Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.18. 20:49:10

Mikaos írta:Üzletet már nem nagyon lehet belőle csinálni. 32 éves és csatár... az egyik legolcsóbb kombináció.

Ha elfogadja a padozást jövőre, akkor én nagyon örülnék neki. Ő egy olyan játékos, aki padról beállva is képes eldönteni egy meccset (ha formában van) - vagy ha nem is eldönteni, de gyökeresen megváltoztatni a meccs képét.

Én azért még bízom benne, hogy visszanyeri a tavalyi szuper formáját. Végül is egy zseniről van szó. Pep mondta is, hogy Henry befogja még sokak száját. Úgy legyen :)
Csak nehogy azok száját fogja be, akik még kiállnak mellette. De én is bízok benne, h még lő fontos gólokat majd, de mint ahogy említettem, én inkább már csereként képzelem el.
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.12.18. 15:55:57

azért ez picit erös volt
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2009.12.18. 15:46:47

miihii írta:
barca28 írta:Megköszönjük neki az eddigi munkáját és nyáron mehet USA-ba.Helyére pedig érkezhet valaki......
Passzoljuk el a Galaxy-nek es a transzferben hozzuk el Bekemet :lol:
Es magyarul megmondva adunk a sz@rnak egy pofot :lol: :lol:
I <3 FCB
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.18. 15:40:01

Üzletet már nem nagyon lehet belőle csinálni. 32 éves és csatár... az egyik legolcsóbb kombináció.

Ha elfogadja a padozást jövőre, akkor én nagyon örülnék neki. Ő egy olyan játékos, aki padról beállva is képes eldönteni egy meccset (ha formában van) - vagy ha nem is eldönteni, de gyökeresen megváltoztatni a meccs képét.

Én azért még bízom benne, hogy visszanyeri a tavalyi szuper formáját. Végül is egy zseniről van szó. Pep mondta is, hogy Henry befogja még sokak száját. Úgy legyen :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.18. 00:47:49

barca28 írta:Megköszönjük neki az eddigi munkáját és nyáron mehet USA-ba.Helyére pedig érkezhet valaki......
Passzoljuk el a Galaxy-nek es a transzferben hozzuk el Bekemet :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.17. 20:09:23

Bojan baltámadó,cseréje Jeffren,Ibra közép,cseréje Henry,Messi jobb ,cseréje Pedro.Henry nem a régi és már nem is lesz az,ezen nincs mit ragozni.Szép volt jó volt ennyi volt.Megköszönjük neki az eddigi munkáját és nyáron mehet USA-ba.Helyére pedig érkezhet valaki......

Off:Az új Presidentéééére is kiváncsi leszek... :roll:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.17. 20:03:28

Én is így gondolom, ahogy alattam leírtátok. Ha valóban nem jön bal szélre vki télen, akkor Pedronak szavaznák ott több lehetőséget. De lehetne própálgatni Jeffrent és Bojant is. Iniesta kp-ra kell. Henryt sem kéne elfeledni, de én inkább csereként számítanék rá a továbbiakban. Annak szerintem bőven jó lenne. Larsson szerű szerepkört el tudnám neki is képzelni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.17. 16:53:47

Én eddig úgy voltam vele, hogy ha nem is játszik jól, de abban mindenképpen jó, hogy több védőt lefoglal mint azt mondjuk Pedro tenné, de már ebben sem bízom. Ha lendületből vezeti a labdát, akkor is megeszi egy védő. Sajnos sablonos, lassú lett a játéka. Megkapja a labdát és ha becsukom a szemem is tudom mi lesz a vége. Meghúzza szélen, megpróbálja beadni, a védő belelép a besdásba és szöglet. Ezt már annyiszor látni, hogy szinte unalmas. Ha mégis elkezd befelé húzni azt is lassan csinálja és a védők könnyen szerelik. Egy-két olyan lövést láttam amit tavaly többször csinált és rengetegszer eredményesen, de ez se az igazi már. Többnyire a tizenhatos sarkától próbálja laposan a hosszút kilőni, de ezek se olyan veszélyesek már.

Nem akarom bántani, de ez így már kevés ide. Ha pedig Ini játszik ott, a kp is megbomlik, ráadásul azon a poszton ő sem valami gólerős. Henry-nak talán egy jó meccse volt,ami idézte a tavalyi csatárunkat mégpedig Milánóban, bár az Espanol ellen az első félidőben sem volt olyan rossz, de onnan igazán nem lehet senkit kiemelni.
Forca Barca!!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.12.17. 14:33:42

csaby23 írta:Fölötte is elszállt az idő az én hatalmas sajnálatomra...Élveztem a játékát az Arsenalos korszaka óta egész eddig,de ami tény az tény:Már nem tudja úgy segíteni a Barca játékát mint ahogy azt kellene...Remélem azért még láthatunk tőle szép dolgokat.
Sajnos ez igaz :( . Nemhogy a Barcát már egyetlen csapatot sem tudna segíteni ezzel a játékkal.
Jól mondják, ha a télen nem érkezik balszélső nagy baj van mert Ini fog ott játszani és megbomlik a kp.
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2009.12.17. 13:46:30

Fölötte is elszállt az idő az én hatalmas sajnálatomra...Élveztem a játékát az Arsenalos korszaka óta egész eddig,de ami tény az tény:Már nem tudja úgy segíteni a Barca játékát mint ahogy azt kellene...Remélem azért még láthatunk tőle szép dolgokat.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.12.16. 11:04:11

Mondjuk érdekes h Henryról ilyen pozitívan nyilatkozol, miközbe Ibráról negatívan. Hogy ontani fogja a gólokat?
Sztem nem. Ha télen nem érkezik új balszélső, sztem Iniesta rendszeresen játszani fog a balszélen, mert Henry játéka ötlettelen, kiszámítható és lusta. Sztem a francia már nemsokat javulhat. Lesz néhány meccs,ahol lesz kedve játszani, de a meccsek nagy részén csak elhalni fognak rajta a támadások...
A Fifa egy szégyen
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.15. 22:38:42

ziipp írta:Henrynak jelenleg egy igazán pozitív dolog van a játékában: a mélyről való beindulások. Ezeket jól csinálja, csak idén nem találják meg annyira a labdák, mint tavaly.
És ez nagyon fontos a Barca játékában, ez határozza meg nagyon nagy százalékban Xavi játékát is! Érzi a beindulásokat, de neki is nehezebb dolga van Ibra miatt, aki lefoglal pár védőt, de nem mozgatja meg őket, ezért könnyebb lesre állítani Henryt. Nem egy ilyen indítást fújtak le les miatt. :roll: Mindenesetre nagyon fontos láncszem, kicsit kevésbé "kiszámítható" a Barca játéka, így lehet adni azokat a kreatív szemet kápráztató labdákat. :) Csak hát amíg Henry nincs olyan formában addig nem tudja megoldani, ezért kéne elkapnia a fonalat. Ha ez meglesz, akkor ontani fogja a gólokat, figyeljétek meg! ;)
barcaever
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.11.08. 10:49:04

2009.12.15. 19:49:32

hollo

nem lehet hogy azért nem teljesít jól mert már mindent megnyert ez az egyik lehetőség a másik hogy csak egy kissebb hulámvölgyben van
mert emjékeztek tavaly mikor úgy volt hogy henry elmegy mert nem tudott jól játsszani aztán fött az espanyol és ott ő egyenlített és aztán jött az henry varázs a valenciai mesterhármas a lyon elleni dupla gyerünk henry bízok benned és remélem ti is bíztok benne

VISCA EL BARCA
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.13. 10:44:06

Tegnap sem tett hozzá túl sokat a játékhoz. Mostanában egyre többször lehet megfigyelni hogy: Ha egy az egyben vezeti a védőre kiszámítható. Mindig ugyanaz. Tavaly is ezt csinálta, de akkor valahogy több motivációt láttam ezekben a megmozdulásokban. Sokkal gyorsabban csinálta meg ezeket a finom cseleket és pontosan centerezett középre vagy megoldotta egyedül. Idén ezek nem mennek. Többnyire át sem jut a védőn vagy ha igen akkor jön egy pontatlan beadás vagy egy éppen be sem tudja adni mert belelépnek. De a legrosszabb amikor vezetgeti vagy 2 percen keresztül leviszi szinte az alapvonalig majd visszagurít Maxvellnek vagy ugye Abidalnak. :roll:

Ezeken kéne változtatnia szvsz :lol: Én kitartok mellette mivel sokra tartom a franciát. Bízom benne, hogy hamarosan megtalálja a legjobb formáját. :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2009.12.12. 22:02:13

Henrynak jelenleg egy igazán pozitív dolog van a játékában: a mélyről való beindulások. Ezeket jól csinálja, csak idén nem találják meg annyira a labdák, mint tavaly.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.12.12. 22:01:16

Ugye ugye csak igazolnunk kellene főleg az ő posztjára.félreértés ne essék szúrkolok neki.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.12.12. 21:59:27

danko94 írta:De egy-két dolog érthetetlen. Az az Henry aki az Arsenalban akkora gólokat vert mint a ház, szabadrúgásból, akcióból, 20-25 méterről, hova tűnt? Henry elfelejtett rúgni, a mai ziccerét, 3 éve úgy verte volna a hosszu felsőbe mint az állat, most meg láthatjuk mi van. Szerintetek mi lehet ennek az oka??
Szerintem ez a Barcelona hatás.Itt mindenki elfelejt messziről lőni, mindig az a tizenhatósból akarunk lőni, vagy szinte mindig csak gurítani.Kivéve persze Alvest, meg Ibrát de Ibra most jött remélem ő megmarad nehéztüzérnek.Kell a változatosság a csapatba.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
yozsoo
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.10.31. 20:12:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.12. 21:50:02

ziipp írta:Henry nagy baja, hogy elvesztette a robbanékonyságát. Régebben gyors ritmusváltásokkal oldott meg sok mindent. Mostanra csak a ritmusváltások maradtak meg, ami még így is bejön néha-néha, de könyörgöm, ha hozzákerül a labda, akkor max. egy szöglet vagy egy közepes beadásra számítson az ember?
Igen, sajnos teljesen igazad van...ötlettelen a játéka, ha hozzá kerül a labda, akkor vagy hátrapasszol, vagy belevágja a védőbe:(...sajnos...
Kép
Visca el Barça! Visca Catalunya!
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2009.12.12. 21:47:59

Henry nagy baja, hogy elvesztette a robbanékonyságát. Régebben gyors ritmusváltásokkal oldott meg sok mindent. Mostanra csak a ritmusváltások maradtak meg, ami még így is bejön néha-néha, de könyörgöm, ha hozzákerül a labda, akkor max. egy szöglet vagy egy közepes beadásra számítson az ember?
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.12.12. 21:11:12

Andris írta:A játékának bizonyos elemei továbbra is teljesen haszontalanok, de ma szerintem eddig legalábbis elég jól tolja.
Lehet rájött h egyáltalán nincs biztos helye a kezdőben már.
De egy-két dolog érthetetlen. Az az Henry aki az Arsenalban akkora gólokat vert mint a ház, szabadrúgásból, akcióból, 20-25 méterről, hova tűnt? Henry elfelejtett rúgni, a mai ziccerét, 3 éve úgy verte volna a hosszu felsőbe mint az állat, most meg láthatjuk mi van. Szerintetek mi lehet ennek az oka??
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.12. 21:02:33

A játékának bizonyos elemei továbbra is teljesen haszontalanok, de ma szerintem eddig legalábbis elég jól tolja.
Lehet rájött h egyáltalán nincs biztos helye a kezdőben már.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2009.12.08. 18:05:27

szajko írta:Én már úgy vagyok vele, hogy mehet. Nem akarom megbántani az Henry fanokat, de ez már nem az ő szintje.

Kell helyette vennünk egy David Silvát vagy egy Robinhot.

Én kedvelem Henryt, de sajnos ez van.

Egyetértek! Egy Robinho sokkal több lendületet vihetne a támadásainkba Henry inkább már lelassítja a gyors akciókat is...
Kép
palmiki
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009.03.05. 17:15:39
Tartózkodási hely: balmazújváros

2009.12.08. 18:04:59

hozzászólásom előtt leszögezem, hogy én nagyon nagy henry fan vagyok , ő a kedvenc játékosom már évek óta barca szurkoló is nagyrészt miatta vagyok
de
henry nem illik a barcába ezt már az első szezonjába lehetett tudni
az ő jáétékstílusának a kétcsatáros, feltolt védelem elleni játék fekszik, mert neki a beindulásai a fő fegyvere
ennek ellenére ő egy nagyszerű játékos és én becsülöm, hogy még így is tudott egy ilyen szezont futni mint a tavalyi
nagyon nagy karriert futott be és mivel már ő nagyon sokat volt fent a csúcson ezért ő már 32 éves korában kiégett szerintem ez is közrejátszott gyengébb barcelonai karrierjében
messi, henry, eto'o
ennyi a lényeg
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.12.08. 17:41:08

Én már úgy vagyok vele, hogy mehet. Nem akarom megbántani az Henry fanokat, de ez már nem az ő szintje.

Kell helyette vennünk egy David Silvát vagy egy Robinhot.

Én kedvelem Henryt, de sajnos ez van.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.08. 17:34:09

Fernando írta:Én addig nem szapulnám amíg nem vét akkora hibát ami sorsdöntő. Több góllal hozzuk a meccseinket. Vezetjük a bajnokságot, továbbjutásra állunk a BL-ben. Idén a Kazany-t leszámítva veretlenek vagyunk.
Az, h nem lövi az elvárt gólokat, és rengeteg támadás elakad miatta, nekem elég a kritikára. És az, h a többiek hozzák helyette a meccseket, az szted felmenti őt a rossz játék alól? :roll: Akkor én Militoval is nagyon meg vagyok idén elégedve, mert nem vétett sorsdöntő hibát.
Lezárt