Nemzetközi Labdarúgás - Válogatottak, Egyéb bajnokságok

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.05.17. 18:41:34

Erwin Koeman, a magyar válogatott szövetségi kapitánya kijelölte keretét a május 29-én, a budapesti Puskás Ferenc Stadionban rendezendő Magyarország–Németország, valamint a június 5-i amszterdami Hollandia–Magyarország felkészülési mérkőzésekre.

A VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Király Gábor (1860 München), Fülöp Márton (Sunderland), Gulácsi Péter (Liverpool)

Védők: Bodnár László (DVSC-TEVA), Szélesi Zoltán (DVSC-TEVA), Juhász Roland (Anderlecht), Vanczák Vilmos (Sion), Horváth Gábor (Videoton), Laczkó Zsolt (DVSC-TEVA), Bodor Boldizsár (Roda JC)

Középpályások: Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers), Dzsudzsák Balázs (PSV), Huszti Szabolcs (Zenit Szentpétervár), Dárdai Pál (Hertha BSC), Vadócz Krisztián (Osasuna), Nagy Dániel (Videoton), Koman Vladimir (Bari)

Támadók: Lázok János (MTK), Priskin Tamás (Ipswich), Torghelle Sándor (Augsburg), Németh Krisztián (AEK Athén)

Tartalékok: Köteles László (Racing Genk), Gyepes Gábor (Cardiff), Tőzsér Dániel (Racing Genk)


Erwin Koeman sérülés miatt nem számíthat Hajnal Tamás, Rudolf Gergely, Kádár Tamás és Szalai Ádám játékára a két összecsapáson.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.17. 10:26:41

katalunya írta:
S.Agüero írta:Miért utálja itt ilyen sok ember a Portugálokat? CR miatt?
Szerintem elég szép focit játszanak, nem bunkerfocit. :roll:
Én pl. pont CR miatt bírom őket meg Nani miatt.Szerettem Quaresmát is,de most ő nem került be.És a portugálok csapatként is jók szerintem is.
Mikor játszottak szép focit? Mert a 2006-s VB-n pl. biztos nem, kiszenvedett 1-0-ik voltak. 2008-s Eb-n olyan gyorsan kiestek, h nem tudtam megállapítani, milyen futballt játszanak. A Vb selejtezőn mutatott teljesítményükre meg had ne mondjak semmit. A 2004-s EB-n elég korrektül tolták, de az már 6 éve volt :roll:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.05.16. 18:33:39

kanty írta:Nem nagyon érdekel a román bajnokság, de a Kolozsvár eredményeit azértfigyelemmel követem.
Tegnap eldőlt, h megvan a bajnoki cim :D és 2008 után ismét BL-ben a CFR.

Ha megtudják ismételni azt a teljesiményt amit 2 éve a csoportkötben akkor azt hiszen szégyenkeznünk nem kell.

Plusz még meglehet a duplázás is, hiszen a kupadöntőben a Vaslui-al találkoznak a kokolzsváriak. :)
Igen,es mehetunk majd Barca meccsre Kolozsvarra. :twisted:
OFF:Pedig iden milyen kozel voltam hozza,ha az Urziceni jut tovabb a csoportbol nem a Stuttgart. :)
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.05.16. 18:28:14

S.Agüero írta:Miért utálja itt ilyen sok ember a Portugálokat? CR miatt?
Szerintem elég szép focit játszanak, nem bunkerfocit. :roll:
Én pl. pont CR miatt bírom őket meg Nani miatt.Szerettem Quaresmát is,de most ő nem került be.És a portugálok csapatként is jók szerintem is.
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.05.16. 18:13:12

Nem nagyon érdekel a román bajnokság, de a Kolozsvár eredményeit azértfigyelemmel követem.
Tegnap eldőlt, h megvan a bajnoki cim :D és 2008 után ismét BL-ben a CFR.

Ha megtudják ismételni azt a teljesiményt amit 2 éve a csoportkötben akkor azt hiszen szégyenkeznünk nem kell.

Plusz még meglehet a duplázás is, hiszen a kupadöntőben a Vaslui-al találkoznak a kokolzsváriak. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.16. 16:07:39

Nem tudom mi történt tavalyhoz képest, de idén mind a BL csoportkör, mind a bajnokik sokkal szorosabbak voltak. Tavaly voltak még a BL-ben is papírforma meccsek, idén a 4- kiemelt is megszorongatta a nagyokat is. A bajnokságokban pedig tavaly már az utolsó pár fordulóban eldőlt a bajnoki cím, ellenben idén Anglia,Olaszország,Németország,Spanyolország,Hollandia,Franciaország, és Portugáliában is leghamarabb az utolsó előtti fordulóban dől el a bajnokság. Én ennek örülök, legalább a bajnokságnak is nagyobb lesz ezzel az éréke.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.13. 20:03:15

Remélem a vb-n csapatkapitányként a magasba emeli a világkupát [-o< Méltó befejezése lenne karrierjének.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.13. 19:55:20

lui1698 írta:Giovanni van Bronckhorst (NED,védő) :arrow: Visszavonul
Fantasztikus játékos.
Szerettem nagyon.
Jó pihenést kívánok neki pályafutása végén.
=D> =D>
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.13. 19:42:31

Giovanni van Bronckhorst (NED,védő) :arrow: Visszavonul

Oliver Neuville (GER,csatár) :arrow: Visszavonul

Steve McLaren (ENG,edző) Twente :arrow: Wolfsburg
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.10. 20:20:53

Innentől a VB-vel kapcsolatos dolgokat a VB saját topikjába írjátok, előbb megcsináltam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.10. 20:19:01

Ha már sokan listáznak!

Akiknek szurkolok:
Spanyolország
Argentína
Anglia

Akiknek nem:
Szlovákia
Németország
Olaszország
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.05.10. 20:17:46

Látom a legtöbb szurkoló a spanyol és az argentin válogatottnak fog szurkolni. Mivel a Spanyol válogatottat már beírták, gondoltam itt az idő az Argentinokéra is. :wink:


KAPUSOK: Mariano Andújar (Catania), Sergio Romero (AZ Alkmaar), Cristian Campestrini (Arsenal Sarandí), Nelson Ibáñez (Godoy Cruz), Juan Pablo Carrizo (Real Zaragoza), Federico Vilar (Atlante)


VÉDŐK: Nicolás Burdisso (AS Roma), Martín Demichelis (Bayern München), Gabriel Heinze (Olympique Marseille), Nicolás Otamendi (Vélez Sársfield), Clemente Rodríguez (Estudiantes), Walter Samuel (Internazionale), Ignacio Canuto (Argentinos Juniors), Mariano Echevarría (Chacarita Juniors), Leonel Galeano (Independiente), Gabriel Mercado (Racing), Fabián Monzón (Boca Juniors), Guillermo Burdisso (Rosario Central), Gastón Díaz (Vélez Sársfield), Carlos Matheu (Independiente), Cristian Álvarez (Arsenal Sarandí), Emiliano Papa (Vélez Sársfield), Nicolas Pareja (Espanyol), Cristian Ansaldi (Rubin Kazany), Fabricio Coloccini (Newcastle United), Emiliano Insúa (Liverpool FC), Rolando Schiavi (Newell's Old Boys), Sebastián Domínguez (Vélez Sársfield), Javier Zanetti (Internazionale), Daniel Díaz (Getafe), Juan Forlín (Espanyol), Alexis Ferrero (River Plate)


KÖZÉPPÁLYÁSOK: Mario Bolatti (Fiorentina), Jesús Dátolo (Olympiakosz), Ángel Di María (Benfica), Jonás Gutiérrez (Newcastle United), Javier Mascherano (Liverpool FC), Javier Pastore (Palermo), Juan Sebastián Verón (Estudiantes), Walter Acevedo (Independiente), Nicolás Gaitán (Boca Juniors), Federico Insúa (Boca Juniors), Jesús Méndez (Boca Juniors), Walter Erviti (Banfield), Enzo Pérez (Estudiantes), Franco Razzotti (Vélez Sársfield), José Ernesto Sosa (Estudiantes), Pablo Aimar (Benfica), Éver Banega (Valencia), Fernando Gago (Real Madrid), Esteban Cambiasso (Internazionale), Diego Perotti (Sevilla), Maxi Rodríguez (Liverpool FC), Rodrigo Braña (Estudiantes), Lucho González (Olympique Marseille), Leonel Vangioni (Newell's Old Boys), Sebastián Battaglia (Boca Juniors), Christian Giménez (Cruz Azul), Daniel Montenegro (América), Hernán Bernardello (Almería), Sebastián Prediguer (Boca Juniors)


CSATÁROK: Sergio Agüero (Atlético Madrid), Gonzalo Higuaín (Real Madrid), Lionel Messi (FC Barcelona), Diego Milito (Internazionale), Carlos Tévez (Manchester City), Gabriel Hauche (Racing), Mauro Boselli (Estudiantes), Ezequiel Lavezzi (Napoli), Eduardo Salvio (Atletico Madrid), Luis Rodríguez (Atlético Tucumán), Lisandro López (Olympique Lyon), Gonzalo Bergessio (Saint-Etienne)

A csatársorból bárkit visz el Maradona (na jó, madjnem bárkit :lol: ) meg fog velük gyűlni a védők baja :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.05.10. 20:17:46

Game90 írta:Akiknek szurkolok:
1. Spanyolország
2. Brazília
3. Elefántcsontpart

"Feketelista":
1. Németország
2. Olaszország
3. Portugália
enis ezeknek szurkolok en sem birom a nemet es az olasz csapatot a portugalok szerintem nem rosszak'
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.10. 20:16:27

Miért utálja itt ilyen sok ember a Portugálokat? CR miatt?
Szerintem elég szép focit játszanak, nem bunkerfocit. :roll:
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.10. 20:14:24

Fernando írta: Sergio viszont nálam meglepetés. Nem volt nagy szezonja, bár lehet pont ezért játszatta Pep.
Kezdetben Sergiot én sem szerettem, viszont az utóbbi időben tetszik a játéka! MEgérdemelten került be!
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.05.10. 20:13:54

Akiknek szurkolok:
1. Spanyolország
2. Brazília
3. Elefántcsontpart

"Feketelista":
1. Németország
2. Olaszország
3. Portugália
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.10. 20:13:37

FtcSikiHun írta:
Stevenny írta:Amúgy én annak örülnék a legeslegjobban ha egy pár év múlva KAtalóniának független csapata lenne, na az lenne az igazán KIRÁLY! :P :P :P :P :P :P :P

Ha jól tudom, akkor a bajnokság is fel lenne osztva katalán bajnokság és spanyol bajnokságra,ami sz*r lenne mert 100 éven keresztül csak a Barca meg a Real nyerné a két bajnokságot, de ez nem biztosa,
Meg attól is függene, hogy Xavi,Ini meg a többiek melyik országot választanák.
Na de ez már OFF

ON:
Ha már csinálnak egy páran feketelistát, csinálok én is:
1.Szlovákia
2.Portugália
3.Hollandia
De akkor a BL-ben hogy indulna a Barca?Selejtezőben vagy főtáblán?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.10. 20:12:42

lui1698 írta:7 Barca játékos is ott van a spanyol bő keretében

Valdés, Piqué, Puyol, Xavi, Iniesta, Sergi és Pedro név szerint.
Valdés! Ezaz! Navégre megjött Del Bosque esze. Casillas mögött bőven bőven elfér. Mára már jobb mint Reina és Palop. Pedro nem meglepetés nálam. Én is behívtam volna. Cseeként baromi sokat tud segíteni. Sergio viszont nálam meglepetés. Nem volt nagy szezonja, bár lehet pont ezért játszatta Pep.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.10. 20:11:43

Feketelista mégegyszer :

1.Olaszország
2.Portugália
3.Görögország
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.10. 20:10:17

7 Barca játékos is ott van a spanyol bő keretében

Valdés, Piqué, Puyol, Xavi, Iniesta, Sergi és Pedro név szerint.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.10. 20:09:38

Sanama írta:Az Internek mondjuk annyi köze van az Olasz nemzeti csapathoz,mint az Arsenalnak az angolhoz :P
De a stílus sokszor ugyanaz! :D nem? vagyis nehogy azt mondd, hogy a tavalyi elődöntős Chelsea, és az idei 2. Inter focizott!
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.05.10. 20:09:38

Stevenny írta:Amúgy én annak örülnék a legeslegjobban ha egy pár év múlva KAtalóniának független csapata lenne, na az lenne az igazán KIRÁLY! :P :P :P :P :P :P :P

Ha jól tudom, akkor a bajnokság is fel lenne osztva katalán bajnokság és spanyol bajnokságra,ami sz*r lenne mert 100 éven keresztül csak a Barca meg a Real nyerné a két bajnokságot, de ez nem biztosa,
Meg attól is függene, hogy Xavi,Ini meg a többiek melyik országot választanák.
Na de ez már OFF

ON:
Ha már csinálnak egy páran feketelistát, csinálok én is:
1.Szlovákia
2.Portugália
3.Hollandia
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FtcSikiHun 2010.05.10. 20:12:31-kor.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.10. 20:09:21

Stevenny írta:Amúgy én annak örülnék a legeslegjobban ha egy pár év múlva KAtalóniának független csapata lenne, na az lenne az igazán KIRÁLY! :P :P :P :P :P :P :P
Mondjuk a 2014-es VB-re? :D
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.10. 20:06:28

Az Internek mondjuk annyi köze van az Olasz nemzeti csapathoz,mint az Arsenalnak az angolhoz :P
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.10. 20:06:20

Amúgy én annak örülnék a legeslegjobban ha egy pár év múlva KAtalóniának független csapata lenne, na az lenne az igazán KIRÁLY! :P :P :P :P :P :P :P
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Lezárt