Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.01.30. 16:24:42

LG írta:Ami meg ezt a sajnálatos esetet illeti úgy egészében, nagyon tömören összetudnám egy köpéssel foglalni a véleményem.
Elég kevés dologban értünk egyet,kedves LG,de ez tökételes. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.01.30. 16:05:33

Nazario írta: Ők grál-lovagok a fővárosaikhoz képest. Mindenben.
elég lett volna, ha csak ennyit írsz, ezzel eléggé lefedted volna az igazságot :D
de tök felesleges vitatkozni, mi hányunk a Madridtól, ti hánytok a Barcától, ebben a topikban meg folyamatosan megy az egymás szájába hányás, aminek semmi értelme... :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.01.30. 16:04:28

Nazario írta:Fekete-fehér szemlélet:
Ronaldo egy nagy arcú gátlástalan mocsok, amellett hogy jó képességei vannak.
Messi pedig egy szerény, harcos srác, amellett h jó képességei vannak.
Ha ez valaki szerint így, ebben a formában igaz, az a saját szegénységi bizonyítványa. Én nem szeretem C. Ronaldót, de ez olyan szinten nevetséges, hogy komoly ember ilyet nem ír le.


A másik, hogy a többször általatok is elismerten aljas, tehát nem durva, aljas Alves nálatok játszik. Az ingerlő képű bosnyák úriemberről, aki páros lábbal ugrik rá emberekere, ne is szóljunk.
Aztán a rendszeresen szándékosan taposó mehikói kollégáról már ne is tegyünk említést.
Persze ez mind-mind nem éri el a sátánfattyai madridi játékosok alattomos patkányságait.
Ők grál-lovagok a fővárosaikhoz képest. Mindenben.
Hát ezen már be.rok ti olyan szánalmasok vagytok már bocs... :lol:
Ezen most jót röhögtem :D Ibra páros lábbal mikor láttál te ilyet mióta a barcába van :!: :lol: Lehet neked ingerlő a képe de nem mindenkinek :wink:
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2010.01.30. 15:57:45

Fekete-fehér szemlélet:
Ronaldo egy nagy arcú gátlástalan mocsok, amellett hogy jó képességei vannak.
Messi pedig egy szerény, harcos srác, amellett h jó képességei vannak.
Ha ez valaki szerint így, ebben a formában igaz, az a saját szegénységi bizonyítványa. Én nem szeretem C. Ronaldót, de ez olyan szinten nevetséges, hogy komoly ember ilyet nem ír le.


A másik, hogy a többször általatok is elismerten aljas, tehát nem durva, aljas Alves nálatok játszik. Az ingerlő képű bosnyák úriemberről, aki páros lábbal ugrik rá emberekere, ne is szóljunk.
Aztán a rendszeresen szándékosan taposó mehikói kollégáról már ne is tegyünk említést.
Persze ez mind-mind nem éri el a sátánfattyai madridi játékosok alattomos patkányságait.
Ők grál-lovagok a fővárosaikhoz képest. Mindenben.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.30. 15:49:03

Nazario írta:
Andris írta:Ti meg mindig védtek mindent és mindenkit.

Én rosszul vagyok ettől a klubtól, és elég szomorú hogy 2010re már nem csak a mértéktelen és gátlástalan költekezésük miatt.
Kedves provokátor, bocsánat adminisztrátor barátom. Égne a pofám a helyedben, komolyan. Irányt mutatsz a fórumodnak, már régóta.
Messi-, Alves-, Marquez-, Ibra ocsmányságai még véletlenül sem jutnak eszedbe.
Törölheted az írásom, azzal nekem adsz igazat.
Marhára nem ilyen fekete-fehér a világ, mint ahogyan a kis szemeiden keresztül szemléled. Vagy legalábbis, ahogyan vetíted azt a népnek.
Nah de azért az általad felsorolt dolgokat Te se gondoltad komolyan, mint "ha te is én is" érvelő válasz. Attól még nem lesz se Neki, se nekem szimpatikusabb a Real, ha nálunk is vannak hibák. (Még ha köszönőviszonyban sem olyan drasztikus és vérlázító).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2010.01.30. 15:45:14

Andris írta:Ti meg mindig védtek mindent és mindenkit.

Én rosszul vagyok ettől a klubtól, és elég szomorú hogy 2010re már nem csak a mértéktelen és gátlástalan költekezésük miatt.
Kedves provokátor, bocsánat adminisztrátor barátom. Égne a pofám a helyedben, komolyan. Irányt mutatsz a fórumodnak, már régóta.
Messi-, Alves-, Marquez-, Ibra ocsmányságai még véletlenül sem jutnak eszedbe.
Törölheted az írásom, azzal nekem adsz igazat.
Marhára nem ilyen fekete-fehér a világ, mint ahogyan a kis szemeiden keresztül szemléled. Vagy legalábbis, ahogyan vetíted azt a népnek.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.30. 15:06:24

Andris írta:Ronaldo egy nagy arcú gátlástalan mocsok, amellett hogy jó képességei vannak.
Messi pedig egy szerény, harcos srác, amellett h jó képességei vannak.

Ronaldo pályafutásának és sikereinek is a fele abból állt, hogy csalt. Most meg betörte valakinek az orrát.

Miről beszélünk?
Hozzátenném, hogy míg CR-nek a szegénység után, nagyon megnőtt az arca, ellenben Messi hormonkezelését a Barca által, és nevelt ki belőle világsztárt. Amihez Messi a mai napig jól viszonyul.
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2010.01.30. 15:06:11

LG írta: Tudom, nem szabad ennyit idézni, de ez most megköveteli!
Az egy lehet határozatlan mutató névmás, és határozott számnév is. Ha te konkrétan egy darab szurkolóra gondoltál, akkor abban az esetben számnév. De egy szurkoló véleménye ebben az ügyben nem lehet mérvadó, ezért úgy gondolom, a helyes úgy lenne, ha a mondatban az egy szót mutató névmásnak értelmeznénk, ebben az esetben nem konkrétan egy szurkolóra vonatkozik. Ebben az esetben valóban nem kérdeztél meg mindent szurkolót, és nincs igazad. :lol:
Persze lehet, h te a másik értelmére gondoltál, de hát az meg mint mondtam nem logikus, szóval Saviola kolléga joggal gondolt a másikra.
Hogy ne legyen teljesen off: Ami meg ezt a sajnálatos esetet illeti úgy egészében, nagyon tömören összetudnám egy köpéssel foglalni a véleményem.
:D akkor meg is egyezünk. én a véleményemet kifejtettem,nem vártam fejsimogatást érte,nem is kaptam,dehát azért van a topic h elmondja mindenki amit akar. a nyelvtanórát köszi :) a köpéshez egészségedre. mivel már nincs mit mondani az ügyhöz,ezért a továbbiakban a viták elkerülése végett a véleményem megtartom magamnak :) más: ugye depor - real lesz.
az előző években mindenki bizakodott,hogy majd most,majd most...és sosem sikerült. idén majdnem mindenki állítja,nincs az az isten h most nyer a madrid. a sok hiányzó ellenére azt gondolom,hogy a real az esélyesbb. idén több olyan játékos van a csapatban,aki képes eldönteni a meccset,míg az előző idényben senki nem várt sneijdertől egy mesterhármast a riazorba. persze,felmerülhet a kérdés,hogy ha zidane-ék nem nyertek,akkor miért pont ez a csapat győzzön. erre azt tudom mondani h "csak". persze lehet elfogultság,de akkor is be kellENE söpörni a meccset,látva h a depor sem a legjobbjaival tud kiállni. érdekes összecsapás lesz,annyi biztos (mindenesetre kedvenc csapat,vagy sem,nem fogadtam rájuk)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagyitomi 2010.01.30. 15:08:24-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.30. 15:02:54

Ronaldo egy nagy arcú gátlástalan mocsok, amellett hogy jó képességei vannak.
Messi pedig egy szerény, harcos srác, amellett h jó képességei vannak.

Ronaldo pályafutásának és sikereinek is a fele abból állt, hogy csalt. Most meg betörte valakinek az orrát.

Miről beszélünk?

szerk:

Ramosnál több piroslapot talán senki nem kapott ilyen rövid idő alatt a spanyol bajnokságban, Pepe csaknem kifilézett valakit puszta dühből egy meccs kellős közepén, most Ronaldo zúzta be valakinek a fejét.

Az elmúlt évekből pedig el classicok sorát lehet említeni, ahol a madrid szemmel láthatólag fő taktikai eleme a mi játékosaink szabálytalanságokkal történő megtörése volt, mégpedig csupán azért, mert nyilvánvaló volt az aktuális fölényünk.

Ti meg mindig védtek mindent és mindenkit.

Én rosszul vagyok ettől a klubtól, és elég szomorú hogy 2010re már nem csak a mértéktelen és gátlástalan költekezésük miatt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.01.30. 15:11:20-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.01.30. 15:01:25

Ronaldo piros lapjához és szabálytalanságához mi köze van Messinek? Úgy egyáltalán mi köze van bármihez is Messinek a kedves Ronaldoval kapcsolatban?
gyakorlatilag semmi.
ez a sok madridi és barcás igazgató/tanácsadó/pártolótag.
Ronaldo megkapta a 2 meccset, már 4 napja, de ti még ezen veszekedtek, és még mondatelemzésbe is belementek, csak hogy a másiknak ne legyen igaza. taps
és ha már itt tartunk:
De egy szurkoló véleménye ebben az ügyben nem lehet mérvadó, ezért úgy gondolom, a helyes úgy lenne, ha a mondatban az egy szót mutató névmásnak értelmeznénk
ha neked 100ból 99 azt mondja, hogy 1+1= 17, egy ember meg azt, hogy az nem igaz, mert 2, akkor az első az igaz gondolom. egy ember véleménye miért ne lehetne mérvadó.
ennyit a szubjektiv véleményröl. választ nem kérek
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.01.30. 14:46:20

nagyitomi írta:
Saviola írta:
nagyitomi írta:..ha megkérdezel egy semleges szurkolót,ő sem fogja másként látni
Te megkérdeztél minden semleges szurkolót?
szövegértés cimbi

hát erről a témáról én nem szeretnék többet vitázni veletek. Ti így látjátok,mi úgy. ha megbántottam valakit(amit nem akartam),akkor elnézést érte. Vitázunk,vitázunk,ilyen az ellennek való szurkolás. Mind1 srácok,további jó szurkolást,a végén meglátjuk ki győz! peace! :wink:
Tudom, nem szabad ennyit idézni, de ez most megköveteli!
Az egy lehet határozatlan mutató névmás, és határozott számnév is. Ha te konkrétan egy darab szurkolóra gondoltál, akkor abban az esetben számnév. De egy szurkoló véleménye ebben az ügyben nem lehet mérvadó, ezért úgy gondolom, a helyes úgy lenne, ha a mondatban az egy szót mutató névmásnak értelmeznénk, ebben az esetben nem konkrétan egy szurkolóra vonatkozik. Ebben az esetben valóban nem kérdeztél meg mindent szurkolót, és nincs igazad. :lol:
Persze lehet, h te a másik értelmére gondoltál, de hát az meg mint mondtam nem logikus, szóval Saviola kolléga joggal gondolt a másikra.
Hogy ne legyen teljesen off: Ami meg ezt a sajnálatos esetet illeti úgy egészében, nagyon tömören összetudnám egy köpéssel foglalni a véleményem.
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2010.01.30. 14:35:41

barca99 írta:Konkrétan arra gondolok, hogy ha valaki tapló módon csúszik, az piros. Ha emellett súlyosabb dolgot is csinál, akkor halmozni kell a büntetést. Tehát a hátraütésért piros jár ÉS még csont is tört, ezért 2 meccs.

Iraizoz tök véletlenül esett rá Filipére, akinek eltört a lába. Ez az ami nagyon sajnálatos, és benne van a sportban... szankicók nélkül. Altatás nélkül.
aha értelek,így már tiszta. azzal továbbra sem értek egyet,h a törést díjazzák és nem a szándékot szerinted,de a többivel igen. szerintem a törés önmagában nem eltiltást hosszabbító tényező,a szándék utólagos vizsgálata viszont igen
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.30. 14:28:44

Konkrétan arra gondolok, hogy ha valaki tapló módon csúszik, az piros. Ha emellett súlyosabb dolgot is csinál, akkor halmozni kell a büntetést. Tehát a hátraütésért piros jár ÉS még csont is tört, ezért 2 meccs.

Iraizoz tök véletlenül esett rá Filipére, akinek eltört a lába. Ez az ami nagyon sajnálatos, és benne van a sportban... szankicók nélkül. Altatás nélkül.
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2010.01.30. 14:23:32

barca99 írta: Itt van speciel nagyitomi, nála például sikeresen alkalmazták (és ha tippeknem kellene, a madristák nagy részénél is). Azt mondja az nem lényeg, hogy eltört az orra... miért is lenne. Ha valaki piroslapot érően csúszik alád, vagy még szilánkosra is töri a lábad, a között tényleg nem kell különbséget tenni, nyilván nem akarta eltörni a lábad, és ha nem töri el, akkor is piros, tehát nincs különbség. Gondolom én.
nem,persze sajnálatos,hogy eltörik ez-az,de nem a törésér adják a lapot,hanem a becsúszásér. magát a törést nem szankcionálják,mivel a játékosok csontja szabályos keretek között is törhet/törik ilyen igénybevétel esetén(ez a sporthoz tartozik). ezzel azt akarod mondani,hogy ha egy szabályos szerelésnél sérül meg a játékos,akkor a másikat el kell altattatni,mert ott volt az esetnél? tudom kicsit túlzás,de erre gondolsz?
egy...lehet h érződik,de érezd azt is h a "minden" szót sem véletlenül használjuk és a különbség a "minden" és az "egy" között jelentős
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.30. 14:19:35

gekkodan írta:Ronaldo piros lapjához és szabálytalanságához mi köze van Messinek? Úgy egyáltalán mi köze van bármihez is Messinek a kedves Ronaldoval kapcsolatban? :roll: :roll:
Hogy-hogy mi? :D A 90akárhány milliós Ronaldo nevét nem lehet csak úgy "besározni", a madridi média jól reagált, már egyből nem Ronado orrtörése a téma, hanem ismét egy Messi vs. Ronaldo vita. Ezzel baromi sok embert tudnak befolyásolni. Amellett, hogy sportszerűtlen, azt csinálták, amit "kellett".
Lehetett volna 100 ilyen hátracsapást elővenni, pont egy Barcásét találták meg. :roll:

Itt van speciel nagyitomi, nála például sikeresen alkalmazták (és ha tippeknem kellene, a madristák nagy részénél is). Azt mondja az nem lényeg, hogy eltört az orra... miért is lenne. Ha valaki piroslapot érően csúszik alád, vagy még szilánkosra is töri a lábad, a között tényleg nem kell különbséget tenni, nyilván nem akarta eltörni a lábad, és ha nem töri el, akkor is piros, tehát nincs különbség. Gondolom én.

A másik dolog: a védő miért nem kapott sárgát? Ha az ESPN jegyzőkönyve nem hazudik, csodák csodájára Mtiliga a 72. percben sárgát kapott. Akkor itt be is fejezhetjük?

Biztos nem azért csapott hátra, hogy eltörje az orrát, sőt egy Servet Cetin-t valószínűleg nem tud arcon verni... szerencsétlen esett volt, de ütött, orr tört, kiállították, kapott két meccset. Ennyi. Felesleges ragozni, messizni, hasoníltgatni.

szerk.:

egy... :lol:
Világosan érződik, hogy itt határozatlan névelő, és nem számnév. Vagy csak nekem? :lol:
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2010.01.30. 14:13:17

Saviola írta:
nagyitomi írta:..ha megkérdezel egy semleges szurkolót,ő sem fogja másként látni
Te megkérdeztél minden semleges szurkolót?
szövegértés cimbi

hát erről a témáról én nem szeretnék többet vitázni veletek. Ti így látjátok,mi úgy. ha megbántottam valakit(amit nem akartam),akkor elnézést érte. Vitázunk,vitázunk,ilyen az ellennek való szurkolás. Mind1 srácok,további jó szurkolást,a végén meglátjuk ki győz! peace! :wink:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.01.30. 14:04:09

gekkodan írta:Bátorkodom megkérdezni, csak hogy tényleg ritkán nézzek be ebbe a néha nagyon szánalmas topicba:

Ronaldo piros lapjához és szabálytalanságához mi köze van Messinek? Úgy egyáltalán mi köze van bármihez is Messinek a kedves Ronaldoval kapcsolatban? :roll: :roll:
A Madrid csatolt egy felvételt a fellebezésükhöz, amiben Messi a Sevilla ellen "hasonló" dolgot tett, mint CR, és erre alapozva akarják eltöröltetni a büntetését. :?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.01.30. 14:01:28

Ismét egy szánalmas és undorító próbálkozás a madridtól, mert nem képesek elfogadni, hogy a kis homot kiállították. Ez a legaljasabb húzás, amit valaki csak megtehet. Belekeverni egy másik klub játékosát, amikor rajtuk kívül mindenki tudja( vagy talán ők is :?: ), hogy teljesen más a 2 eset. Csak mert ök a híresnevesreálmadrid. Nem veszik észre a vezetök, hogy közben saját magukra, és a klubra is szégyent hoznak.
A mutogatás az megy, de hogy a pályán is tegyenek valamit az már nem. Remélem La Corunában jól el lesznek p.csázva...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.01.30. 13:57:09

Bátorkodom megkérdezni, csak hogy tényleg ritkán nézzek be ebbe a néha nagyon szánalmas topicba:

Ronaldo piros lapjához és szabálytalanságához mi köze van Messinek? Úgy egyáltalán mi köze van bármihez is Messinek a kedves Ronaldoval kapcsolatban? :roll: :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.01.30. 13:51:27

Teljesen egyértelmű minden. Ilyen fszágról napok óta vitatkozni. Grat. :lol:
+8 Hajrá hajrá... :twisted: (Bernabeuba sorfal+ Bl nyerés :wink: )
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.01.30. 13:50:23

a ma esti Madrid meccset érdemes lesz megnézni mindenkinek. a statisztika alapján ma a Barcások sörözhetnek egy jót :)
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2010.01.30. 13:41:19

Vicces ez a video, ismét csak bebizonyosodott, hogy a két eset nem ugyanaz. Jól látszik, hogy Roncibáró szándékosan, mérlegelés nélkül három óriásit ÜT hátra, sőt az utolsónál még ki is tekintett oldalra, hogy jó helyen találja el:) Ráadásul a védő csak megrángatta a mezét...Messi eseténél azért elég keményen tapadt, ölelt, húzott a védő, nem akarta egyáltalán tovább engedni, CR-pedig már lehagyta az emberét...
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.01.30. 13:19:11

nagyitomi írta:hát te tényleg vak vagy,már ne is haragudj...a szándékot is szokás díjazni,messi mit csinált? simogatta a védőt h jólvan csak így tovább? értem h húzta vissza,de ronaldóval szemben is ott volt a szabálytalanság
Messi CR-hez képest simogatta igen... mondjuk ellened követik el mindkét "szabálytalanságot", melyiknél reklamálsz jobban lapért? És a sevillás srác se reklamált se egy csapattársa se a szitu után... azért érdekes...
De megközelíthetnénk úgy is a szitut, hogy a malagai srác annyiért sárgát kapott akkor a sevillainak minimum pirosat kellett volna és akkor lehet ki se esünk a kupából :roll: van akkora hülyeség, mint amit te sérelmezel... nem kéne ennyire befolyásolhatónak lennetek amikor elolvastok egy hírt...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.01.30. 13:14:13

nagyitomi írta:..ha megkérdezel egy semleges szurkolót,ő sem fogja másként látni
Te megkérdeztél minden semleges szurkolót?
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2010.01.30. 13:11:38

nagyitomi írta:
Andris írta:
nagyitomi írta:
a piros lap jogos,de csak 1 meccs....
tanulságos
Bizony, tanulságos.
Messi csak úgy fordul hátrafelé ahogy húzzák, és nem üt, hanem eltolja magát.

A lényegi különbség azonban az, hogy Messi továbbment aztán adtak neki egy szabadot, Ronaldo meg eltörte a védő orrát.
az hogy eltörte az kit érdekel??? az ütés a szabálytalan,az h szerencsétlenül találta el,az nem számít,nem a csonttörésért kapja valaki a lapot,hanem az ütésért.mind1 megkapta,jogos volt. de ha messi kapott egy szabadot ezért,akkor itt miért nem kapott a védő legalább egy sárgát? a szándékosságot egyiknél sem érzem a támadó esetében és ha megkérdezel egy semleges szurkolót,ő sem fogja másként látni
Ronaldo nem az a gyerek aki szándékosan szabálytalankondna :D
Miért kell bántani??
http://www.youtube.com/watch?v=BfbvrTxe8LM
Itt is csak azért kapott pirosat mert magasabb mint Messi...ugye?
Messinek lesz szüksége arra,hogy megüssön valakit?Ez a gyerek hozzászokott,hogy állandóan rajta csüng valaki és nem fog visszaütni max ki akar szabadulni...és a 2 szabálytalanság közti különbséget mindenki látja,csak vannak akik nem szeretnének tudomást venni róla.
Ezért nem kell foglalkozni tovább ezzel,hisz úgy tűnhet nekik,hogy mi is bizonytalanok vagyunk már.
Pedig nagyon nem!!!
Lezárt