Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.08. 19:53:22

Igazából mi szúrtuk el a hétvégén. Azzal hogy csak ikszeltünk, még jelentősebbé vált az a madridi 3 pont, csak jobban feltüzeltük ezzel a reált. Ez van. Remélem a Lyon kiveri őket a bl-ből, akkor majd lefagy a mosoly a képükről (ami némelyiküknek nem kicsi). :twisted:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.08. 19:46:19

socio66 írta:Mondjuk a Real-t túlértékeljük szerintem,így belegondolva. Ne felejtsük el,hogy két hete mit csináltak a Lyon ellen. Akkor én elkönyveltem magamban,hogy oké,az idei Real sem olyan csapat,amelytől tartanunk kéne. Azóta megpakoltak két kis-középcsapatot,meg most nyertek a Sevilla ellen,ahol ha az utolsó percben nem lövik be a győztes gólt leikszelnek, ami lényegében kudarc lett volna hazai pályán.
Szóval nem kell elájulni tőlük,annyi van,hogy Ronaldo klasszis formában játszik és húzza a csapatot,Higuainnal együtt,bár ő még adós az igazán fontos gólokkal. Nálunk Messi hozza a meccseket,csak hiányzik elöl egy csatár,aki rugdossa a gólokat.
Különben valamilyen szinten jó ez a versenyfutás,idén végre tényleg hatalmas értéke lesz a bajnoki címnek,és nem az dönt,hogy melyik csapat kevésbé rossz.
Na, ez az a hsz, amivel leginkább azonosulni tudok. Elismerem, hogy a Real a hétvégén tényleg odatette magát és megérdemelten győztek nem kis lélekjelenlétről téve tanúbizonyságot. De azért ne felejtkezzünk el a 2-3 héttel ezelőtti Madridról sem. A Lyon után például mindenki szedte róluk a keresztvizet és fikázta a játékosokat, most ugyanazok istenítik és könyvelik el a bajnokságot meg Bl-t.
Sajnos itt is néhányan kezdenek hasonlót produkálni. (nem akarok kioktatni senkit, mindenkine megvan a véleménye, kinek ez-kinek az és ez így van rendjén) Nem kell ettől hasra esni, nekünk is voltak ilyen meccseink, sőt sztem -lehet, hogy sokan nem értenek velem egyet- a Malaga ellen is megmutatták a srácok, hogy helyén a szívük. Persze most más a helyzet és én sem azt akarom mondani, hogy ők soha semmiért nem hibásak, de nem hiszem már egyfolytában azt kell mondogatni, hogy semmi motiváció, csak lézengenek stb. Sztem mindenkinek megvan akár egyéni szinten is a motivációja. Daninak a kezdőtagság a válogatottban, Messinek, hogy bizonyítsa 2010-ben is ő a legjobb, Pedro, Bojan, a válogatottságért, Bojan külön a csapatba kerülésért is, Ibrát nem kell részletezni stb.
Egyszóval nem hiszem, hogy itt lenne a hiba. Nem lehet mindig gálázni és nyerni. Aki folyamatosan ezt várja váltogassa a kedvenc csapatait.
A Real pedig szerintem egyáltalán nem jobb most csupán jelenleg ÖNMAGÁHOZ képest jobb formában van mint mi.
Mi csak annyit tehetünk hogy bízunk a fiúkban és Pep-ben!
Forca Barca!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.08. 13:31:55

socio66 írta: nem az dönt,hogy melyik csapat kevésbé rossz.

Meg nem az, hogy kinél kik sérültek éppen. (legalábbis még!)
socio66

2010.03.08. 12:55:36

Mondjuk a Real-t túlértékeljük szerintem,így belegondolva. Ne felejtsük el,hogy két hete mit csináltak a Lyon ellen. Akkor én elkönyveltem magamban,hogy oké,az idei Real sem olyan csapat,amelytől tartanunk kéne. Azóta megpakoltak két kis-középcsapatot,meg most nyertek a Sevilla ellen,ahol ha az utolsó percben nem lövik be a győztes gólt leikszelnek, ami lényegében kudarc lett volna hazai pályán.
Szóval nem kell elájulni tőlük,annyi van,hogy Ronaldo klasszis formában játszik és húzza a csapatot,Higuainnal együtt,bár ő még adós az igazán fontos gólokkal. Nálunk Messi hozza a meccseket,csak hiányzik elöl egy csatár,aki rugdossa a gólokat.
Különben valamilyen szinten jó ez a versenyfutás,idén végre tényleg hatalmas értéke lesz a bajnoki címnek,és nem az dönt,hogy melyik csapat kevésbé rossz.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.08. 11:39:00

salas9 írta:
LG írta: ...
Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat! Teljes mértékben egyetértek, és én is abban látom a "hibát" hogy a Touré-Xavi-Iniesta háromszög meg lett bontva, valamint az hogy Zlatan nincs jó formában ami nagy baj, hiszen egy támadó csapanál fontos, hogy olyan ember legyen elől aki folyamatosan veszélyt jelent, és lövi a gólokat. Szerintem nem jobb csapat a Real, jelenleg lélektani előnyben vannak, de úgy érzem a hétvégén ha a Valenciát legyőzzük az sokat nyomhat a játékosokban. Főleg,hogy kezd a játékunk is egyre jobb lenni.
Furcsa módon most hétvégén pont ez a középpálya nem csinált szinte semmit. A 2 "talált" gólunkon kívül átgondolt, jól végigvezetett támadásunk szinte nem is volt, ez pedig legfőképp a középpályások "sara". Touré látványosan statikus, lassan nem is csodálkozom, hogy Pep többnyire nem őt preferálja. Labdaszerzésben még mindig a világ egyik legjobbja, de támadásépítésben gyakorlatilag semmit nem tud hozzátenni a játékunkhoz. Iniesta sokszor elképesztően körülményes és már-már idegesítően önző volt, Xavi pedig a Malaga elleni brilliáns teljesítménye után megint szürke volt. Igy azért nehéz bármit is alkotni.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.08. 11:16:00

LG írta:
Én azért aggódom, mert amit ebben a szezonban mutatunk az nagyon kevés. Ugyanaz a csapat majdnem, mint tavaly, de a labdarúgásban hetek alatt tudnak a dolgok gyökeresen megváltozni. Nézzük csak, elment Etoo, jött helyette Ibra, aki jól bekezdett, de utóbbi hetekben igencsak nincs formában. Márpedig jó csatár nélkül aligha lehetnek merész álmaink. Bojant Pep nem favorizálja, így ha Ibra nem szedi össze magát, sok jóra nem számíthatunk. Aztán nézzük meg Henryt! Tavasszal az egyik legjobb volt a csapatban, azon a 6-2s meccsen is hatalmasat játszott. De idén semmit sem csinál. Pedro ügyes gyerek, lő fontos gólokat, de messze van a tavalyi Henrytől egyenlőre. Messi bár sok gólt lő, és sokszor veszi hátára a csapatot, ő is visszafogottabb azért mint tavaly.
Aztán ott a csapat legnagyobb erőssége, a Xavi-Touré-Iniesta kp. Tavaly ez a kp. végigverte a világot, idén sajnos az Guardiola szétbarmolta. Touré fél évig jegelve volt, Iniesta nagyon sokszor játszott a balszélen, igy nagyon gyakran Keita-Busquets-Xavi kp-nk volt, ami azért már korántsem olyan félelmetes. A védelem még talán a legjobb, bár néha ők is csinálnak fatális hibákat, én őket venném elő utoljára. Bár ez az alapkezdőre vonatkozik, az Alves-Puyol-Pique-Abidal négyesre, azért a cserék már közel sem olyan jók. Márquez nagyon gyenge idén sajnos, Csigrinszki eddig nagyon nem azt hozza, amit vártunk tőle, Maxwell támadásban jó, védekezésben megbízhatatlan, Milito viszont jó formában tért vissza, hála Istennek, mert szükség van rá mint egy falat kenyérre.
Valdest megint csak nem bántanám, ő jól teljesit, komolyabb hibái nem igen voltak.
Ami miatt borúlátó vagyok: Henry-sztem neki már vége ezen a szinten, Pedro meg azért nem akkora játékos, még ha idén kellemes meglepetés is. Touré-sztem ő fejben már egyik másik csapatban van. Busquets meg egy bohóc.
Ibránál még bízok a javulásban. Talán ez a piros, és az a kis pihenő jót tesz neki.
A másik dolog a csapat hozzáállása. Egyáltalán nem szakadnak meg a győzelemért.
A Madridot sem tartom olyan hű de nagy csapatnak, de jelenleg jobbak mint mi.
Annyi h fejben nincsenek a toppon. A helyzeteket megint kidolgozzuk csak nem megy be. 1 kis lökés kell a csapatnak nah meg az hogy csúcsformában legyen középen Xavi és Ini.
Jah és szeretnék akkora bohóc lenni mint Busquets.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.03.08. 11:10:10

LG írta: ...
Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat! Teljes mértékben egyetértek, és én is abban látom a "hibát" hogy a Touré-Xavi-Iniesta háromszög meg lett bontva, valamint az hogy Zlatan nincs jó formában ami nagy baj, hiszen egy támadó csapanál fontos, hogy olyan ember legyen elől aki folyamatosan veszélyt jelent, és lövi a gólokat. Szerintem nem jobb csapat a Real, jelenleg lélektani előnyben vannak, de úgy érzem a hétvégén ha a Valenciát legyőzzük az sokat nyomhat a játékosokban. Főleg,hogy kezd a játékunk is egyre jobb lenni.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.08. 10:55:53

barca2010 írta:Annak a csapatnak van szerencséje aki sokat tesz érte.Lehet utálni a Madridot, de ebben az évben többet tesznek a sikerért, mint a Barcelona. Nem látom a mindenáron nyerni akarást a Barca játékosainál. Mielőtt bárki nekem ugrana, nem szidom a játékosokat, csak arra akarok rávilágítani, hogy tavaly látszott, hogy nagyon akarják a sikereket és akkor jó pár meccsen Barca mezbe bújt a szerencse. Azt sem mondom, hogy Messiék ne akarnák a sikert, de tisztán látszik,hogy a másik oldalon most mindent egy lapra feltéve mennek, és küzdenek amíg el nem érik az eredményt. Ettől még nem biztos, hogy jobbak és nyernek is valamit, de jelen pillanatban náluk a lélektani előny.
Maximálisan egyetértek. A szombati meccsünk engem pl leginkább a tavalyi Osasuna elleni idegenbeli meccsünkre emlékeztetett, ahol szintén szharok voltunk, az ellenfél vezetett ellenünk, de az utolsó 15 percben valami elképesztő győzni akarás jellemezte a csapatot és ennek meg is lett az eredménye. Csak 1 gól a különbség a két meccs végeredménye között, de lélektanilag mégis hatalmas. Ez az, ami most nagyon hiányzik a csapatból, a Real-ban viszont űgy tűnik megvan.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.03.08. 10:23:54

lluisllach89 írta:
daffy írta:világos,de az,hogy egyesek a múltban élnek(tavalyi 6kupa),attól idén még nem lesz jobb. Kár fényezni azt az évet,szép volt,jó volt,utánozhatatlan volt,ELMÚLT
Ugyanezek a srácok nyerték meg. ha képesek voltak erre akkor miért kéne aggódnunk?
Én azért aggódom, mert amit ebben a szezonban mutatunk az nagyon kevés. Ugyanaz a csapat majdnem, mint tavaly, de a labdarúgásban hetek alatt tudnak a dolgok gyökeresen megváltozni. Nézzük csak, elment Etoo, jött helyette Ibra, aki jól bekezdett, de utóbbi hetekben igencsak nincs formában. Márpedig jó csatár nélkül aligha lehetnek merész álmaink. Bojant Pep nem favorizálja, így ha Ibra nem szedi össze magát, sok jóra nem számíthatunk. Aztán nézzük meg Henryt! Tavasszal az egyik legjobb volt a csapatban, azon a 6-2s meccsen is hatalmasat játszott. De idén semmit sem csinál. Pedro ügyes gyerek, lő fontos gólokat, de messze van a tavalyi Henrytől egyenlőre. Messi bár sok gólt lő, és sokszor veszi hátára a csapatot, ő is visszafogottabb azért mint tavaly.
Aztán ott a csapat legnagyobb erőssége, a Xavi-Touré-Iniesta kp. Tavaly ez a kp. végigverte a világot, idén sajnos az Guardiola szétbarmolta. Touré fél évig jegelve volt, Iniesta nagyon sokszor játszott a balszélen, igy nagyon gyakran Keita-Busquets-Xavi kp-nk volt, ami azért már korántsem olyan félelmetes. A védelem még talán a legjobb, bár néha ők is csinálnak fatális hibákat, én őket venném elő utoljára. Bár ez az alapkezdőre vonatkozik, az Alves-Puyol-Pique-Abidal négyesre, azért a cserék már közel sem olyan jók. Márquez nagyon gyenge idén sajnos, Csigrinszki eddig nagyon nem azt hozza, amit vártunk tőle, Maxwell támadásban jó, védekezésben megbízhatatlan, Milito viszont jó formában tért vissza, hála Istennek, mert szükség van rá mint egy falat kenyérre.
Valdest megint csak nem bántanám, ő jól teljesit, komolyabb hibái nem igen voltak.
Ami miatt borúlátó vagyok: Henry-sztem neki már vége ezen a szinten, Pedro meg azért nem akkora játékos, még ha idén kellemes meglepetés is. Touré-sztem ő fejben már egyik másik csapatban van. Busquets meg egy bohóc.
Ibránál még bízok a javulásban. Talán ez a piros, és az a kis pihenő jót tesz neki.
A másik dolog a csapat hozzáállása. Egyáltalán nem szakadnak meg a győzelemért.
A Madridot sem tartom olyan hű de nagy csapatnak, de jelenleg jobbak mint mi.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.08. 09:09:18

Annak a csapatnak van szerencséje aki sokat tesz érte.Lehet utálni a Madridot, de ebben az évben többet tesznek a sikerért, mint a Barcelona. Nem látom a mindenáron nyerni akarást a Barca játékosainál. Mielőtt bárki nekem ugrana, nem szidom a játékosokat, csak arra akarok rávilágítani, hogy tavaly látszott, hogy nagyon akarják a sikereket és akkor jó pár meccsen Barca mezbe bújt a szerencse. Azt sem mondom, hogy Messiék ne akarnák a sikert, de tisztán látszik,hogy a másik oldalon most mindent egy lapra feltéve mennek, és küzdenek amíg el nem érik az eredményt. Ettől még nem biztos, hogy jobbak és nyernek is valamit, de jelen pillanatban náluk a lélektani előny.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.08. 08:08:37

De a jobbak mi vagyunk, nem kevéssel. Ha a futballtudás dönt, nektek a 2. hely marad. Ha a motiváltság, akkor reménykedhettek.
Nem a motiváltságban kell reménykednie a madridnak, hanem a szerencsében. Ez játszik közre nekik rengeteg meccsen amikor pontvesztésre állnak, de végül nyernek.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.08. 07:43:54

lluisllach89 írta: Ez 1 Barca szurkolói oldal, szokj hozzá h nem tetszenek a dolgok. Meg értsd meg a focit akkor is tudhatnád mennyire igaz volt Rivaldo11 hsz-e.
igaz volt! tavaly. Az idei Barcára akár mennyire is akarjátok,nem lehet ráaggatni a tavalyi jelzőket. NE azt gondoljátok,hogy az ellentábor el akarja venni a dicsőséget,de ez egy olyan soprt,ahol egy szezon után jön a következő. Olyanokkal mentegetőzni nem érdemes,hogy nincs motiváció. Miért nincs? Pep mégsem akkora edző? Vagy nem kapnak elég zs-t a srácok? Ugyanmár. Nem a tavalyi foci alapján osztják a kupákat. Persze,egyetértek azzal,hogy az olyan volt,amilyet senki sem csinált és én is szeretném hasonlónak látni a Realt,de értsétek meg,hogy idén nem ez megy és nem is szabad azt várni. Az őszi nagy mellény is kisebb lett,amikor nem sikerült összeverni a Madridot,pedig emlékszem,hogy a bátrabbak mondogatták,hogy idén nem 6-2,hanem 6-0 lesz stb. Nem lett. Más világ van és nem tudom megérteni,hogy miért nem lehet elfogadni. Tudom,hogy ugyanazok a játékosok voltak,akik most is játszanak,de Ti is tudjátok,hogy még egy olyat akkor sem lehet! (itt lehet kötekedni,hogy mit várok a csoda Realtól,akiről egyébként egy dícsérő szót nem mondtam,meg mit szidom a Barcát. Hát nem szidom,ezek tények,amit van aki elfogad nagy keserűséggel,van aki belül reménykedik és van aki elhiszi,hogy minden olyan kerek lesz mint volt.hiába)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.08. 07:30:37

daman írta:Jon a 10 millios kerdes:
Kie volt eddig a legnagykepubb hsz?
Igen, koszonjuk, Rivaldo11 a helyes valasz...Komolyan, sracok, volt par nagykepu szoveg, de ezt mar tenyleg nem akartam szo nelkul hagyni
Teljesen normális hangnemben írta meg teljesen normális véleményét.
Ezen mit kell firtatni? Olvastál több hsz-t tőle? Kicsit több tiszteletet.
daman írta:annyi tortent, hogy a Madrid legyozte az egyebkent nem gyenge Sevillat
Rémgyenge Sevilla volt. Xabi mókázott 1et Casillassal meg utóbbi lepkézett azon kívűl támadás se volt.
daman írta:Tehat szerintem egyik oldalnak sincs joga (illetve mondjuk ugy nem tanacsos) nagykepuskodnie.
Ez 1 Barca szurkolói oldal, szokj hozzá h nem tetszenek a dolgok. Meg értsd meg a focit akkor is tudhatnád mennyire igaz volt Rivaldo11 hsz-e.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
brcabarcabaarca
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.12.30. 17:43:16

2010.03.07. 23:27:09

Jaj Istenem, ez az ellenségeskedés! :lol:
Ok, a Madrid nem tudja felülmúlni a tavalyi Barcát, de ez fordítva is elmondható! A mindenkori Madrid pedig több BL-t és több ligát nyert! :wink:

Érted?! :oops:
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.07. 23:26:36

Jon a 10 millios kerdes:
Kie volt eddig a legnagykepubb hsz?
Igen, koszonjuk, Rivaldo11 a helyes valasz...
Komolyan, sracok, volt par nagykepu szoveg, de ezt mar tenyleg nem akartam szo nelkul hagyni
annyi tortent, hogy a Madrid legyozte az egyebkent nem gyenge Sevillat egy igen elvezetes meccsen, raadasul igen meggyozo focival, mig a Barca az elmult fordulokban csak szenved, raadasul most pontvesztesben is megmutatkozott ez..
Folosleges itt azzal jonni, hogy bezzeg a Barca tavaly 6-ot nyert ti meg sose fogtok, mar latom szemeim elott a valaszt, hogy de ha normalis biro van a Chelsea ellen, akkor csak 3 az a 6, mire a valasz, de akkor az odavagon is Ballackot ki kellett volna szorni, mire a valasz de akkor minimum, hogy Puyolt is...
Semmi ertelme... Teljesen mas szezon, teljesen mas Madrid, mas Barca.. Mint ahogy az se szamit sokat, hogy a Madrid most az elen van. Annyit el kell ismerni, hogy most joval meggyozobb jatekot mutat be a Madrid, mint a Barca, a Barcat lathattuk mire kepes (bar Eto`o igen fontos lancszem volt es mar nincs a Barcaban), a Madrid meg senki nem tudja mire kepes, de amit eddig bemutattak az igencsak meggyozo es ennel csak jobbak lesznek.. Melto ellenfel lenne ez a Madrid meg a tavalyi Barcanak is, a mostani Barca pedig JELENLEG jovan gyengebb format mutat.
Tehat szerintem egyik oldalnak sincs joga (illetve mondjuk ugy nem tanacsos) nagykepuskodnie.

Udv minden normalis drukkernek
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.07. 22:35:19

daffy írta:világos,de az,hogy egyesek a múltban élnek(tavalyi 6kupa),attól idén még nem lesz jobb. Kár fényezni azt az évet,szép volt,jó volt,utánozhatatlan volt,ELMÚLT
Meg lehet érteni a történteket. Mi amit véghezvittünk, arról ti csak álmodozhattok. Ráadásul még agyba-főbe kalapáltunk titeket a saját szentélyetekben. Nyáron vettetetk magatoknak egy új csapatot, nem nagy kunszt élesebbnek, motiváltabbnak lenni a mi csapatunknál.
De a jobbak mi vagyunk, nem kevéssel. Ha a futballtudás dönt, nektek a 2. hely marad. Ha a motiváltság, akkor reménykedhettek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.07. 21:46:01

daffy írta:világos,de az,hogy egyesek a múltban élnek(tavalyi 6kupa),attól idén még nem lesz jobb. Kár fényezni azt az évet,szép volt,jó volt,utánozhatatlan volt,ELMÚLT
Ugyanezek a srácok nyerték meg. ha képesek voltak erre akkor miért kéne aggódnunk?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.07. 21:38:33

világos,de az,hogy egyesek a múltban élnek(tavalyi 6kupa),attól idén még nem lesz jobb. Kár fényezni azt az évet,szép volt,jó volt,utánozhatatlan volt,ELMÚLT
socio66

2010.03.07. 20:54:08

marci. írta:Nem ti szoktátok mondani,hogy a múltal ne foglalkozzunk?
Olyankor a nyolcvan évvel ezelőtt szerzett bek-győzelmeitekre gondolunk,amikor még a labda is kocka volt kis túlzással. :)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.07. 20:51:44

marci. írta:
Nem hinném,hogy mi szálltunk el,sokkal inkább te.A hozzászólásaidból süt a nagyképűség. :wink:
Ahogy érzed. Én erre vagyok büszke te 1 rémgyenge Sevilla elleni győzelemre.
marci. írta: Ti megmutattátok mi a max,ne nagyon várj jobbat.Az meg hogy 6 kupás kit izgat?Nem ti szoktátok mondani,hogy a múltal ne foglalkozzunk?
Szerintem a tavalyi évnek több hatása van az ideire mint az 50-es éveknek.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.07. 20:44:45

Ez a gond. Ez 1 6 kupás csapat. Azért tudjad hogy mi a maximum ebben és mi a max a te csapatodban. Kicsit elszálltatok azzal h pontszámban beértetek minket.
Nem hinném,hogy mi szálltunk el,sokkal inkább te.A hozzászólásaidból süt a nagyképűség. :wink:
Ti megmutattátok mi a max,ne nagyon várj jobbat.Az meg hogy 6 kupás kit izgat?Nem ti szoktátok mondani,hogy a múltal ne foglalkozzunk?
csakamadrid
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.07. 20:40:08

socio66 írta:Egyszer már megégtünk egy kumma sikeres év után, nehogy már azzal jöjjünk most,hogy 'de hát ez egy hat kupás csapat'. És?
Csak annyi hogy van annyi tartás a csapatban hogy a legutolsó percig küzdjenek. Nem kell totálisan elvonatkoztatni a tavalyi évtől egyébiránt.
socio66 írta:Az tavaly volt,ez már nem ugyanaz a csapat.
Köze nincs hozzá, elfelejtettek futballozni.
socio66 írta: Most a rivális van jobb formában,úgyhogy fel kell venni a kesztyűt,és maximumot kell adni minden meccsen,különben leköröznek. Hat kupa ide vagy oda.
Tiszta sor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
socio66

2010.03.07. 20:28:01

Egyszer már megégtünk egy kumma sikeres év után, nehogy már azzal jöjjünk most,hogy 'de hát ez egy hat kupás csapat'. És?
Az tavaly volt,ez már nem ugyanaz a csapat. Most a rivális van jobb formában,úgyhogy fel kell venni a kesztyűt,és maximumot kell adni minden meccsen,különben leköröznek. Hat kupa ide vagy oda.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.07. 20:27:36

Rewolution5 írta:
daffy :arrow: ha minden így marad, akkor nagyobb lesz a Barca "ambíciója" az áprilisban rendezett El Clasikóig...
Félreértés ne essék,ha tippmixelnem kéne,simán xv-t tennék,mert ha a Barca komolyan veszi bármelyik meccsét,akkor nagyon nehéz megállítani,de nem lehetetlen és ezt jeleztem az x-szel. Láthattuk ősszel a Realt,hogy képes volt 25-30percig is meglepni a Barcát és ha netán most be is lőnének párat...nincs lehetetlen,a tavalyi teljesítményetekkel meg kár indokolni bármit is,hisz olyat nem fogtok produkálni még egyet az biztos. Bár mi megtörténhet,de én továbbra is azt mondom,hogy nem a Clásico fog dönteni az első helyről.

Kérlek hogy legközelebb max kettőt idézz! Kiemelten vonatkozik
ez Rewolution5 komára is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.03.07. 20:28:34-kor.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.03.07. 20:22:53

daffy írta: én elmondom,miért aggódnak a kollégáid. Az,hogy a Realt a Barca megverte nagyban köszönhető annak is,hogy a Real az első félidőben nem rúgta be a helyzeteit,a meccs összképe alapján az X nem lett volna meglepő. Na most ez ősszel volt,ami óta picit összeszokott a Real és jönnek a ligában az eredmények(lehet ellenpéldálozni a bl-lel,de nem ott rendezik a Clásicot). Nem összecsinálni kell magad félelmedben,hanem helyén kezelni mind2 csapatot a jelen helyzetben.
daffy :arrow: ha minden így marad, akkor nagyobb lesz a Barca "ambíciója" az áprilisban rendezett El Clasikóig...
Kép
Lezárt