Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2010.05.13. 01:01:19

van Bommel írta:
Adam Philip írta:
Én a jobbhátvéd posztra az alábbiak közül válogatnék:

Ángel López (Villareal), Iraola (Bilbao), Varela (Atlético Madrid),
Otámendi (Veléz Sársfield).

Vagy vkit véglegesen felhozni a Átletic keretéből.
(Bartra, Montoya)

Esetleg még Henrique-t meglehetne próbálni a nyári előszezonba azon a poszton játszatni, hátha megy neki.

Vélemények?
Ángel 30 éves, Iraoloa vak, Varela még vakabb, Otamendi középső védő, Bartra, Montoya fiatal, őket kölcsön kell adni, Henrique a Racingból nem emelkedik ki. Cáceres kell ide, nem más....
Miért baj az hogy Ángel 30 éves? (29 csak)
Sylvinho 30 volt amikor idejött, szóval ennél komolyabb érvelés kell, meggyőzz. :roll:

Edit: Látszik, hogy van Bommel írta a hsz-t, a pályán se volt sok esze sohasem.....
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.13. 00:49:39

Kíváncsi leszek milyen igazolások fognak létrejönni. Villának örülnék is meg nem is. Cesc-re meg azt mondom mindenképp jöjjön. A Valencia állítólag elkezdte keresni Villa utódját is. Három nevet említenek meg:
Luis Suaraz(Ajax): Kevés az esély mivel drága.
Alvaro Negredo(Sevilla): Nem hiszem, hogy elmenne az andalúzoktól, bár az, hogy első számú csatár lehetne elég vonzó tud lenni.
André-Pierre Gignac(Toulouse): Szerintem ő lenne számukra a legmegfelelőbb választás. Fiatal, mégis tapasztalt, és gólerős játékos.

Ugyan ez a helyzet Cesc-el is. Wenger állítólag meg is találta az utódját, aki szintén spanyol játékos: Mikel Arteta(Everton). Persze ez is csak a legvégső esetben történne, mivel a francia nagyon ragaszkodik a fiatal katalánhoz.

Közben olvastam sport-on, hogy Zlatant hírbe hozták a Manchester Cityvel és a Chelseavel is, de úgy gondolom ez nem ér annyit, ugyanis nem fog távozni. Idén...

Matáról is volt egy cikk elmundon, hogy szóban megegyezett egyik Barcelonai elnökjelölttel, hogy ha ő lesz az elnök akkor jönni fog. De ezt Mata tagadta, hogy bárkivel is megegyezett volna szóban.

Henry-Fenerbahce "kapcsolatról" valaki valamit tud?

Kíváncsian várom a fejleményeket.
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.05.12. 23:57:02

nyári teendők prioritási sorrendben:

1. Yaya; ha elmegy én nem tudom mit csinálok, de Pep félhet...
2. Támadó, lehetőleg Villa (ha ő nem akkor Silva)
3. Fabregas, itt szvsz nincs alternatíva
4. Alves mögé valaki aki bírja a padozást, lehetőleg Cáceres
(5. távozók: Henry, esetleg Márquez)

asszem ha ez a 3+1 igazolás realizálódik a nyáron, akkor jövőre megint jó évünk lesz

szerk.: ahetaton hsz-ével 90%-ban egyetértek
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
ahetaton
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2010.01.13. 22:40:26
Tartózkodási hely: Kecskemét

2010.05.12. 23:50:28

Mindig Messit jobb szélre rakjátok, nem értem, pedig kb. ebben az idényben többet játszott középen mint szélen, az én felállásom:

---------Villa/Pedro-------------------Ibrahimovic/Bojan

------------------------Messi/Jeffren----------------------

------Iniesta/Keita-------------------Xavi/Fabregas-----

--------------------------Yaya/Busi------------------------

-----Abidal/Maxi---Pique/Chigri---Puyol/Gabi---Dani/?

--------------------------Valdes/Pinto---------------------

Tehát így Villa sem szélső lenne hanem majdnem egy 4-4-2-es felállásban ék, így Ibra is magára találhat.
Messi kicsit mögöttük, hogy sokat legeny játékban, amolyan rombusszal a középpályán.
Akinek jönnie kell: Fabregas,Villa,Valaki Dani mellé, reményem szerint a fiatal Azpilicueta az Osasunából.

Ez elég ütőképes lehet.

Marquezből és Titiből pénzt kell csinálni, mert a kor meglátszik a játékukon, főleg a francián!

Szebb jövőt!
JustTheBARCA
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.05.12. 23:34:46

2010.05.12. 23:47:31

Elsődleges célok Fabregas és Villa. Hogy ezek után mit lép Pep azt nem tudom. Villat nehéz lesz hozzászoktatni a szélső játékhoz hiszen befejező csatár. Fabregas pedig támadó szellemű és Xavi és Iniesta sem különb szóval a középpáját is meg kell hogy oldja hiszen ha mind a hárman pályán vannak, akkor nem nagyon lesz, aki visszasegítsen védekezni. A hátvédsor viszont elég megbízható Alvest és Piquét is nagyon szeretem. Valdes ebben az idényben átlagon túl teljesített, ezért megérdemelné. hogy bekerüljön a válogatottba (első számú kapus ként értve). Bal hátvéd poszt viszont kevésbé masszív. Abidalba nincs meg az a támadószellem Maxvell pedig kevésbé határozott. Oda esetleg igazolhatnának valakit!!
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2010.05.12. 23:47:00

Ez a topic teljesen a fantáziáról szól...
Akkor én is nyomok ide ötleteket...
Néztem ma az uefa döntőt és egyértelműen rá kéne repülni Agüerora! Régen is pedzegettem ezt a témát, de nem kaptam válaszokat rá... Ezt természetesen akkor ha Ibra távozik és egy olyan sort összehozni h Agü-Villa-Messi....
Ma is rengetegszer indult a bal oldalról, nagyon jól adott be és mellesleg gólerős!!!! Én (ha lenne beleszólásom) nme hagynám ki, mert valószínü odén elhagyja Madridot...
Ha Ibrát eladjuk én egy az egybe rá költeném...

Másik: Nagyon sajnálom Yayat, de sajnos megértem... Én büszke vok a Barcára a saját nevelések miatt de nálam abszolút favorit(nem csak nálam). Helyére meg kell vki és nem tok elképzelni h nála jobb szűrőt (vagy ugyanolyat) tudunk igazolni annyiért amennyiért eladjuk... Ha Arsenalba megy akkor csere pénz stb. Fabregasért különben maradnia kéne... Kéne de ha nem játszik akkor szerintem menjen el, enm tenne jót neki még 1 fél idény.....
2:6! Blaugrana!!!!
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.05.12. 23:38:48

Adam Philip írta:
Én a jobbhátvéd posztra az alábbiak közül válogatnék:

Ángel López (Villareal), Iraola (Bilbao), Varela (Atlético Madrid),
Otámendi (Veléz Sársfield).

Vagy vkit véglegesen felhozni a Átletic keretéből.
(Bartra, Montoya)

Esetleg még Henrique-t meglehetne próbálni a nyári előszezonba azon a poszton játszatni, hátha megy neki.

Vélemények?
Ángel 30 éves, Iraoloa vak, Varela még vakabb, Otamendi középső védő, Bartra, Montoya fiatal, őket kölcsön kell adni, Henrique a Racingból nem emelkedik ki. Cáceres kell ide, nem más....
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2010.05.12. 23:25:38

S.Agüero írta:
Stevenny írta:Hát szerintem Villa ide nagyon kell, Henry úgyis megy, már várom, hogy csatlakozzon.

Amúgy szerintem a középpályára Fabregas nagyon esély, de esetleg az is megeshetne , hogy Touré is és Keita is távozna, mivel az utóbbi időben vagy kedveset játszanak, vagy nem megy a játék! Sajnos! És az is elképzelhető, hogy túladásuk után egy VKP-t kéne venni! Ide én alkalmasnak találnék egy Essient, vagy Cambiassot, de ez egy kicsit drága mulatság! De esetleg beválhatna egy Mascherano is, aki régebben szóba is került a Barcával, de esetleg még egy meglepetés igazolás is bejöhetne!

Meg persze a Jobb-hátvéd posztra szerintem is kéne valaki, például a Lyonos Cissokho vagy Djouoru! :roll:
Essien a Chelseaból úgyse megy sehova+ Cambiasso sem az Interből.
Legalább olyan neveket írtál volna akikre tényleg nagy esély van.
Én a jobbhátvéd posztra az alábbiak közül válogatnék:

Ángel López (Villareal), Iraola (Bilbao), Varela (Atlético Madrid),
Otámendi (Veléz Sársfield).

Vagy vkit véglegesen felhozni a Átletic keretéből.
(Bartra, Montoya)

Esetleg még Henrique-t meglehetne próbálni a nyári előszezonba azon a poszton játszatni, hátha megy neki.

Vélemények?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.12. 23:09:02

Sanama írta:Kövezzetek meg,de...

Ha Laporta még idehozza Villat ,akkor az új elnöknek egy hatalmas feladata lesz.
Cesc Fabregast visszahozni, semmi más.
Bizony, de ez igen nagy feladat, sőt.. Villa Laporta búcsú "ajándéka". Az új elnök pedig kapásból kéne hozzon valakit, ha Fabregast visszahozná a klubhoz, azt hiszem mindenki meg lenne elégedve vele, de piszok nehéz lesz elhozni, nagyjából az Arsenalt tartja össze. Viszont ha eljön.. csúnya világ lenne.. De számomra is Villa után egy feladat van még és az Fabregas megszerzése, más senki nem kell.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.12. 22:30:33

Kövezzetek meg,de...

Ha Laporta még idehozza Villat ,akkor az új elnöknek egy hatalmas feladata lesz.
Cesc Fabregast visszahozni, semmi más.

Ha Villa és Fabregas érkeznének,annyi variációs lehetőség nyílna a csapat előtt,hogy hihetetlen. Csak a támadósort nézem....:
Villa-Ibra-Messi
Pedro-Ibra-Messi
Pedro-Villa-Messi
Pedro-Bojan-Messi
Bojan-Villa-Messi
Iniesta-...-Messi
De akár más felállásban is nem csak 4-3-3

Rengeteg. Középpályán is ott lenne Xavi Cesc Iniesta Yaya Busi.

Ha Villa és Cesc érkezne,akkor szerintem überbrutál keretünk lenne,és még az is benne lehet,hogy Ibrának(neadjisten) rossz éve lesz,és jövőre eladják,mert akkor "csak" egy szélsőt kell majd venni,mert Villa itt lesz.

Na hát én nagyon várom már,hogy bemutassák az új 7est.
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2010.05.12. 21:04:16

http://www.hir24.hu/foci/63532/europa-l ... neten.html Tudom hogy nem ide tartozik de mivel Magyar érdekeltsége is van felraktam.
BBCJoke
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.04.11. 01:06:17

2010.05.12. 20:52:53

fcb4ever Neked szívesen :-)


S.Agüero

Itt nem hívésről van szó :-) Adtam egy linket,mindenki eldöntheti hogy hisz-e neki.Az elmúlt meccsek alapján én nem csodálkoznék azon,ha igaz lenne,maradjunk ennyiben. :-)
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.12. 20:43:50

Més que un club.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.12. 20:43:48

És te ilyen "szutyok" oldalnak hiszel is? :lol:
BBCJoke
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.04.11. 01:06:17

2010.05.12. 20:39:58

Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.12. 20:38:23

Stevenny írta:Hát szerintem Villa ide nagyon kell, Henry úgyis megy, már várom, hogy csatlakozzon.

Amúgy szerintem a középpályára Fabregas nagyon esély, de esetleg az is megeshetne , hogy Touré is és Keita is távozna, mivel az utóbbi időben vagy kedveset játszanak, vagy nem megy a játék! Sajnos! És az is elképzelhető, hogy túladásuk után egy VKP-t kéne venni! Ide én alkalmasnak találnék egy Essient, vagy Cambiassot, de ez egy kicsit drága mulatság! De esetleg beválhatna egy Mascherano is, aki régebben szóba is került a Barcával, de esetleg még egy meglepetés igazolás is bejöhetne!

Meg persze a Jobb-hátvéd posztra szerintem is kéne valaki, például a Lyonos Cissokho vagy Djouoru! :roll:
Essien a Chelseaból úgyse megy sehova+ Cambiasso sem az Interből.
Legalább olyan neveket írtál volna akikre tényleg nagy esély van.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.12. 20:36:42

Dehogy tudja megerősíteni!Egy Johan Cruyff is kiáll mellette csak az Eurobarca fórumon lévő FM menedzserek fejében van ez a link!Ott adjátok el nyugodtan akár többször is!Vegyétek vissza vagy kezdjetek mindig új játékot és akkor örülhettek! :wink:
Kép
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.12. 20:30:10

BBCJoke írta:Ha minden igaz,akkor Ibrát Laporta elakarja adni a Chelseanek vagy a Man Citynek.Ha így van akkor sok sikert,magunknak is egy jó üzlethez,Ibrának meg a továbbiakhoz :-)
Linkkel meg tudnád erősíteni?
Més que un club.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.05.12. 20:26:40

Léfe írta:Ibra és Csiga nálam mindenkép mehet.
Szerintem meg egyiküket sem kellene eladni. Egy év után nem mondjunk itéletet senki felett. Ibra-nak is sokkal könnyebb lett volna a dolga,ha a tavalyi Henry ott futkorászik a bal oldalon,de mivel nem volt,igy mindenki őt figyelte. Ha jönne Villa egész más lesz a helyzet. Neki is és Csiga-nak is jár még egy év a bizonyitásra,s csalódni fogok a csapatban,vezetőségben ha eladjuk őket. Tudjátok,a Barca több mint egy klub,ne csináljuk már azt mint sok helyen,hogy 1 gyengébb idény,aztán mehet is levesbe,jön a helyettes,ez nem ránk vall :roll:
BBCJoke
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.04.11. 01:06:17

2010.05.12. 20:24:37

Ha minden igaz,akkor Ibrát Laporta elakarja adni a Chelseanek vagy a Man Citynek.Ha így van akkor sok sikert,magunknak is egy jó üzlethez,Ibrának meg a továbbiakhoz :-)
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.12. 19:44:46

Léfe írta:Ibra és Csiga nálam mindenkép mehet. Villa mellé kellene egy szélső csak nem tudom melyik oldalra, mert se a jobb, se a bal oldal nincs kihasználva. Nálam Toure és Keita is maradhatna. Azt kevesen veszik észre, hogy Keita nagy mezőnymunkát végez. De sok a középsővédő is. Casarest vissza kellene hozni, Ő Alvest is helyettesitheti és középen is jó. De sok a középső védő. Csigát addig kell eladni amig van értéke. Marqez és Milito sok már. De nem tudom melyik maradna, ráadásul 30.-on tul vannak akárcsak Puyol.
Hát Csigaért nem hiszem hogy sokat fizetnének jelen-helyzetben, egy 7-8 milliónál nem nagyon tudnék többet elképzelni! Mellesleg a baloldalon ott van Bojan, vagy esetleg Pedro, ők a következő generácíó, be kell őket is építeni! :)
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.12. 19:42:35

Perrero írta:
CFirpo3 írta:
Stevenny írta: Meg persze a Jobb-hátvéd posztra szerintem is kéne valaki, például a Lyonos Cissokho vagy Djouoru! :roll:
Djourou közép, Cissokho meg bal hátvéd. :wink: :D
legalább a hátvédet eltalálta... :D
Kérlek szépen ne nézz el, értek hozzá, csak nem akartam olyanokat írni akikre nincs is esély, s nem találtam el
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.12. 19:41:03

Ibra és Csiga nálam mindenkép mehet. Villa mellé kellene egy szélső csak nem tudom melyik oldalra, mert se a jobb, se a bal oldal nincs kihasználva. Nálam Toure és Keita is maradhatna. Azt kevesen veszik észre, hogy Keita nagy mezőnymunkát végez. De sok a középsővédő is. Casarest vissza kellene hozni, Ő Alvest is helyettesitheti és középen is jó. De sok a középső védő. Csigát addig kell eladni amig van értéke. Marqez és Milito sok már. De nem tudom melyik maradna, ráadásul 30.-on tul vannak akárcsak Puyol.
Fecó
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.12. 19:37:50

Stevenny írta:De egy Sagná is jól jönne!
A találgatás felesleges.
Ráadásul Sagna nem vállalná a másod hegedűs szerepet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt