Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2009.09.22. 20:12:21

Kapja csak meg a 3milliot!
Ha a vezetőségnek volt fölös pénze Ibrára, erre is legyen! Maximum nem kap szobrot. :D
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.22. 20:10:07

Hát ez hülyeség. Menjen E
too haza.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.09.22. 20:08:01

én meg azt nem értem, h miért most téma ez az egész? nem akkor kellett volna ezt lepörgetni, amikor elköszönt a gyerek? vagy most kéthavonta érkeznek majd az újabb megkeresések x pénzekért?
röhej.
PUYOL-XAVI-INIESTA
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.09.22. 15:58:34

Na látom Samut már megint utálni kell. :lol:
A focisták is pénzből élnek, Messitől sem hallottam még soha, hogy túl sok neki a 10 milla, adják oda a felét, abból is vígan eléldegél, mert szereti a klubot. A 3 millió elég sok pénz, máshol simán embereket ölnek ennyiért.

Az egyetlen gondom az egésszel, hogy mi a fenének kell az ilyen feltételezéseket nyilvánosságra hozni. Ha tényleg jár neki, akkor adják oda, és senkinek egy szava sem lehet. Ha nem, akkor nincs ügy. Ha elviszik a bíróságig, akkor meg úgyis mindenki megtudja, aztán majd akkor lehet róla beszélni. Előre nem kéne ilyen hülyeségekkel előjönni, gondolom megint a jóképességű ügynök kavar.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.09.22. 15:14:18

Sajnálatos hogy ilyen ügyek látnak napvilágot. Ha van is ilyen vita a klub és Eto'o között annak jobban örültem volna ha színfalak mögött zajlik le. Ha valóban jár neki a 3 misi akkor nyilván megkapta vagy meg fogja kapni. Ha nem jár neki akkor viszont nagyon megharagszom rá, hogy ilyen sz@rrágó. Különben sem hinném, hogy anyagi gondjai támadtak Eto'o-nak hisz a triplázás után nem kevés prémiumot kaptak a játékosok. Szerintem a fizujukat megduplázták szezon végén.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.22. 15:07:06

senkialfonz40 írta: ...lehet, hogy itt lett abszolút sztárjátékos, de a Barcelona is több lett általa. Ez kölcsönös üzlet volt, mindkét fél adott is és kapott is. :)
Így ahogy mondod, itt kéne egy óriási PONT-ot tenni a mondat végére. De az a baj, hogy valaki (Eto'o company) vesszőt akar tenni, és nem akarja befejezni ezt a történetet.

Nem az én pénzem a Barcáé, de ezt a 3 millát jobban sajnálnám, mint az összes fillért, amit nyáron elköltöttünk igazolásokra.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8686
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.22. 15:04:15

senkialfonz40 írta:Nézd, ha a füledbe jutna, hogy nem tartanak rád igényt annak ellenére, hogy két bajnokok ligája döntőben finoman fogalmazva is tevékeny részt vállaltál, a bajnokságokban is odatetted magad maximálisan, hát....nem lenne könnyű megemészteni, és nem értenéd az egészet! :?
Ez naívság. Elmondtad az érme egyik oldalát. Te se hiszed el.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.22. 14:43:20

PITBULL írta:Hát ha ezek a hirek igazak Eto'oról akkor nekem hatalmasat csökkent a szemembe...én nem is értem mit képzelnek magukrol az ien játékosok...örüljön hogy nálunk lett valaki belőle cöh..felháboritó szerintem legalábbis :!:

( Samu várom hogy megcáfold ezt a pletykát :!: :!: :!: )
Nézd, ha a füledbe jutna, hogy nem tartanak rád igényt annak ellenére, hogy két bajnokok ligája döntőben finoman fogalmazva is tevékeny részt vállaltál, a bajnokságokban is odatetted magad maximálisan, hát....nem lenne könnyű megemészteni, és nem értenéd az egészet! :?
Ha van jogalapja, Eto'o el fogja vinni a maga kis 3 miláját, ha nem akkor lukra futott. Ha elviszi, ha nem az Ő karaktere az én szememben nem fog megváltozni. :D Ebben a lépésében benne van egy kis fricska a klub (nem a szurkolók és nem a játékostársak) felé és én megértem Őt.
Én nem értelek, miért tudsz rá ennyire megorrolni, mert lehet, hogy itt lett abszolút sztárjátékos, de a Barcelona is több lett általa. Ez kölcsönös üzlet volt, mindkét fél adott is és kapott is. :)
Avatar
PITBULL
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.25. 11:52:27
Tartózkodási hely: Amsterdam..Hollandia
Kapcsolat:

2009.09.22. 14:22:17

Hát ha ezek a hirek igazak Eto'oról akkor nekem hatalmasat csökkent a szemembe...én nem is értem mit képzelnek magukrol az ien játékosok...örüljön hogy nálunk lett valaki belőle cöh..felháboritó szerintem legalábbis :!:

( Samu várom hogy megcáfold ezt a pletykát :!: :!: :!: )
Kép
Zlatan: Amb l'ajuda dels companys així, el tipus Messi, Xavi i Iniesta, no vaig a tenir una cosa tan pesada!
Háborúk voltak,és lesznek, de a katonáim halhatatlanok"
Hattrick:Kerkateskánd:P
Avatar
csaba86
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:39:53
Tartózkodási hely: Mikor hol..... ;)

2009.09.22. 14:15:48

Nemhinném, hogy a vezetőség nemszámolt volna ezzel a lehetőséggel még akkor, mikor megtörtént a transzfer.....
Szóval biztos , hogy nem érte őket váratlanul .
Az persze már más kérdés, hogy mi fog kisülni az egészből....
Ezt meg kell nézni!!!
http://www.youtube.com/watch?v=lUdQBI95Xw4

Visca el Barcelona!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.22. 13:29:44

MQuC írta:Na most kérdem én? Hogyha egyszer a jog azt mondta ki, hogy két spanyol csapat közötti átigazolásra érvényes a szabály, mi a túróért kellett precedens ügyet csinálni Luquénél :lol:
Ez is vicc.
Ez az!
Ha valami meg van írva szabályzatban,akkor mi a manóért kell vágni rá egy kiskaput,ami merőben ellenkezik az alapiránnyal? :roll: Azért,h erre hivatkozva lehessen pereskedni,ezzel (esetleg még jobban) elmérgesíteni a viszonyt a két fél között.
De h Samuról is írjak.Részben megértem,h szeretné a 3 millát,főleg,ha meg lehet magyarázni,h miért járna neki.Én is elkérném az éves fizum harmadát,ha vmiért adható lenne :P
Más kérdés,h én tényleg megérezném a lét,ő meg valszeg fel sem veszi.
Szal azért lehetne annyira úriember a kameruni,h nem erősködik kakás (az ő szintjükön) 3 millióért :roll:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.22. 13:14:21

Na most kérdem én? Hogyha egyszer a jog azt mondta ki, hogy két spanyol csapat közötti átigazolásra érvényes a szabály, mi a túróért kellett precedens ügyet csinálni Luquénél :lol:
Ez is vicc.
Kép
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.09.22. 13:10:21

Itt van magyarul, elég jól el is magyarázzák, h mi a jogi alapja... :?
Ámbár, úgy tűnik, a Barcának igencsak nem tetszik ez... :roll:

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2009/ ... celonatol/
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.22. 11:28:27

Már a Sport is hozza címlapon...

Hát büszke lehet magára a kameruni, amennyiben igaz.

Sosem vitattam a képességeit, sőt sokáig nem értettem miért kellett eladni, de mindig is azt mondtam, ha valakivel kapcsolatban ennyi emberi problémáról írnak, akkor abban talán némi igazság kell, hogy legyen (autók, pénzügyi követelések, cabron, sárga lap Madrid előtt, most ez, stb).

Talán kicsit "objektívabbá" teszi ez a hír azokat a kétkedőket, akik már-már úgy viselkednek itt Eto'o-val kapcsolatban, mint anno R10 kapcsán.

Csúnya hírek ezek... :(
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.22. 10:55:12

SzygBoty írta:ha pénzt követel tényleg nagy szeretettel gondolhat ránk...
Én fradista vagyok (mostanában halványabb a lelkesedésem), és, ha futbaloznék a kedvenc klubomban, majd távoznék szinte csupa jó emlékkel, de járna nekem 3 milla, azért azt elkérném, mert jár és attól még nem kell haragudjak a klubra. :)
SzygBoty
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.08.28. 23:44:55
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.09.22. 09:56:40

ha pénzt követel tényleg nagy szeretettel gondolhat ránk...
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2009.09.22. 09:06:57

Kíváncsi vagyok ebből mi az igaz (Eto'o pénzt követel tőlünk...):

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2009 ... elona.html
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.09.15. 18:26:54

Varga Tamás írta:Én nem értem az emberek egy részét. Ha sapkája van azért, ha nincs sapkája, azért. :roll:

Van itt egy nyilatkozat, amiben én semmi kivetnivalót nem találok. Elmondta, hogy szeretettel gondol volt Klubjára, a városban számtalan barátja van, és a volt csapattársakkal is tartja a kapcsolatot, beszél velük telefonon. Ez - szerintem - mind pozitív dolog. Nincs ebben semmi ellentétes, semmi kétszínűség.

Egy egyenes ember, egyenes gondolatai.
Ugyanezek Zlatan kollégáról már nem igazán mondhatók el. Gondoljunk csak a Juventus másodosztályba történő sorolását követő lépésére. Ha nagyon kemény akarnék lenni, azt mondanám: a patkányok elhagyják a süllyedő hajót. De inkább azt mondom: túl snassz, "rangon aluli" volt neki a Serie B-ben szerepelnie. De kérdem én: Del Pierónak, Buffonnak nem? Picit nagyobb labdarúgók a svédnél, picit sikeresebbek, és eredményesebbek. Vagy ott van Nedved és a többiek.

Szerintem egy nyilatkozatot kezeljünk úgy, ahogy azt a nyilatkozat adója ki akarta fejezni. Ne gondoljunk semmit se mögé! Igazságtartalmát, őszinteségét pedig ne vitassuk 1200 km-es távolságból. Talán nem vagyunk ebben olyan jól tájékozottak.
Köszi. :wink:
Én is pártatlannak érzem magam, ezért leírom, hogy azért Ibrát ne ítéld el amiatt, hogy nem követte a Juvét a másodosztályba. Akik követték, mint pl Del Piero vagy Buffon, már nagyon régóta ott játszottak, a klub ikonjaivá váltak, Ibrára ez nem volt igaz, ő csak pénzt keresett (mint ahogy itt is azt teszi), ha a Barcát visszasorolnák, itt sem maradna, ellenben Puyolra vagy Xavira számíthatna a klub.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.15. 18:21:07

Varga Tamás írta:Mihii!

Itt nagyon sokan "Zlatanos" szemüvegen keresztül nézik Samu dolgait, és ezen az alapon közelítik meg a kérdést.
Én ebben a kérdésben pártatlannak tartom magam, mivel sohasem voltam megveszekedett Samu-fan. Csak és kizárólag a teljesítménye, góljai alapján ítéltem felőle!

Másrészt, elfogadtam a szakvezetés döntését, és minden erőmmel, idegszálammal azon vagyok, hogy Ibra minél eredményesebb, sikeresebb legyen nálunk, mert ez az egyik alapvető záloga a Barcelona sikerességének.

Ettől még a svédről leírtakat igaznak, valósnak és tényszerűnek gondolom. Nem bántottam senkit, csupán a tényeket írtam le.

Én ezt így gondoltam korábban is, most is így vélem, és a jövőben sem hinném, hogy megváltozna erről a dologról a véleményem.
Lehet,h így van,de van olyan réteg is,aki ha olvassa,amiket írsz,azt is mondhatja,h esetleg Te látod Samu szemüvegen keresztül Zlatant,azért nyilatkozol róla igen keményen időnként...(Amivel önmagában még nincs is gond,mivel mindenki leírja,h mit gondol egy-egy adott szituról.)Valamint,h most éppen semmi kapcsolat nem volt a beszélgetés során a svéddel,de felróttál neki vmit témától függetlenül,így ez már vitaindító lehet.
Éppen ezért írtam,h talán nem a legszerencsésebb dolog Samu kapcsán felemlegetni Zlatan lojalitási dolgait.Kezdenek talán csillapodni a csatározások a két playával kapcsolatban,így sztem ez olaj a ...parázsra. :D
Ezzel a juvés bugival különben sem hinném,h jobb színben tűntetnéd fel Samut,csak esetleg bicskanyitogató lehet pár embernél.

De tényleg nem beleszólni akarok,h mit írj.Pusztán azt szeretném,ha nem kezdődne el megint a felesleges körök lefutása...

Peace 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.15. 18:01:14

Szerintem nem kell elkezdeni, a Zlatan-Eto'o: "ki a jobb és emberibb?" c. tanulmány megírását.

Eto'o cabronozott már, az sem volt szép húzás, csak a Barcások egy részének tetszett. Aztán volt itt egy felesleges sárga lap is a Classico előtt, ő sem megy kenyérét azért a szomszédba.

Többször kijelentette már azért Ő is, hogy tudja a képességeit, nem kell sokat rátenni, hogy egy kieső csapatból elhúzna 2 nap alatt Ő is...

Ahogy az is igen valószínű, hogy a pénz nála sem utolsó szempont, máskülönben aláírta volna a hosszabbítást 2012-ig. Évekig beszéltek róla, hogy mekkora igényei vannak, nyilván annak is van alapja.

Ezek a játékosok gólokat lőnek, a világ legjobbjai, profik.

Nem az a helyén kezelés, hogy elkezdjük fikázni Zlatant, hanem az, hogy játékosoknak, góllövőknek, és világklasszisoknak, elsősorban "gépeknek" és profi góllövőknek tekintjük őket.

A többi senkit nem érdekel és szubjektív....
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.15. 18:01:09

Varga Tamás írta:Én nem értem az emberek egy részét. Ha sapkája van azért, ha nincs sapkája, azért. :roll:

Van itt egy nyilatkozat, amiben én semmi kivetnivalót nem találok. Elmondta, hogy szeretettel gondol volt Klubjára, a városban számtalan barátja van, és a volt csapattársakkal is tartja a kapcsolatot, beszél velük telefonon. Ez - szerintem - mind pozitív dolog. Nincs ebben semmi ellentétes, semmi kétszínűség.

Egy egyenes ember, egyenes gondolatai.
Ugyanezek Zlatan kollégáról már nem igazán mondhatók el. Gondoljunk csak a Juventus másodosztályba történő sorolását követő lépésére. Ha nagyon kemény akarnék lenni, azt mondanám: a patkányok elhagyják a süllyedő hajót. De inkább azt mondom: túl snassz, "rangon aluli" volt neki a Serie B-ben szerepelnie. De kérdem én: Del Pierónak, Buffonnak nem? Picit nagyobb labdarúgók a svédnél, picit sikeresebbek, és eredményesebbek. Vagy ott van Nedved és a többiek.

Szerintem egy nyilatkozatot kezeljünk úgy, ahogy azt a nyilatkozat adója ki akarta fejezni. Ne gondoljunk semmit se mögé! Igazságtartalmát, őszinteségét pedig ne vitassuk 1200 km-es távolságból. Talán nem vagyunk ebben olyan jól tájékozottak.
Köszi. :wink:
Szerintem itt senkinek nem a mostani nyilatkozattal van a baja, hanem a tavalyi évben tettel miszerint a 'szíve a Mallorcáé, a Barcában csak dolgozik'. Ha nálánunk csak dolgozott akkor az Interbe mit csinál? Bérmunkás? :roll: Én tisztelem Eto'o-t, mert egy nagyon korrekt, őszinte nyilatkozatot hallhatunk tőle, de azért én nem felejtem el ezt a "munkás" dolgát. Igaz az is lehet, hogy ez is a sajtó koholmánya, de kétlem.

A Juventusozhoz meg annyit, hogy Nedved - ha jól tudom, de kb.- 34 volt, tudta, hogy nem sok van már a visszavonulásik, akkor minek menjen már el ennyi időre, Zltanan 24 volt, azért ez kicsit érthetőbb, az mondjuk a másik, hogy épp az Interhez ment.

Kiváncsi lennék, mi lenne ha mondjuk 3-0-ás Barcelona vezetésnél (jó is lenne :P ) Eto'o betalálni. Szerintem az egész Barca szektor felállva tapsolna, hisz az eredményen nem műlik, és igazán megérdemli a kameruni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danikaa10 2009.09.15. 18:02:30-kor.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.15. 17:58:35

Mihii!

Itt nagyon sokan "Zlatanos" szemüvegen keresztül nézik Samu dolgait, és ezen az alapon közelítik meg a kérdést.
Én ebben a kérdésben pártatlannak tartom magam, mivel sohasem voltam megveszekedett Samu-fan. Csak és kizárólag a teljesítménye, góljai alapján ítéltem felőle!

Másrészt, elfogadtam a szakvezetés döntését, és minden erőmmel, idegszálammal azon vagyok, hogy Ibra minél eredményesebb, sikeresebb legyen nálunk, mert ez az egyik alapvető záloga a Barcelona sikerességének.

Ettől még a svédről leírtakat igaznak, valósnak és tényszerűnek gondolom. Nem bántottam senkit, csupán a tényeket írtam le.

Én ezt így gondoltam korábban is, most is így vélem, és a jövőben sem hinném, hogy megváltozna erről a dologról a véleményem.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.15. 17:53:53

Varga Tamás írta:Én nem értem az emberek egy részét. Ha sapkája van azért, ha nincs sapkája, azért. :roll:

Van itt egy nyilatkozat, amiben én semmi kivetnivalót nem találok. Elmondta, hogy szeretettel gondol volt Klubjára, a városban számtalan barátja van, és a volt csapattársakkal is tartja a kapcsolatot, beszél velük telefonon. Ez - szerintem - mind pozitív dolog. Nincs ebben semmi ellentétes, semmi kétszínűség.

Egy egyenes ember, egyenes gondolatai.
Ugyanezek Zlatan kollégáról már nem igazán mondhatók el. Gondoljunk csak a Juventus másodosztályba történő sorolását követő lépésére. Ha nagyon kemény akarnék lenni, azt mondanám: a patkányok elhagyják a süllyedő hajót. De inkább azt mondom: túl snassz, "rangon aluli" volt neki a Serie B-ben szerepelnie. De kérdem én: Del Pierónak, Buffonnak nem? Picit nagyobb labdarúgók a svédnél, picit sikeresebbek, és eredményesebbek. Vagy ott van Nedved és a többiek.

Szerintem egy nyilatkozatot kezeljünk úgy, ahogy azt a nyilatkozat adója ki akarta fejezni. Ne gondoljunk semmit se mögé! Igazságtartalmát, őszinteségét pedig ne vitassuk 1200 km-es távolságból. Talán nem vagyunk ebben olyan jól tájékozottak.
Köszi. :wink:
A Samu nyilatkozattal kapcsolatban leírtakkal egyet értek.
Viszont sztem ezt a Zlatanos témát kár volt megpendíteni,mert elég vékony jégnek bizonyul mostanában az Eto'o-s téma önmagában is.De felszíthatja az indulatokat,ha még egy füst alatt a svéd is cinkelve van.
Nem be(le)szólni akarok,csak ez könnyen veszekedéssé fajulhat sztem.Már megint.És olyanokról,akikkel kapcsolatban már sokszor nem sikerült dűlőre jutnia a két oldalnak.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.15. 17:47:58

Én nem értem az emberek egy részét. Ha sapkája van azért, ha nincs sapkája, azért. :roll:

Van itt egy nyilatkozat, amiben én semmi kivetnivalót nem találok. Elmondta, hogy szeretettel gondol volt Klubjára, a városban számtalan barátja van, és a volt csapattársakkal is tartja a kapcsolatot, beszél velük telefonon. Ez - szerintem - mind pozitív dolog. Nincs ebben semmi ellentétes, semmi kétszínűség.

Egy egyenes ember, egyenes gondolatai.
Ugyanezek Zlatan kollégáról már nem igazán mondhatók el. Gondoljunk csak a Juventus másodosztályba történő sorolását követő lépésére. Ha nagyon kemény akarnék lenni, azt mondanám: a patkányok elhagyják a süllyedő hajót. De inkább azt mondom: túl snassz, "rangon aluli" volt neki a Serie B-ben szerepelnie. De kérdem én: Del Pierónak, Buffonnak nem? Picit nagyobb labdarúgók a svédnél, picit sikeresebbek, és eredményesebbek. Vagy ott van Nedved és a többiek.

Szerintem egy nyilatkozatot kezeljünk úgy, ahogy azt a nyilatkozat adója ki akarta fejezni. Ne gondoljunk semmit se mögé! Igazságtartalmát, őszinteségét pedig ne vitassuk 1200 km-es távolságból. Talán nem vagyunk ebben olyan jól tájékozottak.
Köszi. :wink:
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.15. 17:46:24

ozsimiki írta:
miihii írta:
:lol:

Tulajdonképpen meglátjuk,mert Samu remélhetőleg élni fog a meghívással (sorsolás),h nov. 24-én elhozza vacsira (BL meccs) az új csaját (Inter) az exéhez (BARCELONA) :P
már bocsi,de ez úgy butaság ahogy van :wink:

a ti példátok arról szólna,h nincs ott a jelenlegi,és jól érzitek esetleg egymással magatokat, itt meg arról lesz szó,h:

a ti példátokkal : a jelenlegi csajával az exe szobájában szeretgetik egymást...nem az exével, hanem csupán az exe házában... :lol:

de holnapi meccsel kapcsban meg annyi,h meghívják az exét,hogy lássa mennyire jó most a jelenlegivel.

:lol:

édes mind1, Eto'o-nak már az égvilágon semmi köze a Barcához,és h mit érez esetleg iránta, 100%al az Inter-ért fog melózni, én meg remélem sikertelenül.
Nem egészen.Én is úgy értettem,h természetesen az ex is jelen van a faramuci randin (mivel a meccs egyik résztvevője a BARCA lesz :wink: )

De h teljes legyen a kép,tegyük fel,h a két szóban forgó csajszi jó barátnők és féltékenység nélkül el tudják viselni,h már megváltozott az úriemberrel való kapcsolatuk.
És nem aról fog szólni holnap,h odadörgölje Samu,h mennyire jó is neki,h így alakult a dolog.Csak szimplán a véletlenek érdekes közjátékának köszönhetően együtt fognak tölteni egy estét.Illetve kettőt.
Ezeken be fogják tudni bizonyítani egymásnak,h a BARCA tovább tudott lépni a váltáson és továbbra is egy "istennő" ( 8) ),valamint Samu is,h az új csapatával is jó a "párkapcsolata".

Na de asszem ennyi bőven sok is már erről a meglehetősen elvonatkoztatott (és minden bizonnyal elég hülye :oops: ) képzavarból :D

A lényeg,h én azt kívánom,h a BARCA mindenkit előzzön meg a BL-ben (is),valamint,h az Interben is legalább olyan eredményes legyen Samu,mint nálunk volt.És dolgozzon is értük 1000%-ig,hisz' profi futballista.

Gergő!
Ezekről a nyilatkozatokról annyit,h én mindkét esetben leginkább az eredeti szövegkörnyezetre lennék kíváncsi,h el lehessen dönteni,h melyik h is szólt.
Egy pici változtatás már teljesen más értelmet adhat a mondatnak.
Az az ominózus téli nyilatkozat akkor lenne sztem ilyen értelmű,ahogy leírod,ha kábé úgy végezte volna a dolgát,mint R10 a leszállóágában.Arra lehet mondani,h kábé muszájból focizott,volt már csak itt.

Na mindegy is,ez már milliószor lerágott csont,nem is akarom tovább feszegetni ezt sem,félek vita lenne belőle (még ha nem is pont köztünk :wink: )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.09.15. 17:48:22-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt