Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2010.03.11. 18:19:50

Hatalmas pofont kapott a Real ez nyilvánvaló. Nekünk pedig ki kell használni a lehetőséget és minden meccsünket be kell húzni az az El classicoig . Nincs apelláta nyerni és nyerni kell. Na akkor kerül a Madrid vállára egy olyan teher ,amit nem fog tudni elbírni.
Elöl rendben vannak de a védekező része a csapatnak gyenge.
És egy jó passzban lévő Barcelonát nem állíthatnak meg mert egyszerűen a Barca jobb,egységesebb csapat. Persze ha addig nem nyerünk akkor minden borul. A mostanában mutatott játékunk nem ér aranyat. Hétvégére személy szerint jó játékot és győzelmet várok.Pont a Real kiesése miatt.
Úgy legyen.
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2010.03.11. 18:08:14

kanty írta:
Sanama írta: ÉS akkor Pellegrini hogy tudta a Vilarrealt BL elődöntőbe vinni anno? :roll:
A Villarealnál nem volt rajta ekkora nyomás nyugodtan dolgozhatott, DE itt mindenki az eredményeket várja és nagyon úgy túnik, h ez teher már sok neki.
:wink:
Én annyiban nem értek ezzel egyet, hogy a "teher". Én azt mondom, hogy akármilyen csapatról is legyen szó idő kell. Az amit tavaly a csapat csinált számomra egy csoda (és idén is szeretnék ilyet). Szóval az lenne a lényeg, hogy mért kell inkább csak kellene, mindig egy év alatt a Madridnak mindent megnyerni? - bár Pellegrini elég jól bírja idővel. Jött annyi játékos és mentek is el, hogy sztem, ezt csak a játékos karakterével/tudásával nem lehet elérni. Idő kell, hogy csapat legyen. A BL meg nem az a trófea amire azt mondja a nagybecsű elnök, hogy idén kell és az meg is lesz. Kell hozzá tudás, szerencse...
Na tehát egy szó miont száz én nem úgy gondolom, hogy Pellegrini vagy akár a reál nem bírja el a terhet, "csupán" idő kell (remélem még egy pár év...)
Barca més que un club
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.11. 17:57:21

LM10 írta:
Lehet, h egyedül vagyok vele, de nálam mindig a bajnokság az első.
Nálam is mindig a La Liga az alap elvárás. A BL és a kupa mindig a szerencsén és az adott formán múlik.
alap esetben számomra is így van,és szerintem Fernando számára is,de idén a Bernabeuban lesz a BL DÖNTŐ...számomra ez előrébb helyezi IDÉN a Bl-lt. vagy legalábbis bőven azonos súlyúvá teszi a bajnoksággal. na meg a címvédés,ami még senkinek sem sikerült...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2010.03.11. 17:49:16

Én már alapból nem értek egyet azzal, hogy ha egy évben nem teljesít jól egy csapat, egyből el kell küldeni az edzőt. Nem lehet mindenki Pep, vagy Guus Hiddink. :D
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.03.11. 17:45:12

most mi leszünk lélektani fölényben a reallal szemben, remélem most összeroskadnak a kiesést követően... Visca el Barca :) :wink:
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.03.11. 17:34:57

Sanama írta: ÉS akkor Pellegrini hogy tudta a Vilarrealt BL elődöntőbe vinni anno? :roll:
A Villarealnál nem volt rajta ekkora nyomás nyugodtan dolgozhatott, DE itt mindenki az eredményeket várja és nagyon úgy túnik, h ez teher már sok neki.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.11. 17:31:32

kanty írta:
Sanama írta: Akkor én is helyesbítek. Ezek szerint Pep nem jó edző. Honnan tudod hogy Pellegrininek nincs más erénye amivel győzelemre viszi a Madridot..?
Nem tudom, csak gondolom.
Miért van az, h a Real eddig két elismertebb csapattal találkozott( Milan, Lyon) és egyiket sem tudta megverni?
Mégegyszer utoljáljára leirom, nem kell szentirásnak venni, csupán a véleményem: A BL-ben klasszis edző nélkül nem fog értékelhető eredményt elérni a Real.
ÉS akkor Pellegrini hogy tudta a Vilarrealt BL elődöntőbe vinni anno? :roll:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.03.11. 17:29:03

Sanama írta: Akkor én is helyesbítek. Ezek szerint Pep nem jó edző. Honnan tudod hogy Pellegrininek nincs más erénye amivel győzelemre viszi a Madridot..?
Nem tudom, csak gondolom.
Miért van az, h a Real eddig két elismertebb csapattal találkozott( Milan, Lyon) és egyiket sem tudta megverni?
Mégegyszer utoljáljára leirom, nem kell szentirásnak venni, csupán a véleményem: A BL-ben klasszis edző nélkül nem fog értékelhető eredményt elérni a Real.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.11. 17:23:06

kanty írta:
Sanama írta:Ezek szerint Pep is egy sz*r edző... Mikor látod sokat és jól cserélni?
elve nem szokása cserélni....
Mondtam én, h Pellegrini sz*r edző?? Én azt mondtam, h egy Real szintű csapathoz kevés és nem csak a cserékre értem, hanem a szituációk mególdására.

Pep egyik nagy hibája, h nem cserél és bizony ez miatt már hagytunk itt-ott pontokat, de Pepnek más erősségei vannak amivel képes győzelemre vezetni a csapatot.
Nem akarom a két edzőt összehasonlitani, mert csak egy felesleges vita lenne belőle.
"Akkor lenne jó edző, ha mindig meghúzná amikor szükség van rá, helyesbitek a legtöbb esetbe meghúzná, mert úgye tökéletes edző nem létezik"

Akkor én is helyesbítek. Ezek szerint Pep nem jó edző. Honnan tudod hogy Pellegrininek nincs más erénye amivel győzelemre viszi a Madridot..?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.03.11. 17:21:05

Sanama írta:Ezek szerint Pep is egy sz*r edző... Mikor látod sokat és jól cserélni?
elve nem szokása cserélni....
Mondtam én, h Pellegrini sz*r edző?? Én azt mondtam, h egy Real szintű csapathoz kevés és nem csak a cserékre értem, hanem a szituációk mególdására.

Pep egyik nagy hibája, h nem cserél és bizony ez miatt már hagytunk itt-ott pontokat, de Pepnek más erősségei vannak amivel képes győzelemre vezetni a csapatot.
Nem akarom a két edzőt összehasonlitani, mert csak egy felesleges vita lenne belőle.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.11. 17:04:51

LM10 írta:
Nem kell túlzásokba se esni.Amikor nem volt CR,akkor is hoztuk a meccseket - többnyire - ,de függünk tőle,ahogy ti is Messitől.
Barca- Messi =unalom?
Értem mit mondasz. Teljesen normális dolog, hogy gyengül a csapat ha nincs Messi vagy Ronaldo. De Ronaldo nélkül tényleg a real játéka sokkal rosszabb, mint a Barcáé Messi nélkül.[/i]
a valencia mégis meg lett verve idegenben,pedig ha jól emlékszem se ronaldo se kaka nem volt(de ronaldo biztos)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.03.11. 16:58:56

marci. írta:Barca- Messi =unalom?
Tulajdonképpen igen. :lol:
Ne értsétek félre...
Imádom Messit, de azt szeretem ha csapat brillírozik, nem csak Messi.
Természetesen jó hogy itt van, mert nehéz meccseken ő dönteni tud.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2010.03.11. 17:05:00-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.11. 16:55:06

Ezek szerint Pep is egy sz*r edző... Mikor látod sokat és jól cserélni?
elve nem szokása cserélni....
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.03.11. 16:53:58

marci. írta:
Ugyanezt meghúzta a Sevilla ellen,akkor mégis csak jó edző?
Nem.
Akkor lenne jó edző, ha mindig meghúzná amikor szükség van rá, helyesbitek a legtöbb esetbe meghúzná, mert úgye tökéletes edző nem létezik. :P :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.03.11. 16:52:33

Nem kell túlzásokba se esni.Amikor nem volt CR,akkor is hoztuk a meccseket - többnyire - ,de függünk tőle,ahogy ti is Messitől.
Barca- Messi =unalom?
Értem mit mondasz. Teljesen normális dolog, hogy gyengül a csapat ha nincs Messi vagy Ronaldo. De Ronaldo nélkül tényleg a real játéka sokkal rosszabb, mint a Barcáé Messi nélkül.[/i]
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.11. 16:49:43

uel két cserével teljesen megváltoztatta, a meccs képét, erre azért Pellegrininek is kelltt volna, h válaszoljon, de nem tatte.
Ugyanezt meghúzta a Sevilla ellen,akkor mégis csak jó edző?
Nem bántásból, de ti meg vagytok elégedve Pellegrini munkájával?
Én meg,nem vártam többet.
De maga a csapatjáték nem a legerősebb. Ahogy Schuster is mondta egy egyszerű matematikai képlettel: Real Madrid-Ronaldo=UNALOM.
Nem kell túlzásokba se esni.Amikor nem volt CR,akkor is hoztuk a meccseket - többnyire - ,de függünk tőle,ahogy ti is Messitől.
Barca- Messi =unalom?
csakamadrid
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.03.11. 16:49:22

Szerintem ennek minden Barcás örül a szíve mélyén még ha azt is mondja hogy nem meg kár hogy kiestek stb. Én is örülök :D :O. Mostmár csak arra vagyok kiváncsi hogy a Real-ra ez hogy hat, és hogy RÁNk hogy hat. Mert szerintem ez akár minket is motiválhat:D
Visca El Barca
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.03.11. 16:45:24

Barcaman14 írta:Nem kárörvendek, de még is óriási öröm dúl bennem jelenleg, és ezt nézze el nekem minden Madrid drukker :D
Mi a baj a kárörömmel? Ma reggel amikor megnéztem a tegnapi meccs eredményét majd leestem a székről a röhögéstől. :lol: Utálom a madridot, utálom a csapat filozófiáját, hogy mindig ők a legjobbak, utálom Ronaldót, utálom Perezt! Naná hogy örülök a bukásnak. :lol: Akinek nem tetszik :arrow: magasról teszek rá! :P
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.11. 16:44:18

A kiesés után elszabadultak az indulatok madridi oldalon. A hírek szerint Higuaín és Sergio Ramos az öltözők előtt összeverekedtek több francia játékossal. Kaká sajtószóvívője és a felesége pedig egy közösségi oldalon élesen kritizálták a Real Madrid edzőjét. [/quote]

Szerintem ez csak egy pletyka, csak hogy csámcsogjon valamin a nép. Nem láttam nso-n,hogy írnának erről, pedig azért oda felraknák. Hogy ez honnan szedték, azt nem tudom, de én nem hiszem...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.03.11. 16:44:13

Varatrix írta:
marci. írta:Ugyan minek?Kit hozzon Perez?Lassan senki nem fogja elvállalni.Azt gondolom nem Pellével van a baj,hanem az idővel.Jó focit akar játszatni a Madriddal,csak ezt nem 3\4 év alatt kell behozni.Ha Florentino kirúgja,akkor bizonyitja azt is,hogy ugyanakkora megalomániás ló[auto_cenzúra],mint eddig.
Nem bántásból, de ti meg vagytok elégedve Pellegrini munkájával?
Ezt én is kérdezhettem volna. Az a minimum, hogy van ez a szint amit Ronaldo és még pár játékos klasszisából hoztok. De maga a csapatjáték nem a legerősebb. Ahogy Schuster is mondta egy egyszerű matematikai képlettel: Real Madrid-Ronaldo=UNALOM.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.03.11. 16:40:31

marci. írta:Ugyan minek?Kit hozzon Perez?Lassan senki nem fogja elvállalni.Azt gondolom nem Pellével van a baj,hanem az idővel.Jó focit akar játszatni a Madriddal,csak ezt nem 3\4 év alatt kell behozni.Ha Florentino kirúgja,akkor bizonyitja azt is,hogy ugyanakkora megalomániás ló[auto_cenzúra],mint eddig.
Nem bántásból, de ti meg vagytok elégedve Pellegrini munkájával?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.03.11. 16:38:24

marci. írta: Ugyan minek?Kit hozzon Perez?Lassan senki nem fogja elvállalni.Azt gondolom nem Pellével van a baj,hanem az idővel.Jó focit akar játszatni a Madriddal,csak ezt nem 3\4 év alatt kell behozni.Ha Florentino kirúgja,akkor bizonyitja azt is,hogy ugyanakkora megalomániás ló[auto_cenzúra],mint eddig.
Valaki olyan kellene aki igazán képes együtt élni a játékkal. Puel két cserével teljesen megváltoztatta, a meccs képét, erre azért Pellegrininek is kelltt volna, h válaszoljon, de nem tatte.
:wink:
Azt azért szerintem gondolták a Real drukkerek is, legalábbis azok akik reálisan látják a dolgokat, h nem lesz itt BL cim, de azért legalább a 8 közé illett volna bejutni.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.11. 16:38:04

Nem kárörvendek, de még is óriási öröm dúl bennem jelenleg, és ezt nézze el nekem minden Madrid drukker :D Óriási fricska ez a Realnak. Nem titkolt cél volt, hogy megnyerjék a hazai BL döntőt. Ezért is (és nyilván a bajnokság miatt) költekezett ennyit Perez! Nem jött be. Az utóbbi időben tényleg csúcsformát mutatott a fővárosi csapat a bajnokságban. Úgy tűnt nagyon egyben van a csapat, de lehet hogy még sem!? :roll: Ezek a sztárok mint Ronaldo, Kaká stb... nincsenek hozzá szokva egy ilyen korai búcsúzásnak egy ilyen csapattal szemben. Persze nem leminősítem a Lyont, de mindenki bevallhatja, hogy ezzel a kerettel a Reálnak át kellett volna gyalogolnia a franciákon. Nem így történt :)
Az pedig szerintem hülyeség, hogy így több energiájuk jut a bajnokságra. Tavaly is búcsúztak és tavaly sem lettek bajnokok. Nyilván mi valamivel gyengébbek vagyunk mint tavaly, illetve nem gyengébbek csak rosszabb formában vagyunk, de ennek ellenére is állítom, hogy ez a bajnokság is meg lesz. Lehet hogy nem annyira egyértelműen mint a tavalyi, de meglesz. Madridban meg elég régen láthatott a publikum BL negyeddöntőt :lol:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.11. 16:24:11

Nemtudom. A Gondok ott kezdődnek szerintem,hogy ilyen S.Ramos félék képtelenek veszíteni...

Nem hiszem,hogy Pellegrinivel van a baj,aki a Vilarrealt renksívűl jól vezette,egy JÓVAL gyengébb kerettel BL-ben messzire jutott...HA Perez kirakja nyáron kezdhetnek előről mindent.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.03.11. 16:06:57

tudjatok mi tetszik? Ilyenkor egy madridista sem jon ide hapogni, hogy hala madrid igy, hala madrid ugy. kiestek? kiestek. Hapognak? Nem hapognak. Behuztak a farkukat maguk ala? Igen
Ennyi.
Ember,hogy te mekkora 1 világtalan vagy.. :roll:

Pellegrini helyet hozni kellene egy klasszis edzőt, aki tekitéllyel bir és aki a kritikus helyzetekben is képes jó mególdásra. Nem rossz edző, de ha eredményt akarnak elérni nemzetközi szinten is a Realnál akkor valaki mást kell szerződtetni.
Ugyan minek?Kit hozzon Perez?Lassan senki nem fogja elvállalni.Azt gondolom nem Pellével van a baj,hanem az idővel.Jó focit akar játszatni a Madriddal,csak ezt nem 3\4 év alatt kell behozni.Ha Florentino kirúgja,akkor bizonyitja azt is,hogy ugyanakkora megalomániás [auto_cenzúra],mint eddig.
csakamadrid
Lezárt