Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2010.03.10. 23:35:32

daffy írta: ilyen kerettel ilyen fos,küzdeni nem tudó "focit" hogy lehet bemutatni? a továbbjutásért a Bernabéuban a teljes második félidőben a Lyon akarata érvényesült. Miért?
Évente cserélgetitek a keretet, nem lehet fél év alatt csapatot építeni. Az elmúlt pár évben amint kiestetek a BL-ből, vagy jobb esetben "csak" az idény végén, elzavartátok az edzőt.

A Real pár éve teljesen széthullot, 2 bajnoki címen kívül nem sok mindent nyertek. Újra kéne építeni az egész csapatot, de Madridban mindig, mindent azonnal akarnak, máris abban az évben. Ez így nem megy. Ez időigényes dolog. Az alapanyag megvan egy bajnok csapathoz, Pellegrini is jó munkát végez eddig, csak időre van szüksége. Téglákból a legnagyobb mester sem tud fél perc alatt házat építeni.

Amennyiben most elzavarjátok az argentin trénert búcsút inthettek az idei bajnoki címnek is, aztán nyáron Floro papa megint vásárolgathat kedvére.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.10. 23:24:40

CR egy klasszis,és a pályán mindig ehhez viszonyítva is melózik, melójára nem igen lehet panasz,csak a hisztizéseire,arroganciájára,stb,ettől függetlenül mint focista, kiváló.

természetesen a hisztiket,és egyéb dolgait nem szeretem,sőt...de viszont az akaraterejét mindig is tiszteltem benne, minden nagy bajnokot jellemez,ő is ilyen, csak nagy kár érte,hogy egyéb dolgai miatt korántsem az a példakép alkat. ill ha az,akkor ne a cinkes dolgaiban utánozzák majd a kölykök :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.10. 23:23:19

Ozsival értek egyet.

Oké,kiesett a Madrid , és? Mintha eddig nem hozták volna a ligában a meccseiket.
Ha bajnokok akarunk lenni, hozni kell a meccseket és kész. A Barcának saját kezében van a sorsa.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.03.10. 23:23:02

marci. írta:Csak 1 embert sajnálok,CR-t.Lehet,hogy nagy a pofája,de akkor akaraterő van benne,hogy elmondani nem lehet.

Jó éjt!
Nem szeretem de ő tényleg hajtott és jó formába is van , de többiék őt is lehúzták. Kaka egy 0.

Azért én örülök a lyonnak :D Szerintem mi a madrid kiesése nélkül is komolyan vettük volna stuttgartot.Szerintem sima tovább jutás lesz. :)
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2010.03.10. 23:12:49

Madridban lefőzték a kávét. :D
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.10. 23:10:42

Getti2 írta:Hát ez van. Jól kezdték, aztán visszafogták magukat. Nem tudom miért, semmi veszélyt nem jelentett a lyon. A második félidőre meg úgy jöttek ki mint a herélt nyulak, semmi támadójáték nem volt, hihetetlen. Nem tudom mi történt az öltözőben...

Nincs mit hozzátenni, sok sikert nektek.
Semmi különös nem történt, csak a Lyon elkezdte komolyan venni a meccset a szünet után. Feljebb tolták és megerősítették a középpályájukat, innentől kezdve a Real-nak gyakorlatilag momentumai sem voltak 1-1-ig. A franciák kemények voltak de nem sportszerűtlenek, a Real játékosokon pedig látszott, hogy nincsenek ilyen belépőkhöz szokva. A spanyol bírók ennél sokkal jobban védik őket. Röviden ennyi. A Lyon abszolút megérdemelten jutott tovább, 4 félidőből 3-ban az ő akaratuk érvényesült és nem mellékesen néha még szép dolgokat is csináltak:)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.03.10. 23:08:45

ozsimiki írta:. . .
Nem tudom, hogy mi történt volna, de a BL-re tuti jobban ráfeküdtek volna, talán a bajnokság kárára is. Az a nagy álmuk, nem a bajnoki cím. :) Persze sírni azért nem sírok, mert kiestek.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.10. 23:08:28

Nagyon csalódott vagyok,többet vártam a csapattól.Mindenki esküdözött,hogy meghajtják,meg minden..de hol volt ez,az első 20 percen kivül?Játékosokat nem akarok pocskondiázni,mert a Valladolid ellen Higu meg lő ötöt,akkor ő a király.Rossz napja volt ,ennyi.Ellenben szegény Kaká mióta itt játszik,semmit nem nyújt.A kondinkal is óriási bajok vannak,nem nemzetközi focihoz való.
Csak 1 embert sajnálok,CR-t.Lehet,hogy nagy a pofája,de akkor akaraterő van benne,hogy elmondani nem lehet.

Jó éjt!
csakamadrid
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.03.10. 23:05:43

daffy írta:?wtf?

higuain csak a kis csapatok ellen tud jól játszani. Ezt nem érdemes szépíteni,kivétel nélkül így van. Egy bajnoki címhez hozzásegítheti a csapatot a gyenge ligában,de a bl-hez édeskevés. Sosem lesz klasszis,európa szinten nem képes hozni azt,amit a bajnokságban.
évek óta az egész csapatuk sem tudja hozni a bajnoki szintet európában, akármit csinálnak velük (pedig mostmár azzal az unszimpatikus portugállal is beljebb vannak), de ha a higany nincs, akkor a bajnokságban sem lenne olyan kerek a történet, mint amilyen, én erről beszéltem.
rengeteg meccsen döntött a gyerek, és tudom, h a HA nem játszik, de HA néhányszor nem érkezett volna, lehet, h az uefa, bocs európa kupáért izgulhatnának a madridisták.
mindegy, mostanra maradt a sztenderd tavaszi madridista sajtó-szurkoló-jómunkásember bl-program: a masszív szrdobálás, tévénézéssel.
ennyi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.10. 23:05:17

levproff írta:
daffy írta: higuain csak a kis csapatok ellen tud jól játszani
Itt az a gond, hogy a Real is csak a kiscsapatok ellen tud jól játszani.Lyon egy kicsit felprögött a második félidőbe :arrow: repült a madrid.Ez kevés..
DE MIÉRT? valaki írja már le legyen kedves,hogy miért? ilyen kerettel ilyen fos,küzdeni nem tudó "focit" hogy lehet bemutatni? a továbbjutásért a Bernabéuban a teljes második félidőben a Lyon akarata érvényesült. Miért?
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.03.10. 23:02:12

daffy írta: higuain csak a kis csapatok ellen tud jól játszani
Itt az a gond, hogy a Real is csak a kiscsapatok ellen tud jól játszani.Lyon egy kicsit felprögött a második félidőbe :arrow: repült a madrid.Ez kevés..

Amúgy amit leírtál, ha átfordítjuk az egész csapatra tök értelmes, és igaz.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2010.03.10. 23:05:18-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.10. 23:01:46

barca99 írta:
socio66 írta: Én is lesz.rom,ez a lelki teher sokkal többet árt,mint az a plusz 2-4 meccs.
Tavaly is megtörte őket, hogy a Liverpool felmost velük a padlót. :roll:

Abban reménykedhetünk, hogy Pellé-t kirúgják, vagy hogy ez a 250 milliós hype a visszajára fordul. Esetleg a Barca táltosodik meg. :D

Egyszer örültem volna a Real továbbjutásnak. Akkor is kib... velem.
László! :D

alább leírtam,hogy a mi kezünkben van a dolog,ha megteszünk mindent, odaérünk,ha nem,nem érdemeljük meg. részemről ennyi.

most komolyan kérdem, szerinted,ill szerintetek, ha most továbbmennek,akkor leadnak pár meccset bajnokságban? dehogy, akkor is ugyanúgy hozhatják azokat,amiket most. ezen a szinten nem számít 2hetente 1db +meccs, látszott tavaly rajtunk is :)

hajtsanak ahogy akarnak, ha mi is ezt tesszük nincs gond, ha nem,akkor meg megérdemeljük? nem
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2010.03.10. 23:01:21

Reálos haverral néztem, talán csak jófejségből meg a tippmixem miatt bíztam (és nem szurkoltam) a margitnak. Meg lehet kövezni nyugodtan. Aztán a félidő után átgondoltam mit csinálok, számot vetettem életemen, hogy ezt azért mégsem tehetem. A barca szív nem teheti. Muitán barcás haverom megérkezett és a szomszéd szobában ugrándoztunk hogy "a pennyben vásárolt csapat hogy égett le", ahhoz semmi sem hasonlítható...egyszóval nem bánom tippmixem!!! :P :twisted:
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.03.10. 22:59:47

A Real kiesése nekünk több okból is jól jön:
odafigyelést a köv Bl meccsre, itt nem lehet lebecsülni senkit, nem mintha a Real lebecsülte volna a Lyont!
szerintem most mentálisan sokat veszít a madrid, hatással lehet a bajnokságra vagyis remélem :)
és persze mi is sokat nyerhetünk vele, lökést adhat h kilábaljunk a gödörből, plussz ha nyerünk vasárnap nyomást gyakorolhatunk a realra ami még plusz terhet ad pellegrininek,( ha még ő lesz az edző)
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.03.10. 22:58:46

socio66 írta:
ozsimiki írta: csak engem nem zavar,h csak a bajnokság maradt nekik?
Én is lesz.rom,ez a lelki teher sokkal többet árt,mint az a plusz 2-4 meccs.
Tavaly is megtörte őket, hogy a Liverpool felmost velük a padlót. :roll:

Abban reménykedhetünk, hogy Pellé-t kirúgják, vagy hogy ez a 250 milliós hype a visszajára fordul. Esetleg a Barca táltosodik meg. :D

Egyszer örültem volna a Real továbbjutásnak. Akkor is kib... velem.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.10. 22:58:42

Boixos írta:
ozsimiki írta:Higany kihagyott ziccerénél vhogy megéreztem a kiesést, srác kapni fog a sajtótól az tuti...
persze, kapni fog, csak arról feledkeznek meg ilyenkor a gyökerek, h kb háromszáz meccset hozott nekik az a gyerek!

az meg amit a marca művel már tényleg a legalja.
?wtf?

higuain csak a kis csapatok ellen tud jól játszani. Ezt nem érdemes szépíteni,kivétel nélkül így van. Egy bajnoki címhez hozzásegítheti a csapatot a gyenge ligában,de a bl-hez édeskevés. Sosem lesz klasszis,európa szinten nem képes hozni azt,amit a bajnokságban.
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2010.03.10. 22:57:24

Hát a 160milliónyi euró sem tudott segíteni a Reálon sajnálatos!
Pellegrini mehet lengyel-piacra BL serleget venni!
Nembaj legalább a PartyArcok kicsit visszavesznek így van!
Igaz hogy a bajnokság szempontjából ez nem jó nekünk!
De szerintem behúzuk!Bl/Liga 2 közül 1et biztos!
Visca Barca!Visca Catalunya

Ui.:Az a DéNeS Ronaldo,Zidane,Figoval kilökődött!
Lehet hogy Perez a tavalyi Barca DéNeSének a protokolját kapta meg és azért volt ilyen bátor!
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
Getti2
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.03.01. 10:29:44

2010.03.10. 22:57:07

Hát ez van. Jól kezdték, aztán visszafogták magukat. Nem tudom miért, semmi veszélyt nem jelentett a lyon. A második félidőre meg úgy jöttek ki mint a herélt nyulak, semmi támadójáték nem volt, hihetetlen. Nem tudom mi történt az öltözőben...

Nincs mit hozzátenni, sok sikert nektek.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.03.10. 22:55:52

ozsimiki írta:Higany kihagyott ziccerénél vhogy megéreztem a kiesést, srác kapni fog a sajtótól az tuti...
persze, kapni fog, csak arról feledkeznek meg ilyenkor a gyökerek, h kb háromszáz meccset hozott nekik az a gyerek!

az meg amit a marca művel már tényleg a legalja.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.10. 22:55:32

socio66 írta:
ozsimiki írta: csak engem nem zavar,h csak a bajnokság maradt nekik?
Én is lesz.rom,ez a lelki teher sokkal többet árt,mint az a plusz 2-4 meccs.
főleg azok után, hogy tavaly is kiestek, mégsem lett belőle baj. nem oszt, nem szoroz.
az önbecsülésük viszont a béka micsodája alatt van
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.10. 22:54:02

csababarca írta:
lluisllach89 írta:"Európa benne van a klub DNS-ében"-Perez XD
Hát ez így van :D

Egyébként grat az igényes marca-nak,le se fújják a meccset,de már fúrják az edzőt...bravó.
Csak Európa DNSében nincs benne a klub....
Most kiderül h az ürgének mennyivel van több agya mint régen. De sok jóra ilyen nyár után nem tippelnék. Látszólag nemsok minden változott.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.10. 22:52:40

levproff írta:Emberek mág mi sem jutottunk tovább.
Várjuk meg a Stuttgart elleni meccs és majd utána. :)
Mondjuk nekünk valamivel könyebb dolgunk van. :roll:
Hát...papírforma alapján, de német csapatokat sosem szabad leírni ugye.
Meg hát, ha úgy megyünk ki a pályára mint a multkor, és a svábok hasonló szinten pörögnek majd...nekünk is végünk lehet :) .
Na jolvan, nem károgok :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.03.10. 22:52:34

Marca.com friss címlap: "Adiós Champions, adiós Pellegrini"

Érdekes! :shock: :lol:
socio66

2010.03.10. 22:52:29

ozsimiki írta: csak engem nem zavar,h csak a bajnokság maradt nekik?
Én is lesz.rom,ez a lelki teher sokkal többet árt,mint az a plusz 2-4 meccs.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.03.10. 22:52:11

kicsit több tiszteletet ... azért a real akármennyire is real nem hiszem, hogy ennyire megérdemelnék a kárörvendést,
1.: nem kell lesüllyedni a szintjükre, hiszen alapvetőn a mi csapatunk is egy
nagyon tisztességes és fair play csapat szóval egyszerűen példát kell venni róluk, és nem kell törődni a rivális csapattal
2.: engem inkább rosszul érint, hogy nem kapjuk meg a lehetőséget, hogy BL döntőt játszhassunk az ősi riválissal éppen az ő stadionjukban, nem akármilyen meccs lett volna
3.: nem játszottak rosszul, ráadásul mi még nem is játszottunk szóval nehogy mi essünk a végén jobban pofára inkább maradjunk higgadtak mert isten nem ver bottal, a végén még visszanyal a fagyi
;)
Kép
Kép
Lezárt