Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.07. 11:29:53

katka írta:
senkialfonz40 írta: És tudom, Sevilla, Valencia, Madrid(akár mindkettő), jó csapatok, de jelen pillanatban mind felett állunk! Ezért az utolsó pillanatban eldőlő bajnokság nem vágyálmom, az azt jelentené, visszaestünk minden téren!
en spec. arra gondoltam hogy nojenek fel hozzank.
nyilvan nem azt hogy essunk vissza es szenvedjunk.
es ezt most nem feltetlenul az aktualis szezonra ertem, hanem hosszu tavon. most oszinten, ti neznetek szivesen egy olyan bajnoksagot mint pl a skot?
Azért a Skót bajnokság ha belegondolunk nem is áll ilyen szempontból messze a spanyoltól. Ez is már évek óta 2 csapatos és ahogy elnézem még évekig ez a tendencia fog folytatódni. De hála istennek a két bajnokságot ezen kívül semmi más nem köti össze!
szerk.: 2003-2004-es szezonban nyert a Valencia. (csak utána néztem :wink: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2009.11.07. 11:40:47-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
katka
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.09.27. 15:25:04
Tartózkodási hely: on the road

2009.11.07. 11:25:17

senkialfonz40 írta: És tudom, Sevilla, Valencia, Madrid(akár mindkettő), jó csapatok, de jelen pillanatban mind felett állunk! Ezért az utolsó pillanatban eldőlő bajnokság nem vágyálmom, az azt jelentené, visszaestünk minden téren!
en spec. arra gondoltam hogy nojenek fel hozzank.
nyilvan nem azt hogy essunk vissza es szenvedjunk.
es ezt most nem feltetlenul az aktualis szezonra ertem, hanem hosszu tavon. most oszinten, ti neznetek szivesen egy olyan bajnoksagot mint pl a skot?

es ehhez meg annyit hogy egy iszonyatosan eros bajnoksagot megnyerni 5-6 forduloval a vege elott az mekkora dicsoseg lenne! most kb az van hogy (szamolva egy jo madriddal) gyakorlatilag a ket clasicon dol el a bajnoksag, es emellett meg mindenki elpottyant par pontot itt-ott. tehat ha mondjuk nyerunk otthon es pl ikszelunk a bernabeuban, akkor sorsolastol fuggoen akar mar januar vegen meg lehet mondani h na sracok, itt mar nagy gondok nem lesznek, toljuk a bl-t, a bajnoksagban meg a fellabu szertarossal is megverjuk a tenerifet.
nyilvan a jatekosoknak ez az opcio kenyelmesebb, de kovezzetek meg, en szeretem a dramat :lol:
persze ez szigoruan maganvelemeny, es nem, nem fogok panaszkodni ha 40 ponttal nyerunk. mielott vki felreert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katka 2009.11.07. 11:29:54-kor.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.07. 11:20:55

katka írta: akkor lehet h en vagyok furan bekotve, de sztem gondolkodas nelkul az elsot valasztanam ket ilyen lehetoseg kozul.
legyen csak kihivas, izgalmak, utolso pillanatban lott fontos golok, megrazo veresegek, ilyesmi. ami miatt erdemes minden hetvegen leulni a tv ele, ha csakis galazast akar valaki latni, nezzen mukorcsolyat.
Nem teljesen értek egyet Veled! Még az utolsó pillanatban lőtt gólok beleférnek, ilyen előfordulhat bármikor, de a megrázó vereségek alatt mit értesz? Nekem a megrázó vereség az, hogy kapunk egy négyest vagy egy ötöst valakitől kiábrándító játékkal, mint a Margit. :( Ha ez megtörténik, akkor Pep és a csapat nem végzi jól a munkáját, valami nem stimmel! Ahogy eddig csikorgott a gépezet, az benne van a pakliban, sőt a vereség is(ahogy kikaptunk a Kazanytól) a hétköznapok velejárója. De ez a játékosanyag, (ha a motiváció, a felkészítés, a sérülések nem térnek el nagyon az átlagostól) olyan kreatív vénával van megáldva, olyan technikai képzettséggel van ellátva, hogy jelen pillanatban (saját szubjektív vélemény) a spanyol bajnokságban nem az utolsó fordulóban kellene eldőljön a bajnokság. És tudom, Sevilla, Valencia, Madrid(akár mindkettő), jó csapatok, de jelen pillanatban mind felett állunk! Ezért az utolsó pillanatban eldőlő bajnokság nem vágyálmom, az azt jelentené, visszaestünk minden téren! Lesznek küzdelmes meccsek, fogunk rosszul játszani, lehet, hogy becsúszik egy-két zakó, de jó pár fordulóval a vége előtt meg kéne koronáztassunk. :)
A tv elé azért ülök le (azon kívül, h Barca fan vagyok), mert titkon mindig azt a varázslatot várom, ami a világ fölé helyez minket! És a szép benne az, hogy ez nem mindig sikerül, de a lehetőség minden meccs előtt ott lebeg a mi és az ellenfél szeme előtt! :twisted:
Mindenki, aki a SZENTÉLY-be beteszi a lábát, számolhat azzal, ha kijön a lépés, egy zsákkal vihet haza a jóból! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára senkialfonz40 2009.11.07. 11:27:24-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.07. 11:19:59

Akik szeretik az adrenalint, azoknak ajánlom az ejtőernyőzést, vagy a sziklamászást biztosítókötél nélkül. Én azt szeretem, ha végig kezünkben a bajnokság, és van egy megnyugtató 5-6 pontos előnyünk. A szezon hosszú, nem árt ha nem kell idegörlő meccseket nyomni minden héten. Többek között ennek köszönhettük a triplát is.
Akik meg azt írják hogy a szoros küzdelemet szeretik, ugyanúgy örülnek, ha botlik egyet a madrid.
Egyvalamiben azonban egyetértünk: Mindegy hogyan, csak legyünk bajnokok. :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
katka
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.09.27. 15:25:04
Tartózkodási hely: on the road

2009.11.07. 11:19:27

sjd írta:Persze, ha tudnám előre, h megnyerjük a bajnokságot, akkor én is ezt választanám.
Csak az utolsó pillanatban lőtt gólok lehet h nem jönnek össze, a megrázó vereségek meg a második helyre ütnek a bajnokság végén...
És néha azért jól esik a madridisták orra alá dörgölni, h azért mégis csak 6-2 :wink:
Ha utsó pillanatban lőtt gólokat akarok, akkor az MU-t nézem, ha izgalmakat, az Arsenalt, és ha gálázást, akkor a Barcát (én így vagyok "bekötve")
nem tudom, en barcaskent sem gondolom hogy elveznek egy olyan bajnoksagot amiben hosszu eveken at, allandoan, tartosan csakis a barca dominal, mi mindenkit 6-0kra alazunk, 40 pont elonnyel nyerunk, a tobbiek meg ott hatul eljatszogatnak magukban. persze nem a szenvedos 0-0kra gondolok szezonokon at, nyilvan en is azt szeretnem hogy legyen nagyon jo a csapat, latvanyos a jatek, sok klasszissal stb, csak mondjuk legyen emelle meg legalabb 2-3 ellenfel aki hasonloan jo es legalabb evi 6-7 meccs legyen igazan nagy kihivas, amit megnyerni iszonyatosan nagy dicsoseg, a vereseg meg meg jobban osztonzi a jatekosokat a fejlodesre. es most rohogjetek ki de szerintem az se tragedia ha esetleg nem a barca nyeri a bajnoksagot vagy vesztunk egy clasicot. maradjon csak mindenki a foldon, tudja azt, hogy egy percig sem szabad visszavennie mert akkor siman lelepi oket valaki meg ne benazzanak az igazolasokkal, mert igenis a tobbi csapat is jo, es igenis tetje van annak hogy melyik poszton kit kuldunk ki a masik csapat klasszisa ellen.

de attol meg persze jo erzes elohozni neha a 2-6ot :wink:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.11.07. 10:38:28

katka írta: akkor lehet h en vagyok furan bekotve, de sztem gondolkodas nelkul az elsot valasztanam ket ilyen lehetoseg kozul.
legyen csak kihivas, izgalmak, utolso pillanatban lott fontos golok, megrazo veresegek, ilyesmi. ami miatt erdemes minden hetvegen leulni a tv ele, ha csakis galazast akar valaki latni, nezzen mukorcsolyat.
Persze, ha tudnám előre, h megnyerjük a bajnokságot, akkor én is ezt választanám.
Csak az utolsó pillanatban lőtt gólok lehet h nem jönnek össze, a megrázó vereségek meg a második helyre ütnek a bajnokság végén...
És néha azért jól esik a madridisták orra alá dörgölni, h azért mégis csak 6-2 :wink:
Ha utsó pillanatban lőtt gólokat akarok, akkor az MU-t nézem, ha izgalmakat, az Arsenalt, és ha gálázást, akkor a Barcát (én így vagyok "bekötve")
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.11.07. 10:02:07

katka írta:

akkor lehet h en vagyok furan bekotve, de sztem gondolkodas nelkul az elsot valasztanam ket ilyen lehetoseg kozul.
legyen csak kihivas, izgalmak, utolso pillanatban lott fontos golok, megrazo veresegek, ilyesmi. ami miatt erdemes minden hetvegen leulni a tv ele, ha csakis galazast akar valaki latni, nezzen mukorcsolyat.
én is e mellett a lehetőség melett állnék, ha választani lehetne, de ezt az ember ízlése válogatja... csak hogy egy példát fölhozva akit talán mindenki ért, hogy pl. Fifában is játszhatnál mindig amatőr ellenfél ellen, nyered a meccseket 7-0-ra, van aki ezt szereti, de nekem ez inkább unalmas lenne
átalakítva a valós futballra tényleg jó lenne ha izgalmas lenne a bajnokság és a Sevilla is bele tudna majd szólni rendesen a végkimenetelbe
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.11.07. 09:21:01

katka írta: akkor lehet h en vagyok furan bekotve, de sztem gondolkodas nelkul az elsot valasztanam ket ilyen lehetoseg kozul.
legyen csak kihivas, izgalmak, utolso pillanatban lott fontos golok, megrazo veresegek, ilyesmi. ami miatt erdemes minden hetvegen leulni a tv ele, ha csakis galazast akar valaki latni, nezzen mukorcsolyat.
Egyetértek veled. Egy szoros, izgalmas meccs utánni diadalnál nincs jobb, főleg ha azt a meccset a Real ellen játszuk. Én örültem volna ha Ronaldo játszik. Emberileg egy nagy nulla legalábbis az én szememben, de tudását elismerem. Rajta lehet látni az újjak közül egyedül, h akar és h hajt, ezért tisztelem.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.07. 09:10:42

Boixos írta:

engem különösebben nem érdekel a sérülése, persze gyógyuljon meg mittudomén blabla stb az ilyenkor szokásos körök, de nem fogok a könnyeimmel kűzdeni, ha nem játszik a klasszikuson, mivel jelen pillanatban ő talán az egyetlen a madridból, aki egy ilyen kaliberű meccset el tudna dönteni, ha ő nincs, akkor azért könnyebb dolgunk lesz. ronaldo ide vagy oda, ettől függetlenül a madrid elleni esetleges győzelem akkor is nagy szó, ha az úttörő kettőjükkel állnának ki.
A múlt szezonbéli első klasszikuson nem volt C.R. és mégis, ha Drenthe belövi a helyzetét, nem biztos, hogy lehozzuk a meccset. A Madrid tavaly a "cselszki" taktikájával megnehezítette a dolgunkat, rendkívül szervezettek voltak. A "visszavágón" megpróbáltak játszani, de tudjuk, ebben "ki a kirááály"! :D
Azért a "hisztis"-sel szerintem is nehezebb lenne, de úgy lenne szééééép! :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.11.07. 08:46:14

Brian 20 írta:
Simán továbbmehetnek a 4 gól nem tűnik soknak révén mekkora különbség van a két csapat között. Pl ZTE-Machester 1:0 és visszavágon csak ötöt kaptunk vagy Fiorentina DVSC egy félidő alatt kapott a Debrecen négyet. De azért izgalmas lesz:)
Ezzel a példával az sántít, h se a Fiorentina, se a Manchester nem kapott ki 4-0ra az odavágón
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.07. 00:04:02

CR sérülése elég gáz,ahogy olvasom, nem akárhogy kezdte az idényt pedig, és jóval nagyobb esélyünk lesz így a győzelemre.

Játéktudása egy dolog,de igazi vezérszellem a gyerek,és egy ilyen szedett vetett (a kifejezés azon értelmében,hogy jelentős játékosmozgás történt a Real-nál,akik nem hosszú ideje melóznak egymásért) csapatnál sokat nyom a latba egy-egy ilyen tag.

és Katka-val egyetértve, jobban szeretném én is,ha nagy küzdelemben sikerülne címet (esetleg címeket) begyűjteni, szeretjük az adrenalint :lol:

no ez nem azt jelenti,h az esetleges gáláknak nem örülnék 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Brian 20

2009.11.06. 23:58:53

bottlikakos írta:
Jocek írta:
bottlikakos írta: a másik meg, hogy sztem nem jut tovább a real m. ... de ez saját vélemény...

Viva Barca
Szerintem meg sajnos továbbjutnak,de hát mindegy.... :roll:
Simán továbbmehetnek a 4 gól nem tűnik soknak révén mekkora különbség van a két csapat között. Pl ZTE-Machester 1:0 és visszavágon csak ötöt kaptunk vagy Fiorentina DVSC egy félidő alatt kapott a Debrecen négyet. De azért izgalmas lesz:)
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.06. 23:09:52

Jocek írta:
bottlikakos írta: a másik meg, hogy sztem nem jut tovább a real m. ... de ez saját vélemény...

Viva Barca
Szerintem meg sajnos továbbjutnak,de hát mindegy.... :roll:
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
Jocek
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.03.18. 15:03:27
Tartózkodási hely: Rácalmás
Kapcsolat:

2009.11.06. 23:06:26

bottlikakos írta:Egyébként lehet h a real csak azért kapott ki 4-0-ra az Alcorcóntól hogy a hazai meccsre sokan menjenek ki........(bár nem biztos :roll: :roll: )
nem hiszem, hogy a real azért kapott ki 4:0-ra(jó ezt leírni :D) mert így tele lenne a stadion... azért ilyenért egy ekkora történelemben sem sűrűn látott vereséget "előállítani"...szerintem esélytelen...
a másik meg, hogy sztem nem jut tovább a real m. ... de ez saját vélemény...

Viva Barca
Viva Barca

Kép

=) Jocc tí-em (=
Avatar
katka
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.09.27. 15:25:04
Tartózkodási hely: on the road

2009.11.06. 23:02:32

menczel írta:
Rivaldo11 írta:
LG írta:Egyet értek Boixos-sal. Itt mondták páran, h úgy igazi a győzelem, ha a legerősebb csapattal áll ki a Madrid. Engem ez nem érdekel, a lényeg, h üssük őket. Én örülök, h nem játszik ellenünk, azért ő komoly fegyvertény. Persze jobban örülnék, ha nem sérülés, hanem pl. eltiltás miatt hagyná ki a meccset.
Így igaz. Azért az vitathatatlan, hogy könnyebb lesz a Ronaldo nélküli madrid ellen, mint ha játszana a rinyagép, de hozzáteszem gyorsan, hogy akkor is biztos győzelmet várnék, ha pályára tudna lépni. Jobbak vagyunk, otthon játszunk, nyerni kell.
Pontosan én is így gondolom. Ha választani kellene, hogy a 38. meccsen nyerjük meg a bajnokságot hosszú fej-fej meletti küzdelem után, vagy aközött hogy a madrid egész évben kiesőzónában botaldozik és [auto_cenzúra]ájba veri őket minden csapat, nem kérdés melyik lehetőséget választanám.
akkor lehet h en vagyok furan bekotve, de sztem gondolkodas nelkul az elsot valasztanam ket ilyen lehetoseg kozul.
legyen csak kihivas, izgalmak, utolso pillanatban lott fontos golok, megrazo veresegek, ilyesmi. ami miatt erdemes minden hetvegen leulni a tv ele, ha csakis galazast akar valaki latni, nezzen mukorcsolyat.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.11.06. 22:44:36

Rivaldo11 írta:
LG írta:Egyet értek Boixos-sal. Itt mondták páran, h úgy igazi a győzelem, ha a legerősebb csapattal áll ki a Madrid. Engem ez nem érdekel, a lényeg, h üssük őket. Én örülök, h nem játszik ellenünk, azért ő komoly fegyvertény. Persze jobban örülnék, ha nem sérülés, hanem pl. eltiltás miatt hagyná ki a meccset.
Így igaz. Azért az vitathatatlan, hogy könnyebb lesz a Ronaldo nélküli madrid ellen, mint ha játszana a rinyagép, de hozzáteszem gyorsan, hogy akkor is biztos győzelmet várnék, ha pályára tudna lépni. Jobbak vagyunk, otthon játszunk, nyerni kell.
Pontosan én is így gondolom. Ha választani kellene, hogy a 38. meccsen nyerjük meg a bajnokságot hosszú fej-fej meletti küzdelem után, vagy aközött hogy a madrid egész évben kiesőzónában botaldozik és orrbaszájba veri őket minden csapat, nem kérdés melyik lehetőséget választanám.
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.06. 22:36:44

Egyébként lehet h a real csak azért kapott ki 4-0-ra az Alcorcóntól hogy a hazai meccsre sokan menjenek ki........(bár nem biztos :roll: :roll: )
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.06. 22:27:06

LG írta:Egyet értek Boixos-sal. Itt mondták páran, h úgy igazi a győzelem, ha a legerősebb csapattal áll ki a Madrid. Engem ez nem érdekel, a lényeg, h üssük őket. Én örülök, h nem játszik ellenünk, azért ő komoly fegyvertény. Persze jobban örülnék, ha nem sérülés, hanem pl. eltiltás miatt hagyná ki a meccset.
Így igaz. Azért az vitathatatlan, hogy könnyebb lesz a Ronaldo nélküli madrid ellen, mint ha játszana a rinyagép, de hozzáteszem gyorsan, hogy akkor is biztos győzelmet várnék, ha pályára tudna lépni. Jobbak vagyunk, otthon játszunk, nyerni kell.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.11.06. 21:12:38

MichaaBee írta:
csdewl írta:hali! azt nemlehet-e tudni ,hogy az el classicot nem teszik-e át esetleg más időpontra? mondjuk szombatra?
Elképzelhető, de korántsem biztos. Alapból minden meccset vasárnapra tesznek a sorsolásnál, de ezt gyakran változtatják.
Nem túl valószínű, hogy a vasárnapról elveszik mégpedig azért, mert aznap van a Barca 110. születésnapja :wink:
Ha nagyon Classicot akarsz nézni, gyerel, jövő hét vasárnap Csabacsűd-Szarvas, hatalmas presztízsrangadó, mondhatom el Classico kicsibe... :D :D :D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.06. 20:40:05

Egyet értek Boixos-sal. Itt mondták páran, h úgy igazi a győzelem, ha a legerősebb csapattal áll ki a Madrid. Engem ez nem érdekel, a lényeg, h üssük őket. Én örülök, h nem játszik ellenünk, azért ő komoly fegyvertény. Persze jobban örülnék, ha nem sérülés, hanem pl. eltiltás miatt hagyná ki a meccset.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.11.06. 20:33:56

Chino írta:
Akárhogy is, de én nem tudok örülni ennek. nem gondoltam volna hogy ilyen súlyos. Úgy lett volna igazi az El Clasicó ha ő is ott van. Megnéztem volna egy pályán Messit és Cr-t. Bár nem rájuk van kihegyezve a meccs, de kiváncsi lettem volna mit alakít a Nou Camp-ban.
párszor már voltak egy pályán, igaz, akkor még c mencseszteri volt.

engem különösebben nem érdekel a sérülése, persze gyógyuljon meg mittudomén blabla stb az ilyenkor szokásos körök, de nem fogok a könnyeimmel kűzdeni, ha nem játszik a klasszikuson, mivel jelen pillanatban ő talán az egyetlen a madridból, aki egy ilyen kaliberű meccset el tudna dönteni, ha ő nincs, akkor azért könnyebb dolgunk lesz. ronaldo ide vagy oda, ettől függetlenül a madrid elleni esetleges győzelem akkor is nagy szó, ha az úttörő kettőjükkel állnának ki.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.11.06. 20:01:52

LG írta:
CS0ki írta:
mi otthoni meccsünk a Rubin ellen, 1.03 volt ) természetesen meg is szívtam..
Biztos vagy abban az 1.03-ban?? Én nehezen hiszem, hogy tényleg annyi volt. Egy sima bajnokit nem tesznek olyan alacsonyra az utolsó helyezett ellen, nemhogy az orosz bajnokot.

(egyébként eleve semmi értelme ilyen alacsony szorzójú meccset megtenni....)
Sztem 1.3-s lehetett...
Áhh határozottan emlékszem hogy annyi volt és a Rubinnak 19-es :) a megtenni pedig csupán Barca iránti szimpátiából volt...

Szerk: Visszanéztem a bwin arhivumban, 1.1-es volt...bocs a kellemetlenségekért, tényleg úgy emlékeztem..foggalmam sincs miért.

Ronaldora visszatérve, én nagyon szeretem a játékát, és jó volna ha minnél hamarabb visszatérne, mert a szinvonal sokat javul ő általa...
Peace
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.11.06. 19:59:42

csdewl írta:hali! azt nemlehet-e tudni ,hogy az el classicot nem teszik-e át esetleg más időpontra? mondjuk szombatra?
Elképzelhető, de korántsem biztos. Alapból minden meccset vasárnapra tesznek a sorsolásnál, de ezt gyakran változtatják.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2009.11.06. 19:41:20

hali! azt nemlehet-e tudni ,hogy az el classicot nem teszik-e át esetleg más időpontra? mondjuk szombatra?
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.06. 16:35:06

Akárhogy is, de én nem tudok örülni ennek. nem gondoltam volna hogy ilyen súlyos. Úgy lett volna igazi az El Clasicó ha ő is ott van. Megnéztem volna egy pályán Messit és Cr-t. Bár nem rájuk van kihegyezve a meccs, de kiváncsi lettem volna mit alakít a Nou Camp-ban.
Forca Barca!!!!
Lezárt