszhat, valószínűleg a bajnokságban és a spanyol kupában kap több szerepet. Az egyértelműen látszik, hogy Pep "szerelmes belé", az Ő külön kérésére érkezik. A belinkelt videoból az mindenestere leszűrhető, hogy a 30-40 méteres indításai hajszál pontosak. Az ára nem semmi, reméljük a futballtudása sem az.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2009.08.26. 11:21:17-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.08.26. 11:18:00

Varatrix írta:
visca el barca írta:sokadik védőnek
Meséljetek már nekem, mert több hsz-ben is feltűnt hogy mennyire el vagyunk látva védőkkel.
Végülis igazatok is lehet, Puyol, Piqué, Marquez, Fontás, Muniesa, Montoya, Milito, Henrique?
Utóbbitól meg akarunk válni, a többi megy vissza a kis csapatainkhoz.
Militot pedig ne számoljuk és kész.
Három védő!!!
Azt sem tudom hova tegyem annyian vannak.
Tényleg...? :roll:
ott van még yaya meg abidal is, aki tud középen játszani. hiába hisztizel, sztem akkor is felesleges a kimondhatatlan nevű gyerek. főleg ennyié. nah
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.26. 11:14:01

Alapként annyi vitathatatlan, hogy uj emberek mindig kellenek évente 1-2 meghatározo 2-3 pados. Kell védő még de tudni kell/ene/, hogy mi a cél. Ha az ukránt padra akarják akkor drága, ha fix kezdő lesz /idővel vagy azonnal / akkor nem sok. Persze akkor sok kérdés merül fel mert Pep szemmel láthatóan - ekkora összegért nem elsősorban a padra akarja. Akkor Csig-Piqe kettős a legjobb. És Marqez és Puyol csere lehet. Kérdés, hogy ez jó vagy nem. Egyéni vélemények eltérőek lehetnek, de ha az ukrán tényleg jó - nekem tetszene e megoldás. De középen kevés a kreativ ember mert Xavi-Ini extra, de ha csak az egyik kiesik gond van, ha mind a kettő az tragédia. Nem ilyen nagy kaliber de mégis osztogató jellegü spiler kellene, mert védekező kp. van / Busi, Yaya, Keita is talán/ és Marqez is. És elől a 3 extra mellé egy baloldali is jó lenne, mert az elmult évek bizonyitották, hogy könnyeben sérülnek /sokat is kapnak/ Boján és Pedró? Hát nem tul meggyözőek. És a fiataloknak akikre számitanak játszatni kell többet, mert éles helyzetben akkor lehet rájuk számitani.
Fecó
socio66

2009.08.26. 10:44:26

Nem értem,hogy egy 4. számú védőre minek kell 25 milliót áldozni. reálisan nézve a kezdőnk a Puyol-Piqué kettőssel fog felállni(ha nem sérültek persze),Marquez pedig remek,megbízható csere.
Abban egyetértek,hogy kell egy negyedik ember erre a posztra,de könyörgöm,itt volt Cáceres,akinek ugyan nem sikerült az első év,de igazán kaphatott volna még egy évet,amekkora tehetségként igazoltuk.
Aztán Henrique,aki lehet,hogy nem egy világsztár,de ha a Leverkusenben stabil kezdő tudott lenni,akkor talán itt is megfelelt volna negyedik védőnek..
És még van egy 'jollie joker'-ünk,Yaya személyében,aki lazán lehozta hátul a Bl végső meccseit tavaly..
Szóval egyszerűen nem tudom elhinni,hogy kell nekünk ez a kimondhatatlan nevű,ukrán favágó..
Meg Pep szerint szinte a legjobb védő a piacon,mégsem érdeklődik iránta rajtunk kívül senki..érdekes.
Ha két éve(vagy mikor) kiröhögtük a Madridot,hogy 30 millát dobtak Pepe-ért,akkor most ezt megtehetjük Csikiék felé is..
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.26. 10:38:24

sjd írta:
Csak annyi, h a Barca nem minden évben nyer BLt a 100 millás jövedelemmel együtt, és az ilyen nagyságrendű költekezéseket hagyjuk meg arra időkre, amikor tényleg sz@rban van a csapat (tavaly nyár)

(Ha szerinted meg nem a mi zsebünkből szedik ki a pénzt, nézd meg mennyibe kerül egy jegy a Camp Nouba egy középszerű csapat ellen)
Nem akkor kell igazolni mikor a csapat sz@rban van, h téged idézzelek, hanem akkor amikor minden rendben van ezzel megelőzvén a bajt.

Ha Pep úgy érzi kell akkor bizonyára igy is van. ''Kicsivel'' jobban ért a focihoz, mint mi.

Az árak pedig, jó, h magasak, hisz a világ egyik legpatinánsabb klubját láthatod élőben játszani.

Majd meglássuk, h mire képes az ukrán, ha egyáltalán jön.

Nem kell már előre itélkezni, hagyjuk, h bizonyitson, majd akkor lehet jönni a kritikákkal vagy a dicséretekkel.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.08.26. 10:37:18

A dúrva az, h sztm nem padra fog jönni... év végére, ha beválik, többet fog játszani, mint Puyol.

Egyszerűen azért, mert már tavaly is sokan emlegettük, h az idő vasfioga sajnos a csk-n is kezdi kifejteni hatását. Lelkileg még mindig nagyon sokat ad a csapatnak, de a védekezése gyakran nem ütötte már meg azt a magas standardot, amit ő maga állított maga elé.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.26. 10:27:12

Hát ha Ibrahimovic igazolásánál sokan mondták azt,hogy a 43milio+Eto'o miatt nagy elvárásaik lesznek vele szemben,és fogják kritiznál,ha nem úgy fog muzsikálni, akkor én ugyanezt mondom "Csigára".25milió nem kevés.

Főleg azért megdöbbentő számomra, mert:
1-padra fog jönni.
2-nem játszhat a Bl-ben.
:shock: :? :shock: :?

Szóval nem értem, de Pep remélem tudja mit csinál
Lezárt