Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2009.10.29. 20:54:05

Pedig itt a Madrid (talán) egyetlen értelmes opciója, ha marad Pellegrini. Ráadásul még nincs veszve semmi, sőt a kupában maradás is meglehet, vagy ha mégse, akkor sincs nagy probléma. Ramost kellett volna meghagyni, mert ő tud nyerni.

És hogy ne rontsam a szavak gyakorisági arányát:
bugi, lefő, bugi, lefő. :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.10.29. 20:45:29

guti egy erősen túlértékelt örök ígéret, akiről csak a fanklubja nem veszi észre, h mennyit is ér valójában az az ember, aki nemhogy a válogatottba, de még a saját csapatának a kezdőjébe is csak akkor fér be, ha ilyen akaromokkal nyomják a bugit. láthattuk, h mennyire élt a lehetőséggel.... a vezetőségük helyében elzavarnám a gyereket, a hiányát úgysem annyira éreznék meg.

pellegrini pedig sztem összeroppant. túlságosan nagy lóvéért rakták össze a brigádot, és óriásiak az elvárások. nekik egyszerűen nincs idejük arra, h "majd összeérjen a brigád", most kell virítani vmit.
ez persze még vastagon összejöhet nekik akármelyik vonalon, de azért pelle nem ehhez volt szokva a villarrealnál, és ez látszik is azon, h jelen állás szerint, hogyan kezeli a dolgokat.

sztem egyébként ott krták el a madridnál ezt az egész dolgot, amikor capellot elzavarták, de ezt a lemezt már eléggé túljátszottuk...
PUYOL-XAVI-INIESTA
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.10.29. 13:16:18

socio66 írta:Azért nem kell Pellegrinit sem sajnálni.
Tudta ő,hogy hova jön,hiszen,ahogy írtad is,mindenki ismeri Perezt. Keresett egy bábot,akit kénye-kedve szerint irányíthat,aki nem szól bele az igazolásokba,és nem mer semmi 'szabályellenest' meghúzni.
Pellegrini tudta,hogy hova jön,ennek megfelelően viselje most már a következményeket.
Legyünk azért őszinték és reálisak (nem madridi értelemben :lol: )! Ha egy spanyol középcsapatból, ami még pár éve az sem volt, csinálsz egy stabil BL-helyes, európai kupában is stabil élcsapatot és a Real Madrid hív, nehéz nemet mondani. Nyilván élete lehetősége volt a csávónak, ráadásul abban is biztos lehet, hogy ezen sok múlik. Ha leég a Reallal, marad a szinten ahol eddig, ha meg bejön neki, felléphet a nagy edzők közé.

Pellegrini nem tolta el, hogy oda ment. Azt tolta el, hogy nem szabott feltételeket és nem gondolta át, hogy mielőtt kinevezték, Wengerek meg Lippik lebegtek a sajtóban, Ancelottikkal. Ha ilyen társaság után kérnek fel, akkor bűzlik, hogy a nagyobbak nem fogadták el és én vagyok a vésztartalék, bűzlik, hogy top10-es edzők miért mondanak nemet egy új projectre.... Sosem fogjuk megtudni, hogy a munkaköri leírásában mi szerepel a Real Madrid edzőjének, nem fogjuk megtudni, hogy nagy nevű edzők miért nem akarnak évek óta galaktikusak lenni.

Ahogy azt sem fogjuk megtudni, hogy a Schuster-utódként kiegyensúlyozottan teljesítő Juande Ramos miért állt fel és nem maradhatott. Pedig kézenfekvő lett volna. Ismerte a körlüményeket, ismeri Spanyolországot és rá lehetett volna bízni egy új projectet. Jobb edző, mint Pellegrini, elég a serlegeket nézni (tény, hogy külföldön lefőtt, nem vita). De Ramos is épp a napokban adott be egy felmondást Moszkvában.

Kezdem azt érezni, hogy az említett nevek Pellegrini kivételével nem voltak hajlandóak feladni az autoritásukat, a függetlenségüket és nem engedték, hogy azt csináljanak a "csapatukkal" amit akarnak felülről. Del Bosque is így főtt le a Perez-érában.

Pellegrini vállalta. De nem szabad hibáztatni, így is pályája csúcsán van a csávó, megértem, hogy a Madrigalból átmegy a világ egyik legjobb csapatához. Életében 2 ilyen lehetősége lesz: első és utolsó.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
socio66

2009.10.29. 13:01:54

Azért nem kell Pellegrinit sem sajnálni.
Tudta ő,hogy hova jön,hiszen,ahogy írtad is,mindenki ismeri Perezt. Keresett egy bábot,akit kénye-kedve szerint irányíthat,aki nem szól bele az igazolásokba,és nem mer semmi 'szabályellenest' meghúzni.
Pellegrini tudta,hogy hova jön,ennek megfelelően viselje most már a következményeket.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.10.29. 12:49:03

socio66 írta: Közben meg olyan,mint egy durcás,neveletlen ötéves,aki profi futballista létére nem képes felnőtt módon viselkedni sok szituációban.
Nem mellékesen ő is hatalmas nulla volt a meccsen,úgyhogy a helyében inkább elbújtam volna az öltözőben,mintsem hogy még mutogassak..
És persze tegyük hozzá azt is, hogy világ életében egy hatalmas nulla volt. A Madrid Xavi-ja, meg hasonló agyament baromságokat hallgatok évek óta, közben képtelen kiegyensúlyozottan magas szinten teljesíteni. Jelenlegi túlélését is csak Pereznek köszönheti, mert valljuk be, hogy az igazi ikon Casillas és Raúlhoz képest sosem volt nagy focista. Csak egy rinyagép, aki pofátlan, beképzelt, öntörvényű és simán középkategóriás játékos.

Ha a Realnak egy épeszű, jövő-orientált, sportszerető és szellemiséget valló elnöke lenne, már rég az Osasunában focizna Guti. De ameddig Perez úgy kezeli a csapatát mint egy terméket, amit minél nagyobb százalékban kell marketing-bevételre változtatni, addig a szakmaiság pont ennyit jelent.

Szegény Pellegrini is le fog főni. Ő is csak Villarealban volt Isten, szakmailag már a kinevezésekor erősen megkérdőjelezhető volt. A fájdalmas viszont az, hogy szegény ember bukásának annyi köze lesz a szakmai oldalhoz, mint a lónak az asztalhoz. Del Bosque óta tudjuk, hogy a Perez-érában a csapat edzője csak névlegesen edző és ilyen értelemben mind1 is ki az. Csak szegény Pellegrini úgy kap az önéletrajzába majd egy bukettót, hogy valójában a szakmai tudását meg sem tudta mutatni (nem mintha olyan edzőnek tartanám, aki a világ top10 csapatára méltó lenne tudása alapján).
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.29. 12:47:30

Csak rá kellet nézni mindig is lehetett tudni, hogy egy hisztis kislány. nem bír magával, besértődik. Azt szeretném még látni, hogy a pályán toporzékolva elkezd hisztizni. Szerintem sokan azon sem lepődnének meg.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
socio66

2009.10.29. 12:42:17

Tomsa írta:Alcorcón szurkolóknak mutatott be...
Pellegrininek meg azt mondta,hogy 'menj a p.csába'.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.10.29. 12:38:40

Alcorcón szurkolóknak mutatott be...
socio66

2009.10.29. 12:37:51

A legviccesebb számomra az,hogy ez sok madridistánál úgy jön le,hogy Guti a nagy arc,ami a szívén,az a száján,meg hasonlók..
Közben meg olyan,mint egy durcás,neveletlen ötéves,aki profi futballista létére nem képes felnőtt módon viselkedni sok szituációban.
Nem mellékesen ő is hatalmas nulla volt a meccsen,úgyhogy a helyében inkább elbújtam volna az öltözőben,mintsem hogy még mutogassak..
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.10.29. 12:19:37

Danka00792 írta:Azaz. Azért ilyent hogy mer megtenni... :roll:
Pep már leküldte volna a C csapathoz. :lol:
Tévedés!
Guardiolának nem is mert volna ilyet mondani.
Ezek a nyilatkozatok betekintést adnak a mostani morális állapotba, a madridi csapatnál.
Nem tisztelik egymás, és nem tisztelik az edzőt.
Ez nem csapat.
A játéktudás személy szerint megvan, de ez nem elég.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.10.29. 11:50:56

Mikaos írta:
hau30 írta:Most olvastam ezt a Guti vs. Pellegrini ügyet!
Légyszíves írsz forrást? Elolvasnám, mert érdekel. Kösz előre is.
Szégyen a pályán és azon kívül: Alcorcón utózöngéi
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.10.29. 11:44:26

hau30 írta:Most olvastam ezt a Guti vs. Pellegrini ügyet!
Légyszíves írsz forrást? Elolvasnám, mert érdekel. Kösz előre is.

Egyébként nem vagyok meglepve...amilyen fikusz ez a Guti.
Egy elvileg normálisan működő csapat, ilyen sztárokkal, ilyen nevekkel, és -szerintem- ilyen jó edzővel nem kaphat ki 4-0-ra egy 3.osztályú csapattól. Azt hiszem, ez tipikusan a "fekete bárány"-effektus, Edmilson után szabadon. Nincs ennél rosszabb dolog egy csapatnál, ha bomlasztó elemek munkálkodnak.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.10.29. 11:43:06

lui1698 írta:Guti mindig is egy sunyi kis patkány volt.
Ezt évről évre bizonyítja.
Azaz. Azért ilyent hogy mer megtenni... :roll:
Pep már leküldte volna a C csapathoz. :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.10.29. 11:29:37

Guti mindig is egy sunyi kis patkány volt.
Ezt évről évre bizonyítja.
Pedig ilyen teljesítménnyel, mint amit az Alcorcon ellen mutatott én inkább elsüllyednék szégyenemben. :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.10.29. 11:22:11

hau30 írta:Most olvastam ezt a Guti vs. Pellegrini ügyet! Én ilyet még nem is nagyon hallottam,hogy egy játékos melegebb éghajlatra küldje a mesterét.Vagyis hazudok, nálunk volt ilyen Megye 1/b-ben.Következmény: kirakták a csapatból az illetőt. Nem tudom mi történhet ott öltözőn belül,de nagyon örvendek neki.Nem sok választása van Pellegrininek.Játszatja Gutit,akkor valszeg fentről adják az utasítást(egy régi madridistát jegelni azért,nem szokás),hogy tussolják az ügyet,ha pedig jegeli, akkor pedig alapból nem tisztelik az öltözőben. Szerintem rövid időn belül távozni fog!Amit nagyon sajnálok,hogy ez nem januárban, vagy februárban történt meg.Így még kilábalhatnak a dologból,de így is nehéz lesz remélhetőleg!
ELküldeném Gutit és Pellegrinit is....egy játékos nem beszélthet igy az edzőjével...Pellegriniről meg már többször leirtam mi a véleményem...nincs helye a Madridban egy középszintü edzőnek...
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.10.29. 11:11:45

Most olvastam ezt a Guti vs. Pellegrini ügyet! Én ilyet még nem is nagyon hallottam,hogy egy játékos melegebb éghajlatra küldje a mesterét.Vagyis hazudok, nálunk volt ilyen Megye 1/b-ben.Következmény: kirakták a csapatból az illetőt. Nem tudom mi történhet ott öltözőn belül,de nagyon örvendek neki.Nem sok választása van Pellegrininek.Játszatja Gutit,akkor valszeg fentről adják az utasítást(egy régi madridistát jegelni azért,nem szokás),hogy tussolják az ügyet,ha pedig jegeli, akkor pedig alapból nem tisztelik az öltözőben. Szerintem rövid időn belül távozni fog!Amit nagyon sajnálok,hogy ez nem januárban, vagy februárban történt meg.Így még kilábalhatnak a dologból,de így is nehéz lesz remélhetőleg!
Avatar
Jocek
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.03.18. 15:03:27
Tartózkodási hely: Rácalmás
Kapcsolat:

2009.10.29. 11:08:26

barca28 írta:- Mindenképpen örömteli, ha egy kisebb gárda diadalmaskodik - nyilatkozta a Real Alcorcontól elszenvedett 4-0-ás vereségét követően a Sport című lapnak Zapatero, aki korábban már azt is elejtette, hogy a madridiak egy-egy vereségét követően élvezettel bosszantja beszólásaival a kormány Real-szimpatizáns tagjait....

Nagyon szimpatikus nyilatkozat volt ez: :D

Más: sajnos nem tudtam megnézni a tegnapi meccset,mien volt a hangulat,nagy kedvel játszottak? nem becsültük le őket?..

pííííssssszzz
szerintem ahhoz képest, hogy az utánpótlás volt a pályán keita, touré és a védelem kivételével - nem volt rossz a meccs és így az se merült fel, hogy lebecsülnék az ellenfelet... jól játszottak, bár sokkal kevesebb volt a megindulás támadásba...
Viva Barca

Kép

=) Jocc tí-em (=
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.10.29. 10:39:11

Ronaldo K.O.: mégsem játszik Milánóban! plusz még pletykák az edzőről is :!:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.10.29. 09:32:47

- Mindenképpen örömteli, ha egy kisebb gárda diadalmaskodik - nyilatkozta a Real Alcorcontól elszenvedett 4-0-ás vereségét követően a Sport című lapnak Zapatero, aki korábban már azt is elejtette, hogy a madridiak egy-egy vereségét követően élvezettel bosszantja beszólásaival a kormány Real-szimpatizáns tagjait....

Nagyon szimpatikus nyilatkozat volt ez: :D

Más: sajnos nem tudtam megnézni a tegnapi meccset,mien volt a hangulat,nagy kedvel játszottak? nem becsültük le őket?..

pííííssssszzz
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.28. 23:26:31

kennyke04 írta:
barcafan0911 írta: [...]"az egyik 8-ba benne lesz a madrid"[...]
tuti :?: :lol:
Na igen, erre az apróságra nem gondoltam. :lol:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.10.28. 23:19:46

barcafan0911 írta: [...]"az egyik 8-ba benne lesz a madrid"[...]
tuti :?: :lol:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.28. 23:02:43

Gali írta:16 között új sorsolás van.
Az egy dolog hogy új sorsolás van, de azonos ágra kerültünk a madriddal. Ami azt jelenti hogy 8 csapat lesz az egyik és 8 csapat lesz a másik ágon, az egyik 8-ba benne lesz a madrid és a Barca is. Így nagy az esélye hogy összepárosítanak már a nyolcaddöntőben. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.28. 23:02:41

Utánanézegettem, szerintem is új sorsolás lesz...ennyit a sport klub felkészült kommentátoráról :twisted: bár ha szabályt változtattak tavaly óta,akkor lehet igazat beszélt,de nem sok sansz van rá...vagy mégis?

majd szóljatok ha mégis :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.10.28. 22:56:19

Tuti új sorsolás van! :D
csakamadrid
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.10.28. 22:55:27

Rivaldo11 írta:Nekem rohadtul nem hiányzik még két meccs a madrid ellen. Amúgy is sűrű a szezon, nem jönne jól az a párharc.
Én is nagyon remélem...
Szerintem a kis csapat kibekkeli azt a meccset, ha meg bemákol egyet, akkor vége.
Vagypedig ugyanúgy meglepik a madridot, mint tegnap.
Lezárt