Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.12. 21:44:28

Fernando?
Abba mi lenne jó?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.12. 21:40:47

Mihu írta:
Fernando írta:
fcb4ever írta:csak szerintem volt les Forlán gólja?
Biztos, hogy nem volt les. Felső teste előrébb volt dőlve, de a lába legalább egy lábbal a védőé mögött volt. Nézd meg jobban. :wink:
Így van, de a szabály azt mondja, hogy ha akármilyen testrésze, amivel gólt tud szerezni, előrébb van mint a védő, az lesnek számít :) Ha Ibra orra előrébb van mint a védő, akkor az lesz :)
Én meg úgy tudom, hogy akármelyik hátrébb van, az már nem les. De szerintem, ha még megmutatják párszor egyre jobban nemles.

Mindegy, jobb az Atma sokkal. A Fulham csak 1-1 elvétett kontrában bízhat és Zamora testi fölényében, nahmeg Gera életmentő passzaiban.

Én Gera ellenére is azt mondom, hogy hajrá Atma. Legyen 5-4 az Atmának, Gera mesterhármasával.

Agüero amúgy mit művel a meccset? Olyan dolgokat művel a labdával, csak lesek :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.12. 21:35:56

Fernando írta:
fcb4ever írta:csak szerintem volt les Forlán gólja?
Biztos, hogy nem volt les. Felső teste előrébb volt dőlve, de a lába legalább egy lábbal a védőé mögött volt. Nézd meg jobban. :wink:
Így van, de a szabály azt mondja, hogy ha akármilyen testrésze, amivel gólt tud szerezni, előrébb van mint a védő, az lesnek számít :) Ha Ibra orra előrébb van mint a védő, akkor az lesz :)
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.12. 21:33:09

fcb4ever írta:csak szerintem volt les Forlán gólja?
Biztos, hogy nem volt les. Felső teste előrébb volt dőlve, de a lába legalább egy lábbal a védőé mögött volt. Nézd meg jobban. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.12. 21:31:53

csak szerintem volt les Forlán gólja?
Més que un club.
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.12. 21:23:35

Húúúúú de szép egyelítés!! Csodás kis gólt volt! Hajrá Fulham!! Hajrá Gera!!! :)
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.12. 20:34:18

bali 15 írta:Valaki nem tudna küldeni tv online linket?
Itt nézd meg : http://rojadirecta.com/

Sok helyen adják, de érdemes előbb bejelentkezni, mert terhelt lehet az oldal.
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.05.12. 20:22:14

Valaki nem tudna küldeni tv online linket?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.12. 20:21:46

HAJRÁ GERZSON & FULHAM!

bár szerintem az Atletico behúzza, de csak ha úgy tolja mint a Pool ellen veszélyhelyzetben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.05.12. 19:59:22

Na akkor estére egy kívánságom. Jól mutatna Gera kezében a trófea. Azért 6 gólt lőtt az idei sorozatban, és megannyi gólpassz. Megérdemli, szóljon a mai este róla és a londoniakról. Hajrá Fulham.
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.12. 19:31:12

LG írta:
Charlie írta:Fulham sikernek fogok szorítani az este, Gera miatt főleg. Ha nem volna magyar játékos érdekelt,akkor is az angoloknak drukkolnék, az AM-t nem igazán szeretem. Reméljük teles-tele lesz izgalmakkal a mérkőzés és a végén angol siker.
C.
Én is hasonlóan vagyok vele, de én kifejezetten utálom az Atleticot. Úgyhogy remélem el lesz kenve a szájuk, és ha ebben Gera is kiveszi a részét esetleg egy góllal, akkor még jobban fogok örülni.
Én is nagyon szurkolok a Fulhamnak, főleg mert rég nem volt "magyar siker" a Nemzetközi kupaporondon! ITT AZ ESÉLY! =D>
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21272
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.12. 18:55:54

Charlie írta:Fulham sikernek fogok szorítani az este, Gera miatt főleg. Ha nem volna magyar játékos érdekelt,akkor is az angoloknak drukkolnék, az AM-t nem igazán szeretem. Reméljük teles-tele lesz izgalmakkal a mérkőzés és a végén angol siker.
C.
Én is hasonlóan vagyok vele, de én kifejezetten utálom az Atleticot. Úgyhogy remélem el lesz kenve a szájuk, és ha ebben Gera is kiveszi a részét esetleg egy góllal, akkor még jobban fogok örülni.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.12. 17:40:27

Fulham sikernek fogok szorítani az este, Gera miatt főleg. Ha nem volna magyar játékos érdekelt,akkor is az angoloknak drukkolnék, az AM-t nem igazán szeretem. Reméljük teles-tele lesz izgalmakkal a mérkőzés és a végén angol siker.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.05.12. 17:37:54

Na akkor a ma esti Európa Liga döntőről:

Én személy szerint jobban várom, mint a Bl döntőt, a Bl-ben két olyan csapat játszik akik abszolút nem keltik fel az érdeklődésemet.
Na de visszatérve a mai meccsre. Azt hiszem, h erre a párositásra senki sem számitott. A Fulham hatalmas meglepetés, de az Atletico Madridot sem lehetett döntőbe várni, legalábbis én nem vártam.

A spanyolok jobbak egyénileg, több olyan játékos van aki egyetlen villanással eldönthet egy meccset, viszont a Fulhamet erősebbnek érzem csapat szinten. Nincs egy Aguero egy Simao egy Forlan a csapatban, de ezt szerintem kompenzálni fogják azzal, h csapatként jobban együtt vannak.
Én valahogy úgy érzem, h az angol kiscsapatok sikertörténete tovább fog folytatódni és sikerül megnyerniük a kupát.
Gera miatt nyilvánvaló, h a Fulhamnak szurkolok és azt hiszem, a focinak is jót tenne ha egy viszonylag kis csapat nyerne, most amikor tényleg majdnem minden a pénzről szól.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.09. 17:16:22

sasi1 írta:
(port.hu-t ismered?)
Eddig nem ismertem,most már igen.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2010.05.09. 17:08:03

Barca_10 írta:Sziasztok.Az EL-döntő szerdán lesz és azt szeretném kérdezni hogy a StoryTV vagy a DIGISport fogja adni?
is-is

(port.hu-t ismered?)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.09. 17:06:34

Sziasztok.Az EL-döntő szerdán lesz és azt szeretném kérdezni hogy a StoryTV vagy a DIGISport fogja adni?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2010.05.07. 10:25:20

Kapják be :mrgreen:

Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.05. 12:22:04

sjd írta:
MichaaBee írta: Így van, maximálisan egyetértek. Az tartozik az UEFA-hoz, aki akar. A kazahok, grúzok, azerbajdzsániak meg fene tudja kik szintén az európai labdarúgó szövetséghez tartoznak, mégiscsak az izraeliek ellen tiltakozik mindenki. Csak szerintem nem véletlen? :roll:
Hát azért van különbség a csoportkörben játszó Maccabi és a kazah bajnok között, akinek még a nevét se tudjuk.
A válogatottjuk meg az Eb közelében volt, miközben kazahok meg azeriek csak a többiek pofozógépei voltak
Persze ha azt nézzük h az ausztrálok a könnyebb vb-kijutás maitt mentek Ázsiába, még örülhetünk h csak az izraeliekkel kell versenyeznünk
Szerintem félreértettél. :) Itt az volt mindenkinek a baja, hogy az izraeliek minek jönnek Európába meccselni, amikor földrajzilag nem tartoznak ide. A kazahokról meg azerbajdzsániakról persze nem szól senki, mert mindenkinek csak az izraeliek bökik a szemét... :roll: Ez meg szerintem szánalmas...

@LG: +1
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.05.04. 13:47:50

LG írta:
ALEXDP írta:Jó,nem figyeltem,és kérdeztem,ahogy szoktam ha valami nem kerek.
Azért nyugi,nem a játékerő miatt kérdeztem...
Csak érdekelt,és köszi:-)

LG annyiban én sem értek veled egyet,hogy a közti elnökünket nem engedik be egy országba,ahol a csapataink több sportágban is évente többször játszanak,ahol verik a magyart ha épp úgy van kedvük,mégsem indul magyar csapat inkább a Libertadores kupában....
Ezeken a magyar veréseken én mindig csak röhögök, ugyanis itt lakok Szlovákiába, és szó sincs ilyenekről. Na mind1, nem ez a lényeg.
De abban gondolom egyet értesz, h az, h az, h néha összebalhéznak páran nem ugyanolyan súlyú, mint pl. a közel-keleti állapotok, ahol röpködnek a rakéták. Az araboktól simán kitelne az is, h az egész stadiont felrobbantják, már bizonyították, h őket igenis komolyan kell venni.
Persze a pénz is közre játszhat, ezt nem tagadom, de nem ez az egyetlen ok.
Nem szállnék veled vitába,tudom én is,legalábbis sejtem,hogy amit a média elénk tár,az az igazság közelében sincs.
Tudom azt is,a legtöbb elszakított részen alapvetően békében meglennének a népek,ha a politika nem keltene feszültséget!

De igenis létező gond,gondolj csak Slota-ra,meg egyebek...

A "közelkeleti" rettegést azért tartom eltúlzottnak,mert aki a legjobban "fél",az a fő bajkeverő!!!

Az ok hogy bizonyítottak már(bár érdekel pontosan mire gondolsz),csak azt nem értem hogy ha a Magyar válogatottat hívnák meccselni,Irak,vagy Irán ellen,nem hiszem hogy félni kellene odamennünk,ha érted mire gondolok!

Féljen csak akinek oka van...

Másodszor,sajnos sokfelé van a világban probléma,sőt gondolom az arabusok sem nyugodtan mennének avivba meccselni,ők még sincsenek itt!


De ez politika,és szerintem hagyjuk mert nem ide való!
Kössz a felvilágosítást,és remélem senkit nem sértettem meg!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21272
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.04. 13:17:47

ALEXDP írta:Jó,nem figyeltem,és kérdeztem,ahogy szoktam ha valami nem kerek.
Azért nyugi,nem a játékerő miatt kérdeztem...
Csak érdekelt,és köszi:-)

LG annyiban én sem értek veled egyet,hogy a közti elnökünket nem engedik be egy országba,ahol a csapataink több sportágban is évente többször játszanak,ahol verik a magyart ha épp úgy van kedvük,mégsem indul magyar csapat inkább a Libertadores kupában....
Ezeken a magyar veréseken én mindig csak röhögök, ugyanis itt lakok Szlovákiába, és szó sincs ilyenekről. Na mind1, nem ez a lényeg.
De abban gondolom egyet értesz, h az, h az, h néha összebalhéznak páran nem ugyanolyan súlyú, mint pl. a közel-keleti állapotok, ahol röpködnek a rakéták. Az araboktól simán kitelne az is, h az egész stadiont felrobbantják, már bizonyították, h őket igenis komolyan kell venni.
Persze a pénz is közre játszhat, ezt nem tagadom, de nem ez az egyetlen ok.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.04. 13:17:06

MichaaBee írta: Így van, maximálisan egyetértek. Az tartozik az UEFA-hoz, aki akar. A kazahok, grúzok, azerbajdzsániak meg fene tudja kik szintén az európai labdarúgó szövetséghez tartoznak, mégiscsak az izraeliek ellen tiltakozik mindenki. Csak szerintem nem véletlen? :roll:
Hát azért van különbség a csoportkörben játszó Maccabi és a kazah bajnok között, akinek még a nevét se tudjuk.
A válogatottjuk meg az Eb közelében volt, miközben kazahok meg azeriek csak a többiek pofozógépei voltak
Persze ha azt nézzük h az ausztrálok a könnyebb vb-kijutás maitt mentek Ázsiába, még örülhetünk h csak az izraeliekkel kell versenyeznünk
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.04. 12:41:00

Jovanezígy, sok vizet nem zavarnak.
Így van, maximálisan egyetértek. Az tartozik az UEFA-hoz, aki akar. A kazahok, grúzok, azerbajdzsániak meg fene tudja kik szintén az európai labdarúgó szövetséghez tartoznak, mégiscsak az izraeliek ellen tiltakozik mindenki. Csak szerintem nem véletlen? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.05.04. 12:22:45

Jó,nem figyeltem,és kérdeztem,ahogy szoktam ha valami nem kerek.
Azért nyugi,nem a játékerő miatt kérdeztem...
Csak érdekelt,és köszi:-)

LG annyiban én sem értek veled egyet,hogy a közti elnökünket nem engedik be egy országba,ahol a csapataink több sportágban is évente többször játszanak,ahol verik a magyart ha épp úgy van kedvük,mégsem indul magyar csapat inkább a Libertadores kupában....
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.05.04. 12:11:38

Miért kell ezen meglepődni? A zsidóknak annyi pénzük van, hogy megvesznek bármit. Bármit! Az UEFA is tele van velük meg a pénzükkel, aki ezt nem bírja belátni, az vak. Izrael soha nem volt, nem az és nem is lesz európai állam! Ha Iránnak is lenne ennyi pénzze ---> befolyás, biztos ők is el tudnának indulni az EB-n...

Szerintem semmi köze nincs az egésznek ahhoz, hogy az arabokkal kell játszaniuk. Mi gyűlöljük a szlovákokat, románokat, szerbeket, stb., mégis, ha összesorsolnak velük, játszanunk kell. Nem megyünk át ázsiába vergődni az ottani játékjogért, mert csúnyán néznek ránk, hanem játszunk amennyire tudunk. Az egész a pénz és a hatalom kérdése...

Amúgy azon sem lennék meglepve, ha 10 év múlva a Premier Ligue és a Primera Divisionhoz hasonló Bajnokok Ligája és Európa Liga indulási helyeket vennének... Pf... Ilyen világban élünk. Slussz-passz...

Viszont a török és az orosz csapatok egy részének indulási joga kérdéses számomra. Nem sok vizet kavarnak, ez igaz, meg az sem, hogy Európa, mint fogalom, kezd eltűnni, az ilyen Európa-határain túlnyúló menekült csapatok befogadása végett (izraeliek, ázsiai törökök, Urálon túli oroszok), de én akkor is tisztelem a hagyományokat és nem engedném játszani őket. Nem tudnám megvalósítani, de a véleményem ettől függetlenül még ez.
Football, bloody hell. /SAF/
Lezárt