Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.03.07. 00:22:02

Én úgy tudom, hogy amig nem játszódott le a 2 csapat közt a meccs addig a gk számit majd az el clásico után fog számitani az egymás elleni. Tökmindegy, egál van bele kell húzni! Jó ébresztő is lehet ez nekünk.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.03.07. 00:21:41

Itt egyedül az a baj, hogy egyes emberek túl nagy ügyet csinálnak egy-egy meccsből! Én személy szerint nem láttam a madrid meccsét, de ha jól játszottak, akkor gratulálok! Ők votlak a jobbak, nyertek! Mi meg döntetlenre hoztuk a meccset Almeríaban. Több is veszett Mohácsnál...

Nagyon sok ember van, aki szenvedéllyel van belehülyülve a Barcába és nem bírja felfogni, hogy a foci nem mindig habostorta! Ez van! De ilyet, hogy már temetni a csapatot! Kieső helyen vagyunk? Szánalmas, komolyan, az ilyen drukker, nem drukker! Fogja be a száját az összes ilyen és nézzen mélyen magába és döntse, hogy mikor áll a csapat mellett! Aki csak a gálákat szereti nézni, az menjen a fenébe, de tényleg! Máris temetni a csapatot, csak mert egál a bajnokság! Szégyen, gyalázat!

Remélem, persze, hogy a végén mi nyerünk, de ha nem, így jártunk! Jobbak voltak, a Barca csak magát okolhatja, ha ilyen piti meccseken elmegy! Ennyi.

Ja és még valami skacok! Ne tegyétek meg azt a szívességet a real szurkolóknak, hogy lealacsonyodtok a szintjükre (tisztelet a kivéltelnek!)! Véletlenül se! Sok barom van azon az oldalon, mérhetetlenül sok szakmai zseni, aki a fától nem látja az erdőt, mert olyan mennyiségű tapasztalat és évek megfigyelései, elemzései állnak a háta mögött, hogy ha betérne ide, be kéne zárni a fórumot!

Ha ők ilyen piti, patkány szemétségekkel jönnek, ennyiben lelik az örömüket, hát ez legyen életük legnagyobb orgazmusa! :)

Szóval fel a fejjel ki a mejjel srácok! Semmi sincs veszve. Ellenkezőleg. Most jön a bugi! :) A Barcának pedig tényleg itt lenne az ideje, hogy összekapja magát, mert ilyen tötymörgős játékkal nem tudom mit akar kezdeni. :?
Mindenki bevédekezi ellenünk a meccseket, Pepnek egyedül erre kéne megoldást találni, hogy kicsit kijebb húzzuk a védelmüket, vagy ha nem, indián parasztcsel, Ibra és Touré nyitja a sort, Andrés vagy Leo meg csavarint egy kövéret! :D

Nem nyargalni 80 métert kontrával, aztán megvárni, míg visszajönnek a többiek, azt elcseszni és megint ezzel próbálkozni, míg le nem fjják a meccset! Egyedül ezt unom a játékunkban, hogy sokat tökölünk! Minden képesség meglenne a távoli lövésekhez, csak alkalmazni kéne őket! Ibra, Messi, Alves, Keita az ellenfél szemét kitépné! Hajrá Pep, rajtad a világ szeme! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2010.03.07. 00:25:13-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 00:21:36

higany írta:Bitangjonak igerkezik a bajnoksag vegjateka, lesznek meg itt olyan meccsek, h csak lessuk :D
Ebben egyetértünk, jó kis bajnokság ez, csak azt bánom, hogy 2 csapatos és nem mondjuk 4. Ezért erősebb jelenleg az angol, de talán az olasz bajnokság is. Több a meghatározó "nagy" csapat. Angoloknál simán lehet bajnok a MU, Chelsea, talán Arsenal, és ha nem bénázott volna a Pool még ők is ott lehetnének. Olaszországban is Milan, Inter, Roma élen nemsokkal egymástól. Jó lenne egy régi nagy csatát látni mondjuk egy ilyen 4-5-össel az élen: Barca, Real, Valencia, Atma, Depor. De szép lenne. Persze Barca sikerrel. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.03.07. 00:19:19

Fernando írta: Én örülök, hogy így alakult az este komolyan mondom :wink: Remélem fölébrednek erre a fiúk, és izgalmas lesz a végkimenet is. 8)
a végkimentekre eddig hálistennek nem volt még panasz ^^ reméljük a legjobbakat , én pl már több éve kiváncsi vagyok milyen lehet üldözőnek lenni :)
Kép
Kép
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.07. 00:19:10

ahha értem "Vedd le a szemcsit.Ma focinap volt." akkor nőlj fel
Látom nem érted,sebaj.Egyszer még remélem jól elbeszélgetünk ,itt a fórumon.

http://soccernet.espn.go.com/match?id=2 ... .1&cc=5739
csakamadrid
Getti2
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.03.01. 10:29:44

2010.03.07. 00:17:33

Valencia ellen fel kell majd szívnotok magatokat.

Mi meg nem is tudom kivel játszunk, de ilyenkor szoktuk elbízni magunkat...
higany
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.04.29. 15:02:41

2010.03.07. 00:17:13

Még most is mi vagyunk az elsők. Az egymás elleni eredmény számít, nem a gólkülönbség.
Amig nem jatszottuk le a visszavagot, addig igenis a gk szamit, es eszerint jelenleg mi vagyunk az elsok :wink:
Bitangjonak igerkezik a bajnoksag vegjateka, lesznek meg itt olyan meccsek, h csak lessuk :D
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.03.07. 00:16:31

marci. írta: A felnőtt emberek megbeszélik egymással a dolgokat,akár Realos,akár nem.
ahha értem "Vedd le a szemcsit.Ma focinap volt." akkor nőlj fel
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 00:16:16

Messiaskii írta:
Fernando írta:Amúgy a gólkülönbsége miatt állt az élre a madrid? Komolyan 2 gól miatt vezetnek? :lol:
igen sajnos csak a végső elszámolásnál számít az egymás elleni de tőlem vezethetnek 20 góllal is ha a végén miénk az egymás elleni ^^
Én örülök, hogy így alakult az este komolyan mondom :wink: Remélem fölébrednek erre a fiúk, és izgalmas lesz a végkimenet is. 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.03.07. 00:14:08

herlius írta:
MR. TROMORT777 írta:Ezvan. Lesz még itt El Classico. Nem kell félni.
A mai produkciónkat elnézve nincs is félnivalónk, még izgulnunk sem kell. Nagyon sima meccsnek ígérkezik. Csak nem a mi javunkra.
Azért ennyire ne legyünk már eltemetve. Úristen! A tavalyi évben nagyobb gödörben voltunk mint idén!

Fel fogunk még mi innen állni, nem kell (ahogy már olvastam a bajnoki topicban) gratulálni a Madrid bajnoki címéhez! Te jó ég...

Most egállban van a két csapat! Teljesen egállban! A spanyolok szerint a Barca az első, a többi sajtó pedig a gólkülönbséget nézi ami +2-vel jobb jelenleg a Madridnak. +2-vel! Ez hétről hétre változhat! Itt az El Clásico fog dönteni, addig felesleges itt + gólkülönbségről vitázni, meg ilyenek, mert úgyis a Clásico fog dönteni és semmi más!

Grat a Madridnak, szép győzelem volt, de azért ne temessük el a Barcát! Azért a kispadon egy bizonyos Pep Guardiola ül... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.03.07. 00:13:30

Fernando írta:Amúgy a gólkülönbsége miatt állt az élre a madrid? Komolyan 2 gól miatt vezetnek? :lol:
igen sajnos csak a végső elszámolásnál számít az egymás elleni de tőlem vezethetnek 20 góllal is ha a végén miénk az egymás elleni ^^
Kép
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.03.07. 00:12:31

Komolyan 2 gól miatt vezetnek?
amikor megvan az oda-visszavágó, akkor dönt a 2csapat közötti eredmény a sorrendröl.
Még most is mi vagyunk az elsők. Smile Az egymás elleni eredmény számít, nem a gólkülönbség.
fent.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.07. 00:12:28

Ebben az évben is 3-4 olyan meccset hoztatok, amikor egyáltalán nem éreztem megérdemeltnek a győzelmet
..és ti hányat?3?4?5?
Ugyanott vagyunk,és ez a lényeg.
akkor is ennyire nagy volt a szád amikor 6ot kaptatok az el classicon ?
Gratuláltam itt is,ott is.
azmeg a másik, hogy real szurkolóként barca fórumra jársz nekem mért nem jut még csak eszembe se megnyitni a rivális csapat honlapját
A felnőtt emberek megbeszélik egymással a dolgokat,akár Realos,akár nem.
csakamadrid
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.03.07. 00:11:21

herlius írta: Csodálkoznék, ha ezek után még visszakerülnénk az első helyre.
Még most is mi vagyunk az elsők. :) Az egymás elleni eredmény számít, nem a gólkülönbség.

A pesszimizmus meg egy picit sok. :roll: Benne vagyunk most a kakiban, de ez betudható a válogatott fordulónak is, hiszen előtte a Málaga ellen már bíztatóan játszottunk.

Viszont látván a Real mai játékát azt kell mondanom, hogy mégis sorsdöntő lesz a Clásico. Ha nem kapunk ki, akkor már oké, csak a többit kell majd hozni, illetve ha nyerünk, akkor még egy meccset bukhatunk is. Emellett a Madrid fog még 1-2 pontot veszíteni, ahogy mi is sajnos, tehát csak abban kell bízni, hogy feljavul a mi játékunk is és legalább annyi pontot szerzünk, mint ők.

Ha meg kiesnek a BL-ből akkor igencsak nagy bajok lesznek házon belül, az is megkavarhat náluk mindent, úgyhogy hajrá Lyon! :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Getti2
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.03.01. 10:29:44

2010.03.07. 00:10:38

Hát köszi szépen, azért még bőven nem dőlt el...
de a sevilla játéka nekem egyáltalán nem volt szimpatikus, 2 kapura lövés/két gól, egyébként tömörülés meg a sevilla-féle "lőjük jézusnak oszt majd elfut kétszer" típusú játék volt, ami párszor bejön párszor nem.
Mindenesetre nem érdemeltek pontot ma ezzel a játékkal (úgy értem a sevilla)
Tulajdonképpen a sevilla nem is rugta azokat kapura :D

Még mindig fennvan a pumpa. Végigizgultam a barca meg a real meccset is. Palop az agyamra ment már az időhúzásaival. 17. perctől időt húztak. Ilyen csapat takarodjon haza...

Látom, rlég sok a sportszerű megnyilvánulás Barca oldalról. Dícséretes. Komolyan.

Realt pedig még nem láttam így focizni. Kérdés 1 meccses volt-e ez a mai...
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.03.07. 00:10:36

lluisllach89 írta:Ezt a Sevillát mi 4-el ütöttük. Nem kell elájulni hogy meg tudták őket verni, tavaly is voltunk gödörben idén is, az egyetlen egy dolog ami miatt aggódhatunk hogy a reálnak csak a bajnokságra kell majd koncentrálnia.
ámen :roll:
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.07. 00:10:28

Nah kezdődik az "arcoskodás" mindkét oldalról. Amúgy a gólkülönbsége miatt állt az élre a madrid? Komolyan 2 gól miatt vezetnek? :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.07. 00:09:37

marci. írta:
Az egyik a piszok szerencséje miatt,
Jahogyja... :lol: Vedd le a szemcsit.Ma focinap volt. 8)
Ugyanaz a helyzet egyelőre, mint 3 éve. Megint ott pusmogtok a közelünkben, és a szerencsés játékotokkal megint elől akartok lenni...de most nem engedjük :wink: :lol:

Ebben az évben is 3-4 olyan meccset hoztatok, amikor egyáltalán nem éreztem megérdemeltnek a győzelmet...erre most, mikor a sorsnak lehetősége lett volna faragni ebből: csak nem akaródzott.
:D
lluisllach89 írta:az egyetlen egy dolog ami miatt aggódhatunk hogy a reálnak csak a bajnokságra kell majd koncentrálnia.
ez a mondat zseniális :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2010.03.07. 00:11:18-kor.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.03.07. 00:08:48

marci. írta: Nem kell arcoskodni,főleg hogy még ált.suliba jársz.. :roll:
hmm de kemények lettünk hirtelen :D akkor is ennyire nagy volt a szád amikor 6ot kaptatok az el classicon ? azmeg a másik, hogy real szurkolóként barca fórumra jársz nekem mért nem jut még csak eszembe se megnyitni a rivális csapat honlapját ? ha nagyon kötekedni akarsz járj inkább tüntetni itt ieneknek nincs helye ...
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.07. 00:08:29

Ezt a Sevillát mi 4-el ütöttük. Nem kell elájulni hogy meg tudták őket verni, tavaly is voltunk gödörben idén is, az egyetlen egy dolog ami miatt aggódhatunk hogy a reálnak csak a bajnokságra kell majd koncentrálnia.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2010.03.07. 00:03:34

herlius írta:Le a kalappal a Real előtt, nem érdemtelenül lesznek bajnokok, ha összejön nekik. Küzdöttek, hihetetlenül hajtottak és remek, korszerű focit játszanak. A Sevilla pedig szintén nagyon szimpatikusan játszott, csak elfogyott az erejük a végére. Ettől függetlenül ma ők sokkal többett tettek azért, hogy mi maradjunk a tabella élén, mint a saját játékosaink. Ez a meccs lélektani fordulópont volt, 2 gólról fordított a Real egy nagyon nehéz ellenfél ellen. Csodálkoznék, ha ezek után még visszakerülnénk az első helyre. A mai produkciónk alapján pedig azt mondom, hogy meg sem érdemelnénk.
Hát köszi szépen, azért még bőven nem dőlt el...
de a sevilla játéka nekem egyáltalán nem volt szimpatikus, 2 kapura lövés/két gól, egyébként tömörülés meg a sevilla-féle "lőjük jézusnak oszt majd elfut kétszer" típusú játék volt, ami párszor bejön párszor nem.
Mindenesetre nem érdemeltek pontot ma ezzel a játékkal (úgy értem a sevilla)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.07. 00:02:59

MR. TROMORT777 írta:Ezvan. Lesz még itt El Classico. Nem kell félni.
A mai produkciónkat elnézve nincs is félnivalónk, még izgulnunk sem kell. Nagyon sima meccsnek ígérkezik. Csak nem a mi javunkra.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.07. 00:02:51

te meg nem verted magad amíg kettővel égtetek na mennyél szépen alukálni jelenleg mi nyernénk a bajnokságot
Nem kell arcoskodni,főleg hogy még ált.suliba jársz.. :roll:
Itt voltam az égéseknél is ,nem kell aggódni.

Amúgy nagypénzben fogdnék rá,ha kiseünk a béelből,akkor megy Pelle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marci. 2010.03.07. 00:03:57-kor.
csakamadrid
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.03.07. 00:02:32

MR. TROMORT777 írta:Ezvan. Lesz még itt El Classico. Nem kell félni.
Én pont ettől félnék.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.07. 00:02:26

marci. a 92. percben ilyen szituból gólt lőni akkor is szerencse.
Amellett hogy rúghatott volna a real egy sima 6ost is.


Jelenleg óriási a különbség a két csapat között,óriási lendülettel játszik a madrid.

Egyébként a Pep-éra eddig semmivel sem jobb a Rijkaard-éránál.(jó ott a 6 kupa...)Emellett viszont a Rijkaard-féle alakulat 2 évig dominált,hengerelt,volt lendületben,a Pep-team meg 1 év után esett vissza jelentősen.
Ennél sokkal több van a Barcában,de teljesen világos hogy ha hosszútávon akarunk a madrid ellenfelei lenni,akkor kell Fabregas plusz egy világklasszis szélső.Ez a madrid összeállt,roppant erős alakulat lett.Mi meg visszaestünk
ha most lenne a klasszikus bajban lennénk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2010.03.07. 00:07:19-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt