Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.17. 15:58:44

varnagykrisztian írta:ezért is örülnék Villa érkezésének mert az Ibrát is motiválná a kezdőbe kerülésért!Én adok neki még egy esélyt, remélem ti is!
hát el kell h keserítselek, de sztem nem az a játékos akit motivál, h ha van vetélytársa... így is elég kedvtelenül lézeng a pályán, nem még akkor ha tudja jó h nem ő a csillag. mert bár szerintem átlagban sokkal jobb mint villa, viszont nem ebbe a játékrendszerbe és bajnokságba való (villával ellentétben)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.05.17. 15:41:34

Véget ért Ibra első szezonja a Barcában ami szerintem felemásra sikeredett, kell neki adni még egy évet hogy bizonyítson, volt hogy 4 mérkőzésen keresztül betalált de megesett vele az is hogy 5 meccsen keresztül eredménytelen volt.44 mérkőzésen rúgott 21 gólt, ebből 7 volt győztes gól!Nem elfelejtendő hogy megnyerte nekünk a Camp Nou-ban az EL CLASSICO-t ami nagyon sokat jelentett mint utólag kiderült!Szinte mindig kezdő volt ha jól játszott ha nem, nem volt riválisa aki kiszorítsa a kezdöből.....míg a kis Bojan össze nem szedte magát, de ő hosszú távon nem megoldás.....ezért is örülnék Villa érkezésének mert az Ibrát is motiválná a kezdőbe kerülésért!Én adok neki még egy esélyt, remélem ti is!

Ibrahimovic első szezonja:

La Liga: 29 mérkőzés/16 gól
BL:10 mérkőzés/4 gól
Copa del Rey:2 mérkőzés/1 gól

összesen:41 mérkőzés/21 gól


Egy kis emlékeztető:

Eto'o első szezonja:

La Liga: 37 mérkőzés/25 gól
BL:7 mérkőzés/4 gól
Copa del Rey:1 mérkőzés/0 gól

összesen:45 mérkőzés/29 gól
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.05.17. 12:31:34

Sztem Ibrát senkinek sincs joga szidni. Egyrészt rúgott 15 gólt (bár én 2x ennyit reméltem :( ), másrészt meg jópár meccs volt amit ő döntött el, és ha ő nincs akkor nem vagyunk bajnokok. Most elég nagy hullámvölgyben van. De emlékezzetek vissza, hogy év elején meg amikor 5 meccsen 5 gólt lőtt és mellette fantasztikusan játszott még 1-2 ember aranylabdára is "gondolt". Lesz ez még jobb is. :D Ha meg nem akkor, meg Villa is játszhat középen, vagy Bojan.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.17. 12:14:47

Ibra mit mondott az ünneplés alatt? a cikkben nem láttam.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.15. 16:38:05

Lionel85 írta:Ember", én mikor mondtam azt, hogy Ő rajta ment el minden cím??? Hol látsz ilyet? Én azt mondtam, amíg ő próbálkozik a beilleszkedéssel, addig elúszik a hajó. De nem azt, hogy miatta megy el bármi is. A dolog lényege annak amit írtam az az, hogy nincs idő arra, hogy bárkinek is ápolgassuk a lelkét, mert eredmények kellenek ide.
Miért ne lenne idő?
Szezon vége van.
A VB után lesz idő foglalkozni a lelkével is.
Zlatan jobb lesz jövőre.
Ugyanakkor én idén sem éreztem, hogy hűde bitangpusztulatosan fostos lenne.
Maradni fog a svéd, és Villával, meg Messivel egy csodálatos támadó hármasunk lesz. :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.15. 16:09:07

Sanama írta:Ember térj már észhez...
Ha te egy nyomás alatt levő edző lennél, akitől várják az eredményt, adnál egy olyan játékosnak egy év időt, miközben címek mennek el?
Milyen kupa ment el rajta?
Ha jól a memóriám a Sevilla ellen ő egyenlített,ezzel meccsben tartva minket...
A BL meg persze,csakis miatta ment el. Ziccere nem volt az Inter ellen. Igen ez gáz,de akkor hogy ment el rajta világosíts már fel!
Mert ha kihagyott volna 2 ziccert amivel továbbmentünk volna akkor oké.
"Ember", én mikor mondtam azt, hogy Ő rajta ment el minden cím??? Hol látsz ilyet? Én azt mondtam, amíg ő próbálkozik a beilleszkedéssel, addig elúszik a hajó. De nem azt, hogy miatta megy el bármi is. A dolog lényege annak amit írtam az az, hogy nincs idő arra, hogy bárkinek is ápolgassuk a lelkét, mert eredmények kellenek ide.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.15. 15:54:03

ferninho írta:ezt az egy év beilleszkedéses dolgot elég "butáságnak" tartom.
Ibrának most nem megy. most majd nyáron meg befog illeszkedni hirtelen a B..................
Segíteni fog neki, hogy végig csinálja az alapozást itt és nem sérülten kezdi az idényt ahogy tette ez évbe és remélhetőleg különböző sérülések sem fogják hátráltatni.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.05.15. 15:24:37

ferninho írta:hogy gondolják azok az emberek akik azt mondják, hogy kell neki az egy év??
hipp-hopp letelik az egy év és ő lesz a csodacsatár??
Henryval nagyjátból ez történt 2008 nyarán...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.05.15. 15:20:03

ferninho írta:ezt az egy év beilleszkedéses dolgot elég "butáságnak" tartom.
Ibrának most nem megy. most majd nyáron meg befog illeszkedni hirtelen a Barcába, amikor a fele csapatotok VB-n van??? vagy hogy gondolják azok az emberek akik azt mondják, hogy kell neki az egy év??
hipp-hopp letelik az egy év és ő lesz a csodacsatár??
Ibra egyszerűen nem passzol ebbe a Barcába...
egyszer nem láttam még azt benne, hogy ő a "Barca-stílusban" játszik és mivel rajta kívül mindenki ezt a stílust játssza, ezért akasztja meg a támadásokat. a Barca elkezd várni az ellenfél hibájára és amikor csak egy pillanatnyi hiba van azt GYORSAN kihasználják. Ibra meg a gyors egyérintős passz vagy a jó és gyors bemozgások meg hát.... na.....
igen néha rúgott néhány gólt, de a játékban nagyon kevés és ez nem fog változni.
Ibra véleményem szerint nem jó a Barcában. Rendkívüli képességű csatár, csak szabhatja ezeket, ha nem tudja kihasználni őket...
Elfogadom a véleményed viszont sok mindenben nem tudok veled egyet érteni! Az első dolog, hogy a VB július elején befejeződik s lesz idő Ibrának illeszkednie.

Amúgy nem ilyen stílusban játszik a Barcelona, nem az ellenfél hibáját várja, azt a kis csapatok teszik, a Barca az egész meccset irányítja kihasználja az egész pályát és szükségtelen számára, hogy az ellenfél hibázzon.
més que un club
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.05.15. 15:10:21

ezt az egy év beilleszkedéses dolgot elég "butáságnak" tartom.
Ibrának most nem megy. most majd nyáron meg befog illeszkedni hirtelen a Barcába, amikor a fele csapatotok VB-n van??? vagy hogy gondolják azok az emberek akik azt mondják, hogy kell neki az egy év??
hipp-hopp letelik az egy év és ő lesz a csodacsatár??
Ibra egyszerűen nem passzol ebbe a Barcába...
egyszer nem láttam még azt benne, hogy ő a "Barca-stílusban" játszik és mivel rajta kívül mindenki ezt a stílust játssza, ezért akasztja meg a támadásokat. a Barca elkezd várni az ellenfél hibájára és amikor csak egy pillanatnyi hiba van azt GYORSAN kihasználják. Ibra meg a gyors egyérintős passz vagy a jó és gyors bemozgások meg hát.... na.....
igen néha rúgott néhány gólt, de a játékban nagyon kevés és ez nem fog változni.
Ibra véleményem szerint nem jó a Barcában. Rendkívüli képességű csatár, csak szabhatja ezeket, ha nem tudja kihasználni őket...
madridista
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.05.15. 15:08:44

Figyeljetek! Nem mindig a tényeket kell nézni, de ha még azokat is nézzük, ahogy az előttem levő írta, sok meccset ő döntött el.

De tegyük fel, mi van akkor, ha Ibra nem jön? Eto'o továbbra is veszekedésekbe kerül, gondolom mindenki tudja, hogy voltak fegyelmetlenségi problémái és ezekkel romlana a csapat-morál! Eto'o az utóbbi időben (még Barcásként) túlzott önzőséget mutatott ki. Ibra egy kis vagányságot hozott, és miatta többen megnézik a meccseket-szerintem! És milyen ügyes az idén Maxwell, ha nincs itt Ibra , akkor Maxwellnek is nehezebb lett volna a beépülés!
més que un club
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.15. 15:08:29

Nagyon fontos egy jó támadó a bal szélre ahhoz, hogy ő ki tudjon bontakozni. Valljuk be, hogy hihetetlenül nehéz úgy megélni középen, hogy közben két védő is könyékig a kula lukában matat. Nagyobb területe lenne, kevesebb figyelmet kapna. Erre még rájön, hogy be kellett illeszkednie, teljesen más légkör, teljesen más játékszisztéma, új nyelv, idegen ország. Ezeket mind-mind nagyon nehéz megszokni de idővel ezek a problémák eltűnnek. Ráadásul amikor belelendült a játékba még meg is sérült. Ha mindezt egybevetjük akkor csak nem olyan vészes az idei szezonja, nem értem, hogy miért ennyire kritikus vele mindenki. Biztosan sokat rátett erre a gigantikus ára illetve, hogy nagyon sokan már ezelőtt sem kedvelték.(ahogyan én sem).
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.15. 15:02:56

Szivem szerint én adnék még naki egy fél év lehetőséget aztán ha nem menne neki a játék akkor esetleg eladnám!
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.05.15. 14:54:47

Olvasgatom régóta az Ibrával kapcsolatos fórumozásokat, és én ugyveszem észre, hogy nagyon sok ember csak kritizálni tudja Ibra játékát, és azokat a dolgokat nem is nézi, hogy pl.: Ő lőtte a Real ellen a győztes gólt, Arsenal ellen 2fontos gólt lőtt. Ezeket sokan nem gondolják át és csak a rosszat keresik benne. Ez az év a beilleszkedésről szól. Szerintem teljesen felesleges ősszehasonlítani akárkivel is gondolok legfőkébb Eto'o ra. Én szvsz Ibra inkább az előkészítésbe vesz rész Eto'o meg vérbeli befejező csatár(tudom Ibra is "elvileg" az!!). Na mindegy most lehet szidni stb de szerintem csak még több idő kell neki.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.15. 14:36:24

Ember térj már észhez...
Ha te egy nyomás alatt levő edző lennél, akitől várják az eredményt, adnál egy olyan játékosnak egy év időt, miközben címek mennek el?
Milyen kupa ment el rajta?
Ha jól a memóriám a Sevilla ellen ő egyenlített,ezzel meccsben tartva minket...
A BL meg persze,csakis miatta ment el. Ziccere nem volt az Inter ellen. Igen ez gáz,de akkor hogy ment el rajta világosíts már fel!
Mert ha kihagyott volna 2 ziccert amivel továbbmentünk volna akkor oké.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.13. 20:30:30

ab1daL írta:Ki lőtt az Emiratesben két gólt? (nem is csúnyákat)
És ki miatt akadozik a támadójáték és ki az, aki ha elhagyja a pályát, egycsapásra feljavul a támadójáték?
JustTheBARCA írta:Azt nyilatkozta, hogy nála az első év a beilleszkedésről szól, a játék megismerésérő. Mindenki azt mondja, hogy nem illik ide...
Ha te egy nyomás alatt levő edző lennél, akitől várják az eredményt, adnál egy olyan játékosnak egy év időt, miközben címek mennek el? Ne felejtsd el, a Barcelona egy kupaorientált-csapat, ahol szinte elvárás minden évben valamilyen cím, kupa megnyerése. Nem én mondom ezt, ezek a tények. A Barcelona egy világhírű csapat, ahol nem lehet teljes szezonokat végigaludni. Szóval ezek az egy év beilleszkedés-dumák kamuszagúak. Aki jó játékos és érzi a ritmust, az maximum 3 hónap alatt beilleszkedik. Aki nem érzi azt a játékot, amit a Barça játszik, az nyilatkozik ilyeneket, hogy kell mégegy év...
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.13. 19:17:29

Már nem azért de ez nem Ibrás topic? :lol:
Szerintem Ibrának a következő szezonban jobban fog menni mert azért mégis csak új csapatba jött. Ő nem olyan mint Ronaldo aki több mint 30 gólt lőtt.. Remélem jövőre nem összesen fog huszonpárat lőni hanem csak a bajnokságba. Én szurkolok neki mert ő jó futballista csak még új volt neki ez a taktika.
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2010.05.13. 18:56:19

Na, hát nem tudom, hogy miről volt már szó itt, de én ezt olvastam egy francia oldalon:
A Barcelona eladja Ibrát!
Húsz góljának ellenére Zlatan Ibrahimovic nem igazán volt meggyőző ebben a szezonban a Barcelonában. Éppen ezért Joan Laporta megbízta néhány emberét, hogy próbáljanak meg 45 millió euró közelében próbáljanak meg találni a svédnek egy vásárlót. Két potenciális cél van:a Chelsea és a Manchester City. Attól eltekintve persze, hogy a Kékek elsődleges célja Fernando Torres megszerzése, a City pedig szkeptikus a témával kapcsolatban.
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2010.05.13. 13:05:22

Ha igazak a hírek akkor zaltan-villa párosból vki padozik ha egészséges mindenki...
Fabre jönn akkor kezdő is lesz xavival középen, Ini egészséges kezdő lesz a bal szélen, jobb Messi és csak egy hely maradt a párosnak...
Ha igazak az igazolási hírek (Cesc,Villa) akkor Zlatan távozik... Ebbe biztos vok!
Adtam volna neki lehetőséget de annyira nem sajnálom...
2:6! Blaugrana!!!!
Gamper99
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.04. 19:03:13
Kapcsolat:

2010.05.13. 11:57:09

Ja bocs, mert volt egy meccse a szezonban, ahol két egyeneset sikerült beleszerencsétlenkednie a labdába, akkor maradjon is még egy ilyen csodálatos évet!

Na és ki lőtt gólt a Manchesternek Zalaegerszegen? Na ki? Nem is csúnyát! Koplárovics Béla! És?...
Zsolti 9 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.13. 11:54:50

Gamper99 írta:
JustTheBARCA írta:Én nagyon bízom Ibrában. Azt nyilatkozta, hogy nála az első év a beilleszkedésről szól, a játék megismerésérő. Mindenki azt mondja, hogy nem illik ide... nem igaz! Gondoljátok magatokat a helyébe és máris más a helyzet. Jövőre ha csatlakozik hozzá Villa és mellettük ott lesz Messi vagy Pedro vagy Bojan, halálos csatársor lesznek. És ha még Fabregas is mögéjük kerül egy Xavi és Iniesta páros mellé, akkor csapat legyen a talpán aki állja a sarat!
Egyáltalán nem igaz, ez az ember csakis és kizárólag árt ennek a csapatnak.

A bajnokságban amikor pirosat kapott (nem emlékszem, ki volt az ellenfél) 10 emberrel fellendült a csapat játéka. Nem lecserélték, és jobb lett a játék - kiállították.

Pedro, Messi, Bojan trió 2-3 éven belül a világ legveszélyesebb támadószekciója lesz. Legyen inkább 1-2 év. Bojan jó úton halad, hogy olyan kvalitású futballista váljon belőle, mint Fernando Torres. A többiekről azt hiszem nem kell mást mondani...

David Villa jöjjön Ibrahimovics helyett.
Ki lőtt az Emiratesben két gólt? (nem is csúnyákat)
Gamper99
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.03.04. 19:03:13
Kapcsolat:

2010.05.13. 11:42:31

JustTheBARCA írta:Én nagyon bízom Ibrában. Azt nyilatkozta, hogy nála az első év a beilleszkedésről szól, a játék megismerésérő. Mindenki azt mondja, hogy nem illik ide... nem igaz! Gondoljátok magatokat a helyébe és máris más a helyzet. Jövőre ha csatlakozik hozzá Villa és mellettük ott lesz Messi vagy Pedro vagy Bojan, halálos csatársor lesznek. És ha még Fabregas is mögéjük kerül egy Xavi és Iniesta páros mellé, akkor csapat legyen a talpán aki állja a sarat!
Egyáltalán nem igaz, ez az ember csakis és kizárólag árt ennek a csapatnak.

A bajnokságban amikor pirosat kapott (nem emlékszem, ki volt az ellenfél) 10 emberrel fellendült a csapat játéka. Nem lecserélték, és jobb lett a játék - kiállították.

Pedro, Messi, Bojan trió 2-3 éven belül a világ legveszélyesebb támadószekciója lesz. Legyen inkább 1-2 év. Bojan jó úton halad, hogy olyan kvalitású futballista váljon belőle, mint Fernando Torres. A többiekről azt hiszem nem kell mást mondani...

David Villa jöjjön Ibrahimovics helyett.
Zsolti 9 - Hungarian F.C. Barcelona
JustTheBARCA
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.05.12. 23:34:46

2010.05.12. 23:40:27

Én nagyon bízom Ibrában. Azt nyilatkozta, hogy nála az első év a beilleszkedésről szól, a játék megismerésérő. Mindenki azt mondja, hogy nem illik ide... nem igaz! Gondoljátok magatokat a helyébe és máris más a helyzet. Jövőre ha csatlakozik hozzá Villa és mellettük ott lesz Messi vagy Pedro vagy Bojan, halálos csatársor lesznek. És ha még Fabregas is mögéjük kerül egy Xavi és Iniesta páros mellé, akkor csapat legyen a talpán aki állja a sarat!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.12. 22:23:46

Ja oké, köszi :lol:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.05.12. 18:59:29

Sanama írta:Kép
Pedro Ibra nyakában lóg? Vagy az Csiga,esetleg Milito? :twisted:
Bal oldalon Pinto, középen Csiga, jobb oldalon Alves (a jobb lábszárán ott a tetoválása). Valami olyasmi lehetett szerintem, hogy Csiga megpróbált, vagy mondott is valamit katalán nyelven, csak eléggé balul sült el a dolog és valami mást mondhatott, mint amit akart. :)

De itt egy videó, még Piqué is megöleli: KATT IDE

Már csak a cipője miatt is Csiga (meg a videón is látszik), Ibra Mercurialba nyomja.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Lezárt