Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.05.13. 19:20:20

szajko írta:Most,hogy így belegondolok Azpilicueta nem is lenne rossz. De semmi hír sincs róla, hogy érdeklődnénk iránta.
Maxvell-ről sem volt :wink:
AdamqO
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.05.23. 09:35:21

2010.05.13. 19:18:52

az kéne még csak Balotelli pff -.- Ha idejön,esküszöm odamek és lelövöm...
Kép
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.13. 19:17:51

Hát szerintem ne nevessünk, az origo.hu az igen hiteles információkat szolgáltató oldal :D:D:D
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.13. 19:13:45

levproff írta:
elég a fiatal
?? :)
Arról beszélek, hogy csatárposzton van egy pár általam igenis kedvelt fiatal játékos, és szerintem nem tenne jót egy 4edik játékos, meg persze Balotellinek a természete sem túl elfogadható
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.13. 19:12:21

elég a fiatal
?? :)

Egyébként ez a hír még viccnek is rossz.
Amúgy is csak kitaláció. :wink:

Ja, így már más.Valamiért a névelőt nem vettem észre, és így elég értelmetlen lett számomra. Sorry! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2010.05.13. 19:18:51-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.13. 19:10:13

Jaj, nagyon remélem ez nem így lesz, nem kell ide Balotelli, elég a fiatal
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.13. 19:09:51

Max nyaralni!!!De még lehet hogy azt se engedném meg neki!És a reptéren visszatoloncolnám oda ahova való!!!Viccnek is rossz!
Kép
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2010.05.13. 19:08:23

Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.13. 19:02:04

Tény, hogy Iniestának az utóbbi időben nem megy a játék, de ezt sérülések is hátráltatják!

A jövő évi Barca :

-------------------------------Valdés/Pinto----------------------------------------
Alves/Garrido--------Puyol/Milito-------------Piqué/Csiga-----Abidal/Maxwell
----------------------------Busquets/Mascherano---------------------------------
----------------Xavi/Thiago--------------------------Fabregas/Iniesta-----------
Messi/Pedro-----------------Ibra/Bojan----------------------------Villa-Jeffren :P

Tehát érkezők : Javier Garrido (City), Mascherano (Pool), Villa (Valencia)
És a távozók : Márquez, Touré, Keita, Henry
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.13. 18:57:03

Game90 írta: Igen, Fabregas a kezdőben, Iniesta a padon...
Ibra kezdő Ini a padon... :roll: Hát azért örülök hogy nem te fogod összeállítani a csapatot.(bocsi)
Értem hogy vkp kell de Iniestát kihagyni :? . Inkább úgy tudnám elképzelni hogy Villa középen Ini bal támadó , elég jól tud ott is játszani.(bár középen jobban szerintem, Fabregasnál 1 klasszissal jobb, de lehet elfogultságból írom)

A sok sérülés és a rendkívül sok meccs miatt bőven megfér a keretben 3 kreatív klasszis középpályás.(idén is jó lett volna ha van)

Touré remélem marad kell ő.Én is inkább Keitát küldeném el ha jönne Cesc.Cacerest jó lenne viszont látni Alves cseréjének tökéletes lenne.Hlebet valahova végleg eladni. Henrique? Annyit teljesítene mint Csiga sőt de nem tudom vele mit kéne valószínűleg eladjuk vagy megint kölcsön.

Henryról itt sokan írjátok ,hogy megy de nem tudom ez már 100%?! Mert én vagy nem láttam vagy elfelejtettem ezt a hírt.Azt tudom egyszer nyilatkozta szívesen játszana Amerikáben ,de többre nem emlékszem.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.13. 18:56:42

Varatrix írta:Ez jót tett a lelkivilágomnak.
Kicsit idegesített már, hogy a fórumozók elhitték hogy van esély arra, hogy fehérbe öltözzön.
Fúú, hallod ne is mond.
Rossz volt látni, hogy a jövő évi kezdőt kb. a forumozók 80%-a Fabregasszal kezdte.De azért volt pár értelmes forumer akik nyugtatták őket, de nem sokat értettek.
Most ezt jól meg mondta vége Cesc! 8)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.13. 18:48:47

)
Game90 írta:De ha mindketten érkeznének, akkor nálam ez lenne az alap kezdő: VV - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Yaya/Busquets/új DM???, Fabregas - Messi, Ibra, Villa.

Igen, Fabregas a kezdőben, Iniesta a padon...
Te ezt komolyan gondoltad (már ha józan vagy :lol: )???
Més que un club.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.13. 18:45:57

Azért jó látni, hogy Laporta nem tököl.
Nem üres szavak azok, hogy a VB előtt lesz sztár igazolás.
Személy szerint Villának jobban örülnék mint Cesc-nek.
De mindkettő fantasztikus játékos, a csúcs az volna, ha mindketten jönnének.

csütörtök, 13:51 - Cesc Fabregas: "Sosem merült fel, hogy távozzak az Arsenalból, mert jól bánnak velem és elégedett vagyok. 23 éves vagyok, és még hosszú pályafutás áll előttem. Sosem tagadtam, hogy egy nap szeretnék a Barcelonában játszani, s csak az ő kedvükért hagynám el az Arsenalt."

Ez jót tett a lelkivilágomnak.
Kicsit idegesített már, hogy a fórumozók elhitték hogy van esély arra, hogy fehérbe öltözzön.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2010.05.13. 18:52:54-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.05.13. 18:33:06

Fabregas és Villa. Ez a kettős szerintem nagyon beleillene a Barca stílusába + velük sokkal több taktikai variációnk lenne.

Villa: kétségtelen, Torres mellett a legjobb spanyol csatár, már évek óta termeli a gólokat a PD-ban. Életveszélyes, a legkisebb helyzetből képes gólt lőni + az sem hátrány, hogy a spanyol válogatottból már ismeri pl. Xavit vagy Iniestát. Az ő leigazolásával valamilyen szinten beismernénk, hogy Ibra leigazolása baklövés volt.

Fabregas: ő nehezebb ügy :) Az tény, hogy előbb-utóbb visszafog térni Barcelonába, csak az a kérdés, hogy mikor unja meg, hogy ő nem nyer semmit, míg a barátai halmozzák a trófeákat. De Wengert szinte az apjának tekinti + most jelentősen megemelték a fizetését. Szerintem annak nagyobb az esélye, hogy csak jövőre fog érkezni.

De ha mindketten érkeznének, akkor nálam ez lenne az alap kezdő: VV - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Yaya/Busquets/új DM???, Fabregas - Messi, Ibra, Villa.

Igen, Fabregas a kezdőben, Iniesta a padon...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.05.13. 18:14:51

MichaaBee írta:Sajnos Touré távozása nagyon érik és én meg is tudom érteni, de bennem egy világ dőlne össze... Bármennyire is bízom Busquetsben is, ne engedjük már el a világ legjobb vkp-ját...
Az évtized blamája lehet... Főleg, ha Arshavinnal váltana stafétát, amire nagyobb esély van... :twisted:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.13. 18:11:40

LM10 írta:...
Tökéletesen felvázoltad a helyzetet. Sajnos Touré távozása nagyon érik és én meg is tudom érteni, de bennem egy világ dőlne össze... Bármennyire is bízom Busquetsben is, ne engedjük már el a világ legjobb vkp-ját...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.13. 18:10:58

AdamqO írta:Egyébként hol játszik ez az Azpiculieta v ki?
Osasunában.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
AdamqO
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.05.23. 09:35:21

2010.05.13. 18:09:40

Egyébként hol játszik ez az Azpiculieta v ki?
Amugy Yaya sajna menni fog szerintem,ha kell nekünk Fabregas,akkor ugyis kérni fogják érte
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.05.13. 17:52:32

Most,hogy így belegondolok Azpilicueta nem is lenne rossz. De semmi hír sincs róla, hogy érdeklődnénk iránta.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 17:52:07

Ha már nagyon felállásozunk:

Védők alap.

Kp: --------------Xavi/Ini/Thiago--Touré/Busi/Keita--------------
Támadó Kp:-Pedro/Messi--Ini/Messi/Bojan--Ini/Bojan/Villa/Pedro
Csatár:----------------------Ibra/Villa/Bojan--------------------------

Ez 4-2-3-1-ben lenne, amit idén egész sokat játszottunk. Elég sok variációs lehetőséget nyújt.

4-3-3-ban meg:

Kp-----------Xavi/Thiago--Touré/Busi--Ini/Keita-------------
Cs--Messi/Pedro--Messi/Bojan/Villa/Ibra--Pedro/Bojan/Villa

Ha maradnk 4-3-3-ban, akkor Fabregasra van nagyobb szükségünk és Ibra válik fölöslegessé, viszont 4-2-3-1-ben Fabregas lenne kevésbé fontos. Bár Ibra nekem akkor is elég fölösleges. Majd meglátjuk.

A csapat elég mély lesz, ebben nem kételkedek, de kár lenne a fiatalokért, ha kevesebb lehetőséget kapnának.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.13. 17:41:46

LM10 írta:A jövő évről:

-------------------------V.V./Pinto-------------------------

Alves/Azpilicueta------Puyol/Milito---Piqué/Csiga------Abidal/Maxwell


-----------------------------Busquets/Keita-----------------------------


---------------------Xavi/Fabregas-------Iniesta/dos Santos--------


Messi/Pedro----------------------Ibra/Bojan--------------Villa/Jeffren------


Kapu: Nem is kell mit írnom ide

Védelem: Alvesnek kell egy csere. Puyol már 31 évesen nem képes fel-le rohangálni a szélen. Márquez nagyon kiesett Pep kosarából, neki nagyon jót tenne egy környezet váltás. Csiga pedig Pep embere tuti a maradása.

Középpálya: Touré távozás sajnos benne van, főleg a Cesc bizniszbe. De mint mondtam ilyenkor sem dől össze a világ Busquets és Keita, és ha jön akkor Fabregas is képes ott játszani. dos Santos vagy Thiago többet fog majd játszani szvsz.

Csatár: Villa. Ennyi röviden. Henry megy ő jön, és így Ibrában is jóval több lesz jövőre.

Összegezve:

Érkezők: Azpilicueta,Fabregas,Villa.
Távozók: Márquez,Touré(??),Henry
Én is pont így képzelem el a jövő évi csapatunkat!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.05.13. 17:37:20

MessiFan írta:----Xavi------Iniesta-----Fabregas--
----------------Messi------------------
----------Ibra---------Villa------------

Nemtudom jól emlékszem-e de régen mikor még itt volt Deco akkor úgy játszottunk hogy:

Xavi,Ini,Deco.

Talán most is bejönne... De inkább nem találgatok hanem várok :D
Játszottunk úgy, de nem jött be... Mindegyik ilyen meccsen érződött, hogy egyikük sem találja a helyét, mert mindenki egy kicsit előrébb akar lenni, pláne azután volt szembetűnő a dolog, miután Deco 'mit is' ? már az egészre és nem hajtotta ki a belét is. Ezen kívül nem volt meg az a biztos pont a védők előtt, amit tavaly Touré jelentett (idén sem...). Fabregas és Villa és egy jobbhátvéd érkezése mindenképpen csak jót tenne a csapatnak, egyrészt szerintem ismét felerősödne a versenyszellem (Ibránál mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy legyen benne ebből bármennyi is, ha arról van szó, hogy most neki egy 20 éves sráccal kelljen küzdenie, inkább megsértődne, gondolom én, de ne legyen igazam). Most meg az Inter ellen például egyértelműen kiderült, hogy Iniesta nagyon hiányzik a csapatból... Xavi sem lesz már fiatalabb, Iniesta is sérülékeny, Fabregasban látom azt, hogy az esetleg keletkező űrt pótolni tudná. Ráadásul vele és Villával plusz a többiekkel két vagy három felállása is lehet a csapatnak, ami rosszat sose tesz ennyi idő után. Na, inkább lelövöm magamat, mert egyrészt senki se fogja elolvasni, másrészt, mindjárt elkésem az órámról... Ha valaki találkozik Laportával, mondja meg neki mit üzenek :) Puszi mindenkinek 8) :lol:
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.13. 17:37:17

A jövő évről:

-------------------------V.V./Pinto-------------------------

Alves/Azpilicueta------Puyol/Milito---Piqué/Csiga------Abidal/Maxwell


-----------------------------Busquets/Keita-----------------------------


---------------------Xavi/Fabregas-------Iniesta/dos Santos--------


Messi/Pedro----------------------Ibra/Bojan--------------Villa/Jeffren------


Kapu: Nem is kell mit írnom ide

Védelem: Alvesnek kell egy csere. Puyol már 31 évesen nem képes fel-le rohangálni a szélen. Márquez nagyon kiesett Pep kosarából, neki nagyon jót tenne egy környezet váltás. Csiga pedig Pep embere tuti a maradása.

Középpálya: Touré távozás sajnos benne van, főleg a Cesc bizniszbe. De mint mondtam ilyenkor sem dől össze a világ Busquets és Keita, és ha jön akkor Fabregas is képes ott játszani. dos Santos vagy Thiago többet fog majd játszani szvsz.

Csatár: Villa. Ennyi röviden. Henry megy ő jön, és így Ibrában is jóval több lesz jövőre.

Összegezve:

Érkezők: Azpilicueta,Fabregas,Villa.
Távozók: Márquez,Touré(??),Henry
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2010.05.13. 17:41:04-kor.
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.05.13. 17:30:50

Hát, tudjuk mivel végződött az a csapat-taktika! 2 év sikertelenség!
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.13. 17:28:47

----Xavi------Iniesta-----Fabregas--
----------------Messi------------------
----------Ibra---------Villa------------

Nemtudom jól emlékszem-e de régen mikor még itt volt Deco akkor úgy játszottunk hogy:

Xavi,Ini,Deco.

Talán most is bejönne... De inkább nem találgatok hanem várok :D
Lezárt