Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.22. 11:41:58

Attila-Raul írta:
ellenben velünk akik voltak Osasunánál,Bilbaoban, és Valenciában is


Oriasi :lol: erre fered a melledet? a 3 merkozes kozul egyet sem tudtatok megnyerni. Mi meg az osszel minek derbinket idegenbe nyomjuk.

Atl, Villareal, Sevilla 2 gyozelem 1 vereseg
Barca, Valencia meg hatravan
Majd tavasszal jol fog jonni h mindenkit odahaza fogadunk.
Hagyjuk ezt a hujeseg h ki kivel jatszott :lol: :lol:
Meg a BL is.... azert a Kijevet es a Rubinyt nem hasonlithatjuk ossze a Milan-al es a Marsejjel. Az Inter??? Ugy ahogy van egy fos az a csapat...muinyo`nak csak a pofaja nagy.
ilyen szépen, helyesen leírt magyar mondatokat se sokszor látok ezen a fórumon.
sztem jobban jársz, ha a madridistán hirdeted az igét, itt felesleges...
Az Inter a Milant elég rendesen elintézte, erre ti ezt a bajnokságában is gyenge csapatot se tudtátok elverni. (nem kell azzal jönni, h jó helyen van most a Milan, mert pont előttetek hazai pályán kikaptak még a Zürich-től is, tehát nyugodtan mondhatjuk, h egy ürülék Milan-nal se bírtatok el...) A világszerte híres Alcorcón-ról nem is beszélve...de egyébként én vagyok a hülye, minek magyarázok ez olyan madridistának, aki annyira igénytelen, h még a Marseille-t se képes normálisan leírni...
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.22. 11:37:34

Attila-Raul írta: azert a Kijevet es a Rubinyt nem hasonlithatjuk ossze a Milan-al es a Marsejjel.
Szerintem se!A Milan meg a 'Mársej' legalább támadott.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.22. 11:34:29

Attila-Raul írta:
ellenben velünk akik voltak Osasunánál,Bilbaoban, és Valenciában is


Oriasi :lol: erre fered a melledet? a 3 merkozes kozul egyet sem tudtatok megnyerni. Mi meg az osszel minek derbinket idegenbe nyomjuk.

Atl, Villareal, Sevilla 2 gyozelem 1 vereseg
Barca, Valencia meg hatravan
Majd tavasszal jol fog jonni h mindenkit odahaza fogadunk.
Hagyjuk ezt a hujeseg h ki kivel jatszott :lol: :lol:
Meg a BL is.... azert a Kijevet es a Rubinyt nem hasonlithatjuk ossze a Milan-al es a Marsejjel. Az Inter??? Ugy ahogy van egy fos az a csapat...muinyo`nak csak a pofaja nagy.
az a fos csapat a realocskádat ugy elverné azt se tudnák utána hogy kell a cipőjüket bekötni.... :roll:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2009.11.22. 11:31:43

ellenben velünk akik voltak Osasunánál,Bilbaoban, és Valenciában is


Oriasi :lol: erre fered a melledet? a 3 merkozes kozul egyet sem tudtatok megnyerni. Mi meg az osszel minek derbinket idegenbe nyomjuk.

Atl, Villareal, Sevilla 2 gyozelem 1 vereseg
Barca, Valencia meg hatravan
Majd tavasszal jol fog jonni h mindenkit odahaza fogadunk.
Hagyjuk ezt a hujeseg h ki kivel jatszott :lol: :lol:
Meg a BL is.... azert a Kijevet es a Rubinyt nem hasonlithatjuk ossze a Milan-al es a Marsejjel. Az Inter??? Ugy ahogy van egy fos az a csapat...muinyo`nak csak a pofaja nagy.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.22. 11:22:16

raul0791 írta:én nem is erről beszéltem, hanem a bírói lefizetésekről, stb. tavalyi bl elődöntő mond valamit? naugye. :wink:
arra gondolsz, amikor teljesen jogtalanul kiállították Abidalt tőlünk? :)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.22. 10:50:51

Etooka írta:De legalább valami helytállóval állnátok elő, mert Piqué kezezésén kívül egyik sem volt tizi, ellenben BCN-ban nekünk sem adtak meg egyet emlékeim szerint. (És akkor Abidal jogtalan kiállítása stb.)

Ez a példa nem nyerő.
Én is így látom, hogy Pique kezezésén kívül nem volt szerintem több tizi.
Az, hogy Drogba dobálta magát azt ne nézzük szerintem tizinek.
Talán még egyet meg adhatott nekik a bíró..ez így 2 tizi.

Ballack 4. percben kezezése.
Bosingwa lerántotta Henryt az első meccsen..ez így 2 tizi..
Tehát szerintem is jobbat kéne ki találni..
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.11.22. 10:44:28

De legalább valami helytállóval állnátok elő, mert Piqué kezezésén kívül egyik sem volt tizi, ellenben BCN-ban nekünk sem adtak meg egyet emlékeim szerint. (És akkor Abidal jogtalan kiállítása stb.)

Ez a példa nem nyerő.
.
raul0791
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.11.08. 11:13:49

2009.11.22. 10:24:16

Nagyszerű, h volt az a meccs, mert azóta ha a bírók szóba kerülnek, azt felhozzátok azonnal. Jól jegyezzétek meg, h még 10 év múlva is föl tudjátok hozni. Olyan lesz ez nektek mind a 31 bajnoki cím meg a 9 BL, amikor már nem tudtok normálisan érvelni, elő fog jönni
nem kell feszt azzal jönni h máker real, meg segitettek a birók, és nem lesz felhozva a téma.
Real fan.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.22. 10:21:38

tavalyi bl elődöntő mond valamit?
Nagyszerű, h volt az a meccs, mert azóta ha a bírók szóba kerülnek, azt felhozzátok azonnal. Jól jegyezzétek meg, h még 10 év múlva is föl tudjátok hozni. Olyan lesz ez nektek mind a 31 bajnoki cím meg a 9 BL, amikor már nem tudtok normálisan érvelni, elő fog jönni :wink:

Etookával értek egyet, én sem lennék annyira pesszimista. Bár nincsenek jó előjelek, a golyóink harapó fogóban vannak, sérülések, gyenge forma stb...de ha következő 2 meccsből győztesen jövünk ki, akkor igen jó helyzetbe kerülünk. Persze rosszul is elsülhet, oda lehet a BL, és 4 pontal elmehet a RM...de én ezt nem tartom elképzelhetőnek. Kikapni szvsz egyik meccsen sem fogunk, rossz esetben x-lünk. De sztem nehezen is, de megütjük mind2-őt.
raul0791
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.11.08. 11:13:49

2009.11.22. 10:14:01

barca28 írta:
raul0791 írta:
mezenga írta:Perez sokat költött játékosokra de maradt egy kis pénz a bíróknak is....
Így nehéz lesz megnyernünk a bajnokságot.
hagyjad már a hülyeséged, ne legyél nevetséges. Hozzak példát Laporta mikor nem sajnálta a pénzt? szerintem nem kell... :wink:
nha ezzel azért kicsit nem értek egyet... :D nézd meg a real mennyit és a Barca mennyit költött mondjuk 2 évre visszamenőleg...enyhe real "fölény" nemde??
én nem is erről beszéltem, hanem a bírói lefizetésekről, stb. tavalyi bl elődöntő mond valamit? naugye. :wink: tudom baromságnak tartjátok, éppen ahogy mi is, hogy perez fizet.
Real fan.
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.22. 10:12:30

raul0791 írta:
mezenga írta:Perez sokat költött játékosokra de maradt egy kis pénz a bíróknak is....
Így nehéz lesz megnyernünk a bajnokságot.
hagyjad már a hülyeséged, ne legyél nevetséges. Hozzak példát Laporta mikor nem sajnálta a pénzt? szerintem nem kell... :wink:
nha ezzel azért kicsit nem értek egyet... :D nézd meg a real mennyit és a Barca mennyit költött mondjuk 2 évre visszamenőleg...enyhe real "fölény" nemde??
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
raul0791
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.11.08. 11:13:49

2009.11.22. 09:56:20

mezenga írta:Perez sokat költött játékosokra de maradt egy kis pénz a bíróknak is....
Így nehéz lesz megnyernünk a bajnokságot.
hagyjad már a hülyeséged, ne legyél nevetséges. Hozzak példát Laporta mikor nem sajnálta a pénzt? szerintem nem kell... :wink:
Real fan.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.11.22. 09:52:42

Etooka írta:Azért ennyire pesszimistán nem kell szemlélni a dolgokat.

Válogatott fordulók után mindig ilyen enerváltan, indiszponáltan és dekoncentráltan játszunk, ilyenkor csak az a kérdés, milyen a helyzetkihasználásunk. Mivel ma az sem volt a topon, ezért ikszeltünk.

A Madrid lélektani előnyéről meg jobb cserepadjáról meg nem érdemes beszélni, mert az alcorcóni csoda nem a Castilla ellen volt, hanem egy van der Vaart, Granero, Kaká, Van Nistelrooy, Raúl és Xabi Alonso elleni Madrid ellen.

Innen pedig nem is kell azon gondolkozni, jobb-e a padjuk. A BL-ben pedig szintén nem egy Rubinnal (jó, nem világklasszis csapat, de a játékstílusa miatt nem Zürich), egy Kijevvel (ugyanaz a szitu) és nem egy Interrel kell játszania.


Én nem látok semmi okot az aggodalomra. Keddre kikupáljuk magunkat, és ütjük az Intert.
Ebben viszont igazad van...mi nekünk sokkal nehezebb meccseink voltam a bajnokságban, és a BL-ben is mint a Realnak. Csak a Sevillával és az Atmával játszottak eddig nagy ellen és a Sevilla ellen buktak is, +még a Milánnal is szenvedtek. Ők ilyen Xerez,Tenerife és Racing csapatokkal tolták a meccseket, ellenben velünk akik voltak Osasunánál,Bilbaoban, és Valenciában is, nembeszélve a BL meccsekről. De ennek ellenére télleg gyengébb a játékunk mint tavaly, de ezt sztem lelehet küzdeni.
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2009.11.22. 09:46:34

Perez sokat költött játékosokra de maradt egy kis pénz a bíróknak is....
Így nehéz lesz megnyernünk a bajnokságot.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.11.22. 09:44:37

Azért ennyire pesszimistán nem kell szemlélni a dolgokat.

Válogatott fordulók után mindig ilyen enerváltan, indiszponáltan és dekoncentráltan játszunk, ilyenkor csak az a kérdés, milyen a helyzetkihasználásunk. Mivel ma az sem volt a topon, ezért ikszeltünk.

A Madrid lélektani előnyéről meg jobb cserepadjáról meg nem érdemes beszélni, mert az alcorcóni csoda nem a Castilla ellen volt, hanem egy van der Vaart, Granero, Kaká, Van Nistelrooy, Raúl és Xabi Alonso elleni Madrid ellen.

Innen pedig nem is kell azon gondolkozni, jobb-e a padjuk. A BL-ben pedig szintén nem egy Rubinnal (jó, nem világklasszis csapat, de a játékstílusa miatt nem Zürich), egy Kijevvel (ugyanaz a szitu) és nem egy Interrel kell játszania.

Én nem látok semmi okot az aggodalomra. Keddre kikupáljuk magunkat, és ütjük az Intert.
.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.11.22. 09:41:19

Még az 1. félidő egész jó volt, annak ellenére, hogy válogatott szünet+nem a legjobb kezdő játszott, de a 2. félidő....nemtudom mi van idén a Barcával, de remélem nem az lesz mint 06/07-ben. Most meg jön az Inter és a Real elleni meccsek, alig épp játékosokkal. Abidal,Touré,Márquez,Messi,Ibra sérültek. És így jön az Inter és a Real elleni meccs....úgyhogy közel sem vagyunk csúcsformában. Miért van az, hogy akimegnyeri a BL-t az a köv. évében visszaesik vmennyire???
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.22. 09:40:02

Az el clásicó..... erre vártam egész évben erre tessék...sajnos azt kell mondjam nem látok sok esélyt a győzelemre a tegnapi meccs alapján..azért az sztem kicsit erős hogy Alvesnek kell gólt lőnie...oké ő is csapattag meg minden de nekem nem ez elsősorban a feladata..az a különbség a Barca és a Real között ,hogy nekik vannak cseréik..és ezmiatt esélyesebb a győzelemre is a Real ...lélektanilag is jobb helyzetben vannak mint mi..a BL továbbjutás nem kérdéses a számukra..CR felépül a clásicóra és az sem utolsó szempont sőt ,hogy jelenleg ők az elsők.Remélem nov29-én olyan 10 ora tájékán már a Barcelona neve lesz a tabella elején :!: :!:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.11.22. 09:27:48

Andris írta:Lehet hogy ők mostanság jobban tolják... :roll:
Legalábbis a válogatott fordulók utáni Barcánál biztosan.
.
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.11.22. 08:50:42

Szerintem akár ott lesz Messi, akár nem, ez fogja eldönteni a bajnokságot, hogy a Madridnak hosszabb a cserepadja, a Barca most nagyon Messi és Xavi függő...szerintem. Sajnálom, mert jó lett volna olyan El Classico-t nézni, ahol mindkét csapat sérülések nélkül topformában lévő játékosokkal lép pályára. Sem CR sem Messi se Ibra sem Guti stb. nem lesz lesznek top formában, még ha ott is lesznek...
Hát ezt nem gondoltam volna az év elején. A Real meccsről annyit, hogy vak aki nem látta, hogy melyik a jobb csapat a pályán. Kapura lövés labdabirtoklás stb. csak azért nem billent fel a pálya, mert térfelet cseréltek. Ne várja senki, hogy a gól után ne vegyenek vissza (ez volt a Barcánál is), sorsdöntő Bl-találkozók, meg az El Classico előtt...
Ide most kellene valami frappánsat...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.22. 04:02:47

remek lesz a Clascio

se Zlatan se Yaya se Abidal se MESSI :x
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.22. 01:03:35

Mikaos írta:
Végül a harmadosztályú bajnokságban szereplő komplett Barca-junior csapattal kell megvernünk a Realt? :P :lol:
Lehet hogy ők mostanság jobban tolják... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.11.22. 01:01:32

nah a real-nak ismét mákja volt... vhogy olyan érzésem van, h ezt a gólt ellenünk megadták volna...
Ilyen beszűkült agyú emberekkel nem is érdemes vitatkozni.Szemüvegben nézi végig a meccseket,mindig csak az ő csapatával akarnak kib.szni. :roll:
csakamadrid
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.22. 01:01:18

Milyen ironikusak a történések:
Ahhoz képest, hogy a fél sajtó hisztériázott CR7-ke miatt, hogy nem játszik majd a Classico-n, erre pedig pont Messinél lehetséges a kimaradás. Sőt, Ibra sem 100-as...

Végül a harmadosztályú bajnokságban szereplő komplett Barca-junior csapattal kell megvernünk a Realt? :P :lol:
újpestikacsa26
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.11.01. 15:36:52

2009.11.22. 00:56:15

Most mi van Messi megsérült??:O:S
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2009.11.22. 00:48:39

Cooltiszo írta:Barcásként nagyon nem érdekel hogy mákkal, gálával vagy csalással nyer a Real
Ok, de ez a topik arra van, hogy azok a drukkerek, akik szeretnének a rivális csapatról beszélni itt tudnak egymással eszmét cserélni :D .

Egyébként nem kell túlzásokba esni, igaz, hogy nem adtak meg egy szabályos gólt a Racingnek, de volt egy tizenegyes is, amit nem kaptak meg a fővárosiak. Ma sajnos megérdemelten nyertek, annak ellenére, hogy nem játszottak jól. Jövőhéten remélem ez már nem lesz elég ;)
Lezárt